David Holubec

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
BK Brandýs n. L.
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
242
Procento vítězství
57.9%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" BK Brandýs nad Labem 8 - 8.3 3.9 0 0.5/1.3 40.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" BK Brandýs nad Labem 8 - 6.0 2.5 0 1/2.5 40.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina D BK Brandýs n. L. 8 - 5.6 2.3 0.3 0.4/2.6 14.3 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. C BK Brandýs n. L. 5 - 8.0 3 0.4 0.8/1.6 50.0 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina C BK Brandýs n. L. 4 - 26.3 12.5 0 1.3/3 41.7 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B Bra U12B"A"(ms) 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B Bra U12B"A"(ms) 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A" Bra U12B"A"(ms) 6 - 2.7 1.2 0 0.3/1 33.3 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A1" Bra U12B"A"(ms) 6 - 5.3 2.5 0 0.3/0.3 100.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Skupina 1-4 Bra U12B"A"(ms) 4 - 1.3 0.3 0 0.8/3.3 23.1 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Skupina 1-4 B Bra U12B"A"(ms) 4 - 1.3 0.3 0 0.8/3.3 23.1 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" Bra U12B"A"(ms) 4 - 10.5 5.3 0 0/0.5 0.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B1" Bra U12B"A"(ms) 4 - 7.3 3 0 1.3/2.8 45.5 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Nadstavba A Bra U12B"A"(ms) 4 - 8.5 3.8 0 1/2 50.0 - -
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A" Bra U12B"A"(ms) 2 - 13.0 5 0.5 1.5/2.5 60.0 - -
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A1" Bra U12B"A"(ms) 2 - 10.5 5 0 0.5/0.5 100.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "A" BraU13B 9 - 2.7 1.2 0 0.2/0.7 33.3 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "A1" BraU13B 9 - 3.1 1.4 0 0.2/1 22.2 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále U12B finále BraU12B 2 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o NF U12B(kv) semifinále 2 BraU12B 2 - 4.5 2 0 0.5/1 50.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B BK Bran U11B 7 - 4.0 1.9 0 0.3/0.6 50.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B skupina B BK Bran U11B 7 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Skupina 1-3 BK Bran U11B 6 - 0.5 0.2 0 0.2/0.7 25.0 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A1" BK Bran U11B 6 - 8.5 3.8 0 0.8/3 27.8 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A2" BK Bran U11B 6 - 9.2 4.3 0 0.5/1.2 42.9 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Skupina 1-3 BK Bran U11B 2 - 14.5 6.5 0 1.5/3.5 42.9 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A" BK Bran U11B 2 - 13.0 6 0 1/3 33.3 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1" BK Bran U11B 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Skupina 1-4 B BK Bran U11B 2 - 1.0 0 0 1/1 100.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále U12B BK Brand U12B 6 - 1.2 0.3 0 0.5/2.3 21.4 - -
2017/18 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace o národní finále U11MIX skupina A BK Brand U11(mix-18) 4 - 1.8 0.8 0 0.3/0.5 50.0 - -
2017/18 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace o NF U11mix finále BK Brand U11(mix-18) 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o národní finále U11B skupina B BK Brand U11B (kv) 2 - 4.5 1.5 0 1.5/3 50.0 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o Národní finále U11B BK Brand U11B (kv) 4 - 8.3 3.5 0 1.3/1.5 83.3 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o národní finále U11B BK Brand U11B (kv) 2 - 15.0 7 0 1/2.5 40.0 - -
2020/21 starší minižáci U13 - Kvalifikace C Pandy Čelákovice 4 - 21.8 10.3 0.3 0.5/1 50.0 - -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina C Pandy Čelákovice 9 - 21.6 9.9 0.2 1.1/4 27.8 - -
2021/22 žáci U15 - skupina C BK Brandýs n.L. 10 - 18.1 6.3 0.9 2.8/6.4 43.8 - -
2021/22 mladší žáci U14 - extraliga A Pandy Čelákovice 5 - 22.4 7.2 1.2 4.4/7.4 59.5 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga A BK Brandýs n.L. 4 - 7.8 2.3 0.3 2.5/5 50.0 - -
2022/23 žáci U15 - Skupina B BK Brandýs n.L. 14 - 17.0 7 0.1 2.6/4.4 58.1 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina B BK Brandýs n. L. 3 - 6.0 1.7 0.3 1.7/2 83.3 - -
2022/23 žáci U15 - extraliga A BK Brandýs n.L. 12 - 15.4 5 0.4 4.2/6.6 63.3 - -
2022/23 kadeti U17 - finálová skupina BK Brandýs n. L. 4 - 10.0 2.8 0 4.5/7 64.3 - -
2023/24 kadeti U17 - Skupina B BK Brandýs n. L. 3 - 14.0 5 1 1/3.7 27.3 - -
2023/24 kadeti U17 - skupina A Sokol Pražský 10 9.4 2.0 0.5 /2 0.2 0.4/0.8 50.0 1.2 0.5
2023/24 junioři U19 - play-out B BK Brandýs 2 - 11.5 2 1 4.5/8 56.3 - -
2023/24 kadeti U17 - nadstavba A Sokol Pražský 6 16.2 4.2 1 /2.8 0.3 1.2/1.8 63.6 2.5 3.2
Průměr za kariéru 14.2 0.8 8.6 3.5 0.2 1.2/2.5 117.1 1.7 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 Lions J. Hradec 28. 1. 2024
2B body 7 Pod U17B 19. 11. 2023
3B body 1 GBA Lions Jindřichův Hradec 16. 9. 2023
Obranné doskoky 6 Sluneta Ústí n. L. 7. 1. 2024
Útočné doskoky 5 Snakes Ostrava 11. 2. 2024
Doskoky celkem 7 Snakes Ostrava 11. 2. 2024
Body 17 Pod U17B 19. 11. 2023
Užitečnost 9 Snakes Ostrava 11. 2. 2024
Asistence 3 Sokol Písek 17. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Válečníci Děčín 5. 11. 2022 2022/23
2B body 18 BA 2006´ Roudnice n.L. 3. 10. 2020 2020/21
3B body 5 Tygři Praha 22. 1. 2022 2021/22
Obranné doskoky 6 Sluneta Ústí n. L. 7. 1. 2024 2023/24
Útočné doskoky 5 Snakes Ostrava 11. 2. 2024 2023/24
Doskoky celkem 7 Snakes Ostrava 11. 2. 2024 2023/24
Body 37 BA 2006´ Roudnice n.L. 3. 10. 2020 2020/21
Užitečnost 9 Snakes Ostrava 11. 2. 2024 2023/24
Asistence 3 Sokol Písek 17. 9. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 7:10 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
17. 9. 2023 skupina A Sokol Písek 9:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 9. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 5:22 4 1 100.0 0 0.0 2/6 33.3
1. 10. 2023 skupina A Tygři Praha 11:13 4 1 20.0 0 0.0 2/2 100.0
14. 10. 2023 skupina A Sluneta Ústí n. L. 12:00 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina A Válečníci Děčín 1:03 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 14:55 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
14. 11. 2023 skupina A Sokol Písek 6:07 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
18. 11. 2023 Skupina B Pod U17B 0:00 13 5 0.0 1 0.0 0/5 0.0
19. 11. 2023 Skupina B Pod U17B 0:00 17 7 0.0 1 0.0 0/2 0.0
6. 1. 2024 skupina A Válečníci Děčín 12:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2024 skupina A Sluneta Ústí n. L. 14:19 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
6. 1. 2024 Skupina B BC Vysočina 0:00 12 3 0.0 1 0.0 3/4 75.0
20. 1. 2024 nadstavba A BASKET Brno 13:00 4 1 50.0 0 0.0 2/2 100.0
21. 1. 2024 nadstavba A BK VIVIDBOOKS Pardubice 26:19 10 3 50.0 0 0.0 4/4 100.0
27. 1. 2024 play-out B BC Kolín 0:00 13 3 0.0 1 0.0 4/8 50.0
28. 1. 2024 play-out B Lions J. Hradec 0:00 10 1 0.0 1 0.0 5/8 62.5
10. 2. 2024 nadstavba A NH Ostrava 15:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 2. 2024 nadstavba A Snakes Ostrava 12:27 5 1 50.0 1 100.0 0/0 0
2. 3. 2024 nadstavba A BK VIVIDBOOKS Pardubice 14:55 4 0 0.0 1 33.3 1/2 50.0
3. 3. 2024 nadstavba A BASKET Brno 14:52 2 1 50.0 0 0.0 0/3 0.0
Celkem 21 190:53 110 30 81.1 9 52.9 23/46 50.0
Průměr 21 9:05 5.2 1.4 81.1 0.4 52.9 1.1/2.2 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Válečníci Děčín 5 0:00 21.2 7.2 0.0 0.4 0.0 5.6/8.8 63.6 2.2
Sokol Vyšehrad 4 0:00 22.0 9.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.3 70.6 1.5
TJ Sokol Kbely 5 0:00 14.0 5.8 0.0 0.4 0.0 1.2/3.2 37.5 2.4
SLUNETA Ústí n.L. 4 0:00 16.8 6.3 0.0 0.3 0.0 3.5/6.5 53.8 2.5
Ber U12B 8 0:00 7.1 3.3 0.0 0.0 0.0 0.6/1.5 41.7 0.6
BA Nymburk 4 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.3 30.8 2.8
Sokol Pražský 5 0:00 10.0 4.0 0.0 0.4 0.0 0.8/2.8 28.6 3.2
USK Praha 2 0:00 23.5 10.0 0.0 0.5 0.0 2.0/8.5 23.5 2.5
Tygři Praha 4 0:00 11.0 3.8 0.0 0.3 0.0 2.8/6.0 45.8 2.5
BA Sparta 2 0:00 21.0 7.5 0.0 1.0 0.0 3.0/4.5 66.7 1.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.5 28.6 0.5
Sluneta Ústí n. L. 4 6:34 9.0 2.8 275.0 0.3 50.0 2.8/3.5 78.6 1.5
Tygři Praha 1 0:00 35.0 7.0 0.0 5.0 0.0 6.0/9.0 66.7 4.0
ČBr U13B 4 0:00 8.8 4.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 0.8
Slavoj Litoměřice 2 0:00 17.5 7.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.5
Královští Sokoli 2 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/7.5 40.0 2.0
BA Lynx Liberec 2 0:00 15.0 7.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Ber U13B 4 0:00 7.5 3.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SK Velká Ohrada 1 0:00 30.0 15.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Pod U17B 2 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/3.5 0.0 4.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
Válečníci Děčín 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.5 0.0 3.0/7.0 42.9 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 28.0 12.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 26.0 13.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BA Tygři Louny 2 0:00 12.5 4.0 0.0 0.0 0.0 4.5/5.0 90.0 1.5
USK Praha 2 0:00 12.0 3.0 0.0 0.5 0.0 4.5/6.0 75.0 4.5
Sj. BK Litoměřice 3 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 3.3
TJ AŠ M.B. U11B 4 0:00 5.5 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Porg Basket 1 0:00 21.0 10.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BAPodU11B 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BA Nymburk 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 20:37 7.0 1.5 33.3 0.5 20.0 2.5/3.0 83.3 3.0
BANymU12B 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.5
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/10.0 50.0 3.0
BC Kolín 1 0:00 13.0 3.0 0.0 1.0 0.0 4.0/8.0 50.0 1.0
Vlci Žďár 1 0:00 13.0 3.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
BC Vysočina 1 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Basket Poděbrady 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/5.0 20.0 3.0
BCKolU11B 7 0:00 1.6 0.6 0.0 0.0 0.0 0.4/1.1 37.5 1.7
Lions J. Hradec 1 0:00 10.0 1.0 0.0 1.0 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
BŠPhaU12B 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Beroun 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
Sokol Pražský 1 0:00 7.0 1.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
Tygři U13B 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BC Kolín 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BASKET Brno 2 13:56 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.5
SlČesBrodU11mix 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 11:02 2.5 0.5 25.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Snakes Ostrava 1 12:27 5.0 1.0 50.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 5:22 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 -
Tygři Praha 1 11:13 4.0 1.0 20.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BKKlaU12B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 7:50 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BCBenU12B 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Válečníci Děčín 2 6:50 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jižní Supi 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 15:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0