SLUNETA Ústí n. L.

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Kvalifikace o ligu | Liga

Základní informace

Trenér

od: 15. 9. 2020
Alexandr Novák
sush@email.cz
723 959 530

Asistent trenéra

od: 14. 9. 2021
Jakub Bár
jakub.bar.7@gmail.com
605 280 576

Asistent trenéra

od: 19. 8. 2020
Michal Sedlák
michal.sedlak.sedlo@gmail.com
606 110 199

Asistent trenéra

od: 19. 8. 2020
Martin Wagner
wagner.martas@gmail.com
607 558 368

Organizační pracovník

od: 29. 7. 2022
Martin Gabriel
mgabriel@post.cz
603 157 578

Adresa

Basketbalový klub Ústí nad Labem z.s.
Jateční 18
40001 Ústí nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Václav Stráda 2005 184 17 3 18.0 3.0 3.7 1.0/2.0 50.0 2.3
Josef Gabriel 2006 190 16 3 12.0 1.3 2.3 2.3/4.3 53.8 1.7
Ondřej Novák 2005 180 17 3 10.3 4.7 0.0 1.0/3.7 27.3 1.7
Martin Mikšovský 2005 170 17 3 8.7 2.0 0.7 2.7/3.0 88.9 2.3
Martin Černý 2006 187 16 3 7.7 3.0 0.0 1.7/4.3 38.5 2.0
Matěj Kovařík 2005 180 17 3 6.3 1.3 1.0 0.7/1.0 66.7 1.3
Jan Kvapil 2005 180 17 3 6.0 1.7 0.7 0.7/2.0 33.3 2.3
Michal Kala 2004 158 18 1 16.0 4.0 2.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Peter Daško 2004 176 18 2 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jakub Gabriel 2004 180 18 3 4.3 1.3 0.3 0.7/0.7 100.0 1.0
Vincent Šedivý 2004 179 18 3 3.3 1.0 0.3 0.3/0.7 50.0 1.3
Michal Srp 2005 170 17 3 2.3 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0 2.0
Filip Růžek 2004 182 18 3 0.7 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0 1.7
Jan Rothanzl 2004 179 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Brodský 2005 170 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan David 2006 170 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojta Kočárník 2003 183 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Matuška 2003 158 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Šinovský 2006 178 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Damir Etem 2004 180 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jiří Herman 2006 171 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
55 liga (junioři U19) Domácí 4. 12. 2022 SLUNETA Ústí nad Labem : 0 / %
51 liga (junioři U19) Domácí 3. 12. 2022 SLUNETA Ústí nad Labem : 0 / %
45 liga (junioři U19) Domácí 20. 11. 2022 BK Levharti Chomutov : 0 / %
42 liga (junioři U19) Domácí 19. 11. 2022 BA Sparta Praha : 0 / %
31 liga (junioři U19) Domácí 17. 11. 2022 SLUNETA Ústí nad Labem : 0 / %
39 liga (junioři U19) Domácí 6. 11. 2022 BK Klatovy : 0 / %
36 liga (junioři U19) Domácí 5. 11. 2022 BK Jiskra Domažlice : 0 / %
27 liga (junioři U19) Domácí 16. 10. 2022 VYS : 0 / %
23 liga (junioři U19) Domácí 15. 10. 2022 Tygři Praha B : 0 / %
18 liga (junioři U19) Domácí 2. 10. 2022 SLUNETA Ústí nad Labem : 0 / %
13 liga (junioři U19) Domácí 1. 10. 2022 SLUNETA Ústí nad Labem : 0 / %
3 liga (junioři U19) Domácí 28. 9. 2022 Válečníci Děčín : 0 / %
12 liga (junioři U19) Domácí 18. 9. 2022 SLUNETA Ústí nad Labem : 0 / %
7 liga (junioři U19) Domácí 17. 9. 2022 SLUNETA Ústí nad Labem : 0 / %
6 kvalifikace o ligu (junioři U19) Hosté 29. 5. 2022 Sokol Žižkov 53:74 20 9 7/15 31.8%
1 kvalifikace o ligu (junioři U19) Domácí 28. 5. 2022 BK Kladno 108:67 31 12 10/7 58.8%
3 kvalifikace o ligu (junioři U19) Hosté 28. 5. 2022 Sokol Nová Paka 66:87 18 11 18/11 62.1%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 28. 5. 2022
16:30
Sokol Nová Paka
SLUNETA Ústí nad Labem
66
87
14
23
25
45
47
61
Skupina A Review
1. kolo 28. 5. 2022
10:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Kladno
108
67
26
18
59
37
90
50
Skupina A Review
1. kolo 29. 5. 2022
11:00
Sokol Žižkov
SLUNETA Ústí nad Labem
53
74
13
18
23
32
39
56
Skupina A Review
2. kolo 17. 9. 2022
00:00
BK Klatovy
SLUNETA Ústí nad Labem
Skupina A Preview
3. kolo 18. 9. 2022
00:00
BK Jiskra Domažlice
SLUNETA Ústí nad Labem
Skupina A Preview
1. kolo 28. 9. 2022
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
Skupina A Preview
4. kolo 1. 10. 2022
00:00
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
Skupina A Preview
5. kolo 2. 10. 2022
00:00
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
Skupina A Preview
6. kolo 15. 10. 2022
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha B
Skupina A Preview
7. kolo 16. 10. 2022
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
Skupina A Preview
9. kolo 5. 11. 2022
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Jiskra Domažlice
Skupina A Preview
10. kolo 6. 11. 2022
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Klatovy
Skupina A Preview
8. kolo 17. 11. 2022
00:00
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
Skupina A Preview
11. kolo 19. 11. 2022
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
Skupina A Preview
12. kolo 20. 11. 2022
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
Skupina A Preview
13. kolo 3. 12. 2022
00:00
Sokol Vyšehrad
SLUNETA Ústí nad Labem
Skupina A Preview
14. kolo 4. 12. 2022
00:00
Tygři Praha B
SLUNETA Ústí nad Labem
Skupina A Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 kvalifikace o ligu 1 6
2021/22 liga 5 26
2019/20 liga 7 22
2018/19 kvalifikace o extraligu 4 3
2018/19 liga 3 38
2017/18 liga 1 26
2016/17 kvalifikace o ligu 1 6
2016/17 liga 3 34