Jan Broda

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
SK UP-BCM Olomouc
Výška
181 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
149
Procento vítězství
54.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina G SKUP-BCM Olomouc 10 - 0.6 0 0 0.6/0.6 100.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B SKUP-BCM Olomouc 8 - 1.0 0.4 0 0.3/1.8 14.3 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina F SKUP-BCM Olomouc 5 - 17.0 5.4 0.2 5.6/10.4 53.8 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina C SKUP-BCM Olomouc 3 - 3.3 0.7 0.3 1/2.7 37.5 - -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina F SKUP-BCM Olomouc 8 - 14.9 6 0.5 1.4/4.6 29.7 - -
2021/22 žáci U15 - skupina E SKUP-BCM Olomouc 14 - 12.6 3.8 0.9 2.4/4.7 51.5 - -
2021/22 mladší žáci U14 - extraliga B SKUP-BCM Olomouc 9 - 20.8 7.3 0.7 4.1/7 58.7 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga B SKUP-BCM Olomouc 13 - 16.5 5.9 0.4 3.5/8.5 40.9 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina C SK UP-BCM Olomouc 12 - 14.8 4.1 1.3 2.8/4.2 68.0 - -
2022/23 žáci U15 - Skupina D Tygři Brno 12 - 19.3 7.5 0.4 3/5.5 54.5 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina B Tygři Brno 6 14.8 4.0 0.8 /3 0.3 1.3/2.2 61.5 1.2 4.2
2022/23 žáci U15 - extraliga B Tygři Brno 13 - 16.5 5.4 0.7 3.7/6.1 60.8 - -
2022/23 kadeti U17 - play-out C SK UP-BCM Olomouc 2 - 15.5 4.5 1 3.5/9 38.9 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B Tygři Brno 6 15.2 5.3 1.3 /2.3 0.2 2.2/3.3 65.0 2.0 4.5
2022/23 kadeti U17 - play-out Tygři Brno 4 7.8 2.0 0.5 /1 0 1/1 100.0 1.0 3.8
2022/23 žáci U15 - MČR Tygři Brno 3 34.3 15.7 3 1 6.7/9.7 69.0 3.0 17.0
2023/24 kadeti U17 - Skupina C SK UP-BCM Olomouc 3 - 20.7 5 3 1.7/2.3 71.4 - -
2023/24 junioři U19 - Skupina C Olomouc 3 - 9.7 3.3 0.3 2/4 50.0 - -
2023/24 kadeti U17 - skupina A USK 10 16.9 7.3 1.6 /4 0.8 1.7/3 56.7 1.8 7.0
2023/24 junioři U19 - play-out C Olomouc 1 - 21.0 4 2 7/8 87.5 - -
2023/24 kadeti U17 - nadstavba A USK 4 24.3 11.5 1.3 /3 1.5 4.5/7 64.3 2.3 11.3
Průměr za kariéru 29.8 3.9 12.1 3.8 0.6 2.6/4.8 246.8 1.9 1.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 BK VIVIDBOOKS Pardubice 20. 1. 2024
2B body 12 TJ Šumperk 19. 11. 2023
3B body 6 TJ Šumperk 18. 11. 2023
Obranné doskoky 5 BASKET Brno 21. 1. 2024
Útočné doskoky 4 Sokol Písek 16. 9. 2023
Doskoky celkem 7 Snakes Ostrava 10. 2. 2024
Body 35 TJ Šumperk 19. 11. 2023
Užitečnost 25 Snakes Ostrava 10. 2. 2024
Asistence 3 Snakes Ostrava 10. 2. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BK Opava 19. 9. 2020 2020/21
2B body 14 Královští Sokoli 9. 3. 2022 2021/22
3B body 6 TJ Šumperk 18. 11. 2023 2023/24
Obranné doskoky 7 Sokol Pražský 22. 1. 2023 2022/23
Útočné doskoky 4 Sokol Písek 16. 9. 2023 2023/24
Doskoky celkem 7 Snakes Ostrava 24. 9. 2022 2022/23
Body 35 TJ Šumperk 19. 11. 2023 2023/24
Užitečnost 25 GBA Lions Jindřichův Hradec 4. 11. 2023 2023/24
Asistence 3 BASKET Brno 21. 1. 2024 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina A Sokol Písek 22:36 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
17. 9. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 17:14 12 3 100.0 1 16.7 3/3 100.0
23. 9. 2023 Skupina C JBC Brno 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 Skupina C BASKET Brno "B" 0:00 12 3 0.0 1 0.0 3/6 50.0
12. 10. 2023 skupina A Tygři Praha 19:19 3 0 0.0 1 33.3 0/2 0.0
14. 10. 2023 skupina A Válečníci Děčín 13:17 11 4 66.7 0 0.0 3/6 50.0
15. 10. 2023 skupina A Sluneta Ústí n. L. 15:07 7 2 66.7 1 20.0 0/2 0.0
25. 10. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 22:19 3 1 25.0 0 0.0 1/2 50.0
3. 11. 2023 skupina A Sokol Písek 11:37 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 25:46 21 3 37.5 2 50.0 9/12 75.0
18. 11. 2023 Skupina C TJ Šumperk 0:00 25 2 0.0 6 0.0 3/4 75.0
19. 11. 2023 Skupina C TJ Šumperk 0:00 35 12 0.0 3 0.0 2/3 66.7
29. 11. 2023 skupina A Sokol Pražský 8:51 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 12. 2023 Skupina C BK Příbor 0:00 15 6 0.0 0 0.0 3/6 50.0
5. 12. 2023 skupina A Sokol Pražský 12:30 13 2 100.0 3 100.0 0/1 0.0
10. 12. 2023 Skupina C BC Nový Jičín 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 1. 2024 play-out C Slavia Kroměříž 0:00 21 4 0.0 2 0.0 7/8 87.5
20. 1. 2024 nadstavba A BK VIVIDBOOKS Pardubice 25:22 17 1 50.0 2 66.7 9/12 75.0
21. 1. 2024 nadstavba A BASKET Brno 24:20 5 1 33.3 1 25.0 0/2 0.0
10. 2. 2024 nadstavba A Snakes Ostrava 24:52 17 2 66.7 2 33.3 7/12 58.3
11. 2. 2024 nadstavba A NH Ostrava 22:17 7 1 25.0 1 14.3 2/2 100.0
Celkem 21 265:27 231 50 96.2 26 53.1 53/85 62.4
Průměr 21 12:38 11.0 2.4 96.2 1.2 53.1 2.5/4.0 62.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Snakes Ostrava 6 0:00 17.3 4.8 0.0 1.2 0.0 4.2/7.5 55.6 4.0
NH Ostrava 7 0:00 12.7 3.7 0.0 0.6 0.0 3.6/6.3 56.8 3.1
BK Pelhřimov 4 0:00 18.3 7.3 0.0 0.3 0.0 3.0/6.0 50.0 1.5
BASKET Brno 4 0:00 16.5 5.3 0.0 0.8 0.0 3.8/7.3 51.7 -
BK Opava 4 0:00 16.5 4.8 0.0 1.0 0.0 4.0/12.3 32.7 4.0
NH Ostrava 4 0:00 16.0 4.3 0.0 1.3 0.0 3.8/5.5 68.2 1.5
BK Snakes Ostrava 6 0:00 10.7 3.5 0.0 0.5 0.0 2.2/4.8 44.8 1.3
TJ Šumperk 2 0:00 30.0 7.0 0.0 4.5 0.0 2.5/3.5 71.4 2.5
SK Žabovřesky 2 0:00 28.5 10.0 0.0 0.5 0.0 7.0/10.5 66.7 2.5
FASTAV Zlín 2 0:00 27.0 10.5 0.0 0.5 0.0 4.5/7.0 64.3 2.0
Vlci Žďár 2 0:00 25.5 10.0 0.0 1.0 0.0 2.5/5.5 45.5 2.0
Basketpoint F-M 3 0:00 16.3 5.7 0.0 0.3 0.0 4.0/5.7 70.6 2.7
SK Žabovřesky 4 0:00 11.5 4.3 0.0 0.5 0.0 1.5/4.3 35.3 0.8
Tygři Brno B 2 0:00 20.5 5.5 0.0 1.5 0.0 5.0/6.5 76.9 2.0
BC Vysočina 2 0:00 20.0 8.5 0.0 0.0 0.0 3.0/6.5 46.2 3.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 19.5 9.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 -
BA Nymburk 2 0:00 18.5 7.0 0.0 0.0 0.0 4.5/7.5 60.0 2.5
BC Nový Jičín 3 0:00 12.3 4.7 0.0 0.3 0.0 2.0/4.3 46.2 1.7
FASTAV Zlín 2 0:00 17.5 5.0 0.0 1.5 0.0 3.0/5.5 54.5 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 0:00 17.0 5.0 0.0 1.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.5
SK Žabovřesky 3 0:00 11.3 3.7 0.0 1.0 0.0 1.0/2.3 42.9 2.3
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 21:30 16.5 3.0 54.5 1.5 30.0 6.0/7.5 80.0 2.5
Basketpoint Frýdek-Místek 2 0:00 16.0 7.5 0.0 0.0 0.0 1.0/5.5 18.2 1.5
Královští Sokoli 1 0:00 31.0 14.0 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 4.0
Královští Sokoli 2 0:00 14.5 5.5 0.0 0.0 0.0 3.5/7.5 46.7 4.0
Basketpoint Frýdek-Místek 2 0:00 14.5 3.5 0.0 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
Tygři Brno 2 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 3.0
Válečníci Děčín 2 16:11 11.5 3.5 63.6 0.0 0.0 4.5/8.0 56.3 3.5
BCM Orli Prostějov 3 0:00 7.7 2.3 0.0 0.7 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Snakes Ostrava 3 17:29 7.0 1.0 37.5 0.7 25.0 3.0/5.3 56.3 1.3
Sokol Pražský 5 12:52 4.2 0.8 57.1 0.6 50.0 0.8/1.0 80.0 1.4
Slavia Kroměříž 1 0:00 21.0 4.0 0.0 2.0 0.0 7.0/8.0 87.5 3.0
BC Nový Jičín 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
BK Vlci Žďár 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 25:22 17.0 1.0 50.0 2.0 66.7 9.0/12.0 75.0 4.0
Tygři Praha 1 0:00 16.0 5.0 0.0 0.0 0.0 6.0/11.0 54.5 3.0
BASKET Brno 2 22:40 7.5 2.0 50.0 0.5 20.0 2.0/4.0 50.0 2.5
Válečníci Děčín 1 0:00 15.0 2.0 0.0 2.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
BK Příbor 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
Tygři Brno 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/4.0 25.0 2.5
BK Loko Plzeň 3 14:48 4.3 1.3 50.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 1.3
BASKET Brno "B" 1 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
NH Ostrava 2 16:54 5.0 0.5 25.0 1.0 25.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Pardubice 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BK Opava 2 14:19 3.5 0.5 12.5 0.5 100.0 1.0/1.5 66.7 0.5
Sluneta Ústí n. L. 1 15:07 7.0 2.0 66.7 1.0 20.0 0.0/2.0 0.0 -
BA Grizzlies Plzeň 2 14:00 3.0 0.5 33.3 0.5 33.3 0.5/2.0 25.0 2.5
BC Vysočina 2 5:04 2.0 0.5 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
USK Praha 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/10.0 20.0 -
Tygři Praha 1 19:19 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/2.0 0.0 3.0
Sokol Písek 2 17:06 1.5 0.5 10.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
JBC Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3

články