BK Loko Plzeň

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Extraliga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 13. 8. 2009
Marek Kozel
kozel@tjloko-plzen.cz
377 444 827

Trenér

od: 14. 8. 2007
Stanislav Marian
standamarian@seznam.cz
605 552 502

1. asistent trenéra

od: 2. 11. 2007
Veronika Marianová
veronika.kopejtkova@seznam.cz
775967126

Technický zápis

od: 27. 9. 2021
Matěj Moulis
maty.moulis@gmail.com

Asistent trenéra

od: 6. 9. 2023 do 8. 11. 2023
Zdeněk Zeman
zeman@bkloko-plzen.cz
607 167 752

1. asistent trenéra

od: 9. 11. 2023
Petr Baselides
peta.baselides@seznam.cz
739 767 867

Trenér

od: 6. 12. 2023
Martin David
maadvd11@gmail.com
776 007 790

Asistent trenéra

od: 5. 12. 2023
Jaroslav Lejsek
lejsekj@email.cz

Adresa

TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
Úslavská 75
326 00 Plzeň

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F-
Adam Hezina 2007 185 17 22 27.7 11.6 3.6 / 9.1 39.8 0.8 / 3.3 23.3 2.0/2.8 72.6 1.5 2.5 4.0 1.9 1.7 2.8 0.0 2.6 2.8
Lukáš Motlík 2008 181 16 21 26.7 11.4 3.6 / 8.0 45.0 0.5 / 3.7 14.1 2.6/4.4 59.8 1.1 4.1 5.2 2.9 2.4 3.0 0.0 3.7 2.6
Patrik Verdan 2007 192 17 20 22.8 9.7 3.1 / 6.6 46.2 0.1 / 0.8 0.0 3.3/5.4 60.2 2.1 2.4 4.5 0.3 0.6 1.5 0.0 4.1 3.3
Antonín Hanzlíček 2008 186 16 24 18.8 7.8 2.8 / 6.2 45.9 0.3 / 1.6 0.0 1.2/2.5 46.7 0.8 2.2 2.9 0.9 1.3 1.5 0.0 2.5 3.0
David Kozel 2008 183 16 22 22.5 8.1 0.9 / 2.2 39.6 2.0 / 7.5 26.5 0.4/0.6 0.0 0.3 2.0 2.4 1.3 0.7 1.3 0.0 0.9 1.9
Matyáš Petrovický 2007 168 17 23 19.4 6.3 2.0 / 4.4 45.1 0.6 / 2.8 20.0 0.6/1.6 0.0 0.8 1.6 2.4 2.1 1.4 2.2 0.0 2.0 1.9
Ondřej Vaník 2008 183 16 21 19.6 6.4 2.5 / 5.0 51.0 0.2 / 1.1 0.0 0.7/1.4 0.0 1.7 2.2 3.9 0.8 0.5 0.8 0.1 1.1 2.0
Filip Vaněk 2008 176 16 22 13.6 5.2 1.5 / 2.6 59.6 0.3 / 1.4 0.0 1.2/2.4 50.0 0.5 1.1 1.6 0.9 0.8 1.5 0.0 1.8 1.5
Štěpán Martínek 2007 187 17 22 23.1 5.2 1.6 / 3.7 44.4 0.2 / 2.0 8.9 1.4/2.6 54.4 1.9 5.3 7.2 1.5 3.0 1.3 0.1 2.0 3.0
Hynek Ženíšek 2007 177 17 24 21.5 3.3 1.1 / 2.3 48.2 0.1 / 0.9 0.0 0.8/1.7 0.0 1.2 2.7 3.9 2.7 1.3 2.3 0.0 1.7 2.1
Prokop Mach 2007 182 17 19 10.2 2.5 1.1 / 2.2 50.0 0.0 / 0.1 0.0 0.3/0.4 0.0 1.5 0.9 2.4 0.4 0.8 0.7 0.0 0.3 2.0
Michal Klička 2008 181 16 15 7.7 2.5 0.9 / 1.6 0.0 0.2 / 0.9 0.0 0.2/0.8 0.0 0.3 0.5 0.8 0.5 0.5 0.4 0.1 0.5 0.8
Martin Kuffner 2008 187 16 12 6.7 1.3 0.4 / 0.9 0.0 0.0 / 0.1 0.0 0.4/0.8 0.0 0.7 1.1 1.8 0.2 0.3 0.3 0.1 0.4 0.4
Václav Štuksa 2008 176 16 2 7.0 3.0 1.5 / 1.5 0.0 0.0 / 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5 2.0 2.5 0.5 0.0 1.5 0.2 0.5 0.0
45 Lukáš Koutník 2006 174 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Alois Kudrlička 2008 182 16 5 2.8 0.0 0.0 / 0.4 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2 0.0 0.2 0.2 0.0 0.2
47 David Michal 2006 194 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
46 Matyáš Řezníček 2006 180 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
43 Dominik Thurnwald 2006 190 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
39 Tomáš Šindler 2006 184 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
29 David Mach 2007 186 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Marcel Cvrk 2007 186 17 4 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5 0.3 0.8 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5
13 Ondřej Holý 2006 180 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Sommer 2009 174 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
187 extraliga (kadeti U17) Domácí 5. 5. 2024 BK Lokomotiva Plzeň : 0 % % /0 % 0
186 extraliga (kadeti U17) Domácí 4. 5. 2024 BK Lokomotiva Plzeň : 0 % % /0 % 0
183 extraliga (kadeti U17) Domácí 21. 4. 2024 BK Lokomotiva Plzeň : 0 % % /0 % 0
181 extraliga (kadeti U17) Domácí 20. 4. 2024 Tygři Brno : 0 % % /0 % 0
177 extraliga (kadeti U17) Domácí 10. 4. 2024 BK Opava 68:83 21 /47 44.7% 3 /32 9.4% 17/30 56.7% 22 32 54 16 11 12 23 25
179 extraliga (kadeti U17) Domácí 7. 4. 2024 Basketpoint Frýdek-Místek 114:62 42 /68 61.8% 6 /21 28.6% 12/20 60% 19 35 54 31 23 10 17 18
174 extraliga (kadeti U17) Hosté 17. 3. 2024 BK Opava 65:59 20 /43 46.5% 2 /32 6.3% 13/35 37.1% 25 34 59 9 10 20 23 29
169 extraliga (kadeti U17) Hosté 16. 3. 2024 Basketpoint Frýdek-Místek 50:119 38 /58 65.5% 5 /16 31.3% 28/48 58.3% 14 28 42 14 26 19 30 19
162 extraliga (kadeti U17) Domácí 13. 3. 2024 Tygři Brno 67:64 19 /47 40.4% 5 /26 19.2% 14/27 51.9% 16 29 45 17 14 16 26 24
166 extraliga (kadeti U17) Domácí 3. 3. 2024 BA Nymburk 78:57 23 /49 46.9% 7 /20 35% 11/23 47.8% 11 30 41 19 15 13 22 24
158 extraliga (kadeti U17) Domácí 11. 2. 2024 Basketpoint Frýdek-Místek 98:62 37 /64 57.8% 3 /17 17.6% 15/27 55.6% 14 41 55 23 23 17 19 21
154 extraliga (kadeti U17) Domácí 10. 2. 2024 BK Opava 66:65 23 /58 39.7% 0 /17 0% 20/33 60.6% 19 33 52 15 13 20 28 25
149 extraliga (kadeti U17) Hosté 21. 1. 2024 Tygři Brno 77:82 24 /47 51.1% 5 /31 16.1% 19/31 61.3% 10 33 43 5 18 21 23 27
146 extraliga (kadeti U17) Hosté 20. 1. 2024 BA Nymburk 63:54 20 /51 39.2% 3 /24 12.5% 5/6 83.3% 16 22 38 8 9 9 14 24
54 extraliga (kadeti U17) Hosté 7. 1. 2024 GBA Lions Jindřichův Hradec 106:62 19 /59 32.2% 5 /19 26.3% 9/16 56.3% 21 22 43 12 7 18 16 27
50 extraliga (kadeti U17) Hosté 6. 1. 2024 Sokol Písek Sršni 82:67 18 /46 39.1% 8 /22 36.4% 7/17 41.2% 14 29 43 14 11 24 19 23
48 extraliga (kadeti U17) Domácí 10. 12. 2023 Sokol Pražský 66:75 22 /44 50% 5 /24 20.8% 7/16 43.8% 9 27 36 17 10 17 16 27
19 extraliga (kadeti U17) Hosté 9. 12. 2023 USK 80:63 20 /47 42.6% 4 /18 22.2% 11/27 40.7% 18 30 48 14 5 19 22 32
30 extraliga (kadeti U17) Domácí 19. 11. 2023 Tygři Praha 73:80 19 /47 40.4% 7 /36 19.4% 14/20 70% 14 23 37 18 16 13 16 25
2 extraliga (kadeti U17) Hosté 18. 11. 2023 Tygři Praha 84:66 20 /44 45.5% 5 /25 20% 11/15 73.3% 16 20 36 16 12 19 15 22
40 extraliga (kadeti U17) Hosté 5. 11. 2023 SLUNETA Ústí nad Labem 85:65 19 /35 54.3% 4 /22 18.2% 15/26 57.7% 10 26 36 3 8 16 21 28
36 extraliga (kadeti U17) Hosté 4. 11. 2023 Válečníci Děčín 76:70 20 /48 41.7% 6 /29 20.7% 12/24 50% 22 35 57 10 10 22 28 30
43 extraliga (kadeti U17) Domácí 25. 10. 2023 USK 49:63 16 /45 35.6% 2 /14 14.3% 11/22 50% 11 29 40 12 13 20 17 23
26 extraliga (kadeti U17) Domácí 15. 10. 2023 Sokol Písek Sršni 70:75 18 /38 47.4% 7 /26 26.9% 13/22 59.1% 18 22 40 16 16 31 25 23
22 extraliga (kadeti U17) Domácí 14. 10. 2023 GBA Lions Jindřichův Hradec 65:79 20 /40 50% 7 /28 25% 4/10 40% 9 30 39 21 10 23 16 24
16 extraliga (kadeti U17) Hosté 30. 9. 2023 Sokol Pražský 82:77 20 /51 39.2% 8 /31 25.8% 13/19 68.4% 18 33 51 14 23 29 19 27
12 extraliga (kadeti U17) Domácí 17. 9. 2023 Válečníci Děčín 88:78 28 /49 57.1% 4 /19 21.1% 20/28 71.4% 18 31 49 19 10 24 25 24
8 extraliga (kadeti U17) Domácí 16. 9. 2023 SLUNETA Ústí nad Labem 67:88 16 /56 28.6% 5 /24 20.8% 20/37 54.1% 18 29 47 16 16 16 23 23
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 16. 9. 2023
16:00
BK Lokomotiva Plzeň
SLUNETA Ústí nad Labem
67
88
10
21
30
42
50
63
skupina A Review
3. kolo 17. 9. 2023
10:00
BK Lokomotiva Plzeň
Válečníci Děčín
88
78
26
19
47
37
65
53
skupina A Review
4. kolo 30. 9. 2023
17:00
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
82
77
16
15
35
31
55
44
67
67
skupina A Review
6. kolo 14. 10. 2023
16:00
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Lions Jindřichův Hradec
65
79
17
24
31
34
55
50
skupina A Review
7. kolo 15. 10. 2023
10:00
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
70
75
22
20
39
47
55
64
skupina A Review
11. kolo 25. 10. 2023
18:00
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
49
63
16
9
30
26
38
43
skupina A Review
9. kolo 4. 11. 2023
14:00
Válečníci Děčín
BK Lokomotiva Plzeň
76
70
23
17
38
33
56
51
skupina A Review
10. kolo 5. 11. 2023
14:30
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Lokomotiva Plzeň
85
65
21
21
47
31
68
51
skupina A Review
1. kolo 18. 11. 2023
15:15
Tygři Praha
BK Lokomotiva Plzeň
84
66
25
15
38
28
63
47
skupina A Review
8. kolo 19. 11. 2023
12:30
BK Lokomotiva Plzeň
Tygři Praha
73
80
20
24
45
41
62
54
skupina A Review
5. kolo 9. 12. 2023
12:00
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
80
63
25
18
43
36
59
49
skupina A Review
12. kolo 10. 12. 2023
14:30
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
66
75
16
24
31
45
53
59
skupina A Review
13. kolo 6. 1. 2024
16:00
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
82
67
29
12
48
34
67
51
skupina A Review
14. kolo 7. 1. 2024
13:00
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
106
62
40
15
65
36
83
52
skupina A Review
1. kolo 20. 1. 2024
14:00
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
63
54
21
13
33
27
46
40
nadstavba B Review
2. kolo 21. 1. 2024
10:00
Tygři Brno
BK Lokomotiva Plzeň
77
82
17
15
38
34
47
51
63
63
74
74
nadstavba B Review
3. kolo 10. 2. 2024
14:00
BK Lokomotiva Plzeň
BK Opava
66
65
20
16
44
30
53
46
nadstavba B Review
4. kolo 11. 2. 2024
10:00
BK Lokomotiva Plzeň
Basketpoint Frýdek-Místek
98
62
26
12
50
30
72
51
nadstavba B Review
6. kolo 3. 3. 2024
10:00
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
78
57
20
23
42
35
62
38
nadstavba B Review
5. kolo 13. 3. 2024
17:00
BK Lokomotiva Plzeň
Tygři Brno
67
64
14
9
30
25
46
37
58
58
nadstavba B Review
7. kolo 16. 3. 2024
16:00
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Lokomotiva Plzeň
50
119
11
27
18
57
34
91
nadstavba B Review
8. kolo 17. 3. 2024
09:30
BK Opava
BK Lokomotiva Plzeň
65
59
17
20
33
34
48
50
nadstavba B Review
2. kolo 7. 4. 2024
11:00
BK Lokomotiva Plzeň
Basketpoint Frýdek-Místek
114
62
25
13
56
34
88
40
play-out Review
1. kolo 10. 4. 2024
17:00
BK Lokomotiva Plzeň
BK Opava
68
83
11
22
33
41
44
58
play-out Review
3. kolo 20. 4. 2024
15:30
BK Lokomotiva Plzeň
Tygři Brno
play-out Preview
4. kolo 21. 4. 2024
15:00
Tygři Brno
BK Lokomotiva Plzeň
play-out Preview
5. kolo 4. 5. 2024
00:00
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Lokomotiva Plzeň
play-out Preview
6. kolo 5. 5. 2024
00:00
BK Opava
BK Lokomotiva Plzeň
play-out Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 extraliga 5 29
2022/23 extraliga 4 32
2021/22 extraliga 8 30
2019/20 extraliga 8 28
2018/19 kvalifikace o extraligu 1 3
2018/19 extraliga 10 37
2017/18 extraliga 12 28
2016/17 extraliga 10 38
2015/16 kvalifikace o extraligu 1 4
2015/16 extraliga 10 38

články