Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C 1. kolo 113
STRABAG Zlín
TJ Slavia Kroměříž
6. 11. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina C 1. kolo 115
BK Příbor
TJ Sokol Karviná
6. 11. 2021
-
Preview
skupina C 1. kolo 116
Jiskra Kyjov
Tygři Brno B
6. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 1. kolo 114
BK Opava
BK Hladnov Ostrava
6. 11. 2021
15:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 2. kolo 120
BK Hladnov Ostrava
TJ Sokol Karviná
18. 9. 2021
14:00
Gymnázium Hladnov Marek Bešina
Ondřej Chodura
68
42
19
7
30
17
50
31
Review
skupina C 2. kolo 117
STRABAG Zlín
Jiskra Kyjov
18. 9. 2021
15:00
Městská SH Zelené Václav Dolejš
Martin Račanský
66
55
17
12
31
23
49
37
Review
skupina C 2. kolo 119
BK Opava
BK Příbor
18. 9. 2021
16:00
Víceúčelová hala Opava Adam Giecek
Dominik Holaň
99
59
26
13
52
31
76
51
Review
skupina C 2. kolo 118
TJ Slavia Kroměříž
Tygři Brno B
18. 9. 2021
17:30
Hala TJ Slavia Jakub Válek
Maxmilian Zavřel
59
47
17
16
32
26
45
39
Review
skupina C 3. kolo 121
STRABAG Zlín
Tygři Brno B
19. 9. 2021
10:00
Městská SH Zelené Václav Dolejš
Martin Račanský
79
71
18
12
33
33
56
51
Review
skupina C 3. kolo 123
BK Opava
TJ Sokol Karviná
19. 9. 2021
10:00
Víceúčelová hala Opava Adam Giecek
Dominik Holaň
89
60
19
21
47
33
65
38
Review
skupina C 3. kolo 122
TJ Slavia Kroměříž
Jiskra Kyjov
19. 9. 2021
12:30
Hala TJ Slavia Jakub Válek
Maxmilian Zavřel
91
54
28
14
48
28
66
38
Review
skupina C 3. kolo 124
BK Hladnov Ostrava
BK Příbor
19. 9. 2021
12:30
Gymnázium Hladnov Marek Bešina
Ondřej Chodura
84
54
19
15
34
25
60
39
Review
skupina C 4. kolo 126
Tygři Brno B
TJ Sokol Karviná
2. 10. 2021
14:00
SH Morenda Pavel Nehoda
Martin Veis
100
54
35
8
54
22
83
31
Review
skupina C 4. kolo 128
TJ Slavia Kroměříž
BK Hladnov Ostrava
2. 10. 2021
14:00
Hala TJ Slavia Jakub Válek
Marek Bešina
81
65
14
11
40
32
64
47
Review
skupina C 4. kolo 127
STRABAG Zlín
BK Opava
2. 10. 2021
15:00
Městská SH Zelené Dominik Krčmář
Jiří Krejčiřík
39
90
11
29
24
44
28
68
Review
skupina C 4. kolo 125
Jiskra Kyjov
BK Příbor
2. 10. 2021
18:15
Hala TJ Jiskra Petr Jakubík
Michal Kubeš
68
48
14
13
29
25
46
37
Review
skupina C 5. kolo 130
Tygři Brno B
BK Příbor
3. 10. 2021
09:00
SH Morenda Kamil Karafiát
Martin Veis
82
57
14
17
39
27
61
40
Review
skupina C 5. kolo 131
STRABAG Zlín
BK Hladnov Ostrava
3. 10. 2021
09:00
Městská SH Zelené Dominik Krčmář
Jiří Krejčiřík
88
68
14
15
42
34
71
47
Review
skupina C 5. kolo 129
Jiskra Kyjov
TJ Sokol Karviná
3. 10. 2021
11:00
Hala TJ Jiskra Petr Jakubík
Michal Kubeš
73
53
18
18
37
26
52
41
Review
skupina C 5. kolo 132
TJ Slavia Kroměříž
BK Opava
3. 10. 2021
12:00
Hala TJ Slavia Jakub Válek
Marek Bešina
74
69
17
17
42
41
63
51
Review
skupina C 6. kolo 134
BK Hladnov Ostrava
Tygři Brno B
16. 10. 2021
12:00
Gymnázium Hladnov René Klapetek
Matouš Přidal
82
70
19
14
37
30
69
48
Review
skupina C 6. kolo 136
TJ Sokol Karviná
TJ Slavia Kroměříž
16. 10. 2021
15:30
ZŠ Družby Karviná Petr Opletal
Tomáš Kraina
44
89
8
29
18
50
31
65
Review
skupina C 6. kolo 135
BK Příbor
STRABAG Zlín
16. 10. 2021
16:00
tělocvična Masarykova gymnázia Václav Sýkora
Ondřej Chodura
66
93
21
17
34
40
53
64
Review
skupina C 6. kolo 133
BK Opava
Jiskra Kyjov
16. 10. 2021
17:00
Víceúčelová hala Opava Robin Petrák
Filip Hudec
81
49
18
10
33
22
59
31
Review
skupina C 7. kolo 140
TJ Sokol Karviná
STRABAG Zlín
17. 10. 2021
08:45
ZŠ Družby Karviná Petr Opletal
Tomáš Kraina
71
86
15
27
32
41
54
62
Review
skupina C 7. kolo 137
BK Opava
Tygři Brno B
17. 10. 2021
10:00
Víceúčelová hala Opava Robin Petrák
Dominik Krčmář
69
65
22
12
40
26
54
46
Review
skupina C 7. kolo 139
BK Příbor
TJ Slavia Kroměříž
17. 10. 2021
10:00
tělocvična Masarykova gymnázia Václav Sýkora
Ondřej Chodura
47
100
13
26
27
49
35
65
Review
skupina C 7. kolo 138
BK Hladnov Ostrava
Jiskra Kyjov
17. 10. 2021
10:30
Gymnázium Hladnov René Klapetek
Matouš Přidal
58
79
12
19
23
38
40
63
Review
skupina C 8. kolo 141
TJ Slavia Kroměříž
STRABAG Zlín
7. 11. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 8. kolo 142
BK Hladnov Ostrava
BK Opava
7. 11. 2021
-
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava
Preview
skupina C 8. kolo 144
Tygři Brno B
Jiskra Kyjov
7. 11. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 8. kolo 143
TJ Sokol Karviná
BK Příbor
7. 11. 2021
10:00
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 9. kolo 145
Tygři Brno B
STRABAG Zlín
20. 11. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 9. kolo 146
Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
20. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 9. kolo 148
BK Příbor
BK Hladnov Ostrava
20. 11. 2021
-
Preview
skupina C 9. kolo 147
TJ Sokol Karviná
BK Opava
20. 11. 2021
15:30
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 10. kolo 149
Jiskra Kyjov
STRABAG Zlín
21. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 10. kolo 150
Tygři Brno B
TJ Slavia Kroměříž
21. 11. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 10. kolo 151
BK Příbor
BK Opava
21. 11. 2021
-
Preview
skupina C 10. kolo 152
TJ Sokol Karviná
BK Hladnov Ostrava
21. 11. 2021
10:00
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 11. kolo 154
BK Příbor
Tygři Brno B
4. 12. 2021
-
Preview
skupina C 11. kolo 155
BK Hladnov Ostrava
STRABAG Zlín
4. 12. 2021
-
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava
Preview
skupina C 11. kolo 156
BK Opava
TJ Slavia Kroměříž
4. 12. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 11. kolo 153
TJ Sokol Karviná
Jiskra Kyjov
4. 12. 2021
15:30
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 12. kolo 157
BK Příbor
Jiskra Kyjov
5. 12. 2021
-
Preview
skupina C 12. kolo 159
BK Opava
STRABAG Zlín
5. 12. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 12. kolo 160
BK Hladnov Ostrava
TJ Slavia Kroměříž
5. 12. 2021
-
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava
Preview
skupina C 12. kolo 158
TJ Sokol Karviná
Tygři Brno B
5. 12. 2021
10:00
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 13. kolo 161
Tygři Brno B
BK Opava
18. 12. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 13. kolo 162
Jiskra Kyjov
BK Hladnov Ostrava
18. 12. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 13. kolo 163
TJ Slavia Kroměříž
BK Příbor
18. 12. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 13. kolo 164
STRABAG Zlín
TJ Sokol Karviná
18. 12. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina C 14. kolo 165
Jiskra Kyjov
BK Opava
19. 12. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 14. kolo 166
Tygři Brno B
BK Hladnov Ostrava
19. 12. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 14. kolo 167
STRABAG Zlín
BK Příbor
19. 12. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina C 14. kolo 168
TJ Slavia Kroměříž
TJ Sokol Karviná
19. 12. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adam Fiala VYS 18 6 1.0 22.2 6.7 1.5 4.3/6.2 70.3 1.5
Daniel Bačík BC Vysočina 17 6 1.0 16.3 5.7 1.2 1.5/4.0 37.5 0.8
Pavel Dvořák GBA Sojky Pelhřimov B 18 5 1.0 9.4 1.6 1.6 1.4/2.2 63.6 2.2
Eduardo Almadana Clerisse Tygři Praha B 16 6 1.0 7.8 2.2 0.7 1.5/2.3 64.3 2.2
Petr Arendarčík BK Opava 16 4 1.0 11.5 5.0 0.0 1.5/2.3 66.7 1.5
Petr Augustin BK Hladnov 17 5 1.0 8.4 2.8 0.6 1.0/1.8 0.0* 2.8
Vojtěch Janota Jižní Supi B 16 4 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.0
11 Petr Belák Sokol Karviná 18 6 1.0 5.2 2.0 0.0 1.2/3.2 36.8 1.8
Antonín Beran Královští Sokoli 18 6 1.0 4.5 2.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 3.7
19 Ondřej Bareš Tesla Pardubice 17 4 1.0 3.5 0.5 0.8 0.3/0.5 0.0* 0.3
Adam Cíleček Tygři Brno B 17 4 1.0 3.5 0.8 0.5 0.5/2.5 20.0 3.3
Kryštof Černý Basket Poděbrady 18 6 1.0 2.2 0.8 0.0 0.5/0.7 0.0* 2.3
Vaclav Burian BK Příbor 16 3 1.0 3.3 0.7 0.0 2.0/4.3 46.2 1.3
Zdeněk Bobrovský BASKET Brno B 18 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bezděk BK Klatovy 18 6 1.0 0.5 0.0 0.2 0.0/0.3 0.0* 1.2
Michal Bureš Levharti Chomutov 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Benák GBA Sojky Pelhřimov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pavel Crowe Sokol Žižkov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Albrecht Jižní Supi B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Borský STRABAG Zlín 15 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
karel Bělohradský Tygři Praha 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Brodský SLUNETA Ústí n. L. 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Melichar Baštář BA Sparta Praha 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Baček Slavia Kroměříž 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Aleš Abraham Válečníci Děčín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Královští Sokoli 6 16.5 4.2 7.5 /14.3 52.3 17.0
Jižní Supi B 6 24.8 4.5 11.2 /24.7 45.3 14.8
Levharti Chomutov 5 29.2 5.0 13.6 /22.6 60.2 15.0
BK Klatovy 6 13.7 4.7 9.8 /20.5 48.0 15.2
Tesla Pardubice 6 26.7 4.7 10.0 /20.8 48.0 17.3
BC Vysočina 6 24.0 1.8 6.3 /15.0 42.2 15.0
Slavia Kroměříž 6 28.7 4.7 11.0 /17.7 62.3 13.5
BK Hladnov 6 23.5 4.2 11.3 /21.5 52.7 19.2
Sokol Karviná 6 16.5 4.5 7.5 /17.0 44.1 17.0
Tygři Brno B 6 17.5 2.7 7.0 /12.7 55.3 12.2
BK Opava 6 26.5 5.7 12.8 /18.5 69.4 15.0
BK Příbor 6 12.3 6.8 10.0 /16.8 59.4 21.0
Basket Poděbrady 6 25.0 8.2 10.2 /16.5 61.6 15.2
Sokol Vyšehrad 6 22.7 5.0 11.0 /18.0 61.1 15.7
STRABAG Zlín 6 21.2 8.0 8.8 /17.0 52.0 20.5
Jiskra Kyjov 6 19.0 4.7 11.0 /18.5 59.5 18.8
GBA Sojky Pelhřimov B 6 22.7 5.5 9.0 /20.0 45.0 17.3
BA Sparta Praha 5 12.2 3.6 6.6 /11.8 55.9 10.2
BASKET Brno B 6 27.3 8.3 11.3 /19.1 59.1 19.8
SLUNETA Ústí n. L. 6 17.0 5.2 9.3 /18.1 51.4 19.2
Válečníci Děčín 6 16.5 6.7 14.3 /23.5 61.0 17.5
Tygři Praha 6 29.3 6.7 9.8 /17.5 56.2 14.3
Tygři Praha B 6 19.2 4.8 5.8 /11.0 53.0 19.5
Sokol Žižkov 4 22.5 1.3 8.5 /16.0 53.1 17.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Záruba Matěj 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Veis Martin 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Vaníček Marek 3 3 0 0 1.0 1.5 1.3
Vampola Jakub 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Válek Jakub 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Trmač Vladislav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Theodor Pavel 2 2 0 0 1.5 1.8 1.6
Štancl Dominik 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Špaček Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šmíd Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Sýkora Václav 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Schambergerová Barbora 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 1.5 2.5 2.0
Račanský Martin 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Přidal Matouš 2 0 2 0 1.0 2.3 1.6
Průša Jan 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Poživil Jaroslav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pokorný Štěpán 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Jakub 4 4 0 0 1.0 1.3 1.1
Petrák Robin 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Perlík Michal 2 2 0 0 - 1.0 1.0
Opletal Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Nehoda Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Mynarčík Petr 2 0 2 0 1.0 2.8 1.9
Mycak Michael 6 1 5 0 1.1 1.3 1.2
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 2 2 0 0 1.5 2.3 1.9
Mareš Roman 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Lysov Fedor 1 1 0 0 2.0 2.0 2.0
Lunhul Vladislav 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Lejčko Jan 3 2 1 0 1.2 1.3 1.3
Kult Michal 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Kubeš Michal 2 0 2 0 1.0 2.8 1.9
Křičková Lenka 2 2 0 0 1.0 3.0 2.0
Krejčiřík Jiří 2 0 2 0 1.8 1.5 1.6
Krčmář Dominik 3 2 1 0 1.8 3.0 2.4
Kraina Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Kout Jan 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Klapetek René 2 2 0 0 1.0 2.3 1.6
Kesler Vladimír 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Karafiát Kamil 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 1 0 1 0 2.0 2.5 2.3
Jakubík Petr 2 2 0 0 1.0 2.8 1.9
Chodura Ondřej 4 0 4 0 1.4 1.8 1.6
Hudec Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 2 2 0 0 1.5 1.5 1.5
Holaň Dominik 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Hendrych Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Hejnic Jan 4 2 2 0 1.5 1.3 1.4
Hejduk Jakub 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Havlíček Petr 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Hackl Filip 1 0 1 0 2.5 3.0 2.8
Giecek Adam 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Eisner Petr 2 0 2 0 2.0 2.3 2.1
Dolejš Václav 2 2 0 0 1.5 2.3 1.9
Čížek Daniel 2 0 2 0 - 1.0 1.0
Bráblík Jan 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Billík Dennis 5 0 5 0 1.2 1.1 1.2
Bešina Marek 4 2 2 0 2.0 2.1 2.1
Bakajsa Michal 4 1 3 0 1.1 1.6 1.4
Anton Karel 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře