2. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 401
TJ Tesla Pardubice
BC Kolín
10. 12. 2022
15:15
SH ZŠ Studánka Jan Renc
Petr Mynarčík
89
57
26
13
50
28
76
43
Review
skupina B 1. kolo 400
Sokol Pražský
Sokol Žižkov
10. 12. 2022
16:00
Sokol pražský Petr Znamínko
Pavel Hendrich
95
79
28
23
55
39
72
56
Review
skupina B 1. kolo 402
BK NAPOS Vysoká n. L.
BVK Holice
10. 12. 2022
18:00
SH Vysoká nad Labem Ondřej Zatloukal
Pavel Šenk
75
66
15
12
33
28
47
49
Review
skupina B 1. kolo 398
CZ.ACADEMY
Sokol Vyšehrad
25. 1. 2023
18:30
SH Královka Lucie Peterková
Jan Hošek
82
70
23
18
39
38
59
56
Review
skupina B 1. kolo 397
BK Brandýs nad Labem
Slavoj BK Litoměřice B
6. 12. 2022
19:45
ZŠ Na Výsluní Marek Vondráček
Petr Znamínko
70
85
17
22
37
38
53
61
Review
skupina B 1. kolo 399
Válečníci Děčín
SLUNETA USK Ústí nad Labem
6. 12. 2022
20:00
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Vitaliy Shumskyy
73
66
14
24
30
32
41
37
59
59
Review
skupina B 2. kolo 405
CZ.ACADEMY
TJ Tesla Pardubice
24. 9. 2022
14:00
SH Královka Dominik Výborný
Jan Musil
64
66
13
19
28
28
42
51
Review
skupina B 2. kolo 403
BK Brandýs nad Labem
BK NAPOS Vysoká n. L.
24. 9. 2022
17:00
ZŠ Na Výsluní Ivo Melichárek
Pavel Šenk
63
92
13
22
37
42
59
71
Review
skupina B 2. kolo 404
Slavoj BK Litoměřice B
BVK Holice
24. 9. 2022
17:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Michal Tesař
75
66
24
20
39
30
60
45
Review
skupina B 2. kolo 406
Sokol Vyšehrad
BC Kolín
24. 9. 2022
17:30
Sokolovna Vyšehrad Marek Vondráček
Filip Hackl
82
73
21
14
45
25
62
45
Review
skupina B 2. kolo 407
Válečníci Děčín
Sokol Pražský
24. 9. 2022
19:00
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Ondřej Asztalos
78
95
32
19
43
45
64
65
Review
skupina B 2. kolo 408
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
24. 9. 2022
19:00
hala UJEP Martin Kučírek
Vladislav Lunhul
80
73
21
21
40
32
60
44
Review
skupina B 3. kolo 410
Slavoj BK Litoměřice B
BK NAPOS Vysoká n. L.
25. 9. 2022
10:00
Hala 6. ZŠ Martin Kučírek
Michal Tesař
63
93
17
32
42
53
50
70
Review
skupina B 3. kolo 411
CZ.ACADEMY
BC Kolín
25. 9. 2022
10:00
Hala Královka, plocha B Jakub Kec
Jan Hošek
76
69
24
22
39
35
59
49
Review
skupina B 3. kolo 414
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Sokol Pražský
25. 9. 2022
12:00
hala UJEP Roman Kejklíček
Vladislav Lunhul
83
90
28
24
55
36
73
56
Review
skupina B 3. kolo 412
Sokol Vyšehrad
TJ Tesla Pardubice
25. 9. 2022
12:30
Sokolovna Vyšehrad Marek Vondráček
Filip Hackl
61
70
15
19
27
40
47
52
Review
skupina B 3. kolo 409
BK Brandýs nad Labem
BVK Holice
25. 9. 2022
13:30
ZŠ Na Výsluní Ivo Melichárek
Pavel Šenk
74
72
24
17
36
32
50
50
Review
skupina B 3. kolo 413
Válečníci Děčín
Sokol Žižkov
25. 9. 2022
15:00
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Ondřej Asztalos
104
112
22
30
43
54
76
87
Review
skupina B 4. kolo 418
BC Kolín
SLUNETA USK Ústí nad Labem
8. 10. 2022
12:00
SOU Spojů Kolín Pavel Hendrich
Roman Kejklíček
72
71
19
12
36
29
48
57
Review
skupina B 4. kolo 419
BK Brandýs nad Labem
CZ.ACADEMY
8. 10. 2022
16:00
ZŠ Na Výsluní Dominik Výborný
Filip Hackl
83
79
22
36
35
48
57
61
Review
skupina B 4. kolo 416
BVK Holice
Sokol Žižkov
8. 10. 2022
17:00
SH Holubova ul. Petr Znamínko
Pavel Theodor
66
88
20
20
34
43
44
72
Review
skupina B 4. kolo 417
TJ Tesla Pardubice
Válečníci Děčín
8. 10. 2022
17:00
SH ZŠ Studánka Jan Špaček
Petr Havlíček
78
55
16
21
48
31
62
45
Review
skupina B 4. kolo 415
BK NAPOS Vysoká n. L.
Sokol Pražský
8. 10. 2022
18:00
SH Vysoká nad Labem Jan Kovář
Martin Svoboda
77
59
14
26
32
38
56
48
Review
skupina B 4. kolo 420
Slavoj BK Litoměřice B
Sokol Vyšehrad
8. 10. 2022
18:00
Hala 6. ZŠ Antonín Ďurana
Jan Kout
73
60
18
14
37
29
61
45
Review
skupina B 5. kolo 422
BVK Holice
Sokol Pražský
9. 10. 2022
10:00
SH Holubova ul. Petr Znamínko
Pavel Theodor
70
83
16
18
30
46
57
62
Review
skupina B 5. kolo 423
TJ Tesla Pardubice
SLUNETA USK Ústí nad Labem
9. 10. 2022
10:00
SH ZŠ Studánka Jan Špaček
Petr Havlíček
89
75
34
16
57
41
68
59
Review
skupina B 5. kolo 424
BC Kolín
Válečníci Děčín
9. 10. 2022
10:00
SOU Spojů Kolín Petr Hruša
Matěj Barták
92
85
23
25
48
42
67
65
Review
skupina B 5. kolo 421
BK NAPOS Vysoká n. L.
Sokol Žižkov
9. 10. 2022
11:00
SH Vysoká nad Labem Michaela Scholzová
Martin Svoboda
96
85
21
20
51
43
74
67
Review
skupina B 5. kolo 426
Slavoj BK Litoměřice B
CZ.ACADEMY
9. 10. 2022
13:00
Hala 6. ZŠ Antonín Ďurana
Jan Kout
73
59
21
10
36
29
55
47
73
59
Review
skupina B 5. kolo 425
BK Brandýs nad Labem
Sokol Vyšehrad
9. 10. 2022
14:00
ZŠ Na Výsluní Dominik Výborný
Filip Hackl
78
84
17
18
33
35
56
46
Review
skupina B 6. kolo 429
Válečníci Děčín
BK Brandýs nad Labem
22. 10. 2022
12:15
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Vitaliy Shumskyy
49
65
4
10
25
32
36
52
Review
skupina B 6. kolo 430
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice B
22. 10. 2022
13:30
hala UJEP Matěj Barták
Ondřej Josefus
72
67
23
16
41
28
60
46
Review
skupina B 6. kolo 427
CZ.ACADEMY
BK NAPOS Vysoká n. L.
22. 10. 2022
16:00
Hala Královka, plocha B Lukáš Ulrych
Jonáš Kavan
63
100
15
18
28
52
45
78
Review
skupina B 6. kolo 431
Sokol Pražský
TJ Tesla Pardubice
22. 10. 2022
17:00
Sokol pražský Ivo Melichárek
Lukáš Kalabza
83
72
32
9
47
34
48
64
Review
skupina B 6. kolo 428
Sokol Vyšehrad
BVK Holice
22. 10. 2022
17:30
Sokolovna Vyšehrad Michal Perlík
Ondřej Koc
76
83
27
23
36
56
52
71
Review
skupina B 6. kolo 432
Sokol Žižkov
BC Kolín
22. 10. 2022
17:30
SH Folimanka Antonín Ďurana
Jan Kout
67
57
13
16
31
30
44
46
Review
skupina B 7. kolo 433
CZ.ACADEMY
BVK Holice
23. 10. 2022
10:00
Hala Královka, plocha B Antonín Ďurana
Jan Kout
70
77
27
16
44
39
53
58
Review
skupina B 7. kolo 436
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Brandýs nad Labem
23. 10. 2022
11:00
hala UJEP Petr Eisner
Ondřej Josefus
93
54
27
18
47
28
80
41
Review
skupina B 7. kolo 438
Sokol Žižkov
TJ Tesla Pardubice
23. 10. 2022
12:30
SH Folimanka Martin Kučírek
Dominik Výborný
83
82
16
17
40
39
65
64
Review
skupina B 7. kolo 435
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice B
23. 10. 2022
13:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Asztalos
Vitaliy Shumskyy
55
81
18
20
28
43
34
62
Review
skupina B 7. kolo 437
Sokol Pražský
BC Kolín
23. 10. 2022
14:00
Sokol pražský Štěpán Pokorný
Lukáš Kalabza
124
60
34
18
63
27
84
45
Review
skupina B 7. kolo 434
Sokol Vyšehrad
BK NAPOS Vysoká n. L.
23. 10. 2022
16:00
Sokolovna Vyšehrad Martin Kučírek
Dominik Výborný
69
80
19
17
35
39
53
58
Review
skupina B 8. kolo 443
CZ.ACADEMY
Válečníci Děčín
12. 11. 2022
14:00
SH Královka Petr Blahout
Petr Eisner
105
47
27
11
49
21
79
36
Review
skupina B 8. kolo 442
Slavoj BK Litoměřice B
Sokol Žižkov
12. 11. 2022
16:00
Hala 6. ZŠ Vladimír Kesler
Ondřej Asztalos
82
75
27
18
45
39
64
57
Review
skupina B 8. kolo 444
Sokol Vyšehrad
SLUNETA USK Ústí nad Labem
12. 11. 2022
17:30
Sokolovna Vyšehrad Michal Perlík
Jan Hejnic
75
77
26
22
41
32
52
61
Review
skupina B 8. kolo 439
BK NAPOS Vysoká n. L.
TJ Tesla Pardubice
12. 11. 2022
18:00
SH Vysoká nad Labem Štěpán Pokorný
Michal Kult
69
62
9
11
33
28
53
40
Review
skupina B 8. kolo 440
BVK Holice
BC Kolín
12. 11. 2022
18:00
SH Holubova ul. Lukáš Hartig
Jan Kovář
91
75
21
18
39
41
64
57
Review
skupina B 8. kolo 441
BK Brandýs nad Labem
Sokol Pražský
12. 11. 2022
18:00
ZŠ Na Výsluní Marek Vondráček
Vitaliy Shumskyy
53
83
20
14
32
32
42
55
Review
skupina B 9. kolo 449
CZ.ACADEMY
SLUNETA USK Ústí nad Labem
13. 11. 2022
09:00
SH Královka Marek Vošahlík
František Syrovátka
87
92
26
22
39
44
64
71
Review
skupina B 9. kolo 446
BVK Holice
TJ Tesla Pardubice
13. 11. 2022
10:00
SH Holubova ul. Štěpán Pokorný
Michaela Scholzová
80
98
27
23
42
50
61
73
Review
skupina B 9. kolo 448
Slavoj BK Litoměřice B
Sokol Pražský
13. 11. 2022
10:00
Hala 6. ZŠ Roman Kejklíček
Vladimír Kesler
82
88
17
20
36
44
62
64
Review
skupina B 9. kolo 450
Sokol Vyšehrad
Válečníci Děčín
13. 11. 2022
10:00
Sokolovna Vyšehrad Jakub Petrák
Jan Hejnic
88
46
23
15
48
23
69
33
Review
skupina B 9. kolo 445
BK NAPOS Vysoká n. L.
BC Kolín
13. 11. 2022
11:00
SH Vysoká nad Labem Lukáš Hartig
Pavel Theodor
97
63
31
14
46
27
69
47
Review
skupina B 9. kolo 447
BK Brandýs nad Labem
Sokol Žižkov
13. 11. 2022
13:30
ZŠ Na Výsluní Michal Horník
Vitaliy Shumskyy
84
81
19
15
48
35
61
63
Review
skupina B 10. kolo 456
BC Kolín
Slavoj BK Litoměřice B
26. 11. 2022
11:00
SOU Spojů Kolín Petr Blahout
Michaela Scholzová
74
81
23
14
46
35
59
53
Review
skupina B 10. kolo 454
Sokol Žižkov
Sokol Vyšehrad
19. 3. 2023
14:30
SH Folimanka Štěpán Pokorný
Dennis Billík
85
83
14
18
37
42
54
64
Review
skupina B 10. kolo 453
Sokol Pražský
CZ.ACADEMY
26. 11. 2022
16:00
Sokol pražský Jan Musil
Dominik Kočovský
73
85
20
27
40
44
57
67
Review
skupina B 10. kolo 455
TJ Tesla Pardubice
BK Brandýs nad Labem
26. 11. 2022
17:17
SH ZŠ Studánka Petr Havlíček
Roman Mareš
76
59
26
16
44
25
65
37
Review
skupina B 10. kolo 452
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BVK Holice
26. 11. 2022
17:30
hala UJEP Jaroslav Pazourek
Antonín Ďurana
63
76
19
13
37
30
48
59
Review
skupina B 10. kolo 451
Válečníci Děčín
BK NAPOS Vysoká n. L.
26. 11. 2022
18:15
ARMEX Sportcentrum Michal Tesař
Vladimír Kesler
49
93
19
28
26
56
35
69
Review
skupina B 11. kolo 457
Válečníci Děčín
BVK Holice
27. 11. 2022
10:00
ARMEX Sportcentrum Michal Tesař
Vladimír Kesler
55
52
20
11
38
22
46
43
Review
skupina B 11. kolo 459
Sokol Pražský
Sokol Vyšehrad
27. 11. 2022
10:00
Sokol pražský Jan Musil
Dominik Kočovský
74
57
20
11
37
25
59
44
Review
skupina B 11. kolo 461
TJ Tesla Pardubice
Slavoj BK Litoměřice B
27. 11. 2022
11:11
SH ZŠ Studánka Petr Havlíček
Roman Mareš
91
60
34
18
48
32
70
41
Review
skupina B 11. kolo 462
BC Kolín
BK Brandýs nad Labem
27. 11. 2022
13:00
SOU Spojů Kolín Jan Kovář
Dominik Barták
80
52
20
14
36
24
51
39
Review
skupina B 11. kolo 458
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK NAPOS Vysoká n. L.
27. 11. 2022
14:00
hala UJEP Petr Eisner
Antonín Ďurana
71
88
20
29
44
54
59
73
Review
skupina B 11. kolo 460
Sokol Žižkov
CZ.ACADEMY
18. 3. 2023
17:00
SH Folimanka Jan Hošek
Michal Slovák
54
97
13
16
29
47
40
69
Review
skupina B 12. kolo 468
BVK Holice
BK NAPOS Vysoká n. L.
11. 12. 2022
10:00
SH Holubova ul. Michal Scholze
Jan Špaček
66
80
22
24
34
41
52
58
Review
skupina B 12. kolo 467
BC Kolín
TJ Tesla Pardubice
11. 12. 2022
13:00
SOU Spojů Kolín Martin Svoboda
Petr Havlíček
70
61
22
16
36
28
52
42
Review
skupina B 12. kolo 465
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
11. 12. 2022
14:00
hala UJEP Jaroslav Pazourek
Vladimír Kesler
70
68
18
27
31
33
48
48
Review
skupina B 12. kolo 466
Sokol Žižkov
Sokol Pražský
11. 12. 2022
14:30
SH Folimanka Štěpán Pokorný
Martin Koudela
79
67
19
4
40
31
57
43
Review
skupina B 12. kolo 464
Sokol Vyšehrad
CZ.ACADEMY
11. 1. 2023
19:00
Sokolovna Vyšehrad Dennis Billík
Ondřej Koc
80
71
21
15
40
33
67
53
Review
skupina B 12. kolo 463
Slavoj BK Litoměřice B
BK Brandýs nad Labem
7. 12. 2022
19:15
Hala 6. ZŠ Michal Tesař
Vladislav Lunhul
71
73
17
12
34
32
53
55
Review
skupina B 13. kolo 471
BC Kolín
CZ.ACADEMY
7. 1. 2023
10:30
Výchovný ústav mládeže Lukáš Hartig
Martin Svoboda
95
84
31
26
53
51
73
73
Review
skupina B 13. kolo 473
Sokol Žižkov
Válečníci Děčín
7. 1. 2023
14:00
SH Folimanka Petr Znamínko
Dennis Billík
85
79
27
18
42
41
65
53
Review
skupina B 13. kolo 474
Sokol Pražský
SLUNETA USK Ústí nad Labem
7. 1. 2023
16:00
Sokol pražský Jan Hošek
Filip Hackl
94
69
27
26
53
53
71
60
Review
skupina B 13. kolo 469
BVK Holice
BK Brandýs nad Labem
7. 1. 2023
17:00
SH Holubova ul. Jan Hecl
Jakub Válek
92
84
22
24
40
47
59
61
76
76
Review
skupina B 13. kolo 470
BK NAPOS Vysoká n. L.
Slavoj BK Litoměřice B
7. 1. 2023
18:00
SH Vysoká nad Labem Antonín Kapl
Roman Mareš
107
56
29
11
61
27
77
41
Review
skupina B 13. kolo 472
TJ Tesla Pardubice
Sokol Vyšehrad
7. 1. 2023
19:00
SH ZŠ Studánka Petr Jakubík
Ondřej Josefus
67
52
24
23
40
36
55
45
Review
skupina B 14. kolo 479
Sokol Pražský
Válečníci Děčín
8. 1. 2023
10:00
Sokol pražský Jan Hošek
Filip Hackl
85
67
26
13
47
29
64
49
Review
skupina B 14. kolo 480
Sokol Žižkov
SLUNETA USK Ústí nad Labem
8. 1. 2023
10:00
SH Folimanka Petr Znamínko
Dennis Billík
65
43
8
8
24
17
50
32
Review
skupina B 14. kolo 478
BC Kolín
Sokol Vyšehrad
8. 1. 2023
10:30
Výchovný ústav mládeže Jan Kovář
Michaela Scholzová
73
70
25
16
41
36
53
54
Review
skupina B 14. kolo 475
BK NAPOS Vysoká n. L.
BK Brandýs nad Labem
8. 1. 2023
11:00
SH Vysoká nad Labem Antonín Kapl
Roman Mareš
106
68
32
16
57
38
87
48
Review
skupina B 14. kolo 476
BVK Holice
Slavoj BK Litoměřice B
8. 1. 2023
12:00
SH Holubova ul. Jan Hecl
Jakub Válek
84
55
27
15
46
25
72
45
Review
skupina B 14. kolo 477
TJ Tesla Pardubice
CZ.ACADEMY
8. 1. 2023
13:00
SH ZŠ Studánka Petr Jakubík
Ondřej Josefus
84
65
18
19
37
39
62
47
Review
skupina B 15. kolo 482
Sokol Pražský
BVK Holice
21. 1. 2023
15:00
Sokol pražský Pavel Bohata
Tomáš Tejček
90
66
30
21
51
25
75
50
Review
skupina B 15. kolo 486
CZ.ACADEMY
Slavoj BK Litoměřice B
21. 1. 2023
16:00
SH Královka Matěj Barták
Pavel Theodor
82
72
17
22
44
28
64
49
Review
skupina B 15. kolo 484
Válečníci Děčín
BC Kolín
21. 1. 2023
17:00
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Vladislav Lunhul
71
72
13
22
34
39
48
56
Review
skupina B 15. kolo 485
Sokol Vyšehrad
BK Brandýs nad Labem
21. 1. 2023
17:30
Sokolovna Vyšehrad Martin Svoboda
Dominik Barták
79
44
23
11
38
22
51
30
Review
skupina B 15. kolo 483
SLUNETA USK Ústí nad Labem
TJ Tesla Pardubice
21. 1. 2023
18:00
hala UJEP Vladimír Kesler
Jan Kout
54
81
13
24
32
46
41
67
Review
skupina B 15. kolo 481
Sokol Žižkov
BK NAPOS Vysoká n. L.
21. 1. 2023
20:00
SH Folimanka Pavel Bohata
Pavel Šenk
72
76
15
13
32
37
53
60
Review
skupina B 16. kolo 489
Válečníci Děčín
TJ Tesla Pardubice
22. 1. 2023
09:00
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Vladislav Lunhul
55
73
18
19
28
38
37
61
Review
skupina B 16. kolo 492
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice B
22. 1. 2023
09:00
Sokolovna Vyšehrad Martin Svoboda
Dominik Barták
58
66
19
19
36
33
48
48
Review
skupina B 16. kolo 487
Sokol Pražský
BK NAPOS Vysoká n. L.
22. 1. 2023
10:00
Sokol pražský Ivo Melichárek
Jan Musil
87
57
19
21
44
39
66
51
Review
skupina B 16. kolo 491
CZ.ACADEMY
BK Brandýs nad Labem
22. 1. 2023
10:00
SH Královka Matěj Barták
Pavel Theodor
91
46
24
8
38
25
59
37
Review
skupina B 16. kolo 490
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BC Kolín
22. 1. 2023
11:00
hala UJEP Vladimír Kesler
Jan Kout
77
54
21
17
45
32
60
44
Review
skupina B 16. kolo 488
Sokol Žižkov
BVK Holice
22. 1. 2023
14:00
SH Folimanka Marek Vošahlík
Pavel Hendrich
72
59
29
20
44
35
59
39
Review
skupina B 17. kolo 497
BC Kolín
Sokol Pražský
11. 2. 2023
10:00
Výchovný ústav mládeže Štěpán Pokorný
Petr Znamínko
73
89
21
17
33
33
51
58
Review
skupina B 17. kolo 498
TJ Tesla Pardubice
Sokol Žižkov
11. 2. 2023
13:00
SH ZŠ Studánka Martin Veis
Jan Bráblík
90
70
13
21
38
42
61
52
Review
skupina B 17. kolo 495
Slavoj BK Litoměřice B
Válečníci Děčín
11. 2. 2023
16:00
Hala 6. ZŠ Pavel Hendrich
Matěj Barták
69
75
16
21
35
31
55
50
69
75
Review
skupina B 17. kolo 493
BVK Holice
CZ.ACADEMY
11. 2. 2023
17:30
SH Holubova ul. Martin Veis
Jan Bráblík
63
94
16
21
33
52
52
73
Review
skupina B 17. kolo 494
BK NAPOS Vysoká n. L.
Sokol Vyšehrad
11. 2. 2023
18:00
SH Vysoká nad Labem Martin Svoboda
Roman Mareš
79
60
9
17
36
30
57
43
Review
skupina B 17. kolo 496
BK Brandýs nad Labem
SLUNETA USK Ústí nad Labem
14. 2. 2023
19:45
ZŠ Na Výsluní Marek Vondráček
Tomáš Tejček
78
74
15
18
41
47
57
58
Review
skupina B 18. kolo 499
BK NAPOS Vysoká n. L.
CZ.ACADEMY
12. 2. 2023
10:00
SH Vysoká nad Labem Martin Svoboda
Roman Mareš
91
60
26
21
54
31
72
44
Review
skupina B 18. kolo 500
BVK Holice
Sokol Vyšehrad
12. 2. 2023
10:00
SH Holubova ul. Martin Veis
Jan Bráblík
85
70
29
21
46
38
64
49
Review
skupina B 18. kolo 504
BC Kolín
Sokol Žižkov
12. 2. 2023
10:00
Výchovný ústav mládeže Dominik Výborný
Jan Kovář
96
78
28
20
50
41
74
58
Review
skupina B 18. kolo 501
BK Brandýs nad Labem
Válečníci Děčín
12. 2. 2023
12:00
ZŠ Na Výsluní Vitaliy Shumskyy
Michal Dub
78
64
17
10
42
26
60
43
Review
skupina B 18. kolo 503
TJ Tesla Pardubice
Sokol Pražský
12. 2. 2023
13:00
SH ZŠ Studánka Petr Nejezchleb
Dominik Holaň
88
67
26
14
46
35
74
55
Review
skupina B 18. kolo 502
Slavoj BK Litoměřice B
SLUNETA USK Ústí nad Labem
20. 2. 2023
19:30
Hala 6. ZŠ Vitaliy Shumskyy
Jan Kout
64
68
22
17
40
34
53
48
Review
skupina B 19. kolo 505
BC Kolín
BK NAPOS Vysoká n. L.
4. 3. 2023
10:00
Výchovný ústav mládeže Petr Blahout
Jakub Petrák
73
96
17
36
37
56
57
79
Review
skupina B 19. kolo 507
Sokol Žižkov
BK Brandýs nad Labem
4. 3. 2023
14:00
SH Folimanka Dominik Kočovský
Klaudia Aleksandra Karwowska
62
71
15
17
27
40
44
57
Review
skupina B 19. kolo 508
Sokol Pražský
Slavoj BK Litoměřice B
4. 3. 2023
15:00
Sokol pražský Dominik Barták
Tomáš Tejček
111
78
33
15
56
30
81
55
Review
skupina B 19. kolo 506
TJ Tesla Pardubice
BVK Holice
4. 3. 2023
17:00
SH ZŠ Studánka Ivor Matějek
Jakub Petrák
65
48
15
8
37
28
53
34
Review
skupina B 19. kolo 509
SLUNETA USK Ústí nad Labem
CZ.ACADEMY
4. 3. 2023
18:00
hala UJEP Ladislav Neuman
Matěj Barták
69
64
16
14
35
35
54
52
Review
skupina B 19. kolo 510
Válečníci Děčín
Sokol Vyšehrad
4. 3. 2023
20:30
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Vladimír Kesler
66
53
17
18
43
34
52
46
Review
skupina B 20. kolo 512
BC Kolín
BVK Holice
5. 3. 2023
10:00
Výchovný ústav mládeže Marek Vondráček
Jan Hošek
80
76
18
18
35
39
64
57
Review
skupina B 20. kolo 513
Sokol Pražský
BK Brandýs nad Labem
5. 3. 2023
11:30
Sokol pražský Dominik Barták
Tomáš Tejček
81
58
21
13
42
20
65
40
Review
skupina B 20. kolo 511
TJ Tesla Pardubice
BK NAPOS Vysoká n. L.
5. 3. 2023
12:00
SH ZŠ Studánka Petr Znamínko
Petr Šmůla
55
43
15
7
32
22
47
36
Review
skupina B 20. kolo 514
Sokol Žižkov
Slavoj BK Litoměřice B
5. 3. 2023
12:15
SH Folimanka Štěpán Pokorný
Klaudia Aleksandra Karwowska
71
76
17
17
32
40
54
60
Review
skupina B 20. kolo 516
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
5. 3. 2023
13:00
hala UJEP Ivo Melichárek
Matěj Barták
55
75
15
21
26
45
43
58
Review
skupina B 20. kolo 515
Válečníci Děčín
CZ.ACADEMY
5. 3. 2023
14:00
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Vladimír Kesler
51
93
18
19
29
42
43
65
Review
skupina B 21. kolo 520
CZ.ACADEMY
Sokol Žižkov
27. 11. 2022
10:00
SH Královka Michal Perlík
Pavel Hendrich
81
82
15
12
42
36
60
59
Review
skupina B 21. kolo 522
BK Brandýs nad Labem
BC Kolín
18. 3. 2023
17:00
ZŠ Na Výsluní Pavel Bohata
Jakub Hejduk
79
84
15
19
34
44
57
63
Review
skupina B 21. kolo 517
BVK Holice
Válečníci Děčín
18. 3. 2023
17:30
SH Holubova ul. Lukáš Hartig
Antonín Kapl
110
56
28
9
55
31
87
44
Review
skupina B 21. kolo 519
Sokol Vyšehrad
Sokol Pražský
18. 3. 2023
17:30
Sokolovna Vyšehrad René Klapetek
Vitaliy Shumskyy
68
89
17
23
38
44
49
72
Review
skupina B 21. kolo 518
BK NAPOS Vysoká n. L.
SLUNETA USK Ústí nad Labem
18. 3. 2023
18:00
SH Vysoká nad Labem Jan Kovář
Martin Svoboda
109
75
31
24
64
42
84
58
Review
skupina B 21. kolo 521
Slavoj BK Litoměřice B
TJ Tesla Pardubice
18. 3. 2023
19:30
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Vladimír Kesler
83
74
34
25
43
43
54
60
Review
skupina B 22. kolo 524
BVK Holice
SLUNETA USK Ústí nad Labem
19. 3. 2023
10:00
SH Holubova ul. Lukáš Hartig
Antonín Kapl
100
73
25
15
50
33
77
60
Review
skupina B 22. kolo 523
BK NAPOS Vysoká n. L.
Válečníci Děčín
19. 3. 2023
11:00
SH Vysoká nad Labem Martin Svoboda
Michal Kult
81
54
28
11
49
27
69
33
Review
skupina B 22. kolo 527
BK Brandýs nad Labem
TJ Tesla Pardubice
19. 3. 2023
11:30
ZŠ Na Výsluní Pavel Bohata
Jakub Hejduk
62
95
16
21
34
51
46
78
Review
skupina B 22. kolo 528
Slavoj BK Litoměřice B
BC Kolín
19. 3. 2023
12:00
Hala 6. ZŠ Ondřej Asztalos
Vladimír Kesler
92
69
27
14
48
32
71
50
Review
skupina B 22. kolo 526
Sokol Vyšehrad
Sokol Žižkov
26. 11. 2022
17:30
Sokolovna Vyšehrad Matej Kovačovič
Matěj Barták
87
81
22
24
40
44
66
57
Review
skupina B 22. kolo 525
CZ.ACADEMY
Sokol Pražský
15. 3. 2023
20:00
SH Královka Roman Kejklíček
Ondřej Koc
84
78
19
15
40
44
62
59
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
26 Martin Roub Tesla Pardubice 27 26 1.0 25.3 6.8 2.7 3.7/5.2 70.9 1.3
Vojtěch Ureš Pří 29 20 1.0 25.3 7.3 2.7 2.7/3.7 71.6 3.5
10 Pavel Bauer Jiskra Domažlice 38 24 1.0 18.5 7.3 0.2 3.3/4.7 71.4 2.5
Miroslav Dvířka SKB Rokycany 40 24 1.0 18.3 4.8 2.0 2.6/3.6 71.3 2.2
František Žaba BVK Holice 27 24 1.0 18.2 5.5 1.7 2.0/3.0 65.3 3.2
Tomáš Bělohradský BK Wolves Radotín 27 28 1.0 15.3 4.9 1.4 1.4/2.1 66.1 2.4
Matěj Sůva Loko Plzeň B 24 22 1.0 19.5 4.0 2.5 4.2/5.1 82.3 2.0
Jakub Weig BŠ Slavia Praha 21 24 1.0 17.5 3.6 2.8 2.0/3.3 58.8 2.4
24 Tomáš Sýkora CBU 21 25 1.0 16.6 3.8 2.0 3.2/4.9 65.9 2.9
22 Vojtěch Šindelář Sokol Žižkov 29 24 1.0 17.1 4.3 2.3 1.6/2.7 60.0 1.6
Martin Kohout Sokol Písek B 26 24 1.0 17.0 5.0 0.7 4.8/7.9 60.3 1.5
Ondřej Proskovec BC Benešov 36 25 1.0 16.2 3.0 2.8 1.9/2.7 71.6 2.0
Dominik Štěpán BK NAPOS Vysoká n.L. 25 28 1.0 14.5 5.6 0.5 1.6/2.4 64.7 2.0
Partik Bortel SKB Rokycany 38 22 1.0 18.1 5.1 2.0 2.0/3.1 64.7 2.3
David Kratochvíl BC Benešov 33 20 1.0 19.8 6.2 1.4 3.4/5.7 60.2 1.8
19 Artur Wojnarowský BK Hladnov 24 24 1.0 16.3 4.5 1.3 3.4/4.9 70.1 2.2
Roman Zachrla Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 37 21 1.0 18.0 2.9 3.4 2.1/2.6 81.8 1.3
Tomáš Ulrych BVK Holice 20 24 1.0 15.0 3.5 1.4 3.7/5.4 68.2 2.3
10 František Němec Tesla Pardubice 27 26 1.0 13.7 5.5 0.3 1.7/2.7 62.3 2.3
Zdeněk Šebela Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 37 19 1.0 18.7 7.2 0.2 3.8/5.6 67.3 2.1
Christophe Reymond BK Wolves Radotín 30 26 1.0 13.6 5.0 0.6 1.7/2.3 76.3 2.5
Jan Mráz BK NAPOS Vysoká n.L. 25 25 1.0 14.1 4.1 1.6 1.0/1.9 0.0* 1.5
Martin Ťažký BC Benešov 26 26 1.0 13.3 3.9 0.9 2.8/4.5 63.8 2.5
Ondřej März SKB Rokycany 27 17 1.0 20.2 5.5 1.5 4.7/7.5 63.0 3.8
16 Jan Srna Sokol Žižkov 30 21 1.0 16.4 2.6 3.4 1.0/1.5 0.0* 2.0
8 Jakub Blažek Sokol Karviná 43 23 1.0 14.7 4.2 0.7 4.0/4.6 88.6 1.7
Tomáš Merta KolB 22 19 1.0 17.7 6.4 0.3 4.1/6.5 62.9 2.2
Michal Semerád Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 34 20 1.0 16.9 3.9 1.8 3.7/5.2 70.2 2.1
Pavel Novák KolB 21 17 1.0 19.5 4.2 2.7 2.9/4.2 70.4 1.8
Jakub Kotala OLM 23 21 1.0 15.7 2.9 2.7 1.9/2.6 72.2 1.6
Daniel Randuška BK Wolves Radotín 24 23 1.0 14.0 3.4 1.3 3.0/4.0 76.1 2.8
Marek Souček Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 34 24 1.0 13.3 4.7 0.4 2.8/3.4 82.7 2.7
Radek Kohout BK Klatovy 24 22 1.0 14.5 4.8 1.0 1.9/4.2 44.1 2.5
Ondřej Kohout Sokol Pražský 33 21 1.0 14.9 4.2 1.5 1.8/2.3 77.6 2.7
Zdeněk Papež Sokol Kbely 38 22 1.0 14.1 2.5 2.2 2.7/3.2 83.1 2.6
Timotej Mičuda BK Wolves Radotín 23 25 1.0 12.4 3.8 0.8 2.2/3.3 65.9 1.4
17 Jan Koloničný Sokol Karviná 30 21 1.0 14.5 4.8 0.5 3.3/4.5 72.6 2.0
13 Erik Viktorin BK Hladnov 23 23 1.0 13.2 2.4 1.8 3.1/4.4 70.3 2.0
Petr Krupka Slavoj BK Litoměřice B 21 21 1.0 14.4 5.6 0.3 2.3/4.0 56.5 3.8
27 Radek Janisch BK Hladnov 22 12 1.0 24.9 7.6 1.9 4.0/5.8 68.6 2.0
Michal Ornst Bra 29 16 1.0 18.7 3.9 2.6 2.9/3.9 74.6 2.4
Jiří Svojanovský BK NAPOS Vysoká n.L. 21 22 1.0 13.5 3.0 2.0 1.6/2.5 65.5 0.9
15 Jakub Zikl Sokol Karviná 25 24 1.0 12.4 4.4 0.4 2.5/4.3 59.2 1.8
15 Martin Hrubý Jiskra Domažlice 37 23 1.0 12.9 1.7 2.4 2.2/3.2 67.6 2.3
Robin Štěrbáček Sokol Kbely 19 22 1.0 13.4 4.8 0.3 3.0/4.6 63.7 1.8
Matěj Bartoš Sokol Písek B 26 26 1.0 11.3 0.7 3.2 0.3/0.4 0.0* 1.6
2 Nikola Miličič BK Beroun 23 19 1.0 15.4 2.5 2.8 2.1/2.8 72.2 1.4
4 Lubomír Oswald Sokol Karviná 33 23 1.0 12.1 2.1 1.9 2.3/3.1 76.1 1.4
6 Daniel Szarowski SK Žabovřesky 24 15 1.0 18.6 2.9 2.6 5.1/5.4 93.8 1.9
Vojtěch Zajíc Slavoj BK Litoměřice B 23 19 1.0 14.6 3.2 2.1 2.1/2.8 72.2 1.6
Ondřej Uličný OLM 23 22 1.0 12.6 3.6 1.1 2.0/3.2 63.4 2.7
Pavel Vondra BK Klatovy 30 22 1.0 12.6 3.4 1.1 2.5/3.9 62.8 2.3
3 Jan Fučík CBU 23 20 1.0 13.8 4.5 0.9 2.2/3.5 63.8 1.0
7 Jan Štípek Jiskra Domažlice 29 24 1.0 11.4 2.1 1.6 2.3/3.0 77.5 2.2
Lukáš Kejmar Bra 20 17 1.0 16.0 5.5 0.7 2.8/5.2 54.5 2.5
17 Jakub Jiřinec Jiskra Domažlice 33 22 1.0 12.3 4.8 0.1 2.4/3.3 71.2 2.3
Vladimír Sismilich Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 38 14 1.0 19.1 6.6 1.1 2.8/3.1 90.7 2.4
Štěpán Vlček BVK Holice 20 23 1.0 11.7 4.8 0.4 0.9/2.4 38.2 2.3
Marek Taussig BK Wolves Radotín 25 25 1.0 10.7 3.2 0.8 2.1/3.6 59.6 2.0
Matěj Cerha Loko Plzeň B 23 21 1.0 12.6 2.1 2.2 1.9/2.6 70.9 2.3
Jan Štěpánek Sokol Pražský 40 23 1.0 11.5 1.9 1.9 2.1/2.6 81.4 1.4
Pavel Veselý Loko Plzeň B 30 21 1.0 12.5 5.4 0.0 1.6/2.7 59.6 1.7
10 Daniel Hejda CBU 26 25 1.0 10.5 2.0 1.8 1.0/1.9 0.0* 2.6
13 Jakub Zvolánek CZ.ACADEMY 18 22 1.0 11.9 2.6 1.8 1.3/1.5 0.0* 2.8
Tomáš Jílek Sokol Písek B 26 24 1.0 10.9 3.5 0.6 2.0/4.3 47.6 2.5
Matěj Turček Slavia OU 25 19 1.0 13.7 4.3 1.1 1.9/2.9 65.5 2.4
Petr Andres BK NAPOS Vysoká n.L. 31 28 1.0 9.3 1.3 1.9 1.2/1.7 0.0* 1.5
Jonáš Musil SK Basket RENOCAR 21 16 1.0 16.0 3.9 1.9 2.3/4.2 55.2 1.9
11 Květoslav Nábělek SK Žabovřesky 22 20 1.0 12.8 1.8 2.7 1.2/1.9 0.0* 1.4
17 Matouš Brůna Sokol Karviná 23 24 1.0 10.6 3.4 0.7 1.7/3.0 54.8 1.3
Adam Urbánek Slavia OU 31 16 1.0 15.9 3.0 2.7 1.9/2.6 73.2 1.6
Matěj Wiesner Slavoj BK Litoměřice B 21 19 1.0 13.2 2.1 2.8 0.6/1.2 0.0* 2.2
Jan Strašák SK Basket RENOCAR 26 14 1.0 17.6 5.0 1.6 2.7/4.1 65.5 2.9
Dominik Maščuch Slavoj BK Litoměřice B 20 19 1.0 12.8 2.4 2.3 1.2/1.6 0.0* 2.0
Vojtěch Nádeníček Slavia Kroměříž 21 15 1.0 15.9 3.6 2.0 2.7/4.8 56.9 0.0
Lukáš Marek Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 31 24 1.0 9.9 3.7 0.3 1.6/2.1 76.0 2.0
Michal Sedlák Sluneta USK Ústí n.L. 25 17 1.0 13.9 0.9 3.5 1.7/1.9 0.0* 1.9
Radek Duda Sokol Písek B 31 22 1.0 10.7 1.1 2.6 0.5/0.7 0.0* 1.3
19 Adam Ivánek CZ.ACADEMY 20 25 1.0 9.4 2.2 1.2 1.6/2.3 69.0 2.2
Jiří Bubák BK Vlci Žďár 40 16 1.0 14.6 5.7 0.0 3.3/3.9 82.5 2.7
Jan Sladký TJ Třebíč 27 21 1.0 11.1 3.7 0.7 1.7/2.2 74.5 2.6
Zdeněk Blažek Sokol Písek B 26 28 1.0 8.4 1.9 1.1 1.1/1.6 0.0* 1.8
Václav Faust BK Klatovy 19 22 1.0 10.5 3.0 1.1 1.2/2.4 50.9 3.5
Šimon Pekárek BK Klatovy 22 22 1.0 10.5 2.0 1.3 2.5/4.5 56.1 2.9
Kryštof Štěrbáček Sokol Kbely 19 22 1.0 10.4 3.7 0.3 2.0/3.3 60.3 2.1
12 Jiří Dragoun BK Beroun 39 18 1.0 12.7 3.7 1.0 2.3/3.8 61.8 3.1
Lukáš Nečas KolB 26 21 1.0 10.8 5.0 0.0 0.8/1.5 0.0* 2.8
10 Karel Šeda Sokol Žižkov 30 23 1.0 9.8 3.4 0.8 0.7/1.2 0.0* 1.5
Lukáš Horák Bra 33 20 1.0 11.3 4.3 0.1 2.4/4.0 58.8 3.3
Boris Vítkovič SK Basket RENOCAR 27 16 1.0 13.8 2.5 2.6 1.1/1.4 0.0* 1.3
Jan Janík TJ Třebíč 28 19 1.0 11.6 3.2 1.2 1.7/2.4 71.1 2.9
24 Vojtěch Janda CBU 26 15 1.0 14.5 0.6 3.9 1.7/1.9 0.0* 2.1
9 David Kalousek Slavia Kroměříž 29 17 1.0 12.8 4.0 1.1 1.6/2.1 75.0 0.0
Šimon Tomeš OLM 26 18 1.0 12.1 1.7 2.4 1.4/1.8 0.0* 2.6
Oliver Žižka CZ.ACADEMY 19 21 1.0 10.2 4.1 0.0 1.8/3.4 52.8 2.5
Matěj Vrtal TJ Třebíč 28 17 1.0 12.6 4.6 0.2 2.6/5.9 44.0 3.2
Jonáš Písařík Válečníci Děčín 25 21 1.0 10.1 1.2 2.0 1.8/2.8 62.7 2.9
Igor Patrik Svoboda SK Žabovřesky 19 19 1.0 11.2 4.4 0.2 1.9/2.8 67.9 2.2
Tomáš Kiršbaum BK NAPOS Vysoká n.L. 42 27 1.0 7.7 2.5 0.7 0.7/1.0 0.0* 2.0
Lukáš Kosík KolB 22 21 1.0 10.0 2.5 1.4 0.7/1.2 0.0* 1.2
Matěj Velebil Pří 29 18 1.0 11.6 4.0 0.4 2.4/3.5 68.3 1.6
Ladislav Petřík Pří 26 19 1.0 10.8 3.2 1.1 1.2/2.2 54.8 2.6
9 Vojtěch Blačinský BK Hladnov 22 16 1.0 12.6 2.4 1.8 2.3/2.7 86.0 1.3
Martin Tax Sokol Pražský 24 21 1.0 9.6 2.4 1.0 2.0/3.4 59.2 1.4
Martin Kocourek KolB 37 22 1.0 9.2 3.9 0.1 1.1/2.5 42.9 2.1
5 Jan Horváth Sokol Karviná 31 23 1.0 8.7 1.1 2.0 0.3/0.6 0.0* 1.4
5 Lukáš Brožek Tesla Pardubice 25 22 1.0 9.0 1.6 1.5 1.4/2.2 61.2 2.6
Tomáš Mahler BK NAPOS Vysoká n.L. 35 27 1.0 7.4 2.0 0.8 1.0/1.3 0.0* 1.7
6 Vojtěch Zeithammer CZ.ACADEMY 19 20 1.0 10.0 2.6 1.4 0.8/1.3 0.0* 2.3
Jan Rotrekl Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 39 23 1.0 8.6 1.3 1.9 0.4/0.6 0.0* 2.3
9 Jan Landor Sokol Karviná 30 24 1.0 8.3 1.0 1.8 1.0/1.1 0.0* 1.0
Norbert Martišek VYS 25 13 1.0 15.2 6.1 0.1 2.8/5.3 52.2 2.3
6 Jakub Lepka Sokol Karviná 26 23 1.0 8.6 2.8 0.6 1.3/1.8 0.0* 2.1
Ondřej Musil Sokol Písek B 27 23 1.0 8.5 3.2 0.1 1.9/3.8 50.0 3.7
Michael Soukup BŠ Slavia Praha 31 20 1.0 9.8 1.3 2.0 1.2/1.6 0.0* 2.2
Lukáš Rozsypal Válečníci Děčín 22 11 1.0 17.6 4.4 2.6 1.0/1.5 0.0* 2.3
Kryštof Baťa BK NAPOS Vysoká n.L. 24 23 1.0 8.3 3.4 0.1 1.3/2.3 55.6 1.5
Jakub Klaus BŠ Slavia Praha 22 20 1.0 9.6 2.3 1.1 2.0/3.2 60.9 2.3
5 Tomáš Kadlec Slavia Kroměříž 33 17 1.0 11.2 4.2 0.1 2.4/4.1 59.4 0.0
14 Marek Neubauer CBU 23 26 1.0 7.3 2.6 0.3 1.0/1.7 0.0* 2.2
Dušan Švidraň Sokol Kbely 37 16 1.0 11.8 0.8 3.3 0.5/0.9 0.0* 0.9
7 Martin Štefanský CBU 30 26 1.0 7.2 1.8 1.0 0.5/0.7 0.0* 3.2
Petr Kolář Válečníci Děčín 19 20 1.0 9.4 1.1 2.1 0.9/1.1 0.0* 2.5
13 Lukáš Rovenský Tesla Pardubice 28 21 1.0 8.9 2.8 0.9 0.7/1.4 0.0* 1.0
Josef Pokorný Sluneta USK Ústí n.L. 24 16 1.0 11.6 1.9 2.1 1.4/2.1 67.6 2.6
Jakub Novák TJ Třebíč 20 11 1.0 16.7 6.3 0.5 2.8/3.9 72.1 2.4
2 David Bálek Sokol Žižkov 26 18 1.0 10.2 3.1 1.0 1.0/2.7 37.5 2.3
17 Petr Křůmal Slavia Kroměříž 24 19 1.0 9.6 3.2 0.4 2.1/4.6 46.0 0.0
Josef Pluhař BVK Holice 20 20 1.0 9.1 2.4 1.0 1.6/2.5 62.0 1.3
00 Viktor Ivánek CZ.ACADEMY 18 17 1.0 10.7 1.6 2.4 0.5/0.9 0.0* 1.5
Oldřich Mokruša Pří 26 21 1.0 8.7 3.6 0.1 1.2/1.9 0.0* 3.0
Jakub Waclawek OLM 22 11 1.0 16.5 3.5 2.0 3.5/5.1 69.6 2.2
18 Štěpán Fical CBU 25 16 1.0 11.3 4.4 0.1 2.2/3.8 57.4 3.6
Ondřej Beran Pří 25 13 1.0 13.8 4.5 0.4 3.8/4.9 76.6 3.6
33 Vojtěch Nalevanko Tesla Pardubice 27 26 1.0 6.9 1.2 1.1 1.3/2.3 54.1 2.4
Michal Baselides Loko Plzeň B 21 19 1.0 9.4 2.1 1.5 0.8/1.1 0.0* 1.3
Filip Kulík BK Wolves Radotín 27 22 1.0 8.0 1.1 1.6 1.1/1.5 0.0* 2.8
Jakub Mandík SKB Rokycany 37 16 1.0 11.1 3.9 0.4 1.9/3.3 57.7 3.9
Tomáš Valenta BC Benešov 36 22 1.0 8.0 3.4 0.0 1.2/2.7 45.0 2.5
Jakub Lacina BK Vlci Žďár 22 12 1.0 14.5 3.2 2.3 1.4/2.0 70.8 2.6
Ondřej Strejček Loko Plzeň B 21 22 1.0 7.9 3.0 0.1 1.5/2.7 55.0 2.3
Leopold Dobíšek SK Žabovřesky 23 24 1.0 7.2 3.3 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.8
Ondřej Chlupsa Slavoj BK Litoměřice B 21 11 1.0 15.6 3.4 2.3 2.1/3.2 65.7 2.1
Martin Wagner Sluneta USK Ústí n.L. 25 18 1.0 9.6 4.1 0.1 1.3/2.6 48.9 2.7
26 Dalibor Veselý SK Žabovřesky 20 22 1.0 7.8 1.7 0.8 2.0/2.9 71.4 1.6
24 Daniel Duhajský CZ.ACADEMY 18 24 1.0 7.0 1.4 1.0 1.3/1.7 0.0* 1.8
14 Tomáš Tikalský Jiskra Domažlice 38 19 1.0 8.7 1.2 1.8 0.7/1.1 0.0* 1.3
Jiří Kratochvíl Bra 29 20 1.0 8.2 2.4 0.5 2.0/4.4 45.5 3.1
4 Karel Bělohradský CZ.ACADEMY 19 25 1.0 6.5 2.2 0.4 0.7/1.1 0.0* 1.6
25 Ondřej Zhasil BK Hladnov 22 22 1.0 7.4 3.0 0.1 1.1/1.3 0.0* 1.8
Filip Somberg KolB 23 22 1.0 7.4 2.0 0.8 1.0/1.8 0.0* 2.2
Michael Hartig Sokol Pražský 26 16 1.0 10.0 2.1 1.1 2.6/3.6 71.9 2.5
Martin Hofman Sokol Pražský 21 20 1.0 8.0 1.7 1.2 1.3/1.6 0.0* 1.1
Tomáš Řeřicha Pří 27 18 1.0 8.8 0.6 2.4 0.4/0.6 0.0* 2.1
55 Ljubo Lukenda BK Hladnov 36 21 1.0 7.6 2.7 0.4 1.0/1.3 0.0* 2.1
Filip Končický VYS 27 15 1.0 10.5 2.5 1.4 1.3/1.7 0.0* 0.5
Václav Froněk Loko Plzeň B 23 22 1.0 7.2 1.3 1.2 1.1/1.8 0.0* 2.7
Samuel Lněníček Sokol Kbely 19 16 1.0 9.9 3.7 0.6 0.6/1.1 0.0* 0.9
Dominik Adášek VYS 32 13 1.0 12.1 2.5 1.9 1.4/2.0 69.2 2.4
32 Petr Veselý SK Žabovřesky 20 17 1.0 9.2 3.1 0.5 1.5/2.5 58.1 2.4
Pavle Grbovic BŠ Slavia Praha 31 11 1.0 14.1 3.3 1.5 2.9/4.4 66.7 4.1
David Špaček TJ Třebíč 43 18 1.0 8.6 1.8 1.5 0.5/0.7 0.0* 1.3
Josef Kresta Slavia OU 41 16 1.0 9.6 3.4 0.3 1.8/2.4 73.7 2.7
Daniel Černý TJ Třebíč 33 22 1.0 6.9 0.6 1.6 0.8/1.3 0.0* 2.6
9 Jan Leopold BK Beroun 35 18 1.0 8.4 1.2 1.3 2.1/2.4 84.1 1.6
Martin Fišera BŠ Slavia Praha 21 20 1.0 7.5 2.8 0.2 1.3/2.1 61.9 2.4
17 Jakub Křišťan CZ.ACADEMY 18 16 1.0 9.4 3.2 0.7 0.9/2.1 44.1 1.9
10 Petr Škvára BK Hladnov 22 14 1.0 10.6 1.6 2.1 1.3/1.5 0.0* 1.7
Jan Suchý SKB Rokycany 32 17 1.0 8.7 1.8 1.4 0.8/1.0 0.0* 2.4
5 Matyáš Císař Jiskra Domažlice 26 18 1.0 8.2 1.1 1.4 1.7/2.4 68.2 1.2
5 Alois Daněk Sokol Žižkov 30 22 1.0 6.7 2.0 0.8 0.5/1.1 0.0* 1.6
Peter Sedmák BK NAPOS Vysoká n.L. 38 9 1.0 16.3 4.1 2.2 1.4/3.0 48.1 1.1
1 Marek Volf CZ.ACADEMY 17 22 1.0 6.6 1.9 0.6 0.9/1.3 0.0* 2.2
Filip Luňáček BŠ Slavia Praha 18 16 1.0 9.1 3.8 0.1 1.3/2.4 53.8 2.8
Gianluca Prošek SK Žabovřesky 23 6 1.0 24.0 8.5 1.0 4.0/5.2 77.4 3.8
Filip Štěpán TJ Třebíč 22 14 1.0 10.2 1.5 2.1 0.8/1.6 0.0* 0.8
15 Matěj Malý Sokol Žižkov 36 19 1.0 7.5 2.8 0.3 1.2/1.6 0.0* 2.1
Jakub Bár Sluneta USK Ústí n.L. 24 18 1.0 7.8 2.4 0.7 0.9/1.9 0.0* 1.7
Filip Chludil Jiskra Kyjov 26 8 1.0 17.5 4.1 2.5 1.8/3.8 46.7 2.5
Jakub Müller BŠ Slavia Praha 21 22 1.0 6.4 1.4 0.9 0.9/1.5 0.0* 1.2
Matěj Kudrna Sokol Kbely 29 16 1.0 8.6 3.4 0.0 1.8/3.2 54.9 2.8
Matěj Novák Pří 25 21 1.0 6.6 2.0 0.7 0.5/0.7 0.0* 1.1
18 Patrik Šeda Sokol Žižkov 21 19 1.0 7.3 2.5 0.5 0.8/1.8 0.0* 1.5
Kryštof Pytelka BK Klatovy 21 14 1.0 9.8 2.9 0.9 1.4/2.4 55.9 2.3
Oliver Kulenović BK Wolves Radotín 24 16 1.0 8.6 0.9 2.2 0.3/0.6 0.0* 2.1
37 Štěpán Picka CBU 25 21 1.0 6.5 1.7 0.8 0.9/1.2 0.0* 2.4
24 Tomáš Kubík Slavia Kroměříž 27 20 1.0 6.8 1.0 1.3 0.9/1.5 0.0* 0.0
4 Jakub Škvařil Sokol Žižkov 23 24 1.0 5.6 2.0 0.3 0.7/2.2 32.7 1.8
Alexandr Novák Sluneta USK Ústí n.L. 36 16 1.0 8.4 1.8 0.8 2.4/3.1 76.0 2.6
Tomáš Vavřínek BK Vlci Žďár 32 16 1.0 8.1 2.1 0.7 1.8/2.8 64.4 2.4
Ondřej Šiko Slavia OU 43 10 1.0 12.9 4.8 0.2 2.7/4.1 65.9 2.2
Václav Kubát BK Klatovy 31 17 1.0 7.5 2.6 0.3 1.4/2.6 51.1 1.3
Tomáš Fulín BC Benešov 31 21 1.0 6.0 0.2 1.8 0.2/0.2 0.0* 0.7
6 Dominik Celina BK Beroun 26 14 1.0 9.1 1.8 1.6 0.8/1.1 0.0* 2.1
18 Miroslav Večeřa Tesla Pardubice 27 25 1.0 5.0 2.1 0.2 0.4/0.7 0.0* 2.0
Michal Šušák Jiskra Kyjov 46 11 1.0 11.3 3.7 0.5 2.2/4.0 54.5 2.6
Vojtěch Kučera Válečníci Děčín 19 18 1.0 6.9 1.1 1.3 0.8/1.4 0.0* 1.4
Daniel Smolka Slavia OU 32 18 1.0 6.8 1.9 0.4 1.7/3.3 52.5 2.1
Michal Mityska Válečníci Děčín 21 22 1.0 5.6 1.2 0.8 0.8/1.9 0.0* 1.7
4 Ondřej Pšenička SK Žabovřesky 22 16 1.0 7.6 1.5 1.3 0.7/1.1 0.0* 1.2
Tomáš Brůha Sokol Pražský 36 14 1.0 8.6 2.9 0.0 2.7/4.7 57.6 1.2
Lukáš Kohut Slavia OU 24 20 1.0 6.0 0.9 0.8 1.8/2.8 64.3 1.1
Alexandr Michal SK Basket RENOCAR 21 14 1.0 8.4 2.6 0.6 1.4/2.1 66.7 1.5
28 Matyáš Pomezný CZ.ACADEMY 18 22 1.0 5.3 1.6 0.4 0.8/1.3 0.0* 2.0
Jan Sedláček BC Benešov 33 16 1.0 7.3 1.6 0.9 1.3/2.4 52.6 2.5
Vojtěch Synáček BK NAPOS Vysoká n.L. 45 21 1.0 5.5 1.2 0.7 0.9/1.1 0.0* 1.5
David Bělohlávek Slavoj BK Litoměřice B 26 11 1.0 10.5 3.6 0.1 2.9/5.2 56.1 2.3
Martin Haniš SKB Rokycany 27 24 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.2
František Šeda TJ Třebíč 21 16 1.0 6.9 2.8 0.0 1.3/4.0 32.8 2.8
6 Petr Szczur BK Hladnov 22 19 1.0 5.8 1.9 0.5 0.5/1.1 0.0* 2.5
Jiří Majerik Slavoj BK Litoměřice B 20 21 1.0 5.3 1.6 0.5 0.5/1.1 0.0* 3.5
Albert Legát Slavia Kroměříž 26 14 1.0 7.9 1.2 1.4 1.1/2.0 57.1 0.0
Vítězslav Rygl SK Basket RENOCAR 22 10 1.0 11.0 2.8 1.5 0.9/1.7 0.0* 1.5
Jan Wiedner SK Basket RENOCAR 42 10 1.0 10.9 2.7 1.4 1.3/1.9 0.0* 2.9
Marek Bartheldi BVK Holice 40 16 1.0 6.8 2.3 0.3 1.3/1.8 0.0* 1.6
7 Filip Sáss BK Beroun 24 15 1.0 7.1 2.9 0.0 1.3/1.9 0.0* 1.4
Lukáš Karlíček Loko Plzeň B 24 22 1.0 4.8 1.3 0.4 1.2/1.5 0.0* 1.5
Petr Banýr Sluneta USK Ústí n.L. 37 18 1.0 5.8 1.9 0.1 1.8/2.8 62.7 1.8
Kryštof Kavan Sokol Karviná 22 12 1.0 8.8 3.5 0.3 0.8/1.8 0.0* 1.7
24 Jan Sáss BK Beroun 21 10 1.0 10.5 2.6 1.5 0.8/1.2 0.0* 2.5
Michal Krhovský OLM 38 19 1.0 5.5 2.2 0.0 1.2/1.7 0.0* 2.3
Jan Rolenc BVK Holice 22 10 1.0 10.4 3.6 0.7 1.1/2.0 55.0 2.8
Vítězslav Moučka BK Vlci Žďár 22 21 1.0 5.0 2.0 0.1 0.6/1.9 0.0* 2.5
Tomáš Blažek VYS 21 15 1.0 6.9 1.9 0.9 0.5/0.9 0.0* 2.3
Jakub Winter Loko Plzeň B 21 17 1.0 6.0 1.3 0.8 0.9/1.5 0.0* 2.1
17 Albert Edes SK Žabovřesky 22 16 1.0 6.4 2.6 0.0 1.1/1.9 0.0* 1.2
David Šop BK Wolves Radotín 25 20 1.0 5.1 0.8 1.1 0.3/0.5 0.0* 0.7
Dominik Krasl Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 34 20 1.0 5.0 2.3 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.1
Ondřej Štrubl OLM 39 20 1.0 5.0 2.1 0.1 0.6/1.7 0.0* 2.0
0 Jonáš Bartoněk SK Žabovřesky 22 17 1.0 5.9 1.6 0.7 0.5/0.7 0.0* 1.7
Jan Hanzlík Sokol Kbely 42 18 1.0 5.6 2.2 0.1 1.1/1.4 0.0* 3.4
Jan Grmolenský KolB 20 16 1.0 6.2 1.6 0.8 0.5/0.7 0.0* 0.8
Šimon Běle Sokol Písek B 32 18 1.0 5.5 2.1 0.2 0.6/1.8 0.0* 2.8
Michal Dadák Slavia OU 21 18 1.0 5.4 1.7 0.5 0.5/0.8 0.0* 1.9
Richard Barac Sokol Pražský 23 14 1.0 7.0 2.5 0.4 0.9/2.4 38.2 2.1
Pavel Trbola Válečníci Děčín 26 20 1.0 4.9 2.1