Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
finálová skupina 1. kolo 169
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
12. 3. 2023
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
finálová skupina 1. kolo 170
TJ Slavia Kroměříž
BK Lions Jindřichův Hradec
14. 1. 2023
16:00
Hala TJ Slavia Jakub Kremser
Marek Bešina
92
46
20
14
47
30
69
36
Review
finálová skupina 1. kolo 171
BC Vysočina
TJ Sokol Kbely
14. 1. 2023
17:00
Hala SMJ Jihlava Petr Havlíček
Martin Račanský
66
79
9
18
23
38
53
56
Review
finálová skupina 2. kolo 173
BC Vysočina
BK Lions Jindřichův Hradec
15. 1. 2023
09:00
Hala SMJ Jihlava Petr Jakubík
Jaroslav Poživil
49
57
11
21
30
31
44
49
Review
finálová skupina 2. kolo 172
TJ Slavia Kroměříž
TJ Sokol Kbely
15. 1. 2023
10:00
Hala TJ Slavia Marek Vaníček
Marek Bešina
91
69
16
25
43
44
65
54
Review
finálová skupina 3. kolo 174
BK Lions Jindřichův Hradec
TJ Sokol Kbely
28. 1. 2023
14:30
Městská SH J.Hradec II-malá Maxmilian Zavřel
Jan Bráblík
71
76
21
15
30
36
52
53
Review
finálová skupina 3. kolo 176
BK Levharti Chomutov
BC Vysočina
28. 1. 2023
16:30
Městská sportovní hala - malá Jakub Hejduk
Michal Dub
104
38
32
10
60
27
81
33
Review
finálová skupina 3. kolo 175
Válečníci Děčín
TJ Slavia Kroměříž
28. 1. 2023
20:30
ARMEX Sportcentrum Michal Tesař
Vladislav Lunhul
84
51
18
13
40
21
69
30
Review
finálová skupina 4. kolo 177
Válečníci Děčín
BC Vysočina
29. 1. 2023
10:00
ARMEX Sportcentrum Michal Tesař
Vladislav Lunhul
96
78
18
21
45
39
74
59
Review
finálová skupina 4. kolo 178
BK Levharti Chomutov
TJ Slavia Kroměříž
29. 1. 2023
11:00
Městská sportovní hala - malá Pavel Bohata
Jaroslav Pazourek
109
58
25
12
60
34
83
42
Review
finálová skupina 5. kolo 179
TJ Slavia Kroměříž
BC Vysočina
15. 4. 2023
-
Hala TJ Slavia
Preview
finálová skupina 5. kolo 180
BK Lions Jindřichův Hradec
Válečníci Děčín
16. 4. 2023
-
Městská sportovní hala
Preview
finálová skupina 5. kolo 181
TJ Sokol Kbely
BK Levharti Chomutov
18. 2. 2023
-
Preview
finálová skupina 6. kolo 182
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Levharti Chomutov
15. 4. 2023
-
Městská sportovní hala
Preview
finálová skupina 6. kolo 183
TJ Sokol Kbely
Válečníci Děčín
19. 2. 2023
-
Preview
finálová skupina 7. kolo 184
TJ Sokol Kbely
TJ Slavia Kroměříž
11. 3. 2023
-
Preview
finálová skupina 7. kolo 185
BK Lions Jindřichův Hradec
BC Vysočina
11. 3. 2023
-
Městská sportovní hala
Preview
finálová skupina 8. kolo 187
BK Lions Jindřichův Hradec
TJ Slavia Kroměříž
12. 3. 2023
-
Městská sportovní hala
Preview
finálová skupina 8. kolo 188
TJ Sokol Kbely
BC Vysočina
12. 3. 2023
-
Preview
finálová skupina 8. kolo 186
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
14. 1. 2023
09:30
Městská sportovní hala - malá Petr Eisner
Michal Tesař
75
66
21
20
38
43
55
51
Review
finálová skupina 9. kolo 189
BC Vysočina
Válečníci Děčín
25. 3. 2023
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
finálová skupina 9. kolo 190
TJ Slavia Kroměříž
BK Levharti Chomutov
25. 3. 2023
-
Hala TJ Slavia
Preview
finálová skupina 10. kolo 191
TJ Sokol Kbely
BK Lions Jindřichův Hradec
26. 3. 2023
-
Preview
finálová skupina 10. kolo 192
TJ Slavia Kroměříž
Válečníci Děčín
26. 3. 2023
-
Hala TJ Slavia
Preview
finálová skupina 10. kolo 193
BC Vysočina
BK Levharti Chomutov
26. 3. 2023
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
finálová skupina 11. kolo 195
Válečníci Děčín
TJ Sokol Kbely
15. 4. 2023
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
finálová skupina 11. kolo 194
BK Levharti Chomutov
BK Lions Jindřichův Hradec
19. 2. 2023
09:00
Městská sportovní hala - malá
Preview
finálová skupina 12. kolo 196
BC Vysočina
TJ Slavia Kroměříž
16. 4. 2023
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
finálová skupina 12. kolo 197
Válečníci Děčín
BK Lions Jindřichův Hradec
18. 2. 2023
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
finálová skupina 12. kolo 198
BK Levharti Chomutov
TJ Sokol Kbely
16. 4. 2023
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vojtěch Toul Slavia Kroměříž 19 18 1.0 29.7 9.8 1.9 4.3/6.7 64.5 2.1
Ondřej Vyhnánek BA Sparta Praha 19 14 1.0 25.9 5.1 3.8 4.4/5.4 81.3 2.6
