Jan Sáss

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
BA Sparta Praha
Výška
183 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
144
Procento vítězství
65.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 žáci U15 - skupina B BK Beroun 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 3 - 1.7 0.7 /0.7 0 0.3/1 33.3 1.3 -0.3
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. B BA Sparta Praha 2 - 6.0 3 /3 0 0/1 0.0 1.0 4.0
2016/17 žáci U15 - Liga sk. A1 BA Sparta 2 - 6.0 3 /3 0 0/0 0.0 - 6.0
2017/18 žáci U15 - Skupina A BA Sparta 12 - 12.7 5.2 0.1 2.1/4.3 49.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 2 - 7.0 3 0 1/2.5 40.0 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BA Sparta 16 - 10.8 3.9 0.1 2.7/4 67.2 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out A BA Sparta Praha 5 - 2.4 1.2 0 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 14 - 3.7 1.6 0.1 0.2/0.7 30.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 13 - 11.3 4.7 0.3 1/1.8 54.2 - -
2018/19 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 5 - 6.6 3 0 0.6/1 60.0 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BA Sparta Praha 10 - 4.7 1.9 0 0.9/1.4 64.3 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 10 - 19.6 6.8 1.4 1.8/3 60.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 11 - 19.9 5.5 2.1 2.7/4.1 66.7 - -
2019/20 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 3 - 19.0 4.7 2.7 1.7/2.3 71.4 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina BA Sparta Praha 3 - 23.7 7 2.7 1.7/3 55.6 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 1 - 23.0 9 1 2/2 100.0 - -
2020/21 muži - SBLM skupina západ BK Ber 1 - 10.0 3 1 1/4 25.0 - -
2020/21 muži - Základní fáze BA Sparta A 1 - 4.0 2 0 0/2 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 4 22.3 14.5 3.8 /5.5 1.8 1.8/3 58.3 3.3 13.3
2021/22 muži - SBLM skupina západ BK Ber 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 5 - 21.8 5.8 2 4.2/5.8 72.4 - -
2021/22 muži - Základní fáze BA Sparta A 5 - 3.0 1.2 0.2 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 18.7 0.7 10.9 3.8 0.6 1.4/2.4 129.6 1.7 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 SLUNETA Ústí n. L. 2. 10. 2021
2B body 7 GBA Sojky Pelhřimov 12. 6. 2021
3B body 3 Tygři Praha 16. 10. 2021
Obranné doskoky 5 GBA Sojky Pelhřimov 12. 6. 2021
Útočné doskoky 2 GBA Sojky Pelhřimov 12. 6. 2021
Doskoky celkem 7 GBA Sojky Pelhřimov 12. 6. 2021
Body 29 SLUNETA Ústí n. L. 2. 10. 2021
Užitečnost 17 GBA Sojky Pelhřimov 12. 6. 2021
Asistence 2 GBA Sojky Pelhřimov 12. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 SLUNETA Ústí n. L. 2. 10. 2021 2021/22
2B body 15 Levharti Chomutov 28. 9. 2019 2019/20
3B body 6 Levharti Chomutov 19. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 5 GBA Sojky Pelhřimov 12. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 2 GBA Sojky Pelhřimov 12. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 7 GBA Sojky Pelhřimov 12. 6. 2021 2021/22
Body 40 Slavoj Litoměřice 3. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 17 GBA Sojky Pelhřimov 12. 6. 2021 2021/22
Asistence 2 GBA Sojky Pelhřimov 12. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina A GBA Sojky Pelhřimov 29:40 23 7 87.5 3 37.5 0/0 0
12. 6. 2021 skupina A Basket Poděbrady 18:00 12 3 50.0 1 33.3 3/4 75.0
13. 6. 2021 skupina A Tygři Brno 31:25 14 4 57.1 1 33.3 3/4 75.0
13. 6. 2021 skupina A Válečníci Děčín 9:34 9 1 100.0 2 100.0 1/4 25.0
19. 9. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 19 6 0.0 2 0.0 1/2 50.0
30. 9. 2021 Základní fáze TJ ČZU Praha 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 29 7 0.0 2 0.0 9/12 75.0
7. 10. 2021 Základní fáze Sokol Motol A 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 23 7 0.0 2 0.0 3/4 75.0
21. 10. 2021 Základní fáze BSK Fenix Modřany A 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2021 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 16 2 0.0 3 0.0 3/4 75.0
17. 10. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 22 7 0.0 1 0.0 5/7 71.4
11. 11. 2021 Základní fáze TJ Košíře 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2021 SBLM skupina západ BKKla 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 15 88:39 186 52 236.4 18 112.5 28/41 68.3
Průměr 15 5:54 12.4 3.5 236.4 1.2 112.5 1.9/2.7 68.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Levharti Chomutov 5 0:00 19.0 6.2 0.0 1.8 0.0 1.2/2.0 60.0 2.8
SLUNETA Ústí n. L. 6 0:00 13.2 3.7 0.0 1.3 0.0 1.8/2.8 64.7 1.2
Slavoj Litoměřice 2 0:00 30.5 7.0 0.0 4.0 0.0 4.5/5.5 81.8 3.0
BA 2006 Roudnice n.L. 5 0:00 10.8 3.4 0.0 1.2 0.0 0.4/1.4 28.6 2.0
Sluneta Ústí n. L. 5 0:00 10.4 3.6 0.0 0.6 0.0 1.4/2.4 58.3 1.8
Válečníci Děčín 5 1:54 10.2 3.0 1.500.0 1.0 250.0 1.2/2.8 42.9 1.2
Pod U17B 3 0:00 14.7 4.7 0.0 1.3 0.0 1.3/3.3 40.0 2.3
BSK - Jižní Supi 5 0:00 8.0 3.6 0.0 0.0 0.0 0.8/1.4 57.1 1.2
Levharti Chomutov 3 0:00 12.3 6.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.7
Sokol Písek 2 0:00 18.0 7.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 1.5
Tygři Louny 2 0:00 17.0 6.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
VYS 5 0:00 6.4 2.4 0.0 0.0 0.0 1.6/2.4 66.7 2.6
BK Klatovy 4 0:00 7.8 3.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.8 57.1 0.8
BARoun.l. U17B 3 0:00 10.3 4.3 0.0 0.3 0.0 0.7/2.0 33.3 1.7
Tygři Praha 2 0:00 14.5 3.5 0.0 2.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 2.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 13.5 4.0 0.0 0.5 0.0 4.0/4.5 88.9 2.0
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 13.5 6.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 25.0 6.0 0.0 2.0 0.0 7.0/9.0 77.8 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
Sokol Vyšehrad 4 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 80.0 1.8
GBA Sojky Pelhřimov 1 29:40 23.0 7.0 87.5 3.0 37.5 0.0/0.0 0.0 5.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.0 0.0 4.0/9.0 44.4 2.5
Tygři Praha B 1 0:00 22.0 7.0 0.0 1.0 0.0 5.0/7.0 71.4 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BK Klatovy 1 0:00 19.0 6.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 18.0 7.0 100.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 3.0
BVK Holice 1 0:00 18.0 6.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Tygři JBC Brno 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
Jižní Supi 2 0:00 7.0 2.0 100.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.5
Tygři Brno 1 31:25 14.0 4.0 57.1 1.0 33.3 3.0/4.0 75.0 4.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 6.5 3.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.5
Basket Poděbrady 1 18:00 12.0 3.0 50.0 1.0 33.3 3.0/4.0 75.0 4.0
BA Sparta Praha 2 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 10.0 5.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BerB 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
TJ ČZU Praha 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 7.0 2.0 100.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 5.0
Sokol Pražský 2 0:00 3.5 1.0 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Sokol Motol A 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BKKla 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BSK Fenix Modřany A 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Horejsek Děčín A 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sokol Žižkov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Košíře 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Kralupy Junior (ms) 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -