2. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C 1. kolo 529
SK Žabovřesky
SK Basket RENOCAR
10. 12. 2022
18:00
SH Rosnička Brno Jakub Kremser
Martin Račanský
78
75
22
20
48
39
59
57
Review
skupina C 1. kolo 531
TJ Sokol Karviná
BK Hladnov Ostrava
10. 12. 2022
18:00
ZŠ Družby Karviná René Klapetek
Michal Slovák
118
112
22
30
55
55
73
73
99
99
Review
skupina C 1. kolo 532
TJ Třebíč
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
10. 12. 2022
18:00
Sportovní hala L. Pokorného Michal Kubiš
Maxmilian Zavřel
94
98
19
27
35
54
56
75
Review
skupina C 1. kolo 534
Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
11. 3. 2023
18:00
Hala TJ Jiskra Jakub Válek
Filip Hudec
52
88
15
31
25
57
38
70
Review
skupina C 1. kolo 530
SK UP Olomouc
Slávie Ostravská Univerzita
10. 12. 2022
19:00
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Filip Hudec
82
69
13
17
35
39
54
51
Review
skupina C 2. kolo 539
TJ Sokol Karviná
TJ Třebíč
24. 9. 2022
14:00
ZŠ Družby Karviná Ondřej Rusz
Dominik Holaň
81
50
21
16
43
27
60
38
Review
skupina C 2. kolo 540
BK Hladnov Ostrava
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
24. 9. 2022
17:30
Gymnázium Hladnov Jakub Kremser
Vojtěch Ščurek
73
105
23
26
35
47
52
70
Review
skupina C 2. kolo 535
SK Žabovřesky
Jiskra Kyjov
24. 9. 2022
18:00
SH Rosnička Brno Michal Kubiš
Jan Renc
94
65
22
15
52
31
76
48
Review
skupina C 2. kolo 536
SK Basket RENOCAR
TJ Slavia Kroměříž
24. 9. 2022
18:00
SH Podolí u Brna Pavel Nehoda
Martin Sekáč
67
68
15
17
34
40
52
57
Review
skupina C 2. kolo 537
SK UP Olomouc
BK Vlci Žďár
24. 9. 2022
19:00
Sportovní hala UP Jan Hecl
Antonín Kapl
80
64
22
17
43
30
59
44
Review
skupina C 3. kolo 542
SK Basket RENOCAR
Jiskra Kyjov
25. 9. 2022
10:00
SH Podolí u Brna Pavel Nehoda
Martin Sekáč
106
66
26
29
51
42
79
56
Review
skupina C 3. kolo 546
BK Hladnov Ostrava
TJ Třebíč
25. 9. 2022
10:30
Gymnázium Hladnov Jakub Kremser
Vojtěch Ščurek
69
61
18
9
34
34
44
50
Review
skupina C 3. kolo 545
TJ Sokol Karviná
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
25. 9. 2022
11:00
ZŠ Družby Karviná Ondřej Rusz
Tomáš Nevřela
112
68
22
16
60
38
84
46
Review
skupina C 3. kolo 541
SK Žabovřesky
TJ Slavia Kroměříž
25. 9. 2022
12:00
SH Rosnička Brno Jan Renc
Marek Vaníček
110
106
26
25
48
52
77
74
Review
skupina C 3. kolo 544
Slávie Ostravská Univerzita
BK Vlci Žďár
25. 9. 2022
13:00
SH Ostrava-Tatran Václav Sýkora
René Klapetek
116
75
29
17
59
36
88
61
Review
skupina C 4. kolo 549
BK Vlci Žďár
TJ Sokol Karviná
8. 10. 2022
17:30
Hala TJ ŽĎAS Martin Veis
Martin Sekáč
39
122
13
39
27
73
31
99
Review
skupina C 4. kolo 552
SK Basket RENOCAR
Slávie Ostravská Univerzita
8. 10. 2022
18:00
SH Podolí u Brna Michal Škaroupka
Marek Vaníček
78
54
20
5
39
21
60
38
Review
skupina C 4. kolo 547
Jiskra Kyjov
TJ Třebíč
8. 10. 2022
18:45
Hala TJ Jiskra Jakub Kremser
Jiří Fanta
76
62
12
13
43
28
59
39
Review
skupina C 4. kolo 548
TJ Slavia Kroměříž
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
12. 10. 2022
19:00
Hala TJ Slavia Jakub Kremser
René Klapetek
75
86
25
20
41
39
60
61
Review
skupina C 4. kolo 551
SK Žabovřesky
SK UP Olomouc
8. 10. 2022
19:30
SH Rosnička Brno Pavel Nehoda
Jiří Krejčiřík
85
61
21
19
45
35
68
48
Review
skupina C 5. kolo 555
BK Vlci Žďár
BK Hladnov Ostrava
9. 10. 2022
10:00
Hala TJ ŽĎAS Martin Veis
Martin Sekáč
76
85
14
19
30
37
46
64
Review
skupina C 5. kolo 557
SK Žabovřesky
Slávie Ostravská Univerzita
9. 10. 2022
10:00
SH Rosnička Brno Michal Kubiš
Jan Bráblík
90
63
11
19
36
34
65
50
Review
skupina C 5. kolo 558
SK Basket RENOCAR
SK UP Olomouc
9. 10. 2022
10:00
SH Podolí u Brna Pavel Nehoda
Jiří Krejčiřík
51
52
17
15
33
23
46
36
Review
skupina C 5. kolo 554
TJ Slavia Kroměříž
TJ Třebíč
9. 10. 2022
12:30
Hala TJ Slavia Ondřej Rusz
Tomáš Nevřela
79
71
11
22
36
33
52
47
Review
skupina C 5. kolo 553
Jiskra Kyjov
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
9. 10. 2022
13:45
Hala TJ Jiskra Jakub Kremser
Jiří Fanta
94
95
29
27
52
49
69
79
Review
skupina C 6. kolo 562
BK Hladnov Ostrava
SK Basket RENOCAR
22. 10. 2022
17:30
Gymnázium Hladnov Natálie Karabínová
Tomáš Kraina
83
74
28
17
53
30
60
58
Review
skupina C 6. kolo 561
TJ Sokol Karviná
SK Žabovřesky
22. 10. 2022
18:00
ZŠ Družby Karviná Adam Giecek
Petr Opletal
126
70
30
18
61
30
94
48
Review
skupina C 6. kolo 563
TJ Třebíč
BK Vlci Žďár
22. 10. 2022
18:00
Sportovní hala L. Pokorného Marek Vaníček
Jan Bráblík
75
64
18
10
30
37
57
48
Review
skupina C 6. kolo 559
SK UP Olomouc
Jiskra Kyjov
22. 10. 2022
19:00
SH UP Olomouc Václav Sýkora
Marek Bešina
75
82
16
24
37
48
53
68
Review
skupina C 6. kolo 560
Slávie Ostravská Univerzita
TJ Slavia Kroměříž
22. 10. 2022
20:00
SH Ostrava-Tatran Dominik Holaň
Filip Hudec
67
63
11
18
35
38
58
54
Review
skupina C 7. kolo 570
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
BK Vlci Žďár
23. 10. 2022
10:00
SH Morenda Michal Kult
Marek Vaníček
93
63
25
14
49
32
70
50
Review
skupina C 7. kolo 567
TJ Sokol Karviná
SK Basket RENOCAR
23. 10. 2022
10:30
ZŠ Družby Karviná Adam Giecek
Petr Opletal
93
69
24
20
57
36
80
44
Review
skupina C 7. kolo 568
BK Hladnov Ostrava
SK Žabovřesky
23. 10. 2022
10:30
Gymnázium Hladnov Lukáš Kapaňa
Natálie Karabínová
81
79
23
24
47
41
64
60
Review
skupina C 7. kolo 565
SK UP Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
23. 10. 2022
11:15
SH UP Olomouc Václav Sýkora
Marek Bešina
88
81
29
6
57
29
70
57
Review
skupina C 7. kolo 566
Slávie Ostravská Univerzita
Jiskra Kyjov
11. 2. 2023
20:00
SH Ostrava-Tatran Jan Hecl
Ondřej Rusz
103
47
26
7
49
11
75
28
Review
skupina C 8. kolo 571
Jiskra Kyjov
BK Vlci Žďár
12. 11. 2022
17:00
Hala TJ Jiskra Martin Veis
Václav Dolejš
70
76
30
20
46
38
51
55
Review
skupina C 8. kolo 573
SK Žabovřesky
TJ Třebíč
12. 11. 2022
18:00
SH Rosnička Brno Robin Petrák
Michal Škaroupka
87
75
19
22
37
41
67
61
Review
skupina C 8. kolo 574
SK Basket RENOCAR
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
12. 11. 2022
18:00
SH Podolí u Brna Pavel Nehoda
Jiří Krejčiřík
66
95
12
15
28
45
47
71
Review
skupina C 8. kolo 576
Slávie Ostravská Univerzita
BK Hladnov Ostrava
12. 11. 2022
18:00
SH Ostrava-Tatran René Klapetek
Ondřej Veselý
73
80
13
15
27
35
58
62
Review
skupina C 8. kolo 575
SK UP Olomouc
TJ Sokol Karviná
12. 11. 2022
19:00
SH UP Olomouc Jakub Kremser
Antonín Kapl
55
104
14
27
33
54
43
78
Review
skupina C 9. kolo 579
SK Žabovřesky
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
13. 11. 2022
10:00
SH Rosnička Brno Robin Petrák
Michal Škaroupka
75
96
14
29
41
47
60
80
Review
skupina C 9. kolo 580
SK Basket RENOCAR
TJ Třebíč
13. 11. 2022
10:00
SH Podolí u Brna Michal Komprs
Jiří Krejčiřík
78
84
20
22
39
45
59
66
Review
skupina C 9. kolo 581
SK UP Olomouc
BK Hladnov Ostrava
13. 11. 2022
11:00
SH UP Olomouc Jakub Kremser
Antonín Kapl
64
72
11
23
22
48
37
58
Review
skupina C 9. kolo 578
TJ Slavia Kroměříž
BK Vlci Žďár
13. 11. 2022
12:30
Hala TJ Slavia Dennis Billík
Jakub Válek
59
69
15
15
28
33
45
55
Review
skupina C 9. kolo 582
Slávie Ostravská Univerzita
TJ Sokol Karviná
13. 11. 2022
14:00
SH Ostrava-Tatran Jiří Fanta
Marek Bešina
58
84
17
21
35
37
50
62
Review
skupina C 10. kolo 583
TJ Sokol Karviná
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
ZŠ Družby Karviná
20
0
*
Review
skupina C 10. kolo 586
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
Slávie Ostravská Univerzita
26. 11. 2022
16:30
SH Morenda Michal Komprs
Pavel Nehoda
90
77
31
20
45
34
64
57
Review
skupina C 10. kolo 587
BK Vlci Žďár
SK Žabovřesky
26. 11. 2022
17:00
Hala TJ ŽĎAS Michal Kult
Jan Špaček
61
71
15
17
31
39
50
54
Review
skupina C 10. kolo 584
BK Hladnov Ostrava
TJ Slavia Kroměříž
26. 11. 2022
17:30
Gymnázium Hladnov Jonáš Kavan
Ondřej Chodura
87
70
24
18
47
31
62
52
Review
skupina C 10. kolo 585
TJ Třebíč
SK UP Olomouc
26. 11. 2022
18:00
Sportovní hala L. Pokorného Michal Škaroupka
Marek Vaníček
95
97
18
10
41
40
61
70
82
82
84
84
Review
skupina C 11. kolo 591
TJ Třebíč
Slávie Ostravská Univerzita
27. 11. 2022
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Michal Škaroupka
Jan Renc
85
72
18
15
38
33
66
57
Review
skupina C 11. kolo 593
BK Vlci Žďár
SK Basket RENOCAR
27. 11. 2022
10:00
Hala TJ ŽĎAS Michal Kubiš
Jan Špaček
57
73
16
19
31
40
47
54
Review
skupina C 11. kolo 589
TJ Sokol Karviná
TJ Slavia Kroměříž
27. 11. 2022
11:00
ZŠ Družby Karviná Adam Giecek
Michal Slovák
119
76
27
16
34
25
27
20
Review
skupina C 11. kolo 592
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
SK UP Olomouc
27. 11. 2022
12:30
SH Morenda Pavel Nehoda
Michal Kult
101
59
27
15
51
34
67
45
Review
skupina C 11. kolo 590
BK Hladnov Ostrava
Jiskra Kyjov
27. 1. 2023
18:45
Gymnázium Hladnov René Klapetek
Michal Slovák
112
89
33
19
64
38
93
59
Review
skupina C 12. kolo 597
BK Hladnov Ostrava
TJ Sokol Karviná
11. 12. 2022
10:30
Gymnázium Hladnov Marek Bešina
Dominik Holaň
71
101
13
23
27
46
47
75
Review
skupina C 12. kolo 595
SK Basket RENOCAR
SK Žabovřesky
11. 12. 2022
11:30
SH Podolí u Brna Michal Kult
Maxmilian Zavřel
93
80
22
20
41
36
66
59
Review
skupina C 12. kolo 598
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
TJ Třebíč
11. 12. 2022
12:15
SH Morenda Filip Dombrovský
Natálie Karabínová
93
86
23
26
43
42
60
64
Review
skupina C 12. kolo 596
Slávie Ostravská Univerzita
SK UP Olomouc
11. 12. 2022
15:15
SH Ostrava-Tatran Ondřej Rusz
Petr Opletal
56
65
7
17
28
32
38
55
Review
skupina C 12. kolo 600
TJ Slavia Kroměříž
Jiskra Kyjov
9. 12. 2022
19:30
Hala TJ Slavia Jiří Fanta
Martin Račanský
101
59
21
16
37
32
62
47
Review
skupina C 13. kolo 604
BK Vlci Žďár
Slávie Ostravská Univerzita
7. 1. 2023
17:00
Hala TJ ŽĎAS Michal Škaroupka
Václav Dolejš
68
52
24
11
41
26
56
40
Review
skupina C 13. kolo 606
TJ Třebíč
BK Hladnov Ostrava
7. 1. 2023
18:00
Sportovní hala L. Pokorného Michal Kult
Martin Sekáč
76
104
23
17
40
43
60
66
Review
skupina C 13. kolo 602
Jiskra Kyjov
SK Basket RENOCAR
7. 1. 2023
18:15
Hala TJ Jiskra Marek Vaníček
Martin Račanský
48
102
9
19
19
46
34
74
Review
skupina C 13. kolo 601
TJ Slavia Kroměříž
SK Žabovřesky
7. 1. 2023
18:30
Hala TJ Slavia Marek Bešina
Jiří Krejčiřík
68
54
23
9
41
21
53
42
Review
skupina C 13. kolo 605
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
TJ Sokol Karviná
7. 1. 2023
20:30
SH Morenda Robin Petrák
Pavel Nehoda
61
83
20
21
29
37
46
55
Review
skupina C 14. kolo 609
BK Vlci Žďár
SK UP Olomouc
8. 1. 2023
10:00
Hala TJ ŽĎAS Michal Škaroupka
Václav Dolejš
66
43
18
10
31
25
47
32
Review
skupina C 14. kolo 611
TJ Třebíč
TJ Sokol Karviná
8. 1. 2023
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Natálie Karabínová
Martin Sekáč
66
76
18
18
34
34
47
58
Review
skupina C 14. kolo 612
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
BK Hladnov Ostrava
8. 1. 2023
11:30
Tělocvična Purkyňova 1 Robin Petrák
Ondřej Zatloukal
100
80
22
21
52
31
71
64
Review
skupina C 14. kolo 608
TJ Slavia Kroměříž
SK Basket RENOCAR
8. 1. 2023
12:00
Hala TJ Slavia Marek Bešina
Jiří Krejčiřík
57
81
13
19
28
41
43
60
Review
skupina C 14. kolo 607
Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky
8. 1. 2023
12:30
Hala TJ Jiskra Jiří Jedlička
Martin Račanský
68
101
23
27
31
44
46
66
Review
skupina C 15. kolo 613
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
Jiskra Kyjov
21. 1. 2023
17:00
SH Morenda Marek Vaníček
Jan Špaček
106
67
30
21
51
37
76
56
Review
skupina C 15. kolo 615
BK Hladnov Ostrava
BK Vlci Žďár
21. 1. 2023
17:30
Gymnázium Hladnov René Klapetek
Dominik Holaň
85
51
10
11
45
27
60
41
Review
skupina C 15. kolo 614
TJ Třebíč
TJ Slavia Kroměříž
21. 1. 2023
18:00
Sportovní hala L. Pokorného Jan Renc
Jan Bráblík
74
69
22
18
47
37
58
49
Review
skupina C 15. kolo 618
SK UP Olomouc
SK Basket RENOCAR
21. 1. 2023
19:00
SH UP Olomouc Ondřej Zatloukal
Ota Baďura
57
68
21
11
38
32
47
48
Review
skupina C 15. kolo 617
Slávie Ostravská Univerzita
SK Žabovřesky
21. 1. 2023
20:00
SH Ostrava-Tatran Ondřej Rusz
Michal Slovák
70
50
19
12
33
17
53
38
Review
skupina C 16. kolo 619
TJ Třebíč
Jiskra Kyjov
22. 1. 2023
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Jan Renc
Jan Bráblík
87
92
19
21
45
42
61
61
82
82
Review
skupina C 16. kolo 623
SK UP Olomouc
SK Žabovřesky
22. 1. 2023
11:00
SH UP Olomouc Jakub Kremser
Antonín Kapl
83
89
23
18
45
35
57
66
Review
skupina C 16. kolo 620
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
TJ Slavia Kroměříž
22. 1. 2023
12:00
SH Morenda Michal Kubiš
Jan Špaček
101
76
18
22
42
36
67
58
Review
skupina C 16. kolo 621
TJ Sokol Karviná
BK Vlci Žďár
22. 1. 2023
13:15
ZŠ Družby Karviná René Klapetek
Dominik Holaň
103
53
24
12
52
28
79
36
Review
skupina C 16. kolo 624
Slávie Ostravská Univerzita
SK Basket RENOCAR
22. 1. 2023
15:00
SH Ostrava-Tatran Ondřej Rusz
Michal Slovák
68
64
17
17
33
31
47
39
Review
skupina C 17. kolo 626
Jiskra Kyjov
Slávie Ostravská Univerzita
23. 10. 2022
15:00
Hala TJ Jiskra Marek Vaníček
Jan Bráblík
69
75
23
18
40
46
54
64
Review
skupina C 17. kolo 630
BK Vlci Žďár
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
11. 2. 2023
17:30
Hala TJ ŽĎAS Michal Komprs
Petr Havlíček
54
72
15
12
29
31
43
48
Review
skupina C 17. kolo 625
TJ Slavia Kroměříž
SK UP Olomouc
11. 2. 2023
18:00
Hala TJ Slavia Pavel Nehoda
Jiří Krejčiřík
89
95
23
19
44
48
67
73
Review
skupina C 17. kolo 627
SK Basket RENOCAR
TJ Sokol Karviná
11. 2. 2023
18:00
SH Podolí u Brna Jiří Fanta
Jakub Petrák
72
64
26
12
39
35
56
45
Review
skupina C 17. kolo 628
SK Žabovřesky
BK Hladnov Ostrava
11. 2. 2023
20:00
SH Rosnička Brno Petr Mynarčík
Martin Račanský
84
69
25
18
49
33
64
53
Review
skupina C 18. kolo 633
SK Žabovřesky
TJ Sokol Karviná
12. 2. 2023
10:00
SH Rosnička Brno Petr Mynarčík
Klaudia Aleksandra Karwowska
70
94
20
24
22
44
54
63
Review
skupina C 18. kolo 634
SK Basket RENOCAR
BK Hladnov Ostrava
12. 2. 2023
10:00
SH Podolí u Brna Jiří Fanta
Jakub Petrák
87
65
22
15
39
32
66
45
Review
skupina C 18. kolo 635
BK Vlci Žďár
TJ Třebíč
12. 2. 2023
10:00
Hala TJ ŽĎAS Robin Petrák
Petr Havlíček
72
64
22
17
38
36
51
48
Review
skupina C 18. kolo 632
TJ Slavia Kroměříž
Slávie Ostravská Univerzita
12. 2. 2023
10:30
Hala TJ Slavia Pavel Nehoda
Jiří Krejčiřík
78
75
14
18
35
35
56
58
Review
skupina C 18. kolo 631
Jiskra Kyjov
SK UP Olomouc
12. 2. 2023
12:30
Hala TJ Jiskra Maxmilian Zavřel
Ondřej Josefus
69
65
19
15
32
36
51
54
Review
skupina C 19. kolo 638
BK Vlci Žďár
TJ Slavia Kroměříž
4. 3. 2023
17:00
Hala TJ ŽĎAS Michal Škaroupka
Petr Mynarčík
86
78
24
23
47
38
74
54
Review
skupina C 19. kolo 641
BK Hladnov Ostrava
SK UP Olomouc
4. 3. 2023
17:30
Gymnázium Hladnov Michal Slovák
Dominik Holaň
110
70
37
19
63
38
87
58
Review
skupina C 19. kolo 639
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
SK Žabovřesky
4. 3. 2023
18:00
SH Morenda Michal Komprs
Marek Vaníček
105
101
27
30
48
50
71
75
Review
skupina C 19. kolo 640
TJ Třebíč
SK Basket RENOCAR
4. 3. 2023
18:00
Sportovní hala L. Pokorného Michal Kult
Václav Dolejš
84
73
22
23
51
42
65
55
Review
skupina C 19. kolo 642
TJ Sokol Karviná
Slávie Ostravská Univerzita
4. 3. 2023
18:00
ZŠ Družby Karviná Václav Sýkora
Tomáš Kraina
96
70
18
23
39
33
63
49
Review
skupina C 20. kolo 643
BK Vlci Žďár
Jiskra Kyjov
5. 3. 2023
09:45
Hala TJ ŽĎAS Michal Škaroupka
Petr Mynarčík
67
56
21
24
36
33
50
47
Review
skupina C 20. kolo 645
TJ Třebíč
SK Žabovřesky
5. 3. 2023
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Michal Kult
Václav Dolejš
82
74
27
11
51
36
62
60
Review
skupina C 20. kolo 648
BK Hladnov Ostrava
Slávie Ostravská Univerzita
5. 3. 2023
10:30
Gymnázium Hladnov Michal Slovák
Dominik Holaň
84
70
15
27
37
43
59
59
Review
skupina C 20. kolo 647
TJ Sokol Karviná
SK UP Olomouc
5. 3. 2023
11:00
ZŠ Družby Karviná Václav Sýkora
Tomáš Kraina
105
58
24
18
44
25
77
42
Review
skupina C 20. kolo 646
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
SK Basket RENOCAR
5. 3. 2023
17:00
SH Morenda Filip Dombrovský
Marek Vaníček
97
59
19
12
42
26
71
38
Review
skupina C 21. kolo 652
SK UP Olomouc
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
18. 3. 2023
14:00
SH Gymnázia Olomouc Ondřej Rusz
Vojtěch Ščurek
64
85
12
29
27
44
49
68
Review
skupina C 21. kolo 653
SK Basket RENOCAR
BK Vlci Žďár
18. 3. 2023
15:30
SH Podolí u Brna Michal Komprs
Maxmilian Zavřel
98
55
24
12
50
27
71
38
Review
skupina C 21. kolo 649
TJ Slavia Kroměříž
TJ Sokol Karviná
18. 3. 2023
18:00
Hala TJ Slavia Pavel Nehoda
Jakub Válek
76
78
14
19
35
40
59
60
Review
skupina C 21. kolo 650
Jiskra Kyjov
BK Hladnov Ostrava
18. 3. 2023
18:00
Hala TJ Jiskra Michal Škaroupka
Jan Bráblík
73
75
15
31
39
48
56
60
Review
skupina C 21. kolo 651
Slávie Ostravská Univerzita
TJ Třebíč
18. 3. 2023
18:00
SH Ostrava-Tatran Jan Hecl
Tomáš Kraina
98
101
16
20
34
41
57
69
87
87
Review
skupina C 22. kolo 656
TJ Slavia Kroměříž
BK Hladnov Ostrava
19. 3. 2023
10:00
Hala TJ Slavia Pavel Nehoda
Jakub Válek
101
61
31
13
61
27
80
35
Review
skupina C 22. kolo 657
SK UP Olomouc
TJ Třebíč
19. 3. 2023
10:30
SH Gymnázia Olomouc Ondřej Rusz
Vojtěch Ščurek
87
69
23
22
44
39
72
52
Review
skupina C 22. kolo 659
SK Žabovřesky
BK Vlci Žďár
19. 3. 2023
11:00
SH Rosnička Brno Michal Kubiš
Martin Račanský
103
77
29
19
54
33
78
54
Review
skupina C 22. kolo 655
Jiskra Kyjov
TJ Sokol Karviná
19. 3. 2023
12:00
Hala TJ Jiskra Ondřej Zatloukal
Jan Bráblík
58
105
17
26
31
56
44
76
Review
skupina C 22. kolo 658
Slávie Ostravská Univerzita
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
19. 3. 2023
13:00
SH Ostrava-Tatran Jan Hecl
Tomáš Kraina
84
87
29
21
53
47
68
65
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
26 Martin Roub Tesla Pardubice 26 26 1.0 25.3 6.8 2.7 3.7/5.2 70.9 1.3
Vojtěch Ureš Pří 29 20 1.0 25.3 7.3 2.7 2.7/3.7 71.6 3.5
10 Pavel Bauer Jiskra Domažlice 38 24 1.0 18.5 7.3 0.2 3.3/4.7 71.4 2.5
Miroslav Dvířka SKB Rokycany 40 24 1.0 18.3 4.8 2.0 2.6/3.6 71.3 2.2
František Žaba BVK Holice 26 24 1.0 18.2 5.5 1.7 2.0/3.0 65.3 3.2
Tomáš Bělohradský BK Wolves Radotín 27 28 1.0 15.3 4.9 1.4 1.4/2.1 66.1 2.4
Matěj Sůva Loko Plzeň B 24 22 1.0 19.5 4.0 2.5 4.2/5.1 82.3 2.0
Jakub Weig BŠ Slavia Praha 21 24 1.0 17.5 3.6 2.8 2.0/3.3 58.8 2.4
24 Tomáš Sýkora CBU 21 25 1.0 16.6 3.8 2.0 3.2/4.9 65.9 2.9
22 Vojtěch Šindelář Sokol Žižkov 29 24 1.0 17.1 4.3 2.3 1.6/2.7 60.0 1.6
Martin Kohout Sokol Písek B 26 24 1.0 17.0 5.0 0.7 4.8/7.9 60.3 1.5
Ondřej Proskovec BC Benešov 36 25 1.0 16.2 3.0 2.8 1.9/2.7 71.6 2.0
Dominik Štěpán BK NAPOS Vysoká n.L. 25 28 1.0 14.5 5.6 0.5 1.6/2.4 64.7 2.0
Partik Bortel SKB Rokycany 38 22 1.0 18.1 5.1 2.0 2.0/3.1 64.7 2.3
David Kratochvíl BC Benešov 33 20 1.0 19.8 6.2 1.4 3.4/5.7 60.2 1.8
19 Artur Wojnarowský BK Hladnov 24 24 1.0 16.3 4.5 1.3 3.4/4.9 70.1 2.2
Roman Zachrla Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 36 21 1.0 18.0 2.9 3.4 2.1/2.6 81.8 1.3
Tomáš Ulrych BVK Holice 20 24 1.0 15.0 3.5 1.4 3.7/5.4 68.2 2.3
10 František Němec Tesla Pardubice 27 26 1.0 13.7 5.5 0.3 1.7/2.7 62.3 2.3
Zdeněk Šebela Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 37 19 1.0 18.7 7.2 0.2 3.8/5.6 67.3 2.1
Christophe Reymond BK Wolves Radotín 30 26 1.0 13.6 5.0 0.6 1.7/2.3 76.3 2.5
Jan Mráz BK NAPOS Vysoká n.L. 25 25 1.0 14.1 4.1 1.6 1.0/1.9 0.0* 1.5
Martin Ťažký BC Benešov 26 26 1.0 13.3 3.9 0.9 2.8/4.5 63.8 2.5
Ondřej März SKB Rokycany 27 17 1.0 20.2 5.5 1.5 4.7/7.5 63.0 3.8
16 Jan Srna Sokol Žižkov 30 21 1.0 16.4 2.6 3.4 1.0/1.5 0.0* 2.0
8 Jakub Blažek Sokol Karviná 43 23 1.0 14.7 4.2 0.7 4.0/4.6 88.6 1.7
Tomáš Merta KolB 22 19 1.0 17.7 6.4 0.3 4.1/6.5 62.9 2.2
Michal Semerád Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 34 20 1.0 16.9 3.9 1.8 3.7/5.2 70.2 2.1
Pavel Novák KolB 21 17 1.0 19.5 4.2 2.7 2.9/4.2 70.4 1.8
Jakub Kotala OLM 23 21 1.0 15.7 2.9 2.7 1.9/2.6 72.2 1.6
Daniel Randuška BK Wolves Radotín 24 23 1.0 14.0 3.4 1.3 3.0/4.0 76.1 2.8
Marek Souček Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 33 24 1.0 13.3 4.7 0.4 2.8/3.4 82.7 2.7
Radek Kohout BK Klatovy 24 22 1.0 14.5 4.8 1.0 1.9/4.2 44.1 2.5
Ondřej Kohout Sokol Pražský 33 21 1.0 14.9 4.2 1.5 1.8/2.3 77.6 2.7
Zdeněk Papež Sokol Kbely 38 22 1.0 14.1 2.5 2.2 2.7/3.2 83.1 2.6
Timotej Mičuda BK Wolves Radotín 23 25 1.0 12.4 3.8 0.8 2.2/3.3 65.9 1.4
17 Jan Koloničný Sokol Karviná 30 21 1.0 14.5 4.8 0.5 3.3/4.5 72.6 2.0
13 Erik Viktorin BK Hladnov 23 23 1.0 13.2 2.4 1.8 3.1/4.4 70.3 2.0
Petr Krupka Slavoj BK Litoměřice B 20 21 1.0 14.4 5.6 0.3 2.3/4.0 56.5 3.8
27 Radek Janisch BK Hladnov 22 12 1.0 24.9 7.6 1.9 4.0/5.8 68.6 2.0
Michal Ornst Bra 29 16 1.0 18.7 3.9 2.6 2.9/3.9 74.6 2.4
Jiří Svojanovský BK NAPOS Vysoká n.L. 21 22 1.0 13.5 3.0 2.0 1.6/2.5 65.5 0.9
15 Jakub Zikl Sokol Karviná 25 24 1.0 12.4 4.4 0.4 2.5/4.3 59.2 1.8
15 Martin Hrubý Jiskra Domažlice 36 23 1.0 12.9 1.7 2.4 2.2/3.2 67.6 2.3
Robin Štěrbáček Sokol Kbely 19 22 1.0 13.4 4.8 0.3 3.0/4.6 63.7 1.8
Matěj Bartoš Sokol Písek B 26 26 1.0 11.3 0.7 3.2 0.3/0.4 0.0* 1.6
2 Nikola Miličič BK Beroun 23 19 1.0 15.4 2.5 2.8 2.1/2.8 72.2 1.4
4 Lubomír Oswald Sokol Karviná 33 23 1.0 12.1 2.1 1.9 2.3/3.1 76.1 1.4
6 Daniel Szarowski SK Žabovřesky 24 15 1.0 18.6 2.9 2.6 5.1/5.4 93.8 1.9
Vojtěch Zajíc Slavoj BK Litoměřice B 23 19 1.0 14.6 3.2 2.1 2.1/2.8 72.2 1.6
Ondřej Uličný OLM 23 22 1.0 12.6 3.6 1.1 2.0/3.2 63.4 2.7
Pavel Vondra BK Klatovy 30 22 1.0 12.6 3.4 1.1 2.5/3.9 62.8 2.3
3 Jan Fučík CBU 23 20 1.0 13.8 4.5 0.9 2.2/3.5 63.8 1.0
7 Jan Štípek Jiskra Domažlice 29 24 1.0 11.4 2.1 1.6 2.3/3.0 77.5 2.2
Lukáš Kejmar Bra 20 17 1.0 16.0 5.5 0.7 2.8/5.2 54.5 2.5
17 Jakub Jiřinec Jiskra Domažlice 33 22 1.0 12.3 4.8 0.1 2.4/3.3 71.2 2.3
Vladimír Sismilich Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 38 14 1.0 19.1 6.6 1.1 2.8/3.1 90.7 2.4
Štěpán Vlček BVK Holice 20 23 1.0 11.7 4.8 0.4 0.9/2.4 38.2 2.3
Marek Taussig BK Wolves Radotín 24 25 1.0 10.7 3.2 0.8 2.1/3.6 59.6 2.0
Matěj Cerha Loko Plzeň B 23 21 1.0 12.6 2.1 2.2 1.9/2.6 70.9 2.3
Jan Štěpánek Sokol Pražský 40 23 1.0 11.5 1.9 1.9 2.1/2.6 81.4 1.4
Pavel Veselý Loko Plzeň B 30 21 1.0 12.5 5.4 0.0 1.6/2.7 59.6 1.7
10 Daniel Hejda CBU 26 25 1.0 10.5 2.0 1.8 1.0/1.9 0.0* 2.6
13 Jakub Zvolánek CZ.ACADEMY 18 22 1.0 11.9 2.6 1.8 1.3/1.5 0.0* 2.8
Tomáš Jílek Sokol Písek B 26 24 1.0 10.9 3.5 0.6 2.0/4.3 47.6 2.5
Matěj Turček Slavia OU 25 19 1.0 13.7 4.3 1.1 1.9/2.9 65.5 2.4
Petr Andres BK NAPOS Vysoká n.L. 31 28 1.0 9.3 1.3 1.9 1.2/1.7 0.0* 1.5
Jonáš Musil SK Basket RENOCAR 21 16 1.0 16.0 3.9 1.9 2.3/4.2 55.2 1.9
11 Květoslav Nábělek SK Žabovřesky 22 20 1.0 12.8 1.8 2.7 1.2/1.9 0.0* 1.4
17 Matouš Brůna Sokol Karviná 23 24 1.0 10.6 3.4 0.7 1.7/3.0 54.8 1.3
Adam Urbánek Slavia OU 31 16 1.0 15.9 3.0 2.7 1.9/2.6 73.2 1.6
Matěj Wiesner Slavoj BK Litoměřice B 21 19 1.0 13.2 2.1 2.8 0.6/1.2 0.0* 2.2
Jan Strašák SK Basket RENOCAR 26 14 1.0 17.6 5.0 1.6 2.7/4.1 65.5 2.9
Dominik Maščuch Slavoj BK Litoměřice B 20 19 1.0 12.8 2.4 2.3 1.2/1.6 0.0* 2.0
Vojtěch Nádeníček Slavia Kroměříž 21 15 1.0 15.9 3.6 2.0 2.7/4.8 56.9 0.0
Lukáš Marek Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 31 24 1.0 9.9 3.7 0.3 1.6/2.1 76.0 2.0
Michal Sedlák Sluneta USK Ústí n.L. 25 17 1.0 13.9 0.9 3.5 1.7/1.9 0.0* 1.9
Radek Duda Sokol Písek B 31 22 1.0 10.7 1.1 2.6 0.5/0.7 0.0* 1.3
19 Adam Ivánek CZ.ACADEMY 20 25 1.0 9.4 2.2 1.2 1.6/2.3 69.0 2.2
Jiří Bubák BK Vlci Žďár 40 16 1.0 14.6 5.7 0.0 3.3/3.9 82.5 2.7
Jan Sladký TJ Třebíč 27 21 1.0 11.1 3.7 0.7 1.7/2.2 74.5 2.6
Zdeněk Blažek Sokol Písek B 26 28 1.0 8.4 1.9 1.1 1.1/1.6 0.0* 1.8
Václav Faust BK Klatovy 19 22 1.0 10.5 3.0 1.1 1.2/2.4 50.9 3.5
Šimon Pekárek BK Klatovy 22 22 1.0 10.5 2.0 1.3 2.5/4.5 56.1 2.9
Kryštof Štěrbáček Sokol Kbely 19 22 1.0 10.4 3.7 0.3 2.0/3.3 60.3 2.1
12 Jiří Dragoun BK Beroun 39 18 1.0 12.7 3.7 1.0 2.3/3.8 61.8 3.1
Lukáš Nečas KolB 26 21 1.0 10.8 5.0 0.0 0.8/1.5 0.0* 2.8
10 Karel Šeda Sokol Žižkov 30 23 1.0 9.8 3.4 0.8 0.7/1.2 0.0* 1.5
Lukáš Horák Bra 33 20 1.0 11.3 4.3 0.1 2.4/4.0 58.8 3.3
Boris Vítkovič SK Basket RENOCAR 27 16 1.0 13.8 2.5 2.6 1.1/1.4 0.0* 1.3
Jan Janík TJ Třebíč 28 19 1.0 11.6 3.2 1.2 1.7/2.4 71.1 2.9
24 Vojtěch Janda CBU 26 15 1.0 14.5 0.6 3.9 1.7/1.9 0.0* 2.1
9 David Kalousek Slavia Kroměříž 29 17 1.0 12.8 4.0 1.1 1.6/2.1 75.0 0.0
Šimon Tomeš OLM 26 18 1.0 12.1 1.7 2.4 1.4/1.8 0.0* 2.6
Oliver Žižka CZ.ACADEMY 18 21 1.0 10.2 4.1 0.0 1.8/3.4 52.8 2.5
Matěj Vrtal TJ Třebíč 28 17 1.0 12.6 4.6 0.2 2.6/5.9 44.0 3.2
Jonáš Písařík Válečníci Děčín 25 21 1.0 10.1 1.2 2.0 1.8/2.8 62.7 2.9
Igor Patrik Svoboda SK Žabovřesky 19 19 1.0 11.2 4.4 0.2 1.9/2.8 67.9 2.2
Tomáš Kiršbaum BK NAPOS Vysoká n.L. 41 27 1.0 7.7 2.5 0.7 0.7/1.0 0.0* 2.0
Lukáš Kosík KolB 22 21 1.0 10.0 2.5 1.4 0.7/1.2 0.0* 1.2
Matěj Velebil Pří 29 18 1.0 11.6 4.0 0.4 2.4/3.5 68.3 1.6
Ladislav Petřík Pří 26 19 1.0 10.8 3.2 1.1 1.2/2.2 54.8 2.6
9 Vojtěch Blačinský BK Hladnov 22 16 1.0 12.6 2.4 1.8 2.3/2.7 86.0 1.3
Martin Tax Sokol Pražský 24 21 1.0 9.6 2.4 1.0 2.0/3.4 59.2 1.4
Martin Kocourek KolB 37 22 1.0 9.2 3.9 0.1 1.1/2.5 42.9 2.1
5 Jan Horváth Sokol Karviná 31 23 1.0 8.7 1.1 2.0 0.3/0.6 0.0* 1.4
5 Lukáš Brožek Tesla Pardubice 25 22 1.0 9.0 1.6 1.5 1.4/2.2 61.2 2.6
Tomáš Mahler BK NAPOS Vysoká n.L. 35 27 1.0 7.4 2.0 0.8 1.0/1.3 0.0* 1.7
6 Vojtěch Zeithammer CZ.ACADEMY 19 20 1.0 10.0 2.6 1.4 0.8/1.3 0.0* 2.3
Jan Rotrekl Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 39 23 1.0 8.6 1.3 1.9 0.4/0.6 0.0* 2.3
9 Jan Landor Sokol Karviná 30 24 1.0 8.3 1.0 1.8 1.0/1.1 0.0* 1.0
Norbert Martišek VYS 25 13 1.0 15.2 6.1 0.1 2.8/5.3 52.2 2.3
6 Jakub Lepka Sokol Karviná 26 23 1.0 8.6 2.8 0.6 1.3/1.8 0.0* 2.1
Ondřej Musil Sokol Písek B 27 23 1.0 8.5 3.2 0.1 1.9/3.8 50.0 3.7
Michael Soukup BŠ Slavia Praha 31 20 1.0 9.8 1.3 2.0 1.2/1.6 0.0* 2.2
Lukáš Rozsypal Válečníci Děčín 21 11 1.0 17.6 4.4 2.6 1.0/1.5 0.0* 2.3
Kryštof Baťa BK NAPOS Vysoká n.L. 24 23 1.0 8.3 3.4 0.1 1.3/2.3 55.6 1.5
Jakub Klaus BŠ Slavia Praha 22 20 1.0 9.6 2.3 1.1 2.0/3.2 60.9 2.3
5 Tomáš Kadlec Slavia Kroměříž 33 17 1.0 11.2 4.2 0.1 2.4/4.1 59.4 0.0
14 Marek Neubauer CBU 23 26 1.0 7.3 2.6 0.3 1.0/1.7 0.0* 2.2
Dušan Švidraň Sokol Kbely 37 16 1.0 11.8 0.8 3.3 0.5/0.9 0.0* 0.9
7 Martin Štefanský CBU 30 26 1.0 7.2 1.8 1.0 0.5/0.7 0.0* 3.2
Petr Kolář Válečníci Děčín 19 20 1.0 9.4 1.1 2.1 0.9/1.1 0.0* 2.5
13 Lukáš Rovenský Tesla Pardubice 27 21 1.0 8.9 2.8 0.9 0.7/1.4 0.0* 1.0
Josef Pokorný Sluneta USK Ústí n.L. 24 16 1.0 11.6 1.9 2.1 1.4/2.1 67.6 2.6
Jakub Novák TJ Třebíč 20 11 1.0 16.7 6.3 0.5 2.8/3.9 72.1 2.4
2 David Bálek Sokol Žižkov 25 18 1.0 10.2 3.1 1.0 1.0/2.7 37.5 2.3
17 Petr Křůmal Slavia Kroměříž 24 19 1.0 9.6 3.2 0.4 2.1/4.6 46.0 0.0
Josef Pluhař BVK Holice 20 20 1.0 9.1 2.4 1.0 1.6/2.5 62.0 1.3
00 Viktor Ivánek CZ.ACADEMY 18 17 1.0 10.7 1.6 2.4 0.5/0.9 0.0* 1.5
Oldřich Mokruša Pří 26 21 1.0 8.7 3.6 0.1 1.2/1.9 0.0* 3.0
Jakub Waclawek OLM 22 11 1.0 16.5 3.5 2.0 3.5/5.1 69.6 2.2
18 Štěpán Fical CBU 25 16 1.0 11.3 4.4 0.1 2.2/3.8 57.4 3.6
Ondřej Beran Pří 25 13 1.0 13.8 4.5 0.4 3.8/4.9 76.6 3.6
33 Vojtěch Nalevanko Tesla Pardubice 27 26 1.0 6.9 1.2 1.1 1.3/2.3 54.1 2.4
Michal Baselides Loko Plzeň B 21 19 1.0 9.4 2.1 1.5 0.8/1.1 0.0* 1.3
Filip Kulík BK Wolves Radotín 27 22 1.0 8.0 1.1 1.6 1.1/1.5 0.0* 2.8
Jakub Mandík SKB Rokycany 36 16 1.0 11.1 3.9 0.4 1.9/3.3 57.7 3.9
Tomáš Valenta BC Benešov 36 22 1.0 8.0 3.4 0.0 1.2/2.7 45.0 2.5
Jakub Lacina BK Vlci Žďár 22 12 1.0 14.5 3.2 2.3 1.4/2.0 70.8 2.6
Ondřej Strejček Loko Plzeň B 21 22 1.0 7.9 3.0 0.1 1.5/2.7 55.0 2.3
Leopold Dobíšek SK Žabovřesky 23 24 1.0 7.2 3.3 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.8
Ondřej Chlupsa Slavoj BK Litoměřice B 20 11 1.0 15.6 3.4 2.3 2.1/3.2 65.7 2.1
Martin Wagner Sluneta USK Ústí n.L. 25 18 1.0 9.6 4.1 0.1 1.3/2.6 48.9 2.7
26 Dalibor Veselý SK Žabovřesky 20 22 1.0 7.8 1.7 0.8 2.0/2.9 71.4 1.6
24 Daniel Duhajský CZ.ACADEMY 18 24 1.0 7.0 1.4 1.0 1.3/1.7 0.0* 1.8
14 Tomáš Tikalský Jiskra Domažlice 38 19 1.0 8.7 1.2 1.8 0.7/1.1 0.0* 1.3
Jiří Kratochvíl Bra 29 20 1.0 8.2 2.4 0.5 2.0/4.4 45.5 3.1
4 Karel Bělohradský CZ.ACADEMY 19 25 1.0 6.5 2.2 0.4 0.7/1.1 0.0* 1.6
25 Ondřej Zhasil BK Hladnov 22 22 1.0 7.4 3.0 0.1 1.1/1.3 0.0* 1.8
Filip Somberg KolB 22 22 1.0 7.4 2.0 0.8 1.0/1.8 0.0* 2.2
Michael Hartig Sokol Pražský 26 16 1.0 10.0 2.1 1.1 2.6/3.6 71.9 2.5
Martin Hofman Sokol Pražský 21 20 1.0 8.0 1.7 1.2 1.3/1.6 0.0* 1.1
Tomáš Řeřicha Pří 27 18 1.0 8.8 0.6 2.4 0.4/0.6 0.0* 2.1
55 Ljubo Lukenda BK Hladnov 36 21 1.0 7.6 2.7 0.4 1.0/1.3 0.0* 2.1
Filip Končický VYS 27 15 1.0 10.5 2.5 1.4 1.3/1.7 0.0* 0.5
Václav Froněk Loko Plzeň B 23 22 1.0 7.2 1.3 1.2 1.1/1.8 0.0* 2.7
Samuel Lněníček Sokol Kbely 19 16 1.0 9.9 3.7 0.6 0.6/1.1 0.0* 0.9
Dominik Adášek VYS 32 13 1.0 12.1 2.5 1.9 1.4/2.0 69.2 2.4
32 Petr Veselý SK Žabovřesky 20 17 1.0 9.2 3.1 0.5 1.5/2.5 58.1 2.4
Pavle Grbovic BŠ Slavia Praha 31 11 1.0 14.1 3.3 1.5 2.9/4.4 66.7 4.1
David Špaček TJ Třebíč 43 18 1.0 8.6 1.8 1.5 0.5/0.7 0.0* 1.3
Josef Kresta Slavia OU 41 16 1.0 9.6 3.4 0.3 1.8/2.4 73.7 2.7
Daniel Černý TJ Třebíč 33 22 1.0 6.9 0.6 1.6 0.8/1.3 0.0* 2.6
9 Jan Leopold BK Beroun 35 18 1.0 8.4 1.2 1.3 2.1/2.4 84.1 1.6
Martin Fišera BŠ Slavia Praha 21 20 1.0 7.5 2.8 0.2 1.3/2.1 61.9 2.4
17 Jakub Křišťan CZ.ACADEMY 18 16 1.0 9.4 3.2 0.7 0.9/2.1 44.1 1.9
10 Petr Škvára BK Hladnov 22 14 1.0 10.6 1.6 2.1 1.3/1.5 0.0* 1.7
Jan Suchý SKB Rokycany 32 17 1.0 8.7 1.8 1.4 0.8/1.0 0.0* 2.4
5 Matyáš Císař Jiskra Domažlice 26 18 1.0 8.2 1.1 1.4 1.7/2.4 68.2 1.2
5 Alois Daněk Sokol Žižkov 30 22 1.0 6.7 2.0 0.8 0.5/1.1 0.0* 1.6
Peter Sedmák BK NAPOS Vysoká n.L. 38 9 1.0 16.3 4.1 2.2 1.4/3.0 48.1 1.1
1 Marek Volf CZ.ACADEMY 17 22 1.0 6.6 1.9 0.6 0.9/1.3 0.0* 2.2
Filip Luňáček BŠ Slavia Praha 18 16 1.0 9.1 3.8 0.1 1.3/2.4 53.8 2.8
Gianluca Prošek SK Žabovřesky 23 6 1.0 24.0 8.5 1.0 4.0/5.2 77.4 3.8
Filip Štěpán TJ Třebíč 22 14 1.0 10.2 1.5 2.1 0.8/1.6 0.0* 0.8
15 Matěj Malý Sokol Žižkov 36 19 1.0 7.5 2.8 0.3 1.2/1.6 0.0* 2.1
Jakub Bár Sluneta USK Ústí n.L. 23 18 1.0 7.8 2.4 0.7 0.9/1.9 0.0* 1.7
Filip Chludil Jiskra Kyjov 26 8 1.0 17.5 4.1 2.5 1.8/3.8 46.7 2.5
Jakub Müller BŠ Slavia Praha 21 22 1.0 6.4 1.4 0.9 0.9/1.5 0.0* 1.2
Matěj Kudrna Sokol Kbely 29 16 1.0 8.6 3.4 0.0 1.8/3.2 54.9 2.8
Matěj Novák Pří 25 21 1.0 6.6 2.0 0.7 0.5/0.7 0.0* 1.1
18 Patrik Šeda Sokol Žižkov 21 19 1.0 7.3 2.5 0.5 0.8/1.8 0.0* 1.5
Kryštof Pytelka BK Klatovy 21 14 1.0 9.8 2.9 0.9 1.4/2.4 55.9 2.3
Oliver Kulenović BK Wolves Radotín 23 16 1.0 8.6 0.9 2.2 0.3/0.6 0.0* 2.1
37 Štěpán Picka CBU 25 21 1.0 6.5 1.7 0.8 0.9/1.2 0.0* 2.4
24 Tomáš Kubík Slavia Kroměříž 27 20 1.0 6.8 1.0 1.3 0.9/1.5 0.0* 0.0
4 Jakub Škvařil Sokol Žižkov 23 24 1.0 5.6 2.0 0.3 0.7/2.2 32.7 1.8
Alexandr Novák Sluneta USK Ústí n.L. 36 16 1.0 8.4 1.8 0.8 2.4/3.1 76.0 2.6
Tomáš Vavřínek BK Vlci Žďár 32 16 1.0 8.1 2.1 0.7 1.8/2.8 64.4 2.4
Ondřej Šiko Slavia OU 43 10 1.0 12.9 4.8 0.2 2.7/4.1 65.9 2.2
Václav Kubát BK Klatovy 31 17 1.0 7.5 2.6 0.3 1.4/2.6 51.1 1.3
Tomáš Fulín BC Benešov 31 21 1.0 6.0 0.2 1.8 0.2/0.2 0.0* 0.7
6 Dominik Celina BK Beroun 26 14 1.0 9.1 1.8 1.6 0.8/1.1 0.0* 2.1
18 Miroslav Večeřa Tesla Pardubice 27 25 1.0 5.0 2.1 0.2 0.4/0.7 0.0* 2.0
Michal Šušák Jiskra Kyjov 46 11 1.0 11.3 3.7 0.5 2.2/4.0 54.5 2.6
Vojtěch Kučera Válečníci Děčín 19 18 1.0 6.9 1.1 1.3 0.8/1.4 0.0* 1.4
Daniel Smolka Slavia OU 32 18 1.0 6.8 1.9 0.4 1.7/3.3 52.5 2.1
Michal Mityska Válečníci Děčín 21 22 1.0 5.6 1.2 0.8 0.8/1.9 0.0* 1.7
4 Ondřej Pšenička SK Žabovřesky 22 16 1.0 7.6 1.5 1.3 0.7/1.1 0.0* 1.2
Tomáš Brůha Sokol Pražský 36 14 1.0 8.6 2.9 0.0 2.7/4.7 57.6 1.2
Lukáš Kohut Slavia OU 24 20 1.0 6.0 0.9 0.8 1.8/2.8 64.3 1.1
Alexandr Michal SK Basket RENOCAR 21 14 1.0 8.4 2.6 0.6 1.4/2.1 66.7 1.5
28 Matyáš Pomezný CZ.ACADEMY 18 22 1.0 5.3 1.6 0.4 0.8/1.3 0.0* 2.0
Jan Sedláček BC Benešov 33 16 1.0 7.3 1.6 0.9 1.3/2.4 52.6 2.5
Vojtěch Synáček BK NAPOS Vysoká n.L. 45 21 1.0 5.5 1.2 0.7 0.9/1.1 0.0* 1.5
David Bělohlávek Slavoj BK Litoměřice B 26 11 1.0 10.5 3.6 0.1 2.9/5.2 56.1 2.3
Martin Haniš SKB Rokycany 27 24 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.2
František Šeda TJ Třebíč 21 16 1.0 6.9 2.8 0.0 1.3/4.0 32.8 2.8
6 Petr Szczur BK Hladnov 22 19 1.0 5.8 1.9 0.5 0.5/1.1 0.0* 2.5
Jiří Majerik Slavoj BK Litoměřice B 20 21 1.0 5.3 1.6 0.5 0.5/1.1 0.0* 3.5
Albert Legát Slavia Kroměříž 26 14 1.0 7.9 1.2 1.4 1.1/2.0 57.1 0.0
Vítězslav Rygl SK Basket RENOCAR 22 10 1.0 11.0 2.8 1.5 0.9/1.7 0.0* 1.5
Jan Wiedner SK Basket RENOCAR 42 10 1.0 10.9 2.7 1.4 1.3/1.9 0.0* 2.9
Marek Bartheldi BVK Holice 40 16 1.0 6.8 2.3 0.3 1.3/1.8 0.0* 1.6
7 Filip Sáss BK Beroun 24 15 1.0 7.1 2.9 0.0 1.3/1.9 0.0* 1.4
Lukáš Karlíček Loko Plzeň B 24 22 1.0 4.8 1.3 0.4 1.2/1.5 0.0* 1.5
Petr Banýr Sluneta USK Ústí n.L. 37 18 1.0 5.8 1.9 0.1 1.8/2.8 62.7 1.8
Kryštof Kavan Sokol Karviná 21 12 1.0 8.8 3.5 0.3 0.8/1.8 0.0* 1.7
24 Jan Sáss BK Beroun 21 10 1.0 10.5 2.6 1.5 0.8/1.2 0.0* 2.5
Michal Krhovský OLM 38 19 1.0 5.5 2.2 0.0 1.2/1.7 0.0* 2.3
Jan Rolenc BVK Holice 22 10 1.0 10.4 3.6 0.7 1.1/2.0 55.0 2.8
Vítězslav Moučka BK Vlci Žďár 22 21 1.0 5.0 2.0 0.1 0.6/1.9 0.0* 2.5
Tomáš Blažek VYS 21 15 1.0 6.9 1.9 0.9 0.5/0.9 0.0* 2.3
Jakub Winter Loko Plzeň B 21 17 1.0 6.0 1.3 0.8 0.9/1.5 0.0* 2.1
17 Albert Edes SK Žabovřesky 22 16 1.0 6.4 2.6 0.0 1.1/1.9 0.0* 1.2
David Šop BK Wolves Radotín 25 20 1.0 5.1 0.8 1.1 0.3/0.5 0.0* 0.7
Dominik Krasl Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 34 20 1.0 5.0 2.3 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.1
Ondřej Štrubl OLM 39 20 1.0 5.0 2.1 0.1 0.6/1.7 0.0* 2.0
0 Jonáš Bartoněk SK Žabovřesky 22 17 1.0 5.9 1.6 0.7 0.5/0.7 0.0* 1.7
Jan Hanzlík Sokol Kbely 42 18 1.0 5.6 2.2 0.1 1.1/1.4 0.0* 3.4
Jan Grmolenský KolB 19 16 1.0 6.2 1.6 0.8 0.5/0.7 0.0* 0.8
Šimon Běle Sokol Písek B 32 18 1.0 5.5 2.1 0.2 0.6/1.8 0.0* 2.8
Michal Dadák Slavia OU 21 18 1.0 5.4 1.7 0.5 0.5/0.8 0.0* 1.9
Richard Barac Sokol Pražský 23 14 1.0 7.0 2.5 0.4 0.9/2.4 38.2 2.1
Pavel Trbola Válečníci Děčín 26 20 1.0 4.9 2.1 0.0 0.7/1.8 0.0* 3.6
Jaroslav Lukniš Sokol Pražský 25 15 1.0 6.5 1.3 1.1 0.4/0.9 0.0* 1.5
Luka Jovanović VYS 27 12 1.0 8.1 1.3 1.3 1.6/2.3 70.4 2.8
23 Jiří Vavruša Slavia Kroměříž 32 14 1.0 6.9 1.7 0.6 1.6/2.2 71.0 0.0
Jan Trávníček Slavia Kroměříž 21 8 1.0 12.0 3.6 1.3 1.0/1.9 0.0* 0.0
Josef Gale Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 19 17 1.0 5.6 1.9 0.4 0.8/1.3 0.0* 1.5
Roman Čada Jiskra Kyjov 26 8 1.0 12.0 3.3 1.5 1.0/2.0 50.0 2.3
34 Michal Kratochvíle CBU 26 23 1.0 4.1 1.3 0.2 0.8/1.1 0.0* 1.7
Vítězslav Trojan BVK Holice 38 19 1.0 5.0 1.2 0.7 0.4/1.1 0.0* 1.6
Martin Bureš BK Klatovy 21 19 1.0 4.9 1.2 0.8 0.3/0.6 0.0* 1.2
Adam Klusáček Bra 27 19 1.0 4.9 1.0 0.9 0.3/0.7 0.0* 1.9
Jan Gabriel Sluneta USK Ústí n.L. 22 19 1.0 4.9 0.7 1.0 0.5/0.8 0.0* 0.5
20 Roman Jurda BK Hladnov 35 15 1.0 6.1 2.0 0.1 1.9/3.6 53.7 1.9
Radek Šlechta Sokol Písek B 30 24 1.0 3.8 0.6 0.8 0.4/0.6 0.0* 1.0
Tobiáš Mikula Sokol Pražský 25 8 1.0 11.4 3.5 0.5 2.9/3.9 74.2 0.6
Václav Stráda Slavoj BK Litoměřice B 19 16 1.0 5.7 1.6 0.8 0.3/0.8 0.0* 0.6
77 David Sláma SK Žabovřesky 33 23 1.0 4.0 1.2 0.4 0.4/0.7 0.0* 1.8
Ondřej Aulich Sokol Pražský 29 14 1.0 6.4 2.4 0.3 0.9/1.9 0.0* 2.0
Adam Husták CZ.ACADEMY 20 11 1.0 8.2 1.1 1.5 1.4/1.7 0.0* 2.8
Šimon Polívka BK Vlci Žďár 19 17 1.0 5.3 1.6 0.5 0.5/0.9 0.0* 1.1
Karel Rajchl Válečníci Děčín 19 18 1.0 4.9 1.2 0.7 0.6/0.9 0.0* 1.7
Tomáš Dvořák BVK Holice 21 3 1.0 29.7 6.3 4.7 3.0/3.7 81.8 2.7
Martin Nájemník BŠ Slavia Praha 20 18 1.0 4.9 1.6 0.3 0.8/2.2 38.5 2.6
Jiří Šoula TJ Třebíč 28 5 1.0 17.8 3.4 1.6 6.2/7.4 83.8 1.8
Jan Sedmík SK Basket RENOCAR 27 12 1.0 7.3 1.3 1.3 1.1/1.7 0.0* 1.8
Jan Šop Sokol Pražský 28 9 1.0 9.7 1.7 1.4 2.0/2.3 85.7 1.7
1 Miroslav Krajcigr CBU 30 7 1.0 12.4 2.4 1.9 2.0/2.4 82.4 2.1
Martin Pobořil Slavia Kroměříž 26 20 1.0 4.4 1.3 0.2 1.4/2.1 68.3 0.0
Jan Krhovský OLM 31 22 1.0 4.0 1.0 0.6 0.1/0.4 0.0* 1.7
Adam Klepač OLM 23 6 1.0 14.5 2.0 2.7 2.5/3.0 83.3 1.7
Petr Hála BC Benešov 25 24 1.0 3.6 1.4 0.1 0.5/0.8 0.0* 2.0
Tomáš Svoboda BC Benešov 20 20 1.0 4.3 0.4 1.1 0.3/0.7 0.0* 1.1
Marek Ertelt Sokol Kbely 39 20 1.0 4.3 1.3 0.1 1.4/2.1 64.3 2.5
Filip Čada Jiskra Kyjov 28 9 1.0 9.4 2.4 1.1 1.2/2.6 47.8 2.7
Lukáš Kuchta Sluneta USK Ústí n.L. 25 15 1.0 5.7 1.9 0.1 1.6/2.4 66.7 3.2
Matyáš Černý BŠ Slavia Pr