Robin Vrbický

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
BK Opava
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
59
Procento vítězství
40.7%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina F BK Opava 2 - 6.5 3 0 0.5/3 16.7 - -
2019/20 starší minižáci U13 - Základní část BK Opava 2 - 8.0 4 0 0/0 0.0 - -
2021/22 žáci U15 - skupina E BK Opava 9 - 6.9 2.6 0 1.8/2.9 61.5 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga B BK Opava 14 - 5.2 2 0.1 1/2 50.0 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina G BK Opava B 5 - 9.8 3.2 0.4 2.2/3.4 64.7 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina B BK Opava 2 13.0 1.0 0 /0.5 0 1/1 100.0 2.0 -1.5
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A BK Opava 8 8.4 0.5 0.1 /0.3 0 0.3/0.5 50.0 1.1 -0.3
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off BK Opava 2 11.0 0.5 0 /1 0 0.5/1 50.0 4.5 -3.0
2023/24 kadeti U17 - skupina B BK Opava 10 17.0 3.5 1 /2.3 0.4 0.3/0.5 60.0 2.1 0.2
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B BK Opava 5 11.4 2.8 1.4 /3.4 0 0/0 0.0 2.0 -0.4
Průměr za kariéru 11.8 5.8 4.6 1.7 0.1 0.8/1.5 90.6 1.9 -0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BK VIVIDBOOKS Pardubice 9. 12. 2023
2B body 2 BK Loko Plzeň 10. 2. 2024
3B body 1 BA Nymburk 10. 12. 2023
Obranné doskoky 2 BK VIVIDBOOKS Pardubice 9. 12. 2023
Útočné doskoky 2 BA Nymburk 10. 12. 2023
Doskoky celkem 3 BA Nymburk 10. 12. 2023
Body 7 BA Nymburk 10. 12. 2023
Užitečnost 5 NH Ostrava 18. 11. 2023
Asistence 2 Snakes Ostrava 4. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BK Příbor 20. 9. 2022 2022/23
2B body 7 BC Vysočina 15. 1. 2022 2021/22
3B body 1 Snakes Ostrava 3. 4. 2022 2021/22
Obranné doskoky 3 Válečníci Děčín 2. 4. 2023 2022/23
Útočné doskoky 2 NH Ostrava 18. 11. 2023 2023/24
Doskoky celkem 3 Válečníci Děčín 2. 4. 2023 2022/23
Body 15 BC Vysočina 15. 1. 2022 2021/22
Užitečnost 5 NH Ostrava 18. 11. 2023 2023/24
Asistence 2 Sokol Písek 11. 2. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
30. 9. 2023 skupina B BA Nymburk 19:19 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 13:58 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
4. 11. 2023 skupina B Snakes Ostrava 23:19 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 14:39 7 2 40.0 1 25.0 0/0 0
18. 11. 2023 skupina B NH Ostrava 22:19 6 1 33.3 1 33.3 1/2 50.0
19. 11. 2023 skupina B NH Ostrava 9:39 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
9. 12. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 20:21 3 1 25.0 0 0.0 1/1 100.0
10. 12. 2023 skupina B BA Nymburk 18:07 7 2 100.0 1 16.7 0/0 0
6. 1. 2024 skupina B Tygři Brno 14:29 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
7. 1. 2024 skupina B BASKET Brno 13:25 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 12:43 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 12:22 2 1 20.0 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 nadstavba B BK Loko Plzeň 17:48 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
11. 2. 2024 nadstavba B Tygři Praha 9:25 2 1 20.0 0 0.0 0/0 0
25. 2. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 4:51 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 15 226:44 49 17 42.5 4 16.7 3/5 60.0
Průměr 15 15:06 3.3 1.1 42.5 0.3 16.7 0.2/0.3 60.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Snakes Ostrava 4 0:00 5.3 1.5 0.0 0.3 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BC Nový Jičín 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Start Havířov 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKUP-BCM Olomouc 3 0:00 5.0 1.7 0.0 0.0 0.0 1.7/2.3 71.4 2.3
Basketpoint F-M 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
NH Ostrava 3 0:00 4.3 1.3 0.0 0.0 0.0 1.7/3.7 45.5 2.3
BK Pelhřimov 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 0.5
BA Nymburk 2 18:43 5.5 2.0 100.0 0.5 16.7 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Karviná 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
Start Havířov 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Snakes B 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 5.0
NH Ostrava 2 15:59 4.0 1.0 50.0 0.5 20.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Basketpoint Frýdek-Místek 1 14:39 7.0 2.0 40.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Nový Jičín 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 2 8:47 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 17:09 3.0 0.5 25.0 0.5 25.0 0.5/0.5 100.0 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Tygři Brno 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Loko Plzeň 1 17:48 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 2 9:24 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Válečníci Děčín 3 11:33 1.0 0.3 14.3 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 4.0
Tygři Praha 3 7:25 0.7 0.3 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno 2 11:53 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Snakes Ostrava 2 19:25 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
USK 2 10:17 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Tygři Brno 1 14:29 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 7:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5