Extraliga U17M

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 58
Tygři Brno
BASKET Brno
18. 11. 2023
14:00
SH Morenda Robin Petrák
Filip Dombrovský
75
92
22
20
46
40
59
68
Review
skupina B 1. kolo 60
BK NH Ostrava
BK Opava
18. 11. 2023
14:00
SH Ostrava-Tatran Michal Slovák
Tomáš Kraina
92
63
23
8
50
18
76
45
Review
skupina B 1. kolo 57
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
18. 11. 2023
15:30
ZŠ Dvorského Tomáš Nevřela
Petr Opletal
109
44
28
13
53
25
80
34
Review
skupina B 1. kolo 59
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BA Nymburk
18. 11. 2023
17:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Špaček
Roman Mareš
71
64
17
15
34
27
54
42
Review
skupina B 2. kolo 63
Tygři Brno
BK VIVIDBOOKS Pardubice
16. 9. 2023
14:00
SH Morenda Marek Vaníček
Kristýna Jansová
79
81
12
29
36
45
60
67
Review
skupina B 2. kolo 61
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
16. 9. 2023
15:30
ZŠ Dvorského Tomáš Kraina
Petr Opletal
58
64
22
14
41
30
50
49
Review
skupina B 2. kolo 62
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava
16. 9. 2023
16:00
Basketpoint aréna Dominik Holaň
Ondřej Chodura
73
127
17
35
42
62
52
95
Review
skupina B 2. kolo 64
BASKET Brno
BA Nymburk
16. 9. 2023
19:00
SH Morenda Marek Vaníček
Jan Bráblík
66
53
23
7
39
19
51
37
Review
skupina B 3. kolo 65
BK Snakes Ostrava
BK Opava
17. 9. 2023
09:30
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Jiří Navrátil
71
65
12
21
29
39
52
53
Review
skupina B 3. kolo 68
BASKET Brno
BK VIVIDBOOKS Pardubice
17. 9. 2023
10:00
SH Morenda Marek Vaníček
Jan Bráblík
69
91
12
21
35
43
56
66
Review
skupina B 3. kolo 66
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava
17. 9. 2023
11:30
Basketpoint aréna Tomáš Kraina
Ondřej Chodura
47
130
8
28
17
67
38
100
Review
skupina B 3. kolo 67
Tygři Brno
BA Nymburk
17. 9. 2023
12:30
SH Morenda Marek Vaníček
Kristýna Jansová
71
53
21
14
34
29
56
40
Review
skupina B 4. kolo 69
BK NH Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
30. 9. 2023
14:00
SH Ostrava-Tatran Tomáš Kraina
Matouš Přidal
72
75
20
14
38
34
58
53
Review
skupina B 4. kolo 71
BK Snakes Ostrava
Tygři Brno
30. 9. 2023
15:30
ZŠ Dvorského Jan Hecl
Adam Giecek
73
68
29
16
53
30
61
52
Review
skupina B 4. kolo 72
Basketpoint Frýdek-Místek
BASKET Brno
30. 9. 2023
16:00
Basketpoint aréna Vojtěch Ščurek
Dominik Holaň
63
127
9
27
31
50
45
90
Review
skupina B 4. kolo 70
BK Opava
BA Nymburk
30. 9. 2023
17:00
Víceúčelová hala Opava Tomáš Holubek
Aleš Chlup
83
80
26
14
50
31
70
53
Review
skupina B 5. kolo 75
BK Snakes Ostrava
BASKET Brno
1. 10. 2023
10:00
ZŠ Dvorského René Klapetek
Ondřej Veselý
77
68
18
19
42
39
61
55
Review
skupina B 5. kolo 73
BK NH Ostrava
BA Nymburk
1. 10. 2023
11:00
SH Ostrava-Tatran Tomáš Kraina
Matouš Přidal
96
57
35
15
52
29
77
49
Review
skupina B 5. kolo 74
BK Opava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
1. 10. 2023
11:00
Víceúčelová hala Opava Tomáš Holubek
Aleš Chlup
79
110
22
35
45
63
64
86
Review
skupina B 5. kolo 76
Basketpoint Frýdek-Místek
Tygři Brno
1. 10. 2023
11:30
Basketpoint aréna Vojtěch Ščurek
Dominik Holaň
65
88
16
28
38
45
51
67
Review
skupina B 6. kolo 79
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Snakes Ostrava
14. 10. 2023
12:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Dominik Štancl
Martin Růžička
82
70
20
19
45
37
67
55
Review
skupina B 6. kolo 80
BA Nymburk
Basketpoint Frýdek-Místek
14. 10. 2023
15:00
ZŠ Komenského Michal Dub
Fedor Lysov
97
63
20
11
53
21
80
38
Review
skupina B 6. kolo 78
BASKET Brno
BK Opava
14. 10. 2023
15:30
SH Morenda Jan Hecl
Michal Kult
84
66
27
15
46
39
62
44
Review
skupina B 6. kolo 77
Tygři Brno
BK NH Ostrava
14. 10. 2023
18:00
SH Morenda Jan Hecl
Jiří Krejčiřík
63
68
15
21
35
37
49
50
Review
skupina B 7. kolo 82
BASKET Brno
BK NH Ostrava
15. 10. 2023
10:00
SH Morenda Jiří Krejčiřík
Marek Bešina
62
90
12
21
35
44
52
61
Review
skupina B 7. kolo 84
BA Nymburk
BK Snakes Ostrava
15. 10. 2023
10:00
ZŠ Komenského Michal Dub
Fedor Lysov
69
61
27
19
42
37
53
57
Review
skupina B 7. kolo 81
Tygři Brno
BK Opava
15. 10. 2023
12:30
SH Morenda Ondřej Zatloukal
Michal Škaroupka
60
65
22
24
38
35
44
48
Review
skupina B 7. kolo 83
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Basketpoint Frýdek-Místek
15. 10. 2023
12:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Dominik Štancl
Martin Růžička
99
54
26
18
53
32
78
46
Review
skupina B 8. kolo 88
BK Opava
BK NH Ostrava
19. 11. 2023
09:00
Víceúčelová hala Opava Marek Bešina
Dominik Krčmář
60
86
12
27
32
46
45
67
Review
skupina B 8. kolo 87
BA Nymburk
BK VIVIDBOOKS Pardubice
19. 11. 2023
10:00
ZŠ Komenského Petr Znamínko
Michal Šafařík
82
78
26
27
41
43
64
57
Review
skupina B 8. kolo 86
BASKET Brno
Tygři Brno
19. 11. 2023
11:45
SH Morenda Lukáš Kapaňa
Rastislav Frass
69
56
18
14
33
30
41
44
Review
skupina B 8. kolo 85
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava
19. 11. 2023
14:30
Basketpoint aréna Michal Slovák
Tomáš Kraina
58
116
22
22
31
57
43
88
Review
skupina B 9. kolo 90
BK NH Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
4. 11. 2023
10:30
SH Ostrava-Tatran Vojtěch Ščurek
Adam Giecek
130
38
29
7
60
15
95
32
Review
skupina B 9. kolo 89
BK Opava
BK Snakes Ostrava
4. 11. 2023
15:00
Víceúčelová hala Opava Antonín Kapl
Tomáš Kraina
87
83
24
14
46
33
66
62
Review
skupina B 9. kolo 91
BA Nymburk
Tygři Brno
4. 11. 2023
15:30
ZŠ Komenského Klaudia Aleksandra Karwowska
Jan Neubauer
69
79
20
18
34
42
54
63
Review
skupina B 9. kolo 92
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BASKET Brno
4. 11. 2023
17:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Špaček
Petr Havlíček
70
62
16
22
33
44
50
53
Review
skupina B 10. kolo 93
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
5. 11. 2023
09:00
SH Ostrava-Tatran René Klapetek
Ondřej Veselý
87
64
19
14
46
29
75
46
Review
skupina B 10. kolo 96
BA Nymburk
BASKET Brno
5. 11. 2023
10:00
ZŠ Komenského Klaudia Aleksandra Karwowska
Jan Neubauer
74
57
13
12
33
33
60
47
Review
skupina B 10. kolo 94
BK Opava
Basketpoint Frýdek-Místek
5. 11. 2023
11:30
Víceúčelová hala Opava Antonín Kapl
Tomáš Kraina
125
45
26
12
60
17
91
33
Review
skupina B 10. kolo 95
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Tygři Brno
5. 11. 2023
12:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Špaček
Petr Havlíček
73
60
16
14
32
32
44
46
Review
skupina B 11. kolo 98
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Opava
9. 12. 2023
13:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Lukáš Hartig
Ondřej Vlach
95
59
17
15
48
24
69
44
Review
skupina B 11. kolo 100
Tygři Brno
Basketpoint Frýdek-Místek
9. 12. 2023
13:00
SH Morenda Robin Petrák
Martin Račanský
122
69
29
20
59
44
95
56
Review
skupina B 11. kolo 99
BASKET Brno
BK Snakes Ostrava
9. 12. 2023
15:30
SH Morenda Robin Petrák
Martin Račanský
90
95
25
26
49
44
69
63
82
82
Review
skupina B 11. kolo 97
BA Nymburk
BK NH Ostrava
9. 12. 2023
17:00
ZŠ Komenského Jakub Hejduk
Pavel Matys
42
82
12
19
18
39
26
61
Review
skupina B 12. kolo 102
BA Nymburk
BK Opava
10. 12. 2023
10:00
ZŠ Komenského Jan Musil
Štěpán Beran
83
69
24
19
46
30
59
48
Review
skupina B 12. kolo 103
Tygři Brno
BK Snakes Ostrava
10. 12. 2023
11:00
SH Morenda Robin Petrák
Martin Račanský
56
68
12
22
27
37
41
55
Review
skupina B 12. kolo 101
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK NH Ostrava
10. 12. 2023
12:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Lukáš Hartig
Dominik Štancl
65
62
16
21
29
34
40
49
Review
skupina B 12. kolo 104
BASKET Brno
Basketpoint Frýdek-Místek
10. 12. 2023
15:15
SH Morenda Marek Vaníček
Dominik Holaň
108
60
32
12
54
30
81
43
Review
skupina B 13. kolo 105
BK Opava
Tygři Brno
6. 1. 2024
12:00
Víceúčelová hala Opava Adam Giecek
Matouš Přidal
72
79
11
19
31
34
55
57
Review
skupina B 13. kolo 106
BK NH Ostrava
BASKET Brno
6. 1. 2024
12:15
Bonver aréna Ondřej Rusz
Kryštof Svoboda
72
60
24
16
35
30
57
40
Review
skupina B 13. kolo 107
Basketpoint Frýdek-Místek
BK VIVIDBOOKS Pardubice
6. 1. 2024
15:30
Basketpoint aréna Vojtěch Ščurek
David Tichý
63
117
17
35
34
67
44
98
Review
skupina B 13. kolo 108
BK Snakes Ostrava
BA Nymburk
6. 1. 2024
16:00
ZŠ Dvorského Jiří Fanta
Tomáš Nevřela
76
64
21
12
39
29
61
43
Review
skupina B 14. kolo 111
BK Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
7. 1. 2024
09:30
ZŠ Dvorského Jiří Fanta
Tomáš Nevřela
100
102
28
23
41
40
67
63
89
89
Review
skupina B 14. kolo 110
BK Opava
BASKET Brno
7. 1. 2024
10:00
Víceúčelová hala Opava Adam Giecek
Matouš Přidal
61
92
21
27
39
52
52
76
Review
skupina B 14. kolo 112
Basketpoint Frýdek-Místek
BA Nymburk
7. 1. 2024
10:00
Basketpoint aréna Vojtěch Ščurek
David Tichý
74
101
18
18
30
43
54
73
Review
skupina B 14. kolo 109
BK NH Ostrava
Tygři Brno
7. 1. 2024
12:30
SH Ostrava-Tatran Ondřej Rusz
Kryštof Svoboda
79
65
24
15
47
30
65
46
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
František Harazin BK Opava 17 18 30.5 23.9 7.6/15.9 47.9 1.4/7.3 19.1 4.6/6.7 68.3 3.4 5.6 9.0 2.0 3.4 3.3 0.0 6.0 2.4 22.4
Nikos Koulisianis BASKET Brno 16 19 33.1 21.4 6.3/10.8 57.8 0.9/2.4 37.0 6.2/8.4 73.8 1.8 4.6 6.4 2.8 1.9 4.4 0.0 7.5 2.4 25.3
Lukáš Smažák Snakes Ostrava 17 16 36.1 24.4 5.2/9.5 54.6 2.4/8.0 30.5 6.7/8.1 82.9 0.5 8.3 8.8 5.1 2.8 4.2 0.1 6.8 1.4 31.1
Adam Křesina Sokol Písek 16 20 36.0 18.2 2.9/6.8 41.9 2.8/10.0 27.6 4.2/6.5 65.1 1.3 5.8 7.0 4.1 2.4 4.5 0.0 5.5 2.2 17.0
Thomas Stanko BA Nymburk 17 20 33.9 17.5 5.0/8.5 58.6 1.4/5.8 24.3 3.4/4.7 71.3 2.2 7.0 9.2 1.1 1.1 3.2 0.0 4.2 1.3 19.9
Adem Jan Gürbüz NH Ostrava 17 20 34.7 16.7 4.0/8.1 49.1 1.9/5.7 33.6 3.1/4.4 71.3 1.4 5.4 6.8 4.4 2.7 3.5 0.1 3.7 2.7 19.0
Tim Vallet Sokol Písek 17 20 30.0 15.5 3.6/6.6 54.2 1.6/6.0 26.7 3.6/6.0 60.5 1.3 2.5 3.8 1.0 1.7 2.1 0.0 4.5 2.5 12.2
Matěj Střelba Tygři Praha 17 19 34.6 16.0 6.1/12.3 49.4 0.3/0.9 0.0* 3.1/6.1 50.9 1.3 4.9 6.2 4.8 2.4 4.3 0.1 6.1 3.1 18.5
23 Benjamin Adler Sluneta Ústí n. L. 17 20 26.5 15.0 3.4/6.9 48.9 2.2/6.8 31.9 1.9/2.3 82.2 1.2 3.3 4.5 1.7 1.1 2.2 0.0 2.0 1.9 11.8
Matěj Kolík BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 15 25.8 19.5 6.3/10.5 60.1 0.8/2.6 30.8 4.4/7.7 56.9 1.3 1.9 3.3 2.8 3.7 3.3 0.1 5.4 2.5 19.9
Kristijonas Stračkaitis GBA Lions Jindřichův Hradec 17 17 28.7 17.1 2.9/4.9 60.2 2.8/6.3 44.9 2.8/4.1 68.1 2.5 4.2 6.6 1.5 1.4 2.3 0.0 3.6 1.9 19.6
David Balog Tygři Brno 17 18 33.8 16.1 6.6/11.5 57.0 0.0/0.5 0.0* 3.0/5.3 56.8 3.1 5.7 8.7 1.1 1.2 2.4 0.0 4.5 2.2 19.9
Rafael Mirafuentes NH Ostrava 17 20 29.1 14.5 3.5/6.3 56.0 1.9/5.7 32.5 1.9/2.9 66.7 0.8 3.7 4.5 2.0 2.4 1.7 0.1 2.5 1.7 15.2
Hugo Lejsek BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 18 25.4 15.7 4.9/7.4 66.2 0.9/2.9 30.2 3.2/4.1 78.4 2.4 5.6 8.0 4.3 2.4 4.1 0.1 3.1 1.8 22.7
Andrej Majerník BA Nymburk 17 18 29.3 15.1 4.3/7.1 60.2 1.1/3.7 28.8 3.4/4.6 74.4 4.5 5.9 10.4 1.4 1.1 2.1 0.0 4.7 3.0 21.2
Tomáš Hyka Válečníci Děčín 17 20 23.8 12.9 3.0/6.2 48.4 1.7/6.6 25.0 2.0/3.2 60.9 1.6 3.4 4.9 1.7 1.9 2.5 0.0 2.6 3.2 9.2
Šimon Veitz Sokol Pražský 17 18 26.3 14.2 4.4/8.6 51.0 0.9/4.3 22.1 2.6/4.7 55.3 2.0 2.8 4.8 0.9 2.4 2.7 0.0 3.9 2.6 11.8
Matyáš Krejčí USK 17 16 26.2 15.9 3.8/9.0 42.4 1.9/7.7 25.2 2.5/4.5 55.6 1.4 3.1 4.5 1.6 2.6 3.2 0.0 3.7 2.7 9.8
Tomáš Zronek Sokol Pražský 17 19 31.6 13.4 3.9/8.2 48.4 1.4/5.4 26.5 1.3/2.6 49.0 1.9 4.8 6.8 3.2 1.8 2.8 0.1 2.8 2.1 13.9
Jan Nádherný Basketpoint Frýdek-Místek 16 17 28.8 14.9 4.2/8.4 50.3 1.5/5.7 26.8 1.8/3.2 57.4 2.0 4.8 6.8 1.8 1.8 5.1 0.0 3.2 1.4 12.8
30 Jakub Žalud Sluneta Ústí n. L. 16 15 27.5 16.7 4.3/6.7 64.4 1.7/4.0 41.7 3.1/6.3 48.9 1.6 4.6 6.2 3.2 3.0 3.1 0.1 4.9 2.1 21.6
Metoděj Pazdera NH Ostrava 16 20 30.0 12.6 5.1/9.4 53.7 0.1/0.9 0.0* 2.3/7.8 29.5 2.5 5.2 7.7 2.1 2.3 2.6 0.0 5.0 3.2 13.4
Jan Mondschein USK 17 15 30.8 16.3 5.8/12.9 45.1 0.5/2.3 20.0 3.3/5.7 57.0 1.2 4.8 6.0 3.1 1.8 2.6 0.1 5.1 1.9 16.7
Martin Kučírek Válečníci Děčín 17 18 26.9 13.0 2.9/5.7 51.0 1.8/6.8 26.2 1.9/4.3 43.6 1.9 3.7 5.6 1.9 2.8 2.3 0.0 4.0 2.9 12.2
Ivaylo Ivanov Skrinski GBA Lions Jindřichův Hradec 17 13 25.4 17.8 4.4/7.2 61.3 1.4/4.3 32.1 4.9/5.9 83.1 1.0 3.2 4.2 3.9 1.7 3.2 0.1 5.4 2.3 21.3
10 Patrik Wanke Sluneta Ústí n. L. 16 18 25.8 12.9 4.2/9.1 45.7 0.7/4.2 17.1 2.4/3.1 76.8 1.2 3.4 4.6 3.2 1.6 2.6 0.1 2.6 2.0 11.4
Šimon Brzák Sokol Pražský 17 18 32.1 12.6 4.3/9.7 44.6 0.4/2.6 17.0 2.6/4.8 53.5 2.9 3.9 6.9 3.9 2.6 3.4 0.1 3.3 2.0 14.2
13 Jakub Čech Sluneta Ústí n. L. 17 20 25.6 11.3 2.4/4.8 49.5 1.2/5.3 21.7 3.1/4.0 78.5 1.0 3.6 4.5 2.2 1.4 1.8 0.1 3.4 3.0 10.6
Eduards Abele GBA Lions Jindřichův Hradec 17 17 29.9 13.2 3.8/7.5 50.4 1.2/3.8 30.8 2.1/3.4 62.1 2.2 4.2 6.4 3.5 1.9 3.2 0.1 3.5 2.7 15.2
Václav Warisch BK Opava 17 18 30.8 12.3 3.7/7.1 52.0 0.7/3.5 19.0 2.9/6.2 47.3 1.4 5.2 6.6 3.4 2.0 5.5 0.0 5.2 2.6 12.5
Adam Hezina BK Loko Plzeň 17 17 29.2 13.0 4.0/10.1 39.5 0.9/3.4 25.9 2.4/3.1 76.9 1.7 2.7 4.4 1.9 1.8 2.8 0.0 2.9 2.9 9.0
Matyáš Zita Sokol Písek 17 16 30.3 13.8 4.1/8.1 50.8 1.3/5.6 22.5 1.8/2.6 69.0 1.9 5.3 7.1 2.7 2.2 3.5 0.0 2.7 2.3 13.8
Jan Kopunec Sokol Písek 17 20 25.9 11.1 3.0/5.4 56.1 1.4/5.3 25.5 1.0/1.8 0.0* 1.5 3.1 4.6 1.7 1.3 1.8 0.0 2.0 2.5 9.3
Adam Plaček BA Nymburk 17 20 30.0 11.0 3.5/6.0 58.3 0.7/3.0 23.3 1.9/2.6 74.5 2.0 2.7 4.6 1.6 2.2 2.1 0.0 2.2 2.6 11.6
Matyáš Vítek Snakes Ostrava 17 19 27.4 11.5 1.6/3.6 44.9 2.5/6.3 40.0 0.6/1.3 0.0* 1.1 2.9 4.0 1.3 1.0 2.1 0.0 1.5 2.5 8.5
Jan Jeřábek Válečníci Děčín 17 20 26.7 10.8 2.7/5.8 47.0 1.1/3.8 29.3 2.1/3.1 68.9 1.9 3.3 5.1 3.3 2.9 3.4 0.0 3.0 2.1 13.1
Martin Vraspír USK 17 16 25.4 13.4 3.7/7.8 47.6 1.0/4.4 22.5 3.0/6.0 50.0 2.1 3.3 5.3 1.8 2.3 2.9 0.0 4.7 3.3 11.1
Richard Novák NH Ostrava 16 20 26.4 10.7 3.3/6.5 50.8 0.8/3.2 23.4 1.8/2.8 64.3 1.3 1.5 2.8 1.7 1.8 2.5 0.0 2.9 2.0 8.7
Samuel Kalinay Tygři Brno 17 18 26.8 11.0 3.5/8.5 41.2 0.7/2.5 28.9 1.8/2.9 63.5 0.9 3.2 4.1 1.3 1.8 3.9 0.0 2.3 2.9 5.9
Ilja Kurucs GBA Lions Jindřichův Hradec 17 15 29.1 13.1 4.8/8.5 56.7 0.5/2.5 21.6 1.9/3.9 49.2 4.0 8.5 12.5 2.4 0.8 3.2 0.1 4.0 3.3 21.9
Alexandr Krob Válečníci Děčín 16 16 25.9 12.1 2.6/5.4 48.3 1.6/5.4 29.9 2.0/3.6 56.1 1.8 2.9 4.7 1.3 2.1 1.8 0.0 2.9 2.4 11.2
Daniel Stefanov Snakes Ostrava 17 19 27.2 10.2 3.5/6.9 50.0 0.5/2.4 22.2 1.6/2.6 63.3 1.4 2.1 3.5 1.4 0.9 1.8 0.0 2.0 2.1 7.8
Samuel Nohel Tygři Brno 16 13 30.5 14.8 4.0/7.2 55.3 0.8/2.7 31.4 4.2/5.9 71.4 3.2 7.7 10.8 0.9 1.1 3.1 0.0 4.5 2.0 22.2
Rolands Lavrinovičs GBA Lions Jindřichův Hradec 16 19 23.6 10.1 0.9/2.0 44.7 2.1/6.4 32.8 2.0/2.8 70.4 0.8 2.8 3.6 2.1 0.9 1.8 0.1 2.1 2.6 8.3
Štěpán Kraus Sokol Pražský 17 19 24.7 9.8 1.8/4.0 46.1 1.5/4.8 30.8 1.7/3.1 54.2 0.5 2.5 3.0 1.5 1.4 2.6 0.0 2.5 2.7 6.2
Matěj Langšádl Tygři Praha 17 18 25.3 10.3 3.4/6.9 50.0 0.7/2.9 23.1 1.4/2.5 55.6 1.6 3.1 4.6 1.1 0.7 1.9 0.0 1.8 1.6 8.8
Viktor Novák NH Ostrava 16 18 20.2 10.2 3.2/5.6 57.4 0.3/1.8 0.0* 2.9/4.3 68.8 1.9 1.2 3.1 1.1 2.0 2.4 0.0 3.4 2.2 10.1
Ondřej Pospíchal Tygři Praha 16 19 27.5 9.6 3.9/7.0 56.4 0.1/0.1 0.0* 1.6/2.6 61.2 3.5 6.5 10.0 1.0 0.4 1.9 0.0 2.4 2.4 17.8
Patrik Verdan BK Loko Plzeň 17 19 22.8 9.6 3.0/6.5 46.0 0.1/0.8 0.0* 3.3/5.4 60.2 2.0 2.4 4.4 0.3 0.6 1.5 0.0 4.1 3.3 8.3
Šimon Gruber BASKET Brno 17 17 22.9 10.4 2.1/3.8 55.4 1.2/5.0 23.5 2.6/4.1 64.3 0.8 3.4 4.1 1.8 2.5 3.2 0.0 3.5 3.6 8.9
Ondřej Benda Sokol Písek 17 20 28.2 8.8 2.4/5.3 45.7 0.8/3.0 25.0 1.8/3.1 56.5 3.2 3.9 7.1 2.2 2.8 2.3 0.0 2.1 3.2 11.1
Tomáš Novák Válečníci Děčín 17 18 26.0 9.7 1.1/2.8 40.0 1.4/5.3 26.0 3.3/4.9 67.0 1.1 2.9 3.9 4.7 1.6 2.8 0.1 5.2 1.3 13.7
Lukáš Motlík BK Loko Plzeň 16 16 26.1 10.8 3.6/8.1 44.6 0.5/3.2 15.7 2.1/3.3 63.5 1.1 4.1 5.1 2.4 2.3 3.1 0.0 3.1 2.8 9.4
Gabriel Špaček NH Ostrava 17 18 23.9 9.4 4.0/6.6 61.0 0.0 0.0* 1.4/2.9 50.0 3.1 4.6 7.7 0.7 0.9 1.7 0.0 1.7 3.7 12.1
Michal Vranovič GBA Lions Jindřichův Hradec 17 13 26.2 12.9 3.8/5.6 68.5 1.2/4.4 26.3 1.8/2.5 69.7 1.5 4.8 6.4 2.5 1.9 2.6 0.1 2.2 2.5 15.7
Ondřej Čihánek Basketpoint Frýdek-Místek 16 18 28.7 9.1 3.5/9.1 38.4 0.5/2.6 19.6 0.6/1.3 0.0* 0.9 2.5 3.4 1.1 1.4 4.7 0.0 1.6 2.3 1.4
Filip Horváth BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 16 23.3 10.1 2.3/5.1 44.4 1.1/4.9 21.8 2.4/3.3 73.6 0.8 3.3 4.1 2.5 1.4 2.8 0.1 2.9 2.1 8.8
18 Josef Holub Sluneta Ústí n. L. 17 19 23.1 8.4 2.8/5.2 53.5 0.6/2.1 30.0 0.9/1.9 0.0* 2.6 5.5 8.2 1.3 0.7 1.2 0.1 1.7 1.5 13.5
David Kozel BK Loko Plzeň 16 19 22.5 8.3 0.8/2.0 39.5 2.2/7.6 28.5 0.3/0.5 0.0* 0.3 2.1 2.4 1.1 0.6 1.2 0.0 0.8 1.7 3.6
Martin Čech BASKET Brno 17 17 29.2 8.6 2.9/6.7 43.9 0.4/1.8 0.0* 1.7/3.1 54.7 1.8 2.2 4.0 1.6 1.2 3.4 0.0 2.5 2.6 5.6
Jaroslav Dostál Sokol Pražský 16 19 23.5 7.7 1.5/4.5 33.7 1.2/4.4 26.2 1.2/1.9 0.0* 1.1 2.7 3.8 1.5 1.4 1.2 0.1 1.4 1.4 6.3
Michal Janžo BASKET Brno 17 12 28.5 12.1 3.5/6.3 55.3 1.2/4.2 28.0 1.6/2.6 61.3 1.3 4.8 6.1 2.0 1.2 2.4 0.1 2.7 2.9 12.2
15 Petr Krýsl Sluneta Ústí n. L. 17 19 21.2 7.6 2.8/5.8 47.7 0.1/0.3 0.0* 1.8/4.1 45.5 2.1 4.6 6.7 1.8 0.9 2.2 0.0 3.6 1.8 12.3
Tadeáš Maňák Sokol Pražský 17 13 25.2 10.9 2.2/6.0 37.2 1.2/3.6 31.9 3.0/4.7 63.9 1.3 4.8 6.1 1.4 1.9 2.4 0.0 4.2 2.1 12.6
Jiří Radouš Tygři Brno 16 13 30.0 10.6 3.5/6.3 54.9 0.7/2.6 26.5 1.6/3.0 53.8 1.6 3.5 5.2 1.5 0.9 3.1 0.0 2.7 2.3 9.5
Vojta Dvořák Tygři Brno 17 18 30.0 7.5 2.3/6.2 37.8 0.6/3.4 16.4 1.2/1.8 0.0* 2.1 2.9 5.0 4.3 2.4 4.1 0.1 2.3 2.9 7.4
Matěj Buben Válečníci Děčín 15 16 17.6 8.4 2.7/3.9 68.3 0.7/2.6 26.2 1.0/2.5 40.0 2.2 3.1 5.3 0.6 0.6 1.0 0.0 1.9 2.6 9.2
Jan Barčák BK Opava 16 18 21.6 7.3 2.1/4.9 42.0 0.5/1.9 0.0* 1.7/2.3 75.6 0.9 1.8 2.8 1.4 1.9 1.9 0.0 2.2 2.1 6.9
Antonín Hanzlíček BK Loko Plzeň 16 19 18.8 6.8 2.4/6.1 39.7 0.3/1.4 0.0* 1.0/2.5 40.4 0.6 2.4 3.0 1.1 1.3 1.8 0.0 2.4 3.1 3.8
Matěj Mišejko Válečníci Děčín 17 18 21.8 7.1 2.7/5.3 51.6 0.1/0.9 0.0* 1.3/2.8 48.0 2.7 2.4 5.1 1.3 0.9 1.8 0.0 2.1 3.4 6.8
Michael Prokýšek Tygři Praha 17 7 26.9 18.3 1.6/3.6 44.0 3.9/11.7 32.9 3.6/4.7 75.8 0.7 4.4 5.1 1.3 1.1 2.4 0.1 3.3 2.1 14.4
12 Tomáš Bryška BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 19 18.3 6.6 0.8/1.9 0.0* 1.5/5.7 25.9 0.6/1.2 0.0* 0.4 1.8 2.3 1.1 1.2 1.4 0.0 0.9 1.2 4.2
Mikoláš Dratva Basketpoint Frýdek-Místek 17 14 23.6 8.9 3.3/6.4 51.1 0.1/0.6 0.0* 1.9/3.7 50.0 2.2 4.3 6.5 1.5 1.6 4.5 0.0 2.9 2.1 9.5
Martin Sztolarik Basketpoint Frýdek-Místek 16 18 23.0 6.9 0.6/2.2 25.6 1.8/6.6 28.0 0.3/0.6 0.0* 0.7 2.2 2.8 0.4 0.6 2.9 0.0 0.7 3.3 -1.2
Filip Čejka Basketpoint Frýdek-Místek 16 17 24.2 7.3 2.2/5.7 38.1 0.5/2.6 18.2 1.5/3.4 45.6 1.1 1.5 2.5 0.7 1.3 4.9 0.0 2.6 1.6 0.5
Matyáš Kaspřík Snakes Ostrava 17 17 21.6 7.2 2.1/3.9 53.0 0.5/1.9 0.0* 1.5/2.6 59.1 1.2 2.0 3.2 0.9 1.1 2.1 0.0 2.6 2.5 6.4
Oliver Langer GBA Lions Jindřichův Hradec 17 19 21.2 6.5 0.9/1.7 0.0* 1.4/3.9 35.1 0.6/0.7 0.0* 0.4 1.7 2.1 1.0 0.7 1.6 0.0 0.9 1.9 4.2
Jan Broda USK 16 14 20.0 8.5 1.5/3.7 40.4 1.0/3.5 28.6 2.5/4.1 60.3 1.1 2.7 3.9 1.4 1.6 2.7 0.0 3.9 1.9 8.2
Ondřej Provazník BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 14 23.4 8.5 3.1/5.7 55.0 0.3/1.9 0.0* 1.4/3.1 43.2 2.5 2.9 5.4 2.1 1.4 1.8 0.1 2.4 2.0 10.2
19 Štěpán Polák Sluneta Ústí n. L. 17 16 20.9 7.3 3.2/5.4 59.3 0.0/0.2 0.0* 0.9/2.1 45.5 2.6 4.6 7.2 1.6 1.8 0.9 0.1 2.1 1.6 14.6
Rafael Kai Lawrence Malek BA Nymburk 17 20 15.5 5.8 1.3/2.8 44.6 0.8/2.4 34.0 0.9/1.1 0.0* 0.7 3.0 3.7 0.4 0.7 1.8 0.0 1.0 1.5 5.4
Matyáš Petrovický BK Loko Plzeň 17 18 20.2 6.4 2.2/4.8 44.8 0.5/2.8 17.6 0.6/1.3 0.0* 0.8 1.7 2.5 2.1 1.7 2.4 0.0 2.1 1.8 4.8
Michal Růžička BASKET Brno 17 19 25.4 6.0 1.6/2.8 55.6 0.8/3.4 25.0 0.3/0.5 0.0* 1.6 4.1 5.7 0.5 0.8 0.8 0.0 0.6 1.5 8.1
Vavřinec Zahořík Tygři Praha 16 19 20.1 5.9 1.9/4.4 42.9 0.4/1.3 0.0* 0.8/1.3 0.0* 0.8 2.4 3.2 1.2 0.5 2.3 0.0 1.4 1.3 5.1
Daniel Král Tygři Praha 17 16 22.8 6.9 1.0/2.9 34.0 1.3/4.3 29.0 1.1/1.7 0.0* 0.4 1.6 2.0 1.1 0.9 2.7 0.0 1.5 1.1 3.2
Noel Wesley Ngombele Tygři Brno 16 14 26.1 7.5 2.2/4.5 49.2 0.6/2.8 20.5 1.4/3.0 45.2 1.4 2.8 4.1 0.9 0.9 1.9 0.0 2.0 3.1 4.9
Adam Hypl Basketpoint Frýdek-Místek 16 14 27.0 7.4 1.6/4.1 38.6 0.9/3.6 25.5 1.5/2.2 67.7 0.5 1.3 1.8 2.4 1.4 4.7 0.0 3.0 1.6 4.1
Stefan Simović Tygři Brno 15 18 16.8 5.8 1.5/3.3 45.0 0.6/1.8 0.0* 0.9/1.4 0.0* 0.5 1.3 1.8 1.6 1.1 3.4 0.0 1.7 1.9 3.1
Revaz Tavartkiladze GBA Lions Jindřichův Hradec 17 17 21.2 6.1 1.4/3.8 37.5 0.8/2.5 31.0 1.0/2.2 44.7 0.8 2.6 3.4 1.9 1.4 1.6 0.1 1.9 2.1 6.0
Marko Duspara Snakes Ostrava 16 19 19.3 5.4 2.2/4.0 53.9 0.1/0.2 0.0* 0.9/1.7 0.0* 1.4 2.5 3.9 0.8 0.6 1.1 0.0 1.4 3.1 5.4
Jan Sýtař USK 17 19 16.0 5.4 0.5/1.8 0.0* 1.3/5.7 22.9 0.4/0.5 0.0* 0.4 1.5 1.9 0.4 0.7 1.6 0.0 0.8 1.7 0.1
Marat Vinokurov USK 17 18 24.4 5.6 2.3/4.3 52.6 0.1/0.1 0.0* 0.9/1.8 0.0* 4.2 4.2 8.4 0.8 1.6 0.8 0.1 1.1 2.8 11.2
Jakub Brožek BA Nymburk 17 20 22.1 5.1 0.5/2.7 18.5 0.6/3.3 16.9 2.4/3.9 62.3 0.5 1.6 2.0 1.8 1.0 3.6 0.0 3.8 3.0 0.7
Šimon Skopal Snakes Ostrava 17 17 23.3 5.9 2.4/4.4 54.1 0.1/0.3 0.0* 1.0/2.3 43.6 2.1 3.5 5.6 0.7 0.3 0.8 0.1 1.9 2.5 8.0
Adam Vlček Sokol Pražský 17 15 18.7 6.7 2.7/4.7 58.6 0.0/0.1 0.0* 1.2/2.8 42.9 5.1 3.8 8.9 1.3 0.5 1.0 0.1 2.8 2.3 13.5
Jakub Urda BASKET Brno 17 13 24.8 7.6 2.1/4.3 48.2 0.8/3.2 23.8 1.2/1.5 0.0* 0.9 4.0 4.9 0.7 1.5 2.5 0.0 1.4 2.5 6.5
Vojtěch Kašpárek BK Opava 17 18 21.8 5.5 2.1/5.3 39.6 0.1/0.7 0.0* 1.1/2.7 40.8 2.2 3.1 5.3 0.5 0.3 1.3 0.0 2.2 1.9 5.7
Lukáš Sádovský BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 16 18.3 6.1 1.8/3.7 47.5 0.6/2.8 20.5 0.9/1.8 0.0* 1.4 3.4 4.8 1.1 1.4 1.8 0.0 1.6 2.9 5.6
Karel Včelka BK Opava 17 18 17.3 5.3 0.7/1.4 0.0* 1.2/3.2 36.2 0.5/1.0 0.0* 0.4 2.0 2.4 0.2 0.4 1.3 0.0 0.7 0.9 3.6
Filip Hubka Válečníci Děčín 17 18 17.6 5.2 1.5/2.3 64.3 0.4/2.9 15.4 0.8/1.3 0.0* 1.4 2.1 3.4 0.5 1.0 1.2 0.0 1.0 1.6 4.7
Vojtěch Gronský BK Opava 15 14 19.3 6.6 1.9/4.8 38.8 0.4/2.6 16.2 1.6/3.1 53.5 1.5 3.1 4.6 0.8 0.7 1.4 0.0 2.6 2.4 5.1
3 Václav Wiesner Sluneta Ústí n. L. 16 19 23.4 4.8 1.4/2.8 48.1 0.6/1.7 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.9 2.2 3.1 0.8 0.9 1.5 0.0 0.7 1.9 4.3
Vojtěch Nevrla Snakes Ostrava 16 19 18.2 4.7 1.3/3.4 37.5 0.4/1.3 0.0* 1.1/2.5 44.7 0.4 1.2 1.6 1.7 1.7 2.4 0.0 2.7 1.9 3.8
Ondřej Vaník BK Loko Plzeň 16 16 18.1 5.6 2.3/4.4 50.7 0.3/1.1 0.0* 0.3/0.9 0.0* 1.2 2.1 3.3 0.6 0.4 0.8 0.0 0.8 1.6 4.9
18 Adam Avuk BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 12 18.3 7.3 2.3/4.3 51.9 0.2/0.7 0.0* 2.3/3.5 66.7 1.6 2.1 3.7 0.9 1.8 2.1 0.0 2.8 1.6 9.3
Jonatan Asor Tygři Praha 17 17 21.6 5.1 2.1/4.4 46.7 0.1/0.5 0.0* 0.8/1.3 0.0* 1.3 2.0 3.3 0.9 0.7 1.9 0.0 0.9 2.9 3.2
Filip Vaněk BK Loko Plzeň 16 17 13.8 5.1 1.5/2.4 62.5 0.4/1.4 0.0* 1.1/2.2 51.4 0.6 1.1 1.6 1.0 0.3 1.8 0.0 1.6 1.9 3.1
Tomáš Durczok BK Opava 17 17 15.1 5.0 1.8/4.0 45.6 0.1/0.4 0.0* 1.2/2.8 41.7 3.6 2.4 5.9 0.4 0.9 1.6 0.0 1.8 3.5 5.0
Mikuláš Bindr BK Opava 17 16 13.8 5.1 1.9/4.9 38.0 0.3/1.8 0.0* 0.6/1.3 0.0* 0.9 1.1 2.0 0.5 0.8 1.4 0.0 1.2 1.8 1.2
Matyáš Demeter Basketpoint Frýdek-Místek 17 12 25.3 6.8 2.7/6.3 42.7 0.1/0.4 0.0* 1.2/2.5 46.7 1.8 2.3 4.0 2.4 1.6 3.8 0.1 2.5 2.1 6.3
Adam Krstevski USK 17 17 23.4 4.5 1.9/3.5 54.2 0.0/0.4 0.0* 0.8/0.9 0.0* 2.3 2.2 4.5 0.6 0.9 1.3 0.0 0.9 3.2 4.8
Patrik Studený BA Nymburk 16 12 19.2 6.4 1.4/4.0 35.4 0.8/3.0 27.8 1.1/2.4 44.8 1.5 3.0 4.5 0.6 0.8 2.4 0.0 1.9 3.2 2.8
Antonín Kabriel Sokol Písek 17 18 23.8 4.2 1.3/3.3 40.0 0.2/0.9 0.0* 1.0/2.0 50.0 2.1 2.9 5.0 2.2 0.8 2.0 0.1 1.7 3.1 5.2
Lukáš Podrazil Tygři Praha 16 16 15.3 4.7 1.9/4.1 45.5 0.0/0.1 0.0* 0.9/1.7 0.0* 1.8 1.4 3.3 0.6 0.9 1.8 0.0 1.4 1.5 5.0
Štěpán Martínek BK Loko Plzeň 17 17 22.9 4.4 1.4/3.2 42.6 0.2/2.0 8.8 1.1/2.0 55.9 1.5 4.9 6.4 1.6 2.9 1.4 0.1 1.6 3.2 8.3
Jan Delević Sokol Pražský 17 16 15.6 4.6 2.0/4.1 48.5 0.1/0.3 0.0* 0.4/1.5 0.0* 1.7 3.4 5.1 0.6 0.6 1.1 0.0 1.2 1.7 6.6
Adam Kněžour BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 11 20.3 6.6 1.4/2.5 53.6 1.0/2.8 35.5 0.9/1.7 0.0* 1.3 3.8 5.1 1.6 1.2 2.0 0.1 1.9 2.9 7.8
Leonardas Kozlovas GBA Lions Jindřichův Hradec 17 19 20.2 3.8 1.1/3.0 36.8 0.3/1.3 0.0* 0.8/1.6 0.0* 1.4 3.2 4.5 0.8 0.5 1.2 0.0 1.2 1.5 4.6
Filip Osvítil BASKET Brno 17 14 16.8 5.0 1.9/4.4 42.6 0.1/1.1 0.0* 1.1/1.9 0.0* 0.9 1.5 2.4 0.4 0.6 1.6 0.0 1.3 2.9 0.9
Petr Vaňourek NH Ostrava 17 20 13.5 3.5 0.8/1.9 0.0* 0.3/0.9 0.0* 1.3/2.4 53.2 1.1 1.3 2.4 0.6 1.1 0.9 0.0 1.4 1.1 4.2
Richard Bauer Snakes Ostrava 17 16 16.9 4.4 1.8/2.9 59.6 0.1/0.4 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.5 2.6 3.1 0.4 0.6 0.8 0.0 0.8 2.9 3.9
Filip Forró Válečníci Děčín 16 17 17.8 4.1 0.8/1.9 0.0* 0.6/1.9 0.0* 0.6/0.8 0.0* 1.1 2.0 3.1 1.2 1.9 1.6 0.0 0.6 1.4 5.4
Jakub Jordán Tygři Praha 17 8 25.8 8.6 2.4/5.8 41.3 0.9/3.1 28.0 1.3/2.5 50.0 1.8 5.8 7.5 1.3 1.9 2.9 0.1 2.0 3.1 9.0
Alexander Hess Sokol Písek 17 20 17.2 3.4 1.3/2.4 54.2 0.2/0.9 0.0* 0.3/0.5 0.0* 2.2 3.1 5.3 1.7 0.5 1.3 0.1 0.8 1.7 7.0
Robin Salva BK Opava 16 18 18.8 3.7 1.3/3.6 35.9 0.1/0.5 0.0* 0.8/1.4 0.0* 1.4 1.6 3.0 0.3 0.6 1.0 0.0 1.5 2.6 2.3
Šimon Kalhous BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 13 14.2 5.1 1.2/2.5 45.5 0.7/2.5 28.1 0.7/1.0 0.0* 0.4 1.2 1.6 1.0 0.3 1.8 0.0 0.8 1.2 2.5
David Sirotek BASKET Brno 16 19 14.7 3.3 1.0/1.9 0.0* 0.3/1.1 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.9 1.5 2.4 0.4 0.7 1.5 0.0 0.9 1.4 3.0
Prokop Přibyl USK 17 17 16.1 3.6 0.5/1.8 0.0* 0.8/3.0 25.5 0.3/1.2 0.0* 0.4 1.1 1.5 0.9 0.6 1.8 0.0 1.2 2.1 -0.4
Marek Houška Válečníci Děčín 15 14 13.3 4.4 1.1/1.7 0.0* 0.6/1.8 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.4 0.9 1.3 1.8 0.8 0.8 0.2 0.7 1.1 4.9
Lukáš Poulíček Tygři Praha 16 8 29.0 7.6 2.1/5.4 39.5 0.4/1.9 0.0* 2.3/3.5 64.3 1.4 4.3 5.6 3.5 1.8 3.6 0.1 3.1 2.3 10.1
Adam Švec Tygři Brno 17 15 18.5 3.8 1.0/2.5 39.5 0.5/1.7 0.0* 0.2/0.5 0.0* 1.3 0.9 2.1 1.1 1.0 1.7 0.0 0.8 2.4 1.8
Jan Krzywoň BK Opava 17 18 14.3 3.2 0.7/2.3 31.0 0.3/1.7 0.0* 0.9/1.7 0.0* 1.1 0.6 1.7 0.7 1.4 1.3 0.0 1.6 2.6 0.7
Petr Turin BASKET Brno 16 11 19.4 5.2 2.1/4.1 51.1 0.0/0.4 0.0* 1.0/1.4 0.0* 0.8 2.0 2.8 1.2 1.8 3.5 0.0 1.5 2.5 3.8
Adam Horváth GBA Lions Jindřichův Hradec 17 15 15.1 3.7 1.1/1.9 0.0* 0.2/1.0 0.0* 0.9/1.7 0.0* 0.8 1.7 2.5 0.7 0.5 1.3 0.0 1.5 1.5 3.9
Lukáš Bartoň Snakes Ostrava 16 13 8.4 4.2 1.1/2.2 50.0 0.4/0.8 0.0* 0.9/1.5 0.0* 0.3 1.1 1.4 0.3 0.4 0.8 0.0 0.9 0.8 3.5
Filip Tobiáš BA Nymburk 16 15 17.9 3.7 1.0/2.3 42.9 0.1/0.9 0.0* 1.3/2.6 48.7 0.4 1.5 1.9 1.7 0.7 2.0 0.1 2.5 1.3 3.7
Oliver Robert Engel USK 17 14 24.4 3.9 1.6/4.7 33.3 0.0/0.1 0.0* 0.7/1.4 0.0* 3.4 5.2 8.6 0.8 1.1 1.2 0.0 1.3 3.6 7.4
Matyáš Benda BA Nymburk 16 14 12.6 3.9 0.9/1.9 0.0* 0.3/1.5 0.0* 1.1/1.6 0.0* 0.2 1.0 1.2 0.7 0.9 1.1 0.0 1.5 1.6 2.9
Tadeáš Janoušek BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 17 16.4 3.1 1.2/2.2 56.8 0.1/0.5 0.0* 0.4/1.1 0.0* 0.8 2.1 2.9 0.7 0.4 0.9 0.0 1.1 2.1 3.1
Hynek Ženíšek BK Loko Plzeň 17 19 21.3 2.7 0.9/2.2 41.5 0.1/0.9 0.0* 0.8/1.6 0.0* 1.2 2.7 3.9 2.8 1.3 2.4 0.1 1.5 2.2 4.8
David Libánský BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 18 14.8 2.8 0.9/1.8 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.9 1.2 2.1 1.0 1.1 1.6 0.0 0.8 2.6 1.6
Filip Adamec BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 12 14.8 4.2 1.5/2.5 60.0 0.1/0.7 0.0* 0.9/1.8 0.0* 1.4 1.8 3.2 1.1 1.4 1.4 0.1 1.2 2.2 5.1
Ondřej Skákal USK 16 14 17.0 3.6 1.6/2.9 53.7 0.0/0.1 0.0* 0.4/1.1 0.0* 1.4 2.4 3.8 0.2 0.3 0.7 0.0 0.9 1.4 4.7
Robin Vrbický BK Opava 17 16 15.7 3.1 1.1/2.6 41.5 0.3/1.6 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.9 0.6 1.5 0.6 0.5 1.5 0.0 0.8 2.1 -0.1
Marco Kormanik NH Ostrava 17 18 11.6 2.7 0.8/1.4 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.9 1.6 2.5 1.1 1.0 2.1 0.0 0.4 1.2 3.5
Zachariáš Andrle Tygři Praha 17 18 12.2 2.7 0.8/1.7 0.0* 0.3/1.3 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.8 1.9 2.7 0.6 0.4 0.8 0.0 0.5 1.1 3.2
Ondřej Skupeň Snakes Ostrava 17 10 15.5 4.7 1.3/2.3 56.5 0.3/1.7 0.0* 1.2/1.6 0.0* 1.2 2.4 3.6 0.6 0.2 1.3 0.0 1.0 3.3 2.7
Šimon Netolický Válečníci Děčín 16 18 9.1 2.6 0.6/1.1 0.0* 0.3/1.4 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.4 0.4 0.8 0.4 0.6 0.6 0.0 0.7 0.5 2.0
99 Matěj Severa Sluneta Ústí n. L. 16 17 14.0 2.7 1.2/2.4 51.2 0.0/0.1 0.0* 0.2/0.8 0.0* 1.0 0.9 1.9 0.6 0.6 1.0 0.0 0.6 2.4 1.4
Tomáš Míča BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 9 11.4 5.0 0.9/1.3 0.0* 0.8/1.6 0.0* 0.9/1.4 0.0* 0.2 1.3 1.6 0.4 0.4 1.0 0.0 1.0 0.9 5.0
4 Ondřej Bílek BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 10 16.0 4.5 1.5/2.2 68.2 0.5/2.0 25.0 0.0/0.2 0.0* 0.7 1.6 2.3 0.8 0.6 0.8 0.1 0.4 0.7 5.0
Marek Dvořák Tygři Brno 16 17 10.9 2.6 0.6/1.6 0.0* 0.1/1.0 0.0* 0.9/1.8 0.0* 0.7 1.1 1.8 0.3 0.5 0.5 0.0 1.4 0.7 2.9
David Holubec Sokol Pražský 16 15 12.7 2.9 0.7/2.3 28.6 0.3/1.1 0.0* 0.7/1.1 0.0* 0.9 1.7 2.6 0.5 0.8 1.7 0.0 0.7 1.5 1.6
Marek Sojka BA Nymburk 16 20 12.5 2.2 0.6/1.2 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.8/1.6 0.0* 1.0 2.4 3.4 0.4 0.6 1.3 0.0 1.0 1.6 3.0
Vilém Gabzdyl Basketpoint Frýdek-Místek 17 10 17.8 4.2 0.6/2.2 27.3 0.7/5.3 13.2 0.9/1.1 0.0* 0.3 1.1 1.4 0.6 0.7 3.6 0.0 1.0 2.9 -5.0
Martin Doubek Sokol Písek 15 8 19.3 5.1 1.8/2.9 60.9 0.3/0.9 0.0* 0.9/1.5 0.0* 1.1 1.3 2.4 0.9 0.6 0.9 0.1 1.4 0.6 6.8
Jan Bělohradský Tygři Praha 16 12 10.8 3.4 1.3/3.3 38.5 0.0/0.3 0.0* 0.9/1.2 0.0* 0.8 1.5 2.3 0.3 1.0 1.4 0.0 0.8 0.8 3.3
Michal Sedmík BASKET Brno 17 14 15.7 2.8 1.1/2.6 44.4 0.0/0.1 0.0* 0.5/0.8 0.0* 1.8 2.9 4.6 0.4 0.4 0.9 0.0 0.6 1.8 4.4
Vojtěch Kobierski NH Ostrava 17 4 29.5 9.8 3.5/7.5 46.7 0.0/2.0 0.0 2.8/5.0 55.0 1.0 1.0 2.0 0.5 2.0 2.0 0.1 4.5 3.3 5.3
Adam Votava BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 12 16.2 3.2 1.0/2.3 44.4 0.2/0.9 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.8 1.0 1.8 0.8 1.6 1.1 0.1 1.3 2.2 2.7
Jakub Hanika BASKET Brno 17 4 20.5 9.3 2.5/3.5 71.4 1.3/4.0 31.3 0.5/0.5 0.0* 1.8 4.0 5.8 2.0 2.8 4.0 0.1 0.8 3.5 9.3
Kryštof Davídek BA Nymburk 16 2 35.0 18.0 6.5/8.5 76.5 0.5/3.5 14.3 3.5/3.5 100.0 3.0 6.0 9.0 0.5 1.0 3.0 0.1 4.0 2.0 24.5
7 Vsevolod Diubchenko Sluneta Ústí n. L. 17 20 7.5 1.8 0.4/1.0 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.3 0.5 0.8 0.5 0.5 0.7 0.0 0.3 0.7 1.3
Vojtěch Árvai Sokol Pražský 17 19 15.9 1.9 0.7/1.5 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.5/0.9 0.0* 1.5 2.2 3.6 0.6 0.4 0.6 0.0 1.0 1.3 4.8
Ondřej Nikodým BA Nymburk 16 14 22.6 2.6 0.6/2.2 25.8 0.2/1.6 0.0* 0.8/1.4 0.0* 0.4 1.6 1.9 1.6 0.4 3.1 0.0 1.2 1.8 -0.7
Dominik Pova Válečníci Děčín 17 12 13.1 2.8 1.1/2.7 40.6 0.0/0.1 0.0* 0.7/1.1 0.0* 1.6 1.8 3.4 0.4 1.1 1.0 0.0 0.8 2.4 3.0
Richard Štefek Snakes Ostrava 16 17 10.1 1.9 0.4/0.8 0.0* 0.4/1.3 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.8 0.2 0.8 0.1 0.3 0.9 1.1
Lukáš Slezák NH Ostrava 17 14 11.9 2.1 1.0/2.3 43.8 0.0/0.2 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.7 1.9 2.6 0.2 0.4 0.6 0.0 0.1 0.9 2.6
Tomáš Rybařík Sokol Písek 16 18 9.0 1.6 0.2/0.8 0.0* 0.3/1.3 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.8 0.3 1.1 0.5 0.6 0.7 0.0 0.2 2.1 -0.4
Micah Anthony Perkins BK Opava 16 7 15.0 3.9 1.3/3.7 34.6 0.3/1.0 0.0* 0.4/1.0 0.0* 1.1 1.3 2.4 0.3 0.3 1.1 0.0 0.7 1.3 1.6
Šimon Dowertill Basketpoint Frýdek-Místek 16 20 14.6 1.4 0.5/1.1 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.4 1.0 1.4 0.3 0.7 2.1 0.0 0.6 1.8 -1.0
Tomáš Paluda BASKET Brno 16 17 8.8 1.5 0.1/0.5 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.2 0.5 0.8 0.6 0.5 1.0 0.0 0.4 1.1 0.5
Prokop Jelínek BASKET Brno 17 11 6.7 2.3 0.7/1.6 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.4 0.5 0.9 0.1 0.6 1.1 0.0 0.0 1.0 0.5
Radek Chaloupka USK 15 3 18.7 8.3 2.0/3.7 54.5 1.3/4.7 28.6 0.3/0.7 0.0* 0.7 1.3 2.0 0.3 0.3 3.7 0.0 0.7 2.7 0.0
Prokop Mach BK Loko Plzeň 17 15 9.9 1.7 0.7/1.7 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.4 0.0* 1.3 0.9 2.3 0.2 0.7 0.9 0.0 0.3 2.1 1.1
Matěj Vícha BK Opava 17 18 9.2 1.3 0.4/0.9 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.6 0.7 1.2 0.3 0.8 0.6 0.0 0.4 1.1 1.0
9 Martin Brůha Sluneta Ústí n. L. 17 14 9.7 1.6 0.3/1.0 0.0* 0.2/1.5 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.3 0.4 0.7 0.3 0.4 1.0 0.0 0.4 1.5 -1.4
Matěj Sklenařík USK 15 11 5.6 2.0 0.7/1.7 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.3 0.3 0.6 0.0 0.3 0.2 1.5
Ondřej Žila NH Ostrava 16 13 11.2 1.6 0.6/1.3 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.5 0.5 0.9 0.2 0.8 0.5 0.0 0.8 2.1 0.2
František Burian Snakes Ostrava 17 14 11.2 1.5 0.4/1.3 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.8 1.1 1.9 0.8 0.2 0.8 0.1 0.5 1.5 0.8
Vojtěch Mareš BK Opava 17 14 9.1 1.5 0.6/1.2 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.4 1.1 1.6 0.4 0.6 0.6 0.0 0.5 0.8 1.7
Adam Žvak Snakes Ostrava 16 16 5.3 1.3 0.3/0.4 0.0* 0.0 0.0* 0.8/0.9 0.0* 0.1 0.7 0.8 0.1 0.0 0.1 0.0 0.6 0.7 1.8
Safet Muhič Sokol Pražský 16 7 9.3 2.9 0.7/1.7 0.0* 0.1/1.3 0.0* 1.0/1.6 0.0* 0.6 1.1 1.7 0.3 0.1 0.6 0.1 1.3 0.6 2.4
Tomáš Cicvárek Tygři Brno 17 14 14.5 1.4 0.5/1.7 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.4/1.1 0.0* 0.8 0.6 1.4 0.9 1.1 0.6 0.1 1.1 1.6 1.3
Šimon Klouček BA Nymburk 16 10 9.5 1.8 0.2/0.4 0.0* 0.4/1.4 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.1 0.7 0.8 0.3 0.6 1.5 0.0 0.2 0.6 0.2
Lukáš Otýpka Basketpoint Frýdek-Místek 15 10 13.5 1.8 0.6/1.9 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.6/1.1 0.0* 0.6 1.5 2.1 0.1 0.3 1.5 0.0 1.0 3.0 -1.2
Pavel Bašta USK 17 12 7.3 1.5 0.6/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.4 0.7 1.1 0.3 0.3 0.4 0.1 0.4 0.4 1.5
Vladimír Krýsl Sluneta Ústí n. L. 16 7 6.1 2.4 0.6/0.9 0.0* 0.1/1.4 0.0* 0.9/0.9 0.0* 0.1 0.0 0.1 0.6 0.3 0.1 0.6 0.4 1.0 1.1
Michal Hamtil BA Nymburk 16 6 12.7 2.7 1.0/2.2 46.2 0.0/0.3 0.0* 0.7/1.8 0.0* 1.0 0.5 1.5 0.2 0.3 0.7 0.0 0.8 0.3 1.8
Teodor Kačírek Sokol Písek 15 12 10.3 1.3 0.2/1.4 0.0* 0.3/1.4 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.6 0.3 0.9 0.0 0.1 0.7 0.0 0.3 1.3 -2.0
Matěj Szkandera Basketpoint Frýdek-Místek 15 8 14.0 1.9 0.6/1.8 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.6/1.4 0.0* 1.4 0.5 1.9 0.3 0.3 1.6 0.0 1.1 1.3 0.5
Michal Klička BK Loko Plzeň 16 10 7.5 1.5 0.6/1.3 0.0* 0.0/0.8 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.5 0.5 0.4 0.1 0.5 0.7 1.0
David Reisinger USK 16 16 8.2 0.9 0.3/1.1 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.6 0.6 1.3 0.3 0.3 0.6 0.0 0.5 0.8 0.6
Tomáš Flaks NH Ostrava 17 4 7.0 3.3 1.3/2.0 62.5 0.3/1.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.3 0.8 0.5 1.0 0.8 0.2 0.0 1.5 1.5
Robin Rybář Basketpoint Frýdek-Místek 15 10 16.8 1.1 0.0/0.9 0.0* 0.1/0.8 0.0* 0.8/1.5 0.0* 0.2 0.9 1.1 0.3 0.5 4.7 0.0 1.7 1.4 -3.7
Jonáš Houser Válečníci Děčín 15 4 4.3 2.8 1.3/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.5 1.5 2.0 0.0 0.0 0.3 0.0 0.3 0.0 4.8
Jaroslav Suk Sokol Písek 16 11 6.2 1.0 0.1/0.2 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.3 0.5 0.3 0.4 0.3 0.1 0.2 0.9 0.8
Jakub Pleva Basketpoint Frýdek-Místek 16 18 10.9 0.6 0.2/0.9 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.1 0.2 1.3 0.0 0.1 0.8 -1.5
Ondřej Kos BASKET Brno 16 2 20.0 5.5 1.0/1.5 0.0* 1.0/4.5 22.2 0.5/1.5 0.0* 0.0 1.5 1.5 1.5 1.0 1.5 0.5 1.0 2.0 2.0
Jakub Řeha Snakes Ostrava 16 4 3.5 2.5 0.5/0.8 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.8/1.0 0.0* 0.3 0.5 0.8 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5 1.0 1.5
Daniel Poláček BA Nymburk 15 4 10.8 2.3 0.8/1.5 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.3 0.0 0.3 0.3 0.3 1.5 0.0 0.3 0.8 -0.8
Tobias Zapletal Basketpoint Frýdek-Místek 15 5 10.4 1.8 0.6/1.2 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.6/1.4 0.0* 0.4 1.0 1.4 0.0 0.4 2.2 0.0 1.2 1.4 -0.6
Jakub Zajíc Basketpoint Frýdek-Místek 15 2 14.5 4.0 2.0/4.5 44.4 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.5 1.5 0.0 1.0 1.5 0.0 0.0 3.0 -1.5
Matěj Abraham Sluneta Ústí n. L. 17 12 6.8 0.7 0.2/0.5 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.3 0.9 1.3 0.1 0.2 0.3 0.0 0.5 0.5 1.1
Adam Pulkrábek BASKET Brno 16 6 6.5 1.3 0.2/0.7 0.0* 0.3/1.2 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.3 0.3 1.3 0.0 0.7 0.7 -0.8
Tadeáš Ehl BA Nymburk 17 4 6.5 1.8 0.8/0.8 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.3 0.0 0.3 0.5 0.5 0.5 0.3 0.3 0.8 1.3
Jakub Kolík BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 1 12.0 6.0 0.0/0.0 0.0* 2.0/3.0 66.7 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 6.0
Filip Hemerka BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 5 5.2 1.2 0.0/0.4 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.6 0.4 1.0 0.4 0.4 0.2 0.4 0.0 0.2 1.8
Michal Blabolil Tygři Praha 15 1 8.0 6.0 0.0/0.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 5.0
Filip Veselý Sluneta Ústí n. L. 16 7 5.4 0.7 0.3/0.6 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.4 1.0 1.4 0.1 0.1 0.1 0.1 0.1 0.7 1.3
Martin Kuffner BK Loko Plzeň 16 7 4.6 0.7 0.3/0.6 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.0 0.1 0.0 0.0 0.3 0.1 1.7
Ivan Pashkov USK 15 2 8.5 2.0 1.0/1.5 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 2.5 3.0 0.5 0.0 1.5 0.2 1.5 1.5 3.0
Vojtěch Kundrát Snakes Ostrava 15 2 9.5 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.5 0.0 0.5 0.5 0.0 1.0 0.5
Bohdan Liubarskyi BASKET Brno 15 2 8.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 1.5 0.2 0.0 1.0 -1.0
Nazar Čerkasov Basketpoint Frýdek-Místek 15 11 13.7 0.3 0.0/0.8 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.2 1.7 1.9 0.2 0.3 1.5 0.0 0.6 1.3 -0.7
Nikolas Nezdařil BA Nymburk 17 2 17.5 1.0 0.5/1.5 0.0* 0.0/3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5 3.5 4.0 1.0 2.0 3.5 0.1 1.0 4.0 -3.0
Jakub Pešek Válečníci Děčín 17 10 2.4 0.2 0.1/0.1 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.0 0.1 0.2 0.0 0.0 0.0 -0.1
Vít Pokorný BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 1 16.0 2.0 1.0/4.0 25.0 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 4.0 5.0 2.0 0.0 1.0 2.0 0.0 1.0 5.0
Jan Jandora Tygři Brno 17 6 4.3 0.3 0.2/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.3 0.3 0.7 0.2 0.2 0.0 0.0 0.2 0.0 0.8
Štěpán Hrtoň Basketpoint Frýdek-Místek 15 4 9.3 0.5 0.3/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.5 0.3 0.8 0.0 0.5 1.3 0.0 0.5 1.8 -1.5
Kryštof Jilemnický BA Nymburk 16 9 5.9 0.2 0.1/0.3 0.0* 0.0/0.9 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.3 0.4 0.3 0.2 0.3 0.1 0.0 1.4 -1.7
Štěpán Horák BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 2 11.0 1.0 0.5/2.5 20.0 0.0/3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 2.0 -5.5
Adam Lacho Tygři Brno 17 6 6.2 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.5 0.0 0.5 0.2 0.0 0.0 0.2
Lukáš Hejduk BK Opava 15 2 3.5 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 -0.5
Lukáš Tichý NH Ostrava 16 4 7.0 0.5 0.0/1.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.8 1.3 2.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.8 1.3 -0.5
Filip Kačírek Sokol Písek 17 8 4.5 0.3 0.1/0.6 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.4 0.6 0.4 0.3 0.3 0.2 0.0 0.0 0.6
Jakub Chaloupka USK 15 5 8.4 0.4 0.2/0.4 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2 0.6 0.0 0.4 0.4 -0.8
Filip Zámostný USK 16 2 13.5 1.0 0.5/3.0 16.7 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.5 1.0 2.5 0.5 0.5 0.5 0.5 0.5 1.0 1.0
Richard Štráchal USK 15 2 11.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 1.0 0.5 1.5 1.5 0.0 1.5 0.5 0.5 0.5 1.5
Daniel Gasiúnas-Demčenko Sokol Pražský 15 3 4.7 0.3 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.0 0.7 0.7 0.0 0.7 0.0 0.0 0.3 0.0 1.0
Jakub Rajčan BK Opava 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Přemysl Dubový BK Opava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Marek Hranoš Snakes Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Křesťan BK Opava 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Toporkov BA Nymburk 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Daniel Mrázek Tygři Brno 16 2 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0
Nikolas Theodoru BK Opava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Šmíd BASKET Brno 17 2 6.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5 0.5
Dominik Muroň Basketpoint Frýdek-Místek 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michal Gebara Basketpoint Frýdek-Místek 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Dominik Zigo Basketpoint Frýdek-Místek 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Martin Šimara Basketpoint Frýdek-Místek 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
David Motyčka BK Opava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vojtěch Kadaňka BK Opava 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Eduard Myšák BK Opava 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kryštof Masopust Basketpoint Frýdek-Místek 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vladyslav Bukhanevych GBA Lions Jindřichův Hradec 16 17 4.6 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.2 0.3 0.0 0.1 0.2 0.0 0.0 0.0 -0.1
Lukáš Scholz BK Opava 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lukáš Altman BK Opava 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matěj Zimmer BK Opava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Pavel Czudek BK Opava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jáchym Henzl BK Opava 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Rodion Panforov Sokol Pražský 17 5 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Max Šmidrkal GBA Lions Jindřichův Hradec 17 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Serhii Sasov Sokol Pražský 16 5 3.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.6 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.4 0.6 0.0 0.0 0.6 0.0 0.2 0.4 -0.8
Antonio Červeňák Basketpoint Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Enrique Bongilaj Basketpoint Frýdek-Místek 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Heřmánek USK 17 1 18.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 -2.0
Matěj Bartošík BK Opava 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Alois Kudrlička BK Loko Plzeň 16 5 2.8 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.2 0.0 0.2 0.2 0.0 0.2