Kryštof Masopust

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 15 let
Aktuální klub
Snakes Ostrava
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
93
Procento vítězství
64.5%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina H BK Příbor 8 - 1.6 0.8 0 0.1/0.8 16.7 - -
2019/20 žáci U15 - skupina G PŘÍ 6 - 4.3 2.2 0 0/0 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. C PŘÍ 5 - 0.6 0.2 0 0.2/0.6 33.3 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. E BK Příbor 2 - 5.0 2.5 0 0/1 0.0 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina F BK Snakes Ostrava 5 - 11.6 4 0.8 1.2/3.4 35.3 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina C BK Příbor 12 - 2.9 0.4 0.7 0.1/0.2 50.0 - -
2021/22 žáci U15 - skupina E Snakes Ostrava 14 - 9.6 4.1 0.1 1/1.9 51.9 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga B Snakes Ostrava 14 - 6.7 2.6 0.2 0.8/1.7 45.8 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out C BK Příbor 6 - 4.0 1.2 0.3 0.7/1 66.7 - -
2021/22 žáci U15 - MČR Snakes Ostrava 3 16.7 7.3 2.7 0.3 1/1.3 75.0 2.0 5.7
2022/23 kadeti U17 - skupina B Snakes Ostrava 10 12.8 2.0 0.5 /1.7 0.3 0.1/0.4 25.0 2.0 -1.8
2022/23 kadeti U17 - Skupina G BK Příbor 2 - 17.0 7.5 0.5 0.5/2.5 20.0 - -
Průměr za kariéru 21.8 2.0 5.4 2.1 0.3 0.5/1.1 104.9 2.2 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 Tygři Brno 24. 9. 2022
2B body 9 Start Havířov 18. 10. 2022
3B body 1 BC Vysočina 25. 9. 2022
Obranné doskoky 3 BC Vysočina 25. 9. 2022
Útočné doskoky 1 BC Vysočina 25. 9. 2022
Doskoky celkem 4 BC Vysočina 25. 9. 2022
Body 19 Start Havířov 18. 10. 2022
Užitečnost 5 Tygři Brno 24. 9. 2022
Asistence 2 BASKET Brno 13. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BC Nový Jičín 21. 11. 2021 2021/22
2B body 10 BC Nový Jičín 2. 10. 2021 2021/22
3B body 2 BC Nový Jičín 3. 10. 2020 2020/21
Obranné doskoky 3 BC Vysočina 25. 9. 2022 2022/23
Útočné doskoky 1 BC Vysočina 25. 9. 2022 2022/23
Doskoky celkem 4 BC Vysočina 25. 9. 2022 2022/23
Body 21 BC Nový Jičín 3. 10. 2020 2020/21
Užitečnost 5 Tygři Brno 24. 9. 2022 2022/23
Asistence 2 BK Opava 21. 10. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 skupina B Tygři Brno 17:05 10 3 60.0 1 33.3 1/4 25.0
25. 9. 2022 skupina B BC Vysočina 26:22 5 1 33.3 1 12.5 0/0 0
8. 10. 2022 skupina B BA Nymburk 11:36 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 10. 2022 Skupina G Start Havířov 0:00 19 9 0.0 0 0.0 1/5 20.0
21. 10. 2022 skupina B BK Opava 18:25 5 1 100.0 1 100.0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina B NH Ostrava 13:25 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 skupina B BASKET Brno 9:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2022 skupina B BASKET Brno 13:18 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 11. 2022 Skupina G Snakes B 0:00 15 6 0.0 1 0.0 0/0 0
26. 11. 2022 skupina B BC Vysočina 11:25 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 11. 2022 skupina B Tygři Brno 6:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 12 127:38 54 20 117.6 4 25.0 2/9 22.2
Průměr 12 10:38 4.5 1.7 117.6 0.3 25.0 0.2/0.8 22.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Nový Jičín 2 0:00 19.5 7.0 0.0 0.5 0.0 4.0/5.0 80.0 2.5
BC Nový Jičín 3 0:00 9.0 3.3 0.0 0.7 0.0 0.3/1.0 33.3 1.7
Královští Sokoli 2 0:00 13.5 4.5 0.0 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Slavia Kroměříž 4 0:00 6.8 2.0 0.0 0.8 0.0 0.5/1.0 50.0 1.8
SKUP-BCM Olomouc 5 0:00 5.4 2.4 0.0 0.0 0.0 0.6/1.6 37.5 2.8
Basketpoint F-M 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
NH Ostrava 4 0:00 5.0 2.0 0.0 0.3 0.0 0.3/1.0 25.0 2.0
BCM Orli Prostějov 4 0:00 4.8 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 2.5
Start Havířov 1 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 4.0
Snakes B 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basketpoint Frýdek-Místek 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
BK Snakes Orlová 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
TJ Start Havířov 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Tygři Brno 2 11:34 5.0 1.5 60.0 0.5 25.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Tygři Brno B 3 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
USK Praha 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
SK UP-BCM Olomouc 3 0:00 2.0 0.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
BC Vysočina 2 18:53 2.5 0.5 20.0 0.5 12.5 0.0/0.0 0.0 2.5
NH Ostrava 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 1 18:25 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Tygři Brno 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
SKUP-BCM Olomouc 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
SK Bruntál 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
NH Ostrava 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
STHAV 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Snakes Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Nymburk 1 11:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Kyjov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
NH Ostrava 1 13:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno 2 11:38 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0