Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 57
BK Snakes Ostrava
BASKET Brno
12. 11. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina B 1. kolo 58
BA Nymburk
BK VIVIDBOOKS Pardubice
12. 11. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 1. kolo 59
BK NH Ostrava
BK Opava
12. 11. 2022
-
Bonver aréna
Preview
skupina B 1. kolo 60
Tygři Brno
BC Vysočina
12. 11. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 2. kolo 61
BK Snakes Ostrava
Tygři Brno
24. 9. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina B 2. kolo 62
BASKET Brno
BC Vysočina
24. 9. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 2. kolo 63
BA Nymburk
BK NH Ostrava
24. 9. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 2. kolo 64
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Opava
24. 9. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina B 3. kolo 65
BK Snakes Ostrava
BC Vysočina
25. 9. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina B 3. kolo 66
BASKET Brno
Tygři Brno
25. 9. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 3. kolo 67
BA Nymburk
BK Opava
25. 9. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 3. kolo 68
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK NH Ostrava
25. 9. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina B 4. kolo 69
Tygři Brno
BK NH Ostrava
8. 10. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 4. kolo 70
BC Vysočina
BK Opava
8. 10. 2022
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina B 4. kolo 71
BK Snakes Ostrava
BA Nymburk
8. 10. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina B 4. kolo 72
BASKET Brno
BK VIVIDBOOKS Pardubice
8. 10. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 5. kolo 73
Tygři Brno
BK Opava
9. 10. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 5. kolo 74
BC Vysočina
BK NH Ostrava
9. 10. 2022
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina B 5. kolo 75
BK Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
9. 10. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina B 5. kolo 76
BASKET Brno
BA Nymburk
9. 10. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 6. kolo 77
BA Nymburk
Tygři Brno
22. 10. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 6. kolo 78
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BC Vysočina
22. 10. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina B 6. kolo 79
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
22. 10. 2022
-
Bonver aréna
Preview
skupina B 6. kolo 80
BK Opava
BASKET Brno
22. 10. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina B 7. kolo 81
BA Nymburk
BC Vysočina
23. 10. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 7. kolo 82
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Tygři Brno
23. 10. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina B 7. kolo 83
BK NH Ostrava
BASKET Brno
23. 10. 2022
-
Bonver aréna
Preview
skupina B 7. kolo 84
BK Opava
BK Snakes Ostrava
23. 10. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina B 8. kolo 85
BASKET Brno
BK Snakes Ostrava
13. 11. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 8. kolo 86
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BA Nymburk
13. 11. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina B 8. kolo 87
BK Opava
BK NH Ostrava
13. 11. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina B 8. kolo 88
BC Vysočina
Tygři Brno
13. 11. 2022
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina B 9. kolo 89
BC Vysočina
BK Snakes Ostrava
26. 11. 2022
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina B 9. kolo 90
Tygři Brno
BASKET Brno
26. 11. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 9. kolo 91
BK Opava
BA Nymburk
26. 11. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina B 9. kolo 92
BK NH Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
26. 11. 2022
-
Bonver aréna
Preview
skupina B 10. kolo 93
Tygři Brno
BK Snakes Ostrava
27. 11. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 10. kolo 94
BC Vysočina
BASKET Brno
27. 11. 2022
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina B 10. kolo 95
BK NH Ostrava
BA Nymburk
27. 11. 2022
-
Bonver aréna
Preview
skupina B 10. kolo 96
BK Opava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
27. 11. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina B 11. kolo 97
BK Opava
Tygři Brno
10. 12. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina B 11. kolo 98
BK NH Ostrava
BC Vysočina
10. 12. 2022
-
Bonver aréna
Preview
skupina B 11. kolo 99
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Snakes Ostrava
10. 12. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina B 11. kolo 100
BA Nymburk
BASKET Brno
10. 12. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 12. kolo 101
BK NH Ostrava
Tygři Brno
11. 12. 2022
-
Bonver aréna
Preview
skupina B 12. kolo 102
BK Opava
BC Vysočina
11. 12. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina B 12. kolo 103
BA Nymburk
BK Snakes Ostrava
11. 12. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 12. kolo 104
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BASKET Brno
11. 12. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina B 13. kolo 105
BC Vysočina
BA Nymburk
7. 1. 2023
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina B 13. kolo 106
Tygři Brno
BK VIVIDBOOKS Pardubice
7. 1. 2023
-
SH Morenda
Preview
skupina B 13. kolo 107
BASKET Brno
BK NH Ostrava
7. 1. 2023
-
SH Morenda
Preview
skupina B 13. kolo 108
BK Snakes Ostrava
BK Opava
7. 1. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina B 14. kolo 109
Tygři Brno
BA Nymburk
8. 1. 2023
-
SH Morenda
Preview
skupina B 14. kolo 110
BC Vysočina
BK VIVIDBOOKS Pardubice
8. 1. 2023
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina B 14. kolo 111
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
8. 1. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina B 14. kolo 112
BASKET Brno
BK Opava
8. 1. 2023
-
SH Morenda
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BC Vysočina 0 0 0
2. BK Opava 0 0 0
3. Snakes Ostrava 0 0 0
4. BA Nymburk 0 0 0
5. NH Ostrava 0 0 0
6. Tygři Brno 0 0 0
7. BASKET Brno 0 0 0
8. BK VIVIDBOOKS Pardubice 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
Ondřej Cogan BA Nymburk 17 1
Arsen Gevorkyan BA Nymburk 16 1
Petr Kroupa Sokol Pražský 16 1
Matěj Váňa Sokol Pražský 16 1
Nikos Koulisianis BASKET Brno 15 1
33 Filip Luňáček Tygři Praha 17 1
Jakub Lukeš BA Grizzlies Plzeň 16 1
Matyáš Jiří Vojta Sokol Pražský 16 1
23 Adam Vondráček BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 1
45 Martin Zavadil Snakes Ostrava 17 1
Michael Prokýšek BC Vysočina 15 1
Ondřej Slanina BK Opava 17 1
Tomáš Novák Válečníci Děčín 15 1
Petr Král BC Vysočina 17 1
Jakub Lomička USK 16 1
Jan Bečka Válečníci Děčín 16 1
21 Eduardo Almadana Clerisse Tygři Praha 17 1
Ivan Dvořák Válečníci Děčín 16 1
Václav Nosek Sokol Pražský 14 1
4 Vojtěch Kocourek Tygři Praha 17 1
5 Jakub Štibrocha Snakes Ostrava 16 1
Tadeáš Maňák Sokol Pražský 15 1
23 Matyáš Vítek Snakes Ostrava 15 1
Vojtěch Kučera Válečníci Děčín 17 1
91 Daniel Stefanov Snakes Ostrava 15 1
Petr Kolář Válečníci Děčín 17 1
12 Matěj Adamec Snakes Ostrava 16 1
Jakub Zajíc BA Nymburk 16 1
12 František Suchánek Sokol Písek 16 1
23 Sebastian Uhlíř Tygři Praha 17 1
Šimon Skopal Snakes Ostrava 15 1
Mikuláš Čank NH Ostrava 16 1
Michal Matejka Sokol Pražský 17 1
11 Kevin Dalibor Humpál Sokol Písek 16 1
6 Adam Křesina Sokol Písek 15 1
Nikolas Theodoru BK Opava 16 1
Přemysl Dubový BK Opava 16 1
Jan Křesťan BK Opava 17 1
Daniel Kudela BK Opava 17 1
Petr Poláček BA Grizzlies Plzeň 16 1
Pavel Poláček BA Grizzlies Plzeň 16 1
17 Pavel Smažák Snakes Ostrava 17 1
Jonáš Janota BA Nymburk 17 1
Ondřej Volf BA Grizzlies Plzeň 16 1
Petr Fiala BA Grizzlies Plzeň 16 1
Daniel Střílka USK 17 1
Ondřej Hejduk BK Opava 16 1
28 Petr Valeš Tygři Praha 17 1
Michal Sedmík BC Vysočina 15 1
Tomáš Žatečka BC Vysočina 16 1
35 Jakub Soldán BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 1
Vojtěch Hajič Sokol Pražský 17 1
Samuel Macht USK 16 1
Filip Záhoř BK Loko Plzeň 16 1
Jakub Ševčík USK 15 1
Jan Glabazňa BK Opava 16 1
Jakub Rajčan BK Opava 17 1
Petr Arendarčík BK Opava 17 1
Jan Přecechtěl BK Opava 16 1
Petr Novák BC Vysočina 16 1
Radim Šváb BASKET Brno 17 1
Marek Jež BASKET Brno 17 1
Daniel Flemmer Válečníci Děčín 17 1
Peter Halán BC Vysočina 17 1
Tomáš Hyka Válečníci Děčín 15 1
Jan Erbes BA Grizzlies Plzeň 16 1
11 Vojta Dvořák Tygři Brno 15 1
Kryštof Brezík Sokol Pražský 14 1
16 Jan Matušík Tygři Praha 16 1
Roberto Enriquez USK 16 1
Jan Hurdálek USK 16 1
Stanislav Rachůnek BC Vysočina 16 1
Matyáš Pierník BK Opava 17 1
Ivo Šalomoun BASKET Brno 17 1
Colin Onyedikachi Okparaigwe USK 16 1
Matěj Němec BC Vysočina 16 1
Milan Tomáš Stráněl USK 17 1
Vojtěch Jozífek BC Vysočina 17 1
Danylo Sierov USK 16 1
25 Patrik Němec Tygři Brno 17 1
Jonáš Němeček BA Grizzlies Plzeň 16 1
Václav Nekola Sokol Pražský 17 1
Matěj Schwarz Válečníci Děčín 17 1
Tomáš Vrátný BC Vysočina 16 1
Šimon Veitz Sokol Pražský 15 1
Jan Kvapil Válečníci Děčín 17 1
František Marek BA Grizzlies Plzeň 16 1
David Balog Tygři Brno 15 1
Samuel Kračmar BC Vysočina 16 1
35 Benjamin Dostál Tygři Brno 17 1
Peter Kováčik BA Nymburk 17 1
Adam Votava BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 1
Martin Javanský Sokol Pražský 16 1
Samuel Groll BA Grizzlies Plzeň 16 1
Pavel Kaštil USK 16 1
Vojtěch Toman BA Grizzlies Plzeň 16 1
Ondřej Pánek Sokol Pražský 16 1
Petr Opluštil BASKET Brno 17 1
Kristián Jasník BK Opava 16 1
Jan Jeřábek Válečníci Děčín 15 1
Vojtěch Čermák Válečníci Děčín 16 1
Marek Valenta Válečníci Děčín 17 1
Jan Jakubal BA Nymburk 17 1
Radim Stehlík BK Loko Plzeň 17 1
41 Matěj Hofman Tygři Brno 17 1
Jan Kozák BA Nymburk 17 1
Matěj Kolík BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 1
24 Jakub Sojka Tygři Brno 17 1
Marek Chvojka Sokol Pražský 16 1
13 Michal Grozman Snakes Ostrava 16 1
30 Christian Chlubný Tygři Brno 16 1
36 André Chlubný Tygři Brno 17 1
Šimon Michael Kovář Sokol Pražský 17 1
Eliáš Hager Sokol Pražský 17 1
Tomáš Zronek Sokol Pražský 15 1
Jakub Křišťan Sokol Pražský 16 1
Lukáš Beneš BK Loko Plzeň 17 1
Dominik Thurnwald BK Loko Plzeň 16 1
David Michal BK Loko Plzeň 16 1
Jan Mazanec BA Grizzlies Plzeň 16 1
2 Martin Patlevič BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 1
Kostiantyn Iagupov Sokol Pražský 16 1
Tadeáš Králík BC Vysočina 15 1
Petr Ďurana Válečníci Děčín 17 1
Karel Rajchl Válečníci Děčín 17 1
98 Ondřej Franěk Tygři Praha 16 1
Ondřej Novák BK Loko Plzeň 17 1
8 Josef Svoboda Sokol Písek 17 1
18 Jan Stuchlík Sokol Písek 17 1
Lukáš Richter BASKET Brno 16 1
Tomáš Richter BASKET Brno 16 1
Matěj Jirák BC Vysočina 17 1
Adam Štěpánek NH Ostrava 16 1
Adam Novák BASKET Brno 17 1
1 Vojtěch Zeithammer Tygři Praha 17 1
Jan Mondschein USK 15 1
8 Michal Bílek BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 1
Jan Žalud BA Nymburk 17 1
David Sedlák Tygři Praha 17 1
26 Jan Kubánek BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 1
Daniel Sertič Válečníci Děčín 15 1
Jakub Mršťák NH Ostrava 16 1
Mikuláš Kramosil USK 17 1
15 Matyáš Zita Sokol Písek 15 1
Matyáš Pomezný NH Ostrava 16 1
Václav Stráda BK Loko Plzeň 17 1
17 Ondřej Klement Sokol Písek 16 1
