Jaromír Šrámek
Národnost
CZE
Ročník narození
2006 -
18 let
Aktuální klub
Levharti Chomutov
Výška
172 cm
Kariéra
Sezony
6
Zápasy
100
Procento vítězství
53%
Počet klubů
1
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2016/17 mladší minižáci U12 - mladší minižáci U12, otevřená soutěž | BK Chomutov | 2 | - | 1.0 | 0.5 | 0 | 0/1 | 0.0 | - | - |
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A | BK Levharti Chomutov | 1 | - | 4.0 | 2 | 0 | 0/2 | 0.0 | - | - |
2019/20 žáci U15 - 2. kolo | BK Levharti Chomutov | 1 | - | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2020/21 žáci U15 - Skupina A | BK Levharti Chomutov | 4 | - | 4.5 | 1.5 | 0.3 | 0.8/6.5 | 11.5 | - | - |
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina C | BK Levharti Chomutov | 10 | - | 5.1 | 1.8 | 0.2 | 0.9/2.6 | 34.6 | - | - |
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. A | BK Levharti Chomutov | 7 | - | 8.1 | 3.3 | 0 | 1.6/4.1 | 37.9 | - | - |
2021/22 kadeti U17 - skupina C | Levharti Chomutov | 2 | - | 4.0 | 1 /1 | 0.5 | 0.5/1 | 50.0 | 3.0 | 0.5 |
2021/22 kadeti U17 - skupina A | Levharti Chomutov | 8 | - | 4.5 | 1.6 | 0.3 | 0.5/2.3 | 22.2 | - | - |
2021/22 kadeti U17 - play-out A | Levharti Chomutov | 1 | - | 1.0 | 0 | 0 | 1/2 | 50.0 | - | - |
2022/23 junioři U19 - Skupina A | Levharti Chomutov | 3 | - | 1.3 | 0.7 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2022/23 kadeti U17 - Skupina A | Levharti Chomutov | 14 | - | 5.1 | 1.6 | 0 | 2/3.3 | 60.9 | - | - |
2022/23 kadeti U17 - play-out A | Levharti Chomutov | 9 | - | 6.4 | 2.2 | 0 | 2/3.4 | 58.1 | - | - |
2023/24 junioři U19 - kvalifikace o extraligu | Levharti Chomutov | 3 | 13.7 | 2.0 | 1 /2.3 | 0 | 0/0.7 | 0.0 | 3.7 | -1.7 |
2023/24 junioři U19 - Skupina A | Levharti Chomutov | 13 | - | 5.2 | 1.6 | 0 | 1.9/3.8 | 50.0 | - | - |
2023/24 Muži - muži, Severočeská liga, zákl. část | BK Levharti Chomutov | 9 | - | 5.2 | 1.7 | 0 | 1.9/2.4 | 77.3 | - | - |
2023/24 junioři U19 - Finálová skupina | Levharti Chomutov | 10 | - | 2.7 | 0.7 | 0 | 1.3/2.1 | 61.9 | - | - |
2023/24 Muži - Severočeská Liga mužů, play-off semifinále 1.-4. A | BK Levharti Chomutov | 2 | - | 2.0 | 1 | 0 | 0/1.5 | 0.0 | - | - |
2023/24 Muži - Severočeská liga mužů, play-off finále 1.-2 | BK Levharti Chomutov | 1 | - | 3.0 | 1 | 0 | 1/2 | 50.0 | - | - |
Průměr za kariéru | 14.3 | 0.4 | 4.7 | 1.6 | 0.1 | 1.3/2.8 | 80.6 | 2.7 | 0.0 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Rekord | Hodnota rekordu | Tým | Datum |
---|---|---|---|
1B body | 8 | Slavoj BK Litoměřice C | 10. 11. 2023 |
2B body | 4 | Veteránské naděje Děčín | 20. 10. 2023 |
Obranné doskoky | 2 | Slavoj Litoměřice | 21. 5. 2023 |
Útočné doskoky | 1 | Válečníci Děčín | 19. 5. 2023 |
Doskoky celkem | 3 | Válečníci Děčín | 19. 5. 2023 |
Body | 12 | BA Sparta Praha | 8. 10. 2023 |
Užitečnost | 4 | Válečníci Děčín | 19. 5. 2023 |
Asistence | 1 | Slavoj Litoměřice | 21. 5. 2023 |
Kariérní rekord
Rekord | Hodnota rekordu | Soupeř | Datum | Sezóna |
---|---|---|---|---|
1B body | 8 | Slavoj Litoměřice | 24. 9. 2022 | 2022/23 |
2B body | 8 | Tygři Louny | 21. 1. 2023 | 2022/23 |
3B body | 1 | BK Lions J. Hradec | 12. 9. 2020 | 2020/21 |
Obranné doskoky | 2 | Válečníci Děčín | 19. 5. 2023 | 2023/24 |
Útočné doskoky | 1 | Válečníci Děčín | 19. 5. 2023 | 2023/24 |
Doskoky celkem | 3 | Válečníci Děčín | 19. 5. 2023 | 2023/24 |
Body | 19 | Tygři Louny | 21. 1. 2023 | 2022/23 |
Užitečnost | 4 | Válečníci Děčín | 19. 5. 2023 | 2023/24 |
Asistence | 1 | Slavoj Litoměřice | 21. 5. 2023 | 2023/24 |
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. 5. 2023 | kvalifikace o extraligu | Válečníci Děčín | 17:27 | 4 | 2 | 50.0 | 0 | 0/0 | 0 |
20. 5. 2023 | kvalifikace o extraligu | BCM Orli Prostějov | 10:40 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
21. 5. 2023 | kvalifikace o extraligu | Slavoj Litoměřice | 13:04 | 2 | 1 | 33.3 | 0 | 0/2 | 0.0 |
23. 9. 2023 | Skupina A | TJ Sokol Kbely | 0:00 | 10 | 3 | 0.0 | 0 | 4/4 | 100.0 |
