David Kozel

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
183 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
143
Procento vítězství
65%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Krajský přebor BK Loko Plzeň 22 - 10.7 5.1 0 0.5/1.2 46.2 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o NF BK Loko Plzeň 6 - 14.8 6.2 0 2.5/3.7 68.2 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 3 - 8.7 3.3 0 2/3.3 60.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Krajský přebor BK Loko Plzeň 14 - 8.6 4.3 0 0.1/0.3 25.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o NF BK Loko Plzeň 2 - 10.0 4 0 2/2 100.0 - -
2019/20 mladší minižáci U12 - Krajský přebor BK Loko Plzeň 6 - 9.7 4.5 0 0.7/1 66.7 - -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina A Lokomotiva Plzeň 11 - 16.1 5 1.7 0.9/1.5 58.8 - -
2021/22 mladší žáci U14 - extraliga A Lokomotiva Plzeň 12 - 13.9 3.9 1.5 1.6/2.5 63.3 - -
2021/22 mladší žáci U14 - MČR Lokomotiva Plzeň 3 25.3 9.7 1.3 2.3 0/0 0.0 2.0 -0.3
2022/23 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 10.9 4.6 0.6 0.1/0.3 25.0 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 8 - 12.8 2.8 2.1 0.9/1.1 77.8 - -
2022/23 žáci U15 - extraliga A Lokomotiva Plzeň 12 - 10.5 2.3 1.8 0.5/0.5 100.0 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B BK Loko Plzeň 2 16.0 8.5 0.5 /2 2.5 0/0 0.0 2.0 2.0
2023/24 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 14 21.2 9.3 0.8 /1.9 2.5 0.2/0.5 42.9 2.1 4.1
2023/24 junioři U19 - Skupina A BA Grizzlies Plzeň 4 - 6.3 0 2 0.3/0.5 50.0 - -
2023/24 junioři U19 - play-out A BA Grizzlies Plzeň 2 - 7.5 0.5 1 3.5/4 87.5 - -
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B BK Loko Plzeň 8 21.9 6.1 1 /2.8 1.1 0.8/0.8 100.0 1.5 1.9
Průměr za kariéru 20.4 4.1 10.8 3.5 1.0 0.7/1.1 138.8 1.4 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 Sokol Žižkov 18. 2. 2024
2B body 3 Basketpoint Frýdek-Místek 16. 3. 2024
3B body 7 Sokol Pražský 30. 9. 2023
Obranné doskoky 5 Sokol Písek 6. 1. 2024
Útočné doskoky 2 Válečníci Děčín 4. 11. 2023
Doskoky celkem 6 Válečníci Děčín 4. 11. 2023
Body 24 Sokol Pražský 30. 9. 2023
Užitečnost 18 Sokol Písek 6. 1. 2024
Asistence 5 BK Opava 17. 3. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BK Klatovy U11 (MIX) 14. 4. 2019 2018/19
2B body 10 BK ML 11. 11. 2018 2018/19
3B body 7 Sokol Pražský 30. 9. 2023 2023/24
Obranné doskoky 5 Sokol Písek 6. 1. 2024 2023/24
Útočné doskoky 2 Válečníci Děčín 4. 11. 2023 2023/24
Doskoky celkem 6 Válečníci Děčín 4. 11. 2023 2023/24
Body 28 BK Sokolov 7. 1. 2023 2022/23
Užitečnost 18 Sokol Písek 6. 1. 2024 2023/24
Asistence 5 BK Opava 17. 3. 2024 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina A Sluneta Ústí n. L. 22:39 8 1 33.3 2 20.0 0/0 0
17. 9. 2023 skupina A Válečníci Děčín 13:24 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
30. 9. 2023 skupina A Sokol Pražský 29:59 24 1 50.0 7 36.8 1/2 50.0
14. 10. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 20:43 9 0 0.0 3 37.5 0/0 0
15. 10. 2023 skupina A Sokol Písek 21:46 9 0 0.0 3 23.1 0/0 0
25. 10. 2023 skupina A USK 15:45 4 0 0.0 1 16.7 1/2 50.0
4. 11. 2023 skupina A Válečníci Děčín 26:06 13 3 50.0 2 25.0 1/2 50.0
5. 11. 2023 skupina A Sluneta Ústí n. L. 18:34 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
11. 11. 2023 Skupina A Tygři Praha B 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
12. 11. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 0:00 16 0 0.0 5 0.0 1/2 50.0
18. 11. 2023 skupina A Tygři Praha 14:29 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2023 skupina A Tygři Praha 5:00 6 0 0.0 2 40.0 0/0 0
2. 12. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 0:00 6 0 0.0 2 0.0 0/0 0
9. 12. 2023 skupina A USK 29:49 11 1 100.0 3 33.3 0/0 0
10. 12. 2023 skupina A Sokol Pražský 23:22 8 1 100.0 2 33.3 0/0 0
6. 1. 2024 skupina A Sokol Písek 25:29 17 1 50.0 5 62.5 0/0 0
7. 1. 2024 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 29:58 16 2 66.7 4 57.1 0/1 0.0
20. 1. 2024 nadstavba B BA Nymburk 28:40 7 2 66.7 1 12.5 0/0 0
21. 1. 2024 nadstavba B Tygři Brno 26:21 5 1 33.3 1 10.0 0/0 0
10. 2. 2024 nadstavba B BK Opava 19:01 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
11. 2. 2024 nadstavba B Basketpoint Frýdek-Místek 14:31 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
17. 2. 2024 play-out A Tygři Praha B 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
18. 2. 2024 play-out A Sokol Žižkov 0:00 12 1 0.0 1 0.0 7/8 87.5
3. 3. 2024 nadstavba B BA Nymburk 23:25 12 0 0.0 4 36.4 0/0 0
13. 3. 2024 nadstavba B Tygři Brno 16:45 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
16. 3. 2024 nadstavba B Basketpoint Frýdek-Místek 25:05 14 3 42.9 2 40.0 2/2 100.0
17. 3. 2024 nadstavba B BK Opava 21:24 5 1 33.3 1 10.0 0/0 0
Celkem 28 472:15 219 20 41.7 54 32.5 17/23 73.9
Průměr 28 16:51 7.8 0.7 41.7 1.9 32.5 0.6/0.8 73.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Klatovy U11 (MIX) 11 0:00 11.5 4.7 0.0 0.0 0.0 2.1/3.4 62.2 1.4
BK Jiskra Domažlice 9 0:00 8.9 4.2 0.0 0.0 0.0 0.4/1.1 40.0 0.9
BA Sparta Praha 4 0:00 13.3 3.3 0.0 1.8 0.0 1.5/2.0 75.0 0.8
BK Klatovy 8 0:00 6.3 2.6 0.0 0.0 0.0 1.0/1.4 72.7 1.1
Tygři Praha 3 0:00 16.3 4.7 0.0 1.7 0.0 2.0/3.0 66.7 1.3
DBaK 4 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.5
Sokol Písek 2 0:00 18.5 5.0 0.0 2.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Pražský 4 0:00 9.3 2.0 0.0 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Jižní Supi 2 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Sokol Pražský 2 26:40 16.0 1.0 66.7 4.5 36.0 0.5/1.0 50.0 3.5
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 15.5 7.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 15.5 2.5 0.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 15.5 3.0 0.0 3.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 15.0 7.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 14.5 3.5 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Kladno 2 0:00 14.0 5.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Písek 2 23:37 13.0 0.5 33.3 4.0 38.1 0.0/0.0 0.0 3.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 25:20 12.5 1.0 66.7 3.5 46.7 0.0/0.5 0.0 1.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 23.0 10.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.5 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
Válečníci Děčín 2 0:00 11.0 2.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BA Nymburk 2 26:02 9.5 1.0 40.0 2.5 26.3 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Žižkov 2 0:00 9.0 0.5 0.0 1.5 0.0 3.5/4.0 87.5 1.5
BA Sparta 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BK Klatovy 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Válečníci Děčín 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
Basketpoint Frýdek-Místek 2 19:48 8.0 1.5 42.9 1.0 28.6 2.0/2.0 100.0 1.0
Válečníci Děčín 2 19:45 8.0 1.5 50.0 1.5 30.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 16.0 0.0 0.0 5.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
NH Ostrava 1 0:00 16.0 2.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK 2 22:47 7.5 0.5 33.3 2.0 26.7 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Beroun 1 0:00 15.0 2.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 14.0 3.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Tygři Brno 3 20:31 4.3 0.3 33.3 1.0 13.6 0.7/0.7 100.0 2.0
USK Praha 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BK Kladno 2 0:00 6.5 1.5 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
Snakes Ostrava 1 13:44 11.0 1.0 25.0 3.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 20:36 5.0 1.0 40.0 1.0 13.3 0.0/0.0 0.0 3.0
Medvědi Tábor 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 9.0 1.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
USK Praha 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Tygři Praha 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 2 20:12 3.5 1.0 28.6 0.5 6.3 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha B 2 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tygři Praha 2 9:44 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 0.5
TJ Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0