Matěj Vícha

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
BK Opava
Výška
181 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
59
Procento vítězství
52.5%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina F BK Opava 5 - 5.4 2.4 0 0.6/1.6 37.5 - -
2019/20 starší minižáci U13 - Základní část BK Opava 2 - 11.0 5.5 0 0/2 0.0 - -
2021/22 žáci U15 - skupina E BK Opava 8 - 4.8 2.3 0 0.3/0.4 66.7 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga B BK Opava 11 - 2.4 1 0 0.4/0.7 50.0 - -
2021/22 žáci U15 - MČR BK Opava 3 12.0 0.7 0.3 0 0/0 0.0 1.3 -0.7
2022/23 kadeti U17 - Skupina G BK Opava B 9 - 6.6 2.9 0.1 0.4/1.1 40.0 - -
2022/23 kadeti U17 - Finále G+F o 1.-4.místo BK Opava B 4 - 4.0 1.5 0.3 0.3/0.5 50.0 - -
2023/24 kadeti U17 - skupina B BK Opava 12 9.7 1.5 0.4 /1.1 0.2 0.2/0.5 33.3 1.4 0.7
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B BK Opava 5 6.4 1.0 0.4 /0.6 0 0.2/0.6 33.3 0.4 2.0
Průměr za kariéru 11.8 3.1 3.6 1.6 0.1 0.3/0.7 62.2 1.6 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Basketpoint Frýdek-Místek 5. 11. 2023
2B body 1 Snakes Ostrava 17. 9. 2023
3B body 1 Basketpoint Frýdek-Místek 16. 9. 2023
Obranné doskoky 2 BA Nymburk 30. 9. 2023
Útočné doskoky 2 BA Nymburk 30. 9. 2023
Doskoky celkem 4 BA Nymburk 30. 9. 2023
Body 4 Basketpoint Frýdek-Místek 5. 11. 2023
Užitečnost 8 Basketpoint Frýdek-Místek 5. 11. 2023
Asistence 2 Basketpoint Frýdek-Místek 5. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 2 TJ Start Havířov 3. 10. 2020 2020/21
2B body 8 Sokol Karviná 22. 10. 2022 2022/23
3B body 1 Sokol Karviná 22. 10. 2022 2022/23
Obranné doskoky 2 Basketpoint Frýdek-Místek 16. 9. 2023 2023/24
Útočné doskoky 2 Basketpoint Frýdek-Místek 16. 9. 2023 2023/24
Doskoky celkem 4 Basketpoint Frýdek-Místek 16. 9. 2023 2023/24
Body 19 Sokol Karviná 22. 10. 2022 2022/23
Užitečnost 8 Basketpoint Frýdek-Místek 5. 11. 2023 2023/24
Asistence 2 Basketpoint Frýdek-Místek 5. 11. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 15:18 3 0 0.0 1 33.3 0/0 0
17. 9. 2023 skupina B Snakes Ostrava 14:16 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
30. 9. 2023 skupina B BA Nymburk 16:04 2 1 100.0 0 0.0 0/2 0.0
1. 10. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 13:04 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
14. 10. 2023 skupina B BASKET Brno 8:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina B Tygři Brno 3:43 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2023 skupina B Snakes Ostrava 5:25 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 13:46 4 1 25.0 0 0.0 2/2 100.0
18. 11. 2023 skupina B NH Ostrava 11:15 3 0 0.0 1 100.0 0/2 0.0
19. 11. 2023 skupina B NH Ostrava 7:43 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
6. 1. 2024 skupina B Tygři Brno 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2024 skupina B BASKET Brno 7:03 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 9:10 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
21. 1. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 12:24 2 1 50.0 0 0.0 0/1 0.0
10. 2. 2024 nadstavba B BK Loko Plzeň 4:36 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 2. 2024 nadstavba B Tygři Praha 5:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 2. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 17 147:37 23 7 43.8 2 18.2 3/9 33.3
Průměr 17 8:41 1.4 0.4 43.8 0.1 18.2 0.2/0.5 33.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Karviná 2 0:00 16.5 7.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Start Havířov 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Slavia Kroměříž 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 5.0
BC Nový Jičín 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Start Havířov 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Snakes B 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
SKUP-BCM Olomouc 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
Basketpoint Frýdek-Místek 2 14:32 3.5 0.5 20.0 0.5 16.7 1.0/1.0 100.0 0.5
Basketpoint Frýdek-Místek 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Královští Sokoli 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
NH Ostrava 2 9:29 2.5 0.5 100.0 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Basketpoint F-M 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Start Havířov 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 4:35 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Tygři Brno 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 13:04 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 1 12:24 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BA Nymburk 1 16:04 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Snakes Ostrava 2 9:50 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
NH Ostrava 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno 2 7:42 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Tygři Brno 2 1:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 1 4:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 5:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0