Michal Hamerník

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
BK Beroun
Výška
183 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
188
Procento vítězství
39.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina B BK Beroun 11 - 3.5 1.2 0.0 0.1 0.0 0.8/2.1 39.1 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. B BK Beroun 4 - 14.8 5 0.0 1 0.0 1.8/4.5 38.9 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina A BK Beroun 2 - 19.5 6.5 0.0 0.5 0.0 5/8 62.5 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "B" Ber U13B 9 - 5.7 2.4 0.0 0 0.0 0.8/2.8 28.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "B1" Ber U13B 9 - 5.6 2.6 0.0 0 0.0 0.4/2.6 17.4 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Skupina 3-4 Ber U13B 2 - 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" Ber U13B 11 - 14.3 5.9 0.0 0.4 0.0 1.4/3.5 39.5 - -
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" Ber U13B 11 - 9.5 4.2 0.0 0 0.0 1.1/2.3 48.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A" Ber U12B 5 - 2.4 0.6 0.0 0 0.0 1.2/2.6 46.2 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A1" Ber U12B 5 - 2.2 1 0.0 0 0.0 0.2/1 20.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Skupina 9-10 Ber U12B 1 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/3 0.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Skupina 9-10 B Ber U12B 1 - 7.0 3 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A" Ber U12B 10 - 11.0 5.2 0.0 0 0.0 0.6/2.2 27.3 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A1" Ber U12B 10 - 13.0 5.8 0.0 0 0.0 1.4/2.8 50.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Nadstavba A Ber U12B 4 - 4.5 1.8 0.0 0 0.0 1/2.3 44.4 - -
2017/18 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace o národní finále U11MIX skupina B BK Beroun U11(mix-18 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Beroun 13 - 18.8 4.8 0.0 2.2 0.0 2.6/5.2 50.0 - -
2021/22 žáci U15 - skupina A BK Beroun 12 - 19.3 5 0.0 2.4 0.0 2/3.5 57.1 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga A BK Beroun 13 - 18.6 3.5 0.0 2.5 0.0 3.9/6.5 60.7 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A BK Beroun 4 - 14.0 1.3 0.0 3.3 0.0 1.8/3.3 53.8 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A BK Beroun 12 - 22.3 6.2 0.0 2.3 0.0 3.3/5.3 61.9 - -
2022/23 kadeti U17 - play-out Sokol Pražský 5 6.2 5.4 0.8 /1.4 57.1 1.2 46.2 0.2/0.4 50.0 1.0 3.0
2023/24 kadeti U17 - Skupina A BK Beroun 3 - 11.3 1.7 0.0 1.7 0.0 3/4 75.0 - -
2023/24 kadeti U17 - Skupina C BK Beroun 3 - 23.3 8.3 0.0 1.3 0.0 2.7/3.3 80.0 - -
2023/24 junioři U19 - Skupina B BK Beroun 7 - 19.9 4.9 0.0 2.6 0.0 2.4/4.1 58.6 - -
2023/24 muži - SBLM skupina západ BK Ber 8 - 14.6 2.9 0.0 2 0.0 2.9/3.9 74.2 - -
2023/24 muži - Nadstavba A BK Ber 8 - 17.8 2.6 0.0 3.3 0.0 2.8/3.5 78.6 - -
2023/24 kadeti U17 - Skupina B + C o 1. - 8. místo BK Beroun 3 - 22.3 4.7 0.0 3 0.0 4/4.7 85.7 - -
Průměr za kariéru 18.8 0.2 12.9 3.8 5.7 1.2 4.6 1.8/3.5 131.4 2.3 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 BA Sparta Praha 27. 5. 2023
2B body 10 BK Kladno 19. 11. 2023
3B body 6 Kol 10. 2. 2024
Body 31 Kol 10. 2. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Kelti Nové Strašecí 21. 1. 2023 2022/23
2B body 14 Wizards 8. 3. 2020 2019/20
3B body 7 Thermia K. Vary 25. 9. 2021 2021/22
Obranné doskoky 1 Snakes Ostrava 1. 4. 2023 2022/23
Útočné doskoky 1 BC Vysočina 23. 4. 2023 2022/23
Doskoky celkem 2 BC Vysočina 23. 4. 2023 2022/23
Body 39 Thermia K. Vary 25. 9. 2021 2021/22
Užitečnost 12 BC Vysočina 23. 4. 2023 2022/23
Asistence 1 Snakes Ostrava 1. 4. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
27. 5. 2023 Skupina A LYNX Liberec 9 1 2 1/2 50.0
27. 5. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 10 1 0 8/10 80.0
28. 5. 2023 Skupina A BK Kladno 15 3 3 0/0 0
28. 9. 2023 Skupina B Kelti Nové Strašecí 10 5 0 0/2 0.0
30. 9. 2023 Skupina C Sokol Žižkov B 23 9 1 2/3 66.7
21. 10. 2023 Skupina B VYS 23 7 1 6/11 54.5
4. 11. 2023 SBLM skupina západ BKKla 10 2 1 3/3 100.0
5. 11. 2023 SBLM skupina západ ŠSKSla 18 2 3 5/5 100.0
18. 11. 2023 Skupina C BK Kladno 24 6 2 6/7 85.7
19. 11. 2023 Skupina C BK Kladno 23 10 1 0/0 0
2. 12. 2023 Skupina B BK Sokolov 21 1 5 4/6 66.7
9. 12. 2023 SBLM skupina západ KNS 19 5 2 3/3 100.0
10. 12. 2023 SBLM skupina západ TZRak 11 3 1 2/3 66.7
6. 1. 2024 SBLM skupina západ Měl 21 5 2 5/7 71.4
7. 1. 2024 SBLM skupina západ BK Kral-Jun.muži 23 3 5 2/4 50.0
20. 1. 2024 SBLM skupina západ ŠSKSla 10 2 1 3/4 75.0
21. 1. 2024 SBLM skupina západ BKKla 5 1 1 0/2 0.0
27. 1. 2024 Skupina B TJ Thermia K. Vary 22 9 1 1/1 100.0
11. 2. 2024 Nadstavba A ČBr 26 2 6 4/7 57.1
10. 2. 2024 Nadstavba A Kol 31 4 6 5/6 83.3
17. 2. 2024 Skupina B VYS 19 3 3 4/6 66.7
18. 2. 2024 Skupina B BA Tygři Louny 21 3 5 0/0 0
2. 3. 2024 Nadstavba A Réma 11 2 2 1/2 50.0
3. 3. 2024 Nadstavba A Bol 12 2 2 2/2 100.0
2. 3. 2024 Skupina B + C o 1. - 8. místo BK Klatovy B 24 3 5 3/4 75.0
9. 3. 2024 Skupina B BA Tygři Louny 23 6 3 2/3 66.7
16. 3. 2024 Skupina B + C o 1. - 8. místo Medvědi Tábor 12 5 0 2/2 100.0
17. 3. 2024 Nadstavba A Kol 9 1 1 4/4 100.0
16. 3. 2024 Nadstavba A ČBr 22 3 4 4/5 80.0
6. 4. 2024 Skupina B + C o 1. - 8. místo BK Jiskra Domažlice 31 6 4 7/8 87.5
6. 4. 2024 Nadstavba A Bol 19 4 3 2/2 100.0
7. 4. 2024 Nadstavba A Réma 12 3 2 0/0 0
Celkem 32 569 122 78 91/124 73.4
Průměr 32 17.8 3.8 2.4 2.8/3.9 73.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Kladno 5 0:00 22.0 5.8 0.0 2.4 0.0 3.2/4.0 80.0 1.8
BK Jiskra Domažlice 5 0:00 19.2 4.8 0.0 2.2 0.0 3.0/5.2 57.7 1.8
USK Praha 4 0:00 19.8 5.8 0.0 1.8 0.0 3.0/5.0 60.0 3.3
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 25.0 5.5 0.0 3.0 0.0 5.0/7.5 66.7 1.5
Jižní Supi 2 0:00 24.5 6.0 0.0 3.5 0.0 2.0/5.0 40.0 3.5
ČBr 2 0:00 24.0 2.5 0.0 5.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 24.0 3.0 0.0 4.0 0.0 6.0/9.5 63.2 4.0
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 23.0 5.5 0.0 3.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.5
BA Tygři Louny 2 0:00 22.0 4.5 0.0 4.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
VYS 2 0:00 21.0 5.0 0.0 2.0 0.0 5.0/8.5 58.8 2.0
BK Klatovy 2 0:00 20.5 5.0 0.0 3.0 0.0 1.5/3.5 42.9 3.5
Kol 2 0:00 20.0 2.5 0.0 3.5 0.0 4.5/5.0 90.0 -
BA Sparta 2 0:00 16.5 3.5 0.0 2.5 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
BK Klatovy 2 0:00 16.0 5.0 0.0 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Bol 2 0:00 15.5 3.0 0.0 2.5 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Tygři Praha B 1 0:00 29.0 3.0 0.0 7.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Medvědi Tábor 1 0:00 29.0 10.0 0.0 1.0 0.0 6.0/12.0 50.0 3.0
ŠSKSla 2 0:00 14.0 2.0 0.0 2.0 0.0 4.0/4.5 88.9 2.5
BŠ Tygři U13 4 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.8 28.6 2.5
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 8.3 3.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 1.3
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 0:00 12.0 3.5 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BK Klatovy B 1 0:00 24.0 3.0 0.0 5.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BK Sokolobv 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Réma 2 0:00 11.5 2.5 0.0 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol Žižkov B 1 0:00 23.0 9.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Kral-Jun.muži 1 0:00 23.0 3.0 0.0 5.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Ben U13B 4 0:00 5.8 2.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 38.5 1.8
Válečníci Děčín 2 0:00 11.0 1.0 0.0 1.5 0.0 4.5/6.5 69.2 2.5
TJ Thermia K. Vary 1 0:00 22.0 9.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Sokol Pražský 1 0:00 22.0 3.0 0.0 4.0 0.0 4.0/5.0 80.0 3.0
BK Sokolov 1 0:00 21.0 1.0 0.0 5.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
Tygři U13B 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
Měl 1 0:00 21.0 5.0 0.0 2.0 0.0 5.0/7.0 71.4 3.0
BK Klatovy 2 0:00 10.5 2.5 0.0 1.0 0.0 2.5/7.0 35.7 4.0
JUVENTA U13B 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.0
KNS 1 0:00 19.0 5.0 0.0 2.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
Lions J. Hradec 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BKKla 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
BC Vysočina 1 10:54 14.0 1.0 50.0 4.0 66.7 0.0/0.0 0.0 1.0
Medvědi Tábor 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
TZRak 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Bol U12B 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
BA Sparta Praha 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Kelti Nové Strašecí 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 10.0 1.0 0.0 0.0 0.0 8.0/10.0 80.0 3.0
LYNX Liberec 1 0:00 9.0 1.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Snakes Ostrava 2 1:45 4.0 1.0 66.7 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 1.5
kelti Nové Strašecí 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 4.5
Tygři Brno 2 8:19 2.5 0.5 50.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BŠPhaU12B 4 0:00 1.3 0.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 1.8
BCBenU12B 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Teplice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0