Vojtěch Brom

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 16 let
Aktuální klub
BK Lions J. Hradec
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
253
Procento vítězství
63.6%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - F1 (o 1. - 3. místo) BK Lions J. Hradec 4 - 6.5 3 0 0.5/2 25.0 - -
2015/16 mladší minižactvo U12 - základní sk. A Lions J. Hradec m 9 - 3.3 1.7 0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - zákl. sk. B Lions J. Hradec m 12 - 6.8 3.2 0 0.4/1 41.7 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - o postup na NF Lions J. Hradec 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižactvo U12 - skupina F1 (o 1. - 4. místo) Lions J. Hradec m 12 - 4.4 2.2 0 0.1/0.9 9.1 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - skupina F1 (o 1. - 4. místo) Lions J. Hradec m 8 - 7.4 3.1 0 1.1/2 56.3 - -
2016/17 starší minižactvo U13 - základní skupina A Lions J. Hradec m 6 - 7.0 3.5 0 0/1 0.0 - -
2016/17 mladší minižactvo U12 - základní skupina A Lions J. Hradec m 6 - 6.7 3.2 0 0.3/2 16.7 - -
2016/17 starší minižactvo U13 - základní skupina BB Lions J. Hradec m 6 - 8.7 4.2 0 0.3/2.3 14.3 - -
2016/17 mladší minižactvo U12 - skupina F Lions J. Hradec m 6 - 13.2 6.3 0 0.5/3.3 15.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - kvalifikace o postup na MČR Lions J. Hradec 1 - 4.0 2 0 0/2 0.0 - -
2016/17 starší minižactvo U13 - skupina BBB Lions J. Hradec m 6 - 7.5 3.5 0 0.5/1.5 33.3 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A Fio banka J. Hradec 14 - 8.1 3.6 0.1 0.6/2 28.6 - -
2017/18 žáci U15 - skupina B Fio banka J. Hradec 6 - 4.7 2 0 0.7/2 33.3 - -
2017/18 starší minižactvo U13 - skupina "B" Fio banka J. Hradec m 6 - 16.5 7.3 0.2 1.3/2.7 50.0 - -
2017/18 starší minižactvo U13 - skupina "BB" Fio banka J. Hradec m 4 - 14.8 7 0 0.8/2 37.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Fio banka J. Hradec 12 - 3.7 1.3 0 1/2.3 44.4 - -
2017/18 žáci U15 - kvalifikace o ligu sk. A Fio banka J. Hradec 2 - 1.5 0 0.5 0/0 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A Fio banka J. Hradec 12 - 2.6 0.8 0.3 0.1/0.8 10.0 - -
2017/18 starší minižactvo U13 - skupina "AAA" Fio banka J. Hradec m 3 - 14.0 7 0 0/2.7 0.0 - -
2017/18 starší minižactvo U13 - skupina "DDD" Fio banka J. Hradec m 4 - 11.3 5.5 0 0.3/1.8 14.3 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BK Lions J. Hradec 14 - 6.0 2.4 0.2 0.5/1.1 46.7 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina D BK Pelhřimov 14 - 16.2 6.2 0.9 1.2/3 40.5 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. B BK Lions J. Hradec 14 - 9.9 3.5 0.6 1.1/2.3 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Pelhřimov 14 - 15.4 4.8 1 2.9/5.5 51.9 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B BK Lions J. Hradec 14 - 14.7 4.6 1.1 2.4/4.4 53.2 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Lions J. Hradec 14 - 4.4 1 0.6 0.5/0.7 70.0 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. B BK Lions J. Hradec 8 - 18.8 6.6 0.6 3.6/6.5 55.8 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out B Lions J. Hradec 5 - 6.2 2.4 0.2 0.8/1.6 50.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina B BK Lions J. Hradec 4 - 6.5 1.8 1 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Lions J. Hradec 1 - 14.0 1 /1 4 0/0 0.0 2.0 12.0
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Lions J. Hradec B 4 - 12.3 3.5 1.5 0.8/2 37.5 - -
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo BK Lions J. Hradec B 1 - 5.0 1 1 0/2 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo BK Lions J. Hradec 2 - 7.5 2 /2 0.5 2/2.5 80.0 2.0 5.0
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Lions J. Hradec 1 4.0 0.0 0 /3 0 0/0 0.0 - -2.0
2021/22 kadeti U17 - skupina C Lions J. Hradec B 2 - 18.0 7 1 1/3.5 28.6 - -
Průměr za kariéru 31.6 0.0 8.9 3.4 0.4 0.9/2.2 124.2 1.2 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BC Kolín B 19. 6. 2021
2B body 11 Kaplice Grizzlies 9. 10. 2021
3B body 4 Sokol Vyšehrad 19. 6. 2021
Obranné doskoky 1 Sokol Pražský 9. 10. 2021
Doskoky celkem 1 Sokol Pražský 9. 10. 2021
Body 24 Kaplice Grizzlies 9. 10. 2021
Užitečnost 12 Sokol Vyšehrad 19. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BC Vysočina 12. 2. 2020 2019/20
2B body 11 SAM Brno 25. 1. 2020 2019/20
3B body 4 Sokol Vyšehrad 19. 6. 2021 2021/22
Obranné doskoky 1 Sokol Pražský 9. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 1 Sokol Pražský 9. 10. 2021 2021/22
Body 29 USK Praha 10. 2. 2019 2018/19
Užitečnost 12 Sokol Vyšehrad 19. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 6. 2021 skupina B BC Kolín B 0:00 13 4 0.0 1 0.0 2/2 100.0
19. 6. 2021 skupina B TJ Sokol Kbely 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/2 50.0
19. 6. 2021 skupina A Sokol Vyšehrad 0:00 14 1 100.0 4 100.0 0/0 0
20. 6. 2021 skupina B BARoun.l. U17B 0:00 19 5 0.0 3 0.0 0/4 0.0
20. 6. 2021 skupina B BK Jiskra Domažlice 0:00 8 1 0.0 2 0.0 0/0 0
25. 6. 2021 2. kolo BA Grizzlies Plzeň 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/2 0.0
27. 6. 2021 2. kolo Vlci Žďár 0:00 11 3 100.0 1 100.0 2/2 100.0
27. 6. 2021 2. kolo Sluneta Ústí n. L. 0:00 4 1 100.0 0 0.0 2/3 66.7
26. 9. 2021 skupina C SKB Strakonice 0:00 12 3 0.0 2 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina A Sokol Pražský 3:45 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina C Kaplice Grizzlies 0:00 24 11 0.0 0 0.0 2/7 28.6
Celkem 11 3:45 119 34 425.0 14 280.0 9/22 40.9
Průměr 11 0:20 10.8 3.1 425.0 1.3 280.0 0.8/2.0 40.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Jižní Supi 4 0:00 14.5 4.3 0.0 1.3 0.0 2.3/3.3 69.2 2.3
TJ Sokol Kbely 4 0:00 13.8 5.0 0.0 0.8 0.0 1.5/3.5 42.9 2.5
Sojky Pelhřimov h 5 0:00 10.4 4.6 0.0 0.2 0.0 0.6/1.0 60.0 1.2
Tigers Č. Budějovice mix 5 0:00 10.4 4.8 0.0 0.0 0.0 0.8/2.8 28.6 0.6
BK Strakonice d 6 0:00 8.2 3.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BC Kolín 2 0:00 21.5 7.5 0.0 2.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BK Strakonice d 4 0:00 10.8 5.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.8 14.3 0.8
USK Praha 5 0:00 8.6 2.6 0.0 0.6 0.0 1.6/2.4 66.7 1.6
Sokol Písek Sršni h B 8 0:00 5.4 2.5 0.0 0.0 0.0 0.4/2.0 18.8 0.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 20.5 7.5 0.0 1.5 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
Sokol Písek 6 0:00 6.8 2.7 0.0 0.3 0.0 0.5/1.7 30.0 0.8
Sokol Písek Sršni h 8 0:00 5.0 2.1 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 1.1
BK Pardubice 3 0:00 13.3 4.3 0.0 0.7 0.0 2.7/5.7 47.1 2.7
BK Vlci Žďár 2 0:00 19.0 5.0 0.0 1.5 0.0 4.5/7.0 64.3 3.0
USK Praha 4 0:00 9.5 3.3 0.0 0.5 0.0 1.5/3.5 42.9 1.3
BSK Č. Budějovice mix 4 0:00 9.5 4.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.8
BA Sparta 2 0:00 19.0 4.5 0.0 2.0 0.0 4.0/9.0 44.4 2.5
BK Strakonice d 6 0:00 6.2 3.0 0.0 0.0 0.0 0.2/1.8 9.1 0.7
Tygři Brno 2 0:00 18.5 5.0 0.0 1.5 0.0 4.0/5.5 72.7 3.5
Sokol Vyšehrad 4 0:00 8.8 1.8 700.0 1.8 175.0 0.0/0.3 0.0 1.3
BK Tábor h 6 0:00 5.8 2.7 0.0 0.0 0.0 0.5/2.7 18.8 -
SKB Strakonice h 2 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Sokol Písek Sršni h 3 0:00 10.7 5.3 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Opava 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
BK Brandýs n. L. 3 0:00 9.7 3.7 0.0 0.3 0.0 1.3/2.3 57.1 2.0
Sokol Písek 4 0:00 6.8 2.8 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 38.5 0.5
Sokol Šlapanice 2 0:00 13.5 5.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Spartak Kaplice mix 3 0:00 8.7 4.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
BA Nymburk 2 0:00 12.5 3.0 0.0 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
Kaplice Grizzlies 1 0:00 24.0 11.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BA Sparta Praha 4 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
NH Ostrava A 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BK Klatovy 4 0:00 5.3 2.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
BK Opava 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.0 0.0 1.5/5.0 30.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BARoun.l. U17B 1 0:00 19.0 5.0 0.0 3.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
Jižní Supi 4 0:00 4.8 1.0 0.0 0.8 0.0 0.5/0.5 100.0 1.3
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 1.5
BVK Holice 3 0:00 6.0 1.7 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 8.5 2.5 0.0 1.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.5
BK Klatovy 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BK Kladno 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
Sojky Pelhřimov h 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BC Kolín B 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
SKB Strakonice 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek Sršni h 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.3
Vlci Žďár 1 0:00 11.0 3.0 100.0 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Tesla Pardubice 4 0:00 2.5 0.8 0.0 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 1.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Chomutov 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Pod U17B 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Žižkov 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 0.5
BA Tygři Louny 2 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Grizzlies Plzeň 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BC Vysočina 3 0:00 1.7 0.0 0.0 0.3 0.0 0.7/1.3 50.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BK Horejsek Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 3:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -