Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 113
Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
28. 9. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina C 1. kolo 114
BASKET Brno "B"
Tygři Brno B
28. 9. 2022
-
Preview
Skupina C 1. kolo 115
BK Příbor
SK UP BCM Olomouc
28. 9. 2022
-
Preview
Skupina C 1. kolo 116
BK Vlci Žďár
BC Vysočina
28. 9. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina C 2. kolo 117
Jiskra Kyjov
BK Vlci Žďár
17. 9. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina C 2. kolo 118
TJ Slavia Kroměříž
BC Vysočina
17. 9. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Skupina C 2. kolo 119
BASKET Brno "B"
BK Příbor
17. 9. 2022
-
Preview
Skupina C 2. kolo 120
Tygři Brno B
SK UP BCM Olomouc
17. 9. 2022
-
SH Morenda
Preview
Skupina C 3. kolo 121
Jiskra Kyjov
BC Vysočina
18. 9. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina C 3. kolo 122
TJ Slavia Kroměříž
BK Vlci Žďár
18. 9. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Skupina C 3. kolo 123
BASKET Brno "B"
SK UP BCM Olomouc
18. 9. 2022
-
Preview
Skupina C 3. kolo 124
Tygři Brno B
BK Příbor
18. 9. 2022
-
SH Morenda
Preview
Skupina C 4. kolo 125
BK Vlci Žďár
BK Příbor
1. 10. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina C 4. kolo 126
BC Vysočina
SK UP BCM Olomouc
1. 10. 2022
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina C 4. kolo 127
Jiskra Kyjov
BASKET Brno "B"
1. 10. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina C 4. kolo 128
TJ Slavia Kroměříž
Tygři Brno B
1. 10. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Skupina C 5. kolo 129
BK Vlci Žďár
SK UP BCM Olomouc
2. 10. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina C 5. kolo 130
BC Vysočina
BK Příbor
2. 10. 2022
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina C 5. kolo 131
Jiskra Kyjov
Tygři Brno B
2. 10. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina C 5. kolo 132
TJ Slavia Kroměříž
BASKET Brno "B"
2. 10. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Skupina C 6. kolo 133
BASKET Brno "B"
BK Vlci Žďár
15. 10. 2022
-
Preview
Skupina C 6. kolo 134
Tygři Brno B
BC Vysočina
15. 10. 2022
-
SH Morenda
Preview
Skupina C 6. kolo 135
BK Příbor
Jiskra Kyjov
15. 10. 2022
-
Preview
Skupina C 6. kolo 136
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
15. 10. 2022
15:30
SH UP Olomouc
Preview
Skupina C 7. kolo 137
BASKET Brno "B"
BC Vysočina
16. 10. 2022
-
Preview
Skupina C 7. kolo 138
Tygři Brno B
BK Vlci Žďár
16. 10. 2022
-
SH Morenda
Preview
Skupina C 7. kolo 139
BK Příbor
TJ Slavia Kroměříž
16. 10. 2022
-
Preview
Skupina C 7. kolo 140
SK UP BCM Olomouc
Jiskra Kyjov
16. 10. 2022
11:45
SH UP Olomouc
Preview
Skupina C 8. kolo 141
TJ Slavia Kroměříž
Jiskra Kyjov
17. 11. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Skupina C 8. kolo 142
Tygři Brno B
BASKET Brno "B"
17. 11. 2022
-
SH Morenda
Preview
Skupina C 8. kolo 143
SK UP BCM Olomouc
BK Příbor
17. 11. 2022
-
SH UP Olomouc
Preview
Skupina C 8. kolo 144
BC Vysočina
BK Vlci Žďár
17. 11. 2022
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina C 9. kolo 145
BC Vysočina
Jiskra Kyjov
5. 11. 2022
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina C 9. kolo 146
BK Vlci Žďár
TJ Slavia Kroměříž
5. 11. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina C 9. kolo 147
SK UP BCM Olomouc
BASKET Brno "B"
5. 11. 2022
-
SH UP Olomouc
Preview
Skupina C 9. kolo 148
BK Příbor
Tygři Brno B
5. 11. 2022
-
Preview
Skupina C 10. kolo 149
BK Vlci Žďár
Jiskra Kyjov
6. 11. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina C 10. kolo 150
BC Vysočina
TJ Slavia Kroměříž
6. 11. 2022
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina C 10. kolo 151
BK Příbor
BASKET Brno "B"
6. 11. 2022
-
Preview
Skupina C 10. kolo 152
SK UP BCM Olomouc
Tygři Brno B
6. 11. 2022
-
SH UP Olomouc
Preview
Skupina C 11. kolo 153
SK UP BCM Olomouc
BK Vlci Žďár
19. 11. 2022
-
SH UP Olomouc
Preview
Skupina C 11. kolo 154
BK Příbor
BC Vysočina
19. 11. 2022
-
Preview
Skupina C 11. kolo 155
Tygři Brno B
Jiskra Kyjov
19. 11. 2022
-
SH Morenda
Preview
Skupina C 11. kolo 156
BASKET Brno "B"
TJ Slavia Kroměříž
19. 11. 2022
-
Preview
Skupina C 12. kolo 157
BK Příbor
BK Vlci Žďár
20. 11. 2022
-
Preview
Skupina C 12. kolo 158
SK UP BCM Olomouc
BC Vysočina
20. 11. 2022
-
SH UP Olomouc
Preview
Skupina C 12. kolo 159
BASKET Brno "B"
Jiskra Kyjov
20. 11. 2022
-
Preview
Skupina C 12. kolo 160
Tygři Brno B
TJ Slavia Kroměříž
20. 11. 2022
-
SH Morenda
Preview
Skupina C 13. kolo 161
BC Vysočina
BASKET Brno "B"
3. 12. 2022
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina C 13. kolo 162
BK Vlci Žďár
Tygři Brno B
3. 12. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina C 13. kolo 163
TJ Slavia Kroměříž
BK Příbor
3. 12. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Skupina C 13. kolo 164
Jiskra Kyjov
SK UP BCM Olomouc
3. 12. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina C 14. kolo 165
BK Vlci Žďár
BASKET Brno "B"
4. 12. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina C 14. kolo 166
BC Vysočina
Tygři Brno B
4. 12. 2022
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina C 14. kolo 167
Jiskra Kyjov
BK Příbor
4. 12. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina C 14. kolo 168
TJ Slavia Kroměříž
SK UP BCM Olomouc
4. 12. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BC Vysočina 0 0 0
2. Olomouc 0 0 0
3. Jiskra Kyjov 0 0 0
4. BASKET Brno "B" 0 0 0
5. BK Příbor 0 0 0
6. BK Vlci Žďár 0 0 0
7. Slavia Kroměříž 0 0 0
8. Tygři Brno B 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
Radek Valenta Levharti Chomutov 19 1
Marek Krejčí Slavia Kroměříž 18 1
Vojtěch Mach BK Jiskra Domažlice 16 1
Vojtěch Příbek BK Jiskra Domažlice 17 1
Filip Záhoř BK Jiskra Domažlice 16 1
Štěpán Polák Levharti Chomutov 15 1
Cedric Oupoh Lions J. Hradec 16 1
Jiří Vlášek BK Jiskra Domažlice 18 1
Martin Kodera BK Brandýs 17 1
Tadeáš Změlík Olomouc 18 1
Petr Valeš Tygři Praha B 17 1
Josef Janů Levharti Chomutov 19 1
Tadeáš Kostiha Jiskra Kyjov 17 1
Jakub Hasman BK Jiskra Domažlice 17 1
Šimon Kubík Jiskra Kyjov 17 1
Jonáš Janota BK Brandýs 17 1
Šimon Fijala BK Brandýs 17 1
Vojtěch Podruh Basket Poděbrady 17 1
Tomáš Červený BK Klatovy 17 1
Václav Faust BK Klatovy 17 1
Pavel Poláček BK Klatovy 16 1
Petr Poláček BK Klatovy 16 1
Oldřich Ouda BK Klatovy 17 1
Šimon Vondraš BK Jiskra Domažlice 16 1
Martin Franěk BK Jiskra Domažlice 17 1
Jan Bartoš Tygři Praha B 17 1
Karel Očenášek Olomouc 16 1
Andrej Gnap BA Sparta Praha 17 1
Arsen Gevorkyan Basket Poděbrady 16 1
Jan Sáss BA Sparta Praha 19 1
Petr Král BC Vysočina 17 1
Filip Zdrubecký BA Sparta Praha 16 1
Tomáš Flaks Olomouc 15 1
Kryštof Horák Basket Poděbrady 18 1
David Brož Olomouc 17 1
Filip Labuta Válečníci Děčín 19 1
Daniel Kotil Basket Poděbrady 19 1
Václav Burian BK Příbor 17 1
Petr Novák BC Vysočina 16 1
Jakub Kryzan Lions J. Hradec 18 1
Matyáš Franta Jižní Supi 19 1
Adam Vondráček Tesla Pardubice 17 1
Martin Straka Lions J. Hradec 16 1
Jáchym Kačírek VYS 17 1
Tomáš Halámek BK Klatovy 18 1
Kryštof Grujbár ADFORS Basket Litomyšl 16 1
Ondřej Píval Basket Poděbrady 17 1
Matěj Váňa Jižní Supi 16 1
Jan Bečka Válečníci Děčín 16 1
Jiří Herman SLUNETA Ústí n. L. 16 1
Ondřej Patejdl BK Klatovy 18 1
Jakub Grunta Olomouc 17 1
František Skřivánek Tygři Praha B 17 1
Patrik Holub BK Pardubice "B" 17 1
Vojtěch Ševčík Olomouc 16 1
Vincent Hofhans Olomouc 17 1
Vojtěch Brom Lions J. Hradec 17 1
13 Šimon Krinke Tygři Brno B 17 1
Vojtěch Sedlák Olomouc 15 1
Marek Zvolánek Lions J. Hradec 16 1
17 František Sponar Tygři Brno B 18 1
Václav Skřivánek Tygři Praha B 16 1
Adam Reithar BK Jiskra Domažlice 17 1
Dominik Smělý Basket Poděbrady 16 1
Tomáš Stoklas Slavia Kroměříž 16 1
Jan Bezděk BK Klatovy 19 1
Matěj Kučera VYS 17 1
Ondřej Jílek Levharti Chomutov 16 1
Šimon Frous Levharti Chomutov 16 1
Tomáš Šindler BK Jiskra Domažlice 16 1
Filip Morávek Levharti Chomutov 18 1
Jan Vosejpka Levharti Chomutov 18 1
Vít Slabihoud Levharti Chomutov 17 1
Vít Straška Levharti Chomutov 17 1
Ondřej Krejčík BK Pardubice "B" 16 1
Nikola Ivankovič BA Sparta Praha 17 1
Václav Nádeníček Slavia Kroměříž 16 1
Filip Raymond Válečníci Děčín 18 1
Edgar Rázga Jižní Supi 18 1
Ondřej Kocourek Levharti Chomutov 19 1
Tomáš Rufer Basket Poděbrady 17 1
Martin Hajdúk BK Klatovy 18 1
