Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
play-out A 1. kolo 200
BK Jiskra Domažlice
Tygři Praha B
14. 1. 2023
15:20
Městská sportovní hala Jakub Hejduk
Jan Neubauer
91
69
30
15
52
26
74
56
Review
play-out A 1. kolo 199
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
11. 3. 2023
17:00
hala UJEP
Preview
play-out A 1. kolo 201
BK Klatovy
BA Sparta Praha
14. 1. 2023
18:00
SH BK Klatovy Petr Havlíček
Michal Dub
79
63
16
16
41
42
60
52
Review
play-out A 2. kolo 202
BK Jiskra Domažlice
BA Sparta Praha
15. 1. 2023
10:10
Městská sportovní hala Jakub Hejduk
Jan Neubauer
82
61
25
19
46
29
69
43
Review
play-out A 2. kolo 203
BK Klatovy
Tygři Praha B
15. 1. 2023
11:00
SH BK Klatovy Petr Havlíček
Michal Dub
86
68
20
22
40
37
66
46
Review
play-out A 3. kolo 206
Sokol Vyšehrad
BK Klatovy
28. 1. 2023
12:00
Sokolovna Vyšehrad Jakub Hejduk
Jan Neubauer
93
100
22
18
47
40
74
64
Review
play-out A 3. kolo 205
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Jiskra Domažlice
28. 1. 2023
14:30
hala UJEP Jaroslav Pazourek
Štěpán Beran
64
52
13
7
35
23
50
41
Review
play-out A 3. kolo 204
Tygři Praha B
BA Sparta Praha
28. 1. 2023
17:00
Sportovní hala Jeneč Michal Perlík
Klaudia Karwowska
64
70
10
21
26
45
43
57
Review
play-out A 4. kolo 207
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Klatovy
29. 1. 2023
11:00
hala UJEP Michal Dub
Štěpán Beran
90
67
28
20
49
35
67
48
Review
play-out A 4. kolo 208
Sokol Vyšehrad
BK Jiskra Domažlice
29. 1. 2023
12:00
Sokolovna Vyšehrad Dominik Výborný
Petr Znamínko
76
91
17
19
37
49
59
62
Review
play-out A 5. kolo 209
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
18. 2. 2023
-
Městská sportovní hala
Preview
play-out A 5. kolo 210
Tygři Praha B
SLUNETA Ústí nad Labem
18. 2. 2023
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
play-out A 5. kolo 211
BA Sparta Praha
Sokol Vyšehrad
18. 2. 2023
-
Hala Kuncova
Preview
play-out A 6. kolo 212
Tygři Praha B
Sokol Vyšehrad
19. 2. 2023
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
play-out A 6. kolo 213
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
19. 2. 2023
-
Hala Kuncova
Preview
play-out A 7. kolo 214
BA Sparta Praha
BK Jiskra Domažlice
11. 3. 2023
-
Hala Kuncova
Preview
play-out A 7. kolo 215
Tygři Praha B
BK Klatovy
11. 3. 2023
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
play-out A 8. kolo 216
Sokol Vyšehrad
SLUNETA Ústí nad Labem
12. 3. 2023
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
play-out A 8. kolo 217
Tygři Praha B
BK Jiskra Domažlice
12. 3. 2023
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
play-out A 8. kolo 218
BA Sparta Praha
BK Klatovy
12. 3. 2023
-
Hala Kuncova
Preview
play-out A 9. kolo 219
BK Klatovy
SLUNETA Ústí nad Labem
25. 3. 2023
-
SH BK Klatovy
Preview
play-out A 9. kolo 220
BK Jiskra Domažlice
Sokol Vyšehrad
25. 3. 2023
-
Městská sportovní hala
Preview
play-out A 10. kolo 221
BA Sparta Praha
Tygři Praha B
26. 3. 2023
-
Hala Kuncova
Preview
play-out A 10. kolo 222
BK Jiskra Domažlice
SLUNETA Ústí nad Labem
26. 3. 2023
-
Městská sportovní hala
Preview
play-out A 10. kolo 223
BK Klatovy
Sokol Vyšehrad
26. 3. 2023
-
SH BK Klatovy
Preview
play-out A 11. kolo 224
Sokol Vyšehrad
Tygři Praha B
15. 4. 2023
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
play-out A 11. kolo 225
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
15. 4. 2023
-
Sportcentrum SLUNETA
Preview
play-out A 12. kolo 226
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
16. 4. 2023
-
SH BK Klatovy
Preview
play-out A 12. kolo 227
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha B
16. 4. 2023
-
Sportcentrum SLUNETA
Preview
play-out A 12. kolo 228
Sokol Vyšehrad
BA Sparta Praha
16. 4. 2023
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vojtěch Toul Slavia Kroměříž 19 18 1.0 29.7 9.8 1.9 4.3/6.7 64.5 2.1
Ondřej Vyhnánek BA Sparta Praha 19 14 1.0 25.9 5.1 3.8 4.4/5.4 81.3 2.6
Tomáš Ulrych BK Pardubice B - Holice 19 15 1.0 23.4 8.1 0.8 4.7/7.7 61.2 2.6
Jiří Paidar BK Jiskra Domažlice 17 15 1.0 20.5 5.0 1.7 5.3/7.4 72.1 2.7
Pavel Poláček BK Klatovy 17 11 1.0 25.5 8.1 2.1 3.1/5.5 56.7 2.2
Václav Faust BK Klatovy 18 16 1.0 17.4 4.2 2.3 2.3/2.9 78.3 3.4
Martin Mikšovský SLUNETA Ústí n. L. 18 16 1.0 17.3 6.1 0.9 2.4/3.6 65.5 1.8
Jan Vosejpka Levharti Chomutov 19 15 1.0 18.0 6.1 0.4 4.5/6.6 68.7 1.9
Lukáš Kejmar BK Brandýs 19 14 1.0 18.9 6.5 0.9 3.1/6.2 49.4 2.9
Martin Černý SLUNETA Ústí n. L. 17 16 1.0 16.3 5.8 0.1 4.5/7.4 60.5 2.5
Lukáš Zvolánek BK Jiskra Domažlice 19 18 1.0 14.2 2.9 2.5 0.8/1.7 0.0* 2.6
Michael Prokýšek BC Vysočina 16 17 1.0 15.1 1.8 3.3 1.5/2.6 59.1 2.6
Filip Záhoř BK Jiskra Domažlice 17 18 1.0 14.2 5.4 0.1 3.1/4.3 72.7 2.1
Josef Gabriel SLUNETA Ústí n. L. 17 16 1.0 15.9 3.5 1.6 4.0/6.3 63.4 1.9
Daniel Krapf BA Sparta Praha 18 17 1.0 14.9 2.4 2.2 3.4/4.1 81.4 1.6
Vojtěch Janota Jižní Supi 18 14 1.0 18.0 7.5 0.0 3.0/5.1 58.3 2.2
Matyáš Kalita Olomouc 18 16 1.0 15.6 4.6 0.8 4.0/6.6 61.0 1.5
Jan Jeřábek BK Vlci Žďár 17 13 1.0 17.9 5.2 1.1 4.4/7.6 57.6 3.0
Jakub Macháček BA Sparta Praha 18 17 1.0 13.6 5.9 0.2 1.2/2.7 43.5 2.9
Martin Šindelář BK Pardubice B - Holice 19 13 1.0 17.6 5.8 0.8 3.4/4.5 74.6 2.8
Daniel Sertič Válečníci Děčín 16 17 1.0 13.5 3.8 1.5 1.4/2.6 52.3 1.4
Albert Jilg VYS 19 13 1.0 17.5 3.5 2.8 2.2/3.7 60.4 1.8
Filip Votípka TJ Sokol Kbely 19 15 1.0 15.1 4.7 0.7 3.6/4.9 74.0 2.7
Petr Kolář Válečníci Děčín 18 12 1.0 18.8 3.0 3.8 1.3/1.5 0.0* 2.3
Alexander Fikejs BASKET Brno "B" 19 14 1.0 16.1 3.9 1.1 4.8/7.6 63.2 2.9
Jakub Jaroš BK Vlci Žďár 17 12 1.0 18.3 6.9 0.2 3.9/6.6 59.5 3.3
Lukáš Hanzelka BK Příbor 18 17 1.0 12.4 3.9 0.9 1.9/3.9 48.5 1.9
Adam Policar BC Vysočina 18 14 1.0 14.9 6.0 0.0 2.9/5.6 51.3 3.7
Filip Morávek Levharti Chomutov 19 15 1.0 13.8 3.9 1.5 1.5/3.6 42.6 1.9
Daniel Bačík BC Vysočina 19 17 1.0 12.1 4.0 0.8 1.8/4.1 44.3 1.2
Adam Zapletal Jiskra Kyjov 18 18 1.0 11.4 3.4 0.8 2.3/4.0 58.3 1.9
František Skřivánek Tygři Praha B 18 14 1.0 14.7 3.1 2.2 1.8/2.1 83.3 1.5
35 Adam Vondráček Tesla Pardubice 18 13 1.0 15.5 2.2 3.0 2.1/3.2 64.3 2.3
Petr Novák BC Vysočina 17 18 1.0 11.2 4.4 0.0 2.4/3.9 62.9 2.8
Jakub Semrád BA Sparta Praha 19 14 1.0 14.4 4.4 0.4 4.4/6.9 63.5 0.6
7 Dan Tesař Tesla Pardubice 19 15 1.0 13.3 4.3 0.7 2.6/5.5 47.0 3.0
Adam Adamec Basket Poděbrady 17 14 1.0 14.1 3.1 1.9 2.0/2.7 73.7 2.6
Martin Koch Jiskra Kyjov 19 18 1.0 10.9 3.7 0.7 1.4/2.3 59.5 2.1
Kryštof Navrátil Olomouc 19 14 1.0 13.7 4.4 0.9 2.1/3.9 53.7 2.9
Erik Svoboda Tygři Brno B 19 16 1.0 11.8 4.1 0.2 3.1/5.2 60.2 2.4
Jáchym Kačírek VYS 18 14 1.0 13.4 5.1 0.8 0.7/1.9 0.0* 2.3
Vít Slabihoud Levharti Chomutov 18 16 1.0 11.1 4.1 0.6 1.1/2.2 51.4 2.4
Tomáš Mořický Jiskra Kyjov 18 17 1.0 10.1 2.1 1.2 2.4/3.2 74.5 2.6
Vojtěch Synáček Basket Poděbrady 17 13 1.0 13.0 4.1 0.9 2.1/3.2 65.9 2.8
Milan Machala BK Příbor 19 17 1.0 9.9 2.5 0.8 2.6/4.4 60.0 1.8
Tomáš Hlaváček BK Brandýs 18 14 1.0 11.9 4.6 0.6 0.7/1.1 0.0* 1.7
Ondřej Minář Lions J. Hradec 18 14 1.0 11.9 4.0 0.5 2.4/4.1 59.6 1.8
Václav Borl BK Brandýs 19 15 1.0 10.7 2.6 1.3 1.5/2.1 68.8 3.0
Erik Havel BK Příbor 19 15 1.0 10.7 1.8 2.2 0.5/0.9 0.0* 1.5
28 Jakub Soldán Tesla Pardubice 17 8 1.0 19.9 7.8 0.4 3.3/5.6 57.8 1.9
David Sedlák Tygři Praha B 18 15 1.0 10.5 2.5 1.4 1.3/2.0 66.7 1.8
Ondřej Coufal BK Vlci Žďár 17 10 1.0 15.6 5.4 0.3 3.9/6.6 59.1 2.3
Richard El Karib Tygři Praha B 18 16 1.0 9.7 3.3 0.3 2.3/3.7 61.0 2.0
Václav Hylmar VYS 18 12 1.0 12.8 4.5 0.7 1.8/3.3 55.0 2.4
Ondřej Pleva BK Vlci Žďár 18 16 1.0 9.6 3.4 0.7 0.6/1.0 0.0* 4.0
Tadeáš Šruc Slavia Kroměříž 19 11 1.0 13.8 5.7 0.1 2.1/5.0 41.8 1.5
Vincent Pešout BC Vysočina 17 18 1.0 8.3 2.2 1.1 0.7/1.1 0.0* 1.2
Petr Poláček BK Klatovy 17 13 1.0 11.5 2.1 1.8 1.8/2.3 76.7 1.5
Lukáš Kourek BC Vysočina 17 18 1.0 8.2 3.4 0.1 1.1/2.1 54.1 2.5
Jan Kubánek BK Pardubice B - Holice 17 13 1.0 11.2 3.6 1.1 0.8/1.6 0.0* 2.3
Michal Metz BK Příbor 18 13 1.0 11.1 4.8 0.0 1.5/2.9 52.6 1.5
Ivo Šalomoun BASKET Brno "B" 18 16 1.0 9.0 3.8 0.1 1.1/2.1 52.9 2.4
Patrik Němec Tygři Brno B 18 12 1.0 11.9 5.3 0.0 1.4/2.4 58.6 1.8
Vojtěch Čermák Levharti Chomutov 17 11 1.0 12.9 2.5 2.2 1.5/2.2 66.7 2.6
Václav Šimeček Jiskra Kyjov 19 16 1.0 8.9 3.4 0.1 1.9/3.4 56.4 2.4
Matěj Šperl Lions J. Hradec 19 13 1.0 10.9 3.8 0.6 1.4/3.2 43.9 2.5
Tomáš Sedlák Slavia Kroměříž 19 18 1.0 7.8 2.7 0.6 0.8/1.8 0.0* 2.4
Oliver Žižka Válečníci Děčín 17 10 1.0 14.1 4.8 0.4 3.3/5.9 55.9 2.0
Michal Grill Lions J. Hradec 17 9 1.0 15.7 5.8 0.4 2.8/4.9 56.8 2.4
Ondřej Krejčík BK Pardubice B - Holice 17 9 1.0 15.4 4.2 1.7 2.0/3.2 62.1 1.7
Artem Devychenko BASKET Brno "B" 19 16 1.0 8.7 3.2 0.2 1.8/3.1 57.1 3.1
Karel Rajchl Válečníci Děčín 18 15 1.0 9.2 2.2 1.1 1.4/1.7 0.0* 1.7
Marek Krejčí Slavia Kroměříž 19 11 1.0 12.5 3.2 1.1 2.8/3.9 72.1 2.3
David Brož Olomouc 18 13 1.0 10.5 2.2 1.5 1.4/2.2 62.1 2.5
Jakub Hasman BK Jiskra Domažlice 18 9 1.0 14.8 3.9 1.4 2.7/4.9 54.5 3.0
43 Hugo Lejsek Tesla Pardubice 16 9 1.0 14.7 5.2 0.3 3.2/4.2 76.3 1.4
František Beran BK Vlci Žďár 17 13 1.0 10.1 3.2 0.5 2.2/3.2 66.7 2.4
Daniel Chyška Lions J. Hradec 19 12 1.0 10.9 3.9 0.3 2.1/4.6 45.5 2.8
Vojtěch Kučera Válečníci Děčín 18 16 1.0 8.2 1.0 1.6 1.3/1.9 0.0* 1.1
Martin Kučírek Válečníci Děčín 16 15 1.0 8.5 0.9 1.9 1.1/1.7 0.0* 2.4
Filip Vojtaník BASKET Brno "B" 17 10 1.0 12.6 2.9 1.6 2.0/3.1 64.5 3.1
Vojtěch Beneš BK Brandýs 19 13 1.0 9.7 2.9 0.4 2.7/5.9 45.5 2.7
Christos Liakos Jižní Supi 19 8 1.0 15.6 4.8 1.0 3.1/4.6 67.6 3.3
Ondřej Holý BK Jiskra Domažlice 17 9 1.0 13.8 3.8 1.2 2.6/3.8 67.6 2.8
Josef Přikryl VYS 19 8 1.0 14.9 5.1 1.1 1.3/2.5 50.0 2.0
Adam Križanský VYS 19 10 1.0 11.9 4.6 0.7 0.6/1.8 0.0* 3.0
Filip Hampl Basket Poděbrady 19 13 1.0 9.0 2.2 1.4 0.5/0.8 0.0* 1.5
Jakub Černý Levharti Chomutov 17 9 1.0 12.9 4.8 0.4 2.0/3.3 60.0 2.2
Martin Kamitz BK Pardubice B - Holice 19 15 1.0 7.7 2.4 0.5 1.3/2.1 62.5 2.7
Kyrylo Kosenko Levharti Chomutov 19 14 1.0 8.2 3.2 0.1 1.6/1.9 0.0* 1.6
Hugo Zapadlo Basket Poděbrady 18 15 1.0 7.7 2.7 0.5 0.6/1.4 0.0* 1.3
Vojtěch Pilný BK Brandýs 19 14 1.0 8.1 3.6 0.1 0.6/1.5 0.0* 3.0
Marek Petlach Slavia Kroměříž 19 18 1.0 6.2 2.6 0.2 0.5/0.9 0.0* 2.1
Tomáš Kubát Jiskra Kyjov 18 18 1.0 6.1 2.5 0.0 1.1/2.5 44.4 2.3
Štěpán Maléř BK Příbor 18 16 1.0 6.9 1.0 1.5 0.4/0.8 0.0* 0.9
Michal Hrdlička Basket Poděbrady 19 8 1.0 13.6 5.8 0.4 1.0/2.8 36.4 3.0
Vojtěch Kubečka BK Příbor 18 12 1.0 9.0 1.3 1.7 1.3/2.3 59.3 1.8
Miroslav Turna Olomouc 18 17 1.0 6.1 2.5 0.0 1.1/2.3 46.2 1.5
Štěpán Koudelka Tygři Brno B 17 16 1.0 6.3 2.4 0.1 1.4/2.4 56.4 2.8
Jan Špička Olomouc 18 15 1.0 6.7 2.5 0.3 0.6/1.1 0.0* 2.3
Šimon Polívka Tygři Brno B 18 6 1.0 16.3 5.0 1.0 3.3/4.7 71.4 1.5
Kryštof Šanda VYS 18 10 1.0 9.7 4.2 0.0 1.3/2.9 44.8 2.2
Petr Kroupa Tygři Praha B 17 16 1.0 6.0 1.9 0.6 0.4/1.0 0.0* 1.1
Matyáš Prettl BK Jiskra Domažlice 19 9 1.0 10.7 3.7 0.3 2.3/3.7 63.6 3.2
Jan Neubauer Jižní Supi 19 10 1.0 9.6 4.2 0.0 1.2/3.8 31.6 2.0
Filip Gruber Jiskra Kyjov 18 17 1.0 5.5 1.8 0.2 1.3/1.9 0.0* 1.4
Jakub Jordán Tygři Brno B 16 9 1.0 10.2 2.4 1.3 1.3/2.3 57.1 1.6
Jakub Frič Basket Poděbrady 17 12 1.0 7.5 2.2 0.5 1.7/3.2 52.6 2.8
Ondřej Poulíček Tygři Praha B 19 11 1.0 8.2 2.1 1.3 0.2/0.6 0.0* 1.2
Václav Nekola Jižní Supi 18 11 1.0 8.2 1.5 1.5 0.6/1.1 0.0* 1.9
Jakub Gabriel SLUNETA Ústí n. L. 19 10 1.0 8.9 2.4 0.5 2.6/3.8 68.4 2.5
Mikuláš Zahořík Tygři Praha B 17 9 1.0 9.6 3.9 0.0 1.8/1.8 0.0* 1.2
Kryštof Zahořík Tygři Praha B 17 6 1.0 14.2 4.2 1.0 2.8/4.0 70.8 2.3
Jan Jeřábek Válečníci Děčín 16 14 1.0 6.0 1.8 0.6 0.5/1.0 0.0* 1.1
Matěj Urbanec BA Sparta Praha 19 12 1.0 6.9 1.4 1.1 0.8/1.3 0.0* 2.2
Lukáš Michna BK Příbor 18 11 1.0 7.3 3.1 0.1 0.8/2.0 40.9 1.4
Jakub Grunta Olomouc 18 17 1.0 4.7 1.9 0.0 0.9/1.6 0.0* 2.2
Patrik Flaks Olomouc 18 13 1.0 6.2 2.1 0.3 1.1/2.4 45.2 2.7
Šimon Máselník Slavia Kroměříž 18 14 1.0 5.7 2.4 0.0 0.9/1.2 0.0* 1.7
Tomáš Richter BASKET Brno "B" 17 11 1.0 7.2 1.9 0.5 1.7/3.7 46.3 1.6
Michal Kejmar BK Brandýs 17 15 1.0 5.3 1.0 0.9 0.7/1.2 0.0* 1.8
David Michal BK Jiskra Domažlice 17 11 1.0 7.2 2.4 0.5 0.8/1.6 0.0* 2.7
Jan Bečka Válečníci Děčín 17 9 1.0 8.7 4.0 0.0 0.7/2.1 31.6 1.6
Vojtěch Viktorin TJ Sokol Kbely 17 14 1.0 5.6 2.2 0.0 1.1/2.5 45.7 2.3
Vojtěch Podruh Basket Poděbrady 18 15 1.0 5.2 2.1 0.1 0.9/1.3 0.0* 2.9
Štěpán Polák Levharti Chomutov 16 14 1.0 5.5 2.2 0.1 0.6/1.4 0.0* 1.8
Vojtěch Brom Lions J. Hradec 18 15 1.0 5.1 1.4 0.6 0.5/0.8 0.0* 1.6
Radek Pospíšil Levharti Chomutov 18 11 1.0 6.9 2.3 0.5 0.7/1.9 0.0* 2.3
Dominik Brož BK Klatovy 18 16 1.0 4.7 2.1 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.3
Lukáš Hauf Tygři Brno B 17 14 1.0 5.2 1.9 0.1 0.9/1.9 0.0* 2.4
Daniel Flemmer Válečníci Děčín 18 14 1.0 5.1 1.8 0.4 0.5/1.4 0.0* 2.4
Nikos Koulisianis BASKET Brno "B" 16 6 1.0 12.0 2.3 2.0 1.3/2.0 66.7 1.0
Jan Bordovský BK Příbor 17 15 1.0 4.7 0.9 0.7 0.9/1.7 0.0* 1.6
Cedric Oupoh Lions J. Hradec 17 7 1.0 9.9 4.0 0.0 1.9/3.3 56.5 3.4
Michal Slovák Tygři Brno B 18 5 1.0 13.8 4.4 1.2 1.4/1.8 0.0* 1.6
Samuel Groll BK Klatovy 17 6 1.0 11.2 1.3 2.7 0.5/1.2 0.0* 2.5
Karel Albrecht Jižní Supi 19 13 1.0 5.2 1.2 0.5 1.3/2.7 48.6 1.8
Šimon Trepeš BK Brandýs 18 14 1.0 4.8 1.8 0.3 0.4/0.7 0.0* 1.6
Martin Matula Tygři Brno B 17 9 1.0 7.1 2.7 0.0 1.8/2.8 64.0 1.4
Vít Gabzdyl BK Příbor 17 10 1.0 6.4 2.0 0.4 1.2/2.6 46.2 1.9
30 Adam Fecko Tesla Pardubice 17 14 1.0 4.6 1.5 0.2 0.9/1.9 0.0* 0.6
Tomáš Šindler BK Jiskra Domažlice 17 3 1.0 21.0 4.7 2.0 5.7/8.7 65.4 5.0
Filip Raymond Válečníci Děčín 19 15 1.0 4.1 1.5 0.2 0.5/0.9 0.0* 2.3
Patrik Kotáb BK Klatovy 16 13 1.0 4.7 1.0 0.8 0.2/0.4 0.0* 1.3
Filip Korch Jižní Supi 18 11 1.0 5.5 2.1 0.3 0.5/0.9 0.0* 1.5
Tomáš Jůza BASKET Brno "B" 17 10 1.0 6.1 0.9 1.2 0.7/0.8 0.0* 0.8
Matěj Danko BK Vlci Žďár 17 4 1.0 14.8 5.0 1.3 1.0/4.0 25.0 3.8
Martin Votava BK Pardubice B - Holice 19 5 1.0 11.8 5.2 0.4 0.2/0.8 0.0* 1.8
Martin Machurek BA Sparta Praha 17 13 1.0 4.5 1.2 0.5 0.8/1.5 0.0* 1.1
Zdeněk Čmelík TJ Sokol Kbely 19 14 1.0 4.2 1.9 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.9
Martin Zikmund Čech Levharti Chomutov 18 9 1.0 6.4 2.3 0.3 0.8/2.6 30.4 3.1
Radim Šváb BASKET Brno "B" 18 13 1.0 4.5 1.2 0.5 0.6/0.9 0.0* 3.0
Jan Krásný Slavia Kroměříž 19 8 1.0 7.1 1.9 1.0 0.4/0.5 0.0* 2.5
Adam Vaník Tygři Brno B 18 9 1.0 6.3 2.6 0.1 0.9/1.6 0.0* 1.2
Matěj Jirák BC Vysočina 18 18 1.0 3.2 1.2 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.1
Michal Grozman BK Příbor 17 8 1.0 7.0 1.6 1.0 0.8/0.9 0.0* 1.5
Petr Szcotka Slavia Kroměříž 18 11 1.0 5.1 1.5 0.5 0.5/1.3 0.0* 1.3
Jaroslav Baček Slavia Kroměříž 18 16 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.9
27 Adam Zajíček Tesla Pardubice 17 6 1.0 9.0 3.0 0.7 1.0/2.3 42.9 2.3
Patrik Holub BK Pardubice B - Holice 18 15 1.0 3.6 0.7 0.6 0.3/0.4 0.0* 2.7
Šimon Frous Levharti Chomutov 17 10 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.6
Petr Vorlíček SLUNETA Ústí n. L. 17 14 1.0 3.7 1.4 0.2 0.4/0.9 0.0* 1.4
Matěj Lukasík Olomouc 17 8 1.0 6.5 2.4 0.5 0.3/0.6 0.0* 1.3
Filip Fridrich Jiskra Kyjov 19 16 1.0 3.3 1.1 0.1 0.8/1.5 0.0* 2.1
Tomáš Čajka Jiskra Kyjov 18 18 1.0 2.8 0.8 0.3 0.3/0.8 0.0* 2.6
Václav Skřivánek Tygři Praha B 17 6 1.0 8.5 2.3 0.8 1.3/2.5 53.3 1.2
Eduardo Almadana Clerisse Tygři Praha B 18 7 1.0 7.3 3.3 0.0 0.7/2.0 35.7 0.4
Šimon Krinke Tygři Brno B 18 6 1.0 8.3 2.3 0.7 1.7/2.3 71.4 1.0
Milan Hyka Válečníci Děčín 19 12 1.0 4.2 0.8 0.8 0.4/0.7 0.0* 2.7
Adam Plaček Basket Poděbrady 16 10 1.0 5.0 1.3 0.7 0.3/0.7 0.0* 1.3
11 Dominik Procházka Tesla Pardubice 19 14 1.0 3.5 1.6 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.7
Šimon Petržík TJ Sokol Kbely 18 12 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/1.1 0.0* 3.1
David Nejezchleb Tygři Brno B 17 4 1.0 12.0 4.3 0.5 2.0/2.8 72.7 1.0
48 Vojtěch Kostka Tesla Pardubice 19 9 1.0 5.2 1.0 0.8 0.9/1.9 0.0* 2.3
David Tomek BK Vlci Žďár 17 12 1.0 3.9 1.6 0.0 0.8/1.9 0.0* 2.6
Vojtěch Jeřáb Jižní Supi 16 9 1.0 5.2 1.0 0.9 0.6/0.9 0.0* 0.4
Vladimír Vrba TJ Sokol Kbely 17 8 1.0 5.8 1.0 1.3 0.0/0.3 0.0* 0.8
Jakub Kryzan Lions J. Hradec 19 14 1.0 3.3 1.1 0.1 0.7/1.5 0.0* 1.1
Vincent Hofhans Olomouc 18 14 1.0 3.2 1.0 0.3 0.4/0.6 0.0* 2.3
Ondřej Zajíček BA Sparta Praha 17 10 1.0 4.5 0.7 0.8 0.7/0.9 0.0* 1.4
Adam Jan Navrátil Slavia Kroměříž 18 9 1.0 5.0 1.8 0.0 1.4/2.1 68.4 2.6
Tomáš Halámek BK Klatovy 19 17 1.0 2.6 1.1 0.0 0.4/1.1 0.0* 2.5
Lukáš Hurta BK Příbor 18 6 1.0 7.3 2.7 0.3 1.0/1.7 0.0* 1.8
Jan Střítežský Basket Poděbrady 18 11 1.0 4.0 1.7 0.1 0.3/0.8 0.0* 2.6
Jakub Kužel BK Vlci Žďár 18 12 1.0 3.6 1.1 0.3 0.4/1.1 0.0* 2.0
Cyril Vrchota Basket Poděbrady 17 6 1.0 7.2 2.2 0.7 0.8/1.5 0.0* 1.5
Vojtěch Pustějovský BK Příbor 17 10 1.0 4.2 0.9 0.7 0.3/0.4 0.0* 1.1
Dalibor Veselý Tygři Brno B 19 2 1.0 21.0 4.5 1.5 7.5/8.5 88.2 2.5
Filip Pošvic BK Vlci Žďár 18 16 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/1.2 0.0* 2.5
Vojtěch Bartoška TJ Sokol Kbely 19 12 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.8
Tomáš Cajthaml BA Sparta Praha 19 5 1.0 8.4 2.6 0.8 0.8/2.0 40.0 3.2
Tomáš Červený BK Klatovy 18 15 1.0 2.7 0.9 0.1 0.5/0.9 0.0* 1.5
Adam Drobný BK Brandýs 19 12 1.0 3.2 1.4 0.0 0.3/1.2 0.0* 2.6
Michal Podrazil Tygři Praha B 17 9 1.0 4.1 1.4 0.0 1.2/2.1 57.9 0.7
Vojtěch Drahný Lions J. Hradec 18 13 1.0 2.8 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 2.0
Václav Nádeníček Slavia Kroměříž 17 10 1.0 3.7 1.2 0.1 1.0/1.7 0.0* 1.8
Lukáš Richter BASKET Brno "B" 17 6 1.0 6.2 1.2 1.2 0.3/0.3 0.0* 1.5
Jan Altynski BK Jiskra Domažlice 19 18 1.0 2.0 0.7 0.0 0.6/0.8 0.0* 0.9
Patrik Piskač Basket Poděbrady 19 11 1.0 3.3 1.2 0.3 0.1/0.4 0.0* 1.3
Matěj Střelba Tygři Praha B 16 9 1.0 4.0 1.3 0.3 0.3/0.8 0.0* 1.6
Jáchym Müller BA Sparta Praha 18 14 1.0 2.6 1.1 0.1 0.1/0.4 0.0* 3.2
Filip Lukeš Jižní Supi 19 13 1.0 2.6 0.8 0.2 0.5/0.9 0.0* 1.0
Václav Stráda SLUNETA Ústí n. L. 18 2 1.0 17.0 4.5 2.5 0.5/2.0 25.0 1.5
Matěj Kučera VYS 18 2 1.0 17.0 6.0 1.0 2.0/5.5 36.4 3.5
Andrej Gnap BA Sparta Praha 18 14 1.0 2.4 0.6 0.3 0.3/1.1 0.0* 2.3
Dominik Smělý Basket Poděbrady 17 6 1.0 5.5 2.2 0.0 1.2/1.8 0.0* 1.0
Tomáš Flaks Olomouc 16 5 1.0 6.6 2.2 0.6 0.4/0.8 0.0* 2.0
Ondřej Jílek Levharti Chomutov 17 9 1.0 3.7 1.1 0.2 0.8/1.7 0.0* 1.1
23 Tomáš Hřebík Tesla Pardubice 18 2 1.0 16.5 3.0 3.5 0.0/1.0 0.0* 3.0
Matěj Kovařík SLUNETA Ústí n. L. 18 8 1.0 4.0 1.0 0.4 0.9/1.6 0.0* 2.0
Tadeáš Kostiha Jiskra Kyjov 18 17 1.0 1.8 0.6 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.8
Tomáš Stoklas Slavia Kroměříž 17 7 1.0 4.4 1.3 0.6 0.1/0.3 0.0* 1.6
Tomáš Hlaváček BC Vysočina 17 15 1.0 2.1 0.5 0.2 0.5/0.9 0.0* 1.5
Matěj Novotný Lions J. Hradec 19 12 1.0 2.5 0.9 0.1 0.4/1.0 0.0* 2.4
Daniel Dvořák Válečníci Děčín 19 10 1.0 3.0 0.8 0.3 0.5/0.7 0.0* 1.5
Ondřej Kinský BK Klatovy 17 11 1.0 2.7 1.1 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.8
Michal Sedmík BC Vysočina 16 17 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.8
Petr Schejbal BK Klatovy 18 15 1.0 1.9 0.2 0.4 0.3/0.9 0.0* 2.4
Peter Daško SLUNETA Ústí n. L. 19 9 1.0 3.2 0.8 0.4 0.3/0.3 0.0* 1.7
47 Adam Vitvar Tesla Pardubice 18 9 1.0 3.2 1.0 0.2 0.6/1.0 0.0* 1.2
Vojta Dvořák Tygři Brno B 16 13 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.0
Ondřej Tesař BASKET Brno "B" 19 7 1.0 4.0 1.1 0.4 0.4/0.4 0.0* 1.1
Jáchym Řehořek Jižní Supi 17 3 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/2.0 66.7 3.0
Tomáš Hyka Válečníci Děčín 16 5 1.0 5.4 1.6 0.6 0.4/0.4 0.0* 2.0
Martin Vlach VYS 18 10 1.0 2.7 1.0 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.5
Sebastian Pavlík BASKET Brno "B" 17 3 1.0 9.0 0.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
38 Daniel Toman Tesla Pardubice 17 5 1.0 5.4 1.0 1.0 0.4/0.4 0.0* 1.8
Lukáš Vtípil BK Pardubice B - Holice 18 12 1.0 2.3 0.6 0.1 0.8/1.7 0.0* 1.2
Daniel Haller BK Vlci Žďár 18 14 1.0 1.9 0.7 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.6
Mathias Brabec VYS 18 11 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.4
Filip Růžek SLUNETA Ústí n. L. 19 16 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.5 0.0* 2.5
Michal Srp SLUNETA Ústí n. L. 18 11 1.0 2.3 0.7 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.6
Jakub Čech SLUNETA Ústí n. L. 16 3 1.0 8.3 2.0 1.0 1.3/2.7 50.0 2.3
Kristián Kušnarev Tygři Praha B 17 6 1.0 4.2 1.3 0.3 0.5/0.7 0.0* 0.0
Vojtěch Mráček BK Vlci Žďár 17 12 1.0 2.0 0.3 0.4 0.3/0.7 0.0* 1.0
Jan Bradáč Lions J. Hradec 17 14 1.0 1.7 0.1 0.4 0.1/0.1 0.0* 1.6
Tomáš Žatečka BC Vysočina 17 11 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.1
Josef Krátký BASKET Brno "B" 19 2 1.0 12.0 2.5 1.5 2.5/4.5 55.6 0.0
David Tejnecký Jižní Supi 18 8 1.0 2.9 0.4 0.6 0.3/0.5 0.0* 0.8
Filip Zelinka Jiskra Kyjov 17 8 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.4
Jan Bartoš Tygři Praha B 18 10 1.0 2.3 0.7 0.0 0.9/1.4 0.0* 0.8
Jan Hanzlík BK Příbor 18 7 1.0 3.3 1.1 0.1 0.6/0.7 0.0* 1.3
Štěpán Likler Lions J. Hradec 17 11 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.8
Lukáš Rotrekl BASKET Brno "B" 18 1 1.0 22.0 6.0 1.0 7.0/8.0 87.5 2.0
Jan Pluhař BK Pardubice B - Holice 17 15 1.0 1.5 0.3 0.1 0.4/0.8 0.0* 0.5
Šimon Čermák BK Příbor 17 2 1.0 11.0 2.0 1.5 2.5/3.5 71.4 1.5
31 Matěj Šrámek Tesla Pardubice 17 12 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.3
Tomas Mc Menamin Tygři Praha B 17 6 1.0 3.7 0.7 0.5 0.8/1.5 0.0* 2.2
Hynek Švejnoha TJ Sokol Kbely 19 8 1.0 2.6 0.9 0.0 0.9/1.0 0.0* 1.3
48 Jan Sádovský Tesla Pardubice 19 4 1.0 5.3 2.3 0.3 0.0/1.8 0.0* 2.8
David Nosek BA Sparta Praha 16 8 1.0 2.6 0.6 0.4 0.3/0.6 0.0* 1.3
Matěj Langšádl Tygři Praha B 16 6 1.0 3.5 1.3 0.2 0.3/0.8 0.0* 1.2
David Nečas Tygři Brno B 16 10 1.0 2.1 0.7 0.2 0.1/0.3 0.0* 0.9
Marek Jež BASKET Brno "B" 18 1 1.0 21.0 5.0 1.0 8.0/13.0 61.5 2.0
Jakub Špička Olomouc 18 14 1.0 1.5 0.3 0.1 0.5/0.9 0.0* 1.3
Marek Vonášek Válečníci Děčín 17 13 1.0 1.6 0.3 0.2 0.3/0.8 0.0* 0.8
Šimon Kubík Jiskra Kyjov 18 15 1.0 1.3 0.4 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.5
Filip Cejpek Tygři Brno B 16 7 1.0 2.9 0.6 0.4 0.4/0.6 0.0* 0.4
Tomáš Nohel BASKET Brno "B" 19 6 1.0 3.3 1.2 0.3 0.0/0.3 0.0* 2.7
Tomáš Rumanko Lions J. Hradec 18 3 1.0 6.7 3.0 0.0 0.7/3.0 22.2 2.0
Adam Drahovzal TJ Sokol Kbely 19 11 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Ondřej Snop Basket Poděbrady 17 6 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.7
Jan Král Jižní Supi 19 3 1.0 6.7 2.0 0.7 0.7/1.3 0.0* 1.7
Lukáš Svoboda Jižní Supi 17 6 1.0 3.2 0.5 0.7 0.2/0.7 0.0* 1.7
Jan Kvapil SLUNETA Ústí n. L. 18 5 1.0 3.8 1.2 0.2 0.8/2.8 28.6 1.8
František Sponar Tygři Brno B 19 4 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/2.3 33.3 1.5
Filip Kvasnica BASKET Brno "B" 19 10 1.0 1.8 0.7 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.7
37 Jakub Klimeš Tesla Pardubice 18 3 1.0 6.0 1.3 1.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Petr Valeš Tygři Praha B 18 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Lukáš Dejmek BC Vysočina 17 2 1.0 9.0 1.5 1.5 1.5/2.0 75.0 1.5
46 Tadeáš Janoušek Tesla Pardubice 16 5 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.8
Lukáš Slezák Olomouc 16 2 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Tomáš Randýsek Válečníci Děčín 18 2 1.0 7.0 1.0 1.5 0.5/1.5 0.0* 1.0
Jan Jandora Tygři Brno B 16 7 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.7
Václav Antl BA Sparta Praha 16 7 1.0 2.0 0.6 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.9
Šimon Flajzar Jiskra Kyjov 19 7 1.0 2.0 0.6 0.0 0.9/1.9 0.0* 2.1
Filip Osvítil BASKET Brno "B" 16 4 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.5
Adam Lacho Tygři Brno B 16 10 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Marek Hemza BK Vlci Žďár 18 11 1.0 1.3 0.5 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.9
Benjamin Dostál Tygři Brno B 18 3 1.0 4.7 1.3 0.3 1.0/1.0 0.0* 0.0
Václav Burian BK Příbor 18 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Vincent Šedivý SLUNETA Ústí n. L. 19 11 1.0 1.3 0.3 0.2 0.2/0.2 0.0* 1.0
Michal Bureš Levharti Chomutov 17 11 1.0 1.2 0.5 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.5
Daniel Novotný Levharti Chomutov 16 5 1.0 2.6 1.0 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.4
Petr Vaňourek Olomouc 16 5 1.0 2.6 0.6 0.2 0.8/1.6 0.0* 3.0
Michal Matejka Jižní Supi 18 1 1.0 13.0 6.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Marek Slovák BK Příbor 19 8 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/0.8 0.0* 2.3
Adam Šinovský SLUNETA Ústí n. L. 17 4 1.0 3.0 0.8 0.5 0.0/0.3 0.0* 1.0
Josef Holub SLUNETA Ústí n. L. 16 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.5
Ondřej Pluta Jižní Supi 16 1 1.0 12.0 0.0 3.0 3.0/6.0 50.0 0.0
Matyáš Petrovický BK Klatovy 16 4 1.0 3.0 0.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 0.5
Adam Suchý BK Klatovy 17 6 1.0 1.8 0.3 0.3 0.2/0.7 0.0* 0.5
Martin Kodera BK Brandýs 18 15 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.0
Tomáš Vyleťal VYS 18 7 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.4
Prokop Macků Tygři Praha B 17 4 1.0 2.5 0.8 0.0 1.0/1.8 0.0* 2.0
Filip Vejnar BK Klatovy 18 9 1.0 1.1 0.2 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.8
Zdeněk Horák TJ Sokol Kbely 17 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.5
Adam Chára Jižní Supi 18 5 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.8
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 16 6 1.0 1.5 0.2 0.3 0.2/0.3 0.0* 1.7
Vojtěch Heluz Levharti Chomutov 17 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.0
Pavel Plechatý Levharti Chomutov 16 8 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.8
Vladimír Gainulin Basket Poděbrady 16 4 1.0 2.3 0.5 0.3 0.5/0.5 0.0* 0.0
Daniel Král Tygři Praha B 16 3 1.0 2.7 0.3 0.7 0.0/0.7 0.0* 2.0
Michal Bálint BASKET Brno "B" 17 1 1.0 8.0 1.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Difko Slavia Kroměříž 17 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Peter Halán BC Vysočina 18 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lukáš Horák BASKET Brno "B" 18 11 1.0 0.7 0.4 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
39 Vojtěch Pánek Tesla Pardubice 17 2 1.0 4.0 0.5 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Václav Melichar BA Sparta Praha 19 4 1.0 1.8 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Matěj Hofman Tygři Brno B 18 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Vojtěch Ticháček BK Jiskra Domažlice 19 10 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Vladislav Pakaev Levharti Chomutov 17 5 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.2 0.0* 0.4
Zachariáš Andrle Tygři Praha B 16 5 1.0 1.4 0.4 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.0
Jonatan Asor Tygři Praha B 16 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.0
42 Michal Baloun Tesla Pardubice 18 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Vitalii Bilovus BASKET Brno "B" 18 5 1.0 1.2 0.2 0.2 0.2/0.4 0.0* 2.4
Jakub Lohnický BASKET Brno "B" 17 4 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Lukáš Pokorný Basket Poděbrady 19 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Michal Srp Lions J. Hradec 17 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Viktor Procházka TJ Sokol Kbely 18 9 1.0 0.7 0.2 0.0 0.2/0.6 0.0* 2.6
Kristián Hager Jižní Supi 16 2 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/1.0 0.0* 0.5
Vojtěch Jozífek BC Vysočina 18 8 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
Jan Kozák Válečníci Děčín 18 3 1.0 1.7 0.0 0.3 0.7/0.7 0.0* 2.3
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 17 14 1.0 0.4 0.1 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.7
Tomáš Míka Basket Poděbrady 19 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Zub BK Klatovy 16 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Jaromír Šrámek Levharti Chomutov 17 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Martin Franěk BK Jiskra Domažlice 18 9 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Mach BK Jiskra Domažlice 17 6 1.0 0.7 0.0 0.2 0.2/0.3 0.0* 0.8
Jiří Krejčí Basket Poděbrady 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kryštof Dostál BK Pardubice B - Holice 17 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Andrej Mydlo Lions J. Hradec 19 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Matyáš Hartman BC Vysočina 19 11 1.0 0.4 0.1 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.8
Ondřej Bareš Tesla Pardubice 19 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Šimon Vondraš BK Jiskra Domažlice 17 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.5
Matyáš Jiří Vojta Tygři Praha B 17 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
18 Jan Mikulec Tesla Pardubice 18 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.7
Oliver Langer Lions J. Hradec 16 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
40 Jan Svačina Tesla Pardubice 17 4 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 3.5
Tomáš Novák Válečníci Děčín 16 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adam Březina BASKET Brno "B" 17 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matěj Sojka Jižní Supi 17 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Adam Švec Tygři Brno B 16 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Kučera VYS 17 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Martin Pur Olomouc 17 2 1.0 1.5 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Matěj Němec BC Vysočina 17 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Samuel Dlugoš BC Vysočina 18 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Rodan Radovan Beneš BK Vlci Žďár 18 8 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/1.0 0.0* 0.1
Vojtěch Sedlák Olomouc 16 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adam Král TJ Sokol Kbely 18 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jakub Vodrážka Basket Poděbrady 17 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
David Jarolímek Jižní Supi 18 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Adam Drahanský BASKET Brno "B" 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tomáš Vyskok Tygři Brno B 16 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Václav Novák Jižní Supi 18 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Jonáš Janota BK Brandýs 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matyáš Klvaň Basket Poděbrady 18 2 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 2.5
Jan Latislav TJ Sokol Kbely 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Václav Bochýnek Jiskra Kyjov 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Šimon Fijala BK Brandýs 18 8 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.6
36 André Chlubný Tygři Brno B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Bábíček Jiskra Kyjov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Strachota BK Klatovy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Novák Lions J. Hradec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Dvořák Jiskra Kyjov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vadim Hlushko BK Brandýs 17 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.4
Dominik Suchánek Lions J. Hradec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Damir Etem SLUNETA Ústí n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
32 Šimon Knol Tesla Pardubice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Vlček BK Brandýs 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Janek BA Sparta Praha 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kováč Levharti Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Tihelka BA Sparta Praha 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Eliáš VYS 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šulák Tygři Brno B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Stehlík BK Klatovy 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Broulík ADFORS Basket Litomyšl 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
41 Patrik Málek Tesla Pardubice 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Pecha Jiskra Kyjov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kojzar BK Jiskra Domažlice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Fišer BC Vysočina 19 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Šimon Kovář ADFORS Basket Litomyšl 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Stratil Olomouc 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Renars Sondors Lions J. Hradec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Veverka Jižní Supi 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Chlup ADFORS Basket Litomyšl 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miks Zviedrans Lions J. Hradec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Toms Valters Linis Lions J. Hradec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Zálešák BK Vlci Žďár 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Rogie BA Sparta Praha 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leonardo Varsík Olomouc 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Valentíny Lions J. Hradec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Pohánka Lions J. Hradec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Kračmar BC Vysočina 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*