Martin Machurek

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
BA Sparta Praha
Výška
165 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
240
Procento vítězství
52.5%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Porg Basket 11 - 1.3 0.5 0 0.4/0.9 40.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze PORG Basket 17 - 3.2 1.4 0 0.5/1.3 36.4 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze Porg Basket 6 - 1.3 0.7 0 0/0.3 0.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - S - 5. - 10. místo Porg Basket 10 - 4.1 2 0 0.1/0.4 25.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BA Sparta U13B "B" 21 - 7.8 3.6 0 0.6/2 30.2 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta 10 - 14.5 7.1 0 0.3/1.2 25.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F1 - sk. 1.-5. místo BA Sparta 5 - 1.0 0.4 0 0.2/1.2 16.7 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "A" BA Sparta U13B "B" 10 - 13.5 6.2 0.1 0.8/1.6 50.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "A1" BA Sparta U13B "B" 10 - 10.9 5 0 0.9/2.3 39.1 - -
2018/19 žáci U15 - Základní fáze BA Sparta B 4 - 4.5 2.3 0 0/1.3 0.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace B BA Sparta 6 - 13.3 6.7 0 0/1.2 0.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - F1 BA Sparta 14 - 7.4 3.6 0 0.3/1.4 20.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Skupina 5-6 BA Sparta U13B "B" 2 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina B BA Sparta Praha 11 - 7.4 3.1 0 1.2/2 59.1 - -
2019/20 kadeti U17 - Základní fáze BA Sparta B 2 - 2.5 1 0 0.5/1 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - Základní fáze BA Sparta B 13 - 11.0 4.5 0.2 1.2/2.2 57.1 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. A BA Sparta Praha 6 - 12.8 5.8 0.3 0.2/1 16.7 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BA Sparta 5 - 5.8 2 0.2 1.2/2 60.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 12 5.3 0.7 0.3 /0.4 0 0.2/0.5 33.3 0.3 0.2
2021/22 kadeti U17 - Základní fáze Porg Basket 11 - 18.7 6.9 0.9 2.2/4.2 52.2 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba B BA Sparta Praha 7 12.1 1.4 0.6 /1.9 0 0.3/0.6 50.0 0.6 0.9
2021/22 kadeti U17 - F1 Porg Basket 6 - 17.7 6 1.3 1.7/3.5 47.6 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out BA Sparta Praha 6 10.3 1.5 0.3 /1.5 0.2 0.3/0.7 50.0 0.3 0.5
2022/23 kadeti U17 - o postup do extraligy BA Sparta Praha 3 19.3 9.7 3.3 /6.7 0.7 1/2.3 42.9 0.7 5.7
2022/23 junioři U19 - Skupina A BA Sparta Praha 11 - 4.9 1.3 0.5 1/1.7 57.9 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina B BA Sparta Praha 7 - 21.4 7.4 1.4 2.3/4.7 48.5 - -
2022/23 kadeti U17 - Základní fáze Porg Basket 5 - 36.2 14.8 1.6 1.8/4.8 37.5 - -
Průměr za kariéru 26.0 1.1 8.4 3.5 0.2 0.7/1.7 105.0 0.7 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 BC Kolín 24. 9. 2022
2B body 21 S. Horní Počernice 10. 11. 2022
3B body 3 Pod U17B 21. 10. 2022
Obranné doskoky 2 BCM Orli Prostějov 20. 5. 2022
Útočné doskoky 2 BCM Orli Prostějov 20. 5. 2022
Doskoky celkem 4 BCM Orli Prostějov 20. 5. 2022
Body 47 S. Horní Počernice 10. 11. 2022
Užitečnost 17 BCM Orli Prostějov 20. 5. 2022
Asistence 1 BCM Orli Prostějov 20. 5. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BC Kolín 24. 9. 2022 2022/23
2B body 21 S. Horní Počernice 10. 11. 2022 2022/23
3B body 3 Sokol Vyšehrad B 2. 12. 2021 2021/22
Obranné doskoky 3 Snakes Ostrava 8. 2. 2022 2021/22
Útočné doskoky 2 BCM Orli Prostějov 20. 5. 2022 2022/23
Doskoky celkem 4 Snakes Ostrava 8. 2. 2022 2021/22
Body 47 S. Horní Počernice 10. 11. 2022 2022/23
Užitečnost 17 BCM Orli Prostějov 20. 5. 2022 2022/23
Asistence 2 BK VIVIDBOOKS Pardubice 13. 3. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
20. 5. 2022 o postup do extraligy BCM Orli Prostějov 18:12 17 5 71.4 2 66.7 1/3 33.3
21. 5. 2022 o postup do extraligy BA Grizzlies Plzeň 11:54 4 2 40.0 0 0.0 0/2 0.0
22. 5. 2022 o postup do extraligy BC Vysočina 27:45 8 3 37.5 0 0.0 2/2 100.0
24. 9. 2022 Skupina B BC Kolín 0:00 22 6 0.0 1 0.0 7/13 53.8
25. 9. 2022 Skupina B Vlci Žďár 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
17. 9. 2022 Skupina A VYS 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2022 Skupina A Tygři Praha B 0:00 6 1 0.0 1 0.0 1/2 50.0
29. 9. 2022 Základní fáze Sokol Kbely B 0:00 32 14 0.0 1 0.0 1/2 50.0
28. 9. 2022 Skupina A Levharti Chomutov 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0
1. 10. 2022 Skupina A Válečníci Děčín 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/3 66.7
8. 10. 2022 Skupina B Tesla Pardubice 0:00 20 8 0.0 1 0.0 1/3 33.3
9. 10. 2022 Skupina B NAPOS Vysoká n. L. 0:00 16 4 0.0 2 0.0 2/2 100.0
13. 10. 2022 Základní fáze Sokol Žižkov C 0:00 34 12 0.0 2 0.0 4/12 33.3
15. 10. 2022 Skupina A BK Jiskra Domažlice 0:00 4 0 0.0 1 0.0 1/2 50.0
16. 10. 2022 Skupina A BK Klatovy 0:00 5 1 0.0 0 0.0 3/4 75.0
20. 10. 2022 Základní fáze Fenix Modřany 0:00 31 13 0.0 1 0.0 2/4 50.0
21. 10. 2022 Skupina B Pod U17B 0:00 29 9 0.0 3 0.0 2/6 33.3
5. 11. 2022 Skupina A Tygři Praha B 0:00 12 6 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2022 Skupina A VYS 0:00 8 1 0.0 1 0.0 3/4 75.0
10. 11. 2022 Základní fáze S. Horní Počernice 0:00 47 21 0.0 1 0.0 2/4 50.0
12. 11. 2022 Skupina B Jižní Supi 0:00 24 9 0.0 1 0.0 3/6 50.0
13. 11. 2022 Skupina B Jižní Supi 0:00 34 15 0.0 1 0.0 1/3 33.3
17. 11. 2022 Skupina A Levharti Chomutov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2022 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/2 0.0
20. 11. 2022 Skupina A Válečníci Děčín 0:00 10 2 0.0 2 0.0 0/0 0
24. 11. 2022 Základní fáze Radotínský SK 0:00 37 14 0.0 3 0.0 0/2 0.0
Celkem 26 57:51 414 150 750.0 25 312.5 39/83 47.0
Průměr 26 2:13 15.9 5.8 750.0 1.0 312.5 1.5/3.2 47.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Kbely B 5 0:00 20.4 7.8 0.0 0.8 0.0 2.4/4.4 54.5 1.4
Sokol Žižkov C 6 0:00 17.0 6.2 0.0 1.0 0.0 1.7/4.5 37.0 1.7
Fenix Modřany 3 0:00 26.3 10.0 0.0 1.0 0.0 3.3/6.0 55.6 0.7
Radotínský SK 3 0:00 24.7 9.3 0.0 1.3 0.0 2.0/3.3 60.0 1.7
S. Horní Počernice 2 0:00 32.0 13.5 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Jižní Supi 2 0:00 29.0 12.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.5 44.4 -
Sokol Kbely 7 0:00 6.0 2.9 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 40.0 0.6
USK Praha 5 0:00 8.4 3.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 44.4 0.8
USK Praha 5 0:00 6.4 3.0 0.0 0.0 0.0 0.4/1.8 22.2 0.6
Pod U17B 1 0:00 29.0 9.0 0.0 3.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
Měl U13B 4 0:00 6.3 2.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 0.8
TJ Sokol Pražský 5 0:00 5.0 2.2 0.0 0.0 0.0 0.6/1.4 42.9 0.4
BC Kolín 1 0:00 22.0 6.0 0.0 1.0 0.0 7.0/13.0 53.8 4.0
Tygři Praha B 2 0:00 10.0 3.5 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 5 15:47 4.0 1.2 50.0 0.4 33.3 0.4/1.0 40.0 0.6
Tesla Pardubice 1 0:00 20.0 8.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Tygři Praha B 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 -
Sokol Pražský 4 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BK Klatovy 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 0.5
PORG Basket 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NAPOS Vysoká n. L. 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Lions J. Hradec 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 2 0:00 7.0 1.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 -
TJ Sokol Dubeč 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Kbely B 2 0:00 6.5 1.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Kbely 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
PORG Basket 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Snakes Ostrava 4 10:47 2.5 1.0 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Velká Ohrada 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BC Vysočina 1 27:45 8.0 3.0 37.5 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
VYS 2 0:00 4.0 0.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Sokol Žižkov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BCKOLU13B 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Sokol Kbely 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 -
BK Levharti Chomutov 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Vlci Žďár 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Grizzlies Plzeň 1 11:54 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Levharti Chomutov 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Válečníci Děčín 3 6:58 1.0 0.0 0.0 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Tygři Praha 2 5:21 1.5 0.5 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
USK 2 2:11 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 6:08 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BASKET Brno 1 6:25 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 10:23 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Pod U13B (ms) 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 -
BK Loko Plzeň 2 9:26 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Lions J. Hradec 2 6:17 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0

články