Tomáš Ulrych BK Pardubice B - Holice 19 15 1.0 23.4 8.1 0.8 4.7/7.7 61.2 2.6
Jiří Paidar BK Jiskra Domažlice 17 15 1.0 20.5 5.0 1.7 5.3/7.4 72.1 2.7
Pavel Poláček BK Klatovy 17 11 1.0 25.5 8.1 2.1 3.1/5.5 56.7 2.2
Václav Faust BK Klatovy 18 16 1.0 17.4 4.2 2.3 2.3/2.9 78.3 3.4
Martin Mikšovský SLUNETA Ústí n. L. 18 16 1.0 17.3 6.1 0.9 2.4/3.6 65.5 1.8
Jan Vosejpka Levharti Chomutov 19 15 1.0 18.0 6.1 0.4 4.5/6.6 68.7 1.9
Lukáš Kejmar BK Brandýs 19 14 1.0 18.9 6.5 0.9 3.1/6.2 49.4 2.9
Martin Černý SLUNETA Ústí n. L. 17 16 1.0 16.3 5.8 0.1 4.5/7.4 60.5 2.5
Lukáš Zvolánek BK Jiskra Domažlice 19 18 1.0 14.2 2.9 2.5 0.8/1.7 0.0* 2.6
Michael Prokýšek BC Vysočina 16 17 1.0 15.1 1.8 3.3 1.5/2.6 59.1 2.6
Filip Záhoř BK Jiskra Domažlice 17 18 1.0 14.2 5.4 0.1 3.1/4.3 72.7 2.1
Josef Gabriel SLUNETA Ústí n. L. 17 16 1.0 15.9 3.5 1.6 4.0/6.3 63.4 1.9
Daniel Krapf BA Sparta Praha 18 17 1.0 14.9 2.4 2.2 3.4/4.1 81.4 1.6
Vojtěch Janota Jižní Supi 18 14 1.0 18.0 7.5 0.0 3.0/5.1 58.3 2.2
Matyáš Kalita Olomouc 18 16 1.0 15.6 4.6 0.8 4.0/6.6 61.0 1.5
Jan Jeřábek BK Vlci Žďár 17 13 1.0 17.9 5.2 1.1 4.4/7.6 57.6 3.0
Jakub Macháček BA Sparta Praha 18 17 1.0 13.6 5.9 0.2 1.2/2.7 43.5 2.9
Martin Šindelář BK Pardubice B - Holice 19 13 1.0 17.6 5.8 0.8 3.4/4.5 74.6 2.8
Daniel Sertič Válečníci Děčín 16 17 1.0 13.5 3.8 1.5 1.4/2.6 52.3 1.4
Albert Jilg VYS 19 13 1.0 17.5 3.5 2.8 2.2/3.7 60.4 1.8
Filip Votípka TJ Sokol Kbely 19 15 1.0 15.1 4.7 0.7 3.6/4.9 74.0 2.7
Petr Kolář Válečníci Děčín 18 12 1.0 18.8 3.0 3.8 1.3/1.5 0.0* 2.3
Alexander Fikejs BASKET Brno "B" 19 14 1.0 16.1 3.9 1.1 4.8/7.6 63.2 2.9
Jakub Jaroš BK Vlci Žďár 17 12 1.0 18.3 6.9 0.2 3.9/6.6 59.5 3.3
Lukáš Hanzelka BK Příbor 18 17 1.0 12.4 3.9 0.9 1.9/3.9 48.5 1.9
Adam Policar BC Vysočina 18 14 1.0 14.9 6.0 0.0 2.9/5.6 51.3 3.7
Filip Morávek Levharti Chomutov 19 15 1.0 13.8 3.9 1.5 1.5/3.6 42.6 1.9
Daniel Bačík BC Vysočina 19 17 1.0 12.1 4.0 0.8 1.8/4.1 44.3 1.2
Adam Zapletal Jiskra Kyjov 18 18 1.0 11.4 3.4 0.8 2.3/4.0 58.3 1.9
František Skřivánek Tygři Praha B 18 14 1.0 14.7 3.1 2.2 1.8/2.1 83.3 1.5
35 Adam Vondráček Tesla Pardubice 18 13 1.0 15.5 2.2 3.0 2.1/3.2 64.3 2.3
Petr Novák BC Vysočina 17 18 1.0 11.2 4.4 0.0 2.4/3.9 62.9 2.8
Jakub Semrád BA Sparta Praha 19 14 1.0 14.4 4.4 0.4 4.4/6.9 63.5 0.6
7 Dan Tesař Tesla Pardubice 19 15 1.0 13.3 4.3 0.7 2.6/5.5 47.0 3.0
Adam Adamec Basket Poděbrady 17 14 1.0 14.1 3.1 1.9 2.0/2.7 73.7 2.6
Martin Koch Jiskra Kyjov 19 18 1.0 10.9 3.7 0.7 1.4/2.3 59.5 2.1
Kryštof Navrátil Olomouc 19 14 1.0 13.7 4.4 0.9 2.1/3.9 53.7 2.9
Erik Svoboda Tygři Brno B 19 16 1.0 11.8 4.1 0.2 3.1/5.2 60.2 2.4
Jáchym Kačírek VYS 18 14 1.0 13.4 5.1 0.8 0.7/1.9 0.0* 2.3
Vít Slabihoud Levharti Chomutov 18 16 1.0 11.1 4.1 0.6 1.1/2.2 51.4 2.4
Tomáš Mořický Jiskra Kyjov 18 17 1.0 10.1 2.1 1.2 2.4/3.2 74.5 2.6
Vojtěch Synáček Basket Poděbrady 17 13 1.0 13.0 4.1 0.9 2.1/3.2 65.9 2.8
Milan Machala BK Příbor 19 17 1.0 9.9 2.5 0.8 2.6/4.4 60.0 1.8
Tomáš Hlaváček BK Brandýs 18 14 1.0 11.9 4.6 0.6 0.7/1.1 0.0* 1.7
Ondřej Minář Lions J. Hradec 18 14 1.0 11.9 4.0 0.5 2.4/4.1 59.6 1.8
Václav Borl BK Brandýs 19 15 1.0 10.7 2.6 1.3 1.5/2.1 68.8 3.0
Erik Havel BK Příbor 19 15 1.0 10.7 1.8 2.2 0.5/0.9 0.0* 1.5
28 Jakub Soldán Tesla Pardubice 17 8 1.0 19.9 7.8 0.4 3.3/5.6 57.8 1.9
David Sedlák Tygři Praha B 18 15 1.0 10.5 2.5 1.4 1.3/2.0 66.7 1.8
Ondřej Coufal BK Vlci Žďár 17 10 1.0 15.6 5.4 0.3 3.9/6.6 59.1 2.3
Richard El Karib Tygři Praha B 18 16 1.0 9.7 3.3 0.3 2.3/3.7 61.0 2.0
Václav Hylmar VYS 18 12 1.0 12.8 4.5 0.7 1.8/3.3 55.0 2.4
Ondřej Pleva BK Vlci Žďár 18 16 1.0 9.6 3.4 0.7 0.6/1.0 0.0* 4.0
Tadeáš Šruc Slavia Kroměříž 19 11 1.0 13.8 5.7 0.1 2.1/5.0 41.8 1.5
Vincent Pešout BC Vysočina 17 18 1.0 8.3 2.2 1.1 0.7/1.1 0.0* 1.2
Petr Poláček BK Klatovy 17 13 1.0 11.5 2.1 1.8 1.8/2.3 76.7 1.5
Lukáš Kourek BC Vysočina 17 18 1.0 8.2 3.4 0.1 1.1/2.1 54.1 2.5
Jan Kubánek BK Pardubice B - Holice 17 13 1.0 11.2 3.6 1.1 0.8/1.6 0.0* 2.3
Michal Metz BK Příbor 18 13 1.0 11.1 4.8 0.0 1.5/2.9 52.6 1.5
Ivo Šalomoun BASKET Brno "B" 18 16 1.0 9.0 3.8 0.1 1.1/2.1 52.9 2.4
Patrik Němec Tygři Brno B 18 12 1.0 11.9 5.3 0.0 1.4/2.4 58.6 1.8
Vojtěch Čermák Levharti Chomutov 17 11 1.0 12.9 2.5 2.2 1.5/2.2 66.7 2.6
Václav Šimeček Jiskra Kyjov 19 16 1.0 8.9 3.4 0.1 1.9/3.4 56.4 2.4
Matěj Šperl Lions J. Hradec 19 13 1.0 10.9 3.8 0.6 1.4/3.2 43.9 2.5
Tomáš Sedlák Slavia Kroměříž 19 18 1.0 7.8 2.7 0.6 0.8/1.8 0.0* 2.4
Oliver Žižka Válečníci Děčín 17 10 1.0 14.1 4.8 0.4 3.3/5.9 55.9 2.0
Michal Grill Lions J. Hradec 17 9 1.0 15.7 5.8 0.4 2.8/4.9 56.8 2.4
Ondřej Krejčík BK Pardubice B - Holice 17 9 1.0 15.4 4.2 1.7 2.0/3.2 62.1 1.7
Artem Devychenko BASKET Brno "B" 19 16 1.0 8.7 3.2 0.2 1.8/3.1 57.1 3.1
Karel Rajchl Válečníci Děčín 18 15 1.0 9.2 2.2 1.1 1.4/1.7 0.0* 1.7
Marek Krejčí Slavia Kroměříž 19 11 1.0 12.5 3.2 1.1 2.8/3.9 72.1 2.3
David Brož Olomouc 18 13 1.0 10.5 2.2 1.5 1.4/2.2 62.1 2.5
Jakub Hasman BK Jiskra Domažlice 18 9 1.0 14.8 3.9 1.4 2.7/4.9 54.5 3.0
43 Hugo Lejsek Tesla Pardubice 16 9 1.0 14.7 5.2 0.3 3.2/4.2 76.3 1.4
František Beran BK Vlci Žďár 17 13 1.0 10.1 3.2 0.5 2.2/3.2 66.7 2.4
Daniel Chyška Lions J. Hradec 19 12 1.0 10.9 3.9 0.3 2.1/4.6 45.5 2.8
Vojtěch Kučera Válečníci Děčín 18 16 1.0 8.2 1.0 1.6 1.3/1.9 0.0* 1.1
Martin Kučírek Válečníci Děčín 16 15 1.0 8.5 0.9 1.9 1.1/1.7 0.0* 2.4
Filip Vojtaník BASKET Brno "B" 17 10 1.0 12.6 2.9 1.6 2.0/3.1 64.5 3.1
Vojtěch Beneš BK Brandýs 19 13 1.0 9.7 2.9 0.4 2.7/5.9 45.5 2.7
Christos Liakos Jižní Supi 19 8 1.0 15.6 4.8 1.0 3.1/4.6 67.6 3.3
Ondřej Holý BK Jiskra Domažlice 17 9 1.0 13.8 3.8 1.2 2.6/3.8 67.6 2.8
Josef Přikryl VYS 19 8 1.0 14.9 5.1 1.1 1.3/2.5 50.0 2.0
Adam Križanský VYS 19 10 1.0 11.9 4.6 0.7 0.6/1.8 0.0* 3.0
Filip Hampl Basket Poděbrady 19 13 1.0 9.0 2.2 1.4 0.5/0.8 0.0* 1.5
Jakub Černý Levharti Chomutov 17 9 1.0 12.9 4.8 0.4 2.0/3.3 60.0 2.2
Martin Kamitz BK Pardubice B - Holice 19 15 1.0 7.7 2.4 0.5 1.3/2.1 62.5 2.7
Kyrylo Kosenko Levharti Chomutov 19 14 1.0 8.2 3.2 0.1 1.6/1.9 0.0* 1.6
Hugo Zapadlo Basket Poděbrady 18 15 1.0 7.7 2.7 0.5 0.6/1.4 0.0* 1.3
Vojtěch Pilný BK Brandýs 19 14 1.0 8.1 3.6 0.1 0.6/1.5 0.0* 3.0
Marek Petlach Slavia Kroměříž 19 18 1.0 6.2 2.6 0.2 0.5/0.9 0.0* 2.1
Tomáš Kubát Jiskra Kyjov 18 18 1.0 6.1 2.5 0.0 1.1/2.5 44.4 2.3
Štěpán Maléř BK Příbor 18 16 1.0 6.9 1.0 1.5 0.4/0.8 0.0* 0.9
Michal Hrdlička Basket Poděbrady 19 8 1.0 13.6 5.8 0.4 1.0/2.8 36.4 3.0
Vojtěch Kubečka BK Příbor 18 12 1.0 9.0 1.3 1.7 1.3/2.3 59.3 1.8
Miroslav Turna Olomouc 18 17 1.0 6.1 2.5 0.0 1.1/2.3 46.2 1.5
Štěpán Koudelka Tygři Brno B 17 16 1.0 6.3 2.4 0.1 1.4/2.4 56.4 2.8
Jan Špička Olomouc 18 15 1.0 6.7 2.5 0.3 0.6/1.1 0.0* 2.3
Šimon Polívka Tygři Brno B 18 6 1.0 16.3 5.0 1.0 3.3/4.7 71.4 1.5
Kryštof Šanda VYS 18 10 1.0 9.7 4.2 0.0 1.3/2.9 44.8 2.2
Petr Kroupa Tygři Praha B 17 16 1.0 6.0 1.9 0.6 0.4/1.0 0.0* 1.1
Matyáš Prettl BK Jiskra Domažlice 19 9 1.0 10.7 3.7 0.3 2.3/3.7 63.6 3.2
Jan Neubauer Jižní Supi 19 10 1.0 9.6 4.2 0.0 1.2/3.8 31.6 2.0
Filip Gruber Jiskra Kyjov 18 17 1.0 5.5 1.8 0.2 1.3/1.9 0.0* 1.4
Jakub Jordán Tygři Brno B 16 9 1.0 10.2 2.4 1.3 1.3/2.3 57.1 1.6
Jakub Frič Basket Poděbrady 17 12 1.0 7.5 2.2 0.5 1.7/3.2 52.6 2.8
Ondřej Poulíček Tygři Praha B 19 11 1.0 8.2 2.1 1.3 0.2/0.6 0.0* 1.2
Václav Nekola Jižní Supi 18 11 1.0 8.2 1.5 1.5 0.6/1.1 0.0* 1.9
Jakub Gabriel SLUNETA Ústí n. L. 19 10 1.0 8.9 2.4 0.5 2.6/3.8 68.4 2.5
Mikuláš Zahořík Tygři Praha B 17 9 1.0 9.6 3.9 0.0 1.8/1.8 0.0* 1.2
Kryštof Zahořík Tygři Praha B 17 6 1.0 14.2 4.2 1.0 2.8/4.0 70.8 2.3
Jan Jeřábek Válečníci Děčín 16 14 1.0 6.0 1.8 0.6 0.5/1.0 0.0* 1.1
Matěj Urbanec BA Sparta Praha 19 12 1.0 6.9 1.4 1.1 0.8/1.3 0.0* 2.2
Lukáš Michna BK Příbor 18 11 1.0 7.3 3.1 0.1 0.8/2.0 40.9 1.4
Jakub Grunta Olomouc 18 17 1.0 4.7 1.9 0.0 0.9/1.6 0.0* 2.2
Patrik Flaks Olomouc 18 13 1.0 6.2 2.1 0.3 1.1/2.4 45.2 2.7
Šimon Máselník Slavia Kroměříž 18 14 1.0 5.7 2.4 0.0 0.9/1.2 0.0* 1.7
Tomáš Richter BASKET Brno "B" 17 11 1.0 7.2 1.9 0.5 1.7/3.7 46.3 1.6
Michal Kejmar BK Brandýs 17 15 1.0 5.3 1.0 0.9 0.7/1.2 0.0* 1.8
David Michal BK Jiskra Domažlice 17 11 1.0 7.2 2.4 0.5 0.8/1.6 0.0* 2.7
Jan Bečka Válečníci Děčín 17 9 1.0 8.7 4.0 0.0 0.7/2.1 31.6 1.6
Vojtěch Viktorin TJ Sokol Kbely 17 14 1.0 5.6 2.2 0.0 1.1/2.5 45.7 2.3
Vojtěch Podruh Basket Poděbrady 18 15 1.0 5.2 2.1 0.1 0.9/1.3 0.0* 2.9
Štěpán Polák Levharti Chomutov 16 14 1.0 5.5 2.2 0.1 0.6/1.4 0.0* 1.8
Vojtěch Brom Lions J. Hradec 18 15 1.0 5.1 1.4 0.6 0.5/0.8 0.0* 1.6
Radek Pospíšil Levharti Chomutov 18 11 1.0 6.9 2.3 0.5 0.7/1.9 0.0* 2.3
Dominik Brož BK Klatovy 18 16 1.0 4.7 2.1 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.3
Lukáš Hauf Tygři Brno B 17 14 1.0 5.2 1.9 0.1 0.9/1.9 0.0* 2.4
Daniel Flemmer Válečníci Děčín 18 14 1.0 5.1 1.8 0.4 0.5/1.4 0.0* 2.4
Nikos Koulisianis BASKET Brno "B" 16 6 1.0 12.0 2.3 2.0 1.3/2.0 66.7 1.0
Jan Bordovský BK Příbor 17 15 1.0 4.7 0.9 0.7 0.9/1.7 0.0* 1.6
Cedric Oupoh Lions J. Hradec 17 7 1.0 9.9 4.0 0.0 1.9/3.3 56.5 3.4
Michal Slovák Tygři Brno B 18 5 1.0 13.8 4.4 1.2 1.4/1.8 0.0* 1.6
Samuel Groll BK Klatovy 17 6 1.0 11.2 1.3 2.7 0.5/1.2 0.0* 2.5
Karel Albrecht Jižní Supi 19 13 1.0 5.2 1.2 0.5 1.3/2.7 48.6 1.8
Šimon Trepeš BK Brandýs 18 14 1.0 4.8 1.8 0.3 0.4/0.7 0.0* 1.6
Martin Matula Tygři Brno B 17 9 1.0 7.1 2.7 0.0 1.8/2.8 64.0 1.4
Vít Gabzdyl BK Příbor 17 10 1.0 6.4 2.0 0.4 1.2/2.6 46.2 1.9
30 Adam Fecko Tesla Pardubice 17 14 1.0 4.6 1.5 0.2 0.9/1.9 0.0* 0.6
Tomáš Šindler BK Jiskra Domažlice 17 3 1.0 21.0 4.7 2.0 5.7/8.7 65.4 5.0
Filip Raymond Válečníci Děčín 19 15 1.0 4.1 1.5 0.2 0.5/0.9 0.0* 2.3
Patrik Kotáb BK Klatovy 16 13 1.0 4.7 1.0 0.8 0.2/0.4 0.0* 1.3
Filip Korch Jižní Supi 18 11 1.0 5.5 2.1 0.3 0.5/0.9 0.0* 1.5
Tomáš Jůza BASKET Brno "B" 17 10 1.0 6.1 0.9 1.2 0.7/0.8 0.0* 0.8
Matěj Danko BK Vlci Žďár 17 4 1.0 14.8 5.0 1.3 1.0/4.0 25.0 3.8
Martin Votava BK Pardubice B - Holice 19 5 1.0 11.8 5.2 0.4 0.2/0.8 0.0* 1.8
Martin Machurek BA Sparta Praha 17 13 1.0 4.5 1.2 0.5 0.8/1.5 0.0* 1.1
Zdeněk Čmelík TJ Sokol Kbely 19 14 1.0 4.2 1.9 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.9
Martin Zikmund Čech Levharti Chomutov 18 9 1.0 6.4 2.3 0.3 0.8/2.6 30.4 3.1
Radim Šváb BASKET Brno "B" 18 13 1.0 4.5 1.2 0.5 0.6/0.9 0.0* 3.0
Jan Krásný Slavia Kroměříž 19 8 1.0 7.1 1.9 1.0 0.4/0.5 0.0* 2.5
Adam Vaník Tygři Brno B 18 9 1.0 6.3 2.6 0.1 0.9/1.6 0.0* 1.2
Matěj Jirák BC Vysočina 18 18 1.0 3.2 1.2 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.1
Michal Grozman BK Příbor 17 8 1.0 7.0 1.6 1.0 0.8/0.9 0.0* 1.5
Petr Szcotka Slavia Kroměříž 18 11 1.0 5.1 1.5 0.5 0.5/1.3 0.0* 1.3
Jaroslav Baček Slavia Kroměříž 18 16 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.9
27 Adam Zajíček Tesla Pardubice 17 6 1.0 9.0 3.0 0.7 1.0/2.3 42.9 2.3
Patrik Holub BK Pardubice B - Holice 18 15 1.0 3.6 0.7 0.6 0.3/0.4 0.0* 2.7
Šimon Frous Levharti Chomutov 17 10 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.6
Petr Vorlíček SLUNETA Ústí n. L. 17 14 1.0 3.7 1.4 0.2 0.4/0.9 0.0* 1.4
Matěj Lukasík Olomouc 17 8 1.0 6.5 2.4 0.5 0.3/0.6 0.0* 1.3
Filip Fridrich Jiskra Kyjov 19 16 1.0 3.3 1.1 0.1 0.8/1.5 0.0* 2.1
Tomáš Čajka Jiskra Kyjov 18 18 1.0 2.8 0.8 0.3 0.3/0.8 0.0* 2.6
Václav Skřivánek Tygři Praha B 17 6 1.0 8.5 2.3 0.8 1.3/2.5 53.3 1.2
Eduardo Almadana Clerisse Tygři Praha B 18 7 1.0 7.3 3.3 0.0 0.7/2.0 35.7 0.4
Šimon Krinke Tygři Brno B 18 6 1.0 8.3 2.3 0.7 1.7/2.3 71.4 1.0
Milan Hyka Válečníci Děčín 19 12 1.0 4.2 0.8 0.8 0.4/0.7 0.0* 2.7
Adam Plaček Basket Poděbrady 16 10 1.0 5.0 1.3 0.7 0.3/0.7 0.0* 1.3
11 Dominik Procházka Tesla Pardubice 19 14 1.0 3.5 1.6 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.7
Šimon Petržík TJ Sokol Kbely 18 12 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/1.1 0.0* 3.1
David Nejezchleb Tygři Brno B 17 4 1.0 12.0 4.3 0.5 2.0/2.8 72.7 1.0
48 Vojtěch Kostka Tesla Pardubice 19 9 1.0 5.2 1.0 0.8 0.9/1.9 0.0* 2.3
David Tomek BK Vlci Žďár 17 12 1.0 3.9 1.6 0.0 0.8/1.9 0.0* 2.6
Vojtěch Jeřáb Jižní Supi 16 9 1.0 5.2 1.0 0.9 0.6/0.9 0.0* 0.4
Vladimír Vrba TJ Sokol Kbely 17 8 1.0 5.8 1.0 1.3 0.0/0.3 0.0* 0.8
Jakub Kryzan Lions J. Hradec 19 14 1.0 3.3 1.1 0.1 0.7/1.5 0.0* 1.1
Vincent Hofhans Olomouc 18 14 1.0 3.2 1.0 0.3 0.4/0.6 0.0* 2.3
Ondřej Zajíček BA Sparta Praha 17 10 1.0 4.5 0.7 0.8 0.7/0.9 0.0* 1.4
Adam Jan Navrátil Slavia Kroměříž 18 9 1.0 5.0 1.8 0.0 1.4/2.1 68.4 2.6
Tomáš Halámek BK Klatovy 19 17 1.0 2.6 1.1 0.0 0.4/1.1 0.0* 2.5
Lukáš Hurta BK Příbor 18 6 1.0 7.3 2.7 0.3 1.0/1.7 0.0* 1.8
Jan Střítežský Basket Poděbrady 18 11 1.0 4.0 1.7 0.1 0.3/0.8 0.0* 2.6
Jakub Kužel BK Vlci Žďár 18 12 1.0 3.6 1.1 0.3 0.4/1.1 0.0* 2.0
Cyril Vrchota Basket Poděbrady 17 6 1.0 7.2 2.2 0.7 0.8/1.5 0.0* 1.5
Vojtěch Pustějovský BK Příbor 17 10 1.0 4.2 0.9 0.7 0.3/0.4 0.0* 1.1
Dalibor Veselý Tygři Brno B 19 2 1.0 21.0 4.5 1.5 7.5/8.5 88.2 2.5
Filip Pošvic BK Vlci Žďár 18 16 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/1.2 0.0* 2.5
Vojtěch Bartoška TJ Sokol Kbely 19 12 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.8
Tomáš Cajthaml BA Sparta Praha 19 5 1.0 8.4 2.6 0.8 0.8/2.0 40.0 3.2
Tomáš Červený BK Klatovy 18 15 1.0 2.7 0.9 0.1 0.5/0.9 0.0* 1.5
Adam Drobný BK Brandýs 19 12 1.0 3.2 1.4 0.0 0.3/1.2 0.0* 2.6
Michal Podrazil Tygři Praha B 17 9 1.0 4.1 1.4 0.0 1.2/2.1 57.9 0.7
Vojtěch Drahný Lions J. Hradec 18 13 1.0 2.8 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 2.0
Václav Nádeníček Slavia Kroměříž 17 10 1.0 3.7 1.2 0.1 1.0/1.7 0.0* 1.8
Lukáš Richter BASKET Brno "B" 17 6 1.0 6.2 1.2 1.2 0.3/0.3 0.0* 1.5
Jan Altynski BK Jiskra Domažlice 19 18 1.0 2.0 0.7 0.0 0.6/0.8 0.0* 0.9
Patrik Piskač Basket Poděbrady 19 11 1.0 3.3 1.2 0.3 0.1/0.4 0.0* 1.3
Matěj Střelba Tygři Praha B 16 9 1.0 4.0 1.3 0.3 0.3/0.8 0.0* 1.6
Jáchym Müller BA Sparta Praha 18 14 1.0 2.6 1.1 0.1 0.1/0.4 0.0* 3.2
Filip Lukeš Jižní Supi 19 13 1.0 2.6 0.8 0.2 0.5/0.9 0.0* 1.0
Václav Stráda SLUNETA Ústí n. L. 18 2 1.0 17.0 4.5 2.5 0.5/2.0 25.0 1.5
Matěj Kučera VYS 18 2 1.0 17.0 6.0 1.0 2.0/5.5 36.4 3.5
Andrej Gnap BA Sparta Praha 18 14 1.0 2.4 0.6 0.3 0.3/1.1 0.0* 2.3
Dominik Smělý Basket Poděbrady 17 6 1.0 5.5 2.2 0.0 1.2/1.8 0.0* 1.0
Tomáš Flaks Olomouc 16 5 1.0 6.6 2.2 0.6 0.4/0.8 0.0* 2.0
Ondřej Jílek Levharti Chomutov 17 9 1.0 3.7 1.1 0.2 0.8/1.7 0.0* 1.1
23 Tomáš Hřebík Tesla Pardubice 18 2 1.0 16.5 3.0 3.5 0.0/1.0 0.0* 3.0
Matěj Kovařík SLUNETA Ústí n. L. 18 8 1.0 4.0 1.0 0.4 0.9/1.6 0.0* 2.0
Tadeáš Kostiha Jiskra Kyjov 18 17 1.0 1.8 0.6 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.8
Tomáš Stoklas Slavia Kroměříž 17 7 1.0 4.4 1.3 0.6 0.1/0.3 0.0* 1.6
Tomáš Hlaváček BC Vysočina 17 15 1.0 2.1 0.5 0.2 0.5/0.9 0.0* 1.5
Matěj Novotný Lions J. Hradec 19 12 1.0 2.5 0.9 0.1 0.4/1.0 0.0* 2.4
Daniel Dvořák Válečníci Děčín 19 10 1.0 3.0 0.8 0.3 0.5/0.7 0.0* 1.5
Ondřej Kinský BK Klatovy 17 11 1.0 2.7 1.1 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.8
Michal Sedmík BC Vysočina 16 17 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.8
Petr Schejbal BK Klatovy 18 15 1.0 1.9 0.2 0.4 0.3/0.9 0.0* 2.4
Peter Daško SLUNETA Ústí n. L. 19 9 1.0 3.2 0.8 0.4 0.3/0.3 0.0* 1.7
47 Adam Vitvar Tesla Pardubice 18 9 1.0 3.2 1.0 0.2 0.6/1.0 0.0* 1.2
Vojta Dvořák Tygři Brno B 16 13 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.0
Ondřej Tesař BASKET Brno "B" 19 7 1.0 4.0 1.1 0.4 0.4/0.4 0.0* 1.1
Jáchym Řehořek Jižní Supi 17 3 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/2.0 66.7 3.0
Tomáš Hyka Válečníci Děčín 16 5 1.0 5.4 1.6 0.6 0.4/0.4 0.0* 2.0
Martin Vlach VYS 18 10 1.0 2.7 1.0 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.5
Sebastian Pavlík BASKET Brno "B" 17 3 1.0 9.0 0.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
38 Daniel Toman Tesla Pardubice 17 5 1.0 5.4 1.0 1.0 0.4/0.4 0.0* 1.8
Lukáš Vtípil BK Pardubice B - Holice 18 12 1.0 2.3 0.6 0.1 0.8/1.7 0.0* 1.2
Daniel Haller BK Vlci Žďár 18 14 1.0 1.9 0.7 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.6
Mathias Brabec VYS 18 11 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.4
Filip Růžek SLUNETA Ústí n. L. 19 16 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.5 0.0* 2.5
Michal Srp SLUNETA Ústí n. L. 18 11 1.0 2.3 0.7 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.6
Jakub Čech SLUNETA Ústí n. L. 16 3 1.0 8.3 2.0 1.0 1.3/2.7 50.0 2.3
Kristián Kušnarev Tygři Praha B 17 6 1.0 4.2 1.3 0.3 0.5/0.7 0.0* 0.0
Vojtěch Mráček BK Vlci Žďár 17 12 1.0 2.0 0.3 0.4 0.3/0.7 0.0* 1.0
Jan Bradáč Lions J. Hradec 17 14 1.0 1.7 0.1 0.4 0.1/0.1 0.0* 1.6
Tomáš Žatečka BC Vysočina 17 11 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.1
Josef Krátký BASKET Brno "B" 19 2 1.0 12.0 2.5 1.5 2.5/4.5 55.6 0.0
David Tejnecký Jižní Supi 18 8 1.0 2.9 0.4 0.6 0.3/0.5 0.0* 0.8
Filip Zelinka Jiskra Kyjov 17 8 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.4
Jan Bartoš Tygři Praha B 18 10 1.0 2.3 0.7 0.0 0.9/1.4 0.0* 0.8
Jan Hanzlík BK Příbor 18 7 1.0 3.3 1.1 0.1 0.6/0.7 0.0* 1.3
Štěpán Likler Lions J. Hradec 17 11 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.8
Lukáš Rotrekl BASKET Brno "B" 18 1 1.0 22.0 6.0 1.0 7.0/8.0 87.5 2.0
Jan Pluhař BK Pardubice B - Holice 17 15 1.0 1.5 0.3 0.1 0.4/0.8 0.0* 0.5
Šimon Čermák BK Příbor 17 2 1.0 11.0 2.0 1.5 2.5/3.5 71.4 1.5
31 Matěj Šrámek Tesla Pardubice 17 12 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.3
Tomas Mc Menamin Tygři Praha B 17 6 1.0 3.7 0.7 0.5 0.8/1.5 0.0* 2.2
Hynek Švejnoha TJ Sokol Kbely 19 8 1.0 2.6 0.9 0.0 0.9/1.0 0.0* 1.3
48 Jan Sádovský Tesla Pardubice 19 4 1.0 5.3 2.3 0.3 0.0/1.8 0.0* 2.8
David Nosek BA Sparta Praha 16 8 1.0 2.6 0.6 0.4 0.3/0.6 0.0* 1.3
Matěj Langšádl Tygři Praha B 16 6 1.0 3.5 1.3 0.2 0.3/0.8 0.0* 1.2
David Nečas Tygři Brno B 16 10 1.0 2.1 0.7 0.2 0.1/0.3 0.0* 0.9
Marek Jež BASKET Brno "B" 18 1 1.0 21.0 5.0 1.0 8.0/13.0 61.5 2.0
Jakub Špička Olomouc 18 14 1.0 1.5 0.3 0.1 0.5/0.9 0.0* 1.3
Marek Vonášek Válečníci Děčín 17 13 1.0 1.6 0.3 0.2 0.3/0.8 0.0* 0.8
Šimon Kubík Jiskra Kyjov 18 15 1.0 1.3 0.4 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.5
Filip Cejpek Tygři Brno B 16 7 1.0 2.9 0.6 0.4 0.4/0.6 0.0* 0.4
Tomáš Nohel BASKET Brno "B" 19 6 1.0 3.3 1.2 0.3 0.0/0.3 0.0* 2.7
Tomáš Rumanko Lions J. Hradec 18 3 1.0 6.7 3.0 0.0 0.7/3.0 22.2 2.0
Adam Drahovzal TJ Sokol Kbely 19 11 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Ondřej Snop Basket Poděbrady 17 6 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.7
Jan Král Jižní Supi 19 3 1.0 6.7 2.0 0.7 0.7/1.3 0.0* 1.7
Lukáš Svoboda Jižní Supi 17 6 1.0 3.2 0.5 0.7 0.2/0.7 0.0* 1.7
Jan Kvapil SLUNETA Ústí n. L. 18 5 1.0 3.8 1.2 0.2 0.8/2.8 28.6 1.8
František Sponar Tygři Brno B 19 4 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/2.3 33.3 1.5
Filip Kvasnica BASKET Brno "B" 19 10 1.0 1.8 0.7 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.7
37 Jakub Klimeš Tesla Pardubice 18 3 1.0 6.0 1.3 1.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Petr Valeš Tygři Praha B 18 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Lukáš Dejmek BC Vysočina 17 2 1.0 9.0 1.5 1.5 1.5/2.0 75.0 1.5
46 Tadeáš Janoušek Tesla Pardubice 16 5 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.8
Lukáš Slezák Olomouc 16 2 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Tomáš Randýsek Válečníci Děčín 18 2 1.0 7.0 1.0 1.5 0.5/1.5 0.0* 1.0
Jan Jandora Tygři Brno B 16 7 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.7
Václav Antl BA Sparta Praha 16 7 1.0 2.0 0.6 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.9
Šimon Flajzar Jiskra Kyjov 19 7 1.0 2.0 0.6 0.0 0.9/1.9 0.0* 2.1
Filip Osvítil BASKET Brno "B" 16 4 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.5
Adam Lacho Tygři Brno B 16 10 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Marek Hemza BK Vlci Žďár 18 11 1.0 1.3 0.5 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.9
Benjamin Dostál Tygři Brno B 18 3 1.0 4.7 1.3 0.3 1.0/1.0 0.0* 0.0
Václav Burian BK Příbor 18 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Vincent Šedivý SLUNETA Ústí n. L. 19 11 1.0 1.3 0.3 0.2 0.2/0.2 0.0* 1.0
Michal Bureš Levharti Chomutov 17 11 1.0 1.2 0.5 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.5
Daniel Novotný Levharti Chomutov 16 5 1.0 2.6 1.0 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.4
Petr Vaňourek Olomouc 16 5 1.0 2.6 0.6 0.2 0.8/1.6 0.0* 3.0
Michal Matejka Jižní Supi 18 1 1.0 13.0 6.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Marek Slovák BK Příbor 19 8 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/0.8 0.0* 2.3
Adam Šinovský SLUNETA Ústí n. L. 17 4 1.0 3.0 0.8 0.5 0.0/0.3 0.0* 1.0
Josef Holub SLUNETA Ústí n. L. 16 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.5
Ondřej Pluta Jižní Supi 16 1 1.0 12.0 0.0 3.0 3.0/6.0 50.0 0.0
Matyáš Petrovický BK Klatovy 16 4 1.0 3.0 0.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 0.5
Adam Suchý BK Klatovy 17 6 1.0 1.8 0.3 0.3 0.2/0.7 0.0* 0.5
Martin Kodera BK Brandýs 18 15 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.0
Tomáš Vyleťal VYS 18 7 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.4
Prokop Macků Tygři Praha B 17 4 1.0 2.5 0.8 0.0 1.0/1.8 0.0* 2.0
Filip Vejnar BK Klatovy 18 9 1.0 1.1 0.2 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.8
Zdeněk Horák TJ Sokol Kbely 17 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.5
Adam Chára Jižní Supi 18 5 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.8
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 16 6 1.0 1.5 0.2 0.3 0.2/0.3 0.0* 1.7
Vojtěch Heluz Levharti Chomutov 17 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.0
Pavel Plechatý Levharti Chomutov 16 8 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.8
Vladimír Gainulin Basket Poděbrady 16 4 1.0 2.3 0.5 0.3 0.5/0.5 0.0* 0.0
Daniel Král Tygři Praha B 16 3 1.0 2.7 0.3 0.7 0.0/0.7 0.0* 2.0
Michal Bálint BASKET Brno "B" 17 1 1.0 8.0 1.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Difko Slavia Kroměříž 17 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Peter Halán BC Vysočina 18 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lukáš Horák BASKET Brno "B" 18 11 1.0 0.7 0.4 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
39 Vojtěch Pánek Tesla Pardubice 17 2 1.0 4.0 0.5 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Václav Melichar BA Sparta Praha 19 4 1.0 1.8 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Matěj Hofman Tygři Brno B 18 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Vojtěch Ticháček BK Jiskra Domažlice 19 10 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Vladislav Pakaev Levharti Chomutov 17 5 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.2 0.0* 0.4
Zachariáš Andrle Tygři Praha B 16 5 1.0 1.4 0.4 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.0
Jonatan Asor Tygři Praha B 16 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.0
42 Michal Baloun Tesla Pardubice 18 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Vitalii Bilovus BASKET Brno "B" 18 5 1.0 1.2 0.2 0.2 0.2/0.4 0.0* 2.4
Jakub Lohnický BASKET Brno "B" 17 4 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Lukáš Pokorný Basket Poděbrady 19 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Michal Srp Lions J. Hradec 17 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Viktor Procházka TJ Sokol Kbely 18 9 1.0 0.7 0.2 0.0 0.2/0.6 0.0* 2.6
Kristián Hager Jižní Supi 16 2 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/1.0 0.0* 0.5
Vojtěch Jozífek BC Vysočina 18 8 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
Jan Kozák Válečníci Děčín 18 3 1.0 1.7 0.0 0.3 0.7/0.7 0.0* 2.3
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 17 14 1.0 0.4 0.1 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.7
Tomáš Míka Basket Poděbrady 19 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Zub BK Klatovy 16 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Jaromír Šrámek Levharti Chomutov 17 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Martin Franěk BK Jiskra Domažlice 18 9 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Mach BK Jiskra Domažlice 17 6 1.0 0.7 0.0 0.2 0.2/0.3 0.0* 0.8
Jiří Krejčí Basket Poděbrady 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kryštof Dostál BK Pardubice B - Holice 17 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Andrej Mydlo Lions J. Hradec 19 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Matyáš Hartman BC Vysočina 19 11 1.0 0.4 0.1 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.8
Ondřej Bareš Tesla Pardubice 19 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Šimon Vondraš BK Jiskra Domažlice 17 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.5
Matyáš Jiří Vojta Tygři Praha B 17 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
18 Jan Mikulec Tesla Pardubice 18 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.7
Oliver Langer Lions J. Hradec 16 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
40 Jan Svačina Tesla Pardubice 17 4 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 3.5
Tomáš Novák Válečníci Děčín 16 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adam Březina BASKET Brno "B" 17 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matěj Sojka Jižní Supi 17 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Adam Švec Tygři Brno B 16 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Kučera VYS 17 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Martin Pur Olomouc 17 2 1.0 1.5 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Matěj Němec BC Vysočina 17 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Samuel Dlugoš BC Vysočina 18 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Rodan Radovan Beneš BK Vlci Žďár 18 8 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/1.0 0.0* 0.1
Vojtěch Sedlák Olomouc 16 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adam Král TJ Sokol Kbely 18 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jakub Vodrážka Basket Poděbrady 17 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
David Jarolímek Jižní Supi 18 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Adam Drahanský BASKET Brno "B" 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tomáš Vyskok Tygři Brno B 16 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Václav Novák Jižní Supi 18 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Jonáš Janota BK Brandýs 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matyáš Klvaň Basket Poděbrady 18 2 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 2.5
Jan Latislav TJ Sokol Kbely 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Václav Bochýnek Jiskra Kyjov 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Šimon Fijala BK Brandýs 18 8 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.6
36 André Chlubný Tygři Brno B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Bábíček Jiskra Kyjov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Strachota BK Klatovy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Novák Lions J. Hradec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Dvořák Jiskra Kyjov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vadim Hlushko BK Brandýs 17 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.4
Dominik Suchánek Lions J. Hradec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Damir Etem SLUNETA Ústí n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
32 Šimon Knol Tesla Pardubice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Vlček BK Brandýs 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Janek BA Sparta Praha 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kováč Levharti Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Tihelka BA Sparta Praha 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Eliáš VYS 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šulák Tygři Brno B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Stehlík BK Klatovy 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Broulík ADFORS Basket Litomyšl 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
41 Patrik Málek Tesla Pardubice 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Pecha Jiskra Kyjov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kojzar BK Jiskra Domažlice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Fišer BC Vysočina 19 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Šimon Kovář ADFORS Basket Litomyšl 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Stratil Olomouc 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Renars Sondors Lions J. Hradec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Veverka Jižní Supi 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Chlup ADFORS Basket Litomyšl 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miks Zviedrans Lions J. Hradec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Toms Valters Linis Lions J. Hradec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Zálešák BK Vlci Žďár 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Rogie BA Sparta Praha 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leonardo Varsík Olomouc 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Valentíny Lions J. Hradec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Pohánka Lions J. Hradec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*