24. 9. 2023 | Skupina A | Sokol Žižkov | 0:00 | 5 | 2 | 0.0 | 0 | 1/6 | 16.7 |
28. 9. 2023 | Skupina A | SLUNETA Ústí n. L. | 0:00 | 8 | 2 | 0.0 | 0 | 4/8 | 50.0 |
7. 10. 2023 | Skupina A | Tygři Praha B | 0:00 | 1 | 0 | 0.0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
8. 10. 2023 | Skupina A | BA Sparta Praha | 0:00 | 12 | 3 | 0.0 | 0 | 6/8 | 75.0 |
14. 10. 2023 | muži, Severočeská liga, zákl. část | USK Slavia Liberec | 0:00 | 5 | 2 | 0.0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
20. 10. 2023 | muži, Severočeská liga, zákl. část | Veteránské naděje Děčín | 0:00 | 8 | 4 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
21. 10. 2023 | Skupina A | BK Jiskra Domažlice | 0:00 | 4 | 2 | 0.0 | 0 | 0/2 | 0.0 |
22. 10. 2023 | Skupina A | BA Grizzlies Plzeň | 0:00 | 1 | 0 | 0.0 | 0 | 1/4 | 25.0 |
10. 11. 2023 | muži, Severočeská liga, zákl. část | Slavoj BK Litoměřice C | 0:00 | 12 | 2 | 0.0 | 0 | 8/11 | 72.7 |
11. 11. 2023 | Skupina A | Sokol Žižkov | 0:00 | 3 | 0 | 0.0 | 0 | 3/7 | 42.9 |
12. 11. 2023 | Skupina A | TJ Sokol Kbely | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0/2 | 0.0 |
17. 11. 2023 | Skupina A | SLUNETA Ústí n. L. | 0:00 | 6 | 3 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
25. 11. 2023 | Skupina A | BA Grizzlies Plzeň | 0:00 | 9 | 3 | 0.0 | 0 | 3/5 | 60.0 |
2. 12. 2023 | Skupina A | BA Sparta Praha | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
3. 12. 2023 | Skupina A | Tygři Praha B | 0:00 | 4 | 1 | 0.0 | 0 | 2/2 | 100.0 |
1. 12. 2023 | muži, Severočeská liga, zákl. část | BK Baník Most | 0:00 | 6 | 1 | 0.0 | 0 | 4/4 | 100.0 |
6. 1. 2024 | muži, Severočeská liga, zákl. část | USK Slavia Liberec | 0:00 | 3 | 1 | 0.0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
15. 12. 2023 | muži, Severočeská liga, zákl. část | BK Teplice A | 0:00 | 4 | 2 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
13. 1. 2024 | Finálová skupina | BK Vlci Žďár | 0:00 | 7 | 3 | 0.0 | 0 | 1/1 | 100.0 |
14. 1. 2024 | Finálová skupina | BC Vysočina | 0:00 | 1 | 0 | 0.0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
27. 1. 2024 | Finálová skupina | SLUNETA Ústí n. L. | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
10. 2. 2024 | muži, Severočeská liga, zákl. část | Slavoj BK Litoměřice C | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
16. 2. 2024 | muži, Severočeská liga, zákl. část | BA Louny | 0:00 | 7 | 2 | 0.0 | 0 | 3/3 | 100.0 |
18. 2. 2024 | Finálová skupina | BCM Orli Prostějov | 0:00 | 5 | 0 | 0.0 | 0 | 5/6 | 83.3 |
17. 2. 2024 | Finálová skupina | BC Nový Jičín | 0:00 | 3 | 1 | 0.0 | 0 | 1/4 | 25.0 |
24. 2. 2024 | muži, Severočeská liga, zákl. část | Veteránské naděje Děčín | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
10. 3. 2024 | Finálová skupina | BK Vlci Žďár | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
19. 3. 2024 | Severočeská Liga mužů, play-off semifinále 1.-4. A | Veteránské naděje Děčín | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/2 | 0.0 |
24. 3. 2024 | Finálová skupina | SLUNETA Ústí n. L. | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
22. 3. 2024 | Severočeská Liga mužů, play-off semifinále 1.-4. A | Veteránské naděje Děčín | 0:00 | 4 | 2 | 0.0 | 0 | 0/1 | 0.0 |
28. 3. 2024 | Finálová skupina | BC Vysočina | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0/2 | 0.0 |
5. 4. 2024 | Severočeská liga mužů, play-off finále 1.-2 | BK Teplice A | 0:00 | 3 | 1 | 0.0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
13. 4. 2024 | Finálová skupina | BCM Orli Prostějov | 0:00 | 2 | 0 | 0.0 | 0 | 2/2 | 100.0 |
14. 4. 2024 | Finálová skupina | BC Nový Jičín | 0:00 | 3 | 0 | 0.0 | 0 | 3/4 | 75.0 |
Celkem | 38 | 41:11 | 154 | 49 | 700.0 | 56/100 | 56.0 | ||
Průměr | 38 | 1:05 | 4.1 | 1.3 | 700.0 | 0.0 | 1.5/2.6 | 56.0 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Slavoj Litoměřice | 5 | 0:00 | 8.2 | 2.2 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 3.2/4.4 | 72.7 | 4.2 |
Tygři Louny | 6 | 0:00 | 6.8 | 2.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.5/3.5 | 42.9 | 3.2 |
BA Tygři Louny | 4 | 0:00 | 6.8 | 2.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.3/3.0 | 41.7 | 2.3 |
TJ Sokol Kbely | 4 | 0:00 | 6.5 | 2.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/3.5 | 57.1 | 3.3 |
BK Teplice | 2 | 0:00 | 10.5 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.5/4.0 | 62.5 | 4.5 |
Sluneta Ústí n. L. | 5 | 0:00 | 3.6 | 0.8 | 400.0 | 0.2 | 100.0 | 1.4/3.2 | 43.8 | 3.6 |
SLUNETA Ústí n. L. | 4 | 0:00 | 4.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.3 |
Tygři Praha | 2 | 0:00 | 7.5 | 2.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | 2.5 |
Slavoj BK Litoměřice C | 2 | 0:00 | 7.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.0/5.5 | 72.7 | 2.0 |
BA Sparta Praha | 3 | 0:00 | 4.7 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.7 | 75.0 | 0.7 |
TJ Sokol Kbely | 2 | 0:00 | 6.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/3.0 | 66.7 | 2.5 |
Veteránské naděje Děčín | 4 | 0:00 | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.8 | 0.0 | 1.5 |
Sokol Žižkov | 4 | 0:00 | 2.8 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3/0.5 | 50.0 | 3.0 |
kelti Nové Strašecí | 1 | 0:00 | 11.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/6.0 | 50.0 | 2.0 |
BA Grizzlies Plzeň | 2 | 0:00 | 5.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/4.5 | 44.4 | 3.5 |
BK Vlci Žďár | 2 | 0:00 | 4.5 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/0.5 | 100.0 | 1.0 |
Tygři Praha B | 1 | 0:00 | 9.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/8.0 | 12.5 | 4.0 |
USK Slavia Liberec | 2 | 0:00 | 4.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.5 |
Sokol Žižkov | 2 | 0:00 | 4.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/6.5 | 30.8 | 3.0 |
BA Sparta | 1 | 0:00 | 8.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/11.0 | 18.2 | 3.0 |
Tygři Praha B | 3 | 0:00 | 2.3 | 0.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.3 | 75.0 | 1.7 |
BK Lions J. Hradec | 1 | 0:00 | 7.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/6.0 | 0.0 | 4.0 |
BK Teplice A | 2 | 0:00 | 3.5 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.5 |
BA Louny | 1 | 0:00 | 7.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/3.0 | 100.0 | 2.0 |
Sluneta Ústí n. L. | 1 | 0:00 | 7.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
BK Kladno | 3 | 0:00 | 2.3 | 0.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.0 |
BCM Orli Prostějov | 3 | 3:33 | 2.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.3/2.7 | 87.5 | 2.0 |
BK Baník Most | 1 | 0:00 | 6.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.0/4.0 | 100.0 | 3.0 |
BC Nový Jičín | 2 | 0:00 | 3.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | 2.5 |
BA Sparta Praha | 1 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 3.0 |
BK Klatovy | 1 | 0:00 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | 5.0 |
Sokol Písek Sršni B | 2 | 0:00 | 2.5 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 4.5 |
Válečníci Děčín | 1 | 17:27 | 4.0 | 2.0 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 4.0 |
BK Jiskra Domažlice | 1 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 2.0 |
USK Praha | 1 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.0 |
BC Vysočina | 2 | 0:00 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 1.5 |
Slavoj Litoměřice | 1 | 13:04 | 2.0 | 1.0 | 33.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 2.0 |
VYS | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
Tygři Praha | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/3.0 | 0.0 | 3.0 |
Válečníci Děčín | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
BK Teplice | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 2.0 |
BA Grizzlies Plzeň | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
SLUNETA Ústí n.L. | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |