Ondřej Skupeň

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
BK Příbor
Výška
183 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
91
Procento vítězství
56%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2019/20 žáci U15 - Liga sk. C PŘÍ 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - skupina G PŘÍ 5 - 4.8 1.2 0.0 0.4 0.0 1.2/2.4 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina F BK Příbor 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina H BK Příbor 8 - 2.4 0.9 0.0 0 0.0 0.6/1.5 41.7 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. E BK Příbor 5 - 3.0 0.6 0.0 0 0.0 1.8/4 45.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina C BK Příbor 9 - 1.9 0.6 0.0 0.2 0.0 0.1/0.2 50.0 - -
2021/22 žáci U15 - skupina E Snakes Ostrava 9 - 8.1 3.1 0.0 0.4 0.0 0.6/1.3 41.7 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga B Snakes Ostrava 13 - 10.2 3.9 0.0 0.4 0.0 1.2/2.2 51.7 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out C BK Příbor 7 - 3.7 1.1 0.0 0.4 0.0 0.1/0.6 25.0 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina G BK Příbor 3 - 6.7 1.3 0.0 1 0.0 1/2 50.0 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina C BK Příbor 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina B Snakes Ostrava 3 19.0 4.0 0.7 /1.3 50.0 0.3 12.5 1.7/2.7 62.5 1.7 6.7
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B Snakes Ostrava 4 7.3 3.5 0.8 /1 75.0 0.5 50.0 0.5/1.3 40.0 2.0 2.8
2022/23 kadeti U17 - play-out Snakes Ostrava 1 - 16.0 6 /6 100.0 0 0.0 4/7 57.1 2.0 11.0
2023/24 kadeti U17 - skupina B Snakes Ostrava 8 15.0 5.3 1.6 /2.8 59.1 0.3 13.3 1.3/1.8 71.4 3.8 3.0
2023/24 junioři U19 - Skupina C BK Příbor 7 - 4.0 1.3 0.0 0.1 0.0 1/1.9 53.8 - -
2023/24 junioři U19 - play-out C BK Příbor 3 - 2.3 0.7 0.0 0.3 0.0 0/2 0.0 - -
2023/24 kadeti U17 - nadstavba A Snakes Ostrava 2 12.5 2.5 0 /0.5 0.0 0.5 50.0 1/1 100.0 1.5 1.5
Průměr za kariéru 15.2 2.5 5.0 1.6 47.4 0.3 21.0 0.8/1.7 123.3 2.1 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BK VIVIDBOOKS Pardubice 14. 10. 2023
2B body 3 BA Nymburk 15. 10. 2023
3B body 1 BK Opava 17. 9. 2023
Obranné doskoky 6 BK VIVIDBOOKS Pardubice 14. 10. 2023
Útočné doskoky 2 BK VIVIDBOOKS Pardubice 7. 1. 2024
Doskoky celkem 8 BK VIVIDBOOKS Pardubice 14. 10. 2023
Body 9 BK Opava 17. 9. 2023
Užitečnost 8 BASKET Brno 1. 10. 2023
Asistence 1 BK VIVIDBOOKS Pardubice 7. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 NH B 13. 10. 2019 2019/20
2B body 9 Basketpoint F-M 3. 10. 2021 2021/22
3B body 2 BC Vysočina 24. 4. 2022 2021/22
Obranné doskoky 7 BA Nymburk 11. 12. 2022 2022/23
Útočné doskoky 2 Válečníci Děčín 4. 3. 2023 2022/23
Doskoky celkem 8 BA Nymburk 11. 12. 2022 2022/23
Body 23 Basketpoint F-M 3. 10. 2021 2021/22
Užitečnost 14 BA Nymburk 11. 12. 2022 2022/23
Asistence 1 BK VIVIDBOOKS Pardubice 10. 12. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina B NH Ostrava 13:31 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
17. 9. 2023 skupina B BK Opava 25:01 9 2 50.0 1 20.0 2/4 50.0
23. 9. 2023 Skupina C Slavia Kroměříž 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 Skupina C BC Nový Jičín 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/3 33.3
30. 9. 2023 skupina B Tygři Brno 12:37 7 1 33.3 1 50.0 2/2 100.0
1. 10. 2023 skupina B BASKET Brno 12:01 6 2 100.0 0 0.0 2/2 100.0
26. 9. 2023 Skupina C BP Frýdek-Místek 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2023 Skupina C Olomouc 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0
14. 10. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 22:28 6 2 40.0 0 0.0 2/2 100.0
15. 10. 2023 skupina B BA Nymburk 11:43 7 3 75.0 0 0.0 1/2 50.0
21. 10. 2023 Skupina C BASKET Brno "B" 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
16. 12. 2023 Skupina C JBC Brno 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/2 100.0
17. 12. 2023 Skupina C BASKET Brno "B" 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/4 50.0
6. 1. 2024 skupina B BA Nymburk 11:18 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2024 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 11:46 5 2 100.0 0 0.0 1/2 50.0
13. 1. 2024 play-out C JBC Brno 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/2 0.0
14. 1. 2024 play-out C BASKET Brno "B" 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/2 0.0
20. 1. 2024 nadstavba A GBA Lions Jindřichův Hradec 14:22 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
21. 1. 2024 nadstavba A Sokol Písek 10:27 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
8. 2. 2024 play-out C BP Frýdek-Místek 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
Celkem 20 145:14 82 24 104.3 5 29.4 19/35 54.3
Průměr 20 7:15 4.1 1.2 104.3 0.3 29.4 1.0/1.8 54.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Vysočina 2 0:00 18.0 6.0 0.0 1.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
SKUP-BCM Olomouc 4 0:00 8.0 3.5 0.0 0.3 0.0 0.3/0.8 33.3 3.3
BK Pelhřimov 2 0:00 13.5 4.0 0.0 1.0 0.0 2.5/2.5 100.0 2.5
Basketpoint F-M 1 0:00 23.0 9.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 11.0 4.0 100.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.5
BK Opava 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.3
NH Ostrava 4 0:00 5.0 1.8 0.0 0.3 0.0 0.8/2.0 37.5 1.0
BA Nymburk 4 16:29 4.8 1.3 55.6 0.3 14.3 1.5/2.5 60.0 3.5
BC Nový Jičín 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Nový Jičín 4 0:00 2.8 0.8 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 2.0
JBC Brno 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 16:13 3.7 1.3 57.1 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.3
BK Opava B 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Brno B 4 0:00 2.5 0.8 0.0 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 1.0
NH B 1 0:00 10.0 1.0 0.0 1.0 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
BK Opava 1 25:01 9.0 2.0 50.0 1.0 20.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Královští Sokoli 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Basketpoint Frýdek-Místek 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.0
Start Havířov 1 0:00 8.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
BC Nový Jičín 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Tygři Brno 1 12:37 7.0 1.0 33.3 1.0 50.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BASKET Brno "B" 3 0:00 2.3 0.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 1.3
BASKET Brno 1 12:01 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Válečníci Děčín 1 11:57 6.0 0.0 0.0 2.0 66.7 0.0/2.0 0.0 3.0
NH Ostrava A 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.7
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygři Brno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 2.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Olomouc 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Písek 1 10:27 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Grizzlies Plzeň 1 11:30 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 1 13:31 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
STHAV 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
GBA Lions Jindřichův Hradec 1 14:22 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Jiskra Kyjov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Loko Plzeň 1 5:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BP Frýdek-Místek 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5