Sokol Písek

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Extraliga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 16. 6. 2021
Aleš Kyrián
srsnipisek.org@seznam.cz
725 800 569

Asistent trenéra

od: 6. 9. 2022
Vojtěch Sýkora
syky.v10@seznam.cz

Trenér

od: 15. 9. 2023
Matěj Mach
machysta2@seznam.cz

1. asistent trenéra

od: 15. 9. 2023
Jan Čech
cechy.7@seznam.cz
774 082 406

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Písek
SH Tylova ulice
39701 Písek

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F-
Adam Křesina 2007 181 17 24 35.0 16.8 2.7 / 6.4 41.8 2.5 / 9.4 27.1 3.9/6.1 63.7 1.3 5.9 7.1 4.3 2.3 4.1 0.0 5.4 2.2
Tim Vallet 2007 186 17 24 29.8 15.6 3.5 / 6.4 54.2 1.7 / 6.2 27.0 3.7/6.3 57.9 1.2 2.4 3.6 1.0 1.6 2.0 0.0 4.7 2.5
Jan Kopunec 2007 188 17 24 26.5 11.3 3.0 / 5.5 54.5 1.3 / 5.2 25.6 1.3/2.2 61.5 1.6 3.5 5.1 1.8 1.4 2.1 0.0 2.4 2.5
Matyáš Zita 2007 195 17 20 29.6 13.2 3.7 / 7.5 49.7 1.4 / 5.3 25.5 1.7/2.4 70.8 1.7 4.9 6.6 2.6 2.2 3.6 0.0 2.4 2.5
Ondřej Benda 2007 183 17 24 28.2 10.0 2.9 / 5.5 51.9 0.8 / 3.2 25.0 1.8/3.3 55.7 3.3 3.9 7.3 2.3 3.1 2.5 0.0 2.3 3.1
Antonín Kabriel 2007 192 17 22 23.5 4.5 1.4 / 3.0 44.8 0.1 / 0.9 0.0 1.3/2.3 56.9 2.0 2.9 4.9 2.5 0.8 1.9 0.1 1.9 3.0
Alexander Hess 2007 194 17 24 17.3 3.6 1.3 / 2.4 55.2 0.2 / 1.0 0.0 0.4/0.7 0.0 1.9 3.0 4.9 1.6 0.6 1.3 0.1 0.8 1.8
Martin Doubek 2009 176 15 8 19.3 5.1 1.8 / 2.9 60.9 0.3 / 0.9 0.0 0.9/1.5 0.0 1.1 1.3 2.4 0.9 0.6 0.9 0.1 1.4 0.6
Tomáš Rybařík 2008 165 16 22 9.4 1.5 0.2 / 0.8 0.0 0.3 / 1.4 0.0 0.3/0.4 0.0 0.7 0.4 1.1 0.6 0.6 0.8 0.0 0.2 1.8
Teodor Kačírek 2009 178 15 16 10.4 1.4 0.1 / 1.3 0.0 0.3 / 1.5 0.0 0.3/0.5 0.0 0.7 0.4 1.1 0.1 0.1 0.9 0.0 0.3 1.3
Jaroslav Suk 2008 167 16 14 6.2 1.1 0.2 / 0.4 0.0 0.2 / 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3 0.3 0.6 0.3 0.4 0.4 0.1 0.1 1.1
Filip Kačírek 2007 187 17 8 4.5 0.3 0.1 / 0.6 0.0 0.0 / 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3 0.4 0.6 0.4 0.3 0.3 0.2 0.0 0.0
Dominik Miklas 2007 174 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matěj Soušek 2008 175 16 8 2.6 0.0 0.0 / 0.1 0.0 0.0 / 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.3 0.3 0.0 0.1 0.5 0.0 0.0 0.3
Vojtěch Pelikán 2007 175 17 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Klement P 2006 200 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Josef Kolářík 2008 175 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Bartoloměj Kačírek 2006 188 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Filip Čihák 2006 179 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kevin Dalibor Humpál 2006 185 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Šimonek R/K 2006 195 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
František Suchánek K/P 2006 200 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
17 Martin Svoboda P 2001 200 22 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
209 extraliga (kadeti U17) Domácí 23. 4. 2024 Válečníci Děčín : 0 % % /0 % 0
205 extraliga (kadeti U17) Hosté 21. 4. 2024 Válečníci Děčín 71:56 11 /25 44% 5 /34 14.7% 19/32 59.4% 10 34 44 13 9 22 25 22
201 extraliga (kadeti U17) Domácí 19. 4. 2024 Válečníci Děčín 93:66 27 /44 61.4% 7 /25 28% 18/32 56.3% 16 38 54 21 23 28 24 21
138 extraliga (kadeti U17) Domácí 16. 3. 2024 BK VIVIDBOOKS Pardubice 78:72 21 /35 60% 6 /27 22.2% 18/28 64.3% 13 33 46 13 11 24 30 20
142 extraliga (kadeti U17) Domácí 6. 3. 2024 BASKET Brno 93:60 16 /34 47.1% 16 /43 37.2% 13/24 54.2% 20 28 48 32 16 17 18 20
136 extraliga (kadeti U17) Domácí 3. 3. 2024 BK NH Ostrava 75:65 15 /31 48.4% 9 /34 26.5% 18/26 69.2% 12 33 45 17 6 17 24 22
132 extraliga (kadeti U17) Domácí 2. 3. 2024 BK Snakes Ostrava 94:71 20 /38 52.6% 9 /26 34.6% 27/33 81.8% 7 30 37 15 14 14 20 21
125 extraliga (kadeti U17) Hosté 11. 2. 2024 BK VIVIDBOOKS Pardubice 60:76 21 /37 56.8% 5 /25 20% 19/28 67.9% 15 31 46 21 14 20 23 18
122 extraliga (kadeti U17) Hosté 10. 2. 2024 BASKET Brno 58:76 21 /31 67.7% 8 /33 24.2% 10/16 62.5% 16 31 47 26 9 19 14 20
119 extraliga (kadeti U17) Hosté 21. 1. 2024 BK Snakes Ostrava 88:82 19 /40 47.5% 9 /29 31% 17/29 58.6% 14 24 38 9 10 12 21 22
116 extraliga (kadeti U17) Hosté 20. 1. 2024 BK NH Ostrava 72:74 11 /26 42.3% 13 /41 31.7% 13/20 65% 14 30 44 16 5 19 22 27
53 extraliga (kadeti U17) Domácí 7. 1. 2024 Tygři Praha 82:67 16 /31 51.6% 11 /41 26.8% 17/26 65.4% 16 33 49 21 9 11 18 17
50 extraliga (kadeti U17) Domácí 6. 1. 2024 BK Lokomotiva Plzeň 82:67 21 /39 53.8% 8 /38 21.1% 16/28 57.1% 26 34 60 22 18 21 23 19
13 extraliga (kadeti U17) Domácí 10. 12. 2023 Válečníci Děčín 84:54 22 /42 52.4% 11 /34 32.4% 7/10 70% 19 37 56 26 15 24 16 22
17 extraliga (kadeti U17) Domácí 9. 12. 2023 SLUNETA Ústí nad Labem 59:55 17 /45 37.8% 6 /43 14% 7/11 63.6% 24 39 63 7 11 12 17 16
32 extraliga (kadeti U17) Hosté 19. 11. 2023 GBA Lions Jindřichův Hradec 102:63 17 /40 42.5% 6 /28 21.4% 11/20 55% 8 25 33 6 8 18 18 20
4 extraliga (kadeti U17) Domácí 18. 11. 2023 GBA Lions Jindřichův Hradec 93:85 16 /39 41% 14 /48 29.2% 19/32 59.4% 23 30 53 17 19 20 25 21
34 extraliga (kadeti U17) Domácí 14. 11. 2023 Sokol Pražský 63:76 18 /47 38.3% 5 /35 14.3% 12/20 60% 26 28 54 12 8 17 14 18
37 extraliga (kadeti U17) Domácí 3. 11. 2023 USK 79:63 18 /39 46.2% 7 /27 25.9% 22/30 73.3% 24 23 47 18 14 24 23 20
26 extraliga (kadeti U17) Hosté 15. 10. 2023 BK Lokomotiva Plzeň 70:75 23 /35 65.7% 4 /32 12.5% 17/24 70.8% 21 26 47 12 16 29 22 25
21 extraliga (kadeti U17) Hosté 14. 10. 2023 Tygři Praha 72:75 23 /51 45.1% 6 /37 16.2% 11/16 68.8% 28 21 49 10 21 13 16 15
41 extraliga (kadeti U17) Hosté 1. 10. 2023 SLUNETA Ústí nad Labem 70:81 19 /43 44.2% 12 /38 31.6% 7/19 36.8% 21 32 53 14 15 22 20 22
45 extraliga (kadeti U17) Hosté 30. 9. 2023 Válečníci Děčín 67:80 22 /42 52.4% 8 /27 29.6% 12/29 41.4% 14 27 41 21 16 16 18 21
10 extraliga (kadeti U17) Hosté 17. 9. 2023 Sokol Pražský 84:69 16 /36 44.4% 11 /34 32.4% 4/11 36.4% 17 28 45 18 9 23 13 18
5 extraliga (kadeti U17) Hosté 16. 9. 2023 USK 79:69 19 /47 40.4% 6 /16 37.5% 13/28 46.4% 12 35 47 7 8 27 21 20
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 16. 9. 2023
11:00
USK Praha
Sokol Písek Sršni
79
69
18
11
41
31
63
49
skupina A Review
3. kolo 17. 9. 2023
10:30
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
84
69
18
15
38
40
59
56
skupina A Review
12. kolo 30. 9. 2023
15:30
Válečníci Děčín
Sokol Písek Sršni
67
80
29
24
36
39
54
58
skupina A Review
11. kolo 1. 10. 2023
10:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Písek Sršni
70
81
23
20
33
45
53
62
skupina A Review
6. kolo 14. 10. 2023
13:00
Tygři Praha
Sokol Písek Sršni
72
75
19
21
37
39
54
61
skupina A Review
7. kolo 15. 10. 2023
10:00
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
70
75
22
20
39
47
55
64
skupina A Review
10. kolo 3. 11. 2023
16:00
Sokol Písek Sršni
USK Praha
79
63
28
16
54
33
69
55
skupina A Review
9. kolo 14. 11. 2023
18:00
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
63
76
17
24
31
40
43
57
skupina A Review
1. kolo 18. 11. 2023
16:00
Sokol Písek Sršni
GBA Lions Jindřichův Hradec
93
85
25
20
46
43
60
59
78
78
skupina A Review
8. kolo 19. 11. 2023
13:00
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
102
63
32
13
63
29
77
41
skupina A Review
5. kolo 9. 12. 2023
15:30
Sokol Písek Sršni
SLUNETA Ústí nad Labem
59
55
18
14
33
21
45
47
skupina A Review
4. kolo 10. 12. 2023
10:00
Sokol Písek Sršni
Válečníci Děčín
84
54
18
12
49
31
72
44
skupina A Review
13. kolo 6. 1. 2024
16:00
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
82
67
29
12
48
34
67
51
skupina A Review
14. kolo 7. 1. 2024
11:00
Sokol Písek Sršni
Tygři Praha
82
67
21
15
40
31
57
46
skupina A Review
1. kolo 20. 1. 2024
13:00
BK NH Ostrava
Sokol Písek Sršni
72
74
16
24
42
37
53
61
nadstavba A Review
2. kolo 21. 1. 2024
09:30
BK Snakes Ostrava
Sokol Písek Sršni
88
82
24
19
52
35
68
59
nadstavba A Review
3. kolo 10. 2. 2024
13:30
BASKET Brno
Sokol Písek Sršni
58
76
12
21
28
40
44
61
nadstavba A Review
4. kolo 11. 2. 2024
10:00
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Sokol Písek Sršni
60
76
27
17
33
37
43
53
nadstavba A Review
5. kolo 2. 3. 2024
16:00
Sokol Písek Sršni
BK Snakes Ostrava
94
71
28
23
54
41
73
56
nadstavba A Review
6. kolo 3. 3. 2024
09:00
Sokol Písek Sršni
BK NH Ostrava
75
65
18
13
41
26
55
43
nadstavba A Review
8. kolo 6. 3. 2024
19:15
Sokol Písek Sršni
BASKET Brno
93
60
34
16
56
30
77
46
nadstavba A Review
7. kolo 16. 3. 2024
16:00
Sokol Písek Sršni
BK VIVIDBOOKS Pardubice
78
72
20
21
33
35
55
54
nadstavba A Review
1. kolo 19. 4. 2024
17:00
Sokol Písek Sršni
Válečníci Děčín
93
66
29
17
47
33
74
47
play-off Review
2. kolo 21. 4. 2024
15:00
Válečníci Děčín
Sokol Písek Sršni
71
56
21
11
38
23
54
46
play-off Review
3. kolo 23. 4. 2024
17:00
Sokol Písek Sršni
Válečníci Děčín
play-off Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 extraliga 1 39
2022/23 extraliga 1 43
2021/22 extraliga 1 43
2019/20 extraliga 4 36
2018/19 extraliga 3 39
2017/18 extraliga 1 43
2016/17 extraliga 5 36
2015/16 extraliga 8 31

články