Šimon Kubelka BK Brandýs 17 1
Tomáš Randýsek Válečníci Děčín 17 1
Daniel Flemmer Válečníci Děčín 17 1
Tadeáš Trbola Válečníci Děčín 18 1
Karel Rajchl Válečníci Děčín 17 1
Matyáš Fichtner Válečníci Děčín 18 1
Viktor Rejthar Válečníci Děčín 18 1
Ondřej Petrák BA Sparta Praha 16 1
Jan Sádovský Tesla Pardubice 18 1
Max Hrabovský BA Sparta Praha 16 1
Jonáš Merxbauer Tygři Praha B 16 1
karel Bělohradský Tygři Praha B 17 1
Vojta Kočárník SLUNETA Ústí n. L. 19 1
Martin Mikšovský SLUNETA Ústí n. L. 17 1
Adam Bielko ADFORS Basket Litomyšl 17 1
František Tupec ADFORS Basket Litomyšl 17 1
Vojtěch Tupec ADFORS Basket Litomyšl 17 1
Jakub Macháček BA Sparta Praha 17 1
Eduardo Almadana Clerisse Tygři Praha B 17 1
15 Adam Rejda Tesla Pardubice 19 1
Daniel Krapf BA Sparta Praha 17 1
David Tejnecký Jižní Supi 17 1
25 Patrik Němec Tygři Brno B 17 1
Adam Vlček BK Brandýs 15 1
Jáchym Müller BA Sparta Praha 17 1
Pavel Plechatý Levharti Chomutov 15 1
Jáchym Eliáš VYS 18 1
Jan Šulák Tygři Brno B 19 1
Peter Halán BC Vysočina 17 1
Václav Šimeček Jiskra Kyjov 18 1
Matěj Němec BC Vysočina 16 1
Tomáš Gabriel BK Klatovy 18 1
Vojtěch Heluz Levharti Chomutov 16 1
Milan Tobiška ADFORS Basket Litomyšl 16 1
Lukáš Vtípil BK Pardubice "B" 17 1
Vojtěch Drahný Lions J. Hradec 17 1
Ha Pham Levharti Chomutov 17 1
Filip Brodský SLUNETA Ústí n. L. 17 1
Tomáš Blažek Jižní Supi 19 1
Daniel Dočkal Olomouc 16 1
Mathias Brabec VYS 17 1
Jan Matušík Tygři Praha B 16 1
Václav Hylmar VYS 17 1
Milan Hyka Válečníci Děčín 18 1
Jan Kvapil SLUNETA Ústí n. L. 17 1
Filip Zelinka Jiskra Kyjov 16 1
Karel Albrecht Jižní Supi 18 1
Renars Sondors Lions J. Hradec 17 1
Josef Chlup ADFORS Basket Litomyšl 18 1
Adam Drobný BK Brandýs 18 1
Miks Zviedrans Lions J. Hradec 16 1
Toms Valters Linis Lions J. Hradec 17 1
Leonardo Varsík Olomouc 17 1
Benjamin Dostál Tygři Brno B 17 1
Jakub Pohánka Lions J. Hradec 16 1
Šimon Červený BK Jiskra Domažlice 19 1
Tomáš Rumanko Lions J. Hradec 17 1
Viktor Lukic-Gavric Lions J. Hradec 17 1
Vladislav Pakaev Levharti Chomutov 16 1
Platón Kurshynov Jižní Supi 19 1
Pavel Hišem Levharti Chomutov 16 1
Ondřej Svejkovský Levharti Chomutov 15 1
Erik Šimoňák Lions J. Hradec 17 1
Tomáš Valentíny Lions J. Hradec 17 1
Adam Janek BA Sparta Praha 19 1
Matyáš Hartman BC Vysočina 18 1
Jakub Kojzar BK Jiskra Domažlice 18 1
Vojtěch Strachota BK Klatovy 19 1
Damir Etem SLUNETA Ústí n. L. 18 1
Miroslav Turna Olomouc 17 1
Ivan Jetmar ADFORS Basket Litomyšl 16 1
Kryštof Zahořík Tygři Praha B 16 1
19 Ondřej Bareš Tesla Pardubice 18 1
Marek Valenta Válečníci Děčín 17 1
Tomáš Kubát Jiskra Kyjov 17 1
Jiří Smetana Levharti Chomutov 17 1
Vojtěch Čermák Levharti Chomutov 16 1
13 Adam Dvořák Tesla Pardubice 19 1
Samuel Groll BK Klatovy 16 1
Jaromír Šrámek Levharti Chomutov 16 1
Michal Bureš Levharti Chomutov 16 1
Daniel Novotný Levharti Chomutov 15 1
Michal Podrazil Tygři Praha B 16 1
Matyáš Kalita Olomouc 17 1
Vadim Hlushko BK Brandýs 16 1
Tomáš Čajka Jiskra Kyjov 17 1
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 16 1
Tomáš Veverka Jižní Supi 18 1
Lucas Harris VYS 18 1
Petr Kolář Válečníci Děčín 17 1
Vojtěch Kučera Válečníci Děčín 17 1
Lukáš Zvolánek BK Jiskra Domažlice 18 1
Kristián Kušnarev Tygři Praha B 16 1
Ondřej Zajíček BA Sparta Praha 16 1
Matěj Vurma Levharti Chomutov 15 1
Tadeáš Bábíček Jiskra Kyjov 16 1
Martin Votava BK Pardubice "B" 18 1
Dominik Thurnwald BK Jiskra Domažlice 16 1
Vojtěch Jozífek BC Vysočina 17 1
Jakub Žák VYS 19 1
Mattias Kundert Levharti Chomutov 18 1
Dominik Jan Valihrach BC Vysočina 19 1
Matyáš Čapek BK Brandýs 17 1
Michal Grozman BK Příbor 16 1
Mikulas Hylmar VYS 19 1
Ondřej Loun Válečníci Děčín 19 1
Lukáš Koutník BK Klatovy 16 1
David Michal BK Jiskra Domažlice 16 1
Jan Altynski BK Jiskra Domažlice 18 1
Tomáš Kováč Levharti Chomutov 16 1
Lukáš Beneš VYS 17 1
Jáchym Řehořek Jižní Supi 16 1
36 André Chlubný Tygři Brno B 17 1
30 Christian Chlubný Tygři Brno B 16 1
Ondřej Holý BK Jiskra Domažlice 16 1
Pavel Kaštil Olomouc 16 1
David Jarolímek Jižní Supi 17 1
František Kolář Levharti Chomutov 18 1
24 Jakub Sojka Tygři Brno B 17 1
Radim Stehlík BK Klatovy 17 1
Adam Križanský VYS 18 1
Richard El Karib Tygři Praha B 17 1
Lukáš Kejmar BK Brandýs 18 1
Vojtěch Klička BK Jiskra Domažlice 18 1
Libor Škarda BK Jiskra Domažlice 16 1
Jakub Škarda BK Jiskra Domažlice 18 1
Matyáš Prettl BK Jiskra Domažlice 18 1
Filip Karlíček VYS 17 1
5 Lukáš Hauf Tygři Brno B 16 1
33 Michal Slovák Tygři Brno B 17 1
28 Jiří Janásek Tygři Brno B 17 1
Vojtěch Kubečka BK Příbor 17 1
Milan Machala BK Příbor 18 1
David Rakovič VYS 19 1
Dominik Grössl BK Jiskra Domažlice 19 1
Josef Přikryl VYS 18 1
Martin Koch Jiskra Kyjov 18 1
Michal Kala SLUNETA Ústí n. L. 18 1
Adam Hudeček Jiskra Kyjov 17 1
Josef Štolba VYS 19 1
Václav Bartoš Jižní Supi 19 1
Michal Kejmar BK Brandýs 16 1
David Nejezchleb Tygři Brno B 16 1
Matěj Sádovský ADFORS Basket Litomyšl 19 1
Jakub Semrád BA Sparta Praha 18 1
Vojtěch Ticháček BK Jiskra Domažlice 18 1
Ondřej Petržík BK Jiskra Domažlice 17 1
Lukáš Dejmek BC Vysočina 16 1
Marek Petlach Slavia Kroměříž 18 1
Jiří Paidar BK Jiskra Domažlice 16 1
Tomáš Sedláček ADFORS Basket Litomyšl 17 1
Christos Liakos Jižní Supi 18 1
Adam Rokos BC Vysočina 16 1
Lukáš Kourek BC Vysočina 16 1
Vincent Pešout BC Vysočina 16 1
Filip Lukeš Jižní Supi 18 1
Tomáš Pietsch Jižní Supi 18 1
Tomáš Sedlák Slavia Kroměříž 18 1
Adam Jan Navrátil Slavia Kroměříž 17 1
Jan Krásný Slavia Kroměříž 18 1
Ondřej Palkovský BA Sparta Praha 18 1
Filip Odložil Slavia Kroměříž 17 1
Tadeáš Šruc Slavia Kroměříž 18 1
Dan Skácel Slavia Kroměříž 18 1
Michal Ropek ADFORS Basket Litomyšl 18 1
Ondřej Matuška SLUNETA Ústí n. L. 19 1
Filip Čiko BK Klatovy 19 1
Lukáš Michna BK Příbor 17 1
Mikuláš Zahořík Tygři Praha B 16 1
Vojtěch Novotný Tygři Praha B 17 1
Tomáš Cajthaml BA Sparta Praha 18 1
Daniel Bačík BC Vysočina 18 1
Matouš Kazda BC Vysočina 17 1
23 Josef Gale Tygři Brno B 17 1
Lukáš Svoboda Basket Poděbrady 19 1
Kryštof Černý Basket Poděbrady 19 1
Filip Hampl Basket Poděbrady 18 1
12 Michael Hejzlar Tesla Pardubice 19 1
Ondřej Franěk BK Klatovy 16 1
Štěpán Heřman BK Klatovy 19 1
Radek Franěk BK Klatovy 19 1
Martin Šindelář BK Pardubice "B" 18 1
Jakub Vodehnal Basket Poděbrady 19 1
Michal Svoboda Basket Poděbrady 19 1
Adam Černý Basket Poděbrady 19 1
16 Vojtěch Kvapil Tesla Pardubice 19 1
18 Jan Škoda Tesla Pardubice 19 1
Tomáš Candrák ADFORS Basket Litomyšl 19 1
22 Jan Šindelář Tesla Pardubice 19 1
23 Tomáš Fidler Tesla Pardubice 19 1
Vojtěch Toul Slavia Kroměříž 18 1
Adam Cíleček Tygři Brno B 18 1
Tomáš Hlaváček BK Brandýs 17 1
Štěpán Vlček BK Pardubice "B" 18 1
Adam Fiala VYS 19 1
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín 18 1
Ondřej Štangler Jiskra Kyjov 19 1
Marek Lízálek Jižní Supi 19 1
Adam Chromý BC Vysočina 19 1
Marek Slovák BK Příbor 18 1
Jan Hodáč BC Vysočina 19 1
Matouš Brunner BC Vysočina 18 1
Adam Policar BC Vysočina 17 1
Matěj Trnka BC Vysočina 18 1
Matyáš Holba BC Vysočina 19 1
Tomáš Ulrych BK Pardubice "B" 18 1
11 Dominik Procházka Tesla Pardubice 18 1
6 Daniel Pešek Tesla Pardubice 19 1
Lukáš Michalík Jižní Supi 19 1
Lukáš Hanzelka BK Příbor 19 1
Michal Slovák BK Příbor 18 1
Jiří Semrád Jižní Supi 19 1
Erik Havel BK Příbor 18 1
Nikola Sapaly Basket Poděbrady 19 1
Nathan Sapaly Basket Poděbrady 19 1
Dušan Dvorský Basket Poděbrady 18 1
Filip Suchomel ADFORS Basket Litomyšl 18 1
Dalibor Gojiš Slavia Kroměříž 19 1
Mikuláš Bredl Lions J. Hradec 18 1
Matěj Šperl Lions J. Hradec 18 1
Václav Borl BK Brandýs 18 1
Jan Novák BC Vysočina 19 1
Štěpán Maléř BK Příbor 17 1
Petr Celerin BK Příbor 18 1
Jan Pluhař BK Pardubice "B" 16 1
Robin Janoušek BA Sparta Praha 17 1
Jan Střítežský Basket Poděbrady 17 1
Jakub Černý Levharti Chomutov 16 1
Ondřej Snop Basket Poděbrady 16 1
Tomáš Hlaváček BC Vysočina 16 1
15 Štěpán Koudelka Tygři Brno B 16 1
Oliver Žižka Válečníci Děčín 17 1
Adam Helvig Válečníci Děčín 19 1
21 Tomáš Hřebík Tesla Pardubice 17 1
Lukáš Hurta BK Příbor 17 1
Michal Grill Lions J. Hradec 16 1
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 16 1
Daniel Chyška Lions J. Hradec 18 1
Ondřej Minář Lions J. Hradec 17 1
Jordan Oupoh Lions J. Hradec 17 1
Jan Hanzlík BK Příbor 17 1
Vít Gabzdyl BK Příbor 16 1
Jan Bordovský BK Příbor 16 1
Šimon Polívka Tygři Brno B 17 1
Petr Černý ADFORS Basket Litomyšl 18 1
Martin Kamitz BK Pardubice "B" 18 1
Sebastián Palla VYS 18 1
Jakub Vodrážka Basket Poděbrady 16 1
Matěj Hanuš ADFORS Basket Litomyšl 16 1
Albert Jilg VYS 18 1
Jakub Frič Basket Poděbrady 16 1
Jakub Špička Olomouc 17 1
Jan Špička Olomouc 17 1
Patrik Flaks Olomouc 17 1
Vojtěch Janota Jižní Supi 17 1
Štěpán Kocourek Levharti Chomutov 19 1
Adam Švanda ADFORS Basket Litomyšl 17 1
Adam Mikuláš BK Pardubice "B" 18 1
Richard Brzobohatý BA Sparta Praha 18 1
Adam Vaník Tygři Brno B 17 1
Patrik Suttner Basket Poděbrady 18 1
Cyril Vrchota Basket Poděbrady 16 1
Daniel Král ADFORS Basket Litomyšl 17 1
Tomáš Míka Basket Poděbrady 18 1
Vít Příkazský Jiskra Kyjov 16 1
Dan Vejr Tygři Brno B 18 1
Vojtěch Pustějovský BK Příbor 16 1
Samuel Lněníček Jižní Supi 17 1
Kryštof Štěrbáček Jižní Supi 17 1
Robin Štěrbáček Jižní Supi 17 1
Adam Přikryl Slavia Kroměříž 17 1
Jonáš Brýdl ADFORS Basket Litomyšl 16 1
Adam Kubíček ADFORS Basket Litomyšl 17 1
Filip Korch Jižní Supi 17 1
David Muntág BK Příbor 19 1
Šimon Máselník Slavia Kroměříž 17 1
Filip Kočka Válečníci Děčín 19 1
Filip Fridrich Jiskra Kyjov 18 1
Šimon Flajzar Jiskra Kyjov 18 1
Viktor Málik Tygři Brno B 18 1
Matěj Urbanec BA Sparta Praha 18 1
9 Khalidi Husein Al Tygři Brno B 19 1
Ondřej Vyhnánek BA Sparta Praha 18 1
Josef Pluhař BK Pardubice "B" 18 1
Petr Szcotka Slavia Kroměříž 17 1
Aleš Abraham Válečníci Děčín 19 1
Šimon Průša Válečníci Děčín 19 1
Erik Svoboda Tygři Brno B 18 1
Matouš Mityska Válečníci Děčín 19 1
Michal Mityska Válečníci Děčín 19 1
Daniel Horák Válečníci Děčín 18 1
Tomáš Mořický Jiskra Kyjov 17 1
Jakub Gabriel SLUNETA Ústí n. L. 18 1
Daniel Dvořák Válečníci Děčín 18 1
Vincent Šedivý SLUNETA Ústí n. L. 18 1
Jan Neubauer Jižní Supi 18 1
Tomáš Simaichl Jižní Supi 19 1
Jaroslav Baček Slavia Kroměříž 17 1
Filip Gruber Jiskra Kyjov 17 1
Kryštof Navrátil Olomouc 18 1
Jindřich Niesporek BK Příbor 19 1
Adam Zapletal Jiskra Kyjov 17 1
Martin Bureš BK Klatovy 19 1
Samuel Šnor BK Klatovy 19 1
Ondřej Kahánek Levharti Chomutov 17 1
Matěj Pletánek Tesla Pardubice 18 1
Tomáš Bavlnka Jiskra Kyjov 17 1
Vojtěch Beneš BK Brandýs 18 1
7 Dan Tesař Tesla Pardubice 18 1
Adam Šinovský SLUNETA Ústí n. L. 16 1
Václav Stráda SLUNETA Ústí n. L. 17 1
Martin Černý SLUNETA Ústí n. L. 16 1
Vojtěch Pšenička BA Sparta Praha 19 1
8 Michal Bílek Tesla Pardubice 17 1
Vojtěch Pilný BK Brandýs 18 1
Josef Gabriel SLUNETA Ústí n. L. 16 1
Peter Daško SLUNETA Ústí n. L. 18 1
Filip Růžek SLUNETA Ústí n. L. 18 1
Jan Rothanzl SLUNETA Ústí n. L. 18 1
Jan David SLUNETA Ústí n. L. 16 1
Ondřej Novák SLUNETA Ústí n. L. 17 1
Michal Srp SLUNETA Ústí n. L. 17 1
Matěj Kovařík SLUNETA Ústí n. L. 17 1
David Sedlák Tygři Praha B 17 1
Kyrylo Kosenko Levharti Chomutov 18 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře