Rodan Radovan Beneš

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 19 let
Aktuální klub
BK Vlci Žďár
Výška
178 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
88
Procento vítězství
48.9%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina E BK Vlci Žďár 12 - 1.2 0.4 0 0.3/0.3 100.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Vlci Žďár 12 - 0.6 0.3 0 0.1/0.4 20.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C Vlci Žďár 10 - 1.1 0.4 0 0.3/0.8 37.5 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out C Vlci Žďár 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina C Vlci Žďár 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina C Vlci Žďár 10 - 4.0 1.8 0 0.4/0.9 44.4 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. B Vlci Žďár 5 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B Vlci Žďár 2 3.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -0.5
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo Vlci Žďár 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B Vlci Žďár 6 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - finálová skupina Vlci Žďár 5 - 1.2 0.6 0 0/0 0.0 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina C BK Vlci Žďár 8 - 0.4 0.1 0 0.1/1 12.5 - -
2022/23 junioři U19 - play-out C BK Vlci Žďár 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2023/24 junioři U19 - Skupina B BK Vlci Žďár 9 - 0.3 0.1 0 0.1/0.2 50.0 - -
2023/24 junioři U19 - Finálová skupina BK Vlci Žďár 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 12.6 0.1 1.1 0.5 0.0 0.2/0.4 37.8 0.6 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BC Vysočina 17. 12. 2023
2B body 1 SLUNETA Ústí n. L. 9. 3. 2024
Body 2 SLUNETA Ústí n. L. 9. 3. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 2 Basketbal TJ Svitavy 3. 11. 2018 2018/19
2B body 4 Basketbal TJ Svitavy 3. 11. 2018 2018/19
Body 10 Basketbal TJ Svitavy 3. 11. 2018 2018/19
Asistence 1 BA Sparta Praha 19. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
17. 10. 2023 Skupina B Tesla Pardubice 0 0 0 0/0 0
22. 10. 2023 Skupina B Lions J. Hradec 0 0 0 0/0 0
11. 11. 2023 Skupina B BK Brandýs 0 0 0 0/0 0
12. 11. 2023 Skupina B Basket Poděbrady 0 0 0 0/0 0
17. 11. 2023 Skupina B Tesla Pardubice 0 0 0 0/0 0
2. 12. 2023 Skupina B BK NAPOS Vysoká n. L. 0 0 0 0/0 0
3. 12. 2023 Skupina B BC Kolín 0 0 0 0/0 0
16. 12. 2023 Skupina B Lions J. Hradec 2 1 0 0/0 0
17. 12. 2023 Skupina B BC Vysočina 1 0 0 1/2 50.0
20. 2. 2024 Finálová skupina BC Vysočina 0 0 0 0/0 0
9. 3. 2024 Finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 2 1 0 0/0 0
Celkem 11 5 2 1/2 50.0
Průměr 11 0.5 0.2 0.0 0.1/0.2 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 6.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
BK Opava 1 0:00 10.0 4.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 8.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
SKUP-BCM Olomouc 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři JBC Brno 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
NH Ostrava 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
FASTAV Zlín 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BK Opava 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Lions J. Hradec 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Kyjov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
TJ Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Pod U17B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygři JBC Brno B 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygři Brno 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
NH Ostrava 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavia Kroměříž 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BC Vysočina 4 0:00 0.3 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 0.3
USK Praha 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Slavia Kroměříž 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
BC Kolín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK NAPOS Vysoká n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Poděbrady 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brandýs 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tesla Pardubice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno "B" 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Grizzlies Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Kyjov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 5:40 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK UP-BCM Olomouc 2 0:34 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0