Petr Kroupa

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
Tygři Praha B
Výška
171 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
169
Procento vítězství
62.7%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina D Sokol Pražský 4 - 1.5 0.8 0 0/0.5 0.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Pražský 8 - 2.0 0.8 0.1 0.1/0.3 50.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 7 - 4.1 2 0 0.1/1 14.3 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F2 - sk. 6.-11. místo Sokol Pražský 6 - 4.7 2.2 0 0.3/1 33.3 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace A Sokol Pražský 6 - 5.7 2.7 0 0.3/0.5 66.7 - -
2018/19 starší minižáci U13 - F1 Sokol Pražský 18 - 3.5 1.4 0.1 0.6/1.4 38.5 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina B Sokol Pražský 5 - 1.2 0.2 0.2 0.2/0.4 50.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 9 - 5.9 2.8 0 0.3/1.6 21.4 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - S - 5. - 10. místo TJ Sokol Pražský 6 - 3.8 1.7 0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 6 - 6.2 3 0 0.2/0.7 25.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - F1 - sk. 1.-5. místo TJ Sokol Pražský 8 - 5.3 2.4 0 0.5/1.3 40.0 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 14 - 2.6 1.2 0 0.1/0.5 28.6 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 10 - 7.2 3.3 0 0.6/2.1 28.6 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Sokol Pražský 8 10.3 1.4 0.4 /1 0.1 0.3/0.5 50.0 0.6 -0.3
2021/22 kadeti U17 - nadstavba B Sokol Pražský 8 9.6 0.5 0.3 /1.1 0 0/0 0.0 0.3 -1.0
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off Sokol Pražský 3 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 3 3.7 2.7 0.3 /0.3 0.7 0/0 0.0 0.7 2.3
2021/22 kadeti U17 - MČR Sokol Pražský 2 1.0 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina A Tygři Praha B 13 - 5.6 2 0.4 0.5/1.1 42.9 - -
2022/23 junioři U19 - play-out A Tygři Praha B 10 - 6.2 1.6 0.9 0.3/0.6 50.0 - -
2023/24 junioři U19 - Skupina A Tygři Praha B 11 - 5.6 1.5 0.6 0.8/1.5 56.3 - -
2023/24 junioři U19 - play-out A Tygři Praha B 4 - 6.5 1.8 1 0/0.5 0.0 - -
Průměr za kariéru 15.4 1.0 4.1 1.6 0.2 0.3/0.9 58.7 0.9 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BA Sparta Praha 28. 9. 2023
2B body 5 BA Grizzlies Plzeň 17. 2. 2024
3B body 3 Sokol Žižkov 22. 10. 2023
Body 13 Sokol Žižkov 22. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 Jižní Supi 19. 1. 2019 2018/19
2B body 10 SoDoPo Štíři 14. 10. 2017 2017/18
3B body 4 BK Jiskra Domažlice 14. 1. 2023 2022/23
Obranné doskoky 2 Snakes Ostrava 5. 2. 2022 2021/22
Útočné doskoky 1 Válečníci Děčín 7. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 3 Snakes Ostrava 13. 3. 2022 2021/22
Body 20 SoDoPo Štíři 10. 11. 2018 2018/19
Užitečnost 7 Sokol Písek 9. 4. 2022 2021/22
Asistence 2 Sokol Písek 9. 4. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
23. 9. 2023 Skupina A BK Jiskra Domažlice 4 2 0 0/0 0
24. 9. 2023 Skupina A BA Grizzlies Plzeň 9 2 1 2/2 100.0
28. 9. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 5 1 0 3/4 75.0
7. 10. 2023 Skupina A Levharti Chomutov 7 2 1 0/0 0
8. 10. 2023 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 6 3 0 0/0 0
21. 10. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 7 2 1 0/0 0
22. 10. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 13 1 3 2/4 50.0
3. 12. 2023 Skupina A Levharti Chomutov 5 1 1 0/0 0
15. 12. 2023 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 5 2 0 1/2 50.0
16. 12. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 1 0 0 1/4 25.0
17. 12. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 0 0 0 0/0 0
17. 2. 2024 play-out A BA Grizzlies Plzeň 10 5 0 0/0 0
9. 3. 2024 play-out A BA Sparta Praha 8 1 2 0/2 0.0
10. 3. 2024 play-out A TJ Sokol Kbely 5 1 1 0/0 0
13. 4. 2024 play-out A BK Jiskra Domažlice 3 0 1 0/0 0
Celkem 15 88 23 11 9/18 50.0
Průměr 15 5.9 1.5 0.7 0.6/1.2 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Jiskra Domažlice 6 0:00 6.3 1.3 0.0 1.2 0.0 0.2/0.3 50.0 1.2
SLUNETA Ústí n. L. 6 0:00 5.2 1.8 0.0 0.3 0.0 0.5/1.2 42.9 0.7
BK Klatovy 4 0:00 7.8 2.8 0.0 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0 -
BA Sparta Praha 6 0:00 4.7 1.5 0.0 0.3 0.0 0.7/1.5 44.4 2.2
Sokol Kbely 4 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 1.0
Levharti Chomutov 4 0:00 5.8 1.5 0.0 0.8 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BA Grizzlies Plzeň 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BA Sparta 5 0:00 3.2 1.4 0.0 0.0 0.0 0.4/1.2 33.3 1.2
Sokol Žižkov 2 0:00 7.0 0.5 0.0 1.5 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
VYS 3 0:00 4.3 1.3 0.0 0.3 0.0 0.7/1.7 40.0 0.3
USK Praha B 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/2.7 12.5 -
TJ Sokol Kbely 3 0:00 4.0 1.0 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 -
Sokol Písek 4 5:17 2.8 0.3 100.0 0.8 60.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kbely 5 0:00 2.0 0.8 0.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 0.4
BA Sparta 4 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 0.3
Sokol Vyšehrad 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 2 11:44 2.5 1.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Porg Basket 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Nymburk 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
USK Praha 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 1 5:42 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 2 10:25 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Snakes Ostrava 2 14:20 1.0 0.5 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Válečníci Děčín 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BA Nymburk 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno 2 5:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygři Praha 1 11:47 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 8:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 19:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0