Hynek Ženíšek

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
177 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
158
Procento vítězství
55.7%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2020/21 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina B Lokomotiva Plzeň 7 - 6.9 2.6 0.0 0.3 0.0 0.9/1.6 54.5 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. B Lokomotiva Plzeň 6 - 9.7 4.2 0.0 0 0.0 1.3/2.5 53.3 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 3 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Oblastní přebor Loko Plzeň 16 - 4.6 2.1 0.0 0 0.0 0.5/1.4 34.8 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace o MČR Loko Plzeň 4 - 1.3 0.5 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Krajský přebor BK Loko Plzeň 16 - 6.1 2.6 0.0 0 0.0 1/1.9 51.6 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o NF BK Loko Plzeň 2 - 5.5 2.5 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2021/22 žáci U15 - skupina A BK Jiskra Domažlice 12 - 8.5 3 0.0 0.4 0.0 1.3/2.3 53.6 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Jiskra Domažlice 9 - 5.4 2 0.0 0.2 0.0 0.8/2 38.9 - -
2021/22 žáci U15 - liga A BK Jiskra Domažlice 13 - 11.1 3.8 0.0 0.7 0.0 1.5/3.8 38.0 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 12 3.3 0.8 0.3 /0.6 42.9 0.1 33.3 0.1/0.2 50.0 0.4 0.8
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B BK Loko Plzeň 8 10.5 0.8 0.3 /1 25.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.4 1.4
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off BK Loko Plzeň 2 1.5 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -0.5
2023/24 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 14 20.7 2.1 0.5 /1.8 28.0 0.1 6.7 0.9/1.8 48.0 2.3 3.1
2023/24 junioři U19 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 11 - 5.0 1.2 0.0 0.7 0.0 0.5/1 45.5 - -
2023/24 junioři U19 - play-out A BK Jiskra Domažlice 9 - 4.9 1.3 0.0 0.4 0.0 0.9/1.6 57.1 - -
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B BK Loko Plzeň 8 20.8 4.3 1.6 /2.9 56.5 0.1 16.7 0.6/1.3 50.0 1.9 8.5
2023/24 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 4 18.3 4.3 1.8 /2.3 77.8 0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.3 8.8
Průměr za kariéru 22.6 4.2 5.1 1.9 32.9 0.2 8.1 0.7/1.6 126.5 1.5 1.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 Sluneta Ústí n. L. 16. 9. 2023
2B body 6 Basketpoint Frýdek-Místek 7. 4. 2024
3B body 2 Tygři Praha B 12. 11. 2023
Obranné doskoky 6 Válečníci Děčín 17. 9. 2023
Útočné doskoky 4 Sluneta Ústí n. L. 16. 9. 2023
Doskoky celkem 8 Válečníci Děčín 17. 9. 2023
Body 14 Basketpoint Frýdek-Místek 7. 4. 2024
Užitečnost 19 Basketpoint Frýdek-Místek 7. 4. 2024
Asistence 9 GBA Lions Jindřichův Hradec 14. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 USK Praha 19. 9. 2021 2021/22
2B body 9 BK Klatovy (ZČ MS) 1. 12. 2018 2018/19
3B body 3 BK Kladno 24. 4. 2022 2021/22
Obranné doskoky 6 Válečníci Děčín 17. 9. 2023 2023/24
Útočné doskoky 4 Sluneta Ústí n. L. 16. 9. 2023 2023/24
Doskoky celkem 8 Válečníci Děčín 17. 9. 2023 2023/24
Body 23 BK Klatovy 17. 3. 2022 2021/22
Užitečnost 19 Basketpoint Frýdek-Místek 7. 4. 2024 2023/24
Asistence 9 GBA Lions Jindřichův Hradec 14. 10. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina A Sluneta Ústí n. L. 25:04 7 1 33.3 0 0.0 5/8 62.5
17. 9. 2023 skupina A Válečníci Děčín 26:28 2 0 0.0 0 0.0 2/4 50.0
23. 9. 2023 Skupina A Tygři Praha B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2023 Skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
30. 9. 2023 skupina A Sokol Pražský 24:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
8. 10. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
14. 10. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 26:58 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
15. 10. 2023 skupina A Sokol Písek 26:45 3 1 50.0 0 0.0 1/1 100.0
25. 10. 2023 skupina A USK 17:05 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2023 skupina A Válečníci Děčín 11:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2023 skupina A Sluneta Ústí n. L. 17:19 3 0 0.0 1 25.0 0/2 0.0
11. 11. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 0:00 4 0 0.0 1 0.0 1/2 50.0
12. 11. 2023 Skupina A Tygři Praha B 0:00 10 1 0.0 2 0.0 2/2 100.0
18. 11. 2023 skupina A Tygři Praha 11:06 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2023 skupina A Tygři Praha 16:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 12. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 0:00 4 0 0.0 1 0.0 1/2 50.0
3. 12. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/1 0.0
9. 12. 2023 skupina A USK 23:28 6 2 50.0 0 0.0 2/5 40.0
10. 12. 2023 skupina A Sokol Pražský 28:52 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
16. 12. 2023 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 8 2 0.0 1 0.0 1/2 50.0
17. 12. 2023 Skupina A Levharti Chomutov 0:00 11 4 0.0 1 0.0 0/0 0
6. 1. 2024 skupina A Sokol Písek 21:07 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2024 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 14:00 3 1 33.3 0 0.0 1/1 100.0
13. 1. 2024 play-out A BA Grizzlies Plzeň 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
20. 1. 2024 nadstavba B BA Nymburk 13:01 3 1 33.3 0 0.0 1/2 50.0
21. 1. 2024 nadstavba B Tygři Brno 20:07 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
27. 1. 2024 play-out A BA Sparta Praha 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
28. 1. 2024 play-out A TJ Sokol Kbely 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 nadstavba B BK Opava 22:39 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
11. 2. 2024 nadstavba B Basketpoint Frýdek-Místek 13:40 6 3 100.0 0 0.0 0/0 0
17. 2. 2024 play-out A Sokol Žižkov 0:00 4 0 0.0 1 0.0 1/4 25.0
18. 2. 2024 play-out A Tygři Praha B 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 3. 2024 nadstavba B BA Nymburk 26:21 4 1 33.3 0 0.0 2/4 50.0
13. 3. 2024 nadstavba B Tygři Brno 28:16 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
16. 3. 2024 nadstavba B Basketpoint Frýdek-Místek 17:18 5 1 33.3 1 100.0 0/0 0
17. 3. 2024 nadstavba B BK Opava 24:20 4 1 50.0 0 0.0 2/4 50.0
23. 3. 2024 play-out A TJ Sokol Kbely 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 3. 2024 play-out A BA Sparta Praha 0:00 8 2 0.0 1 0.0 1/2 50.0
7. 4. 2024 play-out Basketpoint Frýdek-Místek 19:07 14 6 85.7 0 0.0 2/3 66.7
10. 4. 2024 play-out BK Opava 16:57 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
13. 4. 2024 play-out A Tygři Praha B 0:00 8 1 0.0 1 0.0 3/4 75.0
14. 4. 2024 play-out A Sokol Žižkov 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/2 100.0
20. 4. 2024 play-out Tygři Brno 17:43 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 4. 2024 play-out Tygři Brno 19:12 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 46 529:05 179 52 91.2 14 66.7 33/65 50.8
Průměr 46 11:30 3.9 1.1 91.2 0.3 66.7 0.7/1.4 50.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Klatovy 4 0:00 9.0 3.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.8 54.5 0.5
BK Kladno 2 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/7.0 42.9 3.0
Jižní Supi 4 0:00 8.0 2.8 0.0 0.3 0.0 1.8/4.3 41.2 3.0
BK Klatovy 6 0:00 5.2 2.0 0.0 0.0 0.0 1.2/2.5 46.7 1.2
BK Klatovy 10 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.4/1.0 40.0 0.9
Basketpoint Frýdek-Místek 3 16:41 8.3 3.3 76.9 0.3 100.0 0.7/1.0 66.7 1.3
BA Sparta 3 0:00 8.0 3.0 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 2.7
Tygři Praha B 4 0:00 5.5 1.0 0.0 0.8 0.0 1.3/1.5 83.3 2.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 10.5 2.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
USK Praha 2 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 -
DBaK 4 0:00 4.8 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 -
BA Sparta Praha 4 0:00 4.8 1.0 0.0 0.8 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
TJ Sokol Kbely 4 0:00 4.8 2.0 0.0 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0 2.0
Sokol Žižkov 4 0:00 4.8 0.8 0.0 0.8 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
BK Klatovy 3 0:00 6.3 2.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.5 22.2 2.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 4.0
Tygři Praha 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 3.3
BK Beroun 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
BK Opava 3 21:18 4.3 1.7 62.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Levharti Chomutov 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
kelti Nové Strašecí 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 21:11 5.0 0.5 33.3 0.5 20.0 2.5/5.0 50.0 2.5
BA Sparta Praha 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
BK Beroun 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
USK 6 8:23 1.3 0.5 60.0 0.0 0.0 0.3/0.8 40.0 0.8
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tygři Brno 6 17:57 1.3 0.7 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BA Nymburk 2 19:41 3.5 1.0 33.3 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Sokol Písek 4 14:39 1.8 0.8 33.3 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.8
Medvědi Tábor 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 4 11:34 1.5 0.5 50.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 1.0
Válečníci Děčín 4 12:38 1.3 0.0 0.0 0.3 25.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Snakes Ostrava 2 11:08 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Vysočina 2 13:14 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Tygři Praha 4 7:29 0.5 0.3 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
BA Grizzlies Plzeň 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Sokol Pražský 4 13:51 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.3
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 6:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Sokolobv 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -