Andrej Gnap

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
BA Sparta Praha
Výška
179 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
165
Procento vítězství
48.5%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 7 - 0.6 0.3 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta 6 - 2.2 1 0 0.2/0.3 50.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - F - 1. - 4. místo BA Sparta 6 - 0.7 0.2 0 0.3/0.3 100.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 7 - 1.4 0.7 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F1 - sk. 1.-5. místo BA Sparta 8 - 1.8 0.8 0 0.3/0.5 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina C BA Sparta Praha 12 - 6.3 3.1 0 0.2/0.8 20.0 - -
2018/19 žáci U15 - Základní fáze BA Sparta B 16 - 4.6 2.1 0.1 0.3/1.9 16.1 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 14 - 0.9 0.4 0 0.2/1.4 15.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B BA Sparta 13 - 3.0 1.2 0 0.5/1.5 36.8 - -
2019/20 kadeti U17 - Základní fáze BA Sparta B 11 - 6.2 2.1 0.5 0.6/1.6 38.9 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 8 - 4.6 1.9 0.1 0.5/1.5 33.3 - -
2019/20 kadeti U17 - F2 BA Sparta B 2 - 8.0 3.5 0 1/2.5 40.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 3 8.3 1.3 0.3 /1 0 0.7/0.7 100.0 1.7 1.0
2021/22 kadeti U17 - skupina B BA Sparta Praha 2 18.5 5.0 2 /3.5 0 1/2 50.0 4.0 -0.5
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 10 - 1.6 0.6 0 0.4/0.7 57.1 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 14 17.6 1.1 0.3 /1.9 0 0.6/1 57.1 1.8 -1.5
2021/22 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 9 - 0.6 0.2 0 0.1/0.7 16.7 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba B BA Sparta Praha 8 14.9 1.1 0.5 /1.5 0 0.1/0.9 14.3 1.6 0.9
2021/22 kadeti U17 - play-out BA Sparta Praha 6 16.2 1.7 0.8 /2.3 0 0/0.3 0.0 1.2 3.2
2022/23 junioři U19 - Skupina A BA Sparta Praha 2 - 2.5 1 0 0.5/1 50.0 - -
Průměr za kariéru 20.6 3.2 2.7 1.1 0.0 0.3/1.0 93.2 1.9 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 Tygři Praha B 18. 9. 2022
2B body 2 VYS 17. 9. 2022
Body 4 VYS 17. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 3 BŠ-Tygři Praha B 27. 2. 2019 2018/19
2B body 9 R&J EBC Mělník 15. 12. 2018 2018/19
3B body 2 Fenix Modřany 28. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 5 BK VIVIDBOOKS Pardubice 5. 2. 2022 2021/22
Útočné doskoky 3 Snakes Ostrava 1. 5. 2022 2021/22
Doskoky celkem 7 Snakes Ostrava 1. 5. 2022 2021/22
Body 18 R&J EBC Mělník 15. 12. 2018 2018/19
Užitečnost 11 Snakes Ostrava 1. 5. 2022 2021/22
Asistence 3 Válečníci Děčín 13. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
17. 9. 2022 Skupina A VYS 4 2 0 0/0 0
18. 9. 2022 Skupina A Tygři Praha B 1 0 0 1/2 50.0
Celkem 2 5 2 1/2 50.0
Průměr 2 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Porg Basket 3 0:00 6.7 2.7 0.0 0.3 0.0 0.3/1.7 20.0 2.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
Fenix Modřany 2 0:00 7.5 1.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BK Klatovy 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
USK Praha B 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 5.0
Snakes Ostrava 4 11:02 2.5 1.3 62.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
USK Praha 4 0:00 2.5 0.8 0.0 0.0 0.0 1.0/3.8 26.7 2.5
BK Lions J. Hradec 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
SK UP-BCM Olomouc 1 26:19 8.0 4.0 80.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Válečníci Děčín 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
TJ Sokol Kbely 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Pražský 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Válečníci Děčín 4 4:15 1.5 0.8 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
Tygři Praha B 5 0:00 1.2 0.2 0.0 0.0 0.0 0.8/1.2 66.7 1.4
Sokol Písek 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
BA Nymburk 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Písek 2 15:29 2.5 1.0 40.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Lions J. Hradec 2 28:21 2.0 0.5 14.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Loko Plzeň 2 20:32 2.0 0.5 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BCM Orli Prostějov 4 13:30 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 0.8
Sokol Žižkov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
BK Pardubice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kbely B 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BK Levharti Chomutov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
VYS 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 30:18 1.5 0.5 20.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.5
Sokol Žižkov 3 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
Sokol Žižkov C 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Praha 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
BASKET Brno 2 14:33 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 2 18:15 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Vlci Žďár 1 10:58 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
Sokol Kbely 3 0:00 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.3
Sokol Písek 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
TJ Sokol Pražský 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Brno 1 6:56 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
USK 2 10:01 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
TJ Sokol Kbely 4 0:00 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 2.5
GBA Sojky Pelhřimov 1 1:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Kbely 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 4 18:17 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Klatovy 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.3
Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kbely 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
PORG Basket 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.5
Tygři Praha 2 7:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0