Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
USK Praha
Tygři Praha
12. 11. 2022
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 1. kolo 2
BA Grizzlies Plzeň
BK Lokomotiva Plzeň
12. 11. 2022
-
Preview
skupina A 1. kolo 3
Válečníci Děčín
Sokol Pražský
12. 11. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 1. kolo 4
Sokol Písek Sršni
GBA Lions Jindřichův Hradec
12. 11. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 2. kolo 5
USK Praha
Sokol Písek Sršni
24. 9. 2022
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 2. kolo 6
Tygři Praha
GBA Lions Jindřichův Hradec
24. 9. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 2. kolo 7
BA Grizzlies Plzeň
Válečníci Děčín
24. 9. 2022
-
Preview
skupina A 2. kolo 8
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
24. 9. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
skupina A 3. kolo 9
USK Praha
GBA Lions Jindřichův Hradec
25. 9. 2022
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 3. kolo 10
Tygři Praha
Sokol Písek Sršni
25. 9. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 3. kolo 11
BA Grizzlies Plzeň
Sokol Pražský
25. 9. 2022
-
Preview
skupina A 3. kolo 12
BK Lokomotiva Plzeň
Válečníci Děčín
25. 9. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
skupina A 4. kolo 13
Sokol Písek Sršni
Válečníci Děčín
8. 10. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 4. kolo 14
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol Pražský
8. 10. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 4. kolo 15
USK Praha
BA Grizzlies Plzeň
8. 10. 2022
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 4. kolo 16
Tygři Praha
BK Lokomotiva Plzeň
8. 10. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 5. kolo 17
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
9. 10. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 5. kolo 18
GBA Lions Jindřichův Hradec
Válečníci Děčín
9. 10. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 5. kolo 19
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
9. 10. 2022
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 5. kolo 20
Tygři Praha
BA Grizzlies Plzeň
9. 10. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 6. kolo 21
BA Grizzlies Plzeň
Sokol Písek Sršni
22. 10. 2022
-
Preview
skupina A 6. kolo 22
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Lions Jindřichův Hradec
22. 10. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
skupina A 6. kolo 23
Válečníci Děčín
USK Praha
22. 10. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 6. kolo 24
Sokol Pražský
Tygři Praha
22. 10. 2022
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 7. kolo 25
BA Grizzlies Plzeň
GBA Lions Jindřichův Hradec
23. 10. 2022
-
Preview
skupina A 7. kolo 26
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
23. 10. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
skupina A 7. kolo 27
Válečníci Děčín
Tygři Praha
23. 10. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 7. kolo 28
Sokol Pražský
USK Praha
23. 10. 2022
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 8. kolo 29
Tygři Praha
USK Praha
13. 11. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 8. kolo 30
BK Lokomotiva Plzeň
BA Grizzlies Plzeň
13. 11. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
skupina A 8. kolo 31
Sokol Pražský
Válečníci Děčín
13. 11. 2022
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 8. kolo 32
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
13. 11. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 9. kolo 33
GBA Lions Jindřichův Hradec
USK Praha
26. 11. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 9. kolo 34
Sokol Písek Sršni
Tygři Praha
26. 11. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 9. kolo 35
Sokol Pražský
BA Grizzlies Plzeň
26. 11. 2022
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 9. kolo 36
Válečníci Děčín
BK Lokomotiva Plzeň
26. 11. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 10. kolo 37
Sokol Písek Sršni
USK Praha
27. 11. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 10. kolo 38
GBA Lions Jindřichův Hradec
Tygři Praha
27. 11. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 10. kolo 39
Válečníci Děčín
BA Grizzlies Plzeň
27. 11. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 10. kolo 40
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
27. 11. 2022
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 11. kolo 41
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
10. 12. 2022
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 11. kolo 42
Válečníci Děčín
GBA Lions Jindřichův Hradec
10. 12. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 11. kolo 43
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
10. 12. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
skupina A 11. kolo 44
BA Grizzlies Plzeň
Tygři Praha
10. 12. 2022
-
Preview
skupina A 12. kolo 45
Válečníci Děčín
Sokol Písek Sršni
11. 12. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 12. kolo 46
Sokol Pražský
GBA Lions Jindřichův Hradec
11. 12. 2022
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 12. kolo 47
BA Grizzlies Plzeň
USK Praha
11. 12. 2022
-
Preview
skupina A 12. kolo 48
BK Lokomotiva Plzeň
Tygři Praha
11. 12. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
skupina A 13. kolo 49
GBA Lions Jindřichův Hradec
BA Grizzlies Plzeň
7. 1. 2023
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 13. kolo 50
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
7. 1. 2023
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 13. kolo 51
Tygři Praha
Válečníci Děčín
7. 1. 2023
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 13. kolo 52
USK Praha
Sokol Pražský
7. 1. 2023
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 14. kolo 53
Sokol Písek Sršni
BA Grizzlies Plzeň
8. 1. 2023
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 14. kolo 54
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
8. 1. 2023
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 14. kolo 55
USK Praha
Válečníci Děčín
8. 1. 2023
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 14. kolo 56
Tygři Praha
Sokol Pražský
8. 1. 2023
-
Sportovní hala Jeneč
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. GBA Lions Jindřichův Hradec 0 0 0
2. Sokol Pražský 0 0 0
3. USK Praha 0 0 0
4. BA Grizzlies Plzeň 0 0 0
5. Válečníci Děčín 0 0 0
6. Sokol Písek 0 0 0
7. Tygři Praha 0 0 0
8. BK Loko Plzeň 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
Ondřej Cogan BA Nymburk 17 1
Arsen Gevorkyan BA Nymburk 16 1
Petr Kroupa Sokol Pražský 16 1
Matěj Váňa Sokol Pražský 16 1
Nikos Koulisianis BASKET Brno 15 1
33 Filip Luňáček Tygři Praha 17 1
Jakub Lukeš BA Grizzlies Plzeň 16 1
Matyáš Jiří Vojta Sokol Pražský 16 1
23 Adam Vondráček BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 1
45 Martin Zavadil Snakes Ostrava 17 1
Michael Prokýšek BC Vysočina 15 1
Ondřej Slanina BK Opava 17 1
Tomáš Novák Válečníci Děčín 15 1
Petr Král BC Vysočina 17 1
Jakub Lomička USK 16 1
Jan Bečka Válečníci Děčín 16 1
21 Eduardo Almadana Clerisse Tygři Praha 17 1
Ivan Dvořák Válečníci Děčín 16 1
Václav Nosek Sokol Pražský 14 1
4 Vojtěch Kocourek Tygři Praha 17 1
5 Jakub Štibrocha Snakes Ostrava 16 1
Tadeáš Maňák Sokol Pražský 15 1
23 Matyáš Vítek Snakes Ostrava 15 1
Vojtěch Kučera Válečníci Děčín 17 1
91 Daniel Stefanov Snakes Ostrava 15 1
Petr Kolář Válečníci Děčín 17 1
12 Matěj Adamec Snakes Ostrava 16 1
Jakub Zajíc BA Nymburk 16 1
12 František Suchánek Sokol Písek 16 1
23 Sebastian Uhlíř Tygři Praha 17 1
Šimon Skopal Snakes Ostrava 15 1
Mikuláš Čank NH Ostrava 16 1
Michal Matejka Sokol Pražský 17 1
11 Kevin Dalibor Humpál Sokol Písek 16 1
6 Adam Křesina Sokol Písek 15 1
Nikolas Theodoru BK Opava 16 1
Přemysl Dubový BK Opava 16 1
Jan Křesťan BK Opava 17 1
Daniel Kudela BK Opava 17 1
Petr Poláček BA Grizzlies Plzeň 16 1
Pavel Poláček BA Grizzlies Plzeň 16 1
17 Pavel Smažák Snakes Ostrava 17 1
Jonáš Janota BA Nymburk 17 1
Ondřej Volf BA Grizzlies Plzeň 16 1
Petr Fiala BA Grizzlies Plzeň 16 1
Daniel Střílka USK 17 1
Ondřej Hejduk BK Opava 16 1
28 Petr Valeš Tygři Praha 17 1
Michal Sedmík BC Vysočina 15 1
Tomáš Žatečka BC Vysočina 16 1
35 Jakub Soldán BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 1
Vojtěch Hajič Sokol Pražský 17 1
Samuel Macht USK 16 1
Filip Záhoř BK Loko Plzeň 16 1
Jakub Ševčík USK 15 1
Jan Glabazňa BK Opava 16 1
Jakub Rajčan BK Opava 17 1
Petr Arendarčík BK Opava 17 1
Jan Přecechtěl BK Opava 16 1
Petr Novák BC Vysočina 16 1
Radim Šváb BASKET Brno 17 1
Marek Jež BASKET Brno 17 1
Daniel Flemmer Válečníci Děčín 17 1
Peter Halán BC Vysočina 17 1
Tomáš Hyka Válečníci Děčín 15 1
Jan Erbes BA Grizzlies Plzeň 16 1
11 Vojta Dvořák Tygři Brno 15 1
Kryštof Brezík Sokol Pražský 14 1
16 Jan Matušík Tygři Praha 16 1
Roberto Enriquez USK 16 1
Jan Hurdálek USK 16 1
Stanislav Rachůnek BC Vysočina 16 1
Matyáš Pierník BK Opava 17 1
Ivo Šalomoun BASKET Brno 17 1
Colin Onyedikachi Okparaigwe USK 16 1
Matěj Němec BC Vysočina 16 1
Milan Tomáš Stráněl USK 17 1
Vojtěch Jozífek BC Vysočina 17 1
Danylo Sierov USK 16 1
25 Patrik Němec Tygři Brno 17 1
Jonáš Němeček BA Grizzlies Plzeň 16 1
Václav Nekola Sokol Pražský 17 1
Matěj Schwarz Válečníci Děčín 17 1
Tomáš Vrátný BC Vysočina 16 1
Šimon Veitz Sokol Pražský 15 1
Jan Kvapil Válečníci Děčín 17 1
František Marek BA Grizzlies Plzeň 16 1
David Balog Tygři Brno 15 1
Samuel Kračmar BC Vysočina 16 1
35 Benjamin Dostál Tygři Brno 17 1
Peter Kováčik BA Nymburk 17 1
Adam Votava BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 1
Martin Javanský Sokol Pražský 16 1
Samuel Groll BA Grizzlies Plzeň 16 1
Pavel Kaštil USK 16 1
Vojtěch Toman BA Grizzlies Plzeň 16 1
Ondřej Pánek Sokol Pražský 16 1
Petr Opluštil BASKET Brno 17 1
Kristián Jasník BK Opava 16 1
Jan Jeřábek Válečníci Děčín 15 1
Vojtěch Čermák Válečníci Děčín 16 1
Marek Valenta Válečníci Děčín 17 1
Jan Jakubal BA Nymburk 17 1
Radim Stehlík BK Loko Plzeň 17 1
41 Matěj Hofman Tygři Brno 17 1
Jan Kozák BA Nymburk 17 1
Matěj Kolík BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 1
24 Jakub Sojka Tygři Brno 17 1
Marek Chvojka Sokol Pražský 16 1
13 Michal Grozman Snakes Ostrava 16 1
30 Christian Chlubný Tygři Brno 16 1
36 André Chlubný Tygři Brno 17 1
Šimon Michael Kovář Sokol Pražský 17 1
Eliáš Hager Sokol Pražský 17 1
Tomáš Zronek Sokol Pražský 15 1
Jakub Křišťan Sokol Pražský 16 1
Lukáš Beneš BK Loko Plzeň 17 1
Dominik Thurnwald BK Loko Plzeň 16 1
David Michal BK Loko Plzeň 16 1
Jan Mazanec BA Grizzlies Plzeň 16 1
2 Martin Patlevič BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 1
Kostiantyn Iagupov Sokol Pražský 16 1
Tadeáš Králík BC Vysočina 15 1
Petr Ďurana Válečníci Děčín 17 1
Karel Rajchl Válečníci Děčín 17 1
98 Ondřej Franěk Tygři Praha 16 1
Ondřej Novák BK Loko Plzeň 17 1
8 Josef Svoboda Sokol Písek 17 1
18 Jan Stuchlík Sokol Písek 17 1
Lukáš Richter BASKET Brno 16 1
Tomáš Richter BASKET Brno 16 1
Matěj Jirák BC Vysočina 17 1
Adam Štěpánek NH Ostrava 16 1
Adam Novák BASKET Brno 17 1
1 Vojtěch Zeithammer Tygři Praha 17 1
Jan Mondschein USK 15 1
8 Michal Bílek BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 1
Jan Žalud BA Nymburk 17 1
David Sedlák Tygři Praha 17 1
26 Jan Kubánek BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 1
Daniel Sertič Válečníci Děčín 15 1
Jakub Mršťák NH Ostrava 16 1
Mikuláš Kramosil USK 17 1
15 Matyáš Zita Sokol Písek 15 1
Matyáš Pomezný NH Ostrava 16 1
Václav Stráda BK Loko Plzeň 17 1
17 Ondřej Klement Sokol Písek 16 1
7 Filip Čihák Sokol Písek 16 1
16 Petr Procházka Sokol Písek 17 1
10 Prokop Vovesný Sokol Písek 17 1
9 Jakub Douda Sokol Písek 17 1
Tomáš Winter BK Loko Plzeň 17 1
David Motyčka BK Opava 16 1
Vojtěch Kadaňka BK Opava 17 1
Joanis Koulisianis BASKET Brno 17 1
7 Tomáš Folta BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 1
Viktor Ivánek NH Ostrava 16 1
Filip Karlíček BK Loko Plzeň 17 1
Adam Kašok NH Ostrava 17 1
Matyáš Ježek USK 17 1
Adam Policar BC Vysočina 17 1
Matouš Kazda BC Vysočina 17 1
Lukáš Dejmek USK 16 1
10 Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 1
9 David Nejezchleb Tygři Brno 16 1
Lukáš Rotrekl BASKET Brno 17 1
Jan Florčík NH Ostrava 16 1
4 Bartoloměj Kačírek Sokol Písek 16 1
33 Michal Slovák Tygři Brno 17 1
5 Lukáš Hauf Tygři Brno 16 1
13 Jakub Šimonek Sokol Písek 16 1
Ondřej Petržík BK Loko Plzeň 17 1
23 Josef Gale Tygři Brno 17 1
Matyáš Řezníček BK Loko Plzeň 16 1
12 Mikuláš Zahořík Tygři Praha 16 1
Jakub Zvolánek NH Ostrava 16 1
Ervín Gerö NH Ostrava 17 1
0 Štěpán Bubeník Tygři Praha 17 1
Vincent Pešout BC Vysočina 16 1
Lukáš Kourek BC Vysočina 16 1
Adam Rokos BC Vysočina 16 1
30 Matyáš Zoubek Snakes Ostrava 16 1
Robert Lízálek Sokol Pražský 17 1
Tomáš Syrovátka BA Grizzlies Plzeň 16 1
Štěpán Martínek BA Grizzlies Plzeň 15 1
Jiří Paidar BK Loko Plzeň 16 1
Eduard Myšák BK Opava 17 1
14 Petr Bečka Sokol Písek 17 1
Martin Kučírek Válečníci Děčín 15 1
37 Michal Prouza BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 1
Tomáš Šindler BK Loko Plzeň 16 1
Šimon Frous BA Grizzlies Plzeň 16 1
Ondřej Jílek BA Grizzlies Plzeň 16 1
Matěj Kučera BK Loko Plzeň 17 1
Matěj Kudrlička BK Loko Plzeň 17 1
David Lukeš BA Grizzlies Plzeň 15 1
Vojtěch Klein USK 17 1
Martin Jílek BA Grizzlies Plzeň 16 1
20 František Skřivánek Tygři Praha 17 1
3 Václav Skřivánek Tygři Praha 16 1
13 Šimon Krinke Tygři Brno 17 1
Daniel Kučera NH Ostrava 17 1
65 Jáchym Baďura Snakes Ostrava 16 1
8 Richard El Karib Tygři Praha 17 1
27 Štěpán Vilč Snakes Ostrava 17 1
3 Patrik Holub BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 1
14 Ondřej Krejčík BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 1
Melichar Baštář BA Nymburk 16 1
Jan Vejdovec USK 17 1
Lukáš Scholz BK Opava 17 1
Pavel Czudek BK Opava 16 1
Jáchym Henzl BK Opava 17 1
Matěj Kramoliš BK Opava 17 1
Alex Čandas BK Opava 17 1
44 karel Bělohradský Tygři Praha 17 1
34 Jonáš Merxbauer Tygři Praha 16 1
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín 16 1
Vít Slabihoud Válečníci Děčín 17 1
Tomáš Jůza BASKET Brno 16 1
František Svoboda BASKET Brno 16 1
David Látal USK 17 1
Martin Vraspír BC Vysočina 15 1
Zbyněk Strážnický NH Ostrava 17 1
12 Šimon Polívka Tygři Brno 17 1
11 Matěj Danko BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 1
Matyáš Vlk NH Ostrava 17 1
72 Jakub Jícha Snakes Ostrava 16 1
3 Vít Gabzdyl Snakes Ostrava 16 1
35 Lukáš Smažák Snakes Ostrava 15 1
20 Pavel Bentkowski Snakes Ostrava 17 1
15 Tomáš Hřebík BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 1
Oliver Žižka Válečníci Děčín 17 1
8 Tomáš Macura Snakes Ostrava 17 1
15 Štěpán Koudelka Tygři Brno 16 1
Tomáš Hlaváček BC Vysočina 16 1
Filip Vojtaník BASKET Brno 16 1
Adam Kolář USK 17 1
Sebastian Křemen BA Nymburk 16 1
Adam Adamec BA Nymburk 16 1
Jakub Černý BA Grizzlies Plzeň 16 1
Matěj Prokeš BA Nymburk 16 1
12 Ondřej Vomáčka BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 1
24 Jonáš Brýdl BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 1
10 Vojtěch Pustějovský Snakes Ostrava 16 1
28 Daniel Duhajský Snakes Ostrava 16 1
Filip Zálešák BASKET Brno 17 1
Cyril Vrchota BA Nymburk 16 1
Jakub Frič BA Nymburk 16 1
27 Adam Vaník Tygři Brno 17 1
Nikita Korotchenko BASKET Brno 17 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře