2. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
BŠ Tygři Praha
BK Beroun
10. 12. 2022
13:00
Sportovní hala Jeneč Dominik Kočovský
Pavel Podhůrský
108
65
27
20
61
33
84
50
Review
skupina A 1. kolo 6
Sokol Písek Sršni B
Tigers Basketball České Budějovice
4. 12. 2022
13:00
Sportovní hala Sokol Tomáš Linhart
Antonín Ďurana
108
84
21
25
49
44
81
64
Review
skupina A 1. kolo 3
SKB Rokycany
BK Lokomotiva Plzeň B
10. 12. 2022
17:00
Sportovní hala SKB Dominik Výborný
Tomáš Tejček
89
67
18
15
43
32
65
49
Review
skupina A 1. kolo 4
BC Benešov
BK Příbram 2000
10. 12. 2022
17:00
SH Benešov Michal Perlík
Lukáš Ulrych
88
77
20
33
41
50
64
68
Review
skupina A 1. kolo 2
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
10. 12. 2022
18:00
SH BK Klatovy Ondřej Koc
Lukáš Kalabza
90
64
16
18
33
33
63
49
Review
skupina A 1. kolo 5
TJ Sokol Kbely
BK Wolves Radotín
6. 12. 2022
20:15
Sportovní hala Kbely Lukáš Ulrych
Jan Musil
79
95
25
25
41
50
52
71
Review
skupina A 2. kolo 12
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Příbram 2000
24. 9. 2022
14:00
SH Plzeň - hala č.4 Matej Kovačovič
Jakub Hejduk
111
75
33
22
63
40
87
61
Review
skupina A 2. kolo 8
BK Beroun
Tigers Basketball České Budějovice
24. 9. 2022
17:00
Sportovní hala Liteň Veronika Vávrová
Michal Perlík
74
69
24
12
38
37
53
54
Review
skupina A 2. kolo 7
BŠ Tygři Praha
Sokol Písek Sršni B
24. 9. 2022
17:30
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Tomáš Tejček
49
71
9
21
19
37
36
61
Review
skupina A 2. kolo 11
SKB Rokycany
BC Benešov
24. 9. 2022
17:30
Sportovní hala SKB Jan Jeřáb
Jakub Petrák
84
61
19
22
45
43
65
53
Review
skupina A 2. kolo 9
BK Klatovy
TJ Sokol Kbely
24. 9. 2022
18:00
SH BK Klatovy Ondřej Koc
Lukáš Kalabza
83
55
18
14
46
25
67
37
Review
skupina A 2. kolo 10
BK Jiskra Domažlice
BK Wolves Radotín
24. 9. 2022
18:00
Městská sportovní hala Dennis Billík
Michal Vyhlídal
76
82
18
15
35
35
51
53
Review
skupina A 3. kolo 16
BK Jiskra Domažlice
TJ Sokol Kbely
25. 9. 2022
10:00
Městská sportovní hala Dennis Billík
Michal Vyhlídal
77
64
17
11
37
29
54
42
Review
skupina A 3. kolo 17
SKB Rokycany
BK Příbram 2000
25. 9. 2022
10:30
Sportovní hala SKB Michal Perlík
Jakub Petrák
70
66
20
22
43
41
60
57
Review
skupina A 3. kolo 15
BK Klatovy
BK Wolves Radotín
25. 9. 2022
11:00
SH BK Klatovy Ondřej Koc
Lukáš Kalabza
66
78
17
23
34
54
48
68
Review
skupina A 3. kolo 13
BŠ Tygři Praha
Tigers Basketball České Budějovice
25. 9. 2022
13:00
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Tomáš Tejček
77
79
17
18
40
37
63
56
Review
skupina A 3. kolo 14
BK Beroun
Sokol Písek Sršni B
25. 9. 2022
13:30
Sportovní hala Liteň Veronika Vávrová
Štěpán Pokorný
66
68
23
15
38
29
51
50
Review
skupina A 3. kolo 18
BK Lokomotiva Plzeň B
BC Benešov
25. 9. 2022
13:30
SH Plzeň - hala č.4 Matej Kovačovič
Jakub Hejduk
48
79
9
22
26
43
42
59
Review
skupina A 4. kolo 24
BK Beroun
BK Jiskra Domažlice
8. 10. 2022
17:00
Sportovní hala Liteň Lukáš Ulrych
Daniel Čížek
62
68
6
17
29
33
51
52
Review
skupina A 4. kolo 19
Sokol Písek Sršni B
BC Benešov
8. 10. 2022
18:00
Sportovní hala Sokol Jan Jeřáb
Michal Bakajsa
89
74
27
8
50
35
70
52
Review
skupina A 4. kolo 20
Tigers Basketball České Budějovice
BK Příbram 2000
8. 10. 2022
18:00
SH ZŠ Kubatova Michal Kocián
Ondřej Koc
102
85
28
23
48
47
75
67
Review
skupina A 4. kolo 22
BK Wolves Radotín
BK Lokomotiva Plzeň B
8. 10. 2022
18:00
Sportovní hala Černošice Lucie Peterková
Jaroslav Pazourek
82
70
13
10
45
36
69
49
Review
skupina A 4. kolo 21
TJ Sokol Kbely
SKB Rokycany
8. 10. 2022
18:30
Sportovní hala Kbely Ladislav Neuman
Jakub Petrák
77
75
17
18
35
40
57
53
Review
skupina A 4. kolo 23
BŠ Tygři Praha
BK Klatovy
8. 10. 2022
19:15
Sportovní hala Jeneč Petr Blahout
František Syrovátka
64
63
14
19
28
40
43
51
Review
skupina A 5. kolo 26
Tigers Basketball České Budějovice
BC Benešov
9. 10. 2022
10:00
SH ZŠ Kubatova Michal Kocián
Ondřej Koc
85
78
23
22
39
38
60
54
Review
skupina A 5. kolo 27
TJ Sokol Kbely
BK Lokomotiva Plzeň B
9. 10. 2022
10:30
Sportovní hala Kbely Štěpán Pokorný
Jakub Petrák
76
72
20
23
40
39
60
50
Review
skupina A 5. kolo 29
BŠ Tygři Praha
BK Jiskra Domažlice
9. 10. 2022
11:00
Sportovní hala Jeneč Jan Musil
František Syrovátka
60
76
6
18
24
36
46
56
Review
skupina A 5. kolo 25
Sokol Písek Sršni B
BK Příbram 2000
9. 10. 2022
13:30
Sportovní hala Sokol Ivo Melichárek
Pavel Šenk
75
64
17
20
42
37
55
54
Review
skupina A 5. kolo 30
BK Beroun
BK Klatovy
9. 10. 2022
14:00
Sportovní hala Liteň Lukáš Ulrych
Daniel Čížek
77
82
16
21
43
46
62
65
Review
skupina A 5. kolo 28
BK Wolves Radotín
SKB Rokycany
21. 1. 2023
19:00
Sportovní hala Černošice Petr Znamínko
Dominik Kočovský
84
70
22
19
53
29
71
49
Review
skupina A 6. kolo 35
BC Benešov
TJ Sokol Kbely
22. 10. 2022
13:00
SH Benešov Petr Znamínko
Michal Kocián
76
67
20
19
38
39
65
54
Review
skupina A 6. kolo 33
SKB Rokycany
BŠ Tygři Praha
22. 10. 2022
17:30
Sportovní hala SKB Pavel Bohata
Pavel Podhůrský
87
81
34
8
50
28
60
56
Review
skupina A 6. kolo 31
BK Klatovy
Sokol Písek Sršni B
22. 10. 2022
18:00
SH BK Klatovy Michal Horník
Michal Dub
48
83
12
20
30
37
36
64
Review
skupina A 6. kolo 32
BK Jiskra Domažlice
Tigers Basketball České Budějovice
22. 10. 2022
18:00
Městská sportovní hala Matej Kovačovič
Pavel Hendrich
80
95
23
22
39
47
61
73
Review
skupina A 6. kolo 36
BK Příbram 2000
BK Wolves Radotín
22. 10. 2022
18:00
ZŠ Březové Hory Dominik Kočovský
Jiří Šlaj
62
73
21
15
38
34
42
59
Review
skupina A 6. kolo 34
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Beroun
22. 10. 2022
19:30
SH Plzeň - hala č.4 Jan Hošek
Klaudia Aleksandra Karwowska
53
60
11
16
23
25
36
46
Review
skupina A 7. kolo 38
BK Jiskra Domažlice
Sokol Písek Sršni B
23. 10. 2022
10:00
Městská sportovní hala Matej Kovačovič
Pavel Hendrich
79
75
18
19
37
40
60
60
Review
skupina A 7. kolo 39
SKB Rokycany
BK Beroun
23. 10. 2022
10:30
Sportovní hala SKB Pavel Bohata
Pavel Podhůrský
77
55
19
9
44
23
58
42
Review
skupina A 7. kolo 37
BK Klatovy
Tigers Basketball České Budějovice
23. 10. 2022
11:00
SH BK Klatovy Michal Horník
Michal Dub
75
72
13
9
47
28
60
49
Review
skupina A 7. kolo 42
BK Příbram 2000
TJ Sokol Kbely
23. 10. 2022
11:00
ZŠ Březové Hory Lucie Peterková
Jiří Šlaj
109
111
29
25
50
48
67
75
95
95
Review
skupina A 7. kolo 40
BK Lokomotiva Plzeň B
BŠ Tygři Praha
23. 10. 2022
13:30
SH Plzeň - hala č.4 Jan Hošek
Klaudia Aleksandra Karwowska
87
65
18
16
36
37
62
51
Review
skupina A 7. kolo 41
BC Benešov
BK Wolves Radotín
23. 10. 2022
13:30
SH Benešov Petr Znamínko
Michal Kocián
63
99
17
23
35
48
55
80
Review
skupina A 8. kolo 45
BŠ Tygři Praha
BC Benešov
12. 11. 2022
14:00
Sportovní hala Jeneč Roman Kejklíček
Jaroslav Pazourek
77
66
18
18
40
27
53
46
Review
skupina A 8. kolo 44
Tigers Basketball České Budějovice
BK Wolves Radotín
12. 11. 2022
17:00
SH ZŠ Kubatova Ivo Melichárek
Michal Dub
59
74
17
24
36
45
53
60
Review
skupina A 8. kolo 43
Sokol Písek Sršni B
TJ Sokol Kbely
12. 11. 2022
18:00
Sportovní hala Sokol Lukáš Kalabza
Michal Kuncl
72
54
22
10
42
31
64
36
Review
skupina A 8. kolo 46
BK Beroun
BK Příbram 2000
12. 11. 2022
18:00
Sportovní hala Liteň Jakub Kec
František Syrovátka
81
65
17
20
39
32
60
46
Review
skupina A 8. kolo 47
BK Klatovy
SKB Rokycany
12. 11. 2022
18:00
SH BK Klatovy Dominik Kočovský
Jakub Hejduk
90
89
14
21
40
40
59
59
77
77
82
82
Review
skupina A 8. kolo 48
BK Jiskra Domažlice
BK Lokomotiva Plzeň B
12. 11. 2022
18:00
Městská sportovní hala Pavel Hendrich
Pavel Šenk
79
71
25
16
43
35
61
52
Review
skupina A 9. kolo 51
BŠ Tygři Praha
BK Příbram 2000
13. 11. 2022
09:00
Sportovní hala Jeneč Ivo Melichárek
Filip Hackl
99
66
21
15
43
35
68
56
Review
skupina A 9. kolo 54
BK Jiskra Domažlice
SKB Rokycany
13. 11. 2022
10:00
Městská sportovní hala Pavel Hendrich
Pavel Šenk
72
64
16
20
33
43
50
58
Review
skupina A 9. kolo 49
Sokol Písek Sršni B
BK Wolves Radotín
13. 11. 2022
12:00
Sportovní hala Sokol Lukáš Kalabza
Michal Kuncl
97
99
25
31
54
55
74
74
Review
skupina A 9. kolo 50
Tigers Basketball České Budějovice
TJ Sokol Kbely
13. 11. 2022
12:00
SH ZŠ Kubatova Rudolf Salvetr
Pavel Podhůrský
73
79
24
19
43
35
59
53
Review
skupina A 9. kolo 52
BK Beroun
BC Benešov
13. 11. 2022
14:15
Sportovní hala Liteň Dominik Výborný
Jiří Šlaj
63
74
20
15
36
32
52
61
Review
skupina A 9. kolo 53
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň B
29. 1. 2023
16:30
SH BK Klatovy Petr Blahout
Petr Havlíček
71
70
25
20
44
32
56
43
Review
skupina A 10. kolo 55
SKB Rokycany
Sokol Písek Sršni B
26. 11. 2022
17:00
Sportovní hala SKB Lukáš Ulrych
Pavel Hendrich
89
99
26
20
50
51
71
73
Review
skupina A 10. kolo 57
BC Benešov
BK Klatovy
26. 11. 2022
17:00
SH Benešov Štěpán Pokorný
Petr Znamínko
90
84
23
13
53
37
65
61
Review
skupina A 10. kolo 58
BK Příbram 2000
BK Jiskra Domažlice
26. 11. 2022
17:00
ZŠ Březové Hory Pavel Bohata
Jiří Šlaj
85
104
22
20
47
48
65
78
Review
skupina A 10. kolo 59
TJ Sokol Kbely
BŠ Tygři Praha
26. 11. 2022
17:20
Sportovní hala Kbely Dominik Výborný
Lucie Peterková
91
92
19
20
37
32
68
66
Review
skupina A 10. kolo 60
BK Wolves Radotín
BK Beroun
26. 11. 2022
18:00
Sportovní hala Černošice Marek Vondráček
Jan Renc
81
55
24
21
40
35
62
40
Review
skupina A 10. kolo 56
BK Lokomotiva Plzeň B
Tigers Basketball České Budějovice
26. 11. 2022
18:30
SH Plzeň - hala č.4 Dennis Billík
Fedor Lysov
110
78
27
20
52
36
77
56
Review
skupina A 11. kolo 65
TJ Sokol Kbely
BK Beroun
27. 11. 2022
09:45
Sportovní hala Kbely Petr Znamínko
Jakub Petrák
79
57
17
22
32
28
55
39
Review
skupina A 11. kolo 63
BC Benešov
BK Jiskra Domažlice
27. 11. 2022
10:00
SH Benešov Petr Blahout
Dominik Výborný
107
78
29
27
60
42
84
53
Review
skupina A 11. kolo 61
SKB Rokycany
Tigers Basketball České Budějovice
27. 11. 2022
11:00
Sportovní hala SKB Lukáš Ulrych
Jan Jeřáb
100
77
30
23
52
39
75
60
Review
skupina A 11. kolo 64
BK Příbram 2000
BK Klatovy
27. 11. 2022
11:00
ZŠ Březové Hory Pavel Bohata
Jiří Šlaj
98
86
15
29
47
40
78
61
Review
skupina A 11. kolo 62
BK Lokomotiva Plzeň B
Sokol Písek Sršni B
27. 11. 2022
12:00
SH Plzeň - hala č.4 Dennis Billík
Pavel Podhůrský
105
72
24
25
51
37
77
50
Review
skupina A 11. kolo 66
BK Wolves Radotín
BŠ Tygři Praha
18. 3. 2023
19:00
Sportovní hala Černošice Dominik Výborný
Dennis Billík
97
80
26
8
45
29
77
44
Review
skupina A 12. kolo 68
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
11. 12. 2022
10:00
Městská sportovní hala Petr Blahout
Dominik Kočovský
71
75
15
12
36
31
49
47
Review
skupina A 12. kolo 67
BK Beroun
BŠ Tygři Praha
11. 12. 2022
10:30
Sportovní hala Liteň Jan Baloun
Matěj Barták
64
61
14
18
33
24
44
35
Review
skupina A 12. kolo 70
BK Příbram 2000
BC Benešov
11. 12. 2022
11:00
ZŠ Březové Hory Lucie Peterková
Jiří Šlaj
81
86
22
35
45
52
62
72
Review
skupina A 12. kolo 69
BK Lokomotiva Plzeň B
SKB Rokycany
11. 12. 2022
12:30
SH Plzeň - hala č.4 Dennis Billík
Pavel Podhůrský
94
70
21
22
35
49
61
64
Review
skupina A 12. kolo 72
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Písek Sršni B
3. 12. 2022
15:00
SH ZŠ Kubatova Matej Kovačovič
Pavel Šenk
72
82
23
22
38
44
60
68
Review
skupina A 12. kolo 71
BK Wolves Radotín
TJ Sokol Kbely
11. 12. 2022
17:00
Sportovní hala Černošice Jonáš Kavan
František Syrovátka
103
60
28
8
47
26
85
42
Review
skupina A 13. kolo 77
BK Příbram 2000
SKB Rokycany
7. 1. 2023
17:00
ZŠ Březové Hory Pavel Hendrich
Petr Havlíček
93
105
19
22
51
49
74
83
Review
skupina A 13. kolo 76
TJ Sokol Kbely
BK Jiskra Domažlice
7. 1. 2023
17:20
Sportovní hala Kbely Pavel Šenk
Daniel Čížek
93
78
30
14
56
34
79
57
Review
skupina A 13. kolo 73
Tigers Basketball České Budějovice
BŠ Tygři Praha
7. 1. 2023
18:00
SH ZŠ Kubatova Dominik Kočovský
Michal Dub
95
87
28
10
56
38
73
60
Review
skupina A 13. kolo 74
Sokol Písek Sršni B
BK Beroun
7. 1. 2023
18:00
Sportovní hala Sokol Rudolf Salvetr
Pavel Podhůrský
113
52
23
9
58
22
85
40
Review
skupina A 13. kolo 75
BK Wolves Radotín
BK Klatovy
7. 1. 2023
18:00
Sportovní hala Černošice Michal Perlík
Vladislav Lunhul
78
73
27
21
41
41
57
61
Review
skupina A 13. kolo 78
BC Benešov
BK Lokomotiva Plzeň B
7. 1. 2023
19:00
SH Benešov Jakub Kec
Matěj Barták
85
66
21
18
54
39
66
54
Review
skupina A 14. kolo 83
BC Benešov
SKB Rokycany
8. 1. 2023
10:00
SH Benešov Lucie Peterková
Roman Kejklíček
84
80
16
27
36
57
59
71
Review
skupina A 14. kolo 84
BK Příbram 2000
BK Lokomotiva Plzeň B
8. 1. 2023
11:00
ZŠ Březové Hory Pavel Hendrich
Petr Havlíček
95
93
31
20
54
50
64
71
Review
skupina A 14. kolo 80
Tigers Basketball České Budějovice
BK Beroun
8. 1. 2023
12:00
SH ZŠ Kubatova Dominik Kočovský
Michal Dub
85
61
22
12
45
29
67
47
Review
skupina A 14. kolo 79
Sokol Písek Sršni B
BŠ Tygři Praha
8. 1. 2023
14:00
Sportovní hala Sokol Pavel Podhůrský
Lukáš Kalabza
81
83
14
24
27
41
51
61
Review
skupina A 14. kolo 81
TJ Sokol Kbely
BK Klatovy
8. 1. 2023
15:20
ZŠ Albrechtická Lukáš Ulrych
Matěj Barták
87
83
29
19
53
40
68
61
Review
skupina A 14. kolo 82
BK Wolves Radotín
BK Jiskra Domažlice
8. 1. 2023
17:00
Sportovní hala Černošice Jaroslav Pazourek
Vladislav Lunhul
106
72
25
23
57
37
79
48
Review
skupina A 15. kolo 88
SKB Rokycany
BK Wolves Radotín
9. 10. 2022
11:00
Sportovní hala SKB Rudolf Salvetr
Michal Kuncl
70
82
21
28
35
40
56
60
Review
skupina A 15. kolo 85
BK Příbram 2000
Sokol Písek Sršni B
21. 1. 2023
17:00
ZŠ Březové Hory Lukáš Kalabza
Jakub Hejduk
72
90
13
16
40
43
59
66
Review
skupina A 15. kolo 86
BC Benešov
Tigers Basketball České Budějovice
21. 1. 2023
17:00
SH Benešov Jaroslav Pazourek
Michal Dub
98
88
23
23
59
55
78
70
Review
skupina A 15. kolo 89
BK Jiskra Domažlice
BŠ Tygři Praha
21. 1. 2023
18:00
Městská sportovní hala Dennis Billík
Fedor Lysov
86
75
18
17
45
37
64
59
Review
skupina A 15. kolo 87
BK Lokomotiva Plzeň B
TJ Sokol Kbely
21. 1. 2023
18:30
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Michal Kuncl
77
73
32
23
46
33
59
58
Review
skupina A 15. kolo 90
BK Klatovy
BK Beroun
21. 1. 2023
18:30
SH BK Klatovy Pavel Hendrich
Petr Šmůla
73
71
13
13
29
34
43
55
Review
skupina A 16. kolo 96
BK Jiskra Domažlice
BK Beroun
22. 1. 2023
10:00
Městská sportovní hala Dennis Billík
Fedor Lysov
88
67
21
14
45
29
69
40
Review
skupina A 16. kolo 92
BK Příbram 2000
Tigers Basketball České Budějovice
22. 1. 2023
11:00
ZŠ Březové Hory Lukáš Ulrych
Jakub Hejduk
92
78
30
22
47
38
67
54
Review
skupina A 16. kolo 93
SKB Rokycany
TJ Sokol Kbely
22. 1. 2023
11:00
Sportovní hala SKB Rudolf Salvetr
Lucie Peterková
74
61
21
20
40
31
61
42
Review
skupina A 16. kolo 94
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Wolves Radotín
22. 1. 2023
12:00
SH Plzeň - hala č.4 Ondřej Koc
Michal Kuncl
85
86
25
25
47
43
66
68
Review
skupina A 16. kolo 91
BC Benešov
Sokol Písek Sršni B
22. 1. 2023
15:00
SH Benešov Jaroslav Pazourek
Michal Dub
75
73
9
15
32
34
48
59
Review
skupina A 16. kolo 95
BK Klatovy
BŠ Tygři Praha
22. 1. 2023
15:00
SH BK Klatovy Matej Kovačovič
Jan Neubauer
70
75
22
13
35
26
47
48
Review
skupina A 17. kolo 98
Sokol Písek Sršni B
BK Jiskra Domažlice
11. 2. 2023
14:00
Sportovní hala Sokol Jan Renc
Jakub Hejduk
102
88
18
25
51
42
75
63
Review
skupina A 17. kolo 97
Tigers Basketball České Budějovice
BK Klatovy
11. 2. 2023
16:00
SH ZŠ Kubatova Michal Kocián
Petr Havlíček
107
81
30
30
45
49
75
65
Review
skupina A 17. kolo 100
BŠ Tygři Praha
BK Lokomotiva Plzeň B
11. 2. 2023
17:00
Sportovní hala Jeneč Michal Horník
Ondřej Koc
72
81
20
29
44
37
61
54
Review
skupina A 17. kolo 102
TJ Sokol Kbely
BK Příbram 2000
11. 2. 2023
17:20
Sportovní hala Kbely Matej Kovačovič
František Syrovátka
90
73
21
18
41
35
62
58
Review
skupina A 17. kolo 101
BK Wolves Radotín
BC Benešov
11. 2. 2023
18:00
Sportovní hala Černošice Dominik Kočovský
Jan Hošek
116
70
29
20
57
41
93
59
Review
skupina A 17. kolo 99
BK Beroun
SKB Rokycany
11. 2. 2023
19:30
Sportovní hala Liteň Marek Vondráček
Petr Znamínko
65
66
21
16
32
35
51
48
Review
skupina A 18. kolo 104
Tigers Basketball České Budějovice
BK Jiskra Domažlice
12. 2. 2023
09:30
SH ZŠ Kubatova Michal Kocián
Petr Havlíček
116
96
29
25
64
52
93
80
Review
skupina A 18. kolo 103
Sokol Písek Sršni B
BK Klatovy
12. 2. 2023
10:00
Sportovní hala Sokol Jan Renc
Jakub Hejduk
82
58
26
13
47
26
65
45
Review
skupina A 18. kolo 105
BŠ Tygři Praha
SKB Rokycany
12. 2. 2023
10:00
Sportovní hala Jeneč Michal Horník
Ondřej Koc
82
64
21
23
51
36
66
51
Review
skupina A 18. kolo 107
TJ Sokol Kbely
BC Benešov
12. 2. 2023
10:20
Sportovní hala Kbely Jaroslav Pazourek
Matěj Barták
76
84
25
23
44
43
60
65
Review
skupina A 18. kolo 106
BK Beroun
BK Lokomotiva Plzeň B
12. 2. 2023
13:30
Sportovní hala Liteň Marek Vondráček
Petr Znamínko
58
77
12
13
28
36
47
60
Review
skupina A 18. kolo 108
BK Wolves Radotín
BK Příbram 2000
12. 2. 2023
17:00
Sportovní hala Černošice Dominik Kočovský
Jan Hošek
113
67
31
18
57
32
82
49
Review
skupina A 19. kolo 112
BC Benešov
BK Beroun
4. 3. 2023
16:30
SH Benešov Daniel Čížek
Michal Horník
84
55
21
7
49
21
66
36
Review
skupina A 19. kolo 111
BK Příbram 2000
BŠ Tygři Praha
4. 3. 2023
17:00
ZŠ Březové Hory Jiří Jodl
Lukáš Kalabza
87
90
29
23
44
51
59
65
79
79
Review
skupina A 19. kolo 110
TJ Sokol Kbely
Tigers Basketball České Budějovice
4. 3. 2023
17:20
Sportovní hala Kbely Marek Vošahlík
Michal Bakajsa
83
85
26
28
45
44
68
60
Review
skupina A 19. kolo 114
SKB Rokycany
BK Jiskra Domažlice
4. 3. 2023
17:30
Sportovní hala SKB Pavel Šenk
Fedor Lysov
89
69
21
11
47
28
75
50
Review
skupina A 19. kolo 109
BK Wolves Radotín
Sokol Písek Sršni B
4. 3. 2023
18:00
Sportovní hala Černošice Jan Kout
Vladislav Lunhul
89
78
26
17
58
49
78
72
Review
skupina A 19. kolo 113
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Klatovy
4. 3. 2023
19:00
SH Plzeň - hala č.4 Jan Musil
František Syrovátka
81
66
17
18
38
30
58
54
Review
skupina A 20. kolo 117
BC Benešov
BŠ Tygři Praha
5. 3. 2023
09:00
SH Benešov Jan Hejnic
Michal Horník
69
62
13
8
35
23
50
37
Review
skupina A 20. kolo 118
BK Příbram 2000
BK Beroun
5. 3. 2023
11:00
ZŠ Březové Hory Michal Perlík
Lucie Peterková
106
74
31
17
56
40
82
51
Review
skupina A 20. kolo 119
SKB Rokycany
BK Klatovy
5. 3. 2023
11:00
Sportovní hala SKB Pavel Šenk
Fedor Lysov
76
69
16
15
33
35
50
47
Review
skupina A 20. kolo 120
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Jiskra Domažlice
5. 3. 2023
12:30
SH Plzeň - hala č.4 Jan Musil
František Syrovátka
79
74
15
22
39
46
60
58
Review
skupina A 20. kolo 115
TJ Sokol Kbely
Sokol Písek Sršni B
5. 3. 2023
15:00
Sportovní hala Kbely Martin Kučírek
Michal Bakajsa
70
77
19
14
35
37
51
49
Review
skupina A 20. kolo 116
BK Wolves Radotín
Tigers Basketball České Budějovice
5. 3. 2023
17:00
Sportovní hala Černošice Jan Kout
Vladislav Lunhul
105
61
18
20
47
35
76
48
Review
skupina A 21. kolo 126
BŠ Tygři Praha
BK Wolves Radotín
27. 11. 2022
09:00
Sportovní hala Jeneč Marek Vondráček
Lukáš Kalabza
77
85
22
27
37
48
55
67
Review
skupina A 21. kolo 121
Tigers Basketball České Budějovice
SKB Rokycany
18. 3. 2023
16:00
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Ondřej Koc
81
66
29
21
45
35
58
53
Review
skupina A 21. kolo 125
BK Beroun
TJ Sokol Kbely
18. 3. 2023
17:30
Sportovní hala Liteň Marek Vondráček
Tomáš Tejček
56
104
15
24
30
49
43
78
Review
skupina A 21. kolo 122
Sokol Písek Sršni B
BK Lokomotiva Plzeň B
18. 3. 2023
18:00
Sportovní hala Sokol Michal Kuncl
Ondřej Josefus
84
62
21
14
44
26
67
42
Review
skupina A 21. kolo 123
BK Jiskra Domažlice
BC Benešov
18. 3. 2023
18:00
Městská sportovní hala Matěj Barták
Jiří Jodl
82
84
25
18
45
36
57
65
Review
skupina A 21. kolo 124
BK Klatovy
BK Příbram 2000
18. 3. 2023
18:00
SH BK Klatovy Dominik Kočovský
Michal Dub
91
92
20
18
47
38
73
71
Review
skupina A 22. kolo 128
Tigers Basketball České Budějovice
BK Lokomotiva Plzeň B
19. 3. 2023
09:30
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Ondřej Koc
76
64
19
14
41
26
59
44
Review
skupina A 22. kolo 130
BK Jiskra Domažlice
BK Příbram 2000
19. 3. 2023
10:00
Městská sportovní hala Matěj Barták
Jiří Jodl
113
70
31
17
48
32
79
49
Review
skupina A 22. kolo 131
BŠ Tygři Praha
TJ Sokol Kbely
19. 3. 2023
10:00
Sportovní hala Jeneč Lukáš Ulrych
Ivo Melichárek
79
73
21
18
37
37
60
54
Review
skupina A 22. kolo 129
BK Klatovy
BC Benešov
19. 3. 2023
11:00
SH BK Klatovy Dominik Kočovský
Michal Dub
71
44
21
7
46
26
52
40
Review
skupina A 22. kolo 127
Sokol Písek Sršni B
SKB Rokycany
19. 3. 2023
13:00
Sportovní hala Sokol Michal Kuncl
Ondřej Josefus
98
62
27
13
60
28
81
45
Review
skupina A 22. kolo 132
BK Beroun
BK Wolves Radotín
19. 3. 2023
13:00
Sportovní hala Liteň Marek Vondráček
Michal Bakajsa
55
116
27
22
39
57
48
88
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
26 Martin Roub Tesla Pardubice 27 26 1.0 25.3 6.8 2.7 3.7/5.2 70.9 1.3
Vojtěch Ureš Pří 29 20 1.0 25.3 7.3 2.7 2.7/3.7 71.6 3.5
10 Pavel Bauer Jiskra Domažlice 38 24 1.0 18.5 7.3 0.2 3.3/4.7 71.4 2.5
Miroslav Dvířka SKB Rokycany 40 24 1.0 18.3 4.8 2.0 2.6/3.6 71.3 2.2
František Žaba BVK Holice 27 24 1.0 18.2 5.5 1.7 2.0/3.0 65.3 3.2
Tomáš Bělohradský BK Wolves Radotín 27 28 1.0 15.3 4.9 1.4 1.4/2.1 66.1 2.4
Matěj Sůva Loko Plzeň B 24 22 1.0 19.5 4.0 2.5 4.2/5.1 82.3 2.0
Jakub Weig BŠ Tygři Praha 21 24 1.0 17.5 3.6 2.8 2.0/3.3 58.8 2.4
24 Tomáš Sýkora CBU 21 25 1.0 16.6 3.8 2.0 3.2/4.9 65.9 2.9
22 Vojtěch Šindelář Sokol Žižkov 29 24 1.0 17.1 4.3 2.3 1.6/2.7 60.0 1.6
Martin Kohout Sokol Písek B 26 24 1.0 17.0 5.0 0.7 4.8/7.9 60.3 1.5
Ondřej Proskovec BC Benešov 36 25 1.0 16.2 3.0 2.8 1.9/2.7 71.6 2.0
Dominik Štěpán BK NAPOS Vysoká n.L. 26 28 1.0 14.5 5.6 0.5 1.6/2.4 64.7 2.0
Partik Bortel SKB Rokycany 38 22 1.0 18.1 5.1 2.0 2.0/3.1 64.7 2.3
David Kratochvíl BC Benešov 33 20 1.0 19.8 6.2 1.4 3.4/5.7 60.2 1.8
19 Artur Wojnarowský BK Hladnov 24 24 1.0 16.3 4.5 1.3 3.4/4.9 70.1 2.2
Roman Zachrla Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 37 21 1.0 18.0 2.9 3.4 2.1/2.6 81.8 1.3
Tomáš Ulrych BVK Holice 20 24 1.0 15.0 3.5 1.4 3.7/5.4 68.2 2.3
10 František Němec Tesla Pardubice 27 26 1.0 13.7 5.5 0.3 1.7/2.7 62.3 2.3
Zdeněk Šebela Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 37 19 1.0 18.7 7.2 0.2 3.8/5.6 67.3 2.1
Christophe Reymond BK Wolves Radotín 30 26 1.0 13.6 5.0 0.6 1.7/2.3 76.3 2.5
Jan Mráz BK NAPOS Vysoká n.L. 25 25 1.0 14.1 4.1 1.6 1.0/1.9 0.0* 1.5
Martin Ťažký BC Benešov 26 26 1.0 13.3 3.9 0.9 2.8/4.5 63.8 2.5
Ondřej März SKB Rokycany 27 17 1.0 20.2 5.5 1.5 4.7/7.5 63.0 3.8
16 Jan Srna Sokol Žižkov 30 21 1.0 16.4 2.6 3.4 1.0/1.5 0.0* 2.0
8 Jakub Blažek Sokol Karviná 44 23 1.0 14.7 4.2 0.7 4.0/4.6 88.6 1.7
Tomáš Merta KolB 22 19 1.0 17.7 6.4 0.3 4.1/6.5 62.9 2.2
Michal Semerád Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 35 20 1.0 16.9 3.9 1.8 3.7/5.2 70.2 2.1
Pavel Novák KolB 21 17 1.0 19.5 4.2 2.7 2.9/4.2 70.4 1.8
Jakub Kotala OLM 23 21 1.0 15.7 2.9 2.7 1.9/2.6 72.2 1.6
Daniel Randuška BK Wolves Radotín 24 23 1.0 14.0 3.4 1.3 3.0/4.0 76.1 2.8
Marek Souček Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 34 24 1.0 13.3 4.7 0.4 2.8/3.4 82.7 2.7
Radek Kohout BK Klatovy 24 22 1.0 14.5 4.8 1.0 1.9/4.2 44.1 2.5
Ondřej Kohout Sokol Pražský 33 21 1.0 14.9 4.2 1.5 1.8/2.3 77.6 2.7
Zdeněk Papež Sokol Kbely 38 22 1.0 14.1 2.5 2.2 2.7/3.2 83.1 2.6
Timotej Mičuda BK Wolves Radotín 23 25 1.0 12.4 3.8 0.8 2.2/3.3 65.9 1.4
17 Jan Koloničný Sokol Karviná 30 21 1.0 14.5 4.8 0.5 3.3/4.5 72.6 2.0
13 Erik Viktorin BK Hladnov 23 23 1.0 13.2 2.4 1.8 3.1/4.4 70.3 2.0
Petr Krupka Slavoj BK Litoměřice B 21 21 1.0 14.4 5.6 0.3 2.3/4.0 56.5 3.8
27 Radek Janisch BK Hladnov 22 12 1.0 24.9 7.6 1.9 4.0/5.8 68.6 2.0
Michal Ornst Bra 29 16 1.0 18.7 3.9 2.6 2.9/3.9 74.6 2.4
Jiří Svojanovský BK NAPOS Vysoká n.L. 21 22 1.0 13.5 3.0 2.0 1.6/2.5 65.5 0.9
15 Jakub Zikl Sokol Karviná 25 24 1.0 12.4 4.4 0.4 2.5/4.3 59.2 1.8
15 Martin Hrubý Jiskra Domažlice 37 23 1.0 12.9 1.7 2.4 2.2/3.2 67.6 2.3
Robin Štěrbáček Sokol Kbely 19 22 1.0 13.4 4.8 0.3 3.0/4.6 63.7 1.8
Matěj Bartoš Sokol Písek B 26 26 1.0 11.3 0.7 3.2 0.3/0.4 0.0* 1.6
2 Nikola Miličič BK Beroun 23 19 1.0 15.4 2.5 2.8 2.1/2.8 72.2 1.4
4 Lubomír Oswald Sokol Karviná 33 23 1.0 12.1 2.1 1.9 2.3/3.1 76.1 1.4
6 Daniel Szarowski SK Žabovřesky 24 15 1.0 18.6 2.9 2.6 5.1/5.4 93.8 1.9
Vojtěch Zajíc Slavoj BK Litoměřice B 23 19 1.0 14.6 3.2 2.1 2.1/2.8 72.2 1.6
Ondřej Uličný OLM 23 22 1.0 12.6 3.6 1.1 2.0/3.2 63.4 2.7
Pavel Vondra BK Klatovy 30 22 1.0 12.6 3.4 1.1 2.5/3.9 62.8 2.3
3 Jan Fučík CBU 23 20 1.0 13.8 4.5 0.9 2.2/3.5 63.8 1.0
7 Jan Štípek Jiskra Domažlice 29 24 1.0 11.4 2.1 1.6 2.3/3.0 77.5 2.2
Lukáš Kejmar Bra 20 17 1.0 16.0 5.5 0.7 2.8/5.2 54.5 2.5
17 Jakub Jiřinec Jiskra Domažlice 33 22 1.0 12.3 4.8 0.1 2.4/3.3 71.2 2.3
Vladimír Sismilich Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 38 14 1.0 19.1 6.6 1.1 2.8/3.1 90.7 2.4
Štěpán Vlček BVK Holice 20 23 1.0 11.7 4.8 0.4 0.9/2.4 38.2 2.3
Marek Taussig BK Wolves Radotín 25 25 1.0 10.7 3.2 0.8 2.1/3.6 59.6 2.0
Matěj Cerha Loko Plzeň B 23 21 1.0 12.6 2.1 2.2 1.9/2.6 70.9 2.3
Jan Štěpánek Sokol Pražský 40 23 1.0 11.5 1.9 1.9 2.1/2.6 81.4 1.4
Pavel Veselý Loko Plzeň B 30 21 1.0 12.5 5.4 0.0 1.6/2.7 59.6 1.7
10 Daniel Hejda CBU 27 25 1.0 10.5 2.0 1.8 1.0/1.9 0.0* 2.6
13 Jakub Zvolánek CZ.ACADEMY 18 22 1.0 11.9 2.6 1.8 1.3/1.5 0.0* 2.8
Tomáš Jílek Sokol Písek B 26 24 1.0 10.9 3.5 0.6 2.0/4.3 47.6 2.5
Matěj Turček Slavia OU 25 19 1.0 13.7 4.3 1.1 1.9/2.9 65.5 2.4
Petr Andres BK NAPOS Vysoká n.L. 31 28 1.0 9.3 1.3 1.9 1.2/1.7 0.0* 1.5
Jonáš Musil SK Basket RENOCAR 21 16 1.0 16.0 3.9 1.9 2.3/4.2 55.2 1.9
11 Květoslav Nábělek SK Žabovřesky 22 20 1.0 12.8 1.8 2.7 1.2/1.9 0.0* 1.4
17 Matouš Brůna Sokol Karviná 23 24 1.0 10.6 3.4 0.7 1.7/3.0 54.8 1.3
Adam Urbánek Slavia OU 31 16 1.0 15.9 3.0 2.7 1.9/2.6 73.2 1.6
Matěj Wiesner Slavoj BK Litoměřice B 22 19 1.0 13.2 2.1 2.8 0.6/1.2 0.0* 2.2
Jan Strašák SK Basket RENOCAR 26 14 1.0 17.6 5.0 1.6 2.7/4.1 65.5 2.9
Dominik Maščuch Slavoj BK Litoměřice B 20 19 1.0 12.8 2.4 2.3 1.2/1.6 0.0* 2.0
Vojtěch Nádeníček Slavia Kroměříž 21 15 1.0 15.9 3.6 2.0 2.7/4.8 56.9 0.0
Lukáš Marek Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 31 24 1.0 9.9 3.7 0.3 1.6/2.1 76.0 2.0
Michal Sedlák Sluneta USK Ústí n.L. 25 17 1.0 13.9 0.9 3.5 1.7/1.9 0.0* 1.9
Radek Duda Sokol Písek B 31 22 1.0 10.7 1.1 2.6 0.5/0.7 0.0* 1.3
19 Adam Ivánek CZ.ACADEMY 20 25 1.0 9.4 2.2 1.2 1.6/2.3 69.0 2.2
Jiří Bubák BK Vlci Žďár 40 16 1.0 14.6 5.7 0.0 3.3/3.9 82.5 2.7
Jan Sladký TJ Třebíč 27 21 1.0 11.1 3.7 0.7 1.7/2.2 74.5 2.6
Zdeněk Blažek Sokol Písek B 26 28 1.0 8.4 1.9 1.1 1.1/1.6 0.0* 1.8
Václav Faust BK Klatovy 19 22 1.0 10.5 3.0 1.1 1.2/2.4 50.9 3.5
Šimon Pekárek BK Klatovy 22 22 1.0 10.5 2.0 1.3 2.5/4.5 56.1 2.9
Kryštof Štěrbáček Sokol Kbely 19 22 1.0 10.4 3.7 0.3 2.0/3.3 60.3 2.1
12 Jiří Dragoun BK Beroun 39 18 1.0 12.7 3.7 1.0 2.3/3.8 61.8 3.1
Lukáš Nečas KolB 26 21 1.0 10.8 5.0 0.0 0.8/1.5 0.0* 2.8
10 Karel Šeda Sokol Žižkov 30 23 1.0 9.8 3.4 0.8 0.7/1.2 0.0* 1.5
Lukáš Horák Bra 33 20 1.0 11.3 4.3 0.1 2.4/4.0 58.8 3.3
Boris Vítkovič SK Basket RENOCAR 27 16 1.0 13.8 2.5 2.6 1.1/1.4 0.0* 1.3
Jan Janík TJ Třebíč 28 19 1.0 11.6 3.2 1.2 1.7/2.4 71.1 2.9
24 Vojtěch Janda CBU 26 15 1.0 14.5 0.6 3.9 1.7/1.9 0.0* 2.1
9 David Kalousek Slavia Kroměříž 29 17 1.0 12.8 4.0 1.1 1.6/2.1 75.0 0.0
Šimon Tomeš OLM 26 18 1.0 12.1 1.7 2.4 1.4/1.8 0.0* 2.6
Oliver Žižka CZ.ACADEMY 19 21 1.0 10.2 4.1 0.0 1.8/3.4 52.8 2.5
Matěj Vrtal TJ Třebíč 28 17 1.0 12.6 4.6 0.2 2.6/5.9 44.0 3.2
Jonáš Písařík Válečníci Děčín 25 21 1.0 10.1 1.2 2.0 1.8/2.8 62.7 2.9
Igor Patrik Svoboda SK Žabovřesky 19 19 1.0 11.2 4.4 0.2 1.9/2.8 67.9 2.2
Tomáš Kiršbaum BK NAPOS Vysoká n.L. 42 27 1.0 7.7 2.5 0.7 0.7/1.0 0.0* 2.0
Lukáš Kosík KolB 22 21 1.0 10.0 2.5 1.4 0.7/1.2 0.0* 1.2
Matěj Velebil Pří 29 18 1.0 11.6 4.0 0.4 2.4/3.5 68.3 1.6
Ladislav Petřík Pří 26 19 1.0 10.8 3.2 1.1 1.2/2.2 54.8 2.6
9 Vojtěch Blačinský BK Hladnov 22 16 1.0 12.6 2.4 1.8 2.3/2.7 86.0 1.3
Martin Tax Sokol Pražský 24 21 1.0 9.6 2.4 1.0 2.0/3.4 59.2 1.4
Martin Kocourek KolB 37 22 1.0 9.2 3.9 0.1 1.1/2.5 42.9 2.1
5 Jan Horváth Sokol Karviná 31 23 1.0 8.7 1.1 2.0 0.3/0.6 0.0* 1.4
5 Lukáš Brožek Tesla Pardubice 26 22 1.0 9.0 1.6 1.5 1.4/2.2 61.2 2.6
Tomáš Mahler BK NAPOS Vysoká n.L. 35 27 1.0 7.4 2.0 0.8 1.0/1.3 0.0* 1.7
6 Vojtěch Zeithammer CZ.ACADEMY 19 20 1.0 10.0 2.6 1.4 0.8/1.3 0.0* 2.3
Jan Rotrekl Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 39 23 1.0 8.6 1.3 1.9 0.4/0.6 0.0* 2.3
9 Jan Landor Sokol Karviná 30 24 1.0 8.3 1.0 1.8 1.0/1.1 0.0* 1.0
Norbert Martišek VYS 25 13 1.0 15.2 6.1 0.1 2.8/5.3 52.2 2.3
6 Jakub Lepka Sokol Karviná 26 23 1.0 8.6 2.8 0.6 1.3/1.8 0.0* 2.1
Ondřej Musil Sokol Písek B 27 23 1.0 8.5 3.2 0.1 1.9/3.8 50.0 3.7
Michael Soukup BŠ Tygři Praha 31 20 1.0 9.8 1.3 2.0 1.2/1.6 0.0* 2.2
Lukáš Rozsypal Válečníci Děčín 22 11 1.0 17.6 4.4 2.6 1.0/1.5 0.0* 2.3
Kryštof Baťa BK NAPOS Vysoká n.L. 24 23 1.0 8.3 3.4 0.1 1.3/2.3 55.6 1.5
Jakub Klaus BŠ Tygři Praha 22 20 1.0 9.6 2.3 1.1 2.0/3.2 60.9 2.3
5 Tomáš Kadlec Slavia Kroměříž 33 17 1.0 11.2 4.2 0.1 2.4/4.1 59.4 0.0
14 Marek Neubauer CBU 23 26 1.0 7.3 2.6 0.3 1.0/1.7 0.0* 2.2
Dušan Švidraň Sokol Kbely 37 16 1.0 11.8 0.8 3.3 0.5/0.9 0.0* 0.9
7 Martin Štefanský CBU 30 26 1.0 7.2 1.8 1.0 0.5/0.7 0.0* 3.2
Petr Kolář Válečníci Děčín 19 20 1.0 9.4 1.1 2.1 0.9/1.1 0.0* 2.5
13 Lukáš Rovenský Tesla Pardubice 28 21 1.0 8.9 2.8 0.9 0.7/1.4 0.0* 1.0
Josef Pokorný Sluneta USK Ústí n.L. 24 16 1.0 11.6 1.9 2.1 1.4/2.1 67.6 2.6
Jakub Novák TJ Třebíč 20 11 1.0 16.7 6.3 0.5 2.8/3.9 72.1 2.4
2 David Bálek Sokol Žižkov 26 18 1.0 10.2 3.1 1.0 1.0/2.7 37.5 2.3
17 Petr Křůmal Slavia Kroměříž 24 19 1.0 9.6 3.2 0.4 2.1/4.6 46.0 0.0
Josef Pluhař BVK Holice 20 20 1.0 9.1 2.4 1.0 1.6/2.5 62.0 1.3
00 Viktor Ivánek CZ.ACADEMY 18 17 1.0 10.7 1.6 2.4 0.5/0.9 0.0* 1.5
Oldřich Mokruša Pří 26 21 1.0 8.7 3.6 0.1 1.2/1.9 0.0* 3.0
Jakub Waclawek OLM 22 11 1.0 16.5 3.5 2.0 3.5/5.1 69.6 2.2
18 Štěpán Fical CBU 26 16 1.0 11.3 4.4 0.1 2.2/3.8 57.4 3.6
Ondřej Beran Pří 25 13 1.0 13.8 4.5 0.4 3.8/4.9 76.6 3.6
33 Vojtěch Nalevanko Tesla Pardubice 27 26 1.0 6.9 1.2 1.1 1.3/2.3 54.1 2.4
Michal Baselides Loko Plzeň B 21 19 1.0 9.4 2.1 1.5 0.8/1.1 0.0* 1.3
Filip Kulík BK Wolves Radotín 27 22 1.0 8.0 1.1 1.6 1.1/1.5 0.0* 2.8
Jakub Mandík SKB Rokycany 37 16 1.0 11.1 3.9 0.4 1.9/3.3 57.7 3.9
Tomáš Valenta BC Benešov 36 22 1.0 8.0 3.4 0.0 1.2/2.7 45.0 2.5
Jakub Lacina BK Vlci Žďár 22 12 1.0 14.5 3.2 2.3 1.4/2.0 70.8 2.6
Ondřej Strejček Loko Plzeň B 21 22 1.0 7.9 3.0 0.1 1.5/2.7 55.0 2.3
Leopold Dobíšek SK Žabovřesky 23 24 1.0 7.2 3.3 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.8
Ondřej Chlupsa Slavoj BK Litoměřice B 21 11 1.0 15.6 3.4 2.3 2.1/3.2 65.7 2.1
Martin Wagner Sluneta USK Ústí n.L. 25 18 1.0 9.6 4.1 0.1 1.3/2.6 48.9 2.7
26 Dalibor Veselý SK Žabovřesky 20 22 1.0 7.8 1.7 0.8 2.0/2.9 71.4 1.6
24 Daniel Duhajský CZ.ACADEMY 18 24 1.0 7.0 1.4 1.0 1.3/1.7 0.0* 1.8
14 Tomáš Tikalský Jiskra Domažlice 38 19 1.0 8.7 1.2 1.8 0.7/1.1 0.0* 1.3
Jiří Kratochvíl Bra 29 20 1.0 8.2 2.4 0.5 2.0/4.4 45.5 3.1
4 Karel Bělohradský CZ.ACADEMY 19 25 1.0 6.5 2.2 0.4 0.7/1.1 0.0* 1.6
25 Ondřej Zhasil BK Hladnov 22 22 1.0 7.4 3.0 0.1 1.1/1.3 0.0* 1.8
Filip Somberg KolB 23 22 1.0 7.4 2.0 0.8 1.0/1.8 0.0* 2.2
Michael Hartig Sokol Pražský 26 16 1.0 10.0 2.1 1.1 2.6/3.6 71.9 2.5
Martin Hofman Sokol Pražský 21 20 1.0 8.0 1.7 1.2 1.3/1.6 0.0* 1.1
Tomáš Řeřicha Pří 27 18 1.0 8.8 0.6 2.4 0.4/0.6 0.0* 2.1
55 Ljubo Lukenda BK Hladnov 36 21 1.0 7.6 2.7 0.4 1.0/1.3 0.0* 2.1
Filip Končický VYS 27 15 1.0 10.5 2.5 1.4 1.3/1.7 0.0* 0.5
Václav Froněk Loko Plzeň B 23 22 1.0 7.2 1.3 1.2 1.1/1.8 0.0* 2.7
Samuel Lněníček Sokol Kbely 19 16 1.0 9.9 3.7 0.6 0.6/1.1 0.0* 0.9
Dominik Adášek VYS 32 13 1.0 12.1 2.5 1.9 1.4/2.0 69.2 2.4
32 Petr Veselý SK Žabovřesky 20 17 1.0 9.2 3.1 0.5 1.5/2.5 58.1 2.4
Pavle Grbovic BŠ Tygři Praha 31 11 1.0 14.1 3.3 1.5 2.9/4.4 66.7 4.1
David Špaček TJ Třebíč 43 18 1.0 8.6 1.8 1.5 0.5/0.7 0.0* 1.3
Josef Kresta Slavia OU 41 16 1.0 9.6 3.4 0.3 1.8/2.4 73.7 2.7
Daniel Černý TJ Třebíč 33 22 1.0 6.9 0.6 1.6 0.8/1.3 0.0* 2.6
9 Jan Leopold BK Beroun 35 18 1.0 8.4 1.2 1.3 2.1/2.4 84.1 1.6
Martin Fišera BŠ Tygři Praha 21 20 1.0 7.5 2.8 0.2 1.3/2.1 61.9 2.4
17 Jakub Křišťan CZ.ACADEMY 18 16 1.0 9.4 3.2 0.7 0.9/2.1 44.1 1.9
10 Petr Škvára BK Hladnov 22 14 1.0 10.6 1.6 2.1 1.3/1.5 0.0* 1.7
Jan Suchý SKB Rokycany 32 17 1.0 8.7 1.8 1.4 0.8/1.0 0.0* 2.4
5 Matyáš Císař Jiskra Domažlice 26 18 1.0 8.2 1.1 1.4 1.7/2.4 68.2 1.2
5 Alois Daněk Sokol Žižkov 30 22 1.0 6.7 2.0 0.8 0.5/1.1 0.0* 1.6
Peter Sedmák BK NAPOS Vysoká n.L. 39 9 1.0 16.3 4.1 2.2 1.4/3.0 48.1 1.1
1 Marek Volf CZ.ACADEMY 17 22 1.0 6.6 1.9 0.6 0.9/1.3 0.0* 2.2
Filip Luňáček BŠ Tygři Praha 19 16 1.0 9.1 3.8 0.1 1.3/2.4 53.8 2.8
Gianluca Prošek SK Žabovřesky 23 6 1.0 24.0 8.5 1.0 4.0/5.2 77.4 3.8
Filip Štěpán TJ Třebíč 22 14 1.0 10.2 1.5 2.1 0.8/1.6 0.0* 0.8
15 Matěj Malý Sokol Žižkov 36 19 1.0 7.5 2.8 0.3 1.2/1.6 0.0* 2.1
Jakub Bár Sluneta USK Ústí n.L. 24 18 1.0 7.8 2.4 0.7 0.9/1.9 0.0* 1.7
Filip Chludil Jiskra Kyjov 26 8 1.0 17.5 4.1 2.5 1.8/3.8 46.7 2.5
Jakub Müller BŠ Tygři Praha 21 22 1.0 6.4 1.4 0.9 0.9/1.5 0.0* 1.2
Matěj Kudrna Sokol Kbely 29 16 1.0 8.6 3.4 0.0 1.8/3.2 54.9 2.8
Matěj Novák Pří 25 21 1.0 6.6 2.0 0.7 0.5/0.7 0.0* 1.1
18 Patrik Šeda Sokol Žižkov 21 19 1.0 7.3 2.5 0.5 0.8/1.8 0.0* 1.5
Kryštof Pytelka BK Klatovy 21 14 1.0 9.8 2.9 0.9 1.4/2.4 55.9 2.3
Oliver Kulenović BK Wolves Radotín 24 16 1.0 8.6 0.9 2.2 0.3/0.6 0.0* 2.1
37 Štěpán Picka CBU 25 21 1.0 6.5 1.7 0.8 0.9/1.2 0.0* 2.4
24 Tomáš Kubík Slavia Kroměříž 27 20 1.0 6.8 1.0 1.3 0.9/1.5 0.0* 0.0
4 Jakub Škvařil Sokol Žižkov 23 24 1.0 5.6 2.0 0.3 0.7/2.2 32.7 1.8
Alexandr Novák Sluneta USK Ústí n.L. 36 16 1.0 8.4 1.8 0.8 2.4/3.1 76.0 2.6
Tomáš Vavřínek BK Vlci Žďár 32 16 1.0 8.1 2.1 0.7 1.8/2.8 64.4 2.4
Ondřej Šiko Slavia OU 43 10 1.0 12.9 4.8 0.2 2.7/4.1 65.9 2.2
Václav Kubát BK Klatovy 31 17 1.0 7.5 2.6 0.3 1.4/2.6 51.1 1.3
Tomáš Fulín BC Benešov 31 21 1.0 6.0 0.2 1.8 0.2/0.2 0.0* 0.7
6 Dominik Celina BK Beroun 26 14 1.0 9.1 1.8 1.6 0.8/1.1 0.0* 2.1
18 Miroslav Večeřa Tesla Pardubice 27 25 1.0 5.0 2.1 0.2 0.4/0.7 0.0* 2.0
Michal Šušák Jiskra Kyjov 46 11 1.0 11.3 3.7 0.5 2.2/4.0 54.5 2.6
Vojtěch Kučera Válečníci Děčín 19 18 1.0 6.9 1.1 1.3 0.8/1.4 0.0* 1.4
Daniel Smolka Slavia OU 32 18 1.0 6.8 1.9 0.4 1.7/3.3 52.5 2.1
Michal Mityska Válečníci Děčín 21 22 1.0 5.6 1.2 0.8 0.8/1.9 0.0* 1.7
4 Ondřej Pšenička SK Žabovřesky 22 16 1.0 7.6 1.5 1.3 0.7/1.1 0.0* 1.2
Tomáš Brůha Sokol Pražský 36 14 1.0 8.6 2.9 0.0 2.7/4.7 57.6 1.2
Lukáš Kohut Slavia OU 24 20 1.0 6.0 0.9 0.8 1.8/2.8 64.3 1.1
Alexandr Michal SK Basket RENOCAR 21 14 1.0 8.4 2.6 0.6 1.4/2.1 66.7 1.5
28 Matyáš Pomezný CZ.ACADEMY 18 22 1.0 5.3 1.6 0.4 0.8/1.3 0.0* 2.0
Jan Sedláček BC Benešov 33 16 1.0 7.3 1.6 0.9 1.3/2.4 52.6 2.5
Vojtěch Synáček BK NAPOS Vysoká n.L. 45 21 1.0 5.5 1.2 0.7 0.9/1.1 0.0* 1.5
David Bělohlávek Slavoj BK Litoměřice B 26 11 1.0 10.5 3.6 0.1 2.9/5.2 56.1 2.3
Martin Haniš SKB Rokycany 27 24 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.2
František Šeda TJ Třebíč 21 16 1.0 6.9 2.8 0.0 1.3/4.0 32.8 2.8
6 Petr Szczur BK Hladnov 22 19 1.0 5.8 1.9 0.5 0.5/1.1 0.0* 2.5
Jiří Majerik Slavoj BK Litoměřice B 20 21 1.0 5.3 1.6 0.5 0.5/1.1 0.0* 3.5
Albert Legát Slavia Kroměříž 26 14 1.0 7.9 1.2 1.4 1.1/2.0 57.1 0.0
Vítězslav Rygl SK Basket RENOCAR 22 10 1.0 11.0 2.8 1.5 0.9/1.7 0.0* 1.5
Jan Wiedner SK Basket RENOCAR 42 10 1.0 10.9 2.7 1.4 1.3/1.9 0.0* 2.9
Marek Bartheldi BVK Holice 40 16 1.0 6.8 2.3 0.3 1.3/1.8 0.0* 1.6
7 Filip Sáss BK Beroun 24 15 1.0 7.1 2.9 0.0 1.3/1.9 0.0* 1.4
Lukáš Karlíček Loko Plzeň B 24 22 1.0 4.8 1.3 0.4 1.2/1.5 0.0* 1.5
Petr Banýr Sluneta USK Ústí n.L. 37 18 1.0 5.8 1.9 0.1 1.8/2.8 62.7 1.8
Kryštof Kavan Sokol Karviná 22 12 1.0 8.8 3.5 0.3 0.8/1.8 0.0* 1.7
24 Jan Sáss BK Beroun 21 10 1.0 10.5 2.6 1.5 0.8/1.2 0.0* 2.5
Michal Krhovský OLM 38 19 1.0 5.5 2.2 0.0 1.2/1.7 0.0* 2.3
Jan Rolenc BVK Holice 22 10 1.0 10.4 3.6 0.7 1.1/2.0 55.0 2.8
Vítězslav Moučka BK Vlci Žďár 22 21 1.0 5.0 2.0 0.1 0.6/1.9 0.0* 2.5
Tomáš Blažek VYS 21 15 1.0 6.9 1.9 0.9 0.5/0.9 0.0* 2.3
Jakub Winter Loko Plzeň B 21 17 1.0 6.0 1.3 0.8 0.9/1.5 0.0* 2.1
17 Albert Edes SK Žabovřesky 22 16 1.0 6.4 2.6 0.0 1.1/1.9 0.0* 1.2
David Šop BK Wolves Radotín 25 20 1.0 5.1 0.8 1.1 0.3/0.5 0.0* 0.7
Dominik Krasl Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 34 20 1.0 5.0 2.3 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.1
Ondřej Štrubl OLM 39 20 1.0 5.0 2.1 0.1 0.6/1.7 0.0* 2.0
0 Jonáš Bartoněk SK Žabovřesky 22 17 1.0 5.9 1.6 0.7 0.5/0.7 0.0* 1.7
Jan Hanzlík Sokol Kbely 42 18 1.0 5.6 2.2 0.1 1.1/1.4 0.0* 3.4
Jan Grmolenský KolB 20 16 1.0 6.2 1.6 0.8 0.5/0.7 0.0* 0.8
Šimon Běle Sokol Písek B 32 18 1.0 5.5 2.1 0.2 0.6/1.8 0.0* 2.8
Michal Dadák Slavia OU 21 18 1.0 5.4 1.7 0.5 0.5/0.8 0.0* 1.9
Richard Barac Sokol Pražský 23 14 1.0 7.0 2.5 0.4 0.9/2.4 38.2 2.1
Pavel Trbola Válečníci Děčín