Tomáš Flaks

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
SK UP-BCM Olomouc

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
121
Procento vítězství
47.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina G SKUP-BCM Olomouc 10 - 7.3 3.5 0 0.3/0.8 37.5 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B SKUP-BCM Olomouc 4 - 3.8 1.5 0.3 0/0 0.0 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina F SKUP-BCM Olomouc 5 - 14.8 6 0.2 2.2/6.8 32.4 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina C SKUP-BCM Olomouc 3 - 4.7 2 0 0.7/1.7 40.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B SK UP-BCM Olomouc 2 6.0 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 - 0.5
2021/22 kadeti U17 - skupina C SK UP-BCM Olomouc 6 - 5.8 2 0.5 0.3/0.8 40.0 - -
2021/22 žáci U15 - skupina E SKUP-BCM Olomouc 10 - 20.8 8 0.9 2.1/3.9 53.8 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga B SKUP-BCM Olomouc 13 - 22.4 8.1 1 3.2/5.8 55.3 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out C SK UP-BCM Olomouc 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina C Olomouc 3 - 4.7 0.7 0.7 1.3/1.3 100.0 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina C Olomouc 5 - 6.6 2.2 0.6 0.4/0.8 50.0 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina C SK UP-BCM Olomouc 14 - 18.4 6 1.3 2.5/3.6 68.6 - -
2022/23 junioři U19 - play-out C Olomouc 4 - 15.5 4.8 1.5 1.5/3 50.0 - -
2022/23 kadeti U17 - play-out C SK UP-BCM Olomouc 7 - 27.4 9.4 1.9 3/5.1 58.3 - -
2023/24 junioři U19 - Skupina D Olomouc 3 - 15.3 3.3 1.7 3.7/4.3 84.6 - -
2023/24 junioři U19 - Skupina C Olomouc 11 - 10.3 2.5 1.3 1.5/2.5 60.7 - -
2023/24 kadeti U17 - Skupina C SK UP-BCM Olomouc 9 - 23.0 7.8 1.7 2.4/4.9 50.0 - -
2023/24 kadeti U17 - skupina B NH Ostrava 4 6.0 3.3 1.3 /2 0.3 0/0 0.0 1.5 1.5
2023/24 junioři U19 - play-out C Olomouc 4 - 17.0 6.5 0.8 1.8/2.5 70.0 - -
2023/24 kadeti U17 - play-out C SK UP-BCM Olomouc 3 - 34.7 10 2.3 7.7/12.3 62.2 - -
Průměr za kariéru 24.2 0.3 15.1 5.2 0.9 1.9/3.4 182.7 2.0 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 10 Sokol Nová Paka 20. 5. 2023
2B body 13 TJ Šumperk 20. 1. 2024
3B body 4 Sokol Nová Paka 20. 5. 2023
Obranné doskoky 1 Snakes Ostrava 16. 9. 2023
Útočné doskoky 1 Tygři Brno 14. 10. 2023
Doskoky celkem 1 Snakes Ostrava 16. 9. 2023
Body 44 TJ Šumperk 20. 1. 2024
Užitečnost 3 Basketpoint Frýdek-Místek 17. 9. 2023
Asistence 2 Basketpoint Frýdek-Místek 17. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Sokol Nová Paka 20. 5. 2023 2023/24
2B body 16 BCM Orli Prostějov 17. 11. 2021 2021/22
3B body 4 Sokol Nová Paka 20. 5. 2023 2023/24
Obranné doskoky 1 Snakes Ostrava 16. 9. 2023 2023/24
Útočné doskoky 1 Basketpoint Frýdek-Místek 17. 9. 2023 2023/24
Doskoky celkem 1 Snakes Ostrava 16. 9. 2023 2023/24
Body 44 TJ Šumperk 20. 1. 2024 2023/24
Užitečnost 3 Basketpoint Frýdek-Místek 17. 9. 2023 2023/24
Asistence 2 Basketpoint Frýdek-Místek 17. 9. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
20. 5. 2023 Skupina D Sokol Žižkov B 0:00 18 7 0.0 1 0.0 1/3 33.3
20. 5. 2023 Skupina D Sokol Nová Paka 0:00 28 3 0.0 4 0.0 10/10 100.0
21. 5. 2023 Skupina D FASTAV Zlín 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 9. 2023 skupina B Snakes Ostrava 2:01 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
17. 9. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 14:01 9 3 50.0 1 33.3 0/0 0
23. 9. 2023 Skupina C JBC Brno 0:00 8 1 0.0 1 0.0 3/4 75.0
24. 9. 2023 Skupina C BASKET Brno "B" 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0
30. 9. 2023 Skupina C BC Nový Jičín 0:00 15 5 0.0 1 0.0 2/4 50.0
28. 9. 2023 Skupina C BCM Orli Prostějov 0:00 15 6 0.0 1 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 Skupina C BP Frýdek-Místek 0:00 7 0 0.0 2 0.0 1/2 50.0
8. 10. 2023 Skupina C BK Příbor 0:00 7 2 0.0 0 0.0 3/6 50.0
14. 10. 2023 skupina B Tygři Brno 2:57 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 10. 2023 Skupina C BCM Orli Prostějov 0:00 27 10 0.0 2 0.0 1/4 25.0
15. 10. 2023 skupina B BASKET Brno 5:15 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
18. 10. 2023 Skupina C Slavia Kroměříž 0:00 16 2 0.0 3 0.0 3/3 100.0
21. 10. 2023 Skupina C BC Nový Jičín 0:00 17 4 0.0 3 0.0 0/0 0
4. 11. 2023 Skupina C Tygři Brno B 0:00 21 4 0.0 3 0.0 4/7 57.1
5. 11. 2023 Skupina C SK Žabovřesky 0:00 28 11 0.0 1 0.0 3/5 60.0
18. 11. 2023 Skupina C TJ Šumperk 0:00 26 11 0.0 1 0.0 1/1 100.0
19. 11. 2023 Skupina C TJ Šumperk 0:00 11 3 0.0 0 0.0 5/9 55.6
2. 12. 2023 Skupina C BK Příbor 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/2 100.0
3. 12. 2023 Skupina C BP Frýdek-Místek 0:00 5 1 0.0 0 0.0 3/6 50.0
10. 12. 2023 Skupina C BC Nový Jičín 0:00 27 10 0.0 2 0.0 1/2 50.0
16. 12. 2023 Skupina C Slavia Kroměříž 0:00 17 4 0.0 3 0.0 0/1 0.0
17. 12. 2023 Skupina C BC Nový Jičín 0:00 8 2 0.0 1 0.0 1/2 50.0
6. 1. 2024 Skupina C FASTAV Zlín 0:00 25 10 0.0 1 0.0 2/7 28.6
7. 1. 2024 Skupina C BCM Orli Prostějov 0:00 27 6 0.0 4 0.0 3/5 60.0
13. 1. 2024 play-out C Slavia Kroměříž 0:00 13 5 0.0 0 0.0 3/3 100.0
20. 1. 2024 play-out C TJ Šumperk 0:00 44 13 0.0 3 0.0 9/14 64.3
10. 2. 2024 play-out C FASTAV Zlín 0:00 26 8 0.0 1 0.0 7/11 63.6
11. 2. 2024 play-out C BC Nový Jičín 0:00 34 9 0.0 3 0.0 7/12 58.3
14. 2. 2024 play-out C BK Příbor 0:00 10 3 0.0 1 0.0 1/2 50.0
17. 2. 2024 play-out C JBC Brno 0:00 18 7 0.0 1 0.0 1/2 50.0
18. 2. 2024 play-out C BASKET Brno "B" 0:00 27 11 0.0 1 0.0 2/3 66.7
Celkem 34 24:14 551 168 2.100.0 45 900.0 80/132 60.6
Průměr 34 0:42 16.2 4.9 2.100.0 1.3 900.0 2.4/3.9 60.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
FASTAV Zlín 5 0:00 24.6 8.8 0.0 1.2 0.0 3.4/5.6 60.7 3.0
SK Žabovřesky 5 0:00 20.6 8.0 0.0 1.0 0.0 1.6/4.0 40.0 0.6
BCM Orli Prostějov 4 0:00 25.3 7.3 0.0 2.5 0.0 3.3/5.3 61.9 1.3
Tygři Brno B 6 0:00 16.3 5.3 0.0 1.0 0.0 2.7/4.3 61.5 1.8
BK Opava 4 0:00 21.5 7.0 0.0 1.3 0.0 3.8/6.5 57.7 3.8
TJ Šumperk 3 0:00 27.0 9.0 0.0 1.3 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
NH Ostrava 6 0:00 12.7 3.7 0.0 1.3 0.0 1.3/2.2 61.5 1.5
BC Nový Jičín 3 0:00 25.3 8.0 0.0 2.0 0.0 3.3/6.0 55.6 3.7
BK Pelhřimov 2 0:00 32.0 12.0 0.0 1.5 0.0 3.5/6.0 58.3 2.5
Královští Sokoli 2 0:00 29.5 9.5 0.0 2.0 0.0 4.5/6.5 69.2 2.5
Slavia Kroměříž 4 0:00 14.3 3.8 0.0 1.8 0.0 1.5/1.8 85.7 3.3
BC Nový Jičín 2 0:00 22.5 8.5 0.0 1.0 0.0 2.5/3.5 71.4 3.5
BK Snakes Ostrava 3 0:00 14.7 6.0 0.0 0.3 0.0 1.7/3.7 45.5 0.7
BC Vysočina 2 0:00 21.0 8.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.5 57.1 3.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 20.5 9.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
Snakes Ostrava 2 0:00 20.5 7.5 0.0 1.0 0.0 2.5/4.0 62.5 4.0
BK Příbor 5 0:00 8.0 3.0 0.0 0.2 0.0 1.4/2.8 50.0 2.4
BASKET Brno "B" 3 0:00 13.0 4.7 0.0 0.7 0.0 1.7/3.0 55.6 1.3
Tygři Brno 3 0:00 12.3 4.7 0.0 0.3 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
Basketpoint F-M 2 0:00 17.5 8.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.0
NH Ostrava 3 0:00 11.7 4.7 0.0 0.0 0.0 2.3/4.3 53.8 2.7
Basketpoint Frýdek-Místek 3 4:40 11.3 4.0 200.0 1.0 100.0 0.3/0.3 100.0 3.0
Sokol Nová Paka 1 0:00 28.0 3.0 0.0 4.0 0.0 10.0/10.0 100.0 1.0
JBC Brno 2 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 12.5 3.0 0.0 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Žižkov B 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BP Frýdek-Místek 3 0:00 5.3 0.7 0.0 0.7 0.0 2.0/3.3 60.0 2.3
Slavia Kroměříž 2 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BCM Orli Prostějov 4 0:00 3.8 1.5 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 6.0 1.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 -
BK Vlci Žďár 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 1 2:01 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 6:23 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno 1 5:15 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
FASTAV Zlín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Vlci Žďár 1 5:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Brno 1 2:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0