Alois Kudrlička

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
BA Grizzlies Plzeň
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
106
Procento vítězství
70.8%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Krajský přebor BK Loko Plzeň 18 - 9.2 4.1 0 1.1/2.1 54.1 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o NF BK Loko Plzeň 6 - 7.8 3.5 0 0.8/1.7 50.0 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 1 - 4.0 1 0 2/4 50.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Krajský přebor BK Loko Plzeň 16 - 6.4 3 0 0.4/1.6 26.9 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o NF BK Loko Plzeň 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší minižáci U12 - Krajský přebor BK Loko Plzeň 12 - 8.0 3.5 0 1/2.3 42.9 - -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina A Lokomotiva Plzeň 11 - 9.1 3.6 0.4 0.7/1.5 50.0 - -
2021/22 mladší žáci U14 - MČR Lokomotiva Plzeň 3 6.7 3.0 1 0 1/2 50.0 - 1.7
2022/23 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 12 - 7.3 2.3 0.8 0.4/1.1 38.5 - -
2022/23 žáci U15 - extraliga A Lokomotiva Plzeň 12 - 6.6 2.2 0.6 0.5/1.7 30.0 - -
2023/24 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 5 1.8 0.0 0 /0.4 0 0/0 0.0 0.2 -0.6
2023/24 junioři U19 - Skupina A BA Grizzlies Plzeň 6 - 3.0 0.5 0.5 0.5/1 50.0 - -
2023/24 junioři U19 - play-out A BA Grizzlies Plzeň 2 - 2.5 0.5 0.5 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 15.1 0.3 6.8 2.7 0.2 0.7/1.6 63.2 1.4 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 SLUNETA Ústí n. L. 17. 12. 2023
2B body 1 SLUNETA Ústí n. L. 17. 12. 2023
3B body 2 SLUNETA Ústí n. L. 17. 12. 2023
Body 10 SLUNETA Ústí n. L. 17. 12. 2023
Asistence 1 Sluneta Ústí n. L. 16. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 BK Jiskra Domažlice 27. 10. 2018 2018/19
2B body 11 BK Jiskra Domažlice 27. 10. 2018 2018/19
3B body 2 BK Klatovy 19. 11. 2022 2022/23
Body 26 BK Jiskra Domažlice 27. 10. 2018 2018/19
Asistence 1 Sluneta Ústí n. L. 16. 9. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
16. 9. 2023 skupina A Sluneta Ústí n. L. 3:40 0 0 0.0 0 0/0 0
17. 9. 2023 skupina A Válečníci Děčín 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
30. 9. 2023 skupina A Sokol Pražský 1:33 0 0 0.0 0 0/0 0
14. 10. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 3:21 0 0 0.0 0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina A Sokol Písek 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
11. 11. 2023 Skupina A Tygři Praha B 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
12. 11. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 0:00 1 0 0.0 0 1/2 50.0
17. 11. 2023 Skupina A BK Jiskra Domažlice 0:00 5 1 0.0 1 0/2 0.0
2. 12. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
3. 12. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
17. 12. 2023 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 10 1 0.0 2 2/2 100.0
13. 1. 2024 play-out A BK Jiskra Domažlice 0:00 5 1 0.0 1 0/0 0
27. 1. 2024 play-out A TJ Sokol Kbely 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
Celkem 13 8:34 23 4 200.0 4 3/6 50.0
Průměr 13 0:39 1.8 0.3 200.0 0.3 0.2/0.5 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
BK Jiskra Domažlice 9 0:00 11.2 5.0 0.0 0.0 1.2/2.1 57.9 1.1
BK Klatovy U11 (MS) 11 0:00 6.5 2.7 0.0 0.0 1.0/2.2 45.8 2.0
BK Klatovy 10 0:00 3.9 1.5 0.0 0.0 0.9/2.4 37.5 1.6
DBaK 4 0:00 9.3 4.5 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 0.3
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 17.0 7.5 0.0 0.5 0.5/1.5 33.3 3.0
BA Sparta 4 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Jiskra Domažlice 4 0:00 5.5 2.8 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.8
Jižní Supi 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 1.0/1.5 66.7 -
Sokol Pražský 4 0:00 4.8 1.5 0.0 0.5 0.3/1.0 25.0 2.0
SKB Rokycany (MS) 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
BA Sparta Praha 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Brandýs n.L. 2 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Sokol Písek 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.5/2.0 25.0 2.5
BK Klatovy 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 1.0/1.5 66.7 1.5
BK Klatovy 2 0:00 6.5 0.5 0.0 1.5 1.0/1.0 100.0 2.0
USK Praha 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0/1.0 0.0 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0/3.0 0.0 3.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 10.0 1.0 0.0 2.0 2.0/2.0 100.0 -
Tygři Praha 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 1.0/2.5 40.0 1.0
BK Kladno 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Snakes Ostrava 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
TJ Sokol Kbely 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Válečníci Děčín 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 1 3:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 1:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions Jindřichův Hradec 1 3:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5