Petr Turin

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
BASKET Brno
Výška
177 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
76
Procento vítězství
59.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina E SAM Brno 4 - 18.3 7.3 0.0 0.5 0.0 2.3/4.3 52.9 - -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina E BASKET Brno 5 - 49.6 21 0.0 0.8 0.0 5.2/6.4 81.3 - -
2021/22 žáci U15 - skupina D BASKET Brno 5 - 12.8 5.2 0.0 0 0.0 2.4/3.6 66.7 - -
2021/22 žáci U15 - liga C BASKET Brno 10 - 16.6 7 0.0 0.3 0.0 1.7/2.5 68.0 - -
2022/23 žáci U15 - Skupina D BASKET Brno 11 - 17.5 7.4 0.0 0.4 0.0 1.7/3.2 54.3 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina B BASKET Brno 6 14.7 4.3 1.7 /4 41.7 0.2 33.3 0.5/1.2 42.9 1.3 2.8
2022/23 žáci U15 - extraliga B BASKET Brno 12 - 17.8 6.8 0.0 0.5 0.0 2.8/4.3 66.7 - -
2022/23 kadeti U17 - play-out C BASKET Brno "B" 1 - 17.0 2 0.0 4 0.0 1/2 50.0 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A BASKET Brno 2 3.0 1.0 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 1.0
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off BASKET Brno 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2023/24 kadeti U17 - skupina B BASKET Brno 10 18.3 5.5 2.2 /4.2 52.4 0 0.0 1.1/1.5 73.3 2.5 4.2
2023/24 kadeti U17 - nadstavba A BASKET Brno 4 22.8 8.3 2 /5.3 38.1 0 0.0 4.3/5.5 77.3 2.0 6.5
2023/24 kadeti U17 - předkolo play-off BASKET Brno 2 23.5 12.0 4 /7 57.1 1 28.6 1/1.5 66.7 2.5 13.0
2023/24 kadeti U17 - play-off BASKET Brno 3 18.3 7.0 3 /5.7 52.9 0 0.0 1/2.3 42.9 2.3 5.0
Průměr za kariéru 19.0 6.2 14.9 5.9 85.6 0.3 15.5 2.0/3.1 185.8 1.8 1.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 13 Sokol Písek 6. 3. 2024
2B body 6 Basketpoint Frýdek-Místek 10. 12. 2023
3B body 1 Sluneta Ústí n. L. 26. 3. 2024
Obranné doskoky 6 Sluneta Ústí n. L. 7. 4. 2024
Útočné doskoky 3 Sluneta Ústí n. L. 26. 3. 2024
Doskoky celkem 6 Sluneta Ústí n. L. 7. 4. 2024
Body 17 Sokol Písek 6. 3. 2024
Užitečnost 25 Sokol Písek 6. 3. 2024
Asistence 5 BK Opava 7. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 Sokol Písek 6. 3. 2024 2023/24
2B body 32 Slavia Kroměříž 25. 9. 2021 2021/22
3B body 4 FASTAV Zlín 19. 3. 2023 2022/23
Obranné doskoky 6 Sluneta Ústí n. L. 7. 4. 2024 2023/24
Útočné doskoky 3 Sluneta Ústí n. L. 26. 3. 2024 2023/24
Doskoky celkem 6 Sluneta Ústí n. L. 7. 4. 2024 2023/24
Body 69 Slavia Kroměříž 25. 9. 2021 2021/22
Užitečnost 25 Sokol Písek 6. 3. 2024 2023/24
Asistence 5 BK Opava 7. 1. 2024 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina B BA Nymburk 22:54 6 1 25.0 0 0.0 4/6 66.7
17. 9. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 14:03 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 9. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 10. 2023 skupina B BK Opava 11:42 6 3 100.0 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 24:34 4 2 22.2 0 0.0 0/1 0.0
5. 11. 2023 skupina B BA Nymburk 21:45 11 5 83.3 0 0.0 1/1 100.0
9. 12. 2023 skupina B Snakes Ostrava 18:45 4 1 33.3 0 0.0 2/3 66.7
10. 12. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 17:21 12 6 100.0 0 0.0 0/0 0
6. 1. 2024 skupina B NH Ostrava 19:56 6 2 50.0 0 0.0 2/2 100.0
7. 1. 2024 skupina B BK Opava 31:49 6 2 50.0 0 0.0 2/2 100.0
2. 3. 2024 nadstavba A USK 19:16 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
3. 3. 2024 nadstavba A Sokol Pražský 23:04 12 4 57.1 0 0.0 4/7 57.1
6. 3. 2024 nadstavba A Sokol Písek 26:21 17 2 50.0 0 0.0 13/13 100.0
12. 3. 2024 nadstavba A GBA Lions Jindřichův Hradec 22:43 2 1 14.3 0 0.0 0/2 0.0
26. 3. 2024 předkolo play-off Sluneta Ústí n. L. 30:42 13 5 62.5 1 20.0 0/0 0
7. 4. 2024 předkolo play-off Sluneta Ústí n. L. 16:21 11 3 50.0 1 50.0 2/3 66.7
19. 4. 2024 play-off BK VIVIDBOOKS Pardubice 22:40 7 3 50.0 0 0.0 1/2 50.0
21. 4. 2024 play-off BK VIVIDBOOKS Pardubice 10:06 4 2 66.7 0 0.0 0/2 0.0
23. 4. 2024 play-off BK VIVIDBOOKS Pardubice 21:49 10 4 50.0 0 0.0 2/3 66.7
Celkem 19 375:51 133 47 50.0 2 14.3 33/47 70.2
Průměr 19 19:46 7.0 2.5 50.0 0.1 14.3 1.7/2.5 70.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SK Žabovřesky 7 0:00 21.1 8.7 0.0 0.3 0.0 2.9/4.1 69.0 1.9
Basketpoint F-M 3 0:00 35.0 14.0 0.0 1.0 0.0 4.0/5.0 80.0 3.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 43.5 19.0 0.0 0.0 0.0 5.5/8.5 64.7 2.5
FASTAV Zlín 4 0:00 18.3 8.0 0.0 0.3 0.0 1.5/3.8 40.0 2.3
FASTAV Zlín 2 0:00 35.0 15.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 32.5 13.5 0.0 0.5 0.0 4.0/6.0 66.7 3.5
Slavia Kroměříž 3 0:00 14.7 5.3 0.0 0.3 0.0 3.0/4.7 64.3 1.3
BK Pelhřimov 3 0:00 14.0 6.3 0.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 1.0
Snakes Ostrava 2 0:00 19.5 7.5 0.0 0.0 0.0 4.5/5.5 81.8 2.0
Vlci Žďár 2 0:00 18.5 7.5 0.0 0.0 0.0 3.5/7.0 50.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 7 14:49 4.4 2.0 43.8 0.0 0.0 0.4/1.4 30.0 2.1
Tygři Brno 4 0:00 7.3 2.5 0.0 0.5 0.0 0.8/1.5 50.0 1.5
NH Ostrava 2 0:00 14.0 5.0 0.0 0.5 0.0 2.5/4.5 55.6 0.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Sluneta Ústí n. L. 2 23:31 12.0 4.0 57.1 1.0 28.6 1.0/1.5 66.7 2.5
BCM Orli Prostějov 1 0:00 24.0 12.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Nymburk 3 20:34 7.3 2.3 41.2 0.3 50.0 1.7/2.3 71.4 3.0
Tygři Brno 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
FASTAV Zlín 1 0:00 17.0 2.0 0.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Písek 1 26:21 17.0 2.0 50.0 0.0 0.0 13.0/13.0 100.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 2 17:02 7.0 3.0 60.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sokol Pražský 1 23:04 12.0 4.0 57.1 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 1.0
Basketpoint Frýdek-Místek 2 8:40 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 3 18:00 4.0 1.7 62.5 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
BA Nymburk 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Snakes Ostrava 2 18:41 4.5 1.5 42.9 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 4.0
BC Nový Jičín 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Basketbal TJ Svitavy 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Tygři Praha 1 5:28 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Brno 1 16:43 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 1 22:43 2.0 1.0 14.3 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
USK 2 9:38 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5