David Lukeš

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
BA Grizzlies Plzeň
Výška
183 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
132
Procento vítězství
67.4%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina B Tygři Praha 5 - 7.0 2.8 0 1.4/2.6 53.8 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina B BA Grizzlies Plzeň 12 - 5.3 1.8 0.3 0.9/1.8 50.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Grizzlies Plzeň 8 - 2.4 0.8 0.1 0.5/1.8 28.6 - -
2019/20 starší minižáci U13 - Kvalifikace C Tygři Praha 4 - 6.0 2.8 0 0.5/1 50.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - F1 Tygři Praha 13 - 7.5 2.8 0.2 1.5/3.4 43.2 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BA Grizzlies Plzeň 4 - 0.8 0.3 0 0.3/0.5 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BA Grizzlies Plzeň 4 - 1.0 0.5 0 0/1.5 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BA Grizzlies Plzeň B 11 - 6.5 2.5 0.4 0.5/1.8 30.0 - -
2021/22 žáci U15 - skupina B Tygři Praha 11 - 5.8 2.2 0.4 0.4/0.8 44.4 - -
2021/22 kadeti U17 - finálová skupina BA Grizzlies Plzeň 4 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2022/23 kadeti U17 - o postup do extraligy BA Grizzlies Plzeň 3 10.0 3.3 1.7 /2.3 0 0/0 0.0 1.7 1.7
2022/23 kadeti U17 - skupina A BA Grizzlies Plzeň 14 1.9 0.1 0.1 /0.2 0 0/0 0.0 0.1 -0.3
2022/23 kadeti U17 - Skupina A BA Grizzlies Plzeň B 6 - 10.0 4.3 0.2 0.8/1.8 45.5 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B BA Grizzlies Plzeň 8 5.3 0.5 0.3 /0.4 0 0/0 0.0 0.9 0.1
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off BA Grizzlies Plzeň 3 4.7 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.7 -0.3
2023/24 junioři U19 - Skupina B BA Grizzlies Plzeň 3 - 4.7 2.3 0 0/0 0.0 - -
2023/24 junioři U19 - Skupina A BA Grizzlies Plzeň 12 - 3.0 1.1 0.1 0.6/1.5 38.9 - -
2023/24 kadeti U17 - Skupina B BA Grizzlies Plzeň 5 - 12.6 6.2 0 0.2/2.2 9.1 - -
2023/24 junioři U19 - play-out A BA Grizzlies Plzeň 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 22.0 0.9 4.3 1.7 0.1 0.5/1.3 73.9 1.6 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Sokol Žižkov 7. 10. 2023
2B body 10 BK Jiskra Domažlice 19. 11. 2023
3B body 1 Sokol Žižkov 7. 10. 2023
Body 21 BK Jiskra Domažlice 19. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BA Sparta Praha 14. 12. 2019 2019/20
2B body 10 BK Jiskra Domažlice 19. 11. 2023 2023/24
3B body 2 BK Beroun 19. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 2 BC Vysočina 20. 5. 2022 2022/23
Útočné doskoky 1 BC Vysočina 20. 5. 2022 2022/23
Doskoky celkem 3 BC Vysočina 20. 5. 2022 2022/23
Body 21 BK Jiskra Domažlice 19. 11. 2023 2023/24
Užitečnost 6 BC Vysočina 5. 3. 2023 2022/23
Asistence 2 BC Vysočina 5. 3. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
20. 5. 2023 Skupina B VYS 12 6 0 0/0 0
20. 5. 2023 Skupina B BA LYNX Liberec 0 0 0 0/0 0
21. 5. 2023 Skupina B BK NAPOS Vysoká n. L. 2 1 0 0/0 0
16. 9. 2023 Skupina B Kaplice Grizzlies 14 7 0 0/4 0.0
17. 9. 2023 Skupina B BK Příbram 2000 14 7 0 0/0 0
23. 9. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 2 1 0 0/0 0
24. 9. 2023 Skupina A Tygři Praha B 5 2 0 1/2 50.0
28. 9. 2023 Skupina A BK Jiskra Domažlice 2 1 0 0/2 0.0
30. 9. 2023 Skupina B BK Klatovy B 10 5 0 0/3 0.0
8. 10. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 2 0 0 2/4 50.0
7. 10. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 8 1 1 3/8 37.5
21. 10. 2023 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 2 1 0 0/0 0
22. 10. 2023 Skupina A Levharti Chomutov 0 0 0 0/0 0
17. 11. 2023 Skupina A BK Jiskra Domažlice 6 3 0 0/0 0
19. 11. 2023 Skupina B BK Jiskra Domažlice 21 10 0 1/4 25.0
25. 11. 2023 Skupina A Levharti Chomutov 3 1 0 1/2 50.0
2. 12. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 2 1 0 0/0 0
3. 12. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 2 1 0 0/0 0
1. 12. 2023 Skupina B BK Klatovy B 4 2 0 0/0 0
17. 12. 2023 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 2 1 0 0/0 0
13. 1. 2024 play-out A BK Jiskra Domažlice 2 1 0 0/0 0
27. 1. 2024 play-out A TJ Sokol Kbely 0 0 0 0/0 0
Celkem 22 115 52 1 8/29 27.6
Průměr 22 5.2 2.4 0.0 0.4/1.3 27.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Sparta 4 0:00 6.8 2.5 0.0 0.0 0.0 1.8/4.8 36.8 2.8
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
Sokol Pražský 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Kaplice Grizzlies 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
BK Příbram 2000 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy B 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 4.0
BK Beroun 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 6.5 1.5 0.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 2.0
VYS 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Sokolobv 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
BK Pelhřimov 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Kladno 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov 2 0:00 5.0 1.0 0.0 0.5 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
BK Jiskra Domažlice 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
BK Kladno 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BK Teplice 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Válečníci Děčín 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 5.0
BK Klatovy 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
kelti Nové Strašecí 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Kladno 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Radotín 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BC Vysočina 3 11:16 2.0 1.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Tygři Praha B 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BCM Orli Prostějov 1 10:29 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Levharti Chomutov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 3 0:00 1.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 3.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Tygři Louny 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Levharti Chomutov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 1 6:58 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Levharti Chomutov 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BA Sparta 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BK NAPOS Vysoká n. L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Písek 2 5:43 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Sparta Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Tygři Praha 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 2 5:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA LYNX Liberec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 2:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
TJ Sokol Kbely 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Tygři Brno 2 0:44 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 2 8:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 1:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 5 2:50 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
USK 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Vlci Žďár 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Louny 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0