Mikuláš Bindr

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
BK Opava
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
64
Procento vítězství
45.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina F BK Opava 5 - 6.6 2.8 0 1/3.2 31.3 - -
2019/20 starší minižáci U13 - Základní část BK Opava 2 - 10.5 5 0 0.5/1 50.0 - -
2021/22 žáci U15 - skupina E BK Opava 10 - 7.5 3.4 0.1 0.4/1 40.0 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga B BK Opava 11 - 5.7 2.1 0.2 1/1.7 57.9 - -
2021/22 žáci U15 - MČR BK Opava 3 7.0 2.0 0.7 0 0.7/2.7 25.0 2.0 -2.0
2021/22 kadeti U17 - skupina F BK Opava B 1 - 3.0 1 0 1/2 50.0 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina G BK Opava B 2 - 6.0 2 0.5 0.5/2 25.0 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina B BK Opava 10 5.8 1.1 0.2 /0.4 0.2 0.1/0.2 50.0 0.7 0.3
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A BK Opava 2 9.0 3.0 0 /0.5 1 0/0 0.0 0.5 2.5
2022/23 kadeti U17 - Finále G+F o 1.-4.místo BK Opava B 3 - 9.0 3.3 0.7 0.3/1.3 25.0 - -
2023/24 kadeti U17 - skupina B BK Opava 10 17.0 7.0 2.6 /6.8 0.4 0.6/1.3 46.2 2.2 1.6
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B BK Opava 5 7.0 2.2 0.8 /2.2 0 0.6/1.4 42.9 1.2 0.6
Průměr za kariéru 12.8 4.7 5.3 2.0 0.2 0.6/1.4 88.7 1.6 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BK VIVIDBOOKS Pardubice 9. 12. 2023
2B body 7 Basketpoint Frýdek-Místek 16. 9. 2023
3B body 2 BA Nymburk 10. 12. 2023
Obranné doskoky 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 9. 12. 2023
Útočné doskoky 5 BA Nymburk 10. 12. 2023
Doskoky celkem 9 BA Nymburk 10. 12. 2023
Body 16 BA Nymburk 10. 12. 2023
Užitečnost 17 Basketpoint Frýdek-Místek 16. 9. 2023
Asistence 3 BK VIVIDBOOKS Pardubice 9. 12. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 Basketpoint Frýdek-Místek 4. 10. 2020 2020/21
2B body 7 BC Nový Jičín 5. 12. 2021 2021/22
3B body 2 GBA Lions Jindřichův Hradec 12. 2. 2023 2022/23
Obranné doskoky 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 9. 12. 2023 2023/24
Útočné doskoky 5 BA Nymburk 10. 12. 2023 2023/24
Doskoky celkem 9 BA Nymburk 10. 12. 2023 2023/24
Body 16 BA Nymburk 10. 12. 2023 2023/24
Užitečnost 17 Basketpoint Frýdek-Místek 16. 9. 2023 2023/24
Asistence 3 BK VIVIDBOOKS Pardubice 9. 12. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 19:18 14 7 77.8 0 0.0 0/1 0.0
17. 9. 2023 skupina B Snakes Ostrava 15:46 4 2 33.3 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2023 skupina B Snakes Ostrava 4:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 17:54 15 5 55.6 1 33.3 2/2 100.0
18. 11. 2023 skupina B NH Ostrava 5:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2023 skupina B NH Ostrava 10:55 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
9. 12. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 28:27 9 3 23.1 0 0.0 3/8 37.5
10. 12. 2023 skupina B BA Nymburk 32:31 16 5 33.3 2 18.2 0/0 0
6. 1. 2024 skupina B Tygři Brno 22:24 10 3 37.5 1 25.0 1/2 50.0
7. 1. 2024 skupina B BASKET Brno 12:45 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 11:16 5 2 66.7 0 0.0 1/3 33.3
21. 1. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 10:21 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 nadstavba B BK Loko Plzeň 0:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 2. 2024 nadstavba B Tygři Praha 13:04 4 1 16.7 0 0.0 2/4 50.0
25. 2. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 15 204:56 81 30 38.0 4 13.8 9/20 45.0
Průměr 15 13:39 5.4 2.0 38.0 0.3 13.8 0.6/1.3 45.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Snakes Ostrava 5 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.8 35.7 3.0
Basketpoint Frýdek-Místek 2 18:36 14.5 6.0 66.7 0.5 25.0 1.0/1.5 66.7 2.0
Start Havířov 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
SKUP-BCM Olomouc 3 0:00 6.7 2.0 0.0 0.3 0.0 1.7/2.0 83.3 1.3
BA Nymburk 3 15:38 5.3 1.7 31.3 0.7 16.7 0.0/0.0 0.0 0.7
Tygři Brno 2 16:36 7.5 2.0 40.0 1.0 25.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Basketpoint Frýdek-Místek 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/10.0 40.0 -
BC Nový Jičín 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 12:33 4.0 1.3 28.6 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 2.3
Basketpoint F-M 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes B 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
TJ Start Havířov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 1 10:04 6.0 0.0 0.0 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Brno 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
BK Pelhřimov 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 4.0
Sluneta Ústí n. L. 2 5:38 2.5 1.0 66.7 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
BC Nový Jičín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 13:04 4.0 1.0 16.7 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 4 7:18 1.0 0.5 28.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
BASKET Brno 3 9:00 1.0 0.0 0.0 0.3 20.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BC Nový Jičín 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
NH Ostrava 2 7:59 1.0 0.5 16.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Válečníci Děčín 1 10:21 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 7:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 1 0:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -