Filip Adamec

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
Tesla Pardubice
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
215
Procento vítězství
61.4%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 nejmladší minižáci U11 - skupina B SŠB Pardubice 10 - 2.8 1.3 0 0.2/0.4 50.0 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - skupina jih SŠB Pardubice 18 - 7.9 3.5 0 0.9/2.3 39.0 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - o 5.-8. místo SŠB Pardubice 1 - 7.0 2 0 3/13 23.1 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - o 5. místo SŠB Pardubice 1 - 9.0 4 0 1/2 50.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - skupina VPI SŠB Pardubice 12 - 9.5 3.8 0 2/5.2 38.7 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPI play-off SŠB Pardubice 2 - 11.5 4.5 0 2.5/3.5 71.4 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPI final four SŠB Pardubice 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPI o 3 místo SŠB Pardubice 1 - 5.0 2 0 1/2 50.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - MIX KMČR 3 - 1.0 0.3 0 0.3/1 33.3 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina D Královští Sokoli 4 - 5.0 2.3 0 0.5/1.3 40.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - skupina VPII SŠB Pardubice 8 - 3.9 1.8 0 0.4/1.4 27.3 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - skupina VP II SŠB Pardubice "B" 16 - 7.3 3.1 0 1.2/3 39.6 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - základní kval. 3 - 3.3 1.3 0 0.7/1.3 50.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - základní kval. 10 - 6.9 3.1 0 0.7/2.1 33.3 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina D SŠB Pardubice 4 - 10.3 5 0 0.3/0.5 50.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - jih SŠB Pardubice 12 - 11.0 4.8 0.1 1.3/3.5 35.7 - -
2019/20 starší minižáci U13 - jih 4-6 SŠB Pardubice 2 - 7.5 3 0 1.5/5 30.0 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - MIX SŠB Pardubice - MIX 2 - 13.0 5.5 0 2/4.5 44.4 - -
2020/21 mladší žáci U14 - základní SŠB Pardubice 2 - 19.0 9.5 0 0/2.5 0.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - základní SŠB Pardubice "B" 14 - 7.4 3.5 0 0.4/1.4 30.0 - -
2021/22 žáci U15 - skupina C SŠB Pardubice 12 - 11.9 4.5 0.3 1.9/3.6 53.5 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina D SŠB Pardubice 6 - 7.8 3.8 0 0.2/0.8 20.0 - -
2021/22 žáci U15 - liga B SŠB Pardubice 12 - 10.8 4.5 0.2 1.3/2.8 45.5 - -
2021/22 kadeti U17 - o 5. - 8. místo SŠB Pardubice 2 - 8.5 4 0 0.5/1 50.0 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 10 15.4 2.1 1 /2.9 0 0.1/0.2 50.0 1.9 2.4
2022/23 kadeti U17 - Skupina B Tesla Pardubice 4 - 4.5 1.8 0 1/2 50.0 - -
2022/23 kadeti U17 - play-out B Tesla Pardubice 4 - 4.3 1.5 0 1.3/2.5 50.0 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B BK VIVIDBOOKS Pardubice 6 9.3 1.0 0.5 /1.2 0 0/0 0.0 2.2 0.8
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2023/24 kadeti U17 - skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 8 16.3 5.5 1.9 /2.9 0.1 1.4/2.6 52.4 2.8 7.1
2023/24 kadeti U17 - Skupina B Tesla Pardubice 6 - 8.0 3.2 0 1.7/3 55.6 - -
2023/24 junioři U19 - Skupina B Tesla Pardubice 6 - 7.3 2.7 0.3 1/2 50.0 - -
2023/24 junioři U19 - play-out B Tesla Pardubice 5 - 13.4 3.4 1.2 3/5.6 53.6 - -
2023/24 kadeti U17 - nadstavba A BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 7.7 2.0 1 /1.7 0 0/0 0.0 1.0 1.3
2023/24 kadeti U17 - play-out B Tesla Pardubice 3 - 13.7 4 0.7 3.7/6 61.1 - -
Průměr za kariéru 13.4 1.7 7.4 3.1 0.1 1.0/2.4 83.0 1.6 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 BC Kolín 17. 2. 2024
2B body 8 Královští Sokoli 10. 2. 2024
3B body 4 BC Kolín 17. 2. 2024
Obranné doskoky 3 BASKET Brno 17. 9. 2023
Útočné doskoky 5 Basketpoint Frýdek-Místek 6. 1. 2024
Doskoky celkem 8 Basketpoint Frýdek-Místek 6. 1. 2024
Body 25 BC Kolín 17. 2. 2024
Užitečnost 17 Basketpoint Frýdek-Místek 6. 1. 2024
Asistence 5 Basketpoint Frýdek-Místek 6. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BC Kolín 17. 2. 2024 2023/24
2B body 14 TJ Turnov 3. 10. 2020 2020/21
3B body 4 BC Kolín 17. 2. 2024 2023/24
Obranné doskoky 6 Snakes Ostrava 10. 12. 2022 2022/23
Útočné doskoky 5 Basketpoint Frýdek-Místek 6. 1. 2024 2023/24
Doskoky celkem 9 Snakes Ostrava 10. 12. 2022 2022/23
Body 28 TJ Turnov 3. 10. 2020 2020/21
Užitečnost 17 BK Opava 1. 10. 2023 2023/24
Asistence 5 Basketpoint Frýdek-Místek 6. 1. 2024 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2023 skupina B BASKET Brno 10:01 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 9. 2023 Skupina B BK Brandýs 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 Skupina B Basket Poděbrady 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 9. 2023 skupina B NH Ostrava 20:22 4 0 0.0 0 0.0 4/4 100.0
1. 10. 2023 skupina B BK Opava 22:37 12 3 75.0 0 0.0 6/10 60.0
7. 10. 2023 Skupina B BK NAPOS Vysoká n. L. 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/2 100.0
8. 10. 2023 Skupina B BC Kolín 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/2 0.0
15. 10. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 16:48 7 2 100.0 1 50.0 0/0 0
14. 10. 2023 Skupina B Sokol Žižkov 0:00 12 4 0.0 0 0.0 4/4 100.0
15. 10. 2023 Skupina B Jižní Supi 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0
18. 11. 2023 Skupina B Královští Sokoli 0:00 11 4 0.0 0 0.0 3/6 50.0
19. 11. 2023 Skupina B Královští Sokoli 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/4 25.0
23. 11. 2023 Skupina B BC Vysočina 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 11. 2023 Skupina B Vlci Žďár 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/2 50.0
2. 12. 2023 Skupina B BC Kolín 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/2 100.0
3. 12. 2023 Skupina B BK NAPOS Vysoká n. L. 0:00 16 4 0.0 2 0.0 2/6 33.3
9. 12. 2023 skupina B BK Opava 17:55 6 3 100.0 0 0.0 0/2 0.0
10. 12. 2023 skupina B NH Ostrava 11:37 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
6. 1. 2024 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 16:55 7 3 50.0 0 0.0 1/2 50.0
7. 1. 2024 skupina B Snakes Ostrava 13:13 4 2 66.7 0 0.0 0/3 0.0
13. 1. 2024 play-out B BK Brandýs 0:00 16 6 0.0 0 0.0 4/4 100.0
14. 1. 2024 play-out B Basket Poděbrady 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/2 0.0
20. 1. 2024 nadstavba A USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 play-out B Sokol Žižkov 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/1 0.0
21. 1. 2024 play-out B Pod U17B 0:00 17 4 0.0 1 0.0 6/10 60.0
27. 1. 2024 play-out B BK NAPOS Vysoká n. L. 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/4 25.0
10. 2. 2024 nadstavba A GBA Lions Jindřichův Hradec 12:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 2. 2024 nadstavba A Sokol Písek 9:43 6 3 100.0 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 play-out B Královští Sokoli 0:00 21 8 0.0 0 0.0 5/7 71.4
17. 2. 2024 play-out B BC Kolín 0:00 25 3 0.0 4 0.0 7/9 77.8
18. 2. 2024 play-out B Lions J. Hradec 0:00 14 4 0.0 1 0.0 3/9 33.3
Celkem 31 152:09 250 82 292.9 11 137.5 53/97 54.6
Průměr 31 4:54 8.1 2.6 292.9 0.4 137.5 1.7/3.1 54.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Nymburk 4 0:00 12.8 5.0 0.0 0.3 0.0 2.0/4.8 42.1 3.3
BC Kolín 3 0:00 13.0 3.0 0.0 1.3 0.0 3.0/4.3 69.2 3.0
Královští Sokoli 3 0:00 12.3 4.7 0.0 0.0 0.0 3.0/5.7 52.9 1.7
Basket Poděbrady 4 0:00 9.3 3.8 0.0 0.0 0.0 1.8/3.5 50.0 1.8
BVK Holice 2 0:00 17.5 8.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 0.5
BSK TJ JIčín 4 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.5/3.3 46.2 2.3
TJ Sokol Kbely 2 0:00 15.0 5.5 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 0.5
Pod U17B 3 0:00 9.7 3.0 0.0 0.3 0.0 2.7/5.3 50.0 3.7
Loko Trutnov 4 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.8/2.5 30.0 0.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
SKB Č. Třeb. 2 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Královští Sokoli 2 0:00 14.0 4.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK NAPOS Vysoká n. L. 3 0:00 9.0 2.7 0.0 0.7 0.0 1.7/4.0 41.7 3.0
Sokol Hradec 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.0 0.0 3.5/8.5 41.2 1.0
SŠB Pardubice 2 0:00 13.5 6.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 4 0:00 6.3 2.5 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 41.7 1.0
TJ Svitavy 4 0:00 6.0 2.8 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.8
BK Pardub 3 0:00 7.3 3.0 0.0 0.0 0.0 1.3/4.0 33.3 1.7
ADFORS Basket Litomy 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Sokol Hradec "B" 6 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.5 44.4 0.7
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
BA Sparta 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
BK Brandýs 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
BVK Holice 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 -
BK Opava 3 15:12 6.0 2.0 66.7 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.3
BK Brandýs n.L. 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 3.5
BK Bizoni Náchod 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
SK Týniště nad Orlicí 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 2.0
Sokol Žižkov 2 0:00 7.5 2.0 0.0 0.5 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.0
Basketpoint Frýdek-Místek 2 16:51 7.0 2.5 62.5 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 4.0
BC Kolín 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Lions J. Hradec 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/9.0 33.3 2.0
TJ Jiskra Havlíčkův 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Basket Poděbrady 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BK Přelouč 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.0
Královští Sokoli - k 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.7
Královští Sokoli B 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 3 17:38 4.0 1.3 40.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 2.7
TJ Sokol Stěžery 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Vlci Žďár 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Snakes Ostrava 3 20:09 3.7 1.7 41.7 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 3.0
BC Vysočina 3 9:58 3.3 1.7 83.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SK Týniště nad Orlicí 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Vividbooks Pardub 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
SK Týniště nad Orlic 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
TJ Sokol Stěžery 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/13.0 23.1 1.0
Sokol Písek 1 9:43 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Královští Sokoli 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Pelhřimov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Grizzlies Plzeň 2 12:05 2.0 1.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Brandýs n. L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BASKET Brno 5 8:53 0.8 0.4 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.6
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Basketbal TJ Svitavy 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Válečníci Děčín 1 3:13 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Brno 2 8:12 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Přelouč - KVAL 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Pražský 1 12:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK NAPOS Vysoká n.L 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BK Loko Plzeň 2 8:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions Jindřichův Hradec 1 12:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0