Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 2
BA Grizzlies Plzeň
BK Lokomotiva Plzeň
12. 11. 2022
11:00
Sportovní gymnázium Plzeň Rudolf Salvetr
Pavel Podhůrský
79
88
24
22
55
45
70
65
Review
skupina A 1. kolo 1
USK Praha
Tygři Praha
12. 11. 2022
13:00
SH Folimanka Martin Kučírek
Antonín Ďurana
54
70
15
16
31
34
42
49
Review
skupina A 1. kolo 3
Válečníci Děčín
Sokol Pražský
13. 11. 2022
13:00
ARMEX Sportcentrum Tomáš Roubiček
Jaroslav Poživil
71
57
17
20
32
25
51
34
Review
skupina A 1. kolo 4
Sokol Písek Sršni
GBA Lions Jindřichův Hradec
12. 11. 2022
16:00
Sportovní hala Sokol Lukáš Kalabza
Michal Kuncl
69
46
16
13
39
27
57
35
Review
skupina A 2. kolo 7
BA Grizzlies Plzeň
Válečníci Děčín
24. 9. 2022
11:00
Sportovní gymnázium Plzeň Rudolf Salvetr
Michal Kuncl
80
69
26
19
53
41
69
49
Review
skupina A 2. kolo 5
USK Praha
Sokol Písek Sršni
24. 9. 2022
13:00
SH Folimanka Petr Blahout
Antonín Ďurana
67
77
15
24
25
33
46
58
Review
skupina A 2. kolo 6
Tygři Praha
GBA Lions Jindřichův Hradec
24. 9. 2022
15:00
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Tomáš Tejček
68
60
16
17
34
30
47
41
Review
skupina A 2. kolo 8
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
24. 9. 2022
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Matej Kovačovič
Jakub Hejduk
78
64
14
15
41
24
57
45
Review
skupina A 3. kolo 11
BA Grizzlies Plzeň
Sokol Pražský
25. 9. 2022
10:00
Sportovní gymnázium Plzeň Rudolf Salvetr
Michal Kuncl
73
57
21
10
36
19
53
41
Review
skupina A 3. kolo 12
BK Lokomotiva Plzeň
Válečníci Děčín
25. 9. 2022
10:30
SH Plzeň - hala č.4 Matej Kovačovič
Jakub Hejduk
104
87
19
31
44
48
73
73
Review
skupina A 3. kolo 9
USK Praha
GBA Lions Jindřichův Hradec
25. 9. 2022
11:00
SH Folimanka Petr Blahout
Petr Znamínko
50
49
15
14
27
31
39
40
Review
skupina A 3. kolo 10
Tygři Praha
Sokol Písek Sršni
25. 9. 2022
11:00
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Tomáš Tejček
69
81
16
17
32
47
53
71
Review
skupina A 4. kolo 15
USK Praha
BA Grizzlies Plzeň
8. 10. 2022
14:00
SH Folimanka Jonáš Kavan
René Klapetek
71
74
12
20
33
40
53
64
Review
skupina A 4. kolo 13
Sokol Písek Sršni
Válečníci Děčín
8. 10. 2022
16:00
Sportovní hala Sokol Jan Jeřáb
Michal Dub
98
67
24
14
53
34
85
43
Review
skupina A 4. kolo 14
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol Pražský
8. 10. 2022
17:00
Městská sportovní hala Filip Dombrovský
Aleš Chlup
100
64
31
8
48
27
72
47
Review
skupina A 4. kolo 16
Tygři Praha
BK Lokomotiva Plzeň
8. 10. 2022
17:15
Sportovní hala Jeneč Petr Blahout
František Syrovátka
65
61
19
22
35
39
51
46
Review
skupina A 5. kolo 17
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
9. 10. 2022
09:30
Sportovní hala Sokol Jan Jeřáb
Michal Dub
102
68
28
19
54
33
84
47
Review
skupina A 5. kolo 18
GBA Lions Jindřichův Hradec
Válečníci Děčín
9. 10. 2022
11:00
Městská sportovní hala Filip Dombrovský
Aleš Chlup
92
76
24
18
47
41
64
59
Review
skupina A 5. kolo 19
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
9. 10. 2022
12:30
SH Folimanka Jonáš Kavan
Petr Eisner
85
88
19
16
33
27
53
52
66
66
77
77
Review
skupina A 5. kolo 20
Tygři Praha
BA Grizzlies Plzeň
9. 10. 2022
15:00
Sportovní hala Jeneč Jan Musil
Tomáš Morávek
65
64
24
9
39
31
50
53
Review
skupina A 6. kolo 23
Válečníci Děčín
USK Praha
22. 10. 2022
10:00
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Vitaliy Shumskyy
72
74
17
24
40
42
57
59
Review
skupina A 6. kolo 21
BA Grizzlies Plzeň
Sokol Písek Sršni
22. 10. 2022
11:00
Sportovní gymnázium Plzeň František Syrovátka
Michal Bakajsa
58
69
15
20
27
39
40
56
Review
skupina A 6. kolo 24
Sokol Pražský
Tygři Praha
22. 10. 2022
15:00
Sokol pražský Ivo Melichárek
Lukáš Kalabza
65
81
14
25
35
46
47
64
Review
skupina A 6. kolo 22
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Lions Jindřichův Hradec
22. 10. 2022
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Jan Hošek
Klaudia Karwowska
46
84
10
25
25
41
28
60
Review
skupina A 7. kolo 25
BA Grizzlies Plzeň
GBA Lions Jindřichův Hradec
23. 10. 2022
10:00
Sportovní gymnázium Plzeň František Syrovátka
Michal Bakajsa
62
74
23
16
37
34
47
56
Review
skupina A 7. kolo 27
Válečníci Děčín
Tygři Praha
23. 10. 2022
10:30
ARMEX Sportcentrum Ondřej Asztalos
Vitaliy Shumskyy
76
71
13
19
36
41
54
58
Review
skupina A 7. kolo 26
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
23. 10. 2022
11:00
SH Plzeň - hala č.4 Jan Hošek
Klaudia Karwowska
58
93
8
24
27
52
41
70
Review
skupina A 7. kolo 28
Sokol Pražský
USK Praha
23. 10. 2022
12:00
Sokol pražský Štěpán Pokorný
Lukáš Kalabza
61
81
15
22
32
41
49
68
Review
skupina A 8. kolo 31
Sokol Pražský
Válečníci Děčín
12. 11. 2022
10:15
Sokol pražský Tomáš Linhart
Ondřej Melzer
71
80
31
25
43
37
61
54
Review
skupina A 8. kolo 29
Tygři Praha
USK Praha
13. 11. 2022
11:00
Sportovní hala Jeneč Ivo Melichárek
Filip Hackl
71
75
15
26
30
41
48
54
Review
skupina A 8. kolo 30
BK Lokomotiva Plzeň
BA Grizzlies Plzeň
13. 11. 2022
11:00
SH Plzeň - hala č.4 Martin Kučírek
Jan Neubauer
73
83
21
20
43
49
56
71
Review
skupina A 8. kolo 32
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
13. 11. 2022
11:00
Městská sportovní hala Matej Kovačovič
Pavel Matys
46
61
13
9
18
24
36
46
Review
skupina A 9. kolo 35
Sokol Pražský
BA Grizzlies Plzeň
26. 11. 2022
11:00
Sokol pražský Jakub Hejduk
Vladislav Lunhul
68
49
21
10
35
20
48
37
Review
skupina A 9. kolo 34
Sokol Písek Sršni
Tygři Praha
26. 11. 2022
16:00
Sportovní hala Sokol Lukáš Kalabza
Tomáš Tejček
65
64
18
20
36
33
48
49
Review
skupina A 9. kolo 36
Válečníci Děčín
BK Lokomotiva Plzeň
26. 11. 2022
16:00
ARMEX Sportcentrum Michal Tesař
Vladimír Kesler
84
58
23
15
42
29
62
42
Review
skupina A 9. kolo 33
GBA Lions Jindřichův Hradec
USK Praha
13. 12. 2022
18:30
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview
skupina A 10. kolo 38
GBA Lions Jindřichův Hradec
Tygři Praha
27. 11. 2022
10:00
Městská SH J.Hradec II-malá Petr Mynarčík
Jan Bráblík
65
63
21
17
36
35
44
51
Review
skupina A 10. kolo 39
Válečníci Děčín
BA Grizzlies Plzeň
27. 11. 2022
12:15
ARMEX Sportcentrum Michal Tesař
Vladimír Kesler
77
54
6
13
26
26
57
36
Review
skupina A 10. kolo 40
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
27. 11. 2022
12:30
Sokol pražský Jan Musil
Dominik Kočovský
75
68
20
19
34
36
48
50
Review
skupina A 10. kolo 37
Sokol Písek Sršni
USK Praha
22. 11. 2022
18:00
Sportovní hala Sokol Dominik Kočovský
Pavel Podhůrský
79
69
19
11
41
34
62
48
Review
skupina A 11. kolo 43
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
10. 12. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
skupina A 11. kolo 44
BA Grizzlies Plzeň
Tygři Praha
10. 12. 2022
-
Preview
skupina A 11. kolo 42
Válečníci Děčín
GBA Lions Jindřichův Hradec
10. 12. 2022
13:00
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 11. kolo 41
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
6. 12. 2022
18:45
Sokol pražský
Preview
skupina A 12. kolo 46
Sokol Pražský
GBA Lions Jindřichův Hradec
11. 12. 2022
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 12. kolo 47
BA Grizzlies Plzeň
USK Praha
11. 12. 2022
-
Preview
skupina A 12. kolo 48
BK Lokomotiva Plzeň
Tygři Praha
11. 12. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
skupina A 12. kolo 45
Válečníci Děčín
Sokol Písek Sršni
14. 12. 2022
19:00
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 13. kolo 50
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
7. 1. 2023
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 13. kolo 51
Tygři Praha
Válečníci Děčín
7. 1. 2023
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 13. kolo 52
USK Praha
Sokol Pražský
7. 1. 2023
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 13. kolo 49
GBA Lions Jindřichův Hradec
BA Grizzlies Plzeň
7. 1. 2023
17:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 14. kolo 53
Sokol Písek Sršni
BA Grizzlies Plzeň
8. 1. 2023
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 14. kolo 55
USK Praha
Válečníci Děčín
8. 1. 2023
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 14. kolo 56
Tygři Praha
Sokol Pražský
8. 1. 2023
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 14. kolo 54
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
8. 1. 2023
11:00
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Mikuláš Čank NH Ostrava 16 9 33.7 23.1 7.0/11.7 60.0 1.2/3.9 31.4 5.4/7.1 76.6 1.7 6.3 8.0 2.4 2.2 2.3 0.1 4.7 1.9 27.4
Jakub Mršťák NH Ostrava 16 9 28.2 21.6 7.7/12.2 62.7 1.3/3.2 41.4 2.2/3.1 71.4 2.4 2.6 5.0 3.4 3.2 3.4 0.1 4.1 1.9 24.9
Jakub Soldán BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 9 29.0 20.8 8.7/14.8 58.6 0.7/2.0 33.3 1.4/2.1 68.4 2.7 4.6 7.2 2.2 1.7 3.6 0.1 3.1 2.0 22.9
Pavel Czudek BK Opava 16 25 10.1 7.5 2.1/4.6 46.1 0.6/2.7 22.4 1.4/2.3 62.1 0.1 1.1 1.2 1.5 1.0 1.7 0.0 2.3 1.1 5.3
Jan Matušík Tygři Praha 16 9 33.4 20.0 5.3/11.9 44.9 2.0/6.3 31.6 3.3/5.0 66.7 1.1 4.6 5.7 1.2 1.4 3.9 0.0 4.6 3.0 13.8
Dominik Thurnwald BK Loko Plzeň 16 9 33.0 18.1 2.3/4.6 51.2 3.4/9.4 36.5 3.1/4.0 77.8 0.4 4.0 4.4 1.1 1.4 1.9 0.1 3.4 2.4 15.7
Filip Čihák Sokol Písek 16 10 28.7 15.6 4.4/8.2 53.7 1.7/5.4 31.5 1.7/3.2 53.1 1.8 2.6 4.4 2.9 3.1 4.1 0.1 2.8 2.4 13.3
Arsen Gevorkyan BA Nymburk 16 9 27.7 16.9 7.4/13.4 55.4 0.0/0.4 0.0* 2.0/3.6 56.3 5.7 5.3 11.0 0.8 0.9 0.7 0.1 3.0 2.0 22.9
Ondřej Franěk Tygři Praha 16 9 34.3 16.4 4.7/10.2 45.7 1.0/4.7 21.4 4.1/6.9 59.7 3.0 8.3 11.3 2.3 1.9 3.7 0.1 6.2 2.9 20.1
Adam Křesina Sokol Písek 15 10 29.8 14.4 1.7/3.4 50.0 2.9/9.2 31.5 2.3/3.4 67.6 0.7 1.3 2.0 2.9 2.5 3.1 0.1 3.0 2.2 10.4
1 Pavel Poláček BA Grizzlies Plzeň 16 8 32.3 17.8 4.6/8.8 52.9 1.0/4.0 25.0 5.5/6.4 86.3 1.5 4.4 5.9 3.8 1.6 4.1 0.1 5.8 2.8 20.1
Daniel Sertič Válečníci Děčín 15 9 30.8 15.3 3.3/6.0 55.6 1.8/6.0 29.6 3.3/5.6 60.0 4.7 8.0 12.7 2.1 1.6 2.3 0.1 3.9 1.6 22.7
Jakub Zajíc BA Nymburk 16 9 24.2 15.2 5.4/10.0 54.4 0.7/3.4 19.4 2.3/4.1 56.8 1.8 3.3 5.1 3.4 1.8 2.2 0.2 4.2 2.0 16.6
Jakub Černý BA Grizzlies Plzeň 16 9 29.4 14.9 4.6/9.4 48.2 0.7/3.7 18.2 3.8/6.1 61.8 1.7 3.9 5.6 1.4 2.1 3.0 0.1 4.3 3.7 12.1
Vincent Pešout BC Vysočina 16 9 27.1 14.8 2.4/6.9 35.5 2.7/7.4 35.8 1.9/3.3 56.7 0.7 1.8 2.4 1.4 2.0 2.8 0.1 2.9 1.0 9.1
Lukáš Smažák Snakes Ostrava 15 9 33.1 14.8 1.6/4.8 32.6 3.3/9.7 34.5 1.7/2.6 65.2 0.7 4.6 5.2 3.0 2.9 2.9 0.1 4.3 1.3 15.7
Petr Novák BC Vysočina 16 9 23.0 14.1 5.8/10.6 54.7 0.0 0.0* 2.6/4.6 56.1 4.0 4.6 8.6 0.7 0.9 2.4 0.0 3.9 2.4 17.1
Michal Bálint BASKET Brno 16 9 28.3 13.8 3.8/7.3 51.5 1.6/3.4 45.2 1.6/2.4 63.6 2.6 2.3 4.9 2.8 2.9 3.4 0.1 1.7 1.2 15.0
Adam Štěpánek NH Ostrava 16 9 24.3 13.7 4.3/8.1 53.4 1.1/3.4 32.3 1.7/2.7 62.5 0.9 1.6 2.4 1.7 2.9 1.2 0.2 2.3 1.4 13.2
Lukáš Richter BASKET Brno 16 9 27.1 13.0 2.7/5.0 53.3 1.9/5.6 34.0 2.0/3.4 58.1 2.2 3.7 5.9 1.3 2.2 1.6 0.1 2.9 1.9 14.7
Matyáš Zoubek Snakes Ostrava 16 7 28.9 16.7 3.4/6.7 51.1 2.9/7.0 40.8 1.3/2.4 52.9 0.0 3.4 3.4 1.1 1.9 1.7 0.1 2.0 3.7 11.1
František Svoboda BASKET Brno 16 9 25.1 13.0 4.4/9.2 48.2 0.9/3.6 25.0 1.4/2.3 61.9 3.0 5.9 8.9 1.8 2.3 2.1 0.1 2.4 3.0 15.9
Josef Gabriel Válečníci Děčín 16 9 28.0 12.8 2.6/5.0 51.1 1.3/5.7 23.5 3.7/6.0 61.1 1.0 4.6 5.6 1.6 1.4 2.2 0.1 5.4 2.9 13.2
František Suchánek Sokol Písek 16 10 25.0 11.5 3.9/7.3 53.4 0.5/2.5 20.0 2.2/3.1 71.0 4.3 5.1 9.4 1.8 2.0 1.6 0.1 2.9 3.6 16.7
Ondřej Klement Sokol Písek 16 10 33.3 11.5 5.2/9.1 57.1 0.0 0.0* 1.1/2.3 47.8 3.7 6.7 10.4 2.6 1.7 2.6 0.1 2.3 2.4 19.1
Tomáš Šindler BK Loko Plzeň 16 9 26.6 12.3 3.7/8.3 44.0 1.1/5.3 20.8 1.7/2.6 65.2 1.3 2.7 4.0 1.4 2.2 3.0 0.1 2.1 3.7 6.1
Jiří Paidar BK Loko Plzeň 16 9 32.4 12.1 2.8/7.6 36.8 0.6/1.2 0.0* 4.9/6.6 74.6 1.3 3.3 4.7 7.1 1.9 3.1 0.3 6.3 3.2 18.8
17 Marek Zvolánek GBA Lions Jindřichův Hradec 16 8 27.1 13.4 4.4/9.0 48.6 0.9/2.6 33.3 2.0/3.8 53.3 2.0 4.3 6.3 1.4 1.5 2.4 0.1 2.6 2.1 12.6
Jakub Lomička USK 16 9 27.3 11.6 3.0/7.2 41.5 1.2/3.4 35.5 1.9/3.1 60.7 1.6 6.8 8.3 1.3 1.9 3.6 0.0 2.6 3.2 12.3
Filip Záhoř BK Loko Plzeň 16 9 34.9 11.2 4.6/7.1 64.1 0.0/0.2 0.0* 2.1/3.6 59.4 3.0 6.6 9.6 0.7 1.1 2.3 0.0 2.8 2.3 17.7
David Motyčka BK Opava 16 9 27.0 10.7 4.1/9.4 43.5 0.6/2.9 19.2 0.8/1.1 0.0* 3.2 8.1 11.3 1.0 1.1 3.1 0.0 2.1 3.1 13.8
Martin Javanský Sokol Pražský 16 7 25.7 13.6 3.4/7.9 43.6 1.3/5.1 25.0 2.9/4.7 60.6 1.1 3.0 4.1 2.0 2.1 4.3 0.1 4.0 1.7 9.9
Michael Prokýšek BC Vysočina 15 8 24.0 11.8 1.3/4.3 29.4 2.0/7.1 28.1 3.3/4.9 66.7 1.4 4.3 5.6 1.3 1.1 3.6 0.0 3.9 3.3 7.5
Martin Kučírek Válečníci Děčín 15 9 20.4 10.4 1.9/4.0 47.2 1.6/4.4 35.0 2.0/3.0 66.7 0.3 1.8 2.1 1.0 1.6 2.1 0.1 2.1 3.3 5.8
Nikos Koulisianis BASKET Brno 15 7 24.6 13.0 3.0/5.7 52.5 1.6/4.0 39.3 2.3/2.9 80.0 1.6 2.4 4.0 0.9 0.6 1.4 0.1 2.1 1.9 11.7
Sebastian Křemen BA Nymburk 16 9 25.3 9.9 1.9/5.3 35.4 1.3/5.0 26.7 2.1/3.3 63.3 0.7 2.7 3.3 3.4 1.4 2.1 0.2 2.4 1.8 8.4
Jan Mondschein USK 15 9 32.4 9.8 3.6/7.6 47.1 0.2/2.2 10.0 2.0/3.9 51.4 0.6 2.2 2.8 3.0 1.3 2.9 0.1 3.6 2.9 7.2
Mikuláš Zahořík Tygři Praha 16 9 28.1 9.7 4.2/8.2 51.4 0.0/0.4 0.0* 1.2/1.7 0.0* 1.8 2.7 4.4 1.8 0.9 1.4 0.1 1.2 1.4 10.8
David Balog Tygři Brno 15 9 28.2 9.6 4.2/9.6 44.2 0.0/0.2 0.0* 1.1/2.4 45.5 2.2 4.7 6.9 0.3 0.3 3.7 0.0 2.2 2.6 7.4
Jakub Šimonek Sokol Písek 16 9 25.4 9.6 2.2/5.7 39.2 0.8/4.3 17.9 2.8/4.8 58.1 1.4 4.4 5.9 3.3 2.7 3.6 0.1 4.1 1.7 11.4
David Nejezchleb Tygři Brno 16 6 28.0 14.0 4.5/10.0 45.0 0.5/3.0 16.7 3.5/6.2 56.8 2.5 7.5 10.0 2.2 3.3 3.5 0.1 4.5 1.5 20.8
5 Miks Zviedrans GBA Lions Jindřichův Hradec 16 8 30.1 10.4 2.8/4.5 61.1 0.6/2.5 25.0 3.0/5.5 54.5 1.6 7.1 8.8 4.9 1.8 3.9 0.2 7.3 2.3 20.9
10 Martin Straka GBA Lions Jindřichův Hradec 16 8 31.3 10.3 1.4/3.5 39.3 2.1/6.8 31.5 1.1/2.0 56.3 1.5 2.5 4.0 1.0 1.3 2.4 0.1 1.4 2.1 5.9
0 Šimon Frous BA Grizzlies Plzeň 16 9 24.0 9.0 3.6/7.1 50.0 0.3/1.1 0.0* 0.9/1.9 0.0* 3.3 3.8 7.1 1.1 1.2 2.9 0.0 1.8 2.0 10.3
Samuel Macht USK 16 9 28.2 9.0 4.2/9.9 42.7 0.0/0.7 0.0* 0.6/1.6 0.0* 2.8 5.4 8.2 1.0 1.1 2.1 0.1 2.4 3.2 10.2
Štěpán Koudelka Tygři Brno 16 9 25.6 8.8 1.9/5.6 34.0 0.8/1.4 0.0* 2.7/4.4 60.0 0.3 1.2 1.6 2.0 1.2 3.9 0.1 4.2 3.0 5.0
13 Cedric Oupoh GBA Lions Jindřichův Hradec 16 8 21.0 9.9 3.4/5.4 62.8 0.5/0.9 0.0* 1.6/3.3 50.0 2.5 3.5 6.0 0.4 1.3 2.0 0.0 2.4 3.1 11.6
Tomáš Jůza BASKET Brno 16 9 21.3 8.7 1.2/3.0 40.7 1.2/4.9 25.0 2.6/3.1 82.1 1.6 2.3 3.9 0.4 0.8 1.9 0.0 1.8 2.2 5.7
Přemysl Dubový BK Opava 16 9 23.2 8.4 2.7/6.4 41.4 0.6/2.9 19.2 1.4/2.7 54.2 1.9 1.4 3.3 1.6 1.1 1.6 0.1 1.7 2.8 4.4
Martin Pospíšil USK 16 5 29.2 15.2 4.8/11.4 42.1 1.2/4.2 28.6 2.0/4.0 50.0 4.8 4.2 9.0 2.4 3.0 3.8 0.1 4.0 2.8 15.8
Šimon Brzák Sokol Pražský 15 9 26.1 8.3 2.9/5.3 54.2 0.2/1.7 0.0* 1.9/2.8 68.0 1.7 3.8 5.4 2.6 2.0 4.3 0.1 2.2 1.6 10.2
99 Petr Poláček BA Grizzlies Plzeň 16 9 23.4 8.3 1.8/4.8 37.2 1.3/3.3 40.0 0.8/1.4 0.0* 1.6 3.9 5.4 1.8 1.4 2.2 0.1 1.4 1.3 9.4
Marek Simonides BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 5 23.4 14.6 6.2/9.2 67.4 0.2/0.8 0.0* 1.6/3.4 47.1 1.6 7.8 9.4 1.2 0.8 3.4 0.1 3.6 2.0 19.8
František Harazin BK Opava 15 6 18.5 12.0 4.3/8.2 53.1 0.3/2.2 15.4 2.3/3.5 66.7 2.0 2.8 4.8 2.0 1.7 2.2 0.2 2.8 2.3 12.2
Metoděj Pazdera NH Ostrava 14 9 22.8 7.9 3.2/5.3 60.4 0.2/1.1 0.0* 0.8/2.7 29.2 2.6 3.8 6.3 1.3 0.9 1.9 0.1 2.0 2.8 9.0
7 Ondřej Coufal GBA Lions Jindřichův Hradec 16 8 30.5 8.8 3.4/6.0 56.3 0.4/1.8 0.0* 0.9/1.6 0.0* 0.9 1.5 2.4 2.0 1.0 3.0 0.1 1.9 2.1 6.1
Adem Jan Gürbüz NH Ostrava 15 9 25.4 7.8 2.9/5.1 56.5 0.3/2.4 13.6 1.0/1.6 0.0* 1.6 2.3 3.9 2.6 1.9 1.1 0.3 2.2 2.0 10.4
Matyáš Řezníček BK Loko Plzeň 16 9 25.7 7.7 1.9/4.4 42.5 0.7/3.0 22.2 1.9/2.7 70.8 0.4 3.3 3.8 3.0 1.2 3.8 0.1 3.4 2.9 6.8
11 Michal Vranovič GBA Lions Jindřichův Hradec 15 8 28.0 8.5 2.4/4.5 52.8 0.6/2.9 21.7 1.9/3.4 55.6 0.6 5.1 5.8 3.0 1.9 3.5 0.1 2.8 1.6 11.8
Jan Florčík NH Ostrava 16 9 26.2 7.4 1.7/3.9 42.9 0.9/3.3 26.7 1.4/2.4 59.1 2.0 3.3 5.3 0.7 1.3 1.4 0.1 1.3 0.8 8.6
Jan Jeřábek Válečníci Děčín 15 7 27.9 9.4 2.3/5.4 42.1 0.7/3.4 20.8 2.7/3.9 70.4 1.4 2.0 3.4 2.6 1.1 2.1 0.2 3.9 1.3 10.1
Jan Kubánek BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 7 24.1 9.3 2.9/5.4 52.6 0.7/2.9 25.0 1.4/1.9 0.0* 1.0 2.7 3.7 1.9 1.7 1.7 0.2 2.0 3.4 8.4
Ondřej Hejduk BK Opava 16 9 21.2 7.0 2.6/5.4 46.9 0.3/2.1 15.8 0.9/2.0 44.4 1.8 3.2 5.0 1.0 0.6 1.6 0.1 2.1 3.1 5.6
Kryštof Zahořík Tygři Praha 16 9 20.4 7.0 2.1/6.6 32.2 0.4/3.1 14.3 1.4/2.1 68.4 1.4 3.0 4.4 1.3 1.1 2.3 0.1 2.1 2.6 3.3
Matyáš Vítek Snakes Ostrava 15 9 18.4 7.0 1.4/2.6 56.5 1.2/4.4 27.5 0.4/1.3 0.0* 0.6 1.6 2.1 0.6 0.6 1.8 0.0 1.1 2.3 2.0
Adam Adamec BA Nymburk 16 9 24.9 6.8 1.7/4.1 40.5 0.9/4.2 21.1 0.8/1.2 0.0* 1.1 3.4 4.6 2.9 2.9 2.4 0.1 2.0 2.9 8.0
9 Michal Grill GBA Lions Jindřichův Hradec 16 8 32.3 7.6 2.4/5.0 47.5 0.4/2.0 18.8 1.8/2.6 66.7 1.4 4.8 6.1 2.8 1.4 2.8 0.1 3.4 3.4 10.8
Matěj Adamec Snakes Ostrava 16 7 24.4 8.7 2.9/5.4 52.6 0.4/1.3 0.0* 1.7/2.7 63.2 1.7 3.4 5.1 0.9 1.0 1.4 0.1 1.7 2.0 9.7
Vojtěch Synáček BA Nymburk 16 9 18.3 6.7 1.6/3.6 43.8 0.8/3.9 20.0 1.2/1.4 0.0* 0.8 1.3 2.1 0.9 0.9 2.0 0.0 1.2 2.0 2.4
Melichar Baštář BA Nymburk 16 9 28.1 6.7 1.8/4.9 36.4 0.8/2.4 31.8 0.8/1.1 0.0* 4.8 5.9 10.7 1.4 1.0 2.2 0.1 1.4 1.4 12.7
Matěj Kolík BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 7 20.4 8.6 2.6/5.1 50.0 0.4/1.4 0.0* 2.1/3.4 62.5 1.1 1.9 3.0 1.7 2.7 2.4 0.1 2.6 1.0 10.4
Filip Vojtaník BASKET Brno 16 9 13.3 6.6 1.3/3.0 44.4 0.8/2.1 36.8 1.6/2.3 66.7 0.4 2.2 2.7 0.7 1.1 1.3 0.1 1.9 1.0 6.8
Ondřej Pánek Sokol Pražský 16 9 26.4 6.6 1.3/3.3 40.0 1.0/3.6 28.1 0.9/1.2 0.0* 1.7 2.6 4.2 2.8 2.3 2.8 0.1 1.8 1.8 8.4
Samuel Wangle Válečníci Děčín 16 9 20.1 6.3 2.4/4.9 50.0 0.0/0.8 0.0* 1.4/2.0 72.2 0.8 1.6 2.3 0.6 0.6 1.8 0.0 1.4 1.7 5.2
Tomáš Richter BASKET Brno 16 9 26.6 6.3 2.3/5.4 42.9 0.2/1.9 0.0* 1.0/3.0 33.3 1.6 3.7 5.2 3.9 1.9 3.2 0.1 3.0 2.7 8.0
Václav Skřivánek Tygři Praha 16 9 31.6 6.2 2.1/6.4 32.8 0.4/2.3 19.0 0.7/1.1 0.0* 1.6 3.8 5.3 4.3 3.0 2.3 0.2 1.2 3.2 7.9
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 8 25.9 6.8 2.6/5.4 48.8 0.0/1.6 0.0* 1.5/3.6 41.4 2.0 2.8 4.8 1.1 1.9 2.5 0.1 2.5 1.9 6.5
Tomáš Zronek Sokol Pražský 15 8 20.3 6.8 2.3/4.6 48.6 0.6/1.9 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.3 2.5 2.8 1.6 1.0 1.4 0.1 0.9 2.3 5.6
Samuel Nohel Tygři Brno 14 9 20.1 6.0 2.3/6.7 35.0 0.0/0.4 0.0* 1.3/2.1 63.2 1.8 5.7 7.4 0.9 0.6 2.0 0.0 2.2 1.6 8.8
Michal Grozman Snakes Ostrava 16 6 26.5 8.8 3.3/5.8 57.1 0.7/3.5 19.0 0.2/0.7 0.0* 0.8 3.5 4.3 1.0 1.0 3.2 0.1 1.3 2.5 5.0
Kryštof Brezík Sokol Pražský 14 5 24.8 10.6 1.8/5.0 36.0 1.4/4.4 31.8 2.8/3.2 87.5 1.0 3.0 4.0 2.6 2.4 2.6 0.2 3.4 2.0 11.8
Samuel Groll BA Grizzlies Plzeň 16 9 23.3 5.8 0.7/2.9 23.1 1.1/5.3 20.8 1.1/2.1 52.6 1.3 2.9 4.2 1.6 0.7 1.7 0.1 1.4 2.3 2.4
Lukáš Kourek BC Vysočina 16 9 27.2 5.7 2.1/6.6 32.2 0.0/0.2 0.0* 1.4/2.9 50.0 2.1 5.3 7.4 2.6 1.0 4.8 0.1 2.3 2.9 5.9
Jan Přecechtěl BK Opava 16 9 16.1 5.7 2.4/3.2 75.9 0.0/0.8 0.0* 0.8/1.7 0.0* 3.1 2.9 6.0 0.8 0.3 1.6 0.1 1.7 1.6 9.1
Ondřej Petrák BA Nymburk 16 9 16.2 5.6 1.9/4.1 45.9 0.0/0.2 0.0* 1.8/3.4 51.6 2.7 2.6 5.2 0.6 0.3 1.6 0.0 2.7 1.0 8.8
Tadeáš Maňák Sokol Pražský 15 9 19.6 5.4 1.6/3.7 42.4 0.4/3.1 14.3 1.0/1.7 0.0* 0.8 3.4 4.2 0.6 0.6 1.6 0.0 1.2 1.6 3.7
Martin Matula Tygři Brno 16 9 18.1 5.3 2.3/4.6 51.2 0.0 0.0* 0.7/1.6 0.0* 1.7 1.9 3.6 0.7 0.1 1.9 0.0 1.3 1.3 4.7
Jan Kopunec Sokol Písek 15 10 10.2 4.8 1.0/2.0 50.0 0.7/2.2 31.8 0.7/1.0 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.5 0.8 0.6 0.1 0.5 1.0 3.0
Lukáš Dejmek USK 16 9 22.4 5.3 1.0/3.0 33.3 0.9/4.0 22.2 0.7/0.7 0.0* 0.4 1.4 1.9 0.6 1.0 0.6 0.1 0.8 2.1 2.0
Jakub Jordán Tygři Brno 15 7 24.7 6.6 1.4/3.4 41.7 0.7/2.9 25.0 1.6/2.1 73.3 0.4 2.3 2.7 0.3 1.1 3.3 0.0 1.4 1.3 3.1
Ondřej Jílek BA Grizzlies Plzeň 16 9 22.3 5.1 1.6/3.9 40.0 0.3/1.6 0.0* 1.0/1.6 0.0* 0.4 3.0 3.4 1.2 1.7 2.2 0.1 1.4 0.6 6.1
Hugo Lejsek BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 9 18.4 5.1 1.8/4.2 42.1 0.0/1.1 0.0* 1.6/2.3 66.7 1.6 3.1 4.7 1.9 2.1 2.3 0.1 2.1 2.1 7.2
Jan Bečka Válečníci Děčín 16 5 24.8 9.0 4.0/8.4 47.6 0.0/0.2 0.0* 1.0/2.2 45.5 3.0 5.2 8.2 1.4 1.0 3.0 0.1 1.6 2.2 10.4
Jakub Jaroš BC Vysočina 16 3 36.0 14.7 4.7/6.3 73.7 0.7/1.3 0.0* 3.3/6.3 52.6 1.0 7.3 8.3 1.0 1.3 1.7 0.2 5.7 2.7 21.7
Lukáš Hauf Tygři Brno 16 9 20.3 4.9 1.1/5.0 22.2 0.6/2.7 20.8 1.0/1.8 0.0* 0.3 1.9 2.2 0.4 1.4 2.6 0.0 1.9 3.1 -1.6
Max Hrabovský Sokol Pražský 16 8 19.1 5.5 1.3/4.1 30.3 0.6/4.1 15.2 1.1/2.0 56.3 1.3 1.9 3.1 1.8 0.3 2.5 0.1 2.3 3.0 0.4
Vojtěch Čermák Válečníci Děčín 16 4 29.3 10.8 2.5/7.3 34.5 1.0/5.5 18.2 2.8/3.3 84.6 1.3 4.3 5.5 2.5 1.5 4.0 0.2 3.0 3.0 7.3
Martin Chlupis USK 16 5 19.0 8.6 3.2/6.6 48.5 0.2/2.0 10.0 1.6/3.0 53.3 1.4 3.0 4.4 1.0 1.0 1.8 0.1 2.2 3.0 5.8
Bartoloměj Kačírek Sokol Písek 16 10 17.1 4.2 1.5/3.4 44.1 0.1/0.6 0.0* 0.9/2.0 45.0 0.8 3.0 3.8 1.2 1.6 2.3 0.1 2.0 1.7 5.4
Nikolas Theodoru BK Opava 16 9 15.0 4.4 1.1/2.2 50.0 0.6/2.9 19.2 0.6/1.1 0.0* 1.2 1.2 2.4 0.4 1.0 0.7 0.1 1.2 1.4 3.6
Tomáš Žatečka BC Vysočina 16 8 18.5 5.0 2.3/4.3 52.9 0.0 0.0* 0.5/1.3 0.0* 2.1 1.9 4.0 1.0 0.8 2.4 0.1 0.9 2.5 4.0
Matyáš Zita Sokol Písek 15 10 22.3 3.9 0.9/1.7 0.0* 0.4/2.2 18.2 0.9/1.1 0.0* 0.6 1.5 2.1 1.5 1.5 1.9 0.1 1.1 2.1 3.4
Matěj Danko BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 4 19.3 9.5 2.8/5.5 50.0 1.0/3.3 30.8 1.0/1.5 0.0* 0.8 2.5 3.3 3.3 1.3 3.0 0.3 1.5 2.3 8.5
Kryštof Kudělka NH Ostrava 16 9 11.6 4.1 0.6/1.4 0.0* 0.9/2.2 40.0 0.3/0.4 0.0* 0.3 1.4 1.8 0.1 1.0 1.0 0.0 0.6 0.7 3.9
Ondřej Holý BK Loko Plzeň 16 8 24.9 4.6 0.6/3.4 18.5 0.5/1.6 0.0* 1.9/3.3 57.7 1.3 3.4 4.6 1.3 2.0 2.3 0.1 2.4 2.8 4.6
Matyáš Kaspřík Snakes Ostrava 15 9 14.9 4.0 1.2/2.4 50.0 0.3/1.4 0.0* 0.6/1.6 0.0* 0.6 1.9 2.4 0.8 0.6 0.7 0.1 1.3 0.7 4.4
Jakub Frič BA Nymburk 16 7 20.9 5.1 1.4/3.3 43.5 0.3/1.4 0.0* 1.4/1.7 0.0* 0.6 0.7 1.3 1.1 0.7 1.4 0.1 1.3 1.9 3.0
Adam Kněžour BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 9 15.6 4.0 0.7/2.2 30.0 0.6/1.8 0.0* 1.0/2.1 47.4 0.4 1.8 2.2 0.2 1.3 2.1 0.0 1.6 3.2 0.3
Šimon Gruber BASKET Brno 15 9 13.1 4.0 0.7/0.8 0.0* 0.8/2.3 33.3 0.3/0.6 0.0* 0.4 1.4 1.9 0.6 0.7 0.4 0.1 0.2 0.8 4.3
Vojta Dvořák Tygři Brno 15 9 31.0 3.9 1.0/3.4 29.0 0.1/0.9 0.0* 1.6/1.8 0.0* 1.2 4.9 6.1 2.7 0.9 5.8 0.1 2.4 2.6 4.4
Ondřej Provazník BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 7 22.1 4.9 2.1/4.7 45.5 0.0/0.7 0.0* 0.6/0.6 0.0* 1.4 1.3 2.7 1.6 1.3 1.9 0.1 0.7 0.7 5.3
Marek Stejskal BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 9 14.6 3.7 1.2/2.1 57.9 0.2/1.3 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.6 1.4 2.0 0.8 0.8 1.4 0.1 0.6 3.1 1.2
Michal Růžička BASKET Brno 15 9 12.8 3.7 1.2/2.2 55.0 0.3/1.1 0.0* 0.2/0.4 0.0* 1.1 1.4 2.6 0.1 0.2 0.3 0.0 0.8 1.1 4.1
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín 16 8 14.6 4.1 0.6/1.3 0.0* 0.9/2.1 41.2 0.3/0.4 0.0* 0.5 0.9 1.4 1.1 0.9 1.4 0.1 0.3 0.9 3.5
Matěj Zimmer BK Opava 16 6 16.7 5.3 2.2/6.0 36.1 0.0/0.3 0.0* 1.0/2.3 42.9 2.3 2.7 5.0 0.3 0.2 1.2 0.0 1.8 1.8 4.2
Šimon Veitz Sokol Pražský 15 3 22.7 10.7 3.0/4.3 69.2 1.3/3.7 36.4 0.7/0.7 0.0* 1.0 1.7 2.7 0.7 1.3 3.0 0.1 0.7 3.0 6.3
Tomáš Syrovátka BA Grizzlies Plzeň 16 9 18.3 3.6 0.8/2.6 30.4 0.2/0.3 0.0* 1.3/2.8 48.0 0.4 1.7 2.1 1.8 1.4 1.0 0.2 2.2 2.2 4.9
Filip Zdrubecký Tygři Praha 16 5 22.8 6.0 1.2/3.0 40.0 1.2/3.2 37.5 0.0/0.4 0.0* 1.2 5.0 6.2 2.2 2.8 2.8 0.2 1.0 3.6 8.4
Tomáš Hyka Válečníci Děčín 15 8 10.9 3.8 1.0/2.0 50.0 0.5/1.4 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.4 0.4 0.8 0.9 1.4 1.4 0.1 0.6 1.9 1.9
Jan Hurdálek USK 16 9 10.9 3.2 0.7/1.4 0.0* 0.6/1.8 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.9 1.0 1.9 0.4 0.0 0.8 0.1 0.4 1.0 2.0
Marek Chvojka Sokol Pražský 16 9 20.7 3.1 1.3/2.8 48.0 0.0 0.0* 0.4/1.1 0.0* 1.7 4.0 5.7 0.4 0.1 0.9 0.1 1.2 0.8 7.2
Jakub Jícha Snakes Ostrava 16 6 19.0 4.5 0.5/1.7 0.0* 1.2/3.0 38.9 0.0/0.3 0.0* 0.8 1.7 2.5 0.5 0.2 1.0 0.1 0.8 1.8 2.3
Adam Rokos BC Vysočina 16 7 15.3 3.7 0.4/2.1 20.0 0.9/2.9 30.0 0.3/0.4 0.0* 0.6 3.0 3.6 0.9 0.4 1.6 0.1 0.9 2.3 2.7
Ondřej Benda Sokol Písek 15 10 9.8 2.6 1.2/2.5 48.0 0.0/0.4 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.6 1.1 1.7 0.1 0.4 0.7 0.0 0.6 1.8 0.8
Jan Jeřábek BC Vysočina 16 3 26.3 8.7 3.3/7.0 47.6 0.0/4.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.3 2.0 3.3 0.3 1.3 0.7 0.2 3.3 2.0 7.0
Jan Glabazňa BK Opava 16 7 13.7 3.6 1.0/4.0 25.0 0.3/1.7 0.0* 0.7/1.6 0.0* 0.7 1.9 2.6 1.3 0.4 2.6 0.1 1.4 0.6 0.9
Michal Sedmík BC Vysočina 15 6 14.0 4.2 2.0/3.8 52.2 0.0 0.0* 0.2/0.3 0.0* 1.7 3.2 4.8 1.0 0.2 1.2 0.1 0.5 1.3 6.3
Marek Vonášek Válečníci Děčín 16 9 16.8 2.8 0.6/2.3 23.8 0.3/1.7 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.3 2.0 2.3 2.3 1.3 2.2 0.1 1.1 1.0 2.9
Tomáš Novák Válečníci Děčín 15 8 9.8 3.0 0.4/0.5 0.0* 0.6/2.3 27.8 0.4/0.6 0.0* 0.3 0.8 1.0 0.3 0.0 1.6 0.0 0.4 0.9 0.1
Tadeáš Králík BC Vysočina 15 9 11.9 2.6 0.7/2.2 30.0 0.2/1.3 0.0* 0.6/1.3 0.0* 0.2 0.8 1.0 0.2 0.8 1.6 0.0 1.3 1.0 -0.1
Zdenek Stříbný Snakes Ostrava 16 7 13.9 3.3 1.4/2.1 66.7 0.0/0.1 0.0* 0.4/0.9 0.0* 1.4 1.0 2.4 0.6 1.0 0.7 0.1 0.7 1.1 5.0
Vojtěch Toman BA Grizzlies Plzeň 16 9 13.6 2.6 0.8/1.7 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.6 1.3 1.9 0.7 1.4 0.7 0.1 0.9 1.3 3.7
Ondřej Krejčík BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 4 25.3 5.8 2.0/5.8 34.8 0.3/1.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.5 1.3 1.8 3.5 1.5 4.5 0.2 2.8 3.0 2.3
Martin Jílek BA Grizzlies Plzeň 16 9 13.7 2.6 1.0/2.2 45.0 0.0/0.4 0.0* 0.6/1.1 0.0* 0.8 1.0 1.8 0.9 1.2 1.1 0.1 1.1 0.9 3.3
Matěj Střelba Tygři Praha 15 9 14.3 2.4 0.9/2.2 40.0 0.2/0.3 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.4 0.4 0.9 0.7 0.3 1.7 0.0 0.2 0.9 0.1
Šimon Skopal Snakes Ostrava 15 7 13.7 3.0 1.0/2.1 46.7 0.0/0.1 0.0* 1.0/1.7 0.0* 0.9 1.4 2.3 0.1 0.6 0.6 0.0 1.6 1.1 4.0
Štěpán Kraus Sokol Pražský 15 9 7.6 2.3 0.7/1.2 0.0* 0.2/1.2 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.2 0.3 0.9 0.0 0.3 0.9 0.7
Michal Podrazil Tygři Praha 16 9 20.8 2.3 0.9/2.7 33.3 0.0 0.0* 0.6/1.3 0.0* 2.2 2.0 4.2 1.0 0.6 0.9 0.1 0.9 2.7 3.0
David Nečas Tygři Brno 15 9 9.2 2.2 0.6/1.2 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.2 0.8 1.0 0.2 0.4 0.9 0.0 1.0 1.1 1.4
Rafael Mirafuentes NH Ostrava 15 7 15.3 2.9 0.9/1.9 0.0* 0.3/1.9 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.1 1.9 2.0 1.4 1.4 1.6 0.1 0.3 2.0 1.9
Michal Prouza BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 2 15.5 10.0 3.5/5.0 70.0 0.0/0.5 0.0* 3.0/4.5 66.7 2.5 1.5 4.0 1.0 1.5 1.0 0.5 2.5 2.0 13.0
Kryštof Masopust Snakes Ostrava 15 9 14.6 2.2 0.6/1.9 0.0* 0.3/1.7 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.3 1.1 1.4 0.6 0.7 2.4 0.0 0.9 2.1 -1.7
Noel Wesley Ngombele Tygři Brno 14 7 7.3 2.9 1.1/2.0 57.1 0.1/0.9 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.0 1.1 1.1 0.1 0.9 0.6 0.0 0.4 0.4 2.7
Danylo Sierov USK 16 9 12.7 2.1 0.9/2.6 34.8 0.0 0.0* 0.3/0.7 0.0* 1.7 0.7 2.3 0.1 0.3 0.4 0.0 0.7 2.0 1.1
Karel Včelka BK Opava 15 7 6.9 2.7 1.1/2.3 50.0 0.1/0.6 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.4 1.7 0.0 0.0 0.4 0.0 0.0 0.9 1.7
Adam Vlček Sokol Pražský 15 5 17.4 3.8 1.4/3.4 41.2 0.0 0.0* 1.0/1.0 0.0* 2.8 4.2 7.0 0.4 0.6 1.4 0.1 0.8 2.4 7.2
David Michal BK Loko Plzeň 16 5 16.6 3.8 1.0/1.8 0.0* 0.4/2.0 20.0 0.6/0.8 0.0* 0.4 1.2 1.6 0.8 0.2 1.2 0.1 1.4 2.2 2.0
Šimon Kobierski NH Ostrava 15 7 8.9 2.6 0.6/2.0 28.6 0.3/1.3 0.0* 0.6/1.4 0.0* 0.0 0.4 0.4 0.0 0.0 0.7 0.0 0.9 1.0 -1.1
Matěj Váňa Sokol Pražský 16 7 11.4 2.4 0.6/1.0 0.0* 0.1/0.9 0.0* 0.9/1.3 0.0* 0.1 1.1 1.3 0.4 0.0 1.0 0.1 1.1 1.1 1.7
Václav Nosek Sokol Pražský 14 5 16.6 3.4 1.2/3.6 33.3 0.2/2.8 7.1 0.4/1.4 0.0* 0.6 2.8 3.4 1.0 0.2 1.0 0.2 0.8 0.4 1.4
Tomáš Hlaváček BC Vysočina 16 9 13.4 1.8 0.7/2.2 30.0 0.0/1.2 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.7 1.8 2.4 0.9 0.8 1.9 0.1 0.7 1.0 0.8
Adam Plaček BA Nymburk 15 8 8.4 2.0 0.5/0.9 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.6 0.9 1.5 0.4 0.3 0.5 0.1 0.8 0.8 1.8
Jan Broda Tygři Brno 14 4 18.0 4.0 0.8/3.3 23.1 0.3/0.8 0.0* 1.8/3.0 58.3 0.8 3.5 4.3 0.5 0.8 2.8 0.0 2.8 1.0 4.3
Richard Bauer Snakes Ostrava 15 9 13.8 1.8 0.6/1.3 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.4 1.9 2.3 0.2 0.2 0.8 0.0 0.0 1.7 0.9
Tomáš Bryška BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 8 10.9 2.0 0.6/1.3 0.0* 0.3/1.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.8 1.0 0.1 0.4 1.9 0.0 0.1 0.5 -0.8
Petr Turin BASKET Brno 14 4 16.0 3.8 1.5/3.5 42.9 0.0/0.5 0.0* 0.8/1.3 0.0* 1.0 2.3 3.3 1.3 1.3 1.8 0.2 1.3 1.3 4.8
Filip Adamec BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 5 17.6 2.8 1.4/3.4 41.2 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.2 2.4 3.6 1.0 1.0 1.2 0.2 0.2 1.6 3.8
Adam Hezina BK Loko Plzeň 15 7 10.6 2.0 0.6/1.6 0.0* 0.1/2.0 7.1 0.4/0.4 0.0* 0.6 0.4 1.0 0.1 0.0 1.1 0.0 0.3 1.0 -1.6
Vojtěch Kobierski NH Ostrava 15 3 16.3 4.7 1.3/2.3 57.1 0.3/1.0 0.0* 1.0/3.0 33.3 1.7 1.3 3.0 0.3 1.7 0.7 0.2 2.0 2.3 5.3
Kevin Dalibor Humpál Sokol Písek 16 5 6.8 2.8 1.2/2.6 46.2 0.0/0.8 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.0 0.4 0.4 0.6 0.4 0.0 0.0 0.8 0.8 1.8
Colin Onyedikachi Okparaigwe USK 16 9 8.4 1.3 0.3/0.7 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.9 1.2 0.8 0.1 0.4 0.2 0.1 0.3 1.9
Jan Delevič Sokol Pražský 15 9 6.6 1.3 0.7/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.2 0.4 1.0 0.0 0.2 0.7 0.3
Matěj Mišejko Válečníci Děčín 15 9 14.4 1.3 0.4/1.3 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.4/1.4 0.0* 0.9 0.9 1.8 0.6 0.3 0.9 0.1 1.3 2.6 0.0
Cyril Vrchota BA Nymburk 16 3 15.3 3.7 1.7/3.7 45.5 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.7 0.0* 1.0 2.0 3.0 1.0 1.0 0.7 0.5 1.0 2.0 4.3
Dominik Smělý BA Nymburk 16 7 11.1 1.6 0.7/1.9 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.1/1.1 0.0* 0.9 0.6 1.4 0.6 1.0 0.4 0.2 0.6 0.1 2.3
Lukáš Koutník BK Loko Plzeň 16 9 8.4 1.2 0.1/0.8 0.0* 0.3/1.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.9 1.2 0.0 0.4 0.6 0.0 0.1 0.8 -0.4
Jakub Štibrocha Snakes Ostrava 16 4 19.0 2.5 1.0/2.5 40.0 0.0/0.3 0.0* 0.5/1.0 0.0* 1.5 0.8 2.3 0.5 0.5 1.0 0.1 0.5 3.5 -0.3
Václav Warisch BK Opava 15 9 11.6 1.0 0.4/1.6 0.0* 0.0/0.6 0.0* 0.1/0.7 0.0* 0.8 0.3 1.1 0.6 0.4 1.3 0.0 0.7 0.8 -0.6
Vojtěch Tomšík BK Opava 16 6 6.5 1.5 0.5/1.0 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.0/0.7 0.0* 0.5 0.3 0.8 0.0 0.0 0.2 0.0 0.3 0.5 0.7
Martin Čech BASKET Brno 15 9 7.6 1.0 0.4/1.4 0.0* 0.0/1.1 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.4 0.2 0.7 0.4 0.2 0.2 0.2 0.1 0.9 -0.8
Ondřej Volf BA Grizzlies Plzeň 16 9 6.4 0.9 0.1/0.7 0.0* 0.2/1.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.7 0.0 0.1 0.7 0.1 0.8 -0.7
Gabriel Špaček BASKET Brno 15 7 13.4 1.1 0.4/1.6 0.0* 0.0/0.6 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.9 1.0 1.9 0.3 0.7 1.3 0.0 0.4 3.1 -1.4
František Pudich NH Ostrava 16 9 6.9 0.9 0.3/0.7 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.2 0.0* 1.1 0.9 2.0 0.1 0.4 0.2 0.1 0.1 0.8 2.3
Hynek Ženíšek BK Loko Plzeň 15 7 5.3 1.1 0.3/0.4 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.4 0.1 0.4 0.1 0.4 0.6 0.9
Mikuláš Bindr BK Opava 15 7 6.3 1.1 0.1/0.4 0.0* 0.3/1.1 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.1 0.4 0.4 0.0 0.0 0.1 1.0
Tomas Mc Menamin Tygři Praha 16 9 6.0 0.8 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.7 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.1 0.1 0.3 0.0 0.3 0.9 -0.1
Roberto Enriquez USK 16 7 14.1 1.0 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.3/0.7 0.0* 1.9 3.1 5.0 1.1 0.4 0.7 0.2 0.9 1.9 4.7
Filip Cejpek Tygři Brno 15 7 7.1 1.0 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.1 0.4 0.6 0.4 0.3 0.4 0.1 0.6 1.3 0.7
Antonín Hanzlíček BK Loko Plzeň 14 5 10.0 1.4 0.0/0.6 0.0* 0.4/1.6 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.6 0.6 1.2 0.6 1.2 0.6 0.2 0.2 1.4 0.2
Daniel Stefanov Snakes Ostrava 15 2 11.0 3.0 1.5/2.5 60.0 0.0/3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5 1.0 3.5 1.5 1.0 0.5 1.5 0.0 0.5 4.0
Antonín Kabriel Sokol Písek 15 8 6.5 0.8 0.3/0.8 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.8 0.8 1.5 0.6 0.0 0.3 0.3 0.5 0.8 1.4
Matěj Prokeš BA Nymburk 16 3 8.0 2.0 0.0/0.7 0.0* 0.7/2.3 28.6 0.0/0.0 0.0* 0.7 1.0 1.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7 1.3
Petr Vaňourek NH Ostrava 15 8 5.3 0.8 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.1 0.6 0.8 0.4 0.3 0.4 0.1 0.1 0.3 0.9
Vojtěch Nevrla Snakes Ostrava 14 3 14.3 1.7 0.3/0.3 0.0* 0.3/2.3 14.3 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 1.0 0.7 1.7 0.2 1.3 1.0 0.3
Patrik Verdan BK Loko Plzeň 15 7 5.9 0.7 0.3/0.7 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.4 0.6 1.0 0.1 0.3 0.3 0.1 0.4 0.7 0.9
Vojtěch Kašpárek BK Opava 15 4 6.8 1.0 0.5/1.5 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.8 1.3 2.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 2.8 -2.3
Štěpán Grygar Snakes Ostrava 15 3 6.7 1.3 0.3/0.3 0.0* 0.0/1.7 0.0* 0.7/0.7 0.0* 0.0 0.7 0.7 0.0 0.0 0.7 0.0 0.3 0.7 -0.7
Prokop Macků Tygři Praha 16 3 3.7 1.3 0.3/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.7/0.7 0.0* 0.0 0.7 0.7 0.0 0.0 0.3 0.0 0.3 0.7 0.7
Cinar Yagci NH Ostrava 16 2 13.5 2.0 1.0/2.5 40.0 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.5 1.0 2.0 1.0 2.0 0.5 1.0 2.0 -0.5
Štěpán Martínek BA Grizzlies Plzeň 15 9 6.7 0.4 0.2/0.6 0.0* 0.0/0.7 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.2 0.7 0.9 0.1 0.0 0.3 0.0 0.6 1.2 -0.8
Ondřej Skupeň Snakes Ostrava 15 1 20.0 4.0 0.0/2.0 0.0 0.0 0.0* 4.0/6.0 66.7 1.0 5.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 3.0 6.0
Matěj Němec BC Vysočina 16 9 3.7 0.4 0.2/0.6 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.0 0.2 0.0 0.3 0.2 0.0 0.0 0.3 -0.2
Jakub Brožek BA Nymburk 15 5 3.4 0.8 0.0/0.2 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.0 0.6 0.6 0.0 0.0 0.4 0.0 0.4 0.2 0.4
Lukáš Poulíček Tygři Praha 14 8 6.5 0.5 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.1 0.3 0.4 0.4 0.0 0.4 0.1 0.1 0.4 0.3
Tadeáš Ehl BA Nymburk 15 2 6.5 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.5/1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.5 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 1.0
Tim Vallet Sokol Písek 15 6 5.3 0.5 0.0/0.3 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.2 0.2 0.7 0.0 0.0 0.0 -0.3
Vilém Gabzdyl Snakes Ostrava 15 1 6.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 3.0/8.0 37.5 0.0 2.0 2.0 0.0 0.0 2.0 0.0 5.0 1.0 1.0
Adam Žvak Snakes Ostrava 14 2 9.0 1.0 0.5/1.5 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -0.5
Tomáš Míča BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 2 8.0 1.0 0.5/0.5 0.0* 0.0/1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5
5 David Lukeš BA Grizzlies Plzeň 15 9 2.1 0.2 0.1/0.1 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.0 0.0 0.2 0.0 0.0 0.2 -0.1
Vilém Vrbica BA Nymburk 16 3 7.7 0.7 0.3/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.0/1.3 0.0* 0.3 1.7 2.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.7 0.0 0.0
Kristián Kušnarev Tygři Praha 16 4 3.0 0.5 0.3/0.3 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.3 0.5 0.0 0.0 0.5 0.0
4 Oliver Langer GBA Lions Jindřichův Hradec 15 6 8.5 0.2 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.8 0.2 1.5 0.1 0.3 0.7 -1.2
Jan Kozák BA Nymburk 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Pohánka GBA Lions Jindřichův Hradec 16 2 6.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0/1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 -1.5
Adam Heřmánek USK 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ayrton Lambertucci NH Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Opluštil BASKET Brno 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Pavel Kaštil USK 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Toporkov BA Nymburk 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
24 Jakub Sojka Tygři Brno 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Lacho Tygři Brno 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Peter Kováčik BA Nymburk 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Marek Valenta Válečníci Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
41 Matěj Hofman Tygři Brno 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kristián Jasník BK Opava 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Avuk BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Jakubal BA Nymburk 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Yevhenii Tkachenko BA Grizzlies Plzeň 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
David Libánský BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Nikita Korotchenko BASKET Brno 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Samuel Kračmar BC Vysočina 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Radim Stehlík BK Loko Plzeň 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
35 Benjamin Dostál Tygři Brno 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Marcel Cvrk BK Loko Plzeň 15 2 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
František Marek BA Grizzlies Plzeň 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lukáš Sádovský BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Mazanec BA Grizzlies Plzeň 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Finklár Válečníci Děčín 15 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
2 Martin Patlevič BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kosťantyn Jagupov Sokol Pražský 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lukáš Motlík BK Loko Plzeň 14 4 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Stanislav Rachůnek BC Vysočina 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ivo Šalomoun BASKET Brno 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vojtěch Árvai Sokol Pražský 15 1 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0
Milan Tomáš Stráněl USK 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Bělohradský Tygři Praha 14 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matyáš Pierník BK Opava 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Pospíchal Tygři Praha 14 5 1.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vojtěch Jozífek BC Vysočina 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Votava BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Erbes BA Grizzlies Plzeň 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Švec BASKET Brno 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Peter Halán BC Vysočina 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Antonín Petřek BK Loko Plzeň 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
30 Christian Chlubný Tygři Brno 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Eliáš Hager Sokol Pražský 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Kvapil Válečníci Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jonáš Kerhart BA Nymburk 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
36 André Chlubný Tygři Brno 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Šimon Michael Kovář Sokol Pražský 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
David Šváb BC Vysočina 15 2 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matyáš Krejčí USK 15 2 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Oliver Robert Engel USK 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Vrátný BC Vysočina 16 2 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0
Lukáš Beneš BK Loko Plzeň 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Jandora Tygři Brno 15 3 3.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.3 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3
Michal Jelínek BA Nymburk 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matěj Schwarz Válečníci Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Křišťan Sokol Pražský 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Václav Nekola Sokol Pražský 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jonáš Němeček BA Grizzlies Plzeň 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
25 Patrik Němec Tygři Brno 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Dominik Pova Válečníci Děčín 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0