Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
finálová skupina 1. kolo 169
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
11. 3. 2023
09:00
ARMEX Sportcentrum Vladislav Lunhul
Jaroslav Poživil
93
76
29
6
42
26
68
56
Review
finálová skupina 1. kolo 170
TJ Slavia Kroměříž
BK Lions Jindřichův Hradec
14. 1. 2023
16:00
Hala TJ Slavia Jakub Kremser
Marek Bešina
92
46
20
14
47
30
69
36
Review
finálová skupina 1. kolo 171
BC Vysočina
TJ Sokol Kbely
14. 1. 2023
17:00
Hala SMJ Jihlava Petr Havlíček
Martin Račanský
66
79
9
18
23
38
53
56
Review
finálová skupina 2. kolo 173
BC Vysočina
BK Lions Jindřichův Hradec
15. 1. 2023
09:00
Hala SMJ Jihlava Petr Jakubík
Jaroslav Poživil
49
57
11
21
30
31
44
49
Review
finálová skupina 2. kolo 172
TJ Slavia Kroměříž
TJ Sokol Kbely
15. 1. 2023
10:00
Hala TJ Slavia Marek Vaníček
Marek Bešina
91
69
16
25
43
44
65
54
Review
finálová skupina 3. kolo 174
BK Lions Jindřichův Hradec
TJ Sokol Kbely
28. 1. 2023
14:30
Městská SH J.Hradec II-malá Maxmilian Zavřel
Jan Bráblík
71
76
21
15
30
36
52
53
Review
finálová skupina 3. kolo 176
BK Levharti Chomutov
BC Vysočina
28. 1. 2023
16:30
Městská sportovní hala - malá Jakub Hejduk
Michal Dub
104
38
32
10
60
27
81
33
Review
finálová skupina 3. kolo 175
Válečníci Děčín
TJ Slavia Kroměříž
28. 1. 2023
20:30
ARMEX Sportcentrum Michal Tesař
Vladislav Lunhul
84
51
18
13
40
21
69
30
Review
finálová skupina 4. kolo 177
Válečníci Děčín
BC Vysočina
29. 1. 2023
10:00
ARMEX Sportcentrum Michal Tesař
Vladislav Lunhul
96
78
18
21
45
39
74
59
Review
finálová skupina 4. kolo 178
BK Levharti Chomutov
TJ Slavia Kroměříž
29. 1. 2023
11:00
Městská sportovní hala - malá Pavel Bohata
Jaroslav Pazourek
109
58
25
12
60
34
83
42
Review
finálová skupina 5. kolo 180
BK Lions Jindřichův Hradec
Válečníci Děčín
16. 4. 2023
11:30
Městská SH J.Hradec II-malá Jan Renc
Michal Škaroupka
57
91
15
19
30
44
40
68
Review
finálová skupina 5. kolo 179
TJ Slavia Kroměříž
BC Vysočina
15. 4. 2023
16:00
Hala TJ Slavia Jakub Kremser
Jiří Fanta
86
83
17
21
46
45
63
61
Review
finálová skupina 5. kolo 181
TJ Sokol Kbely
BK Levharti Chomutov
18. 2. 2023
17:20
Sportovní hala Kbely Marek Vondráček
Klaudia Aleksandra Karwowska
51
98
11
29
28
51
40
74
Review
finálová skupina 6. kolo 182
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Levharti Chomutov
15. 4. 2023
13:00
Městská SH J.Hradec II-malá Jan Renc
Michal Škaroupka
44
91
12
23
22
46
32
67
Review
finálová skupina 6. kolo 183
TJ Sokol Kbely
Válečníci Děčín
19. 2. 2023
15:00
Sportovní hala Kbely Marek Vondráček
Klaudia Aleksandra Karwowska
65
80
22
22
32
47
47
60
Review
finálová skupina 7. kolo 185
BK Lions Jindřichův Hradec
BC Vysočina
11. 3. 2023
16:30
Městská SH J.Hradec II-malá Michal Kult
Petr Mynarčík
70
82
17
18
27
34
51
58
Review
finálová skupina 7. kolo 184
TJ Sokol Kbely
TJ Slavia Kroměříž
11. 3. 2023
17:20
Sportovní hala Kbely Dennis Billík
Jiří Jodl
75
87
22
26
40
39
55
65
Review
finálová skupina 8. kolo 187
BK Lions Jindřichův Hradec
TJ Slavia Kroměříž
12. 3. 2023
09:00
Městská SH J.Hradec II-malá Michal Kult
Petr Mynarčík
64
82
10
23
32
42
47
64
Review
finálová skupina 8. kolo 186
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
14. 1. 2023
09:30
Městská sportovní hala - malá Petr Eisner
Michal Tesař
75
66
21
20
38
43
55
51
Review
finálová skupina 8. kolo 188
TJ Sokol Kbely
BC Vysočina
12. 3. 2023
15:00
Sportovní hala Kbely Jan Jeřáb
Jakub Hejduk
72
76
17
18
35
40
44
58
Review
finálová skupina 9. kolo 189
BC Vysočina
Válečníci Děčín
25. 3. 2023
13:30
Hala SMJ Jihlava Petr Mynarčík
Rastislav Frass
79
100
17
29
42
61
67
76
Review
finálová skupina 9. kolo 190
TJ Slavia Kroměříž
BK Levharti Chomutov
25. 3. 2023
16:30
Hala TJ Slavia Pavel Nehoda
Marek Bešina
58
83
23
20
36
36
47
64
Review
finálová skupina 10. kolo 192
TJ Slavia Kroměříž
Válečníci Děčín
26. 3. 2023
10:30
Hala TJ Slavia Pavel Nehoda
Marek Bešina
43
78
7
16
19
38
33
54
Review
finálová skupina 10. kolo 193
BC Vysočina
BK Levharti Chomutov
26. 3. 2023
11:00
Hala SMJ Jihlava Petr Mynarčík
Rastislav Frass
86
83
17
23
40
44
59
62
Review
finálová skupina 10. kolo 191
TJ Sokol Kbely
BK Lions Jindřichův Hradec
26. 3. 2023
15:00
Sportovní hala Kbely Michal Perlík
Pavel Šenk
79
78
26
22
45
40
61
58
Review
finálová skupina 11. kolo 194
BK Levharti Chomutov
BK Lions Jindřichův Hradec
19. 2. 2023
09:00
Městská sportovní hala - malá Vladimír Kesler
Ondřej Asztalos
90
63
32
9
53
32
75
51
Review
finálová skupina 11. kolo 195
Válečníci Děčín
TJ Sokol Kbely
15. 4. 2023
14:30
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Pazourek
Petr Eisner
77
66
30
18
46
35
60
53
Review
finálová skupina 12. kolo 196
BC Vysočina
TJ Slavia Kroměříž
16. 4. 2023
10:00
Hala SMJ Jihlava Natálie Karabínová
Martin Sekáč
81
71
18
19
42
37
61
63
Review
finálová skupina 12. kolo 198
BK Levharti Chomutov
TJ Sokol Kbely
16. 4. 2023
13:00
Městská sportovní hala - malá Vladislav Lunhul
Jakub Hejduk
88
63
25
23
44
36
62
53
Review
finálová skupina 12. kolo 197
Válečníci Děčín
BK Lions Jindřichův Hradec
18. 2. 2023
14:30
ARMEX Sportcentrum Vitaliy Shumskyy
Vladislav Lunhul
92
66
22
22
50
37
76
52
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vojtěch Toul Slavia Kroměříž 20 22 1.0 29.7 10.0 1.8 4.2/6.5 64.8 2.1
Ondřej Vyhnánek BA Sparta Praha 20 17 1.0 27.1 5.7 3.7 4.5/5.9 76.2 2.5
Tomáš Ulrych BK Pardubice B - Holice 20 20 1.0 22.7 7.9 0.7 5.0/7.9 63.1 2.7
Martin Mikšovský SLUNETA Ústí n. L. 19 24 1.0 18.8 6.1 1.2 3.2/4.6 68.5 1.7
Jiří Paidar BK Jiskra Domažlice 18 20 1.0 22.5 5.7 2.1 4.9/6.8 72.6 2.9
Jan Vosejpka Levharti Chomutov 20 22 1.0 18.4 6.0 0.6 4.4/6.1 71.9 2.1
Lukáš Zvolánek BK Jiskra Domažlice 20 24 1.0 16.0 3.2 2.8 1.3/2.3 56.4 2.5
Lukáš Kejmar BK Brandýs 20 19 1.0 19.3 6.4 1.1 3.4/6.5 51.6 2.8
Michael Prokýšek BC Vysočina 17 23 1.0 15.0 1.7 3.3 1.6/2.6 61.0 2.7
Matyáš Kalita Olomouc 19 23 1.0 14.9 4.4 0.7 3.8/6.7 57.5 1.8
5 Václav Faust BK Klatovy 19 20 1.0 16.9 4.1 2.2 2.1/3.1 67.7 3.4
Martin Černý SLUNETA Ústí n. L. 18 19 1.0 17.4 6.4 0.1 4.5/7.3 61.2 2.5
Daniel Krapf BA Sparta Praha 19 22 1.0 15.0 2.5 2.2 3.4/4.4 76.3 1.7
Daniel Bačík BC Vysočina 20 23 1.0 14.0 4.7 0.9 2.0/4.1 49.5 1.3
Adam Policar BC Vysočina 19 20 1.0 15.9 6.4 0.0 3.2/6.1 52.5 3.9
Filip Votípka TJ Sokol Kbely 20 22 1.0 14.4 4.3 0.9 3.3/4.6 71.3 2.6
Vojtěch Janota Jižní Supi 19 18 1.0 17.4 7.3 0.0 2.8/5.0 56.7 2.0
Jakub Jaroš BK Vlci Žďár 18 18 1.0 17.2 6.7 0.1 3.4/5.9 58.5 2.7
Filip Záhoř BK Jiskra Domažlice 18 22 1.0 14.0 5.5 0.0 2.9/4.0 71.9 2.0
Jakub Macháček BA Sparta Praha 19 22 1.0 13.9 5.8 0.2 1.6/3.0 52.2 2.7
Pavel Poláček BK Klatovy 18 12 1.0 24.9 7.8 2.1 3.2/5.5 57.6 2.2
Filip Morávek Levharti Chomutov 20 22 1.0 13.5 4.1 1.2 1.7/3.5 48.7 1.8
Patrik Němec Tygři Brno B 19 20 1.0 14.7 6.5 0.0 1.8/2.9 62.1 1.7
Jan Jeřábek BK Vlci Žďár 18 17 1.0 17.2 4.7 1.1 4.5/7.4 60.3 2.9
Petr Kolář Válečníci Děčín 19 17 1.0 16.5 2.4 3.6 0.9/1.2 0.0* 2.2
Adam Zapletal Jiskra Kyjov 19 24 1.0 11.5 3.5 0.8 2.1/3.6 57.5 1.7
František Skřivánek Tygři Praha B 19 19 1.0 14.6 3.6 2.0 1.4/1.8 0.0* 1.3
Daniel Sertič Válečníci Děčín 17 21 1.0 13.2 3.4 1.7 1.3/2.6 51.9 1.3
Josef Gabriel SLUNETA Ústí n. L. 18 18 1.0 15.3 3.4 1.6 3.7/5.9 62.6 1.8
Alexander Fikejs BASKET Brno "B" 20 19 1.0 14.5 3.6 1.0 4.3/7.2 60.3 2.9
Oliver Žižka Válečníci Děčín 18 17 1.0 15.6 5.6 0.2 3.8/6.6 57.1 2.2
Martin Koch Jiskra Kyjov 20 24 1.0 10.8 3.5 0.8 1.5/2.6 59.7 1.9
Martin Šindelář BK Pardubice B - Holice 20 15 1.0 17.2 5.7 0.9 3.1/4.3 72.3 2.9
Albert Jilg VYS 20 15 1.0 16.8 3.3 2.7 2.1/3.7 57.1 1.7
35 Adam Vondráček Tesla Pardubice 19 16 1.0 15.6 2.4 3.1 1.7/2.6 64.3 2.2
Adam Adamec Basket Poděbrady 18 18 1.0 13.6 3.1 1.9 1.8/2.4 75.0 2.7
Milan Machala BK Příbor 20 24 1.0 10.1 2.5 0.8 2.9/4.4 65.7 2.1
Václav Borl BK Brandýs 20 20 1.0 12.0 3.0 1.4 2.0/2.9 70.2 2.8
Jakub Semrád BA Sparta Praha 20 17 1.0 13.8 4.2 0.4 4.3/6.8 62.9 0.8
Vít Slabihoud Levharti Chomutov 19 22 1.0 10.7 3.9 0.5 1.2/2.4 51.9 2.5
7 Dan Tesař Tesla Pardubice 20 18 1.0 12.8 4.4 0.6 2.4/5.2 45.7 2.9
Ondřej Krejčík BK Pardubice B - Holice 18 13 1.0 17.7 3.8 2.3 3.1/4.6 66.7 2.1
David Sedlák Tygři Praha B 19 19 1.0 12.0 2.6 1.8 1.3/1.9 0.0* 1.4
Erik Svoboda Tygři Brno B 20 21 1.0 10.9 3.6 0.1 3.2/5.2 60.9 2.2
Petr Novák BC Vysočina 18 22 1.0 10.3 4.1 0.0 2.1/3.5 60.5 3.0
Tomáš Mořický Jiskra Kyjov 19 22 1.0 10.2 2.4 1.1 2.2/3.1 71.0 2.5
Jáchym Kačírek VYS 19 17 1.0 13.2 5.1 0.8 0.7/1.6 0.0* 2.1
Lukáš Hanzelka BK Příbor 19 19 1.0 11.8 3.8 0.8 1.7/3.6 47.8 1.9
Šimon Kubelka Lions J. Hradec 19 15 1.0 14.8 3.9 1.4 2.7/4.3 64.1 2.9
41 Ondřej Minář Lions J. Hradec 19 19 1.0 11.3 4.0 0.4 2.2/3.9 56.0 2.0
Vojtěch Synáček Basket Poděbrady 18 16 1.0 13.4 3.8 1.1 2.4/3.5 67.9 2.6
Michal Metz BK Příbor 19 20 1.0 10.7 4.4 0.2 1.5/3.1 46.8 1.8
Vojtěch Čermák Levharti Chomutov 18 17 1.0 12.4 2.5 1.9 1.7/2.6 65.9 2.5
Ivo Šalomoun BASKET Brno "B" 19 24 1.0 8.7 3.5 0.1 1.4/2.6 54.0 2.6
Ondřej Coufal BK Vlci Žďár 18 13 1.0 16.0 5.6 0.3 3.8/6.5 59.5 1.9
Daniel Chyška Lions J. Hradec 20 19 1.0 10.9 4.2 0.3 1.8/4.2 43.8 2.9
Christos Liakos Jižní Supi 20 13 1.0 16.0 4.5 1.5 2.5/4.3 58.9 3.2
Erik Havel BK Příbor 20 22 1.0 9.4 1.6 1.9 0.5/1.0 0.0* 1.8
Vincent Pešout BC Vysočina 18 24 1.0 8.5 2.2 1.1 0.7/1.1 0.0* 1.3
Richard El Karib Tygři Praha B 19 22 1.0 9.2 3.2 0.3 2.0/3.3 61.1 1.6
Ondřej Pleva BK Vlci Žďár 19 23 1.0 8.8 3.1 0.6 0.8/1.3 0.0* 3.3
Jan Kubánek BK Pardubice B - Holice 18 17 1.0 11.8 3.7 1.2 0.8/1.5 0.0* 2.4
Karel Rajchl Válečníci Děčín 19 21 1.0 9.4 2.2 1.3 1.1/1.6 0.0* 1.4
Tadeáš Šruc Slavia Kroměříž 20 14 1.0 14.0 5.9 0.1 2.1/4.7 43.9 1.6
28 Jakub Soldán Tesla Pardubice 18 10 1.0 19.6 7.8 0.3 3.1/5.1 60.8 1.6
Tomáš Hlaváček BK Brandýs 19 17 1.0 11.4 4.4 0.6 0.6/1.0 0.0* 1.8
Artem Devychenko BASKET Brno "B" 20 23 1.0 8.4 3.1 0.2 1.5/2.7 54.8 3.1
Kryštof Navrátil Olomouc 20 14 1.0 13.7 4.4 0.9 2.1/3.9 53.7 2.9
Václav Hylmar VYS 19 15 1.0 12.7 4.1 0.9 2.0/3.5 57.7 2.3
František Beran BK Vlci Žďár 18 18 1.0 10.6 3.6 0.4 2.0/3.2 63.2 2.3
Jakub Černý Levharti Chomutov 18 14 1.0 13.5 4.7 0.6 2.4/3.9 60.0 1.9
Marek Krejčí Slavia Kroměříž 20 16 1.0 11.8 3.0 1.1 2.6/3.9 67.7 2.4
Lukáš Kourek BC Vysočina 18 24 1.0 7.8 3.3 0.0 1.1/2.0 55.1 2.7
Vojtěch Beneš BK Brandýs 20 18 1.0 10.1 3.1 0.4 2.6/5.5 46.5 2.7
Matěj Šperl Lions J. Hradec 20 17 1.0 10.7 3.8 0.5 1.5/3.3 44.6 2.5
Petr Poláček BK Klatovy 18 15 1.0 12.0 2.3 1.9 1.5/2.0 76.7 1.5
Jakub Hasman BK Jiskra Domažlice 19 14 1.0 12.9 3.6 1.1 2.3/4.0 57.1 2.6
Václav Šimeček Jiskra Kyjov 20 22 1.0 8.1 3.0 0.0 2.0/3.6 54.4 2.3
Matyáš Prettl BK Jiskra Domažlice 20 15 1.0 11.8 3.9 0.5 2.5/3.9 65.5 3.2
12 Vojtěch Kubečka BK Příbor 19 19 1.0 9.1 1.4 1.6 1.4/2.3 60.5 1.3
Vojtěch Kučera Válečníci Děčín 19 23 1.0 7.5 1.0 1.4 1.4/2.4 57.1 1.2
Josef Přikryl VYS 20 11 1.0 15.6 5.5 0.8 2.1/3.3 63.9 1.9
David Brož Olomouc 19 18 1.0 9.5 1.8 1.6 1.2/1.8 0.0* 2.4
Tomáš Sedlák Slavia Kroměříž 20 24 1.0 7.0 2.4 0.5 0.9/1.6 0.0* 2.4
Matěj Danko BK Vlci Žďár 18 10 1.0 16.8 5.5 1.4 1.6/3.5 45.7 2.6
Hugo Zapadlo Basket Poděbrady 19 20 1.0 8.3 2.8 0.6 1.0/1.8 0.0* 1.3
Kyrylo Kosenko Levharti Chomutov 20 21 1.0 7.7 3.0 0.1 1.3/1.8 0.0* 1.7
42 Štěpán Maléř BK Příbor 19 23 1.0 7.0 1.2 1.4 0.5/1.0 0.0* 0.8
Martin Kučírek Válečníci Děčín 17 22 1.0 7.3 0.8 1.5 1.1/1.8 0.0* 1.9
Jakub Jordán Tygři Brno B 17 16 1.0 9.7 2.2 1.5 0.8/1.6 0.0* 1.2
43 Hugo Lejsek Tesla Pardubice 17 12 1.0 12.9 4.3 0.4 3.0/3.8 80.0 1.4
Martin Kamitz BK Pardubice B - Holice 20 20 1.0 7.6 2.6 0.5 1.1/1.8 0.0* 2.7
Ondřej Holý BK Jiskra Domažlice 18 10 1.0 14.6 3.8 1.4 2.8/4.0 70.0 2.7
Vojtěch Pilný BK Brandýs 20 18 1.0 8.1 3.3 0.3 0.6/1.4 0.0* 2.6
Michal Hrdlička Basket Poděbrady 20 11 1.0 13.2 5.6 0.3 1.1/2.9 37.5 3.1
Filip Vojtaník BASKET Brno "B" 18 15 1.0 9.7 2.3 1.1 1.7/2.7 65.0 2.5
Jan Krásný Slavia Kroměříž 20 14 1.0 10.1 2.5 1.6 0.4/0.6 0.0* 2.7
Michal Grill Lions J. Hradec 18 9 1.0 15.7 5.8 0.4 2.8/4.9 56.8 2.4
Tomáš Kubát Jiskra Kyjov 19 24 1.0 5.9 2.4 0.0 1.0/2.5 41.7 2.3
Adam Križanský VYS 20 13 1.0 10.8 3.8 0.8 0.8/1.8 0.0* 3.2
Michal Slovák Tygři Brno B 19 10 1.0 14.0 5.3 0.7 1.3/1.8 0.0* 1.8
Jakub Frič Basket Poděbrady 18 16 1.0 8.6 2.6 0.6 1.8/3.4 52.7 2.4
Petr Kroupa Tygři Praha B 18 23 1.0 5.9 1.8 0.6 0.4/0.9 0.0* 0.9
Jakub Grunta Olomouc 19 24 1.0 5.5 2.3 0.0 0.9/1.5 0.0* 2.5
Marek Petlach Slavia Kroměříž 20 24 1.0 5.5 2.3 0.2 0.4/0.7 0.0* 2.2
Kryštof Zahořík Tygři Praha B 18 10 1.0 13.0 4.3 0.6 2.6/3.5 74.3 1.4
Patrik Flaks Olomouc 19 20 1.0 6.5 2.2 0.4 1.2/2.1 54.8 2.6
Kryštof Šanda VYS 19 13 1.0 9.8 4.1 0.0 1.6/3.2 51.2 2.1
Mikuláš Zahořík Tygři Praha B 18 13 1.0 9.7 3.8 0.0 2.0/2.1 96.3 0.8
Lukáš Hauf Tygři Brno B 18 21 1.0 6.0 2.0 0.3 0.9/2.0 41.9 2.0
Vojtěch Viktorin TJ Sokol Kbely 18 21 1.0 6.0 2.3 0.0 1.3/2.7 48.2 2.5
David Michal BK Jiskra Domažlice 18 17 1.0 7.4 2.4 0.5 1.1/1.8 0.0* 2.8
3 Dominik Brož BK Klatovy 19 22 1.0 5.6 2.5 0.0 0.7/1.8 0.0* 2.2
Filip Hampl Basket Poděbrady 20 18 1.0 6.9 1.7 1.0 0.4/0.7 0.0* 1.3
André Chlubný BASKET Brno "B" 19 9 1.0 13.8 6.2 0.3 0.3/0.9 0.0* 2.6
Štěpán Koudelka Tygři Brno B 18 23 1.0 5.3 1.8 0.2 1.2/2.0 59.6 2.7
Tomáš Richter BASKET Brno "B" 18 19 1.0 6.4 2.1 0.4 1.0/2.5 39.6 1.4
Jan Špička Olomouc 19 18 1.0 6.7 2.5 0.3 0.7/1.2 0.0* 2.3
Daniel Flemmer Válečníci Děčín 19 21 1.0 5.7 2.0 0.4 0.5/1.5 0.0* 2.4
Ondřej Poulíček Tygři Praha B 20 14 1.0 8.4 2.1 1.4 0.2/0.6 0.0* 1.1
Adam Vaník Tygři Brno B 19 16 1.0 7.4 3.0 0.1 1.2/2.1 57.6 1.3
Václav Nekola Jižní Supi 19 15 1.0 7.6 1.3 1.5 0.5/0.8 0.0* 1.5
Šimon Polívka Tygři Brno B 19 7 1.0 16.3 5.1 1.0 3.0/4.7 63.6 1.4
30 Adam Fecko Tesla Pardubice 18 19 1.0 6.0 2.1 0.3 0.9/2.2 43.9 0.7
Filip Gruber Jiskra Kyjov 19 22 1.0 5.1 1.6 0.2 1.3/1.9 0.0* 1.3
Tomáš Randýsek Válečníci Děčín 19 9 1.0 12.4 3.1 1.6 1.6/2.2 70.0 2.0
Štěpán Polák Levharti Chomutov 17 20 1.0 5.6 2.1 0.2 0.9/1.8 0.0* 1.8
Vojtěch Podruh Basket Poděbrady 19 20 1.0 5.6 2.3 0.1 0.8/1.3 0.0* 2.8
Matěj Urbanec BA Sparta Praha 20 15 1.0 7.2 1.3 1.2 1.1/1.7 0.0* 1.9
Jakub Gabriel SLUNETA Ústí n. L. 20 13 1.0 8.3 2.3 0.4 2.5/3.5 71.7 2.3
Miroslav Turna Olomouc 19 20 1.0 5.4 2.2 0.0 1.0/2.1 46.3 1.6
24 Vojtěch Brom Lions J. Hradec 19 22 1.0 4.8 1.2 0.7 0.4/0.7 0.0* 1.4
Václav Skřivánek Tygři Praha B 18 10 1.0 10.5 2.7 1.3 1.2/2.0 60.0 0.7
Michal Kejmar BK Brandýs 18 20 1.0 5.3 0.9 0.9 0.8/1.4 0.0* 1.6
52 Lukáš Michna BK Příbor 19 16 1.0 6.6 2.8 0.1 0.9/2.0 43.8 1.3
Jan Bečka Válečníci Děčín 18 13 1.0 8.0 3.8 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.4
Jan Jeřábek Válečníci Děčín 17 21 1.0 4.9 1.4 0.6 0.4/0.8 0.0* 1.0
Samuel Groll BK Klatovy 18 9 1.0 10.8 1.1 2.6 0.9/1.7 0.0* 2.1
Lukáš Richter BASKET Brno "B" 18 12 1.0 8.0 1.9 1.2 0.7/0.9 0.0* 0.9
Cedric Oupoh Lions J. Hradec 18 9 1.0 10.7 4.0 0.3 1.7/2.9 57.7 3.1
Jan Neubauer Jižní Supi 20 10 1.0 9.6 4.2 0.0 1.2/3.8 31.6 2.0
Tomáš Flaks Olomouc 17 9 1.0 10.6 3.3 1.0 0.9/1.8 0.0* 2.2
Václav Stráda SLUNETA Ústí n. L. 19 5 1.0 19.0 4.6 3.0 0.8/1.8 0.0* 1.8
Tomáš Jůza BASKET Brno "B" 18 16 1.0 5.8 1.1 0.9 0.9/1.0 0.0* 0.7
17 Jan Bordovský BK Příbor 18 19 1.0 4.9 0.8 0.7 1.0/1.6 0.0* 1.6
Benjamin Dostál Tygři Brno B 19 7 1.0 13.3 3.3 0.7 4.6/6.0 76.2 1.0
37 Adam Jan Navrátil Slavia Kroměříž 19 15 1.0 6.1 2.2 0.1 1.5/2.5 60.5 2.9
Eduardo Almadana Clerisse Tygři Praha B 19 13 1.0 7.1 2.9 0.1 1.0/1.8 0.0* 0.4
18 Michal Grozman BK Příbor 18 13 1.0 7.0 1.7 0.9 0.8/1.1 0.0* 1.8
Filip Raymond Válečníci Děčín 20 21 1.0 4.2 1.6 0.2 0.4/0.9 0.0* 2.0
Josef Holub SLUNETA Ústí n. L. 17 8 1.0 11.1 4.3 0.4 1.5/2.1 70.6 1.6
Šimon Frous Levharti Chomutov 18 13 1.0 6.8 2.9 0.1 0.8/1.2 0.0* 1.5
Cyril Vrchota Basket Poděbrady 18 11 1.0 7.9 2.1 1.0 0.7/1.3 0.0* 1.5
Šimon Trepeš BK Brandýs 19 19 1.0 4.5 1.7 0.2 0.4/0.7 0.0* 1.6
Šimon Čermák BK Příbor 18 7 1.0 12.1 1.4 2.3 2.4/3.4 70.8 2.0
Radim Šváb BASKET Brno "B" 19 16 1.0 5.3 1.3 0.7 0.6/1.1 0.0* 2.8
Martin Zikmund Čech Levharti Chomutov 19 11 1.0 7.6 2.5 0.5 0.9/2.9 31.3 3.3
Radek Pospíšil Levharti Chomutov 19 13 1.0 6.5 2.0 0.6 0.6/1.6 0.0* 2.2
David Tomek BK Vlci Žďár 18 16 1.0 5.3 1.8 0.2 1.2/2.6 46.3 2.3
Filip Pošvic BK Vlci Žďár 19 24 1.0 3.5 1.7 0.0 0.1/1.3 0.0* 2.5
Šimon Krinke Tygři Brno B 19 8 1.0 10.4 2.8 0.8 2.6/3.5 75.0 1.5
Michal Bálint BASKET Brno "B" 18 8 1.0 10.3 2.3 1.8 0.5/0.6 0.0* 1.0
34 Patrik Kotáb BK Klatovy 17 19 1.0 4.3 1.0 0.7 0.2/0.4 0.0* 1.4
21 Šimon Máselník Slavia Kroměříž 19 16 1.0 5.0 2.1 0.0 0.8/1.1 0.0* 1.7
Filip Korch Jižní Supi 19 15 1.0 5.3 1.7 0.4 0.7/1.2 0.0* 1.4
Martin Machurek BA Sparta Praha 18 17 1.0 4.6 1.3 0.4 1.0/1.8 0.0* 1.2
Karel Albrecht Jižní Supi 20 15 1.0 5.2 1.1 0.6 1.1/2.3 48.6 2.0
27 Vít Gabzdyl BK Příbor 18 15 1.0 5.0 1.5 0.3 0.9/2.0 46.7 1.9
Tomáš Halámek BK Klatovy 20 22 1.0 3.3 1.4 0.0 0.5/1.4 0.0* 2.4
Nikos Koulisianis BASKET Brno "B" 16 6 1.0 12.0 2.3 2.0 1.3/2.0 66.7 1.0
Tomáš Čajka Jiskra Kyjov 19 23 1.0 3.1 0.9 0.4 0.2/0.6 0.0* 2.6
Šimon Petržík TJ Sokol Kbely 19 19 1.0 3.8 1.6 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.0
11 Dominik Procházka Tesla Pardubice 20 19 1.0 3.8 1.7 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.8
Vojtěch Jeřáb Jižní Supi 17 15 1.0 4.7 1.1 0.7 0.4/0.7 0.0* 0.7
48 Vojtěch Kostka Tesla Pardubice 20 14 1.0 5.1 1.3 0.6 0.6/1.2 0.0* 2.2
Petr Vorlíček SLUNETA Ústí n. L. 18 22 1.0 3.2 1.1 0.2 0.2/0.5 0.0* 1.3
Martin Matula Tygři Brno B 18 14 1.0 5.0 1.9 0.0 1.1/1.8 0.0* 1.4
Jakub Kryzan Lions J. Hradec 20 21 1.0 3.3 1.2 0.1 0.6/1.4 0.0* 1.3
Matěj Jirák BC Vysočina 19 24 1.0 2.9 1.0 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.3
Jakub Kužel BK Vlci Žďár 19 19 1.0 3.6 1.2 0.3 0.3/0.7 0.0* 2.1
Patrik Holub BK Pardubice B - Holice 19 20 1.0 3.5 0.7 0.6 0.4/0.6 0.0* 2.9
Zbyněk Strážnický BK Vlci Žďár 19 8 1.0 8.4 2.8 0.6 1.0/2.1 47.1 2.4
Petr Valeš Tygři Praha B 19 7 1.0 9.6 4.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.0
Filip Fridrich Jiskra Kyjov 20 22 1.0 3.0 1.0 0.1 0.6/1.4 0.0* 1.9
Martin Votava BK Pardubice B - Holice 20 6 1.0 10.8 4.8 0.3 0.2/0.7 0.0* 1.7
Matěj Střelba Tygři Praha B 17 14 1.0 4.6 1.8 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.0
Michal Matejka Jižní Supi 19 5 1.0 12.6 4.8 0.2 2.4/3.8 63.2 2.6
Zdeněk Čmelík TJ Sokol Kbely 20 19 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.9
Jaroslav Baček Slavia Kroměříž 19 22 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.8
Tomáš Šindler BK Jiskra Domažlice 18 3 1.0 21.0 4.7 2.0 5.7/8.7 65.4 5.0
Adam Drobný BK Brandýs 20 17 1.0 3.6 1.6 0.0 0.5/1.1 0.0* 2.8
Tomáš Cajthaml BA Sparta Praha 20 10 1.0 6.2 1.8 0.7 0.5/1.1 0.0* 3.3
Vincent Hofhans Olomouc 19 21 1.0 2.9 1.0 0.2 0.3/0.7 0.0* 2.5
53 Václav Nádeníček Slavia Kroměříž 18 16 1.0 3.8 1.2 0.1 1.0/1.9 0.0* 1.9
Dalibor Veselý Tygři Brno B 20 3 1.0 20.0 4.3 1.3 7.3/8.7 84.6 2.3
Josef Krátký BASKET Brno "B" 20 4 1.0 14.8 3.0 2.3 2.0/3.5 57.1 0.3
Jakub Čech SLUNETA Ústí n. L. 17 6 1.0 9.8 1.2 1.7 2.5/3.5 71.4 2.8
Milan Hyka Válečníci Děčín 20 15 1.0 3.9 0.7 0.7 0.4/0.7 0.0* 2.3
Vladimír Vrba TJ Sokol Kbely 18 11 1.0 5.3 0.9 1.1 0.2/0.4 0.0* 0.7
Tomáš Hlaváček BC Vysočina 18 21 1.0 2.8 0.8 0.2 0.5/1.0 0.0* 1.7
Patrik Piskač Basket Poděbrady 20 15 1.0 3.8 1.3 0.3 0.1/0.5 0.0* 1.4
23 Tomáš Hřebík Tesla Pardubice 19 3 1.0 19.0 3.3 4.0 0.3/1.3 0.0* 2.7
15 Petr Szcotka Slavia Kroměříž 19 11 1.0 5.1 1.5 0.5 0.5/1.3 0.0* 1.3
15 Tomáš Červený BK Klatovy 19 21 1.0 2.7 1.0 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.4
27 Adam Zajíček Tesla Pardubice 18 6 1.0 9.0 3.0 0.7 1.0/2.3 42.9 2.3
Matěj Lukasík Olomouc 18 8 1.0 6.5 2.4 0.5 0.3/0.6 0.0* 1.3
Cedric Lilele Jižní Supi 20 3 1.0 17.3 4.0 2.0 3.3/7.3 45.5 1.0
21 Vojtěch Drahný Lions J. Hradec 19 20 1.0 2.6 0.8 0.4 0.1/0.1 0.0* 1.9
Nikita Korotchenko BASKET Brno "B" 19 2 1.0 26.0 9.5 1.0 4.0/6.5 61.5 2.0
Ondřej Zajíček BA Sparta Praha 18 14 1.0 3.7 0.6 0.6 0.7/1.1 0.0* 1.4
Ondřej Jílek Levharti Chomutov 18 12 1.0 4.3 1.3 0.3 1.0/1.8 0.0* 0.9
Adam Novák BASKET Brno "B" 19 8 1.0 6.4 1.8 0.3 2.1/3.8 56.7 3.4
Adam Plaček Basket Poděbrady 17 10 1.0 5.0 1.3 0.7 0.3/0.7 0.0* 1.3
Vojta Dvořák Tygři Brno B 17 18 1.0 2.8 1.0 0.1 0.4/0.6 0.0* 1.2
16 Vojtěch Pustějovský BK Příbor 18 14 1.0 3.5 0.8 0.6 0.2/0.3 0.0* 1.2
Dominik Smělý Basket Poděbrady 18 11 1.0 4.5 1.7 0.1 0.7/1.1 0.0* 1.5
Jan Bartoš Tygři Praha B 19 16 1.0 3.0 1.1 0.0 0.9/1.3 0.0* 0.7
David Nejezchleb Tygři Brno B 18 4 1.0 12.0 4.3 0.5 2.0/2.8 72.7 1.0
Filip Růžek SLUNETA Ústí n. L. 20 24 1.0 2.0 0.8 0.1 0.1/0.4 0.0* 2.5
Tadeáš Kostiha Jiskra Kyjov 19 23 1.0 2.0 0.7 0.1 0.5/0.7 0.0* 1.9
Lukáš Hurta BK Příbor 19 7 1.0 6.6 2.4 0.3 0.9/1.4 0.0* 1.9
17 Tomáš Zub BK Klatovy 17 8 1.0 5.8 2.3 0.1 0.9/1.4 0.0* 1.4
Jan Altynski BK Jiskra Domažlice 20 23 1.0 2.0 0.7 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.9
Filip Lukeš Jižní Supi 20 16 1.0 2.8 0.9 0.1 0.6/1.2 0.0* 1.0
Daniel Haller BK Vlci Žďár 19 20 1.0 2.3 0.9 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.8
Jan Střítežský Basket Poděbrady 19 11 1.0 4.0 1.7 0.1 0.3/0.8 0.0* 2.6
Edgar Rázga Jižní Supi 20 5 1.0 8.8 3.6 0.2 1.0/3.8 26.3 2.8
14 Ondřej Kinský BK Klatovy 18 17 1.0 2.5 1.0 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.9
Lukáš Vtípil BK Pardubice B - Holice 19 16 1.0 2.7 0.8 0.1 1.0/1.8 0.0* 1.1
Vojtěch Bartoška TJ Sokol Kbely 20 14 1.0 3.0 1.4 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.4
Jan Kvapil SLUNETA Ústí n. L. 19 8 1.0 5.1 1.6 0.4 0.8/2.3 33.3 2.0
Matěj Kovařík SLUNETA Ústí n. L. 19 12 1.0 3.3 0.9 0.3 0.8/1.3 0.0* 1.8
Jáchym Müller BA Sparta Praha 19 16 1.0 2.5 1.1 0.1 0.1/0.4 0.0* 3.3
31 Matěj Šrámek Tesla Pardubice 18 17 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.4
37 Jakub Klimeš Tesla Pardubice 19 5 1.0 7.8 1.6 1.0 1.6/2.0 80.0 1.4
Martin Pur Olomouc 18 9 1.0 4.3 1.1 0.4 0.8/1.1 0.0* 2.9
Jáchym Řehořek Jižní Supi 18 5 1.0 7.6 3.4 0.0 0.8/1.4 0.0* 2.4
Vojtěch Mráček BK Vlci Žďár 18 15 1.0 2.5 0.3 0.5 0.3/0.9 0.0* 1.3
Andrej Gnap BA Sparta Praha 19 17 1.0 2.2 0.5 0.3 0.3/1.2 0.0* 2.1
Filip Zelinka Jiskra Kyjov 18 14 1.0 2.6 1.1 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.3
Petr Schejbal BK Klatovy 19 19 1.0 1.9 0.4 0.3 0.3/0.7 0.0* 2.2
Jan Pluhař BK Pardubice B - Holice 18 20 1.0 1.9 0.5 0.2 0.4/0.9 0.0* 0.7
Michal Podrazil Tygři Praha B 18 10 1.0 3.7 1.3 0.0 1.1/2.1 52.4 0.6
39 Vojtěch Pánek Tesla Pardubice 18 5 1.0 7.2 1.2 1.6 0.0/0.0 0.0* 1.4
Sebastian Pavlík BASKET Brno "B" 18 5 1.0 7.2 0.0 2.4 0.0/0.0 0.0* 1.8
Matěj Novotný Lions J. Hradec 20 19 1.0 1.9 0.7 0.1 0.4/0.8 0.0* 2.6
30 Matyáš Petrovický BK Klatovy 17 8 1.0 4.5 0.8 0.9 0.4/0.8 0.0* 1.3
Matěj Kučera VYS 19 2 1.0 17.0 6.0 1.0 2.0/5.5 36.4 3.5
23 Jan Bradáč Lions J. Hradec 18 21 1.0 1.6 0.3 0.3 0.2/0.2 0.0* 1.9
Michal Sedmík BC Vysočina 17 21 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.7
Lukáš Rotrekl BASKET Brno "B" 19 2 1.0 16.5 5.0 0.5 5.0/5.5 90.9 3.0
Tomas Darren Mcmenamin Tygři Praha B 18 8 1.0 4.1 0.9 0.5 0.9/1.4 0.0* 2.1
František Sponar Tygři Brno B 20 6 1.0 5.5 2.3 0.0 0.8/2.2 38.5 1.5
42 Štěpán Likler Lions J. Hradec 18 13 1.0 2.5 1.1 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.7
25 Adam Suchý BK Klatovy 18 9 1.0 3.6 0.9 0.6 0.1/0.6 0.0* 0.7
80 Tomáš Stoklas Slavia Kroměříž 18 7 1.0 4.4 1.3 0.6 0.1/0.3 0.0* 1.6
David Nosek BA Sparta Praha 17 13 1.0 2.4 0.6 0.3 0.2/0.7 0.0* 1.1
Tomáš Žatečka BC Vysočina 18 15 1.0 2.0 0.9 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.1
Marek Slovák BK Příbor 20 13 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.2
Daniel Dvořák Válečníci Děčín 20 10 1.0 3.0 0.8 0.3 0.5/0.7 0.0* 1.5
David Frič Basket Poděbrady 20 2 1.0 15.0 4.5 0.0 6.0/6.5 92.3 4.0
Martin Vlach VYS 19 13 1.0 2.3 0.8 0.2 0.1/0.2 0.0* 1.6
Michal Srp SLUNETA Ústí n. L. 19 16 1.0 1.8 0.6 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.6
47 Adam Vitvar Tesla Pardubice 19 9 1.0 3.2 1.0 0.2 0.6/1.0 0.0* 1.2
Peter Daško SLUNETA Ústí n. L. 20 10 1.0 2.9 0.7 0.4 0.3/0.3 0.0* 1.7
Adam Lacho Tygři Brno B 17 16 1.0 1.8 0.6 0.0 0.5/0.7 0.0* 0.5
Ondřej Tesař BASKET Brno "B" 20 7 1.0 4.0 1.1 0.4 0.4/0.4 0.0* 1.1
Tomáš Hyka Válečníci Děčín 17 5 1.0 5.4 1.6 0.6 0.4/0.4 0.0* 2.0
Jakub Špička Olomouc 19 19 1.0 1.4 0.4 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.2
38 Daniel Toman Tesla Pardubice 18 5 1.0 5.4 1.0 1.0 0.4/0.4 0.0* 1.8
Šimon Kubík Jiskra Kyjov 19 17 1.0 1.6 0.5 0.1 0.4/0.5 0.0* 1.7
Michal Bureš Levharti Chomutov 18 15 1.0 1.8 0.5 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.5
Marek Hemza BK Vlci Žďár 19 16 1.0 1.6 0.7 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.8
Mathias Brabec VYS 19 11 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.4
Vojtěch Sedlák Olomouc 17 7 1.0 3.6 0.7 0.6 0.4/0.9 0.0* 1.9
Marek Jež BASKET Brno "B" 19 2 1.0 12.5 3.5 0.5 4.0/6.5 61.5 2.0
Kristián Kušnarev Tygři Praha B 18 6 1.0 4.2 1.3 0.3 0.5/0.7 0.0* 0.0
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 18 20 1.0 1.2 0.1 0.3 0.1/0.1 0.0* 0.7
Jan Hanzlík BK Příbor 19 7 1.0 3.3 1.1 0.1 0.6/0.7 0.0* 1.3
Adam Drahovzal TJ Sokol Kbely 20 16 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.6
David Tejnecký Jižní Supi 19 8 1.0 2.9 0.4 0.6 0.3/0.5 0.0* 0.8
Jan Král Jižní Supi 20 5 1.0 4.6 1.2 0.4 1.0/2.0 50.0 1.8
Matěj Langšádl Tygři Praha B 17 6 1.0 3.5 1.3 0.2 0.3/0.8 0.0* 1.2
48 Jan Sádovský Tesla Pardubice 20 4 1.0 5.3 2.3 0.3 0.0/1.8 0.0* 2.8
Hynek Švejnoha TJ Sokol Kbely 20 8 1.0 2.6 0.9 0.0 0.9/1.0 0.0* 1.3
David Nečas Tygři Brno B 17 12 1.0 1.8 0.6 0.2 0.1/0.3 0.0* 0.8
Prokop Macků Tygři Praha B 18 5 1.0 4.2 1.6 0.0 1.0/1.8 0.0* 1.6
Marek Vonášek Válečníci Děčín 18 14 1.0 1.5 0.3 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.7
Filip Cejpek Tygři Brno B 17 7 1.0 2.9 0.6 0.4 0.4/0.6 0.0* 0.4
Tomáš Rumanko Lions J. Hradec 19 3 1.0 6.7 3.0 0.0 0.7/3.0 22.2 2.0
Tomáš Nohel BASKET Brno "B" 20 6 1.0 3.3 1.2 0.3 0.0/0.3 0.0* 2.7
Ondřej Snop Basket Poděbrady 18 6 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.7
Václav Antl BA Sparta Praha 17 12 1.0 1.6 0.4 0.2 0.3/0.3 0.0* 0.8
Lukáš Svoboda Jižní Supi 18 6 1.0 3.2 0.5 0.7 0.2/0.7 0.0* 1.7
46 Tadeáš Janoušek Tesla Pardubice 17 6 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.8
Filip Kvasnica BASKET Brno "B" 20 12 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.8
Lukáš Dejmek BC Vysočina 18 2 1.0 9.0 1.5 1.5 1.5/2.0 75.0 1.5
Petr Fiedler Tesla Pardubice 18 2 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 17 9 1.0 2.0 0.1 0.4 0.4/0.7 0.0* 1.8
Ondřej Pluta Jižní Supi 17 2 1.0 8.5 0.5 2.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Zdeněk Horák TJ Sokol Kbely 18 6 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.3
Vincent Šedivý SLUNETA Ústí n. L. 20 14 1.0 1.1 0.3 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.9
Michal Srp Lions J. Hradec 18 9 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Lukáš Slezák Olomouc 17 2 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Filip Osvítil BASKET Brno "B" 17 6 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.8
Jan Jandora Tygři Brno B 17 7 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.7
Václav Burian BK Příbor 19 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Šimon Flajzar Jiskra Kyjov 20 7 1.0 2.0 0.6 0.0 0.9/1.9 0.0* 2.1
Daniel Novotný Levharti Chomutov 17 5 1.0 2.6 1.0 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.4
Petr Vaňourek Olomouc 17 5 1.0 2.6 0.6 0.2 0.8/1.6 0.0* 3.0
Lukáš Horák BASKET Brno "B" 19 14 1.0 0.9 0.4 0.1 0.0/0.6 0.0* 0.5
Zachariáš Andrle Tygři Praha B 17 8 1.0 1.6 0.3 0.3 0.4/0.5 0.0* 0.9
Martin Franěk BK Jiskra Domažlice 19 14 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Adam Švec Tygři Brno B 17 7 1.0 1.7 0.3 0.3 0.3/0.6 0.0* 0.4
Adam Šinovský SLUNETA Ústí n. L. 18 5 1.0 2.4 0.6 0.4 0.0/0.2 0.0* 0.8
František Svoboda BASKET Brno "B" 18 1 1.0 12.0 3.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Vyleťal VYS 19 7 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.4
Lukáš Pokorný Basket Poděbrady 20 5 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.2
Martin Kodera BK Brandýs 19 17 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.0
Jiří Krejčí Basket Poděbrady 17 2 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
8 Ondřej Bílek Tesla Pardubice 17 2 1.0 5.5 1.0 1.0 0.5/0.5 0.0* 0.5
David Jarolímek Jižní Supi 19 11 1.0 1.0 0.3 0.1 0.2/0.2 0.0* 0.9
Filip Zdrubecký Tygři Praha B 18 3 1.0 3.7 1.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Chára Jižní Supi 19 5 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.8
Christian Chlubný BASKET Brno "B" 18 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
41 Patrik Málek Tesla Pardubice 18 2 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Vojtěch Mach BK Jiskra Domažlice 18 9 1.0 1.1 0.3 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.9
65 Antonín Difko Slavia Kroměříž 18 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Filip Vejnar BK Klatovy 19 9 1.0 1.1 0.2 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.8
Vojtěch Heluz Levharti Chomutov 18 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.0
Pavel Plechatý Levharti Chomutov 17 10 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.7
Vladimír Gainulin Basket Poděbrady 17 4 1.0 2.3 0.5 0.3 0.5/0.5 0.0* 0.0
Jakub Lohnický BASKET Brno "B" 18 5 1.0 1.8 0.2 0.4 0.2/0.6 0.0* 0.4
Vojtěch Ticháček BK Jiskra Domažlice 20 13 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Daniel Král Tygři Praha B 17 5 1.0 1.6 0.2 0.4 0.0/0.4 0.0* 1.2
22 Oliver Langer Lions J. Hradec 17 5 1.0 1.6 0.2 0.4 0.0/0.0 0.0* 1.6
Peter Halán BC Vysočina 19 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jonatan Asor Tygři Praha B 17 4 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
Vladislav Pakaev Levharti Chomutov 18 5 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.2 0.0* 0.4
Jan Kozák Válečníci Děčín 19 8 1.0 0.9 0.1 0.1 0.3/0.3 0.0* 2.4
Kryštof Dostál BK Pardubice B - Holice 18 10 1.0 0.7 0.2 0.1 0.0/0.2 0.0* 1.0
Václav Melichar BA Sparta Praha 20 4 1.0 1.8 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Petr Krýsl SLUNETA Ústí n. L. 17 1 1.0 7.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Vojtěch Jozífek BC Vysočina 19 14 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Matěj Hofman Tygři Brno B 19 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Viktor Procházka TJ Sokol Kbely 19 11 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.5 0.0* 2.1
42 Michal Baloun Tesla Pardubice 19 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Vitalii Bilovus BASKET Brno "B" 19 5 1.0 1.2 0.2 0.2 0.2/0.4 0.0* 2.4
Daniel Dočkal Olomouc 18 2 1.0 3.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 0.0
Kristián Hager Jižní Supi 17 2 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/1.0 0.0* 0.5
Alexandr Bráblík BASKET Brno "B" 19 2 1.0 2.5 0.0 0.5 1.0/2.0 50.0 1.0
Šimon Fijala BK Brandýs 19 13 1.0 0.4 0.1 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.5
Tomáš Míka Basket Poděbrady 20 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Andrej Mydlo Lions J. Hradec 20 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Ondřej Provazník Tesla Pardubice 17 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jaromír Šrámek Levharti Chomutov 18 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Václav Novák Jižní Supi 19 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.5
Alain Eminger TJ Sokol Kbely 19 1 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
Radim Stehlík VYS 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adam Vlček BK Brandýs 17 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matyáš Hartman BC Vysočina 20 13 1.0 0.3 0.1 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Samuel Dlugoš BC Vysočina 19 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Ondřej Bareš Tesla Pardubice 20 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
18 Jan Mikulec Tesla Pardubice 19 4 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.5
Matěj Němec BC Vysočina 18 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Matyáš Jiří Vojta Tygři Praha B 18 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
Adam Březina BASKET Brno "B" 18 4 1.0 0.8 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.8
Rodan Radovan Beneš BK Vlci Žďár 19 9 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.1
2 Dominik Kolář BK Klatovy 17 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.0
40 Jan Svačina Tesla Pardubice 18 4 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 3.5
Matěj Sojka Jižní Supi 18 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
David Kučera VYS 18 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matěj Váňa Jižní Supi 18 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Šimon Vondraš BK Jiskra Domažlice 18 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.5
Tomáš Novák Válečníci Děčín 17 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jan Rothanzl SLUNETA Ústí n. L. 20 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Adam Král TJ Sokol Kbely 19 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Adam Drahanský BASKET Brno "B" 19 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tomáš Vyskok Tygři Brno B 17 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jonáš Janota BK Brandýs 19 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jakub Vodrážka Basket Poděbrady 18 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Dominik Majda Tygři Brno B 17 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Václav Bochýnek Jiskra Kyjov 17 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Matyáš Klvaň Basket Poděbrady 19 2 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 2.5
Jan Latislav TJ Sokol Kbely 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
32 Ondřej Skupeň