Daniel Krapf

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 16 let
Aktuální klub
BA Sparta Praha
Výška
173 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
276
Procento vítězství
48.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze NBK 2008 17 - 7.4 2.8 0.0 0 0.0 1.8/4.6 38.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze NBK 2009 24 - 15.5 6.3 0.0 0 0.0 2.8/6 46.2 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze NBK 2008 18 - 15.1 6.4 0.0 0 0.0 2.2/4.8 45.3 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze NBK 2009 20 - 30.4 12.9 0.0 0 0.0 4.6/8.9 52.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze NBK 2007 5 - 11.0 4.2 0.0 0 0.0 2.6/7 37.1 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze NBK 2008 9 - 27.4 10.9 0.0 0 0.0 5.7/9 63.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - S - 5. - 10. místo NBK 2008 8 - 26.8 12.3 0.0 0 0.0 2.3/5.4 41.9 - -
2016/17 starší minižáci U13 - S - 5. - 10. místo NBK 2007 10 - 9.1 3.6 0.0 0 0.0 1.9/3.9 48.7 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A NBK Praha 2004 14 - 11.6 4.1 0.0 0 0.0 3.5/6.6 53.3 - -
2017/18 žáci U15 - Základní fáze NBK Praha 17 - 11.1 4 0.0 0.7 0.0 0.9/2.2 42.1 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze NBK 2007 10 - 23.0 9.5 0.0 0 0.0 4/7.1 56.3 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. C NBK Praha 2004 9 - 13.3 3.9 0.0 1 0.0 2.6/4.6 56.1 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F2 - sk. 6.-11. místo NBK 2007 10 - 32.1 14.1 0.0 0.1 0.0 3.6/6.2 58.1 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B BA Sparta 14 - 3.6 1.3 0.0 0.2 0.0 0.4/0.7 60.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina C BA Sparta Praha 12 - 18.3 6.6 0.0 1.1 0.0 1.8/2.9 62.9 - -
2018/19 žáci U15 - Základní fáze BA Sparta B 1 - 17.0 5 0.0 1 0.0 4/6 66.7 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 10 - 7.3 1.8 0.0 1 0.0 0.7/1.2 58.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 13 - 11.9 3.3 0.0 1 0.0 2.3/4.5 50.8 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B BA Sparta 14 - 16.6 3.1 0.0 1.6 0.0 5.5/7.4 74.8 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - Základní fáze BA Sparta B 9 - 16.3 3.6 0.0 2.3 0.0 2.2/4.8 46.5 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 7 - 18.7 4.3 0.0 2.1 0.0 3.7/5.1 72.2 - -
2019/20 kadeti U17 - F2 BA Sparta B 2 - 19.0 3.5 0.0 3.5 0.0 1.5/4.5 33.3 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 1 - 9.0 2 0.0 1 0.0 2/4 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 4 5.8 2.0 0.3 /0.8 33.3 0.5 50.0 0/0 0.0 1.3 -0.3
2021/22 kadeti U17 - skupina B BA Sparta Praha 2 33.0 26.0 3 /8 37.5 4.5 50.0 6.5/9 72.2 1.0 19.0
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 6 - 6.3 1 0.0 1.2 0.0 0.8/1 83.3 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 8 34.1 15.3 3.1 /8.9 35.2 1.3 20.8 5.3/7.1 73.7 1.5 6.9
Průměr za kariéru 34.5 1.3 15.6 5.6 13.3 0.6 15.1 2.7/5.0 180.4 1.1 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 12 Sokol Pražský 25. 9. 2021
2B body 5 Sokol Písek 24. 10. 2021
3B body 6 Vlci Žďár 19. 6. 2021
Obranné doskoky 5 Sokol Pražský 25. 9. 2021
Útočné doskoky 1 Tygři Praha 9. 10. 2021
Doskoky celkem 5 Sokol Pražský 25. 9. 2021
Body 28 Sokol Pražský 25. 9. 2021
Užitečnost 24 Vlci Žďár 19. 6. 2021
Asistence 2 Sokol Písek 24. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 16 BA Sparta 13. 11. 2016 2016/17
2B body 40 SoDoPo Štíři 21. 1. 2018 2017/18
3B body 7 Sokol Žižkov C 18. 12. 2019 2019/20
Obranné doskoky 5 Sokol Pražský 25. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 1 SK UP-BCM Olomouc 19. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 5 Sokol Pražský 25. 9. 2021 2021/22
Body 83 SoDoPo Štíři 21. 1. 2018 2017/18
Užitečnost 24 Vlci Žďár 19. 6. 2021 2021/22
Asistence 2 Sokol Písek 24. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina A GBA Sojky Pelhřimov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 6. 2021 skupina A Basket Poděbrady 3:59 6 0 0.0 2 66.7 0/0 0
13. 6. 2021 skupina A Tygři Brno 4:19 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina A Válečníci Děčín 14:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 6. 2021 skupina B SK UP-BCM Olomouc 32:12 24 3 30.0 3 30.0 9/12 75.0
19. 6. 2021 skupina B Vlci Žďár 33:55 28 3 50.0 6 75.0 4/6 66.7
19. 9. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina A Sokol Pražský 31:11 28 5 50.0 2 40.0 12/15 80.0
26. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 33:54 12 2 22.2 2 16.7 2/5 40.0
2. 10. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 7 1 0.0 1 0.0 2/2 100.0
9. 10. 2021 skupina A Tygři Praha 32:19 12 3 37.5 1 33.3 3/6 50.0
10. 10. 2021 skupina A USK 35:07 12 4 80.0 0 0.0 4/6 66.7
3. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 11 1 0.0 2 0.0 3/4 75.0
23. 10. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 32:06 15 2 22.2 2 28.6 5/6 83.3
24. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 38:39 17 5 38.5 2 28.6 1/1 100.0
16. 10. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 15 3 0.0 3 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 37:34 17 3 27.3 0 0.0 11/12 91.7
14. 11. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 32:36 9 1 16.7 1 33.3 4/6 66.7
16. 11. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 20 362:37 220 38 42.2 28 40.0 60/81 74.1
Průměr 20 18:07 11.0 1.9 42.2 1.4 40.0 3.0/4.1 74.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Vyšehrad 8 0:00 20.4 9.1 0.0 0.0 0.0 2.1/5.4 39.5 0.8
Sokol Kbely 5 0:00 20.4 9.2 0.0 0.0 0.0 2.0/4.8 41.7 1.8
USK Praha 5 0:00 20.0 7.2 0.0 0.0 0.0 5.6/11.2 50.0 0.8
USK Praha 6 0:00 16.7 6.5 0.0 0.0 0.0 3.7/8.7 42.3 1.2
Sokol Vyšehrad 6 0:00 16.3 6.3 0.0 0.0 0.0 3.7/6.7 55.0 1.3
Sokol Pražský 5 0:00 19.4 7.8 0.0 0.0 0.0 3.8/8.4 45.2 0.4
TJ Sokol Pražský 7 0:00 13.3 5.1 0.0 0.0 0.0 3.0/5.4 55.3 1.1
Sokol Pražský 4 0:00 21.5 7.5 0.0 0.0 0.0 6.5/12.3 53.1 1.0
USK Praha 4 0:00 19.8 4.5 0.0 1.8 0.0 5.5/7.3 75.9 3.0
Válečníci Děčín 4 0:00 18.3 5.3 0.0 1.8 0.0 2.5/5.3 47.6 1.8
TJ Sokol Kbely 6 0:00 10.2 3.0 0.0 0.8 0.0 1.7/2.3 71.4 1.2
BK Klatovy 4 0:00 15.0 2.8 0.0 2.3 0.0 2.8/3.3 84.6 1.0
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 14.8 4.5 0.0 0.5 0.0 4.3/9.5 44.7 0.8
BA Sparta 5 0:00 11.6 5.0 0.0 0.0 0.0 1.6/4.6 34.8 0.4
TJ Sokol Dubeč 3 0:00 15.7 7.0 0.0 0.0 0.0 1.7/6.0 27.8 -
Porg Basket 3 0:00 15.3 5.3 0.0 0.0 0.0 4.7/7.0 66.7 -
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 22.0 5.5 0.0 2.0 0.0 5.0/8.0 62.5 0.5
Sokol Žižkov C 1 0:00 43.0 10.0 0.0 7.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
Sokol Písek 2 0:00 21.0 3.0 0.0 2.5 0.0 7.5/9.5 78.9 1.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 21.0 5.0 0.0 3.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.0
BA Sparta 1 0:00 34.0 9.0 0.0 0.0 0.0 16.0/22.0 72.7 4.0
Porg Basket 2 0:00 16.5 3.0 0.0 3.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BK Klatovy 4 0:00 8.0 3.0 0.0 0.3 0.0 1.3/2.5 50.0 1.0
Synthesia Pardubice 4 0:00 7.8 1.3 0.0 0.8 0.0 3.0/3.8 80.0 1.8
R&J EBC Mělník 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
Královští Sokoli 2 0:00 15.5 3.5 0.0 2.0 0.0 2.5/6.0 41.7 1.0
TJ Sokol Kbely 5 0:00 6.2 1.4 0.0 0.6 0.0 1.6/3.2 50.0 1.4
BC Vysočina 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 1.5
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.5 36.4 1.0
Sokol Pražský 1 31:11 28.0 5.0 50.0 2.0 40.0 12.0/15.0 80.0 5.0
Vlci Žďár 1 33:55 28.0 3.0 50.0 6.0 75.0 4.0/6.0 66.7 1.0
Sokol Písek 3 0:00 9.3 3.3 0.0 0.3 0.0 1.7/2.7 62.5 0.3
Fio banka J. Hradec 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 -
BA Sparta Praha 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 1.0
BK Loko Plzeň 2 35:05 13.0 2.0 23.5 0.5 10.0 7.5/9.0 83.3 1.0
Sokol Kbely 3 0:00 8.7 2.7 0.0 0.0 0.0 3.3/4.3 76.9 0.7
SLUNETA Ústí n.L. 4 0:00 6.5 2.0 0.0 0.8 0.0 0.3/0.3 100.0 0.8
Sokol Pražský 1 0:00 25.0 2.0 0.0 5.0 0.0 6.0/8.0 75.0 2.0
SK UP-BCM Olomouc 1 32:12 24.0 3.0 30.0 3.0 30.0 9.0/12.0 75.0 1.0
BK Kladno 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 10.5 3.0 0.0 0.0 0.0 4.5/7.0 64.3 2.0
USK Praha B 2 0:00 10.5 3.0 0.0 0.5 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Porg Basket 3 0:00 6.7 3.0 0.0 0.0 0.0 0.7/4.0 16.7 2.0
BK Chomutov 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 2.0
Jižní Supi 1 0:00 18.0 4.0 0.0 0.0 0.0 10.0/13.0 76.9 -
Válečníci Děčín 4 0:00 4.5 0.8 0.0 0.5 0.0 1.5/2.3 66.7 1.8
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.5
BA Sparta 1 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Sokol Písek 1 38:39 17.0 5.0 38.5 2.0 28.6 1.0/1.0 100.0 1.0
Jižní Supi 3 0:00 5.0 1.3 0.0 0.0 0.0 2.3/4.3 53.8 0.7
BK Lions J. Hradec 1 32:06 15.0 2.0 22.2 2.0 28.6 5.0/6.0 83.3 3.0
Tygři Praha 1 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kbely 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Tygři Praha 1 32:19 12.0 3.0 37.5 1.0 33.3 3.0/6.0 50.0 -
USK 1 35:07 12.0 4.0 80.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
Fenix Modřany 1 0:00 12.0 1.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Válečníci Děčín 1 33:54 12.0 2.0 22.2 2.0 16.7 2.0/5.0 40.0 -
PORG Basket 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BA Nymburk 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Válečníci Děčín 2 7:23 5.5 0.5 50.0 1.0 200.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Sokol Žižkov 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Basket Poděbrady 1 3:59 6.0 0.0 0.0 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 -
Sokol Kbely B 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Jižní supi 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tygři Brno 1 4:19 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Žižkov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0