Micah Anthony Perkins

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
BK Opava
Výška
173 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
78
Procento vítězství
41%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady 21 - 3.0 1.3 0 0.4/1.3 29.6 - -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina F BK Opava 9 - 4.7 1.9 0 0.9/2.9 30.8 - -
2021/22 mladší žáci U14 - liga D BK Opava 12 - 8.8 3.6 0.2 1.1/2.8 38.2 - -
2022/23 žáci U15 - Skupina E BK Opava 10 - 7.1 3.1 0 0.9/2.1 42.9 - -
2022/23 žáci U15 - liga C BK Opava 12 - 8.3 3.3 0.3 0.8/1.8 45.5 - -
2023/24 kadeti U17 - skupina B BK Opava 3 9.3 2.3 0.7 /2.7 0.3 0/0.3 0.0 1.3 0.3
2023/24 kadeti U17 - Skupina G BK Opava B 7 - 20.9 7.6 1.3 1.9/3.3 56.5 - -
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B BK Opava 4 17.5 5.0 1.8 /4.5 0.3 0.8/1.5 50.0 1.3 2.5
Průměr za kariéru 19.5 1.3 7.1 2.8 0.2 0.8/2.1 73.4 1.7 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Sluneta Ústí n. L. 25. 2. 2024
2B body 11 Sokol Karviná 14. 10. 2023
3B body 2 BK Snakes Orlová 18. 11. 2023
Obranné doskoky 3 Sluneta Ústí n. L. 25. 2. 2024
Útočné doskoky 3 Válečníci Děčín 2. 3. 2024
Doskoky celkem 5 Sluneta Ústí n. L. 25. 2. 2024
Body 30 Sokol Karviná 14. 10. 2023
Užitečnost 8 Válečníci Děčín 2. 3. 2024
Asistence 1 Basketpoint Frýdek-Místek 16. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Basketpoint Frýdek-Místek 10. 4. 2022 2021/22
2B body 11 Sokol Karviná 14. 10. 2023 2023/24
3B body 2 Snakes B 26. 9. 2023 2023/24
Obranné doskoky 3 Sluneta Ústí n. L. 25. 2. 2024 2023/24
Útočné doskoky 3 Válečníci Děčín 2. 3. 2024 2023/24
Doskoky celkem 5 Sluneta Ústí n. L. 25. 2. 2024 2023/24
Body 30 Sokol Karviná 14. 10. 2023 2023/24
Užitečnost 8 Válečníci Děčín 2. 3. 2024 2023/24
Asistence 1 Basketpoint Frýdek-Místek 16. 9. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 13:43 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
17. 9. 2023 Skupina G BK Snakes Háj 0:00 13 4 0.0 1 0.0 2/4 50.0
26. 9. 2023 Skupina G Snakes B 0:00 19 6 0.0 2 0.0 1/1 100.0
14. 10. 2023 Skupina G Sokol Karviná 0:00 30 11 0.0 2 0.0 2/7 28.6
4. 11. 2023 Skupina G TŘI 0:00 21 9 0.0 1 0.0 0/0 0
18. 11. 2023 Skupina G BK Snakes Orlová 0:00 25 8 0.0 2 0.0 3/4 75.0
19. 11. 2023 Skupina G Start Havířov 0:00 21 8 0.0 1 0.0 2/4 50.0
9. 12. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 9:06 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2023 skupina B BA Nymburk 5:13 5 1 25.0 1 50.0 0/1 0.0
6. 1. 2024 Skupina G BK Snakes Háj 0:00 17 7 0.0 0 0.0 3/3 100.0
10. 2. 2024 nadstavba B BK Loko Plzeň 7:47 2 1 100.0 0 0.0 0/2 0.0
11. 2. 2024 nadstavba B Tygři Praha 5:52 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
25. 2. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 29:22 7 2 33.3 0 0.0 3/4 75.0
2. 3. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 26:49 9 3 37.5 1 100.0 0/0 0
Celkem 14 97:52 173 62 238.5 11 157.1 16/30 53.3
Průměr 14 6:59 12.4 4.4 238.5 0.8 157.1 1.1/2.1 53.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SKUP-BCM Olomouc 4 0:00 12.5 5.8 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 2.0
BCM Orli Prostějov 4 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.5/2.3 66.7 2.0
Sokol Karviná 1 0:00 30.0 11.0 0.0 2.0 0.0 2.0/7.0 28.6 2.0
BK Snakes Háj 2 0:00 15.0 5.5 0.0 0.5 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Basketpoint Frýdek-Místek 3 0:00 8.7 3.0 0.0 0.0 0.0 2.7/5.3 50.0 2.0
BK Snakes Orlová 1 0:00 25.0 8.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BC Nový Jičín 3 0:00 7.3 3.0 0.0 0.0 0.0 1.3/4.0 33.3 3.0
Start Havířov 1 0:00 21.0 8.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
TŘI 1 0:00 21.0 9.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Nový Jičín 4 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.8/2.5 30.0 0.3
Slavia Kroměříž 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Snakes B 1 0:00 19.0 6.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
FASTAV Zlín 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Snakes Ostrava 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
FASTAV Zlín 2 0:00 6.5 1.5 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Vlci Žďár 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Válečníci Děčín 1 26:49 9.0 3.0 37.5 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketpoint F-M 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BA Radotín 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
NH Ostrava 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
Sluneta Ústí n. L. 1 29:22 7.0 2.0 33.3 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
BA Sparta 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BA Nymburk 1 5:13 5.0 1.0 25.0 1.0 50.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 -
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Basketpoint Frýdek-Místek 1 13:43 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 7:47 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 5:52 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 9:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -