Ondřej Vyhnánek

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
BA Sparta Praha
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
235
Procento vítězství
57.4%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BK Kral-jun U13 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BK Kral-jun U13 38 - 4.7 2 0 0.7/2.3 28.4 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Kral.Jun U15 3 - 2.7 0.7 0.3 0.3/2 16.7 - -
2015/16 žáci U15 - skupina B Kralupy Junior (ms) 8 - 2.9 1.1 0.1 0.3/0.3 100.0 - -
2015/16 žáci U15 - skupina B-1 Kralupy Junior (ms) 6 - 3.7 1.7 0 0.3/1.5 22.2 - -
2016/17 žáci U15 - skupina C BK Kralupy 11 - 9.4 3.6 0.1 1.8/3.5 51.3 - -
2016/17 žáci U15 - skupina C1 BK Kralupy 6 - 12.8 5 0.5 1.3/3.3 40.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo BA Sparta 4 - 11.5 4.8 0 2/4.8 42.1 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina A BA Sparta 12 - 11.0 3.3 1.3 0.8/1.9 39.1 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BKj Kralupy 15 - 21.1 6.5 2 2/4.3 46.2 - -
2017/18 žáci U15 - skupina C BK Kralupy 4 - 27.8 9.5 1.8 3.5/8.3 42.4 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BA Sparta 13 - 8.3 1.9 0.9 1.7/2.5 68.8 - -
2017/18 žáci U15 - skupina C 1 BK Kralupy 2 - 27.0 7 2.5 5.5/11.5 47.8 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B BA Sparta 6 - 24.7 8.2 1.5 3.8/5.3 71.9 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BKj Kralupy 14 - 25.7 6.9 2.5 4.5/6.9 65.6 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 14 - 27.0 8.6 1.9 4.1/5.9 69.5 - -
2018/19 kadeti U17 - Skupina A 1-3 BKj Kralupy 4 - 27.5 8.5 2 4.5/6.3 72.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 12 - 26.8 5.4 4.3 3.2/3.9 80.9 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B BKj Kralupy 18 - 28.0 6.8 3.8 3.1/4.3 71.8 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B BKj Kralupy 5 - 30.2 8.6 3.2 3.4/4.8 70.8 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina BA Sparta Praha 5 - 23.6 5 3 4.6/5 92.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 1 - 9.0 3 1 0/0 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 1 - 39.0 6 7 6/8 75.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 4 21.5 20.3 3.8 /6.3 3 3.8/5 75.0 1.5 20.0
2021/22 muži - SBLM skupina západ BK Kral-Jun.muži 11 - 17.1 2.6 2.9 3.1/3.8 81.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 10 - 32.2 7.4 5.1 2.1/2.6 80.8 - -
2021/22 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 4 - 18.8 4.8 2 3.3/4.3 76.5 - -
2021/22 muži - Čtvrtfinále BK Kral-Jun.muži 2 - 16.0 3.5 2 3/3.5 85.7 - -
Průměr za kariéru 26.1 0.4 17.1 4.7 1.8 2.3/3.8 179.3 1.9 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Válečníci Děčín 6. 1. 2019 2018/19
2B body 14 Lokomotiva Plzeň 20. 1. 2019 2018/19
3B body 7 Slavoj Litoměřice 3. 10. 2020 2020/21
Obranné doskoky 6 GBA Sojky Pelhřimov 12. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 1 GBA Sojky Pelhřimov 12. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 7 GBA Sojky Pelhřimov 12. 6. 2021 2021/22
Body 44 Sokol Žižkov 16. 11. 2021 2021/22
Užitečnost 38 Válečníci Děčín 13. 6. 2021 2021/22
Asistence 3 Válečníci Děčín 13. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SLUNETA Ústí n.L. 6 0:00 25.7 9.0 0.0 1.2 0.0 4.2/6.5 64.1 2.3
BK Č. Brod 5 0:00 28.0 7.2 0.0 3.0 0.0 4.6/5.6 82.1 2.4
Válečníci Děčín 4 6:10 32.5 9.0 257.1 3.3 162.5 4.8/7.3 65.5 1.5
ŠSK Slaný 3 0:00 34.7 9.7 0.0 4.3 0.0 2.3/3.7 63.6 1.7
BK Klatovy 4 0:00 21.0 5.3 0.0 2.3 0.0 3.8/4.0 93.8 3.3
BK Klatovy 3 0:00 27.3 5.0 0.0 5.0 0.0 2.3/2.7 87.5 1.3
Slavoj Litoměřice 3 0:00 27.3 6.0 0.0 3.3 0.0 5.3/6.3 84.2 0.7
R&J EBC Mělník (ms) 5 0:00 16.4 5.2 0.0 0.8 0.0 3.6/7.6 47.4 1.8
AŠ Mladá Boleslav 3 0:00 27.0 8.0 0.0 2.7 0.0 3.0/6.0 50.0 1.3
BC Benešov 3 0:00 25.0 7.3 0.0 2.3 0.0 3.3/5.3 62.5 1.7
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 18.8 6.8 0.0 1.3 0.0 1.5/4.0 37.5 2.3
Sokol Žižkov 3 0:00 25.0 8.7 0.0 2.3 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
Válečníci Děčín 3 0:00 25.0 5.3 0.0 2.3 0.0 7.3/9.0 81.5 1.7
Tygři Praha B 3 0:00 23.7 4.7 0.0 3.7 0.0 3.3/4.3 76.9 1.3
Slavoj Litoměřice 4 0:00 17.8 6.5 0.0 1.3 0.0 1.0/1.8 57.1 2.8
Levharti Chomutov 2 0:00 35.0 6.5 0.0 6.5 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
BK Brandýs n. L. 3 0:00 23.0 7.3 0.0 1.7 0.0 3.3/4.3 76.9 2.7
Basket Poděbrady 4 0:00 16.5 4.0 0.0 2.5 0.0 1.0/1.5 66.7 0.3
ŠSKSla 4 0:00 15.8 3.5 0.0 2.3 0.0 2.0/2.5 80.0 1.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 31.0 7.0 0.0 5.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 31.0 5.5 0.0 5.5 0.0 3.5/5.0 70.0 2.5
BK Klatovy 2 0:00 30.5 6.0 0.0 5.5 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
BK Kladno 4 0:00 14.5 5.3 0.0 0.8 0.0 1.8/2.8 63.6 0.8
Válečníci Děčín B 2 0:00 28.5 7.0 0.0 3.0 0.0 5.5/7.0 78.6 3.5
Válečníci Děčín 2 0:00 26.0 3.5 0.0 5.0 0.0 4.0/4.5 88.9 2.0
BK Chomutov 2 0:00 24.0 8.0 0.0 1.5 0.0 3.5/6.5 53.8 1.5
Levharti Chomutov 2 0:00 23.5 4.0 0.0 4.0 0.0 3.5/4.0 87.5 -
Bol 4 0:00 11.8 4.8 0.0 0.5 0.0 0.8/2.0 37.5 2.8
BK Brandýs n.L. 4 0:00 10.8 3.3 0.0 0.8 0.0 2.0/4.0 50.0 1.8
Sokol Písek Sršni B 2 0:00 21.0 4.0 0.0 2.5 0.0 5.5/10.0 55.0 0.5
Měl 2 0:00 20.5 3.5 0.0 3.5 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 12.7 4.3 0.0 0.3 0.0 3.0/3.3 90.0 3.3
BKKla 2 0:00 18.0 2.0 0.0 3.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
Tygři Praha 1 0:00 36.0 8.0 0.0 5.0 0.0 5.0/6.0 83.3 -
Tygři JBC Brno B 1 0:00 33.0 8.0 0.0 4.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 30:25 33.0 5.0 71.4 5.0 50.0 8.0/11.0 72.7 3.0
Tygři Louny 1 0:00 29.0 9.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Slovan Varnsdorf 1 0:00 29.0 6.0 0.0 4.0 0.0 5.0/9.0 55.6 3.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 14.5 2.5 0.0 3.0 0.0 0.5/1.5 33.3 4.5
Sokol Pražský 2 0:00 14.5 4.0 0.0 1.5 0.0 2.0/5.5 36.4 4.0
BCBenB 2 0:00 13.5 2.5 0.0 1.5 0.0 4.0/5.5 72.7 1.5
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 26.0 6.0 0.0 4.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Opava 1 0:00 25.0 4.0 0.0 2.0 0.0 11.0/12.0 91.7 -
BCM Orli Prostějov 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
Sokol Písek 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
Sokol Pražský 1 0:00 19.0 8.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 2.0
Sokol Nová Paka 4 0:00 4.8 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 1.8
BK Sokolov 2 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Pod U17B 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BKDěč 1 0:00 14.0 3.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 13.0 2.0 0.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
TZRak 1 0:00 13.0 2.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Tygři Brno 1 30:36 11.0 2.0 50.0 2.0 40.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BVK Holice 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKB Strakonice 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BC Benešov 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
Pod U13B 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.0
Tygři JBC Brno 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0