Jakub Hlaváč

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 17 let
Aktuální klub
Válečníci Děčín B
Výška
167 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
63
Procento vítězství
54%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina D Válečníci Děčín 8 - 4.5 2.1 0.0 0 0.0 0.3/0.6 40.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. C Válečníci Děčín 4 - 5.3 1.5 0.0 0.5 0.0 0.8/1.5 50.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina B Válečníci Děčín 4 - 7.3 2 0.0 0.5 0.0 1.8/3.8 46.7 - -
2020/21 kadeti U17 - Skupina C BKDěč 1 - 7.0 2 0.0 1 0.0 0/1 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina C Válečníci Děčín 2 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -2.0
2021/22 kadeti U17 - skupina A Válečníci Děčín 1 3.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -1.0
2021/22 kadeti U17 - nadstavba B Válečníci Děčín 4 13.0 3.0 0 /0 0.0 1 44.4 0/0 0.0 1.3 3.0
2021/22 kadeti U17 - play-out Válečníci Děčín 6 15.8 3.0 0.3 /2.5 13.3 0.7 23.5 0.3/1 33.3 1.3 3.2
2022/23 kadeti U17 - skupina A Válečníci Děčín 13 11.6 2.9 0.4 /0.9 41.7 0.6 33.3 0.3/0.5 66.7 0.7 2.0
2022/23 junioři U19 - Skupina A Válečníci Děčín 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina A Válečníci Děčín B 7 - 14.6 3.4 0.0 2.3 0.0 0.9/2.4 35.3 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B Válečníci Děčín 8 14.9 5.9 0.6 /1.8 35.7 1.4 37.9 0.5/1.3 40.0 1.5 4.6
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off Válečníci Děčín 1 9.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -2.0
Průměr za kariéru 15.0 7.2 5.2 1.2 22.7 0.8 34.8 0.5/1.2 78.0 1.2 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 GBA Lions Jindřichův Hradec 9. 10. 2022
2B body 5 BA Tygři Louny 15. 10. 2022
3B body 5 Tygři Brno 5. 3. 2023
Obranné doskoky 3 BA Grizzlies Plzeň 27. 11. 2022
Útočné doskoky 3 Snakes Ostrava 22. 1. 2023
Doskoky celkem 4 Tygři Brno 21. 1. 2023
Body 23 BA 2006 Roudnice n.L. 9. 12. 2022
Užitečnost 16 Tygři Brno 5. 3. 2023
Asistence 3 GBA Lions Jindřichův Hradec 9. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 TJ Sokol Kbely 13. 9. 2020 2020/21
2B body 6 Sj. BK Litoměřice 14. 12. 2019 2019/20
3B body 5 BK Mariánské Lázně 28. 9. 2022 2022/23
Obranné doskoky 3 BCM Orli Prostějov 5. 2. 2022 2021/22
Útočné doskoky 3 Snakes Ostrava 30. 4. 2022 2021/22
Doskoky celkem 5 Snakes Ostrava 27. 3. 2022 2021/22
Body 23 BA 2006 Roudnice n.L. 9. 12. 2022 2022/23
Užitečnost 16 Tygři Brno 5. 3. 2023 2022/23
Asistence 5 Snakes Ostrava 27. 3. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 skupina A BA Grizzlies Plzeň 8:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 6:34 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2022 Skupina A BK Mariánské Lázně 0:00 22 3 0.0 5 0.0 1/1 100.0
1. 10. 2022 Skupina A BA Sparta Praha 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina A Sokol Písek 18:24 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 26:27 8 0 0.0 2 50.0 2/3 66.7
15. 10. 2022 Skupina A BA Tygři Louny 0:00 18 5 0.0 2 0.0 2/4 50.0
22. 10. 2022 skupina A USK 13:45 9 3 60.0 1 50.0 0/0 0
5. 11. 2022 Skupina A ŠSK Slaný 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/2 0.0
12. 11. 2022 skupina A Sokol Pražský 11:24 5 1 100.0 1 33.3 0/0 0
13. 11. 2022 skupina A Sokol Pražský 17:14 6 0 0.0 2 50.0 0/0 0
26. 11. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 6:32 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 11. 2022 skupina A BA Grizzlies Plzeň 9:36 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
10. 12. 2022 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 7:50 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 12. 2022 Skupina A BA 2006 Roudnice n.L. 0:00 23 4 0.0 5 0.0 0/1 0.0
14. 12. 2022 skupina A Sokol Písek 12:04 2 0 0.0 0 0.0 2/3 66.7
15. 12. 2022 skupina A USK 10:45 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 1. 2023 skupina A Tygři Praha 1:47 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2023 nadstavba B Tygři Brno 11:08 3 0 0.0 1 25.0 0/2 0.0
22. 1. 2023 nadstavba B Snakes Ostrava 17:25 5 0 0.0 1 16.7 2/3 66.7
28. 1. 2023 Skupina A BK Mariánské Lázně 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/2 0.0
12. 2. 2023 nadstavba B BC Vysočina 14:22 5 2 66.7 0 0.0 1/2 50.0
14. 2. 2023 nadstavba B BK VIVIDBOOKS Pardubice 6:25 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
18. 2. 2023 Skupina A TJ Thermia K. Vary 0:00 8 2 0.0 1 0.0 1/3 33.3
19. 2. 2023 Skupina A BA Tygři Louny 0:00 16 4 0.0 2 0.0 2/4 50.0
4. 3. 2023 nadstavba B Snakes Ostrava 15:34 5 1 100.0 1 33.3 0/0 0
5. 3. 2023 nadstavba B Tygři Brno 28:47 17 1 33.3 5 55.6 0/2 0.0
18. 3. 2023 nadstavba B BC Vysočina 20:03 10 0 0.0 3 75.0 1/1 100.0
19. 3. 2023 nadstavba B BK VIVIDBOOKS Pardubice 5:32 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 3. 2023 play-out A BK Klatovy 0:00 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
26. 3. 2023 play-out A BK Jiskra Domažlice 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
31. 3. 2023 předkolo play-off BK Opava 8:55 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 32 279:22 192 34 125.9 36 66.7 16/35 45.7
Průměr 32 8:43 6.0 1.1 125.9 1.1 66.7 0.5/1.1 45.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Tygři Louny 2 0:00 17.0 4.5 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Mariánské Lázně 2 0:00 14.5 2.5 0.0 3.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 23.0 4.0 0.0 5.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Tygři Brno 2 19:57 10.0 0.5 25.0 3.0 46.2 0.0/2.0 0.0 0.5
Snakes Ostrava 6 16:03 3.3 0.3 28.6 0.7 22.2 0.7/1.5 44.4 1.3
BCM Orli Prostějov 4 14:49 4.5 0.0 0.0 1.5 42.9 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 2 17:12 7.5 1.0 50.0 1.5 50.0 1.0/1.5 66.7 2.0
Sj. BK Litoměřice 3 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.7
BK Brandýs n. L. 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 11.0 2.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
Sokol Pražský 2 14:19 5.5 0.5 100.0 1.5 42.9 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 2 12:15 4.5 1.5 60.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠSK Slaný 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 17:08 4.0 0.0 0.0 1.0 40.0 1.0/1.5 66.7 0.5
TJ Thermia K. Vary 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
USK Praha 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
LYNX Liberec 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Sokol Písek 2 15:14 2.5 0.0 0.0 0.5 16.7 1.0/1.5 66.7 1.0
BA Nymburk 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 -
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Grizzlies Plzeň 2 9:12 1.5 0.0 0.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 6:33 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 11:55 1.0 0.5 14.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 5:58 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Klatovy 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BA Nymburk 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 2 2:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Opava 1 8:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0