Jakub Zikl

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 24 let
Aktuální klub
Sokol Karviná
Výška
202 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
329
Procento vítězství
60.8%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 5 - 2.6 0.6 0.0 0 0.0 1.4/3 46.7 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina D BK Snakes Ostrava 13 - 4.9 2 0.0 0 0.0 0.9/2.2 41.4 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B BK Snakes Ostrava 7 - 3.4 1.3 0.0 0 0.0 0.9/2.7 31.6 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina C TOROLA Snakes Ostrava 14 - 8.1 3.4 0.0 0 0.0 1.4/3.2 42.2 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga TOROLA Snakes Ostrava 13 - 4.6 1.7 0.0 0 0.0 1.2/1.9 64.0 - -
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. B TOROLA Snakes Ostrava 3 10.3 3.7 1.7 35.7 0 0.0 0.3/2 16.7 1.7 2.0
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo TOROLA Snakes Ostrava 2 13.5 2.5 1 15.4 0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.0 0.5
2014/15 kadeti U17 - základní část BCM Slez. Ostrava 7 - 5.3 2.1 0.0 0.3 0.0 0.1/0.4 33.3 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B BCM Ostrava 16 - 10.9 3.3 0.0 0.8 0.0 1.8/3.2 56.9 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out B BCM Ostrava 4 - 14.8 6 0.0 0 0.0 2.8/4.8 57.9 - -
2014/15 kadeti U17 - Mistrovství ČR BCM Slez. Ostrava 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 junioři U19 - základní část BCM Ostrava 14 13.5 5.2 2.1 /4.6 46.9 0 0.0 0.9/1.9 50.0 2.4 2.8
2015/16 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 2 - 10.5 5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část BCM Ostrava 22 - 6.8 2.8 /2.8 100.0 0 100.0 1.1/2 56.8 2.0 3.9
2015/16 kadeti U17 - skupina B BCM Ostrava B 3 - 8.7 3.7 0.0 0 0.0 1.3/3 44.4 - -
2015/16 junioři U19 - play-out BCM Ostrava 6 18.8 7.7 2.8 /6 47.2 0 0.0 2/4 50.0 2.3 8.5
2015/16 kadeti U17 - play-off BCM Ostrava 2 - 8.5 1.5 /1.5 100.0 1 100.0 2.5/3 83.3 3.5 4.5
2015/16 kadeti U17 - play-off BCM Ostrava B 3 - 15.3 4 0.0 0.3 0.0 6.3/9.3 67.9 - -
2016/17 muži - skupina C BK Hladnov 10 - 4.4 1.5 0.0 0.1 0.0 1.1/1.7 64.7 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 20 15.8 6.7 2.9 /5.4 53.3 0 0.0 1/1.9 52.6 2.4 5.6
2016/17 muži - základní část BK Hladnov 3 - 4.0 2 /2 100.0 0 0.0 0/0.3 0.0 2.7 1.0
2016/17 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 3 8.0 3.7 1.3 /3.7 36.4 0 0.0 1/3 33.3 1.3 1.3
2016/17 junioři U19 - Kofola Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 4.5 1.5 0.5 /1.5 33.3 0 0.0 0.5/2 25.0 0.5 -0.5
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ SNAK A 16 14.0 6.6 2.8 /5.7 48.4 0.1 33.3 0.9/2 46.9 1.8 4.6
2017/18 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 22 21.3 9.4 4 /7.1 56.1 0 0.0 1.4/2.9 49.2 2.8 10.8
2017/18 junioři U19 - skupina C BK Hladnov 5 - 23.8 9 0.0 0.2 0.0 5.2/7.4 70.3 - -
2017/18 junioři U19 - play-out C BK Hladnov 2 - 30.5 8.5 0.0 0.5 0.0 12/15.5 77.4 - -
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo SNAK A 2 14.0 6.5 3 /7 42.9 0 0.0 0.5/2 25.0 1.0 5.0
2017/18 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 4 28.5 10.0 4 /10 40.0 0.3 14.3 1.3/3.5 35.7 3.5 8.3
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ SNAK A 17 20.3 8.5 3.2 /7.2 43.9 0 0.0 2.1/3.9 53.7 2.6 8.6
2018/19 muži - skupina C BK Hladnov 13 - 16.2 6.5 0.0 0.2 0.0 2.7/4.8 55.6 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník SNAK A 2 5.5 11.0 4 /6 66.7 0 0.0 3/5.5 54.5 2.0 6.0
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo SNAK A 3 23.7 12.3 4.7 /11 42.4 0 0.0 3/4.7 64.3 1.3 15.7
2019/20 muži - skupina C Sokol Karviná 22 - 12.0 4 0.0 0.1 0.0 3.5/5.8 60.6 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Sokol Karviná 2 - 9.5 4.5 /4.5 100.0 0 0.0 0.5/4 12.5 3.5 2.5
2020/21 muži - skupina C Sokol Karviná 3 - 11.7 5 0.0 0 0.0 1.7/2.3 71.4 - -
2021/22 muži - skupina C Sokol Karviná 15 - 11.9 4.4 0.0 0.2 0.0 2.5/4.6 53.6 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Sokol Karviná 1 34.0 24.0 9 64.3 0 0.0 6/7 85.7 2.0 33.0
2021/22 muži - play-off C Sokol Karviná 2 - 7.5 3 0.0 0 0.0 1.5/1.5 100.0 - -
2022/23 muži - skupina C Sokol Karviná 13 - 13.8 4.7 0.0 0.4 0.0 3.2/5.2 62.7 - -
2022/23 muži - Základní část Karviná B 5 - 23.2 7.4 0.0 1.2 0.0 4.8/9 53.3 - -
2022/23 muži - I. kolo Sokol Karviná 1 - 9.0 4 /6 66.7 0 0.0 1/7 14.3 3.0 13.0
2022/23 muži - II.kolo Sokol Karviná 1 - 8.0 1 /4 25.0 1 100.0 3/4 75.0 2.0 7.0
2022/23 muži - III. kolo Sokol Karviná 1 1.0 21.0 8 /13 61.5 1 33.3 2/5 40.0 - 23.0
Průměr za kariéru 27.3 6.1 9.1 3.4 102.2 0.1 31.7 1.9/3.4 179.2 2.2 2.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 OLM 12. 11. 2022
2B body 15 BK LABRADOR 6. 1. 2023
3B body 3 BK Krnov 20. 1. 2023
Obranné doskoky 4 BK Hladnov 28. 10. 2022
Útočné doskoky 5 BK Hladnov 28. 10. 2022
Doskoky celkem 9 BK Hladnov 28. 10. 2022
Body 34 BK LABRADOR 6. 1. 2023
Užitečnost 23 BC Nový Jičín 22. 11. 2022
Asistence 1 BK Hladnov 28. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 Slavia Kroměříž 3. 2. 2018 2017/18
2B body 15 BK LABRADOR 6. 1. 2023 2022/23
3B body 3 Jiskra Kyjov 8. 11. 2014 2014/15
Obranné doskoky 12 Synthesia Pardubice 12. 10. 2018 2018/19
Útočné doskoky 7 BCM Orli Prostějov 12. 11. 2017 2017/18
Doskoky celkem 14 Synthesia Pardubice 12. 10. 2018 2018/19
Body 34 BK LABRADOR 6. 1. 2023 2022/23
Užitečnost 26 BK Loko Plzeň 26. 2. 2017 2016/17
Asistence 4 Sokol Písek 28. 10. 2017 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 skupina C TJ Třebíč 0:00 14 6 0.0 0 0.0 2/2 100.0
25. 9. 2022 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 18 6 0.0 2 0.0 0/0 0
30. 9. 2022 Základní část BK Krnov 0:00 18 5 0.0 0 0.0 8/11 72.7
8. 10. 2022 skupina C BK Vlci Žďár 0:00 14 4 0.0 0 0.0 6/11 54.5
13. 10. 2022 Základní část Opava 2010 B 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/4 50.0
22. 10. 2022 skupina C SK Žabovřesky 0:00 17 5 0.0 1 0.0 4/6 66.7
23. 10. 2022 skupina C SK Basket RENOCAR 0:00 15 5 0.0 0 0.0 5/6 83.3
28. 10. 2022 I. kolo BK Hladnov 0:18 9 4 66.7 0 0.0 1/7 14.3
8. 11. 2022 II.kolo SNAK A 0:23 8 1 25.0 1 100.0 3/4 75.0
12. 11. 2022 skupina C OLM 0:00 12 2 0.0 0 0.0 8/12 66.7
13. 11. 2022 skupina C Slavia OU 0:00 7 1 0.0 0 0.0 5/5 100.0
22. 11. 2022 III. kolo BC Nový Jičín 0:27 21 8 61.5 1 33.3 2/5 40.0
25. 11. 2022 Základní část ČT 0:00 33 10 0.0 3 0.0 4/9 44.4
27. 11. 2022 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 25 12 0.0 0 0.0 1/3 33.3
10. 12. 2022 skupina C BK Hladnov 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/5 40.0
11. 12. 2022 skupina C BK Hladnov 0:00 25 9 0.0 1 0.0 4/4 100.0
6. 1. 2023 Základní část BK LABRADOR 0:00 34 15 0.0 0 0.0 4/7 57.1
7. 1. 2023 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 10 3 0.0 1 0.0 1/2 50.0
8. 1. 2023 skupina C TJ Třebíč 0:00 7 2 0.0 0 0.0 3/7 42.9
20. 1. 2023 Základní část BK Krnov 0:00 23 4 0.0 3 0.0 6/14 42.9
22. 1. 2023 skupina C BK Vlci Žďár 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/4 25.0
Celkem 21 1:08 333 111 482.6 13 325.0 72/128 56.3
Průměr 21 0:03 15.9 5.3 482.6 0.6 325.0 3.4/6.1 56.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavia Kroměříž 7 0:00 17.3 6.1 2.150.0 0.1 0.0 4.6/6.9 66.7 2.3
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 7 0:00 15.3 5.7 0.0 0.6 0.0 2.1/4.3 50.0 2.4
OLM 10 5:29 9.8 3.9 177.3 0.0 0.0 2.0/3.7 54.1 2.4
BK Opava B 7 11:35 12.1 4.7 100.0 0.0 0.0 2.7/4.4 61.3 2.6
Jiskra Kyjov 4 0:00 18.5 5.3 0.0 1.0 0.0 5.0/8.3 60.6 2.5
SK Žabovřesky 7 0:00 10.3 3.6 0.0 0.1 0.0 2.7/4.4 61.3 2.3
Slavia Kroměříž 3 0:00 22.0 7.7 0.0 0.3 0.0 5.7/7.7 73.9 3.0
BK Loko Plzeň 6 20:38 10.8 4.2 58.1 0.0 0.0 2.5/4.2 60.0 2.2
Sokol Písek 9 15:08 7.1 3.1 53.8 0.0 0.0 0.9/2.6 34.8 1.8
ZLN 5 12:36 11.4 3.8 63.3 0.2 25.0 3.2/5.0 64.0 3.2
Tesla Pardubice 4 0:00 13.3 4.5 0.0 0.0 0.0 4.3/6.3 68.0 3.5
SK UP-BCM Olomouc 4 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 2.3
BC Nový Jičín 2 0:00 24.5 7.5 0.0 0.5 0.0 8.0/10.0 80.0 1.5
Sokol Karviná 4 0:00 12.0 5.3 1.050.0 0.3 0.0 0.8/1.8 42.9 1.3
Sokol Vyšehrad (ms) 3 0:00 15.3 4.0 0.0 0.3 0.0 6.3/9.3 67.9 3.0
SKB Zlín 4 10:50 11.3 5.0 125.0 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 2.3
BC Nový Jičín 4 10:06 10.8 4.3 60.7 0.3 33.3 1.5/3.5 42.9 2.3
BK Hladnov 3 0:06 14.0 5.3 266.7 0.3 0.0 2.3/5.3 43.8 3.3
BK Krnov 2 0:00 20.5 4.5 0.0 1.5 0.0 7.0/12.5 56.0 1.5
PCE 5 20:50 8.2 3.8 61.3 0.0 0.0 0.6/2.6 23.1 2.2
BK Vlci Žďár 4 0:00 8.8 3.3 0.0 0.0 0.0 2.3/4.8 47.4 1.5
BK LABRADOR 1 0:00 34.0 15.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 1.0
ČT 1 0:00 33.0 10.0 0.0 3.0 0.0 4.0/9.0 44.4 3.0
Královští Sokoli 3 18:53 10.7 3.0 37.5 0.0 0.0 4.7/7.0 66.7 3.0
Basketbal Olomouc 4 17:27 8.0 3.0 46.2 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Sokol pražský 6 17:18 5.3 2.3 45.2 0.0 0.0 0.7/2.2 30.8 3.0
BK Opava 1 0:00 31.0 12.0 0.0 0.0 0.0 7.0/8.0 87.5 4.0
Synthesia Pardubice 4 20:20 7.8 3.3 48.1 0.0 0.0 1.3/3.5 35.7 0.5
BK Opava 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 4.5
USK 6 14:22 4.7 2.0 48.0 0.0 0.0 0.7/1.5 44.4 0.8
SK Basket RENOCAR 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 0.5
BC Nový Jičín 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.5
BCM Orli Prostějov 3 20:12 8.7 3.7 47.8 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 1.7
BC Vysočina 2 23:53 12.5 4.5 39.1 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 2.5
NH Ostrava 1 0:00 25.0 9.0 0.0 0.0 0.0 7.0/12.0 58.3 2.0
BCM Orli Prostějov 4 19:37 6.0 2.5 41.7 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.8
Sokol Písek 3 16:37 8.0 3.3 40.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 0.7
BK Loko Plzeň 3 0:00 7.7 2.7 200.0 0.0 0.0 2.3/3.3 70.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.0 0.0 1.5/4.5 33.3 3.0
TJ Třebíč 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
Slavoj Litoměřice 2 18:51 10.5 4.0 88.9 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 3 0:00 6.0 1.7 125.0 0.7 0.0 0.7/1.7 40.0 2.0
USK 3 0:00 5.3 2.0 100.0 0.3 100.0 0.3/1.3 25.0 1.0
Sokol Písek 2 0:00 8.0 3.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
HKR 2 18:18 8.0 4.0 47.1 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.5
BC Nový Jičín 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Královští Sokoli 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
SKB Zlín 1 0:00 15.0 3.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BC Vysočina 2 17:27 6.5 2.0 33.3 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 6.5 3.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Slavia Kroměříž 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Sršni Sokol Písek 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 1.3
BC Nový Jičín 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
Slavoj Litoměřice 3 0:00 3.3 1.7 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Sl. MBA Kroměříž 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
SNAK A 1 0:23 8.0 1.0 25.0 1.0 100.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Opava 2010 B 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
USK Praha 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PLZ 1 18:21 8.0 3.0 37.5 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Slavia OU 1 0:00 7.0 1.0 0.0 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 3.0
Sokol Karviná 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
NH Ostrava 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
Sokol Pražský 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 4.0
Tesla Pardubice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta Praha 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Slavia Kroměříž 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Synthesia Pardubice 3 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3
BVK Holice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Pardubice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.5
Olomouc 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
WBA 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Vividbooks Pardub 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Sparta 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
OPA 1 10:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Slez. Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -