Šimon Klouček

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
Basket Poděbrady

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
63
Procento vítězství
69.8%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F-
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A" BANymU12B 5 - 2.0 0.8 0 0.4/0.6 66.7 -
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A1" BANymU12B 5 - 1.2 0.6 0 0/0 0.0 -
2020/21 starší minižáci U13 - Starší minižáci U13B BANymbU13B 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina C BA Nymburk 9 - 6.3 2.6 0.2 0.6/0.9 62.5 -
2021/22 mladší žáci U14 - liga B BA Nymburk 7 - 5.9 1.7 0.6 0.7/2.4 29.4 -
2022/23 žáci U15 - Skupina C BA Nymburk 8 - 6.8 2.6 0.4 0.4/0.8 50.0 -
2022/23 žáci U15 - extraliga B BA Nymburk 7 - 3.3 0.6 0.6 0.4/0.9 50.0 -
2022/23 žáci U15 - MČR BA Nymburk 2 1.5 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2023/24 kadeti U17 - Skupina C Pod U17B 2 - 3.5 1 0.5 0/0 0.0 -
2023/24 kadeti U17 - Skupina B Pod U17B 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2023/24 kadeti U17 - skupina B BA Nymburk 10 8.5 1.8 0.2 /0.4 0.4 0.2/0.4 50.0 0.6
2023/24 kadeti U17 - play-out B Pod U17B 2 - 2.5 0.5 0.5 0/0 0.0 -
Průměr za kariéru 12.6 1.4 3.5 1.2 0.3 0.3/0.7 61.7 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BK Opava 30. 9. 2023
2B body 2 BK Č. Brod 27. 5. 2023
3B body 2 Basketpoint Frýdek-Místek 7. 1. 2024
Obranné doskoky 2 Basketpoint Frýdek-Místek 14. 10. 2023
Útočné doskoky 1 BK Opava 30. 9. 2023
Doskoky celkem 2 Basketpoint Frýdek-Místek 14. 10. 2023
Body 7 Basketpoint Frýdek-Místek 7. 1. 2024
Užitečnost 6 BK Opava 30. 9. 2023
Asistence 1 NH Ostrava 1. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 USK Praha 11. 12. 2021 2021/22
2B body 5 USK Praha 10. 10. 2021 2021/22
3B body 2 NH Ostrava 11. 3. 2023 2022/23
Obranné doskoky 2 Basketpoint Frýdek-Místek 14. 10. 2023 2023/24
Útočné doskoky 1 BK Opava 30. 9. 2023 2023/24
Doskoky celkem 2 Basketpoint Frýdek-Místek 14. 10. 2023 2023/24
Body 13 Basket Poděbrady 15. 10. 2022 2022/23
Užitečnost 6 BK Opava 30. 9. 2023 2023/24
Asistence 1 NH Ostrava 1. 10. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
27. 5. 2023 Skupina C Tygři Praha B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 5. 2023 Skupina C BK Č. Brod 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
16. 9. 2023 Skupina B Jižní Supi 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 9. 2023 skupina B BK Opava 7:34 4 0 0.0 1 50.0 1/2 50.0
1. 10. 2023 skupina B NH Ostrava 20:28 5 1 50.0 1 25.0 0/0 0
14. 10. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 18:18 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina B Snakes Ostrava 5:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2023 skupina B Tygři Brno 1:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2023 skupina B BASKET Brno 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 11. 2023 Skupina B BK Brandýs n. L. 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 12. 2023 skupina B NH Ostrava 7:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2023 skupina B BK Opava 7:19 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
17. 12. 2023 Skupina B Královští Sokoli 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 1. 2024 skupina B Snakes Ostrava 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2024 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 15:51 7 0 0.0 2 40.0 1/2 50.0
20. 1. 2024 play-out B Královští Sokoli 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
21. 1. 2024 play-out B Tesla Pardubice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 17 84:45 30 5 125.0 6 42.9 2/4 50.0
Průměr 17 4:59 1.8 0.3 125.0 0.4 42.9 0.1/0.2 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
TJ Sokol Kbely 4 0:00 6.3 1.5 0.0 0.8 0.0 1.0/2.5 40.0 0.8
USK Praha 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
BC Kolín 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Poděbrady 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 2 0:00 4.5 0.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BK Č. Brod 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketpoint Frýdek-Místek 2 17:04 3.5 0.0 0.0 1.0 28.6 0.5/1.0 50.0 1.5
SK Žabovřesky 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Písek 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.5 0.0 0.5
BK Opava 2 7:26 3.0 0.5 100.0 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 -
Bol U12B 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Královští Sokoli 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
NH Ostrava 2 14:08 2.5 0.5 50.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
JUVENTA U12B 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BASKET Brno 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Kol U13B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Brno 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tygři Praha B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jižní Supi 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 2 2:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Brno 1 1:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -