Marek Dvořák

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
Tygři Brno

Kariéra

Sezony
3
Zápasy
110
Procento vítězství
58.2%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2021/22 mladší žáci U14 - skupina E Tygři Brno 10 - 8.7 3.9 0 0.9/1.8 50.0 - -
2021/22 mladší žáci U14 - extraliga B Tygři Brno 14 - 7.9 3.3 0.1 1.1/2.1 53.3 - -
2021/22 mladší žáci U14 - MČR Tygři Brno 3 21.0 5.0 2.3 0 0.3/1 33.3 1.0 7.7
2022/23 kadeti U17 - Skupina C Tygři Brno B 9 - 5.3 1.3 0.6 1/2.6 39.1 - -
2022/23 žáci U15 - Skupina D Tygři Brno 12 - 8.1 3 0.3 1.3/2.3 59.3 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina F Basket Kohouti 5 - 12.4 4.4 0.8 1.2/1.6 75.0 - -
2022/23 žáci U15 - extraliga B Tygři Brno 14 - 11.6 5 0.3 0.7/2 35.7 - -
2022/23 kadeti U17 - play-out C Tygři Brno B 4 - 5.8 2.3 0.3 0.5/0.5 100.0 - -
2022/23 kadeti U17 - Finále G+F o 1.-4.místo Basket Kohouti 1 - 13.0 5 1 0/0 0.0 - -
2022/23 žáci U15 - MČR Tygři Brno 3 26.3 12.3 3 1 3.3/4.7 71.4 2.3 15.0
2023/24 kadeti U17 - skupina B Tygři Brno 13 9.5 2.3 0.5 /1.5 0.1 1/1.8 54.2 0.8 2.6
2023/24 kadeti U17 - Skupina C Tygři Brno B 7 - 12.6 4.9 0.3 2/4.1 48.3 - -
2023/24 junioři U19 - Skupina C JBC Brno 6 - 3.5 0.8 0.5 0.3/1.5 22.2 - -
2023/24 junioři U19 - play-out C JBC Brno 5 - 4.4 1 0.6 0.6/2.2 27.3 - -
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B Tygři Brno 4 11.0 3.5 1 /2 0.3 0.8/1.5 50.0 0.5 3.8
Průměr za kariéru 36.7 2.8 7.5 2.8 0.3 1.0/2.1 239.7 1.0 1.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BC Nový Jičín 15. 10. 2023
2B body 8 BCM Orli Prostějov 9. 12. 2023
3B body 2 BK Příbor 17. 10. 2023
Obranné doskoky 3 BK VIVIDBOOKS Pardubice 16. 9. 2023
Útočné doskoky 3 BK VIVIDBOOKS Pardubice 16. 9. 2023
Doskoky celkem 6 BK VIVIDBOOKS Pardubice 16. 9. 2023
Body 20 BCM Orli Prostějov 1. 10. 2023
Užitečnost 11 BK VIVIDBOOKS Pardubice 16. 9. 2023
Asistence 2 BK VIVIDBOOKS Pardubice 16. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 NH Ostrava 30. 4. 2023 2022/23
2B body 9 BK Vyškov 6. 12. 2021 2021/22
3B body 2 TJ Spartak Uherský Brod 12. 11. 2022 2022/23
Obranné doskoky 3 BK VIVIDBOOKS Pardubice 16. 9. 2023 2023/24
Útočné doskoky 3 BK VIVIDBOOKS Pardubice 16. 9. 2023 2023/24
Doskoky celkem 6 BK VIVIDBOOKS Pardubice 16. 9. 2023 2023/24
Body 22 Jiskra Kyjov 4. 12. 2022 2022/23
Užitečnost 11 BK VIVIDBOOKS Pardubice 16. 9. 2023 2023/24
Asistence 2 BK VIVIDBOOKS Pardubice 16. 9. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 16:39 6 1 25.0 1 33.3 1/4 25.0
17. 9. 2023 skupina B BA Nymburk 10:48 2 1 100.0 0 0.0 0/2 0.0
17. 9. 2023 Skupina C SK UP-BCM Olomouc 0:00 18 8 0.0 0 0.0 2/4 50.0
23. 9. 2023 Skupina C Olomouc 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 Skupina C BCM Orli Prostějov 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
30. 9. 2023 skupina B Snakes Ostrava 8:07 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2023 Skupina C BCM Orli Prostějov 0:00 20 7 0.0 0 0.0 6/13 46.2
14. 10. 2023 skupina B NH Ostrava 15:13 4 1 50.0 0 0.0 2/2 100.0
15. 10. 2023 skupina B BK Opava 6:20 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 10. 2023 Skupina C NH Ostrava 0:00 15 6 0.0 1 0.0 0/2 0.0
17. 10. 2023 Skupina C BK Příbor 0:00 8 1 0.0 2 0.0 0/2 0.0
15. 10. 2023 Skupina C BC Nový Jičín 0:00 12 3 0.0 0 0.0 6/8 75.0
4. 11. 2023 skupina B BA Nymburk 12:26 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 14:28 5 2 50.0 0 0.0 1/4 25.0
8. 11. 2023 Skupina C BP Frýdek-Místek 0:00 6 1 0.0 1 0.0 1/3 33.3
18. 11. 2023 skupina B BASKET Brno 8:22 3 0 0.0 0 0.0 3/4 75.0
19. 11. 2023 skupina B BASKET Brno 1:21 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
18. 11. 2023 Skupina C SK Žabovřesky 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 12. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 12:40 6 2 40.0 0 0.0 2/2 100.0
10. 12. 2023 skupina B Snakes Ostrava 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 12. 2023 Skupina C BK Příbor 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 12. 2023 Skupina C BP Frýdek-Místek 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
9. 12. 2023 Skupina C BCM Orli Prostějov 0:00 19 8 0.0 1 0.0 0/2 0.0
6. 1. 2024 skupina B BK Opava 1:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2024 skupina B NH Ostrava 16:13 3 0 0.0 0 0.0 3/4 75.0
7. 1. 2024 Skupina C NH Ostrava 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 1. 2024 play-out C BK Příbor 0:00 5 0 0.0 1 0.0 2/4 50.0
14. 1. 2024 play-out C BP Frýdek-Místek 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 nadstavba B Tygři Praha 14:06 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
21. 1. 2024 nadstavba B BK Loko Plzeň 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 1. 2024 play-out C BASKET Brno "B" 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/1 0.0
10. 2. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 18:22 8 3 60.0 0 0.0 2/4 50.0
11. 2. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 11:14 5 1 50.0 1 33.3 0/0 0
17. 2. 2024 play-out C Olomouc 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/2 0.0
18. 2. 2024 play-out C Slavia Kroměříž 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/4 25.0
Celkem 35 168:05 175 55 203.7 10 58.8 35/79 44.3
Průměr 35 4:48 5.0 1.6 203.7 0.3 58.8 1.0/2.3 44.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SK Žabovřesky 4 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 1.8
BCM Orli Prostějov 4 0:00 11.8 4.0 0.0 0.5 0.0 2.3/5.3 42.9 1.8
BASKET Brno 4 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 80.0 1.0
NH Ostrava 3 0:00 12.3 3.0 0.0 1.0 0.0 3.3/5.3 62.5 0.7
SK Žabovřesky 4 0:00 9.3 4.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Jiskra Kyjov 2 0:00 17.0 7.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Basketpoint F-M 2 0:00 15.5 7.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 1.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 0:00 15.0 5.5 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
SK UP-BCM Olomouc 3 0:00 9.0 3.3 0.0 0.3 0.0 1.3/3.3 40.0 1.3
BK Snakes Ostrava 3 0:00 8.3 3.0 0.0 0.3 0.0 1.3/3.7 36.4 1.0
NH Ostrava 3 0:00 8.0 3.3 0.0 0.3 0.0 0.3/2.0 16.7 0.3
BK Vlci Žďár 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
FASTAV Zlín 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 -
Snakes Ostrava 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 -
SK Žabovřesky 3 0:00 6.0 2.7 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
BK Příbor 3 0:00 5.7 1.0 0.0 1.0 0.0 0.7/2.0 33.3 0.7
Basket Valmez 1 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
BA Nymburk 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
FASTAV Zlín 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
FASTAV Zlín 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Basketpoint Frýdek-Místek 3 4:13 4.3 1.3 80.0 0.3 100.0 0.7/1.7 40.0 2.7
BC Nový Jičín 1 0:00 12.0 3.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 15:33 5.5 1.5 37.5 0.5 20.0 1.0/4.0 25.0 -
TJ Šumperk 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 -
Vlci Žďár 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Tygři Praha 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BASKET Brno "B" 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BP Frýdek-Místek 3 0:00 3.0 0.3 0.0 0.7 0.0 0.3/1.7 20.0 0.3
Válečníci Děčín 1 18:22 8.0 3.0 60.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BASKET Brno 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
NH Ostrava 2 15:43 3.5 0.5 33.3 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
Olomouc 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BK Pelhřimov 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
Sluneta Ústí n. L. 1 11:14 5.0 1.0 50.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno 2 4:51 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Tygři Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
NH Ostrava 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Sokol Pražský 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 2 11:37 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Tygři Praha 1 14:06 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BCM Orli Prostějov 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
BK Opava 2 4:03 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Snakes Ostrava 2 4:03 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -