Jan Novák

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
BC Vysočina
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
163
Procento vítězství
46%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C BC Vysočina 20 - 5.4 2.3 /2.3 0 0.8/1.6 48.4 1.7 2.9
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina C 6. - 8. místo BC Vysočina 2 - 0.5 0 /0 0 0.5/1 50.0 3.0 -3.0
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR A BC VYSOČINA 3 - 7.0 2.3 /2.3 0 2.3/3.3 70.0 1.0 5.0
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A BC VYSOČINA 3 16.0 6.3 3 /5.3 0 0.3/1.7 20.0 1.0 4.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 1.-4. místo BC VYSOČINA 2 15.5 4.5 1.5 /4.5 0 1.5/4 37.5 2.0 1.5
2016/17 žáci U15 - Skupina C BC Vysočina 11 - 3.3 1.5 /1.5 0 0.2/1.1 16.7 1.1 1.3
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina C BC Vysočina 8 - 7.8 3.4 /3.4 0 1/1.9 53.3 1.8 5.1
2016/17 žáci U15 - skupina E BK Velké Meziříčí 8 - 13.4 5.5 0.3 1.6/4.5 36.1 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. C BC Vysočina 3 - 4.3 2 /2 0 0.3/1.3 25.0 1.3 2.0
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BC Vysočina 14 - 6.4 2.7 /2.7 0 0.9/2.9 31.7 2.3 2.1
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A BC Vysočina 3 20.7 10.0 4.7 /10 0 0.7/1.3 50.0 1.0 6.3
2016/17 žáci U15 - Liga sk. C1 BC Vysočina 1 - 9.0 3 /3 0 3/6 50.0 1.0 5.0
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BC Vysočina 2 19.0 12.0 6 /14.5 0 0/0 0.0 1.0 4.5
2017/18 žáci U15 - Skupina C BC Vysočina 14 - 9.4 3.7 0 1.9/4.6 42.2 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 2 - 4.0 2 0 0/0.5 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. B BC Vysočina 10 - 8.5 3.2 0.1 1.8/2.4 75.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out B BC Vysočina 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 13 - 4.8 2.1 0.1 0.4/1.1 35.7 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out B BC Vysočina 8 - 4.4 2.1 0 0.1/0.5 25.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 2 - 2.5 1 0 0.5/1 50.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 11 - 8.2 3.2 0 1.8/3.6 50.0 - -
2019/20 junioři U19 - play-out B BC Vysočina 1 - 4.0 1 0 2/2 100.0 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out B BC Vysočina 5 - 14.0 6.2 0 1.6/2.8 57.1 - -
2020/21 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 2 - 5.0 1.5 0 2/8 25.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 13 - 9.8 4.2 0.1 1.2/2.8 40.5 - -
2021/22 junioři U19 - play-out B BC Vysočina 1 - 6.0 3 0 0/3 0.0 - -
Průměr za kariéru 23.3 1.1 7.1 3.0 0.0 1.0/2.4 141.3 1.6 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Basket Poděbrady 16. 10. 2021
2B body 9 GBA Sojky Pelhřimov B 6. 11. 2021
3B body 1 Basket Poděbrady 16. 10. 2021
Body 20 GBA Sojky Pelhřimov B 6. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Tesla Pardubice 18. 1. 2020 2019/20
2B body 14 TJ Svitavy 1. 4. 2017 2016/17
3B body 1 Sokol Vysoké Mýto 13. 11. 2016 2016/17
Obranné doskoky 3 Slavoj BK Litoměřice 8. 5. 2016 2015/16
Útočné doskoky 5 NH Ostrava 20. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 7 NH Ostrava 20. 4. 2017 2016/17
Body 28 TJ Svitavy 1. 4. 2017 2016/17
Užitečnost 16 BK Pelhřimov 15. 2. 2017 2016/17
Asistence 1 NH Ostrava 20. 4. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
18. 9. 2021 skupina B Tesla Pardubice 12 5 0 2/2 100.0
2. 10. 2021 skupina B VYS 2 1 0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina B Jižní Supi B 13 6 0 1/4 25.0
16. 10. 2021 skupina B Basket Poděbrady 14 4 1 3/5 60.0
17. 10. 2021 skupina B Královští Sokoli 6 3 0 0/2 0.0
6. 11. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov B 20 9 0 2/7 28.6
7. 11. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov B 18 9 0 0/1 0.0
20. 11. 2021 skupina B BASKET Brno B 6 3 0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina B Tesla Pardubice 3 0 0 3/8 37.5
4. 12. 2021 skupina B Jižní Supi B 10 4 0 2/4 50.0
5. 12. 2021 skupina B VYS 6 2 0 2/4 50.0
18. 12. 2021 skupina B Královští Sokoli 10 5 0 0/0 0
19. 12. 2021 skupina B Basket Poděbrady 8 4 0 0/0 0
15. 1. 2022 play-out B GBA Sojky Pelhřimov B 6 3 0 0/3 0.0
Celkem 14 134 58 1 15/40 37.5
Průměr 14 9.6 4.1 0.1 1.1/2.9 37.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
NH Ostrava 5 5:35 9.8 4.4 71.0 0.0 0.0 1.0/2.8 35.7 2.6
GBA Sojky Pelhřimov B 3 0:00 14.7 7.0 0.0 0.0 0.0 0.7/3.7 18.2 1.3
BSK - Jižní Supi 3 0:00 11.3 4.7 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Tesla Pardubice 3 0:00 11.0 4.3 0.0 0.0 0.0 2.3/5.0 46.7 1.7
BCM Orli Prostějov 3 0:00 11.0 5.3 400.0 0.0 0.0 0.3/3.7 9.1 2.7
BK Brandýs n. L. 3 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.7
Snakes Ostrava 6 0:00 5.3 2.2 650.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 1.8
BK Pelhřimov 4 0:00 8.0 3.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 0.8
BC Nový Jičín 2 0:00 15.5 6.5 100.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.5
BK Opava 4 0:00 7.5 2.3 900.0 0.3 0.0 2.3/4.0 56.3 1.8
Sokol Vyšehrad 3 0:00 9.7 3.3 0.0 0.0 0.0 3.0/5.7 52.9 2.3
Basket Poděbrady 3 0:00 9.7 3.3 0.0 0.3 0.0 2.0/4.7 42.9 -
Královští Sokoli 3 0:00 7.7 3.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 0.7
Jižní Supi B 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.5
BC Kolín 4 0:00 5.3 2.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 0.8
BK Opava 4 0:00 5.3 1.8 100.0 0.0 0.0 1.8/2.5 70.0 1.8
STHAV 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Královští Sokoli 3 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/3.0 11.1 1.3
Pod U17B 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3
BCM Orli Prostějov 2 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
SK Žabovřesky 4 0:00 4.0 1.8 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.8
BA Sparta Praha 2 0:00 8.0 3.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.5
Lions J. Hradec 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Tesla Pardubice 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 0.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 15.0 5.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
Synthesia Pardubice 1 21:06 14.0 7.0 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Vlci Žďár 4 0:00 3.3 1.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.5
BK Snakes Ostrava 4 0:00 3.3 1.3 100.0 0.0 0.0 0.8/2.5 30.0 1.8
Basket Poděbrady 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 4.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 4.5
BK Pelhřimov 4 0:00 2.8 1.0 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tygři Brno 2 0:00 5.5 2.5 100.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 1.5
Sokol Písek 2 0:00 5.5 2.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Královští Sokoli 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
SK Žabovřesky 2 0:00 5.0 1.5 100.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
BK Pelhřimov 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 0.7
Sj. BK Litoměřice 1 19:51 8.0 4.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VYS 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BVK Holice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Sokol Pražský 1 16:00 6.0 3.0 37.5 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BASKET Brno B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Sojky Pelhřimov 1 14:51 4.0 1.0 33.3 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
Slavia Kroměříž 3 0:00 1.3 0.7 100.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 13:12 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0