Tomáš Žatečka

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
BC Vysočina
Výška
187 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
105
Procento vítězství
63.8%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2020/21 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 2 - 2.5 1 0 0.5/2 25.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina F BC Vysočina 10 - 7.6 3 0 1.6/4.3 37.2 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BC Vysočina 5 - 4.2 1.6 0 1/2.2 45.5 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. B BC Vysočina 3 - 2.7 1 0 0.7/2 33.3 - -
2019/20 žáci U15 - skupina C BC Vysočina 6 - 10.2 4.8 0 0.5/2.2 23.1 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina C BC Vysočina 5 - 20.2 9 0 2.2/4.6 47.8 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina C BC Vysočina 10 - 3.3 1.6 0 0.1/0.6 16.7 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina C BC Vysočina B 6 - 11.8 4.7 0 2.5/4.8 51.7 - -
2021/22 kadeti U17 - finálová skupina BC Vysočina 6 - 1.5 0.7 0 0.2/0.7 25.0 - -
2022/23 kadeti U17 - o postup do extraligy BC Vysočina 3 23.3 3.7 1.3 /3.7 0 1/2 50.0 1.3 8.0
2022/23 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 12 17.7 4.8 1.8 /3.5 0.1 0.8/1.8 45.5 2.3 4.3
2022/23 junioři U19 - Skupina C BC Vysočina 8 - 2.5 1.1 0 0.3/0.8 33.3 - -
2022/23 junioři U19 - finálová skupina BC Vysočina 7 - 1.4 0.7 0 0/0.6 0.0 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B BC Vysočina 6 20.5 3.2 0.8 /2.7 0 1.5/3.3 45.0 1.7 3.0
2022/23 kadeti U17 - play-out BC Vysočina 2 7.5 2.0 1 /1.5 0 0/0 0.0 1.0 3.0
2023/24 junioři U19 - Skupina B BC Vysočina 10 - 3.5 1.6 0 0.3/0.7 42.9 - -
2023/24 junioři U19 - Finálová skupina BC Vysočina 4 - 1.3 0.5 0 0.3/0.5 50.0 - -
Průměr za kariéru 17.5 4.0 5.2 2.2 0.0 0.8/2.0 95.3 1.6 1.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BK Vlci Žďár 21. 10. 2023
2B body 6 Basket Poděbrady 7. 10. 2023
Body 12 Basket Poděbrady 7. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Kaplice Grizzlies 12. 3. 2022 2021/22
2B body 21 BC Benešov 13. 9. 2020 2020/21
3B body 1 NH Ostrava 10. 12. 2022 2022/23
Obranné doskoky 10 BA Sparta Praha 22. 5. 2022 2022/23
Útočné doskoky 6 BCM Orli Prostějov 21. 5. 2022 2022/23
Doskoky celkem 13 BA Sparta Praha 22. 5. 2022 2022/23
Body 43 BC Benešov 13. 9. 2020 2020/21
Užitečnost 22 BCM Orli Prostějov 21. 5. 2022 2022/23
Asistence 3 BK Opava 8. 10. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
23. 9. 2023 Skupina B BC Kolín 0 0 0 0/0 0
24. 9. 2023 Skupina B BK NAPOS Vysoká n. L. 5 2 0 1/4 25.0
28. 9. 2023 Skupina B Lions J. Hradec 2 1 0 0/0 0
7. 10. 2023 Skupina B Basket Poděbrady 12 6 0 0/0 0
8. 10. 2023 Skupina B BK Brandýs 10 5 0 0/0 0
21. 10. 2023 Skupina B BK Vlci Žďár 2 0 0 2/3 66.7
22. 10. 2023 Skupina B Tesla Pardubice 0 0 0 0/0 0
11. 11. 2023 Skupina B BK NAPOS Vysoká n. L. 2 1 0 0/0 0
12. 11. 2023 Skupina B BC Kolín 0 0 0 0/0 0
17. 11. 2023 Skupina B Lions J. Hradec 2 1 0 0/0 0
13. 1. 2024 Finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 0 0 0 0/0 0
14. 1. 2024 Finálová skupina Levharti Chomutov 1 0 0 1/2 50.0
27. 1. 2024 Finálová skupina BCM Orli Prostějov 0 0 0 0/0 0
20. 2. 2024 Finálová skupina BK Vlci Žďár 4 2 0 0/0 0
Celkem 14 40 18 4/9 44.4
Průměr 14 2.9 1.3 0.0 0.3/0.6 44.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Benešov 2 0:00 31.0 15.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
BK Příbram 2000 2 0:00 16.5 8.0 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 -
Kaplice Grizzlies 2 0:00 15.0 5.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 1.5
Kaplice Grizzlies 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
NH Ostrava 2 26:17 10.5 4.0 72.7 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 2.5
SKB Strakonice 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 4.0
BK Vlci Žďár 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.7
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.5 27.3 1.5
BC Kolín 2 0:00 6.5 1.5 0.0 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 1.0
Basket Poděbrady 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Lions J. Hradec 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Sokol Písek Sršni B 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 18:37 5.5 2.0 36.4 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 3.5
BA Nymburk 2 19:59 5.5 2.5 62.5 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.0
BK Vlci Žďár 4 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 1.8
Válečníci Děčín 2 21:32 5.0 1.5 42.9 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
BK Brandýs 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 2 14:05 4.5 1.5 42.9 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
BCM Orli Prostějov 1 25:54 9.0 3.0 75.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Pelhřimov 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
BA Grizzlies Plzeň 3 13:35 2.3 1.0 60.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
BK NAPOS Vysoká n. L. 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
USK Praha 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Snakes Ostrava 2 14:47 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BASKET Brno "B" 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
NH Ostrava 4 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.3
Vlci Žďár 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
Tygři Brno 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 -
BK Příbor 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BK Pardubice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 5.0
BK Loko Plzeň 1 16:51 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 2.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Tesla Pardubice 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tygři Brno 3 8:12 1.0 0.3 25.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
BCM Orli Prostějov 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Válečníci Děčín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 1 28:56 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Olomouc 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Brno B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Lions J. Hradec 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Levharti Chomutov 3 0:00 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
Sokol Pražský 2 18:42 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno 1 14:44 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Vlci Žďár 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Tesla Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -