2. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
BŠ Slavia Praha
BK Beroun
10. 12. 2022
13:00
Sportovní hala Jeneč Dominik Kočovský
Pavel Podhůrský
Preview
skupina A 1. kolo 6
Sokol Písek Sršni B
Tigers Basketball České Budějovice
4. 12. 2022
13:00
Sportovní hala Sokol Tomáš Linhart
Antonín Ďurana
108
84
21
25
49
44
81
64
Review
skupina A 1. kolo 3
SKB Rokycany
BK Lokomotiva Plzeň B
10. 12. 2022
17:00
Sportovní hala SKB Dominik Výborný
Tomáš Tejček
Preview
skupina A 1. kolo 4
BC Benešov
BK Příbram 2000
10. 12. 2022
17:00
SH Benešov Michal Perlík
Lukáš Ulrych
Preview
skupina A 1. kolo 2
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
10. 12. 2022
18:00
SH BK Klatovy Ondřej Koc
Lukáš Kalabza
Preview
skupina A 1. kolo 5
TJ Sokol Kbely
BK Wolves Radotín
6. 12. 2022
20:15
Sportovní hala Kbely Lukáš Ulrych
Jan Musil
Preview
skupina A 2. kolo 12
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Příbram 2000
24. 9. 2022
14:00
SH Plzeň - hala č.4 Matej Kovačovič
Jakub Hejduk
111
75
33
22
63
40
87
61
Review
skupina A 2. kolo 8
BK Beroun
Tigers Basketball České Budějovice
24. 9. 2022
17:00
Sportovní hala Liteň Veronika Vávrová
Michal Perlík
74
69
24
12
38
37
53
54
Review
skupina A 2. kolo 7
BŠ Slavia Praha
Sokol Písek Sršni B
24. 9. 2022
17:30
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Tomáš Tejček
49
71
9
21
19
37
36
61
Review
skupina A 2. kolo 11
SKB Rokycany
BC Benešov
24. 9. 2022
17:30
Sportovní hala SKB Jan Jeřáb
Jakub Petrák
84
61
19
22
45
43
65
53
Review
skupina A 2. kolo 9
BK Klatovy
TJ Sokol Kbely
24. 9. 2022
18:00
SH BK Klatovy Ondřej Koc
Lukáš Kalabza
83
55
18
14
46
25
67
37
Review
skupina A 2. kolo 10
BK Jiskra Domažlice
BK Wolves Radotín
24. 9. 2022
18:00
Městská sportovní hala Dennis Billík
Michal Vyhlídal
76
82
18
15
35
35
51
53
Review
skupina A 3. kolo 16
BK Jiskra Domažlice
TJ Sokol Kbely
25. 9. 2022
10:00
Městská sportovní hala Dennis Billík
Michal Vyhlídal
77
64
17
11
37
29
54
42
Review
skupina A 3. kolo 17
SKB Rokycany
BK Příbram 2000
25. 9. 2022
10:30
Sportovní hala SKB Michal Perlík
Jakub Petrák
70
66
20
22
43
41
60
57
Review
skupina A 3. kolo 15
BK Klatovy
BK Wolves Radotín
25. 9. 2022
11:00
SH BK Klatovy Ondřej Koc
Lukáš Kalabza
66
78
17
23
34
54
48
68
Review
skupina A 3. kolo 13
BŠ Slavia Praha
Tigers Basketball České Budějovice
25. 9. 2022
13:00
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Tomáš Tejček
77
79
17
18
40
37
63
56
Review
skupina A 3. kolo 14
BK Beroun
Sokol Písek Sršni B
25. 9. 2022
13:30
Sportovní hala Liteň Veronika Vávrová
Štěpán Pokorný
66
68
23
15
38
29
51
50
Review
skupina A 3. kolo 18
BK Lokomotiva Plzeň B
BC Benešov
25. 9. 2022
13:30
SH Plzeň - hala č.4 Matej Kovačovič
Jakub Hejduk
48
79
9
22
26
43
42
59
Review
skupina A 4. kolo 24
BK Beroun
BK Jiskra Domažlice
8. 10. 2022
17:00
Sportovní hala Liteň Lukáš Ulrych
Daniel Čížek
62
68
6
17
29
33
51
52
Review
skupina A 4. kolo 19
Sokol Písek Sršni B
BC Benešov
8. 10. 2022
18:00
Sportovní hala Sokol Jan Jeřáb
Michal Bakajsa
89
74
27
8
50
35
70
52
Review
skupina A 4. kolo 20
Tigers Basketball České Budějovice
BK Příbram 2000
8. 10. 2022
18:00
SH ZŠ Kubatova Michal Kocián
Ondřej Koc
102
85
28
23
48
47
75
67
Review
skupina A 4. kolo 22
BK Wolves Radotín
BK Lokomotiva Plzeň B
8. 10. 2022
18:00
Sportovní hala Černošice Lucie Peterková
Jaroslav Pazourek
82
70
13
10
45
36
69
49
Review
skupina A 4. kolo 21
TJ Sokol Kbely
SKB Rokycany
8. 10. 2022
18:30
Sportovní hala Kbely Ladislav Neuman
Jakub Petrák
77
75
17
18
35
40
57
53
Review
skupina A 4. kolo 23
BŠ Slavia Praha
BK Klatovy
8. 10. 2022
19:15
Sportovní hala Jeneč Petr Blahout
František Syrovátka
64
63
14
19
28
40
43
51
Review
skupina A 5. kolo 28
BK Wolves Radotín
SKB Rokycany
21. 1. 2023
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 5. kolo 26
Tigers Basketball České Budějovice
BC Benešov
9. 10. 2022
10:00
SH ZŠ Kubatova Michal Kocián
Ondřej Koc
85
78
23
22
39
38
60
54
Review
skupina A 5. kolo 27
TJ Sokol Kbely
BK Lokomotiva Plzeň B
9. 10. 2022
10:30
Sportovní hala Kbely Štěpán Pokorný
Jakub Petrák
76
72
20
23
40
39
60
50
Review
skupina A 5. kolo 29
BŠ Slavia Praha
BK Jiskra Domažlice
9. 10. 2022
11:00
Sportovní hala Jeneč Jan Musil
František Syrovátka
60
76
6
18
24
36
46
56
Review
skupina A 5. kolo 25
Sokol Písek Sršni B
BK Příbram 2000
9. 10. 2022
13:30
Sportovní hala Sokol Ivo Melichárek
Pavel Šenk
75
64
17
20
42
37
55
54
Review
skupina A 5. kolo 30
BK Beroun
BK Klatovy
9. 10. 2022
14:00
Sportovní hala Liteň Lukáš Ulrych
Daniel Čížek
77
82
16
21
43
46
62
65
Review
skupina A 6. kolo 35
BC Benešov
TJ Sokol Kbely
22. 10. 2022
13:00
SH Benešov Petr Znamínko
Michal Kocián
76
67
20
19
38
39
65
54
Review
skupina A 6. kolo 33
SKB Rokycany
BŠ Slavia Praha
22. 10. 2022
17:30
Sportovní hala SKB Pavel Bohata
Pavel Podhůrský
87
81
34
8
50
28
60
56
Review
skupina A 6. kolo 31
BK Klatovy
Sokol Písek Sršni B
22. 10. 2022
18:00
SH BK Klatovy Michal Horník
Michal Dub
48
83
12
20
30
37
36
64
Review
skupina A 6. kolo 32
BK Jiskra Domažlice
Tigers Basketball České Budějovice
22. 10. 2022
18:00
Městská sportovní hala Matej Kovačovič
Pavel Hendrich
80
95
23
22
39
47
61
73
Review
skupina A 6. kolo 36
BK Příbram 2000
BK Wolves Radotín
22. 10. 2022
18:00
ZŠ Březové Hory Dominik Kočovský
Jiří Šlaj
62
73
21
15
38
34
42
59
Review
skupina A 6. kolo 34
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Beroun
22. 10. 2022
19:30
SH Plzeň - hala č.4 Jan Hošek
Klaudia Karwowska
53
60
11
16
23
25
36
46
Review
skupina A 7. kolo 38
BK Jiskra Domažlice
Sokol Písek Sršni B
23. 10. 2022
10:00
Městská sportovní hala Matej Kovačovič
Pavel Hendrich
79
75
18
19
37
40
60
60
Review
skupina A 7. kolo 39
SKB Rokycany
BK Beroun
23. 10. 2022
10:30
Sportovní hala SKB Pavel Bohata
Pavel Podhůrský
77
55
19
9
44
23
58
42
Review
skupina A 7. kolo 37
BK Klatovy
Tigers Basketball České Budějovice
23. 10. 2022
11:00
SH BK Klatovy Michal Horník
Michal Dub
75
72
13
9
47
28
60
49
Review
skupina A 7. kolo 42
BK Příbram 2000
TJ Sokol Kbely
23. 10. 2022
11:00
ZŠ Březové Hory Lucie Peterková
Jiří Šlaj
109
111
29
25
50
48
67
75
95
95
Review
skupina A 7. kolo 40
BK Lokomotiva Plzeň B
BŠ Slavia Praha
23. 10. 2022
13:30
SH Plzeň - hala č.4 Jan Hošek
Klaudia Karwowska
87
65
18
16
36
37
62
51
Review
skupina A 7. kolo 41
BC Benešov
BK Wolves Radotín
23. 10. 2022
13:30
SH Benešov Petr Znamínko
Michal Kocián
63
99
17
23
35
48
55
80
Review
skupina A 8. kolo 45
BŠ Slavia Praha
BC Benešov
12. 11. 2022
14:00
Sportovní hala Jeneč Roman Kejklíček
Jaroslav Pazourek
77
66
18
18
40
27
53
46
Review
skupina A 8. kolo 44
Tigers Basketball České Budějovice
BK Wolves Radotín
12. 11. 2022
17:00
SH ZŠ Kubatova Ivo Melichárek
Michal Dub
59
74
17
24
36
45
53
60
Review
skupina A 8. kolo 43
Sokol Písek Sršni B
TJ Sokol Kbely
12. 11. 2022
18:00
Sportovní hala Sokol Lukáš Kalabza
Michal Kuncl
72
54
22
10
42
31
64
36
Review
skupina A 8. kolo 46
BK Beroun
BK Příbram 2000
12. 11. 2022
18:00
Sportovní hala Liteň Jakub Kec
František Syrovátka
81
65
17
20
39
32
60
46
Review
skupina A 8. kolo 47
BK Klatovy
SKB Rokycany
12. 11. 2022
18:00
SH BK Klatovy Dominik Kočovský
Jakub Hejduk
90
89
14
21
40
40
59
59
77
77
82
82
Review
skupina A 8. kolo 48
BK Jiskra Domažlice
BK Lokomotiva Plzeň B
12. 11. 2022
18:00
Městská sportovní hala Pavel Hendrich
Pavel Šenk
79
71
25
16
43
35
61
52
Review
skupina A 9. kolo 53
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň B
16. 12. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 9. kolo 51
BŠ Slavia Praha
BK Příbram 2000
13. 11. 2022
09:00
Sportovní hala Jeneč Ivo Melichárek
Filip Hackl
99
66
21
15
43
35
68
56
Review
skupina A 9. kolo 54
BK Jiskra Domažlice
SKB Rokycany
13. 11. 2022
10:00
Městská sportovní hala Pavel Hendrich
Pavel Šenk
72
64
16
20
33
43
50
58
Review
skupina A 9. kolo 49
Sokol Písek Sršni B
BK Wolves Radotín
13. 11. 2022
12:00
Sportovní hala Sokol Lukáš Kalabza
Michal Kuncl
97
99
25
31
54
55
74
74
Review
skupina A 9. kolo 50
Tigers Basketball České Budějovice
TJ Sokol Kbely
13. 11. 2022
12:00
SH ZŠ Kubatova Rudolf Salvetr
Pavel Podhůrský
73
79
24
19
43
35
59
53
Review
skupina A 9. kolo 52
BK Beroun
BC Benešov
13. 11. 2022
14:15
Sportovní hala Liteň Dominik Výborný
Jiří Šlaj
63
74
20
15
36
32
52
61
Review
skupina A 10. kolo 55
SKB Rokycany
Sokol Písek Sršni B
26. 11. 2022
17:00
Sportovní hala SKB Lukáš Ulrych
Pavel Hendrich
89
99
26
20
50
51
71
73
Review
skupina A 10. kolo 57
BC Benešov
BK Klatovy
26. 11. 2022
17:00
SH Benešov Štěpán Pokorný
Petr Znamínko
90
84
23
13
53
37
65
61
Review
skupina A 10. kolo 58
BK Příbram 2000
BK Jiskra Domažlice
26. 11. 2022
17:00
ZŠ Březové Hory Pavel Bohata
Jiří Šlaj
85
104
22
20
47
48
65
78
Review
skupina A 10. kolo 59
TJ Sokol Kbely
BŠ Slavia Praha
26. 11. 2022
17:20
Sportovní hala Kbely Dominik Výborný
Lucie Peterková
91
92
19
20
37
32
68
66
Review
skupina A 10. kolo 60
BK Wolves Radotín
BK Beroun
26. 11. 2022
18:00
Sportovní hala Černošice Marek Vondráček
Jan Renc
81
55
24
21
40
35
62
40
Review
skupina A 10. kolo 56
BK Lokomotiva Plzeň B
Tigers Basketball České Budějovice
26. 11. 2022
18:30
SH Plzeň - hala č.4 Dennis Billík
Fedor Lysov
110
78
27
20
52
36
77
56
Review
skupina A 11. kolo 66
BK Wolves Radotín
BŠ Slavia Praha
18. 3. 2023
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 11. kolo 65
TJ Sokol Kbely
BK Beroun
27. 11. 2022
09:45
Sportovní hala Kbely Petr Znamínko
Jakub Petrák
79
57
17
22
32
28
55
39
Review
skupina A 11. kolo 63
BC Benešov
BK Jiskra Domažlice
27. 11. 2022
10:00
SH Benešov Petr Blahout
Dominik Výborný
107
78
29
27
60
42
84
53
Review
skupina A 11. kolo 61
SKB Rokycany
Tigers Basketball České Budějovice
27. 11. 2022
11:00
Sportovní hala SKB Lukáš Ulrych
Jan Jeřáb
100
77
30
23
52
39
75
60
Review
skupina A 11. kolo 64
BK Příbram 2000
BK Klatovy
27. 11. 2022
11:00
ZŠ Březové Hory Pavel Bohata
Jiří Šlaj
98
86
15
29
47
40
78
61
Review
skupina A 11. kolo 62
BK Lokomotiva Plzeň B
Sokol Písek Sršni B
27. 11. 2022
12:00
SH Plzeň - hala č.4 Dennis Billík
Pavel Podhůrský
105
72
24
25
51
37
77
50
Review
skupina A 12. kolo 68
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
11. 12. 2022
10:00
Městská sportovní hala Jonáš Kavan
Dominik Kočovský
Preview
skupina A 12. kolo 67
BK Beroun
BŠ Slavia Praha
11. 12. 2022
10:30
Sportovní hala Liteň Jan Baloun
Matěj Barták
Preview
skupina A 12. kolo 70
BK Příbram 2000
BC Benešov
11. 12. 2022
11:00
ZŠ Březové Hory Lucie Peterková
Jiří Šlaj
Preview
skupina A 12. kolo 69
BK Lokomotiva Plzeň B
SKB Rokycany
11. 12. 2022
12:30
SH Plzeň - hala č.4 Dennis Billík
Pavel Podhůrský
Preview
skupina A 12. kolo 72
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Písek Sršni B
3. 12. 2022
15:00
SH ZŠ Kubatova Matej Kovačovič
Pavel Šenk
72
82
23
22
38
44
60
68
Review
skupina A 12. kolo 71
BK Wolves Radotín
TJ Sokol Kbely
11. 12. 2022
17:00
Sportovní hala Černošice Petr Blahout
František Syrovátka
Preview
skupina A 13. kolo 73
Tigers Basketball České Budějovice
BŠ Slavia Praha
7. 1. 2023
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 13. kolo 74
Sokol Písek Sršni B
BK Beroun
7. 1. 2023
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 13. kolo 75
BK Wolves Radotín
BK Klatovy
7. 1. 2023
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 13. kolo 76
TJ Sokol Kbely
BK Jiskra Domažlice
7. 1. 2023
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 13. kolo 77
BK Příbram 2000
SKB Rokycany
7. 1. 2023
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 13. kolo 78
BC Benešov
BK Lokomotiva Plzeň B
7. 1. 2023
-
SH Benešov
Preview
skupina A 14. kolo 79
Sokol Písek Sršni B
BŠ Slavia Praha
8. 1. 2023
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 14. kolo 80
Tigers Basketball České Budějovice
BK Beroun
8. 1. 2023
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 14. kolo 81
TJ Sokol Kbely
BK Klatovy
8. 1. 2023
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 14. kolo 82
BK Wolves Radotín
BK Jiskra Domažlice
8. 1. 2023
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 14. kolo 83
BC Benešov
SKB Rokycany
8. 1. 2023
-
SH Benešov
Preview
skupina A 14. kolo 84
BK Příbram 2000
BK Lokomotiva Plzeň B
8. 1. 2023
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 15. kolo 85
BK Příbram 2000
Sokol Písek Sršni B
21. 1. 2023
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 15. kolo 86
BC Benešov
Tigers Basketball České Budějovice
21. 1. 2023
-
SH Benešov
Preview
skupina A 15. kolo 87
BK Lokomotiva Plzeň B
TJ Sokol Kbely
21. 1. 2023
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
skupina A 15. kolo 90
BK Klatovy
BK Beroun
21. 1. 2023
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 15. kolo 88
SKB Rokycany
BK Wolves Radotín
9. 10. 2022
11:00
Sportovní hala SKB Rudolf Salvetr
Michal Kuncl
70
82
21
28
35
40
56
60
Review
skupina A 15. kolo 89
BK Jiskra Domažlice
BŠ Slavia Praha
21. 1. 2023
18:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 16. kolo 91
BC Benešov
Sokol Písek Sršni B
22. 1. 2023
-
SH Benešov
Preview
skupina A 16. kolo 92
BK Příbram 2000
Tigers Basketball České Budějovice
22. 1. 2023
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 16. kolo 93
SKB Rokycany
TJ Sokol Kbely
22. 1. 2023
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 16. kolo 94
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Wolves Radotín
22. 1. 2023
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
skupina A 16. kolo 95
BK Klatovy
BŠ Slavia Praha
22. 1. 2023
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 16. kolo 96
BK Jiskra Domažlice
BK Beroun
22. 1. 2023
10:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 17. kolo 97
Tigers Basketball České Budějovice
BK Klatovy
11. 2. 2023
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 17. kolo 98
Sokol Písek Sršni B
BK Jiskra Domažlice
11. 2. 2023
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 17. kolo 99
BK Beroun
SKB Rokycany
11. 2. 2023
-
Sportovní hala Liteň
Preview
skupina A 17. kolo 100
BŠ Slavia Praha
BK Lokomotiva Plzeň B
11. 2. 2023
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 17. kolo 101
BK Wolves Radotín
BC Benešov
11. 2. 2023
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 17. kolo 102
TJ Sokol Kbely
BK Příbram 2000
11. 2. 2023
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 18. kolo 103
Sokol Písek Sršni B
BK Klatovy
12. 2. 2023
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 18. kolo 104
Tigers Basketball České Budějovice
BK Jiskra Domažlice
12. 2. 2023
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 18. kolo 105
BŠ Slavia Praha
SKB Rokycany
12. 2. 2023
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 18. kolo 106
BK Beroun
BK Lokomotiva Plzeň B
12. 2. 2023
-
Sportovní hala Liteň
Preview
skupina A 18. kolo 107
TJ Sokol Kbely
BC Benešov
12. 2. 2023
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 18. kolo 108
BK Wolves Radotín
BK Příbram 2000
12. 2. 2023
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 19. kolo 109
BK Wolves Radotín
Sokol Písek Sršni B
4. 3. 2023
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 19. kolo 110
TJ Sokol Kbely
Tigers Basketball České Budějovice
4. 3. 2023
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 19. kolo 111
BK Příbram 2000
BŠ Slavia Praha
4. 3. 2023
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 19. kolo 112
BC Benešov
BK Beroun
4. 3. 2023
-
SH Benešov
Preview
skupina A 19. kolo 113
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Klatovy
4. 3. 2023
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
skupina A 19. kolo 114
SKB Rokycany
BK Jiskra Domažlice
4. 3. 2023
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 20. kolo 115
TJ Sokol Kbely
Sokol Písek Sršni B
5. 3. 2023
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 20. kolo 116
BK Wolves Radotín
Tigers Basketball České Budějovice
5. 3. 2023
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 20. kolo 117
BC Benešov
BŠ Slavia Praha
5. 3. 2023
-
SH Benešov
Preview
skupina A 20. kolo 118
BK Příbram 2000
BK Beroun
5. 3. 2023
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 20. kolo 119
SKB Rokycany
BK Klatovy
5. 3. 2023
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 20. kolo 120
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Jiskra Domažlice
5. 3. 2023
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
skupina A 21. kolo 121
Tigers Basketball České Budějovice
SKB Rokycany
18. 3. 2023
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 21. kolo 122
Sokol Písek Sršni B
BK Lokomotiva Plzeň B
18. 3. 2023
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 21. kolo 124
BK Klatovy
BK Příbram 2000
18. 3. 2023
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 21. kolo 125
BK Beroun
TJ Sokol Kbely
18. 3. 2023
-
Sportovní hala Liteň
Preview
skupina A 21. kolo 126
BŠ Slavia Praha
BK Wolves Radotín
27. 11. 2022
09:00
Sportovní hala Jeneč Marek Vondráček
Lukáš Kalabza
77
85
22
27
37
48
55
67
Review
skupina A 21. kolo 123
BK Jiskra Domažlice
BC Benešov
18. 3. 2023
18:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 22. kolo 127
Sokol Písek Sršni B
SKB Rokycany
19. 3. 2023
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 22. kolo 128
Tigers Basketball České Budějovice
BK Lokomotiva Plzeň B
19. 3. 2023
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 22. kolo 129
BK Klatovy
BC Benešov
19. 3. 2023
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 22. kolo 131
BŠ Slavia Praha
TJ Sokol Kbely
19. 3. 2023
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 22. kolo 132
BK Beroun
BK Wolves Radotín
19. 3. 2023
-
Sportovní hala Liteň
Preview
skupina A 22. kolo 130
BK Jiskra Domažlice
BK Příbram 2000
19. 3. 2023
10:00
Městská sportovní hala
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
26 Martin Roub Tesla Pardubice 25 10 1.0 24.4 6.1 2.9 3.5/4.4 79.5 1.7
Vojtěch Ureš Pří 27 8 1.0 27.8 7.3 3.3 3.5/4.3 82.4 3.3
Miroslav Dvířka SKB Rokycany 39 10 1.0 20.7 4.9 2.7 2.8/4.1 68.3 1.7
10 Pavel Bauer Jiskra Domažlice 36 10 1.0 20.6 8.4 0.2 3.2/4.7 68.1 2.7
František Žaba BVK Holice 25 10 1.0 20.1 6.0 1.9 2.4/3.4 70.6 3.6
Martin Kohout Sokol Písek B 24 10 1.0 19.0 5.9 0.9 4.5/8.1 55.6 2.0
22 Vojtěch Šindelář Sokol Žižkov 27 10 1.0 18.5 4.2 2.5 2.6/3.6 72.2 1.2
Partik Bortel SKB Rokycany 36 10 1.0 16.9 4.0 2.3 2.0/2.2 90.9 2.3
Jakub Weig BŠ Slavia Praha 19 10 1.0 16.9 3.3 2.7 2.2/3.3 66.7 2.4
Matěj Bartoš Sokol Písek B 24 12 1.0 13.6 0.8 3.8 0.6/0.8 0.0* 1.9
16 Jan Srna Sokol Žižkov 28 10 1.0 16.1 3.1 3.1 0.6/1.1 0.0* 2.2
Michal Sedlák Sluneta USK Ústí n.L. 23 10 1.0 16.0 1.2 3.9 1.9/2.1 90.5 1.8
10 František Němec Tesla Pardubice 25 10 1.0 15.5 6.2 0.4 1.9/3.0 63.3 2.2
24 Tomáš Sýkora CBU 19 11 1.0 13.7 3.5 1.4 2.7/4.6 58.8 3.5
Zdeněk Šebela Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 35 7 1.0 21.6 7.9 0.1 5.4/6.9 79.2 1.6
Dominik Štěpán BK NAPOS Vysoká n.L. 24 10 1.0 14.8 6.3 0.1 1.9/2.3 82.6 2.3
Pavel Novák KolB 20 8 1.0 18.4 4.8 1.9 3.3/5.1 63.4 1.5
Jonáš Musil SK Basket RENOCAR 20 9 1.0 16.1 3.8 2.1 2.2/4.3 51.3 1.6
David Kratochvíl BC Benešov 31 8 1.0 17.6 5.5 1.1 3.3/4.5 72.2 2.0
Lukáš Kejmar Bra 18 9 1.0 15.7 5.8 0.6 2.4/4.3 56.4 2.6
Tomáš Ulrych BVK Holice 18 10 1.0 14.0 3.4 1.2 3.6/4.9 73.5 2.0
Ondřej Proskovec BC Benešov 34 9 1.0 15.2 2.6 2.4 2.8/3.3 83.3 2.7
Jan Mráz BK NAPOS Vysoká n.L. 23 9 1.0 15.2 4.8 1.7 0.7/1.9 0.0* 1.3
Jakub Blažek Sokol Karviná 42 8 1.0 17.1 5.0 1.1 3.8/4.3 88.2 1.3
Tomáš Merta KolB 21 8 1.0 16.9 6.8 0.3 2.6/4.3 61.8 1.5
Dominik Maščuch Slavoj BK Litoměřice B 18 10 1.0 13.4 2.7 2.3 1.1/1.5 0.0* 1.6
15 Martin Hrubý Jiskra Domažlice 35 10 1.0 13.4 1.9 2.4 2.4/3.5 68.6 2.4
Norbert Martišek VYS 23 7 1.0 19.0 8.0 0.1 2.6/5.3 48.6 2.7
Jiří Svojanovský BK NAPOS Vysoká n.L. 20 7 1.0 18.7 4.4 2.6 2.1/3.1 68.2 0.7
Robin Štěrbáček Sokol Kbely 17 10 1.0 13.0 4.2 0.3 3.7/5.6 66.1 1.5
Daniel Szarowski SK Žabovřesky 23 5 1.0 26.0 3.6 3.6 8.0/8.6 93.0 1.6
Josef Pokorný Sluneta USK Ústí n.L. 22 10 1.0 13.0 1.9 2.6 1.4/1.9 0.0* 2.5
Vojtěch Zajíc Slavoj BK Litoměřice B 21 8 1.0 16.1 3.6 2.3 2.1/2.6 81.0 1.5
Viktor Ivánek CZ.ACADEMY 16 10 1.0 12.6 1.7 2.9 0.5/1.1 0.0* 1.7
Ondřej Kohout Sokol Pražský 31 8 1.0 15.6 4.8 1.4 2.0/2.9 69.6 3.0
Ondřej Uličný OLM 21 9 1.0 13.9 4.1 1.1 2.3/4.0 58.3 2.9
12 Jiří Dragoun BK Beroun 37 10 1.0 12.5 3.6 1.1 2.0/3.5 57.1 3.5
Kryštof Štěrbáček Sokol Kbely 17 10 1.0 12.4 4.7 0.1 2.7/4.2 64.3 2.2
Lukáš Nečas KolB 24 10 1.0 12.3 5.6 0.0 1.1/1.8 0.0* 2.2
15 Jakub Zikl Sokol Karviná 23 8 1.0 15.3 5.1 0.4 3.9/5.6 68.9 1.6
10 Karel Šeda Sokol Žižkov 28 10 1.0 12.1 4.6 0.5 1.4/2.4 58.3 1.7
Ladislav Petřík Pří 24 9 1.0 13.1 3.7 1.2 2.1/3.7 57.6 2.6
Zdeněk Papež Sokol Kbely 36 10 1.0 11.7 2.8 1.5 1.6/2.3 69.6 2.8
17 Jakub Jiřinec Jiskra Domažlice 31 10 1.0 11.7 4.7 0.1 2.0/2.8 71.4 1.9
Pavel Vondra BK Klatovy 28 9 1.0 12.9 3.1 1.3 2.7/4.0 66.7 2.9
Radek Kohout BK Klatovy 22 9 1.0 12.9 4.8 0.7 1.3/3.6 37.5 2.4
Roman Zachrla Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 35 6 1.0 19.2 2.7 3.8 2.3/2.8 82.4 0.5
Michal Ornst Bra 27 7 1.0 16.4 3.1 2.6 2.4/3.6 68.0 2.3
Ondřej März SKB Rokycany 25 6 1.0 19.2 4.7 1.3 5.8/9.2 63.6 4.0
Martin Ťažký BC Benešov 24 10 1.0 11.4 3.4 0.5 3.1/4.9 63.3 2.9
Matěj Velebil Pří 27 10 1.0 11.3 4.3 0.2 2.1/3.1 67.7 0.9
Jakub Kotala OLM 21 8 1.0 14.0 3.5 1.5 2.5/3.0 83.3 1.6
Jakub Mandík SKB Rokycany 35 9 1.0 12.4 4.4 0.3 2.6/4.1 62.2 4.2
Marek Souček Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 32 8 1.0 13.9 5.0 0.5 2.4/2.5 95.0 3.4
Petr Krupka Slavoj BK Litoměřice B 19 7 1.0 15.6 5.9 0.7 1.7/2.4 70.6 5.6
3 Jan Fučík CBU 21 9 1.0 12.1 4.0 0.7 2.1/3.1 67.9 1.2
Ondřej Musil Sokol Písek B 25 10 1.0 10.8 3.7 0.2 2.8/4.3 65.1 3.5
Ondřej Chlupsa Slavoj BK Litoměřice B 19 6 1.0 18.0 4.3 2.7 1.3/2.5 53.3 2.3
Michal Semerád Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 33 7 1.0 15.4 4.1 1.3 3.3/5.0 65.7 2.1
Jan Janík TJ Třebíč 26 8 1.0 13.4 3.6 1.5 1.6/2.8 59.1 2.9
Adam Urbánek Slavia OU 29 6 1.0 17.7 3.5 2.8 2.2/2.8 76.5 1.7
Jan Štěpánek Sokol Pražský 39 10 1.0 10.6 1.8 1.5 2.5/2.9 86.2 1.7
Jonáš Písařík Válečníci Děčín 23 9 1.0 11.6 1.4 2.3 1.7/2.6 65.2 3.0
Štěpán Vlček BVK Holice 18 10 1.0 10.4 4.6 0.2 0.6/1.5 0.0* 2.0
7 Jan Štípek Jiskra Domažlice 27 10 1.0 10.4 2.4 1.2 2.0/2.8 71.4 1.8
Filip Končický VYS 25 9 1.0 11.4 2.7 1.6 1.4/2.0 72.2 0.4
Petr Andres BK NAPOS Vysoká n.L. 29 10 1.0 10.3 1.1 2.5 0.6/0.7 0.0* 1.5
Michael Soukup BŠ Slavia Praha 29 8 1.0 12.8 1.9 2.5 1.5/2.0 75.0 2.3
Jiří Bubák BK Vlci Žďár 38 5 1.0 20.4 7.2 0.0 6.0/7.2 83.3 3.2
Martin Wagner Sluneta USK Ústí n.L. 23 10 1.0 10.2 4.2 0.0 1.8/3.2 56.3 2.4
Matěj Vrtal TJ Třebíč 26 8 1.0 12.8 5.1 0.0 2.5/5.3 47.6 2.9
Tomáš Jílek Sokol Písek B 24 10 1.0 10.2 3.9 0.3 1.5/3.2 46.9 1.6
6 Dominik Celina BK Beroun 24 10 1.0 10.1 1.8 2.0 0.5/0.9 0.0* 2.4
Alexandr Michal SK Basket RENOCAR 19 9 1.0 11.2 3.4 0.9 1.7/2.7 62.5 1.9
10 Vojtěch Nádeníček Slavia Kroměříž 19 6 1.0 16.8 4.0 2.3 1.8/4.3 42.3 0.0
Tomáš Kiršbaum BK NAPOS Vysoká n.L. 40 9 1.0 11.1 3.0 1.4 0.8/1.1 0.0* 2.0
Josef Kresta Slavia OU 39 9 1.0 11.1 4.1 0.2 2.2/3.2 69.0 3.0
Pavel Veselý Loko Plzeň B 28 7 1.0 14.3 6.4 0.0 1.4/2.1 66.7 1.4
Jan Sladký TJ Třebíč 25 9 1.0 11.0 4.0 0.4 1.7/2.4 68.2 2.0
Lukáš Horák Bra 31 9 1.0 11.0 3.9 0.0 3.2/5.1 63.0 3.2
Matouš Brůna Sokol Karviná 21 7 1.0 14.0 3.9 1.1 2.9/3.6 80.0 1.6
Petr Kolář Válečníci Děčín 17 10 1.0 9.7 1.2 2.2 0.7/0.9 0.0* 2.4
Jan Koloničný Sokol Karviná 29 6 1.0 16.0 6.0 0.5 2.5/3.8 65.2 2.2
24 Vojtěch Janda CBU 24 6 1.0 15.8 0.7 4.0 2.5/2.8 88.2 1.0
Dušan Švidraň Sokol Kbely 35 8 1.0 11.8 1.0 3.1 0.4/1.1 0.0* 1.0
Kryštof Pytelka BK Klatovy 19 8 1.0 11.8 3.9 1.0 1.0/2.4 42.1 2.3
4 Lubomír Oswald Sokol Karviná 31 8 1.0 11.6 2.3 1.9 1.5/2.3 66.7 1.3
Oliver Žižka CZ.ACADEMY 17 9 1.0 10.3 4.2 0.0 1.9/3.2 58.6 2.6
9 Jan Leopold BK Beroun 33 10 1.0 9.2 1.0 1.9 1.5/1.8 0.0* 1.6
Erik Viktorin BK Hladnov 21 8 1.0 11.4 1.9 1.8 2.4/3.9 61.3 2.0
10 Daniel Hejda CBU 25 10 1.0 9.1 1.8 1.5 1.0/1.7 0.0* 2.7
Šimon Tomeš OLM 24 7 1.0 12.9 1.4 3.0 1.0/1.3 0.0* 2.6
9 David Kalousek Slavia Kroměříž 27 7 1.0 12.7 3.4 1.3 2.0/2.4 82.4 0.0
Martin Kocourek KolB 35 10 1.0 8.8 3.8 0.1 0.9/2.6 34.6 2.2
Zdeněk Blažek Sokol Písek B 24 12 1.0 7.3 1.8 0.8 1.1/1.8 0.0* 1.9
33 Vojtěch Nalevanko Tesla Pardubice 25 10 1.0 8.6 1.4 1.2 2.2/3.6 61.1 2.2
Vojtěch Zeithammer CZ.ACADEMY 17 9 1.0 9.6 2.0 1.6 0.9/1.3 0.0* 2.8
Šimon Pekárek BK Klatovy 20 9 1.0 9.3 1.9 1.2 1.9/3.3 56.7 2.2
Vojtěch Blačinský BK Hladnov 20 8 1.0 10.5 1.6 1.5 2.8/3.1 88.0 1.5
Dominik Adášek VYS 30 7 1.0 11.9 3.0 1.4 1.6/2.3 68.8 2.4
Václav Faust BK Klatovy 17 9 1.0 9.2 2.4 1.1 1.0/1.9 0.0* 2.8
Lukáš Marek Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 29 9 1.0 9.2 3.7 0.3 0.9/1.1 0.0* 2.3
14 Marek Neubauer CBU 21 11 1.0 7.5 3.0 0.3 0.7/0.8 0.0* 1.7
5 Matyáš Císař Jiskra Domažlice 24 8 1.0 10.3 1.9 1.6 1.6/2.5 65.0 1.1
Matěj Turček Slavia OU 23 8 1.0 10.3 3.3 0.8 1.5/2.1 70.6 2.0
Jan Trávníček Slavia Kroměříž 20 6 1.0 13.7 4.5 1.2 1.2/2.2 53.8 0.0
Vladimír Sismilich Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 36 5 1.0 16.4 4.0 2.0 2.4/2.4 100.0 1.4
Leopold Dobíšek SK Žabovřesky 21 9 1.0 9.0 4.1 0.0 0.8/1.3 0.0* 2.7
Richard Musel Sluneta USK Ústí n.L. 26 6 1.0 13.5 4.0 1.0 2.5/4.3 57.7 1.8
Filip Somberg KolB 21 10 1.0 8.1 2.3 0.8 1.1/1.9 0.0* 1.9
5 Tomáš Kadlec Slavia Kroměříž 31 6 1.0 13.3 5.0 0.2 2.8/4.0 70.8 0.0
David Bělohlávek Slavoj BK Litoměřice B 24 9 1.0 8.9 3.1 0.1 2.3/4.4 52.5 2.6
Matěj Wiesner Slavoj BK Litoměřice B 20 8 1.0 10.0 2.0 1.8 0.8/1.5 0.0* 2.8
Jan Wiedner SK Basket RENOCAR 41 6 1.0 13.3 2.8 2.0 1.7/2.3 71.4 2.8
Igor Patrik Svoboda SK Žabovřesky 18 6 1.0 13.2 5.8 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
7 Martin Štefanský CBU 28 11 1.0 7.1 1.7 1.0 0.6/0.8 0.0* 3.1
Oldřich Mokruša Pří 24 9 1.0 8.7 3.2 0.1 1.9/3.0 63.0 3.2
18 Štěpán Fical CBU 24 7 1.0 11.0 4.4 0.0 2.1/4.4 48.4 3.7
Daniel Smolka Slavia OU 30 9 1.0 8.6 2.0 0.9 1.9/3.6 53.1 2.6
Jakub Bár Sluneta USK Ústí n.L. 22 10 1.0 7.7 2.7 0.7 0.2/1.1 0.0* 1.4
Jakub Waclawek OLM 20 5 1.0 15.2 2.6 2.4 2.8/4.2 66.7 2.6
Radek Janisch BK Hladnov 20 3 1.0 25.0 8.7 1.3 3.7/5.0 73.3 2.0
24 Jan Sáss BK Beroun 19 7 1.0 10.7 3.0 1.3 0.9/1.1 0.0* 2.7
Jakub Novák TJ Třebíč 19 5 1.0 14.8 6.4 0.2 1.4/2.0 70.0 3.4
Kryštof Baťa BK NAPOS Vysoká n.L. 22 8 1.0 9.3 3.5 0.1 1.9/2.5 75.0 2.1
Tomáš Mahler BK NAPOS Vysoká n.L. 34 10 1.0 7.4 2.1 0.7 1.1/1.5 0.0* 1.6
Marek Bartheldi BVK Holice 38 8 1.0 9.1 3.0 0.3 2.4/3.3 73.1 1.6
David Šotlík Sokol Karviná 25 6 1.0 12.2 3.0 1.3 2.2/2.3 92.9 1.8
Jiří Kratochvíl Bra 27 10 1.0 7.3 2.2 0.3 2.0/4.6 43.5 3.1
Adam Ivánek CZ.ACADEMY 18 9 1.0 7.9 1.3 1.0 2.2/3.1 71.4 2.0
Matěj Kudrna Sokol Kbely 27 8 1.0 8.8 3.4 0.0 2.0/3.1 64.0 2.4
Jakub Müller BŠ Slavia Praha 19 10 1.0 6.9 1.2 1.3 0.6/1.2 0.0* 1.6
Josef Pluhař BVK Holice 18 8 1.0 8.6 2.4 0.9 1.3/2.4 52.6 1.8
5 Jan Horváth Sokol Karviná 29 8 1.0 8.5 1.5 1.6 0.6/1.0 0.0* 1.6
17 Petr Křůmal Slavia Kroměříž 22 8 1.0 8.5 2.3 0.5 2.5/5.1 48.8 0.0
Jan Rotrekl Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 37 9 1.0 7.4 1.3 1.4 0.4/0.7 0.0* 2.1
15 Matěj Malý Sokol Žižkov 34 9 1.0 7.4 2.9 0.1 1.3/1.9 0.0* 2.3
Filip Sertič Válečníci Děčín 20 2 1.0 33.5 7.5 5.0 3.5/6.0 58.3 2.5
Michal Dadák Slavia OU 19 9 1.0 7.2 2.2 0.7 0.8/1.2 0.0* 2.1
Václav Froněk Loko Plzeň B 21 7 1.0 9.3 1.3 1.7 1.6/2.6 61.1 3.3
Jonáš Bartoněk SK Žabovřesky 20 9 1.0 7.1 1.8 1.0 0.6/0.9 0.0* 1.8
Vítězslav Moučka BK Vlci Žďár 20 10 1.0 6.3 2.4 0.2 0.9/2.9 31.0 3.3
Šimon Polívka BK Vlci Žďár 17 8 1.0 7.8 1.9 1.0 1.0/1.8 0.0* 1.3
Štěpán Bubeník CZ.ACADEMY 17 9 1.0 6.9 1.6 0.9 1.1/1.2 0.0* 3.1
Jan Sedláček BC Benešov 31 8 1.0 7.8 1.8 0.9 1.6/3.3 50.0 2.6
Tomáš Řeřicha Pří 25 8 1.0 7.6 0.5 2.1 0.3/0.4 0.0* 2.5
Timotej Mičuda Wolves Radotín 21 4 1.0 15.3 6.5 0.0 2.3/3.5 64.3 0.8
Jan Strašák SK Basket RENOCAR 24 4 1.0 15.3 5.3 1.0 1.8/2.8 63.6 3.3
Lukáš Kohut Slavia OU 22 9 1.0 6.8 1.1 0.8 2.2/3.2 69.0 1.1
Tomáš Fulín BC Benešov 29 8 1.0 7.6 0.4 2.1 0.5/0.5 0.0* 0.5
Samuel Lněníček Sokol Kbely 17 6 1.0 10.0 3.3 0.8 0.8/1.3 0.0* 0.7
Daniel Duhajský CZ.ACADEMY 16 10 1.0 6.0 1.3 0.8 1.0/1.2 0.0* 1.6
Roman Jurda BK Hladnov 33 7 1.0 8.6 2.7 0.1 2.7/4.7 57.6 1.7
Adam Klusáček Bra 25 10 1.0 5.9 1.4 0.9 0.4/0.8 0.0* 2.3
Alexandr Novák Sluneta USK Ústí n.L. 35 8 1.0 7.4 2.1 0.5 1.6/2.3 72.2 2.5
Štěpán Srp VYS 21 9 1.0 6.6 2.7 0.0 1.2/1.6 0.0* 1.2
Tomáš Valenta BC Benešov 34 8 1.0 7.4 3.4 0.0 0.6/1.8 0.0* 2.4
Kryštof Plavka VYS 21 9 1.0 6.6 1.4 1.2 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matyáš Pomezný CZ.ACADEMY 16 10 1.0 5.8 1.8 0.5 0.7/1.2 0.0* 2.3
Michal Krhovský OLM 36 8 1.0 7.3 2.9 0.0 1.5/2.1 70.6 2.3
Lukáš Kosík KolB 21 7 1.0 8.3 2.1 1.1 0.6/1.0 0.0* 1.0
Radek Duda Sokol Písek B 29 9 1.0 6.3 0.4 1.7 0.4/0.7 0.0* 1.2
František Šeda TJ Třebíč 19 5 1.0 11.4 4.8 0.0 1.8/6.4 28.1 3.0
Jakub Lacina BK Vlci Žďár 20 4 1.0 14.3 4.0 1.5 1.8/2.8 63.6 3.0
Tomáš Brůha Sokol Pražský 34 6 1.0 9.5 3.3 0.0 2.8/5.2 54.8 1.7
5 Lukáš Brožek Tesla Pardubice 24 8 1.0 7.1 0.9 1.4 1.3/2.0 62.5 2.4
Ondřej Beran Pří 23 4 1.0 14.0 3.0 0.3 7.3/9.0 80.6 3.5
Petr Szczur BK Hladnov 20 8 1.0 6.9 2.4 0.5 0.6/1.4 0.0* 2.9
Martin Jindra Sokol Pražský 37 5 1.0 11.0 1.4 2.2 1.6/2.6 61.5 2.2
Jakub Klaus BŠ Slavia Praha 20 8 1.0 6.9 1.9 0.4 2.0/2.8 72.7 1.8
Tomáš Blažek VYS 19 9 1.0 6.1 1.9 0.7 0.3/0.6 0.0* 1.8
24 Tomáš Kubík Slavia Kroměříž 25 9 1.0 6.1 0.8 1.0 1.6/2.6 60.9 0.0
Vojtěch Synáček BK NAPOS Vysoká n.L. 43 7 1.0 7.9 1.6 1.0 1.7/2.1 80.0 1.4
Jiří Vavruša Slavia Kroměříž 30 6 1.0 9.0 2.7 0.7 1.7/2.3 71.4 0.0
Martin Bureš BK Klatovy 19 9 1.0 6.0 1.4 0.9 0.4/1.2 0.0* 1.7
David Špaček TJ Třebíč 41 7 1.0 7.7 1.6 1.3 0.7/0.7 0.0* 1.4
14 Tomáš Tikalský Jiskra Domažlice 36 6 1.0 8.8 1.2 2.0 0.5/1.0 0.0* 1.2
5 Alois Daněk Sokol Žižkov 28 8 1.0 6.5 1.8 0.8 0.8/1.0 0.0* 2.0
6 Jakub Lepka Sokol Karviná 24 6 1.0 8.7 3.3 0.3 1.0/1.7 0.0* 3.0
Šimon Běle Sokol Písek B 30 7 1.0 7.3 2.9 0.3 0.7/1.6 0.0* 3.0
9 Jan Landor Sokol Karviná 28 7 1.0 7.3 1.6 1.1 0.7/1.0 0.0* 0.9
Albert Edes SK Žabovřesky 20 7 1.0 7.3 3.0 0.0 1.3/2.4 52.9 1.4
13 Lukáš Rovenský Tesla Pardubice 26 8 1.0 6.4 2.1 0.6 0.3/0.6 0.0* 0.6
Ondřej Strejček Loko Plzeň B 19 7 1.0 7.3 2.9 0.1 1.1/2.6 44.4 2.3
Vojtěch Mráz BK NAPOS Vysoká n.L. 26 10 1.0 5.0 1.6 0.4 0.6/1.2 0.0* 2.0
Ondřej Zhasil BK Hladnov 20 8 1.0 6.3 2.8 0.0 0.8/1.0 0.0* 1.5
Petr Veselý SK Žabovřesky 18 6 1.0 8.3 3.0 0.2 1.8/2.8 64.7 2.2
Tomáš Vavřínek BK Vlci Žďár 30 6 1.0 8.2 2.0 0.5 2.7/4.7 57.1 2.8
David Sláma SK Žabovřesky 31 9 1.0 5.4 1.4 0.7 0.6/1.1 0.0* 1.8
37 Štěpán Picka CBU 23 8 1.0 6.1 1.3 0.9 1.0/1.8 0.0* 2.6
Albert Legát Slavia Kroměříž 24 7 1.0 6.9 0.6 1.1 2.3/3.4 66.7 0.0
Daniel Černý TJ Třebíč 31 9 1.0 5.3 0.6 1.1 0.9/1.4 0.0* 2.1
Matyáš Černý BŠ Slavia Praha 20 10 1.0 4.8 1.5 0.4 0.6/1.1 0.0* 2.7
Lukáš Batysta SKB Rokycany 28 8 1.0 6.0 1.8 0.8 0.3/0.8 0.0* 1.8
Dominik Krasl Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 32 8 1.0 6.0 2.6 0.1 0.4/0.5 0.0* 0.6
15 Jan Vožeh BK Beroun 36 7 1.0 6.9 2.7 0.0 1.4/3.0 47.6 2.4
Jan Rolenc BVK Holice 20 5 1.0 9.4 3.4 0.6 0.8/1.4 0.0* 2.6
Jakub Plas Sokol Pražský 37 8 1.0 5.9 1.5 0.9 0.3/0.5 0.0* 1.0
Radim Černý TJ Třebíč 28 8 1.0 5.8 1.9 0.4 0.9/1.4 0.0* 3.0
Tadeáš Hauf SK Basket RENOCAR 20 9 1.0 5.1 1.4 0.3 1.2/2.3 52.4 1.3
Jan Starka Pří 33 3 1.0 15.3 6.0 0.3 2.3/3.3 70.0 2.0
Luka Jovanović VYS 25 7 1.0 6.4 1.3 0.7 1.7/2.4 70.6 2.6
Michal Mityska Válečníci Děčín 19 10 1.0 4.5 0.9 0.7 0.6/1.3 0.0* 1.8
Lukáš Rozsypal Válečníci Děčín 20 2 1.0 22.5 4.0 4.5 1.0/2.0 50.0 3.0
Christophe Reymond Wolves Radotín 28 4 1.0 11.3 3.8 1.0 0.8/1.8 0.0* 2.5
Ondřej Šiko Slavia OU 41 3 1.0 14.7 5.3 0.0 4.0/5.3 75.0 2.0
Filip Rajsigl SK Basket RENOCAR 20 9 1.0 4.9 2.0 0.1 0.6/1.9 0.0* 1.8
Vítězslav Trojan BVK Holice 36 6 1.0 7.3 1.8 1.0 0.7/1.5 0.0* 1.8
Matouš Jurman Sokol Pražský 19 5 1.0 8.6 0.8 1.8 1.6/2.2 72.7 1.6
34 Michal Kratochvíle CBU 24 10 1.0 4.3 1.2 0.3 1.0/1.5 0.0* 1.9
karel Bělohradský CZ.ACADEMY 17 10 1.0 4.3 1.5 0.3 0.4/0.9 0.0* 1.8
Michal Baselides Loko Plzeň B 19 4 1.0 10.8 1.8 2.3 0.5/0.8 0.0* 1.0
Karel Rajchl Válečníci Děčín 17 8 1.0 5.4 1.4 0.8 0.4/0.6 0.0* 1.8
Daniel Randuška Wolves Radotín 23 4 1.0 10.5 2.8 0.8 2.8/3.5 78.6 2.8
Ljubo Lukenda BK Hladnov 34 7 1.0 6.0 2.4 0.3 0.3/0.7 0.0* 2.4
Tomáš Polánek Sokol Písek B 18 6 1.0 7.0 2.7 0.0 1.7/2.2 76.9 3.2
Jan Hanzlík Sokol Kbely 40 8 1.0 5.3 1.9 0.1 1.1/1.5 0.0* 2.9
Ondřej Štrubl OLM 37 7 1.0 5.9 2.3 0.1 0.9/1.7 0.0* 2.0
Daniel Hejl Sokol Písek B 18 3 1.0 13.3 3.0 1.0 4.3/7.0 61.9 1.3
Pavel Trbola Válečníci Děčín 24 8 1.0 5.0 2.3 0.0 0.5/2.3 22.2 3.0
Jakub Hošek BŠ Slavia Praha 20 10 1.0 4.0 1.3 0.2 0.8/1.1 0.0* 3.5
Tomáš Svoboda BC Benešov 18 8 1.0 5.0 0.3 1.4 0.4/0.4 0.0* 1.5
Dalibor Veselý SK Žabovřesky 18 9 1.0 4.4 1.1 0.2 1.6/2.1 73.7 1.1
Marek Taussig Wolves Radotín 23 4 1.0 9.8 2.8 0.3 3.5/4.5 77.8 2.5
Filip Čeněk Bra 25 5 1.0 7.6 2.0 0.4 2.4/3.4 70.6 1.4
Pavle Grbovic BŠ Slavia Praha 29 3 1.0 12.7 2.7 1.7 2.3/3.3 70.0 8.3
Martin Hofman Sokol Pražský 19 6 1.0 6.3 1.7 0.7 1.0/1.0 0.0* 1.8
Jiří Šejbl BC Benešov 24 9 1.0 4.2 1.9 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.0
Adam Fiala VYS 19 9 1.0 4.1 0.9 0.4 1.0/1.9 0.0* 2.0
Filip Luňáček BŠ Slavia Praha 17 5 1.0 7.4 3.2 0.0 1.0/1.6 0.0* 2.2
Marek Lízálek VYS 19 9 1.0 4.1 1.3 0.3 0.4/0.6 0.0* 1.6
Jiří Drahoš BVK Holice 31 8 1.0 4.6 0.5 1.1 0.3/0.6 0.0* 1.9
Martin Haniš SKB Rokycany 25 10 1.0 3.7 1.1 0.1 1.2/2.5 48.0 1.1
Filip Štěpán TJ Třebíč 20 4 1.0 9.3 1.8 1.5 1.3/2.3 55.6 0.8
Jaroslav Vencálek BK Vlci Žďár 38 6 1.0 6.2 1.8 0.8 0.0/0.2 0.0* 2.2
Štěpán Brix Sokol Pražský 28 5 1.0 7.2 2.4 0.2 1.8/2.0 90.0 2.0
Michal Pěkný Bra 19 7 1.0 5.1 1.3 0.6 0.9/1.4 0.0* 1.3
Boris Vítkovič SK Basket RENOCAR 25 3 1.0 11.7 2.7 2.0 0.3/0.3 0.0* 2.0
Václav Kubát BK Klatovy 29 8 1.0 4.4 1.3 0.3 1.1/1.9 0.0* 1.4
Petr Banýr Sluneta USK Ústí n.L. 35 8 1.0 4.3 1.6 0.0 1.0/1.8 0.0* 2.1
Jan Palička BŠ Slavia Praha 20 8 1.0 4.3 0.6 1.0 0.0/0.1 0.0* 1.6
Vojtěch Kučera Válečníci Děčín 17 6 1.0 5.7 0.8 1.2 0.5/0.8 0.0* 2.0
7 Martin Pobořil Slavia Kroměříž 24 9 1.0 3.8 1.1 0.2 0.9/1.4 0.0* 0.0
Radek Šlechta Sokol Písek B 28 12 1.0 2.8 0.5 0.4 0.5/0.8 0.0* 1.3
Tomáš Halas SK Žabovřesky 30 7 1.0 4.7 0.9 1.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
Jakub Zvolánek CZ.ACADEMY 17 6 1.0 5.5 1.0 0.8 1.0/1.0 0.0* 2.7
Milan Hyka Válečníci Děčín 18 7 1.0 4.7 1.1 0.7 0.3/0.7 0.0* 2.6
Jiří Doljak SKB Rokycany 28 8 1.0 4.1 1.0 0.5 0.6/1.3 0.0* 3.3
Jiří Šťástka Sokol Kbely 42 8 1.0 4.0 1.4 0.0 1.3/2.4 52.6 2.4
Petr Škvára BK Hladnov 20 3 1.0 10.7 1.7 2.0 1.3/1.7 0.0* 1.3
Tomáš Jun BK Vlci Žďár 36 8 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.9
Michal Seidler BK Vlci Žďár 27 5 1.0 6.4 0.8 1.4 0.6/1.4 0.0* 1.2
Tomáš Rys Sluneta USK Ústí n.L. 36 8 1.0 4.0 1.6 0.0 0.8/1.3 0.0* 1.6
Ondřej Pšenička SK Žabovřesky 20 4 1.0 7.8 1.5 1.5 0.3/0.8 0.0* 1.0
Jan Krhovský OLM 29 9 1.0 3.4 1.2 0.3 0.0/0.4 0.0* 1.7
Jakub Winter Loko Plzeň B 19 4 1.0 7.5 1.5 1.3 0.8/0.8 0.0* 2.5
Tadeáš Pleva Loko Plzeň B 35 7 1.0 4.3 2.1 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.9
7 Filip Sáss