7 Filip Čihák Sokol Písek 16 1
16 Petr Procházka Sokol Písek 17 1
10 Prokop Vovesný Sokol Písek 17 1
9 Jakub Douda Sokol Písek 17 1
Tomáš Winter BK Loko Plzeň 17 1
David Motyčka BK Opava 16 1
Vojtěch Kadaňka BK Opava 17 1
Joanis Koulisianis BASKET Brno 17 1
7 Tomáš Folta BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 1
Viktor Ivánek NH Ostrava 16 1
Filip Karlíček BK Loko Plzeň 17 1
Adam Kašok NH Ostrava 17 1
Matyáš Ježek USK 17 1
Adam Policar BC Vysočina 17 1
Matouš Kazda BC Vysočina 17 1
Lukáš Dejmek USK 16 1
10 Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 1
9 David Nejezchleb Tygři Brno 16 1
Lukáš Rotrekl BASKET Brno 17 1
Jan Florčík NH Ostrava 16 1
4 Bartoloměj Kačírek Sokol Písek 16 1
33 Michal Slovák Tygři Brno 17 1
5 Lukáš Hauf Tygři Brno 16 1
13 Jakub Šimonek Sokol Písek 16 1
Ondřej Petržík BK Loko Plzeň 17 1
23 Josef Gale Tygři Brno 17 1
Matyáš Řezníček BK Loko Plzeň 16 1
12 Mikuláš Zahořík Tygři Praha 16 1
Jakub Zvolánek NH Ostrava 16 1
Ervín Gerö NH Ostrava 17 1
0 Štěpán Bubeník Tygři Praha 17 1
Vincent Pešout BC Vysočina 16 1
Lukáš Kourek BC Vysočina 16 1
Adam Rokos BC Vysočina 16 1
30 Matyáš Zoubek Snakes Ostrava 16 1
Robert Lízálek Sokol Pražský 17 1
Tomáš Syrovátka BA Grizzlies Plzeň 16 1
Štěpán Martínek BA Grizzlies Plzeň 15 1
Jiří Paidar BK Loko Plzeň 16 1
Eduard Myšák BK Opava 17 1
14 Petr Bečka Sokol Písek 17 1
Martin Kučírek Válečníci Děčín 15 1
37 Michal Prouza BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 1
Tomáš Šindler BK Loko Plzeň 16 1
Šimon Frous BA Grizzlies Plzeň 16 1
Ondřej Jílek BA Grizzlies Plzeň 16 1
Matěj Kučera BK Loko Plzeň 17 1
Matěj Kudrlička BK Loko Plzeň 17 1
David Lukeš BA Grizzlies Plzeň 15 1
Vojtěch Klein USK 17 1
Martin Jílek BA Grizzlies Plzeň 16 1
20 František Skřivánek Tygři Praha 17 1
3 Václav Skřivánek Tygři Praha 16 1
13 Šimon Krinke Tygři Brno 17 1
Daniel Kučera NH Ostrava 17 1
65 Jáchym Baďura Snakes Ostrava 16 1
8 Richard El Karib Tygři Praha 17 1
27 Štěpán Vilč Snakes Ostrava 17 1
3 Patrik Holub BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 1
14 Ondřej Krejčík BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 1
Melichar Baštář BA Nymburk 16 1
Jan Vejdovec USK 17 1
Lukáš Scholz BK Opava 17 1
Pavel Czudek BK Opava 16 1
Jáchym Henzl BK Opava 17 1
Matěj Kramoliš BK Opava 17 1
Alex Čandas BK Opava 17 1
44 karel Bělohradský Tygři Praha 17 1
34 Jonáš Merxbauer Tygři Praha 16 1
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín 16 1
Vít Slabihoud Válečníci Děčín 17 1
Tomáš Jůza BASKET Brno 16 1
František Svoboda BASKET Brno 16 1
David Látal USK 17 1
Martin Vraspír BC Vysočina 15 1
Zbyněk Strážnický NH Ostrava 17 1
12 Šimon Polívka Tygři Brno 17 1
11 Matěj Danko BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 1
Matyáš Vlk NH Ostrava 17 1
72 Jakub Jícha Snakes Ostrava 16 1
3 Vít Gabzdyl Snakes Ostrava 16 1
35 Lukáš Smažák Snakes Ostrava 15 1
20 Pavel Bentkowski Snakes Ostrava 17 1
15 Tomáš Hřebík BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 1
Oliver Žižka Válečníci Děčín 17 1
8 Tomáš Macura Snakes Ostrava 17 1
15 Štěpán Koudelka Tygři Brno 16 1
Tomáš Hlaváček BC Vysočina 16 1
Filip Vojtaník BASKET Brno 16 1
Adam Kolář USK 17 1
Sebastian Křemen BA Nymburk 16 1
Adam Adamec BA Nymburk 16 1
Jakub Černý BA Grizzlies Plzeň 16 1
Matěj Prokeš BA Nymburk 16 1
12 Ondřej Vomáčka BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 1
24 Jonáš Brýdl BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 1
10 Vojtěch Pustějovský Snakes Ostrava 16 1
28 Daniel Duhajský Snakes Ostrava 16 1
Filip Zálešák BASKET Brno 17 1
Cyril Vrchota BA Nymburk 16 1
Jakub Frič BA Nymburk 16 1
27 Adam Vaník Tygři Brno 17 1
Nikita Korotchenko BASKET Brno 17 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře