Jan Fučík

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 22 let
Aktuální klub
Tigers Č. Budějovice
Výška
194 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
327
Procento vítězství
57.8%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina B Lions J. Hradec 6 - 2.7 1.3 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina S2 Lions J. Hradec 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina F1 Lions J. Hradec 6 - 3.2 1.3 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina F2 BK Lions J. Hradec 2 - 15.0 7 0.0 0 0.0 1/4.5 22.2 - -
2012/13 starší minižactvo U13 - skupina C Lions J. Hradec 6 - 11.7 5.3 0.0 0 0.0 1/2.8 35.3 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina B Lions J. Hradec 12 - 14.5 6.3 0.0 0 0.0 1.8/3.7 50.0 - -
2012/13 starší minižactvo U13 - Skupina S2 Lions J. Hradec 6 - 15.2 6.7 0.0 0 0.0 1.8/5.8 31.4 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina F2 Lions J. Hradec 12 - 15.6 7.2 0.0 0 0.0 1.3/2.3 55.6 - -
2012/13 starší minižactvo U13 - skupina F1 Lions J. Hradec 6 - 5.7 2.5 0.0 0 0.0 0.7/1.7 40.0 - -
2012/13 starší minižactvo U13 - F1 o 3. místo Lions J. Hradec 2 - 7.0 3.5 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2013/14 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - skupina A Lions J. Hradec U14 12 - 7.8 3.6 0.0 0 0.0 0.7/2.5 26.7 - -
2013/14 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - Skupina F1 Lions J. Hradec U14 12 - 8.0 3.1 0.0 0 0.0 1.8/4.4 41.5 - -
2014/15 žáci U15 - skupina A Lions J. Hradec 13 - 3.5 1.6 0.0 0 0.0 0.2/0.5 50.0 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. A Lions J. Hradec 14 - 9.1 3 0.0 0.6 0.0 1.4/2.5 57.1 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina B Tigers Č. Budějovice 12 15.4 9.7 2.6 /3.3 79.5 0.8 60.0 2.3/3.4 65.9 1.8 7.2
2015/16 žáci U15 - extraliga Tigers Č. Budějovice 14 5.2 14.4 4.3 /5.9 73.2 0.9 54.2 3/4.8 62.7 2.0 9.6
2016/17 kadeti U17 - skupina A Lions J. Hradec 14 - 13.0 4.1 0.0 0.9 0.0 2.1/3.4 61.7 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out A Lions J. Hradec 7 - 12.7 3.7 0.0 1.1 0.0 1.9/4 46.4 - -
2016/17 junioři U19 - play-out B Lions J. Hradec 1 - 9.0 3 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 junioři U19 - základní část Sokol Písek 10 10.6 3.2 0.9 /2.1 42.9 0.1 11.1 1.1/1.2 91.7 1.2 2.7
2017/18 junioři U19 - skupina B Fio banka J. Hradec 2 - 23.0 8.5 0.0 0.5 0.0 4.5/7 64.3 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 22 21.8 12.0 3.8 /7.2 52.2 0.9 27.9 1.9/3 64.6 1.8 12.5
2017/18 junioři U19 - play-out B Fio banka J. Hradec 2 - 19.5 4 0.0 2.5 0.0 4/5 80.0 - -
2017/18 junioři U19 - play-off Sokol Písek 4 5.8 0.5 0 /0.3 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0 -0.3
2017/18 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 3 20.3 7.0 2 /5.3 37.5 1 27.3 0/0 0.0 2.7 9.7
2017/18 kadeti U17 - Mistrovství ČR Sokol Písek 2 21.0 6.5 2 /4 50.0 0 0.0 2.5/4 62.5 2.0 8.5
2018/19 muži - skupina B Lions J. Hradec 17 - 14.2 4.1 0.0 0.9 0.0 3.3/4.6 70.9 - -
2018/19 junioři U19 - základní část Sokol Písek 12 15.5 5.2 1.3 /2 66.7 0.6 26.9 0.8/1.3 56.3 1.8 4.5
2018/19 junioři U19 - skupina B Lions J. Hradec 3 - 19.0 5.7 0.0 0.7 0.0 5.7/6.3 89.5 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník Lions J. Hradec 1 - 20.0 7 /7 100.0 0 0.0 6/6 100.0 1.0 19.0
2018/19 junioři U19 - play-out B Lions J. Hradec 8 - 24.3 7.5 0.0 1.6 0.0 4.4/5.8 76.1 - -
2018/19 junioři U19 - play-off Sokol Písek 4 2.5 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.3 -0.3
2018/19 junioři U19 - Mistrovství ČR Sokol Písek 2 5.0 1.0 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 1.0
2019/20 muži - skupina B GBA Lions J. Hradec B 14 - 8.7 2.6 0.0 0.8 0.0 1.2/2.1 56.7 - -
2019/20 junioři U19 - základní část GBA J. Hradec 4 17.0 9.8 1.5 /5 30.0 1 33.3 3.8/4 93.8 0.8 12.8
2019/20 junioři U19 - skupina B GBA Lions J. Hradec 9 - 12.3 3.8 0.0 0.8 0.0 2.4/3.6 68.8 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník GBA Lions J. Hradec B 1 - 3.0 1 /1 100.0 0 0.0 1/3 33.3 2.0 -1.0
2019/20 junioři U19 - finálová skupina GBA Lions J. Hradec 5 - 10.0 2.2 0.0 1.4 0.0 1.4/1.8 77.8 - -
2020/21 muži - skupina A CBU 2 - 14.5 4.5 0.0 1 0.0 2.5/4 62.5 - -
2021/22 muži - skupina A CBU 20 - 15.9 4.8 0.0 1.1 0.0 3/4.9 61.2 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník CBU 2 - 12.5 3.5 100.0 1.5 100.0 1/1.5 66.7 1.0 11.0
2021/22 muži - play-off A CBU 2 - 21.0 4.5 0.0 2.5 0.0 4.5/6 75.0 - -
2021/22 muži - play-off 3. kolo CBU 2 - 9.5 2 0.0 1.5 0.0 1/1 100.0 - -
2022/23 muži - skupina A CBU 12 - 12.2 4 0.0 0.6 0.0 2.4/3.5 69.0 - -
2022/23 muži - I. kolo CBU 1 - 18.0 7 /7 100.0 1 100.0 1/1 100.0 2.0 16.0
2022/23 muži - II.kolo CBU 1 - 17.0 7 /7 100.0 0 0.0 3/4 75.0 2.0 14.0
2022/23 muži - III. kolo CBU 1 - 4.0 2 /2 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 4.0
Průměr za kariéru 27.3 3.8 10.8 3.6 94.3 0.6 36.7 1.8/3.0 207.7 1.4 2.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 BK Klatovy 23. 10. 2022
2B body 7 GBA Sojky Pelhřimov 9. 11. 2022
3B body 1 Pří 8. 10. 2022
Body 18 Pří 27. 10. 2022
Užitečnost 16 Pří 27. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 YDEA KONDOR 23. 2. 2020 2019/20
2B body 15 BK Strakonice B d. 2. 3. 2013 2012/13
3B body 4 Orli Prostějov 24. 4. 2016 2015/16
Obranné doskoky 9 YDEA KONDOR 23. 2. 2020 2019/20
Útočné doskoky 6 BCM Orli Prostějov 27. 1. 2018 2017/18
Doskoky celkem 11 YDEA KONDOR 23. 2. 2020 2019/20
Body 33 Tesla Pardubice 19. 1. 2019 2018/19
Užitečnost 44 YDEA KONDOR 23. 2. 2020 2019/20
Asistence 6 Orli Prostějov 20. 2. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
8. 10. 2022 skupina A Pří 12 4 0.0 1 0.0 1/1 100.0
9. 10. 2022 skupina A BC Benešov 14 4 0.0 1 0.0 3/4 75.0
22. 10. 2022 skupina A Jiskra Domažlice 12 6 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2022 skupina A BK Klatovy 18 4 0.0 1 0.0 7/12 58.3
27. 10. 2022 I. kolo Pří 18 7 100.0 1 100.0 1/1 100.0
9. 11. 2022 II.kolo GBA Sojky Pelhřimov 17 7 100.0 0 0.0 3/4 75.0
12. 11. 2022 skupina A Wolves Radotín 13 5 0.0 0 0.0 3/3 100.0
13. 11. 2022 skupina A Sokol Kbely 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
26. 11. 2022 skupina A Loko Plzeň B 10 3 0.0 1 0.0 1/2 50.0
30. 11. 2022 III. kolo Sokol Písek 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
27. 11. 2022 skupina A SKB Rokycany 13 3 0.0 1 0.0 4/6 66.7
3. 12. 2022 skupina A Sokol Písek B 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2022 skupina A Sokol Písek B 7 2 0.0 0 0.0 3/4 75.0
7. 1. 2023 skupina A BŠ Slavia Praha 13 4 0.0 1 0.0 2/4 50.0
8. 1. 2023 skupina A BK Beroun 17 6 0.0 0 0.0 5/6 83.3
Celkem 15 185 64 400.0 8 800.0 33/47 70.2
Průměr 15 12.3 4.3 400.0 0.5 800.0 2.2/3.1 70.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Tábor 11 0:00 10.8 4.8 0.0 0.0 0.0 1.2/1.8 65.0 0.5
Tesla Pardubice 3 0:00 30.7 10.0 0.0 2.3 0.0 3.7/5.7 64.7 3.0
Jiskra Domažlice 4 0:00 19.5 5.8 0.0 1.5 0.0 3.5/4.5 77.8 2.0
Královští Sokoli 4 0:00 19.0 6.8 0.0 0.8 0.0 3.3/4.0 81.3 1.8
BA Sparta 6 9:40 11.7 4.2 250.0 0.5 100.0 1.8/2.8 64.7 1.8
Wolves Radotín 4 0:00 16.5 5.0 0.0 1.3 0.0 2.8/3.3 84.6 1.5
BK Klatovy 4 0:00 15.8 4.3 0.0 1.0 0.0 4.3/7.8 54.8 1.5
Pří 4 0:00 15.3 5.0 285.7 1.0 400.0 2.3/4.3 52.9 1.8
BC Benešov 4 0:00 15.0 4.5 0.0 1.0 0.0 3.0/4.5 66.7 1.0
Sokol Kbely 4 0:00 13.8 4.0 0.0 1.3 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BC Vysočina 3 0:00 17.7 5.7 0.0 1.3 0.0 2.3/3.3 70.0 2.3
BK Strakonice d. 3 0:00 16.0 7.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.7 36.4 1.3
BK Pelhřimov 5 0:00 9.4 4.2 0.0 0.0 0.0 1.0/2.4 41.7 0.6
Slavoj BK Litoměřice B 2 0:00 22.5 8.5 0.0 1.0 0.0 2.5/4.5 55.6 1.0
SKB Strakonice 3 0:00 14.3 6.0 0.0 0.0 0.0 2.3/8.0 29.2 1.3
Sokol Písek B 4 0:00 10.8 3.5 0.0 0.5 0.0 2.3/2.5 90.0 1.5
BK Klatovy 3 0:00 14.3 3.7 0.0 1.3 0.0 3.0/5.0 60.0 1.7
SKB Rokycany 3 0:00 13.0 4.3 0.0 0.3 0.0 3.3/5.3 62.5 2.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 19.5 4.5 0.0 1.0 0.0 7.5/8.5 88.2 2.0
BARoun.l. U17B 2 0:00 19.0 5.5 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 18.0 4.0 100.0 1.5 100.0 5.5/9.0 61.1 3.0
BC Kolín 3 0:00 12.0 3.7 220.0 0.7 200.0 2.7/5.0 53.3 3.7
BK Loko Plzeň 2 18:20 17.5 7.0 87.5 0.5 25.0 2.0/4.0 50.0 -
BCM Orli Prostějov 2 24:47 17.5 7.5 57.7 0.5 25.0 1.0/2.5 40.0 1.0
BK Pelhřimov 3 0:00 11.3 2.7 0.0 1.7 0.0 1.0/1.7 60.0 3.3
Bra 3 0:00 11.3 4.0 0.0 1.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
NH Ostrava 2 22:28 16.5 5.0 58.8 0.5 20.0 5.0/5.5 90.9 1.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 15.5 4.0 100.0 1.5 100.0 3.0/5.5 54.5 1.5
BK Vlci Žďár 2 0:00 15.5 4.0 0.0 0.5 0.0 6.0/8.0 75.0 1.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 3 0:00 10.0 3.0 0.0 0.7 0.0 2.0/3.3 60.0 1.7
BK Pelhřimov 2 0:00 15.0 3.5 100.0 1.5 100.0 3.5/4.0 87.5 1.5
BK Kladno 4 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 3.0
BVK Holice 3 0:00 9.3 2.7 0.0 0.3 0.0 3.0/3.7 81.8 1.0
USK 3 25:20 9.0 2.3 63.6 0.3 14.3 3.3/5.0 66.7 2.7
Synthesia Pardubice 2 17:23 13.5 3.0 66.7 2.0 44.4 1.5/2.0 75.0 3.0
BC Benešov 2 0:00 13.5 3.5 0.0 1.5 0.0 2.0/3.0 66.7 -
Sokol BK Chrudim 2 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 12.5 3.0 0.0 1.0 0.0 3.5/7.0 50.0 1.5
BA LYNX Liberec 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.5 80.0 0.5
Sokol pražský 4 15:01 6.3 0.8 30.0 1.3 50.0 1.0/1.5 66.7 2.0
Sluneta USK Ústí n.L. 2 0:00 12.0 2.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
PCE 5 15:11 4.8 1.6 53.3 0.2 14.3 1.0/1.6 62.5 1.6
Sokol Pražský 2 16:15 12.0 4.0 53.3 0.5 33.3 2.5/3.0 83.3 2.5
KolB 2 0:00 11.0 3.0 0.0 0.5 0.0 3.5/6.0 58.3 2.0
Sršni Písek B 1 0:00 22.0 10.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 -
Sokol Písek 4 8:31 5.0 1.5 100.0 0.3 50.0 1.3/2.0 62.5 1.0
Sokol Pražský 2 29:39 10.0 2.5 27.8 1.0 22.2 2.0/2.5 80.0 1.5
Kanonýři Josefov 1 0:00 20.0 3.0 0.0 3.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 10.0 3.0 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
Snakes Ostrava 3 20:26 6.7 2.7 53.3 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 1.7
BK Opava B 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Tesla Pardubice 3 0:00 6.0 1.3 0.0 0.7 0.0 1.3/1.7 80.0 2.3
Slavoj Litoměřice 2 19:01 8.5 2.0 28.6 1.0 33.3 1.5/2.5 60.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 17.0 7.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BK Beroun 1 0:00 17.0 6.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 -
BK Loko Plzeň 3 15:31 5.7 1.0 60.0 0.3 25.0 2.7/2.7 100.0 1.0
USK Praha 3 0:00 4.7 1.7 166.7 0.3 100.0 0.3/0.7 50.0 0.3
Levharti Chomutov 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
BŠ Slavia Praha 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 12.0 4.0 100.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 -
Loko Plzeň B 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Žďár n. S. 2 17:55 5.0 0.5 20.0 0.5 25.0 2.5/3.0 83.3 3.0
JHR 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Benešov 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BSK Č. Budějovice 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 3 6:49 2.7 1.3 80.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.0
Sršni Písek 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
USK 2 12:54 3.0 1.5 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 1 29:08 6.0 1.0 100.0 1.0 100.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Sokol Písek 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pardubice 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Sršni Písek 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Snakes Ostrava 6 5:57 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 66.7 0.5
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 1 5:31 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -

články