Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
play-out B 1. kolo 231
Jižní Supi B
Tesla Pardubice
15. 1. 2022
09:00
TJ Sokol Petrovice Jan Jeřáb
Miloslav Jon
74
54
27
16
45
26
61
42
Review
play-out B 1. kolo 230
Sokol Vyšehrad
Královští Sokoli
15. 1. 2022
15:00
Sokolovna Vyšehrad Lukáš Kalabza
Jiří Jodl
66
52
21
17
34
29
48
41
Review
play-out B 1. kolo 229
BC Vysočina
GBA Sojky Pelhřimov B
15. 1. 2022
17:00
Hala SMJ Jihlava Jan Renc
Petr Mynarčík
59
75
18
18
33
40
46
55
Review
play-out B 2. kolo 232
Sokol Vyšehrad
Tesla Pardubice
16. 1. 2022
12:00
Sokolovna Vyšehrad Jan Kout
Lukáš Kalabza
76
64
21
23
34
38
57
47
Review
play-out B 2. kolo 233
Jižní Supi B
Královští Sokoli
16. 1. 2022
15:00
TJ Sokol Petrovice Dominik Kočovský
Miloslav Jon
69
54
16
11
32
29
53
37
Review
play-out B 3. kolo 235
BC Vysočina
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
play-out B 3. kolo 234
Královští Sokoli
Tesla Pardubice
29. 1. 2022
12:00
SH Třebeš Hradec Králové Antonín Kapl
Roman Mareš
Preview
play-out B 3. kolo 236
GBA Sojky Pelhřimov B
Jižní Supi B
29. 1. 2022
17:00
SH Pelhřimov Jan Špaček
Vladislav Trmač
Preview
play-out B 4. kolo 238
GBA Sojky Pelhřimov B
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
play-out B 4. kolo 237
BC Vysočina
Jižní Supi B
30. 1. 2022
09:00
Hala SMJ Jihlava Michal Kubeš
Karel Janík
Preview
play-out B 5. kolo 239
Sokol Vyšehrad
Jižní Supi B
12. 2. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
play-out B 5. kolo 240
Královští Sokoli
BC Vysočina
12. 2. 2022
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
play-out B 5. kolo 241
Tesla Pardubice
GBA Sojky Pelhřimov B
12. 2. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
play-out B 6. kolo 243
Tesla Pardubice
BC Vysočina
13. 2. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
play-out B 6. kolo 242
Královští Sokoli
GBA Sojky Pelhřimov B
13. 2. 2022
12:30
SH Třebeš Hradec Králové
Preview
play-out B 7. kolo 244
Tesla Pardubice
Sokol Vyšehrad
5. 3. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
play-out B 7. kolo 245
Královští Sokoli
Jižní Supi B
5. 3. 2022
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
play-out B 8. kolo 246
GBA Sojky Pelhřimov B
BC Vysočina
6. 3. 2022
-
SH Pelhřimov
Preview
play-out B 8. kolo 247
Královští Sokoli
Sokol Vyšehrad
6. 3. 2022
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
play-out B 8. kolo 248
Tesla Pardubice
Jižní Supi B
6. 3. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
play-out B 9. kolo 249
Jižní Supi B
BC Vysočina
19. 3. 2022
-
ZŠ TGM
Preview
play-out B 9. kolo 250
Sokol Vyšehrad
GBA Sojky Pelhřimov B
19. 3. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
play-out B 10. kolo 251
Tesla Pardubice
Královští Sokoli
20. 3. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
play-out B 10. kolo 252
Sokol Vyšehrad
BC Vysočina
20. 3. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
play-out B 10. kolo 253
Jižní Supi B
GBA Sojky Pelhřimov B
20. 3. 2022
-
ZŠ TGM
Preview
play-out B 11. kolo 254
GBA Sojky Pelhřimov B
Královští Sokoli
2. 4. 2022
-
SH Pelhřimov
Preview
play-out B 11. kolo 255
BC Vysočina
Tesla Pardubice
2. 4. 2022
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
play-out B 12. kolo 256
Jižní Supi B
Sokol Vyšehrad
3. 4. 2022
-
ZŠ TGM
Preview
play-out B 12. kolo 257
BC Vysočina
Královští Sokoli
3. 4. 2022
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
play-out B 12. kolo 258
GBA Sojky Pelhřimov B
Tesla Pardubice
3. 4. 2022
-
SH Pelhřimov
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Sokol Vyšehrad 12 8 4 857 723 20
2. Jižní Supi B 12 7 5 821 757 19
3. Tesla Pardubice 12 6 6 896 759 18
4. BC Vysočina 11 7 4 735 692 18
5. GBA Sojky Pelhřimov B 11 6 5 808 823 17
6. Královští Sokoli 12 1 11 600 963 13
7. Jižní Supi B 0 0 0

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Královští Sokoli 16 17.6 3.3 6.4 /12.6 50.7 15.1
Jižní Supi B 16 22.8 4.6 8.1 /17.2 47.3 14.4
Levharti Chomutov 16 31.1 5.5 10.1 /17.0 59.4 12.2
BK Klatovy 13 17.8 4.9 10.8 /21.2 51.1 17.5
Tesla Pardubice 16 23.6 5.3 9.5 /18.6 51.2 15.4
BC Vysočina 15 25.3 2.8 6.6 /15.2 43.4 15.3
Slavia Kroměříž 16 22.1 6.1 9.8 /16.7 58.6 13.6
BK Hladnov 15 20.3 4.6 9.5 /18.6 51.1 18.1
Sokol Karviná 15 15.4 5.1 8.3 /17.6 47.2 18.3
Tygři Brno B 14 25.4 3.9 9.4 /17.9 52.6 16.4
BK Opava 16 27.1 6.9 11.4 /17.5 65.4 15.8
BK Příbor 16 13.6 8.1 10.1 /17.7 57.2 17.9
Basket Poděbrady 15 26.5 8.1 9.1 /14.9 61.0 15.6
Sokol Vyšehrad 16 23.6 4.4 11.6 /19.5 59.3 19.4
STRABAG Zlín 16 22.4 8.2 9.7 /17.6 55.2 19.9
Jiskra Kyjov 16 18.0 5.1 12.4 /20.3 61.0 19.3
GBA Sojky Pelhřimov B 15 21.9 6.3 8.7 /17.5 49.6 15.9
BA Sparta Praha 15 23.3 8.5 9.1 /15.2 59.6 15.2
BASKET Brno B 15 27.0 8.1 11.0 /19.1 57.7 15.5
SLUNETA Ústí n. L. 15 17.3 5.5 8.3 /16.6 50.0 18.0
Válečníci Děčín 14 18.2 7.3 9.6 /17.4 55.3 17.0
Tygři Praha 14 30.1 7.2 9.8 /17.2 56.8 15.1
Tygři Praha B 16 17.9 5.5 6.3 /10.9 58.0 16.1
Sokol Žižkov 15 24.0 3.2 9.7 /17.3 56.0 15.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Zatloukal Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Záruba Matěj 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Vyhlídal Michal 4 1 3 0 1.1 1.0 1.1
Výborný Dominik 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Vondráček Marek 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vildová Linda 2 0 2 0 1.0 2.3 1.6
Veselý Ondřej 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Veis Martin 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Vaníček Marek 3 3 0 0 1.0 1.5 1.3
Vampola Jakub 4 0 4 0 1.1 1.1 1.1
Válek Jakub 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Trmač Vladislav 4 0 4 0 1.0 1.0 1.0
Theodor Pavel 2 2 0 0 1.5 1.8 1.6
Tesař Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Tejček Tomáš 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Štancl Dominik 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Špaček Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šmíd Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šmíd Pavel 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Šlaj Jiří 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Škaroupka Michal 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 5 5 0 0 1.2 1.5 1.4
Ščurek Vojtěch 4 0 4 0 1.0 1.0 1.0
Šafařík Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 6 0 6 0 1.5 1.5 1.5
Sýkora Václav 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Svejkovský Ondřej 5 5 0 0 1.1 1.0 1.1
Scholze Štěpán 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Schambergerová Barbora 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 1.5 2.5 2.0
Sekáč Martin 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Rusz Ondřej 4 2 2 0 1.0 1.1 1.1
Renc Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Račanský Martin 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Přidal Matouš 4 0 4 0 1.9 1.6 1.8
Průša Jan 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Poživil Jaroslav 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Pokorný Štěpán 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Podhůrský Pavel 5 0 5 0 1.0 1.2 1.1
Petrák Robin 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Jakub 8 5 3 0 1.0 1.1 1.1
Peterková Lucie 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Perlík Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Opletal Petr 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Nevřela Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Nesper Jindřich 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Mynarčík Petr 8 3 5 0 1.1 1.6 1.3
Mycak Michael 9 1 8 0 1.1 1.2 1.2
Musil Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Moravcová Lucie 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Menšík Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Richard 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Melichárek Ivo 4 4 0 0 1.1 1.0 1.1
Mašek Tomáš 3 2 1 0 1.5 1.8 1.7
Mareš Roman 5 2 3 0 1.0 1.0 1.0
Lysov Fedor 1 1 0 0 2.0 2.0 2.0
Lunhul Vladislav 3 1 2 0 1.3 1.2 1.3
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Lejčko Jan 7 6 1 0 1.1 1.1 1.1
Kult Michal 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Kubiš Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubeš Michal 2 0 2 0 1.0 2.8 1.9
Křičková Lenka 5 4 1 0 1.1 2.0 1.6
Kremser Jakub 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Krejčiřík Jiří 2 0 2 0 1.8 1.5 1.6
Krčmář Dominik 7 3 4 0 1.4 2.6 2.0
Kraina Tomáš 6 0 6 0 1.0 1.3 1.2
Kovář Jan 1 1 0 0 1.0 3.0 2.0
Kout Jan 3 1 2 0 1.3 1.3 1.3
Kočovský Dominik 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Klapetek René 6 6 0 0 1.5 1.5 1.5
Kesler Vladimír 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Kejklíček Roman 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Karwowska Klaudia 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Karafiát Kamil 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 7 4 3 0 1.0 1.0 1.0
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 6 4 2 0 1.0 1.3 1.1
Josefus Ondřej 1 0 1 0 2.0 2.5 2.3
Jon Miloslav 5 0 5 0 1.4 1.2 1.3
Jodl Jiří 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Jindřichová Simona 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jeřáb Jan 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Janík Karel 3 0 3 0 1.0 1.7 1.3
Jakubík Petr 3 3 0 0 1.0 2.2 1.6
Chodura Ondřej 4 0 4 0 1.4 1.8 1.6
Hudec Filip 8 6 2 0 1.0 1.0 1.0
Hruša Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hošek Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 5 3 2 0 1.2 1.3 1.3
Holubek Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Holaň Dominik 3 1 2 0 1.3 1.7 1.5
Hendrych Jan 5 5 0 0 1.3 1.2 1.3
Hendrich Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hejnic Jan 4 2 2 0 1.5 1.3 1.4
Hejduk Jakub 4 4 0 0 1.3 1.3 1.3
Hecl Jan 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Havlíček Petr 4 0 4 0 1.0 1.9 1.4
Hackl Filip 2 0 2 0 1.8 2.5 2.1
Giecek Adam 5 4 1 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Eisner Petr 4 2 2 0 1.5 1.6 1.6
Dub Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Dombrovský Filip 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 4 2 2 0 1.5 1.6 1.6
Čížek Daniel 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Bráblík Jan 3 0 3 0 1.0 1.2 1.1
Bohata Pavel 3 3 0 0 1.2 1.3 1.3
Billík Dennis 9 2 7 0 1.2 1.1 1.1
Bešina Marek 9 4 5 0 1.4 1.9 1.7
Bakajsa Michal 6 1 5 0 1.1 1.7 1.4
Baďura Ota 8 3 5 0 1.1 1.3 1.2
Anton Karel 7 5 2 0 1.3 1.0 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře