Kryštof Šanda

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 19 let
Aktuální klub
BC Slaný "A"

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
142
Procento vítězství
41.5%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F-
2016/17 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B ŠSK Sla U13 21 1.7 0.8 0 0/0.2 25.0 -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B Sla U12B 4 0.0 0 0 0/0.5 0.0 -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" Sla U12B 4 0.5 0.3 0 0/0 0.0 -
2020/21 kadeti U17 - Skupina A ŠSK Slaný 1 8.0 4 0 0/1 0.0 -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina B ŠSK Slaný 12 2.1 0.8 0 0.4/1.3 33.3 -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A ŠSK Slaný 12 2.8 1 0.1 0.6/2 29.2 -
2018/19 žáci U15 - skupina B ŠSK Slaný 8 6.3 2.8 0 0.8/2.6 28.6 -
2018/19 žáci U15 - skupina B2 ŠSK Slaný 9 2.4 0.9 0 0.7/1.7 40.0 -
2019/20 žáci U15 - skupina A ŠSK Slaný 15 5.2 2.4 0 0.4/1.3 31.6 -
2021/22 junioři U19 - skupina B ŠSK Slaný 19 14.4 6.3 0.2 1.4/3.9 36.0 -
2021/22 junioři U19 - Skupina B o 9.-11.místo ŠSK Slaný 3 33.3 12.7 1.3 4/9.3 42.9 -
2022/23 junioři U19 - Skupina A ŠSK Slaný 6 16.5 6.5 0.3 2.5/6 41.7 -
2022/23 junioři U19 - Skupina A VYS 10 9.7 4.2 0 1.3/2.9 44.8 -
2022/23 junioři U19 - play-out A VYS 3 10.0 3.7 0 2.7/4 66.7 -
2023/24 muži - Krajský přebor mužů BCSla 14 19.7 7.1 0.8 3.1/6.1 50.0 -
2023/24 muži - Nadstavba A (1.- 4. místo) BCSla 1 6.0 3 0 0/0 0.0 -
Průměr za kariéru 15.8 8.0 3.3 0.1 1.0/2.6 52.2 2.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 BerB 17. 12. 2023
2B body 12 Příb 2000 "B" 16. 12. 2023
3B body 4 Příb 2000 "B" 16. 12. 2023
Body 37 Příb 2000 "B" 16. 12. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BerB 17. 12. 2023 2023/24
2B body 14 BA LYNX Liberec 3. 4. 2022 2021/22
3B body 4 Příb 2000 "B" 16. 12. 2023 2023/24
Body 37 BA LYNX Liberec 3. 4. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
7. 10. 2023 Krajský přebor mužů BerB 5 2 0 1/1 100.0
8. 10. 2023 Krajský přebor mužů Příb 2000 "B" 29 11 2 1/2 50.0
21. 10. 2023 Krajský přebor mužů Kla 10 3 0 4/8 50.0
22. 10. 2023 Krajský přebor mužů SVyšehrad 23 9 1 2/6 33.3
11. 11. 2023 Krajský přebor mužů KHo 7 3 0 1/2 50.0
12. 11. 2023 Krajský přebor mužů BKSad 22 9 0 4/8 50.0
30. 11. 2023 Krajský přebor mužů Sla 10 3 0 4/6 66.7
3. 12. 2023 Krajský přebor mužů Sla 17 3 2 5/8 62.5
16. 12. 2023 Krajský přebor mužů Příb 2000 "B" 37 12 4 1/4 25.0
17. 12. 2023 Krajský přebor mužů BerB 28 9 1 7/10 70.0
13. 1. 2024 Krajský přebor mužů SVyšehrad 23 10 0 3/10 30.0
14. 1. 2024 Krajský přebor mužů Kla 16 6 0 4/7 57.1
27. 1. 2024 Krajský přebor mužů BKSad 24 10 0 4/8 50.0
28. 1. 2024 Krajský přebor mužů KHo 25 10 1 2/6 33.3
17. 2. 2024 Nadstavba A (1.- 4. místo) Sla 6 3 0 0/0 0
Celkem 15 282 103 11 43/86 50.0
Průměr 15 18.8 6.9 0.7 2.9/5.7 50.0
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
BA LYNX Liberec 4 28.0 11.3 1.0 2.5/6.3 40.0 3.5
Příb 2000 "B" 2 33.0 11.5 3.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BŠ Tygři Praha C 3 18.3 7.7 0.3 2.0/8.0 25.0 3.0
TJ Thermia K. Vary 2 25.5 10.5 0.5 3.0/8.0 37.5 4.0
BKSad 2 23.0 9.5 0.0 4.0/8.0 50.0 2.0
SVyšehrad 2 23.0 9.5 0.5 2.5/8.0 31.3 4.0
BA 2006 Roudnice n.L. 7 6.3 2.9 0.0 0.6/1.7 33.3 1.3
AŠ Mladá Boleslav 2 17.0 7.5 0.5 0.5/1.0 50.0 2.0
BA 2006 Roudnice n.L. 3 11.0 5.3 0.0 0.3/0.7 50.0 3.0
Sla 3 11.0 3.0 0.7 3.0/4.7 64.3 2.3
BerB 2 16.5 5.5 0.5 4.0/5.5 72.7 2.5
KHo 2 16.0 6.5 0.5 1.5/4.0 37.5 4.5
SLUNETA Ústí n. L. 3 10.3 4.3 0.0 1.7/2.7 62.5 3.0
BK Klatovy 3 10.0 4.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Thermia K. Vary 6 4.8 2.3 0.0 0.2/0.8 20.0 1.7
Válečníci Děčín B 2 13.5 5.0 0.5 2.0/6.0 33.3 2.5
Kla 2 13.0 4.5 0.0 4.0/7.5 53.3 4.0
BA Tygři Louny 3 8.0 3.7 0.0 0.7/2.7 25.0 4.3
BK Chomutov 4 5.3 2.3 0.0 0.8/3.3 23.1 3.0
Levharti Chomutov 2 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Sokolov 4 5.0 1.5 0.0 2.0/5.8 34.8 1.8
BK Jiskra Domažlice 1 19.0 9.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Sokol Vyšehrad 4 4.0 1.8 0.0 0.5/1.3 40.0 2.3
SKB Rokycany 3 5.0 2.3 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0
BK Baník Most 4 3.8 1.8 0.0 0.3/1.0 25.0 2.0
Válečníci Děčín 2 7.0 2.5 0.0 2.0/5.0 40.0 1.5
BA Tygři Louny 4 3.5 1.0 0.3 0.8/1.8 42.9 1.0
Tygři Praha B 1 12.0 4.0 0.0 4.0/8.0 50.0 5.0
BK Kladno 2 4.5 2.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
Ben U13B 4 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Slavoj Litoměřice 2 3.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 3.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
Medvědi Tábor 2 2.5 1.0 0.0 0.5/4.0 12.5 3.0
BK Klatovy 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
USK Praha 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Sparta Praha 1 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Bol U12B 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BŠPhaU12B 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0