Vojtěch Gronský

Národnost
CZE
Ročník narození
2009 - 15 let
Aktuální klub
BK Opava
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
3
Zápasy
87
Procento vítězství
55.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2021/22 mladší žáci U14 - skupina F BK Opava 9 - 7.8 2.9 0.1 1.7/4.4 37.5 - -
2021/22 mladší žáci U14 - liga D BK Opava 11 - 11.0 4.2 0.5 1.3/2.8 45.2 - -
2022/23 mladší žáci U14 - Skupina F BK Opava 11 - 21.6 6.8 0.8 5.5/7.4 75.3 - -
2022/23 žáci U15 - Skupina E BK Opava 6 - 8.8 3.2 0.3 1.5/2.3 64.3 - -
2022/23 žáci U15 - liga C BK Opava 10 - 19.3 5.8 1.7 2.6/5.2 50.0 - -
2022/23 mladší žáci U14 - extraliga B BK Opava 12 - 17.8 4.7 1.3 4.4/7.3 60.2 - -
2023/24 žáci U15 - Skupina D BK Opava 13 - 18.7 6.5 0.2 5.1/9 56.4 - -
2023/24 kadeti U17 - skupina B BK Opava 8 16.0 3.6 1.3 /3.5 0.1 0.8/1.1 66.7 1.8 3.0
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B BK Opava 5 20.4 9.8 2.6 /6.4 0.8 2.2/4.6 47.8 3.4 7.0
2023/24 žáci U15 - Extraliga B BK Opava 2 - 25.5 9.5 1 3.5/9.5 36.8 - -
Průměr za kariéru 29.0 2.6 14.5 4.7 0.7 3.1/5.4 180.1 2.3 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 18 SKUP-BCM Olomouc 27. 1. 2024
2B body 16 BC Nový Jičín 11. 11. 2023
3B body 1 Sluneta Ústí n. L. 25. 2. 2024
Obranné doskoky 5 Snakes Ostrava 17. 9. 2023
Útočné doskoky 5 Sluneta Ústí n. L. 20. 1. 2024
Doskoky celkem 8 Tygři Praha 11. 2. 2024
Body 35 BC Nový Jičín 11. 11. 2023
Užitečnost 22 Tygři Praha 11. 2. 2024
Asistence 3 NH Ostrava 19. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 18 SKUP-BCM Olomouc 27. 1. 2024 2023/24
2B body 16 BK Snakes Ostrava 18. 10. 2022 2022/23
3B body 3 BC Nový Jičín 9. 4. 2022 2021/22
Obranné doskoky 5 Sluneta Ústí n. L. 25. 2. 2024 2023/24
Útočné doskoky 5 Sluneta Ústí n. L. 20. 1. 2024 2023/24
Doskoky celkem 8 Sluneta Ústí n. L. 20. 1. 2024 2023/24
Body 36 BK Snakes Ostrava 18. 10. 2022 2022/23
Užitečnost 22 Tygři Praha 11. 2. 2024 2023/24
Asistence 3 NH Ostrava 19. 11. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 10:55 5 2 40.0 0 0.0 1/2 50.0
17. 9. 2023 skupina B Snakes Ostrava 15:01 3 1 33.3 0 0.0 1/2 50.0
23. 9. 2023 Skupina D NH Ostrava 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/4 25.0
24. 9. 2023 Skupina D Snakes Ostrava 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/10 20.0
30. 9. 2023 skupina B BA Nymburk 14:04 4 1 25.0 0 0.0 2/2 100.0
1. 10. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 14:25 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 Skupina D Slavia Kroměříž 0:00 19 8 0.0 0 0.0 3/5 60.0
8. 10. 2023 Skupina D FASTAV Zlín 0:00 27 9 0.0 0 0.0 9/14 64.3
14. 10. 2023 skupina B BASKET Brno 13:36 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina B Tygři Brno 26:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 10. 2023 Skupina D BCM Orli Prostějov 0:00 26 12 0.0 0 0.0 2/5 40.0
22. 10. 2023 Skupina D SKUP-BCM Olomouc 0:00 11 2 0.0 0 0.0 7/11 63.6
11. 11. 2023 Skupina D BC Nový Jičín 0:00 35 16 0.0 0 0.0 3/3 100.0
12. 11. 2023 Skupina D BC Nový Jičín 0:00 17 4 0.0 1 0.0 6/9 66.7
18. 11. 2023 skupina B NH Ostrava 12:04 10 3 60.0 1 33.3 1/1 100.0
19. 11. 2023 skupina B NH Ostrava 21:10 3 1 25.0 0 0.0 1/2 50.0
2. 12. 2023 Skupina D Snakes Ostrava 0:00 16 5 0.0 1 0.0 3/8 37.5
3. 12. 2023 Skupina D NH Ostrava 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/2 0.0
13. 1. 2024 Skupina D FASTAV Zlín 0:00 29 10 0.0 0 0.0 9/12 75.0
14. 1. 2024 Skupina D Slavia Kroměříž 0:00 24 9 0.0 1 0.0 3/7 42.9
20. 1. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 17:19 5 1 16.7 1 33.3 0/2 0.0
21. 1. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 17:21 2 0 0.0 0 0.0 2/4 50.0
27. 1. 2024 Skupina D SKUP-BCM Olomouc 0:00 32 7 0.0 0 0.0 18/27 66.7
10. 2. 2024 nadstavba B BK Loko Plzeň 18:22 14 3 100.0 1 33.3 5/12 41.7
11. 2. 2024 nadstavba B Tygři Praha 21:58 19 6 66.7 1 25.0 4/5 80.0
17. 2. 2024 Extraliga B BASKET Brno 0:00 27 9 0.0 1 0.0 6/13 46.2
18. 2. 2024 Extraliga B Tygři Brno 0:00 24 10 0.0 1 0.0 1/6 16.7
25. 2. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 27:25 9 3 30.0 1 25.0 0/0 0
Celkem 28 230:17 372 126 210.0 10 30.3 90/168 53.6
Průměr 28 8:13 13.3 4.5 210.0 0.4 30.3 3.2/6.0 53.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Snakes Ostrava 5 0:00 21.2 7.0 0.0 1.2 0.0 3.6/5.6 64.3 2.0
BC Nový Jičín 4 0:00 26.0 8.3 0.0 1.5 0.0 5.0/7.0 71.4 3.0
FASTAV Zlín 4 0:00 20.8 6.8 0.0 0.8 0.0 5.0/8.3 60.6 2.3
SKUP-BCM Olomouc 4 0:00 20.3 5.8 0.0 0.3 0.0 8.0/11.8 68.1 2.0
Slavia Kroměříž 4 0:00 17.8 4.3 0.0 1.0 0.0 6.3/9.0 69.4 1.3
FASTAV Zlín 4 0:00 16.0 6.0 0.0 0.3 0.0 3.3/4.0 81.3 2.8
BC Nový Jičín 5 0:00 12.0 3.8 0.0 0.8 0.0 2.0/2.8 71.4 3.0
Basketpoint Frýdek-Místek 4 0:00 14.5 5.5 0.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 1.8
BCM Orli Prostějov 3 0:00 17.0 6.7 0.0 0.3 0.0 2.7/5.3 50.0 2.0
Vlci Žďár 2 0:00 23.5 7.0 0.0 2.5 0.0 2.0/4.5 44.4 3.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 21.5 8.5 0.0 0.5 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 0:00 18.5 3.5 0.0 1.5 0.0 7.0/12.0 58.3 3.5
BA Nymburk 2 0:00 18.0 5.5 0.0 1.0 0.0 4.0/9.0 44.4 4.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 16.5 5.5 0.0 1.5 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
NH Ostrava 5 0:00 6.6 1.8 0.0 0.6 0.0 1.2/2.4 50.0 2.4
Snakes Ostrava 4 0:00 7.5 2.5 0.0 0.3 0.0 1.8/5.5 31.8 2.0
Tygři Brno 2 0:00 14.0 3.0 0.0 1.5 0.0 3.5/6.5 53.8 3.5
BASKET Brno 1 0:00 27.0 9.0 0.0 1.0 0.0 6.0/13.0 46.2 3.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.5
TJ Start Havířov 1 0:00 24.0 6.0 0.0 3.0 0.0 3.0/9.0 33.3 -
Tygři Brno 1 0:00 24.0 10.0 0.0 1.0 0.0 1.0/6.0 16.7 1.0
Tygři Praha 1 21:58 19.0 6.0 66.7 1.0 25.0 4.0/5.0 80.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 22:22 7.0 2.0 25.0 1.0 28.6 0.0/1.0 0.0 4.0
BK Loko Plzeň 1 18:22 14.0 3.0 100.0 1.0 33.3 5.0/12.0 41.7 3.0
NH Ostrava 2 16:37 6.5 2.0 44.4 0.5 16.7 1.0/1.5 66.7 2.0
Basketpoint F-M 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
NH Ostrava 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 2.0
Basketpoint Frýdek-Místek 1 10:55 5.0 2.0 40.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Nymburk 1 14:04 4.0 1.0 25.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Snakes Ostrava 1 15:01 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 14:25 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 1 17:21 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BASKET Brno 1 13:36 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Brno 1 26:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0